Year Name
1995 Jamie O'Loughlin
1996 Michelle Frost
1997 Karen Baird and Matthew Thomas
1998 Pam Langridge and Ken Hunter
1999 Wayne Monk
2000 Chris Moore
2001 Warren Marendaz
2002 Ken Hunter
2003 Ann & Michael Maaser
2004 Patsy & Michael Clyne
2006 Michael Etheridge and Chris Clyne
2007 Theo Bekema
2008 Shayne Bow
2009 Graeme Moore
2010 Zoe & Tavares Hines
2011 Janet Wilson
2012 Paul Bugg
2013 Leanne Newcombe
2014 Amy & Wayne Clarke
2015 Ken Hunter
2016 Graeme Castle
2017 Neil McKenzie
2018 Wayne Monk
Year Name
1998 Adam Langridge
1999 Michael Bailey
2000 Meghan Kelly and Leah Marriner
2001 Michael Maaser
2002 Wayne Monk
2003 Nick Owusu
2004 Simon Chiovitti
2005 Elizabeth Moore
2006 Dane Bow
2007 Carey Deans
2008 Dane Bow
2009 Dragi Smiljkovic
2010 Sharon Ford
2011 Ben Gray
2012 Kara Shuttleworth
2013 Craig Jarvis
2014 Simon Chiovitti
2015 Emily O'Keefe & Georgia Varley
2016 James Bayard
2017 Lliam Sell
2018 Lachlan Wilson
Year Male Female
1995 Matthew Baird Maryanne Dahlstrom
1996 David Kennedy Kristy Simmons
1997 James Deocampo Maryanne Dahlstrom
1998 Gerard Turner Elizabeth Moore
1999 Nick Owusu Bridget Kelly
2000 Daniel Malone Erin Maaser
2001 Daniel Willmott Megan Lawless
2002 Simon Maaser Jennifer Squire
2003 Chris Clyne Kalissa Marendaz
2004 Evan Norbury Felicia Vandermost
2005 Dane Bow Lauren Green
2006 Caleb Byrt Olivia Benic
2007 Jake McDonald Bronwyn Bohan and Rachael Alldis
2008 Lewis Varley Kara Shuttleworth
2009 Lachlan Bugg and Andre Garcey Emma Leeds
2010 Lachlan Bugg Georgia Varley
2011 Adam Harkness Kelsey Newcombe
2012 Matthew Moore Rebecca Chapman
2013 Bailey Murray Georgia Randall
2014 Chris Vennels Jacinta Kelly
2015 Jack Dabrowski Hayley Boehm
2016 Kade McKenzie Erin Castle
2017 Lachlan Wilson Jess Porter
2018 Kai Horrobin Johanna Ivey
Team MVP Coaches Award
Under 12 Boys Div1 Malik Davis Kai Horrobin
Under 12 Boys Div5 Ayden Kenshole Deejay Birchall
Under 12 Girls Div1 Sasha Young & Zahlia Foley Erin Castle
Under 12 Girls Div2 Atarah Perera Indiana Dawber
Under 14 Boys Div1 Josh West-Astuti Riley Scoble
Under 14 Boys Div3 Ezekiel Rowe Luther Keem
Under 14 Boys Div4 No award Liam Watson & Seth Alsop
Under 14 Girls Div2 No award Poppy Hutchinson & Hallie Jade Smith
Under 16 Boys Div2 Kade Mckenzie Jacob Dobson
Under 16 Boys Div4 No award Ryan Holden & Liam Mulgrew
Under 18 Boys Div 1/2 Arrjun Surattee Samuel Swinnerton
Under 18 Boys Div3 (Bulls) James Pullen Tommy Gladigau
Under 18 Boys Div3 - (Mako) Shailendra Kalaivaner Callum Smith