Club Fixture for Lennox Head Football Club

DATE TIME VENUE/COURT   HOME TEAM   AWAY TEAM  
03/03/20 19:00 SkHd2  (ANZAC Day Cup Open A) 6  Lennox Head   Vs   Richmond Rovers 1 
06/03/20 18:30 SkHd2  (ANZAC Day Cup Open A)   Lennox Head   Vs   TEBFC  
06/03/20 18:30 SkHd2  (ANZAC Day Cup Open A) 4  Lennox Head   Vs   TEBFC 2 
13/03/20 20:00 Mull1  (ANZAC Day Cup Open A) 2  MBVFC   Vs   Lennox Head 8 
19/07/20 BYE BYE (Men's Championship League)   Lennox Head   BYE  
19/07/20 12:30 SkHd1  (ANZAC Day Cup Open A) 0  Lennox Head   Vs   TEBFC 2 
24/07/20 18:00 T2  (Girls Grade 12) 2  Lismore Thistles   Vs   Lennox Head 1 
24/07/20 18:30 WP2  (Girls Grade 16) 2  Lennox Head   Vs   TEBFC 1 
24/07/20 18:30 Potts1  (Grade 14 Div. 2) 0  Pottsville Beach   Vs   Lennox Head 6 
24/07/20 20:00 WP2  (Grade 15 Div. 2) 1  Lennox Head   Vs   Dunoon United 1 
25/07/20 Cancelled  (Grade 9 MILLIGAN)   Ballina Ospreys   Vs   Lennox Makos  
25/07/20 Cancelled  (Grade 9 MILLIGAN)   Lennox Wobbegongs   Vs   Lennox Threshers  
25/07/20 Cancelled  (Girls Grade 11 - KERR)   Pottsville Pumas   Vs   Lennox Blue Sharks  
25/07/20 Cancelled  (Girls Grade 6/7 - SIMON)   TEBFC Dolphins   Vs   Lennox Leopard Sharks  
25/07/20 Cancelled  (Girls Grade 6/7 - SIMON)   Lennox Angelsharks   Vs   Alstonville Electric Eels  
25/07/20 Cancelled  (Grade 6 NEILL)   Lennox Hammerheads   Vs   Lennox Threshers  
25/07/20 Cancelled  (Grade 10 EMERTON)   Bangalow Bluedogs   Vs   Lennox Gummy Sharks  
25/07/20 Cancelled  (Grade 8 JEDINAK)   Lennox Hammerheads   Vs   Alstonville Blasters  
25/07/20 Cancelled  (Grade 9 VIDUKA)   Bangalow Beagles   Vs   Lennox Whalers  
25/07/20 Cancelled  (Grade 9 VIDUKA)   Lennox Whalesharks   Vs   Woodburn Wolverines  
25/07/20 Cancelled  (Grade 9 VIDUKA)   Eureka Dingoes   Vs   Lennox Hammerheads  
25/07/20 Cancelled  (Grade 7 CAHILL)   Lennox Makos   Vs   Ballina Seahorses  
25/07/20 Cancelled  (Grade 7 CAHILL)   Lennox Reef Sharks   Vs   Byron Tigers  
25/07/20 Cancelled  (Grade 7 CAHILL)   Alstonville Sealions   Vs   Lennox Bullsharks  
25/07/20 Cancelled  (Grade 6 CULINA)   Lennox Tigersharks   Vs   Lennox Bullsharks  
25/07/20 Cancelled  (Grade 8 CAHILL)   Lennox Whalers   Vs   Alstonville Mirages  
25/07/20 Cancelled  (Grade 8 CAHILL)   TEBFC Hammerheads   Vs   Lennox Tigersharks  
25/07/20 Cancelled  (Grade 11 JEDINAK)   Lennox Hammerheads   Vs   Alstonville Echidnas  
25/07/20 Cancelled  (Grade 6 KEWELL)   MBVFC Vipers   Vs   Lennox Great Whites  
25/07/20 Cancelled  (Grade 6 KEWELL)   Lennox Makos   Vs   Lennox Whalers  
25/07/20 Cancelled  (Grade 11 SAP)   Lennox Tigersharks SAP   Vs   Pottsville Beach SAP  
25/07/20 Cancelled  (Grade 6 EMERTON)   Lennox Wobbegongs   Vs   Lennox Whalesharks  
25/07/20 Cancelled  (Grade 6 EMERTON)   Alstonville Lions   Vs   Lennox Bluesharks  
25/07/20 Cancelled  (Girls Grade 10 - LOGARZO)   Lennox Angelsharks   Vs   TEBFC Lemon Sharks  
25/07/20 Cancelled  (Girls Grade 8 - FOORD)   Lennox Angelsharks   Vs   Alstonville Firestars  
25/07/20 Cancelled  (Girls Grade 8 - FOORD)   Lennox Wobbegongs   Vs   MBVFC  
25/07/20 Cancelled  (Grade 7 EMERTON)   Lennox Tigersharks   Vs   Pottsville Leopards  
25/07/20 Cancelled  (Grade 11 MILLIGAN)   Eureka Cockatoos   Vs   Lennox Reef Sharks  
25/07/20 Cancelled  (Grade 8 NEILL)   Lennox Makos   Vs   Byron Lions  
25/07/20 Cancelled  (Grade 8 NEILL)   Bangalow Bluedogs   Vs   Lennox Bullsharks  
25/07/20 Cancelled  (Grade 7 NEILL)   Bangalow Bluedogs   Vs   Lennox Whalesharks  
25/07/20 Cancelled  (Grade 7 NEILL)   Eureka Koalas   Vs   Lennox Great Whites  
25/07/20 Cancelled  (Grade 7 NEILL)   Lennox Whalers   Vs   Ballina Mantarays  
25/07/20 Cancelled  (Grade 7 NEILL)   Bangalow Dingoes   Vs   Lennox Wobbegongs  
25/07/20 Cancelled  (Grade 10 SAP)   Lennox Great Whites SAP   Vs   Lennox Tigersharks SAP  
25/07/20 08:30 BB3  (Girls Grade 9 - WILLIAMS)   Byron Bay Wildcats   Vs   Lennox Leopard Sharks  
25/07/20 08:30 BB3  (Grade 8 JEDINAK)   Byron Tigers   Vs   Lennox Bluesharks  
25/07/20 08:30 BB4  (Grade 6 CULINA)   Byron Lions   Vs   Lennox Reef Sharks  
25/07/20 09:30 BB4  (Grade 7 EMERTON)   Byron Lions   Vs   Lennox Hammerheads  
25/07/20 10:10 BB2  (Grade 10 EMERTON)   Byron Tigers   Vs   Lennox Whalers  
26/07/20 Cancelled  (Girls Grade 6/7 - SIMON)   Lennox Leopard Sharks   Vs   Alstonville Snappers  
26/07/20 Cancelled  (Grade 7 CAHILL)   Lennox Reef Sharks   Vs   Ballina Ospreys  
26/07/20 Cancelled  (Grade 11 SAP)   Alstonville SAP   Vs   Lennox Bullsharks SAP  
29/07/20 18:00 SkHd2  (Men's League 7) 3  Lennox Head   Vs   Eureka 1 
29/07/20 19:00 SkHd1  (Men's League 5) 2  Lennox Head   Vs   Richmond Rovers 0 
29/07/20 20:00 SkHd2  (Men's League 6) 1  Lennox Head   Vs   Richmond Rovers 2 
31/07/20 18:00 Mull1  (Grade 13 Div. 1) 2  MBVFC   Vs   Lennox Head 1 
31/07/20 18:00 SkHd2  (Men's League 6) 1  Lennox Head   Vs   Byron Bay 4 
31/07/20 19:00 SkHd1  (Men's League 2) 3  Lennox Head   Vs   MBVFC 2 
31/07/20 20:00 SkHd2  (Men's League 5) 2  Lennox Head   Vs   Byron Bay 1 
01/08/20 09:00 SP  (Grade 9 MILLIGAN)   Suffolk Park Heat   Vs   Lennox Wobbegongs  
01/08/20 BYE BYE (Girls Grade 6/7 - SIMON)   Lennox Leopard Sharks   BYE  
01/08/20 09:00 GW4  (Girls Grade 6/7 - SIMON)   Alstonville Snappers   Vs   Lennox Angelsharks  
01/08/20 09:00 Saunders 8  (Grade 6 NEILL)   Ballina Bluebottles   Vs   Lennox Hammerheads  
01/08/20 09:00 SkHd3  (Grade 10 EMERTON)   Lennox Gummy Sharks   Vs   Byron Tigers  
01/08/20 09:00 SkHd5  (Grade 8 JEDINAK)   Lennox Bluesharks   Vs   Lennox Hammerheads  
01/08/20 09:00 SkHd4  (Grade 6 CULINA)   Lennox Bullsharks   Vs   Byron Lions  
01/08/20 09:00 SkHd4  (Grade 6 CULINA)   Lennox Reef Sharks   Vs   Byron Cougars  
01/08/20 09:00 SkHd5  (Grade 8 CAHILL)   Lennox Tigersharks   Vs   Lennox Whalers  
01/08/20 09:00 SkHd3  (Grade 11 SAP)   Lennox Bullsharks SAP   Vs   Lennox Tigersharks SAP  
01/08/20 09:00 BB4  (Grade 6 EMERTON)   Byron Pumas   Vs   Lennox Wobbegongs  
01/08/20 09:00 SkHd4  (Grade 6 EMERTON)   Lennox Whalesharks   Vs   Alstonville Lions  
01/08/20 09:00 SkHd4  (Grade 6 EMERTON)   Lennox Bluesharks   Vs   Byron Panthers  
01/08/20 09:00 GW3  (Girls Grade 10 - LOGARZO)   Alstonville Swifts   Vs   Lennox Angelsharks  
01/08/20 09:00 TEB 4  (Grade 7 EMERTON)   TEBFC Jewfish   Vs   Lennox Tigersharks  
01/08/20 09:00 SkHd5  (Grade 8 NEILL)   Lennox Bullsharks   Vs   Lennox Makos  
01/08/20 09:00 SkHd4  (Grade 7 NEILL)   Lennox Wobbegongs   Vs   Bangalow Beagles  
01/08/20 09:30 Sth Lis  (Grade 15 Div. 2) 0  South Lismore   Vs   Lennox Head 7 
01/08/20 09:30 SkHd2  (Grade 14 Div. 2) 2  Lennox Head   Vs   Bangalow 1 
01/08/20 09:30 SkHd1  (Grade 16 Div. 1) 2  Lennox Head   Vs   Lismore Thistles 0 
01/08/20 10:00 BB1  (Grade 12 Div. 1) 7  Byron Bay   Vs   Lennox Head 1 
01/08/20 10:00 SkHd5  (Grade 9 MILLIGAN)   Lennox Makos   Vs   Ballina Seahorses  
01/08/20 10:00 SkHd5  (Grade 9 MILLIGAN)   Lennox Threshers   Vs   Ballina Ospreys  
01/08/20 10:00 SkHd4  (Grade 6 NEILL)   Lennox Threshers   Vs   Woodburn Wolverines  
01/08/20 10:00 SkHd5  (Grade 9 VIDUKA)   Lennox Hammerheads   Vs   Bangalow Beagles  
01/08/20 10:00 SkHd4  (Grade 7 CAHILL)   Lennox Reef Sharks   Vs   Lennox Makos  
01/08/20 10:00 SP  (Grade 6 CULINA)   Suffolk Park Fire   Vs   Lennox Tigersharks  
01/08/20 10:00 Bang4  (Grade 6 KEWELL)   Bangalow Dingoes   Vs   Lennox Makos  
01/08/20 10:00 SkHd4  (Grade 6 KEWELL)   Lennox Whalers   Vs   MBVFC Vipers  
01/08/20 10:00 SkHd4  (Grade 6 KEWELL)   Lennox Great Whites   Vs   MBVFC Stingrays  
01/08/20 10:00 NBO  (Girls Grade 8 - FOORD)   Shores Dolphins   Vs   Lennox Wobbegongs  
01/08/20 10:00 Saunders 8  (Grade 7 NEILL)   Ballina Mantarays   Vs   Lennox Whalesharks  
01/08/20 10:10 SkHd3  (Girls Grade 11 - KERR)   Lennox Blue Sharks   Vs   Byron Wildcats  
01/08/20 10:10 SkHd3  (Grade 10 EMERTON)   Lennox Whalers   Vs   Byron Lions  
01/08/20 10:10 GW3  (Grade 11 JEDINAK)   Alstonville Devils   Vs   Lennox Hammerheads  
01/08/20 10:10 GW2  (Grade 10 SAP)   Alstonville SAP   Vs   Lennox Great Whites SAP  
01/08/20 10:30 Mull3  (Girls Grade 8 - FOORD)   MBVFC   Vs   Lennox Angelsharks  
01/08/20 11:00 SkHd1  (Grade 15 Div. 1) 3  Lennox Head   Vs   Richmond Rovers 1 
01/08/20 11:00 SkHd2  (Grade 12 Div. 2 North) 4  Lennox Head   Vs   Pottsville Beach 2 
01/08/20 11:00 SkHd5  (Girls Grade 9 - WILLIAMS)   Lennox Leopard Sharks   Vs   Pottsville Lynx  
01/08/20 11:00 SkHd5  (Grade 9 VIDUKA)   Lennox Whalers   Vs   Bangalow Bluedogs  
01/08/20 11:00 SkHd5  (Grade 9 VIDUKA)   Lennox Whalesharks   Vs   Eureka Dingoes  
01/08/20 11:00 SkHd4  (Grade 7 CAHILL)   Lennox Bullsharks   Vs   Alstonville Stingrays  
01/08/20 11:00 SkHd4  (Grade 7 EMERTON)   Lennox Hammerheads   Vs   Byron Cougars  
01/08/20 11:00 SkHd4  (Grade 7 NEILL)   Lennox Whalers   Vs   Eureka Koalas  
01/08/20 11:00 SkHd4  (Grade 7 NEILL)   Lennox Great Whites   Vs   Bangalow Dingoes  
01/08/20 11:20 SkHd3  (Grade 11 MILLIGAN)   Lennox Reef Sharks   Vs   Byron Tigers  
01/08/20 11:20 SkHd3  (Grade 10 SAP)   Lennox Tigersharks SAP   Vs   Richmond Rovers SAP  
01/08/20 11:30 Dun1  (Grade 14 Div. 1) 1  Dunoon United   Vs   Lennox Head 1 
01/08/20 13:00 SkHd1  (Men's League 7) 0  Lennox Head   Vs   Ballina 3 
01/08/20 15:00 SkHd1  (Men's Championship League) 1  Lennox Head   Vs   Maclean 0 
01/08/20 BYE BYE (Men's League 1)   Lennox Head   BYE  
02/08/20 09:00 SkHd1  (Girls Grade 16) 2  Lennox Head   Vs   Bangalow 4 
02/08/20 10:30 SkHd1  (Girls Grade 12) 6  Lennox Head   Vs   Pottsville Beach 1 
02/08/20 11:45 SkHd1  (Girls Grade 14) 2  Lennox Head   Vs   Nimbin Headers 2 
02/08/20 14:30 CP 1  (Women's Premier League) 1  Alstonville   Vs   Lennox Head 0 
05/08/20 18:00 E2  (Men's Championship League) 1  Richmond Rovers   Vs   Lennox Head 0 
07/08/20 18:00 BB1  (Grade 14 Div. 1) 1  Byron Bay   Vs   Lennox Head 4 
07/08/20 18:00 SkHd1  (Girls Grade 16) 0  Lennox Head   Vs   Alstonville 1 
07/08/20 18:30 W'burn1  (Girls Grade 12) 2  Woodburn   Vs   Lennox Head 1 
07/08/20 19:30 SkHd1  (Grade 15 Div. 2) 8  Lennox Head   Vs   Byron Bay 2 
07/08/20 20:00 Sth Lis  (Men's League 5) 3  South Lismore   Vs   Lennox Head 1 
08/08/20 08:30 BB3  (Grade 9 MILLIGAN)   Byron Panthers   Vs   Lennox Makos  
08/08/20 08:30 BB3  (Grade 8 NEILL)   Byron Cougars   Vs   Lennox Makos  
08/08/20 09:00 SkHd4  (Girls Grade 6/7 - SIMON)   Lennox Angelsharks   Vs   Lennox Leopard Sharks  
08/08/20 09:00 SkHd4  (Grade 6 NEILL)   Lennox Hammerheads   Vs   Ballina Mantarays  
08/08/20 09:00 BB2  (Grade 10 EMERTON)   Byron Cougars   Vs   Lennox Whalers  
08/08/20 09:00 Saunders 6  (Grade 8 JEDINAK)   Ballina Mantarays   Vs   Lennox Bluesharks  
08/08/20 09:00 SkHd5  (Grade 8 JEDINAK)   Lennox Hammerheads   Vs   Byron Tigers  
08/08/20 09:00 Bang3  (Grade 9 VIDUKA)   Bangalow Bluedogs   Vs   Lennox Hammerheads  
08/08/20 09:00 Bang3  (Grade 9 VIDUKA)   Bangalow Beagles   Vs   Lennox Whalesharks  
08/08/20 09:00 BB4  (Grade 7 CAHILL)   Byron Pumas   Vs   Lennox Bullsharks  
08/08/20 09:00 W'burn5  (Grade 7 CAHILL)   Woodburn Wolves   Vs   Lennox Reef Sharks  
08/08/20 09:00 Bang4  (Grade 6 CULINA)   Bangalow Bluedogs   Vs   Lennox Reef Sharks  
08/08/20 09:00 BB4  (Grade 6 CULINA)   Byron Cougars   Vs   Lennox Bullsharks  
08/08/20 09:00 Saunders 6  (Grade 8 CAHILL)   Ballina Ospreys   Vs   Lennox Tigersharks  
08/08/20 09:00 Mull4  (Grade 6 KEWELL)   MBVFC Stingrays   Vs   Lennox Whalers  
08/08/20 09:00 SkHd3  (Grade 11 SAP)   Lennox Tigersharks SAP   Vs   Alstonville SAP  
08/08/20 09:00 BB4  (Grade 6 EMERTON)   Byron Panthers   Vs   Lennox Whalesharks  
08/08/20 BYE BYE (Girls Grade 8 - FOORD)   Lennox Wobbegongs   BYE  
08/08/20 09:00 SkHd4  (Grade 7 EMERTON)   Lennox Tigersharks   Vs   TEBFC Stingrays  
08/08/20 09:00 SkHd4  (Grade 7 EMERTON)   Lennox Hammerheads   Vs   TEBFC Lionfish  
08/08/20 09:00 SkHd5  (Grade 8 NEILL)   Lennox Bullsharks   Vs   Byron Lions  
08/08/20 09:00 Bang4  (Grade 7 NEILL)   Bangalow Bluedogs   Vs   Lennox Wobbegongs  
08/08/20 09:00 SkHd3  (Grade 10 SAP)   Lennox Tigersharks SAP   Vs   Byron Bay SAP  
08/08/20 09:30 BB1  (Grade 12 Div. 2 North) 1  Byron Bay   Vs   Lennox Head 1 
08/08/20 09:30 T1  (Grade 14 Div. 2) 6  Lismore Thistles   Vs   Lennox Head 0 
08/08/20 10:00 Saunders 6  (Grade 9 MILLIGAN)   Ballina Seahorses   Vs   Lennox Threshers  
08/08/20 10:00 SkHd5  (Grade 9 MILLIGAN)   Lennox Wobbegongs   Vs   Byron Pumas  
08/08/20 10:00 Potts2  (Girls Grade 9 - WILLIAMS)   Pottsville Panthers   Vs   Lennox Leopard Sharks  
08/08/20 10:00 W'burn5  (Grade 6 NEILL)   Woodburn Wolves   Vs   Lennox Threshers  
08/08/20 10:00 W'burn3  (Grade 9 VIDUKA)   Woodburn Wolves   Vs   Lennox Whalers  
08/08/20 10:00 SkHd4  (Grade 7 CAHILL)   Lennox Makos   Vs   Byron Tigers  
08/08/20 10:00 SkHd5  (Grade 8 CAHILL)   Lennox Whalers   Vs   TEBFC Hammerheads  
08/08/20 10:00 SkHd4  (Grade 6 EMERTON)   Lennox Wobbegongs   Vs   Byron Tigers  
08/08/20 10:00 SkHd5  (Girls Grade 8 - FOORD)   Lennox Angelsharks   Vs   Shores Dolphins  
08/08/20 10:00 Bang4  (Grade 7 NEILL)   Bangalow Dingoes   Vs   Lennox Whalers  
08/08/20 10:00 Bang4  (Grade 7 NEILL)   Bangalow Beagles   Vs   Lennox Great Whites  
08/08/20 10:00 SkHd4  (Grade 7 NEILL)   Lennox Whalesharks   Vs   Ballina Dolphins  
08/08/20 10:10 BB2  (Grade 10 EMERTON)   Byron Lions   Vs   Lennox Gummy Sharks  
08/08/20 10:10 SkHd3  (Grade 11 JEDINAK)   Lennox Hammerheads   Vs   Woodburn Wolves  
08/08/20 10:10 Potts2  (Girls Grade 10 - LOGARZO)   Pottsville Cougars   Vs   Lennox Angelsharks  
08/08/20 10:10 SkHd3  (Grade 10 SAP)   Lennox Great Whites SAP   Vs   Pottsville Beach SAP  
08/08/20 10:20 KyH1  (Grade 16 Div. 1) 0  Kyogle   Vs   Lennox Head 2 
08/08/20 11:00 T1  (Grade 15 Div. 1) 1  Lismore Thistles   Vs   Lennox Head 4 
08/08/20 11:00 SkHd1  (Grade 13 Div. 1) 0  Lennox Head   Vs   Alstonville 0 
08/08/20 11:00 SkHd4  (Grade 6 CULINA)   Lennox Tigersharks   Vs   Suffolk Park Sparks  
08/08/20 11:00 Potts2  (Grade 6 KEWELL)   Pottsville Jaguars   Vs   Lennox Great Whites  
08/08/20 11:00 SkHd4  (Grade 6 KEWELL)   Lennox Makos   Vs   Pottsville Cheetahs  
08/08/20 11:00 SkHd4  (Grade 6 EMERTON)   Lennox Bluesharks   Vs   TEBFC Makos  
08/08/20 11:20 SkHd3  (Girls Grade 11 - KERR)   Lennox Blue Sharks   Vs   Dunoon Scallywags  
08/08/20 11:20 SkHd3  (Grade 11 SAP)   Lennox Bullsharks SAP   Vs   Pottsville Beach SAP  
08/08/20 11:20 BB2  (Grade 11 MILLIGAN)   Byron Pumas   Vs   Lennox Reef Sharks  
08/08/20 13:00 Potts2  (Men's League 7) 1  Pottsville Beach   Vs   Lennox Head 2 
08/08/20 13:00 T1  (Men's Championship League) 2  Lismore Thistles   Vs   Lennox Head 10 
08/08/20 13:00 SkHd1  (Men's League 2) 4  Lennox Head   Vs   Alstonville 2 
08/08/20 15:00 Potts2  (Men's League 6) 6  Pottsville Beach   Vs   Lennox Head 2 
09/08/20 10:30 JSF  (Girls Grade 14) 0  Bangalow   Vs   Lennox Head 8 
09/08/20 14:30 JSF  (Women's Premier League) 1  Bangalow   Vs   Lennox Head 2 
12/08/20 Forfeit  (Men's League 6) 0  Lismore Thistles   Vs   Lennox Head 0 
12/08/20 Forfeit  (Men's League 5) 0  Lismore Thistles   Vs   Lennox Head 0 
12/08/20 18:00 BB1  (Women's Premier League) 2  Byron Bay   Vs   Lennox Head 2 
12/08/20 18:30 SkHd1  (Men's League 1) 6  Lennox Head   Vs   Suffolk Park 1 
12/08/20 20:00 BB1  (Men's League 2) 3  Byron Bay   Vs   Lennox Head 1 
14/08/20 18:00 SkHd1  (Grade 15 Div. 1) 1  Lennox Head   Vs   Byron Bay 3 
14/08/20 18:00 SkHd2  (Grade 14 Div. 1) 5  Lennox Head   Vs   MBVFC 1 
14/08/20 19:30 SkHd2  (Grade 14 Div. 2) 2  Lennox Head   Vs   Shores United 1 
14/08/20 20:00 SkHd1  (Women's Premier League) 0  Lennox Head   Vs   Lismore Thistles 3 
15/08/20 08:30 Potts1  (Grade 12 Div. 1) 4  Pottsville Beach   Vs   Lennox Head 3 
15/08/20 08:30 SkHd1  (Grade 12 Div. 2 North) 0  Lennox Head   Vs   TEBFC 7 
15/08/20 08:30 SkHd5  (Grade 8 JEDINAK)   Lennox Hammerheads   Vs   Ballina Mantarays  
15/08/20 08:30 SkHd5  (Grade 8 CAHILL)   Lennox Whalers   Vs   Ballina Ospreys  
15/08/20 08:30 SkHd5  (Grade 8 CAHILL)   Lennox Tigersharks   Vs   Ballina Seahorses  
15/08/20 08:30 BB3  (Girls Grade 8 - FOORD)   Byron Wildcats   Vs   Lennox Wobbegongs  
15/08/20 BYE BYE (Grade 13 Div. 1)   Lennox Head   BYE  
15/08/20 09:00 GW3  (Girls Grade 11 - KERR)   Alstonville Platypuses   Vs   Lennox Blue Sharks  
15/08/20 BYE BYE (Girls Grade 6/7 - SIMON)   Lennox Angelsharks   BYE  
15/08/20 09:00 Saunders 8  (Grade 6 NEILL)   Ballina Dolphins   Vs   Lennox Hammerheads  
15/08/20 09:00 SkHd4  (Grade 6 NEILL)   Lennox Threshers   Vs   Alstonville Pumas  
15/08/20 09:00 SkHd3  (Grade 10 EMERTON)   Lennox Gummy Sharks   Vs   Byron Cougars  
15/08/20 09:00 BB4  (Grade 7 CAHILL)   Byron Tigers   Vs   Lennox Bullsharks  
15/08/20 09:00 SkHd4  (Grade 7 CAHILL)   Lennox Reef Sharks   Vs   Alstonville Sealions  
15/08/20 09:00 Bang4  (Grade 6 CULINA)   Bangalow Beagles   Vs   Lennox Reef Sharks  
15/08/20 09:00 Eur  (Grade 6 CULINA)   Eureka Joeys   Vs   Lennox Tigersharks  
15/08/20 09:00 SkHd4  (Grade 6 CULINA)   Lennox Bullsharks   Vs   Bangalow Bluedogs  
15/08/20 09:00 SkHd3  (Grade 11 JEDINAK)   Lennox Hammerheads   Vs   Ballina Ospreys  
15/08/20 09:00 Bang4  (Grade 6 KEWELL)   Bangalow Puppies   Vs   Lennox Great Whites  
15/08/20 09:00 GW4  (Grade 6 EMERTON)   Alstonville Ocelots   Vs   Lennox Wobbegongs  
15/08/20 09:00 SkHd4  (Grade 6 EMERTON)   Lennox Whalesharks   Vs   TEBFC Makos  
15/08/20 09:00 TEB 5  (Grade 6 EMERTON)   TEBFC Tiger Sharks   Vs   Lennox Bluesharks  
15/08/20 BYE BYE (Girls Grade 8 - FOORD)   Lennox Angelsharks   BYE  
15/08/20 09:00 TEB 5  (Grade 7 EMERTON)   TEBFC Stingrays   Vs   Lennox Hammerheads  
15/08/20 09:00 Eur  (Grade 8 NEILL)   Eureka Condors   Vs   Lennox Bullsharks  
15/08/20 09:00 Potts2  (Grade 10 SAP)   Pottsville Beach SAP   Vs   Lennox Tigersharks SAP  
15/08/20 09:30 SkHd5  (Grade 9 MILLIGAN)   Lennox Wobbegongs   Vs   Ballina Ospreys  
15/08/20 09:30 SkHd5  (Grade 8 JEDINAK)   Lennox Bluesharks   Vs   Ballina Dolphins  
15/08/20 09:30 SkHd5  (Grade 8 NEILL)   Lennox Makos   Vs   Bangalow Bluedogs  
15/08/20 10:00 SkHd1  (Grade 16 Div. 1) 4  Lennox Head   Vs   Woodburn 0 
15/08/20 10:00 SkHd4  (Girls Grade 6/7 - SIMON)   Lennox Leopard Sharks   Vs   Woodburn Wolvettes  
15/08/20 10:00 SkHd4  (Grade 6 KEWELL)   Lennox Whalers   Vs   Lennox Makos  
15/08/20 10:00 SkHd4  (Grade 7 EMERTON)   Lennox Tigersharks   Vs   Byron Panthers  
15/08/20 10:00 SkHd4  (Grade 7 NEILL)   Lennox Whalers   Vs   Bangalow Beagles  
15/08/20 BYE BYE (Grade 10 EMERTON)   Lennox Whalers   BYE  
15/08/20 10:10 BB2  (Grade 11 SAP)   Byron Bay SAP   Vs   Lennox Tigersharks SAP  
15/08/20 10:10 SkHd3  (Girls Grade 10 - LOGARZO)   Lennox Angelsharks   Vs   Dunoon Possums  
15/08/20 10:10 SkHd3  (Grade 11 MILLIGAN)   Lennox Reef Sharks   Vs   Byron Lions  
15/08/20 10:30 SkHd5  (Grade 9 MILLIGAN)   Lennox Makos   Vs   Alstonville Blue Tongues  
15/08/20 10:30 SkHd5  (Grade 9 MILLIGAN)   Lennox Threshers   Vs   Byron Panthers  
15/08/20 10:30 BB3  (Girls Grade 9 - WILLIAMS)   Byron Bay Wildcats   Vs   Lennox Leopard Sharks  
15/08/20 10:30 SkHd5  (Grade 9 VIDUKA)   Lennox Whalers   Vs   Alstonville Geckos  
15/08/20 11:00 SkHd4  (Grade 7 CAHILL)   Lennox Makos   Vs   Woodburn Wolves  
15/08/20 11:00 SkHd4  (Grade 7 NEILL)   Lennox Great Whites   Vs   Bangalow Bluedogs  
15/08/20 11:00 SkHd4  (Grade 7 NEILL)   Lennox Wobbegongs   Vs   Lennox Whalesharks  
15/08/20 11:20 GW2  (Grade 11 SAP)   Alstonville SAP   Vs   Lennox Bullsharks SAP  
15/08/20 11:20 E3  (Grade 10 SAP)   Richmond Rovers SAP   Vs   Lennox Great Whites SAP  
15/08/20 11:30 SkHd1  (Grade 15 Div. 2) 4  Lennox Head   Vs   Nimbin Headers 2 
15/08/20 11:30 SkHd5  (Grade 9 VIDUKA)   Lennox Hammerheads   Vs   Woodburn Wolves  
15/08/20 11:30 SkHd5  (Grade 9 VIDUKA)   Lennox Whalesharks   Vs   Bangalow Bluedogs  
15/08/20 13:00 SkHd1  (Men's League 6) 0  Lennox Head   Vs   Ballina 4 
15/08/20 13:00 CP 2  (Men's League 7) 4  Alstonville   Vs   Lennox Head 1 
15/08/20 13:00 JSF  (Men's Championship League) 3  Lennox Head   Vs   South Lismore 0 
15/08/20 13:00 WP1  (Men's League 5) 3  Goonellabah   Vs   Lennox Head 1 
15/08/20 15:00 SkHd1  (Men's League 2) 3  Lennox Head   Vs   Bangalow 0 
15/08/20 15:30 NH1  (Men's League 1) 4  Nimbin Headers   Vs   Lennox Head 4 
16/08/20 09:00 SkHd1  (Girls Grade 12) 5  Lennox Head   Vs   MBVFC 0 
16/08/20 09:30 Saunders 2  (Grade 12 Div. 1) 3  Ballina   Vs   Lennox Head 2 
16/08/20 10:15 SkHd1  (Girls Grade 14) 5  Lennox Head   Vs   MBVFC 1 
16/08/20 11:00 Saunders 2  (Grade 14 Div. 1) 2  Ballina   Vs   Lennox Head 4 
16/08/20 11:40 SkHd1  (Girls Grade 16) 2  Lennox Head   Vs   TEBFC 2 
19/08/20 18:00 SkHd1  (Men's League 1) 0  Lennox Head   Vs   Ballina 0 
19/08/20 19:30 JSF  (Men's League 5) 6  Bangalow   Vs   Lennox Head 2 
19/08/20 20:00 SkHd1  (Men's Championship League) 4  Lennox Head   Vs   MBVFC 0 
21/08/20 18:00 SkHd1  (Grade 13 Div. 1) 3  Lennox Head   Vs   Bangalow 2 
21/08/20 18:00 Saunders 2  (Grade 12 Div. 2 North) 0  Ballina   Vs   Lennox Head 0 
21/08/20 18:00 CP 2  (Girls Grade 12) 1  Alstonville   Vs   Lennox Head 1 
21/08/20 18:00 CP 1  (Grade 16 Div. 1) 1  Alstonville   Vs   Lennox Head 2 
21/08/20 19:30 SkHd1  (Grade 12 Div. 1) 6  Lennox Head   Vs   Bangalow 1 
21/08/20 19:30 CP 2  (Girls Grade 14) 0  Alstonville   Vs   Lennox Head 4 
22/08/20 Forfeit  (Men's League 5) 0  Lennox Head   Vs   Dunoon United 0 
22/08/20 Forfeit  (Men's League 2) 0  Pottsville Beach   Vs   Lennox Head 0 
22/08/20 09:00 GW5  (Grade 9 MILLIGAN)   Alstonville Crocodiles   Vs   Lennox Makos  
22/08/20 09:00 W'burn3  (Girls Grade 9 - WILLIAMS)   Woodburn Wolvettes   Vs   Lennox Leopard Sharks  
22/08/20 09:00 SkHd3  (Girls Grade 11 - KERR)   Lennox Blue Sharks   Vs   Kyogle  
22/08/20 09:00 SkHd4  (Girls Grade 6/7 - SIMON)   Lennox Angelsharks   Vs   TEBFC Dolphins  
22/08/20 09:00 GW4  (Grade 6 NEILL)   Alstonville Panthers   Vs   Lennox Threshers  
22/08/20 09:00 BB3  (Grade 8 JEDINAK)   Byron Panthers   Vs   Lennox Bluesharks  
22/08/20 09:00 Saunders 6  (Grade 8 JEDINAK)   Ballina Dolphins   Vs   Lennox Hammerheads  
22/08/20 09:00 SkHd4  (Grade 6 CULINA)   Lennox Reef Sharks   Vs   Lennox Bullsharks  
22/08/20 09:00 Saunders 6  (Grade 8 CAHILL)   Ballina Seahorses   Vs   Lennox Whalers  
22/08/20 09:00 Saunders 4  (Grade 11 JEDINAK)   Ballina Seahorses   Vs   Lennox Hammerheads  
22/08/20 09:00 SkHd4  (Grade 6 KEWELL)   Lennox Great Whites   Vs   Lennox Whalers  
22/08/20 BYE BYE (Grade 11 SAP)   Lennox Tigersharks SAP   BYE  
22/08/20 09:00 SkHd4  (Grade 6 EMERTON)   Lennox Bluesharks   Vs   Lennox Whalesharks  
22/08/20 09:00 SkHd5  (Girls Grade 8 - FOORD)   Lennox Wobbegongs   Vs   TEBFC Whales  
22/08/20 09:00 SkHd5  (Girls Grade 8 - FOORD)   Lennox Angelsharks   Vs   Byron Wildcats  
22/08/20 09:00 Bang5  (Grade 11 MILLIGAN)   Bangalow Beagles   Vs   Lennox Reef Sharks  
22/08/20 09:00 SkHd5  (Grade 8 NEILL)   Lennox Makos   Vs   Eureka Condors  
22/08/20 09:00 Bang4  (Grade 7 NEILL)   Bangalow Bluedogs   Vs   Lennox Whalers  
22/08/20 09:00 Saunders 8  (Grade 7 NEILL)   Ballina Dolphins   Vs   Lennox Wobbegongs  
22/08/20 09:00 SkHd3  (Grade 10 SAP)   Lennox Great Whites SAP   Vs   Byron Bay SAP  
22/08/20 09:30 BB4  (Grade 7 EMERTON)   Byron Lions   Vs   Lennox Tigersharks  
22/08/20 10:00 WP1  (Grade 15 Div. 1) 0  Goonellabah   Vs   Lennox Head 1 
22/08/20 10:00 CP 1  (Grade 14 Div. 1) 1  Alstonville   Vs   Lennox Head 0 
22/08/20 10:00 W'burn1  (Grade 14 Div. 2) 0  Woodburn Wolves   Vs   Lennox Head 5 
22/08/20 10:00 GW5  (Grade 9 MILLIGAN)   Alstonville Blue Tongues   Vs   Lennox Threshers  
22/08/20 10:00 Saunders 6  (Grade 9 MILLIGAN)   Ballina Seahorses   Vs   Lennox Wobbegongs  
22/08/20 10:00 W'burn5  (Girls Grade 6/7 - SIMON)   Woodburn Wonder Wolves   Vs   Lennox Leopard Sharks  
22/08/20 10:00 SkHd4  (Grade 6 NEILL)   Lennox Hammerheads   Vs   Alstonville Tigers  
22/08/20 10:00 GW5  (Grade 9 VIDUKA)   Alstonville Dragons   Vs   Lennox Whalers  
22/08/20 10:00 GW5  (Grade 9 VIDUKA)   Alstonville Geckos   Vs   Lennox Hammerheads  
22/08/20 10:00 GW4  (Grade 7 CAHILL)   Alstonville Stingrays   Vs   Lennox Reef Sharks  
22/08/20 10:00 GW4  (Grade 7 CAHILL)   Alstonville Sealions   Vs   Lennox Makos  
22/08/20 10:00 SkHd4  (Grade 6 CULINA)   Lennox Tigersharks   Vs   Bangalow Beagles  
22/08/20 10:00 W'burn3  (Grade 8 CAHILL)   Woodburn Wolves   Vs   Lennox Tigersharks  
22/08/20 10:00 SkHd4  (Grade 6 KEWELL)   Lennox Makos   Vs   Bangalow Puppies  
22/08/20 10:00 SkHd4  (Grade 6 EMERTON)   Lennox Wobbegongs   Vs   TEBFC Tiger Sharks  
22/08/20 BYE BYE (Girls Grade 10 - LOGARZO)   Lennox Angelsharks   BYE  
22/08/20 10:00 TEB 5  (Grade 7 EMERTON)   TEBFC Lionfish   Vs   Lennox Hammerheads  
22/08/20 10:00 BB3  (Grade 8 NEILL)   Byron Cougars   Vs   Lennox Bullsharks  
22/08/20 10:10 SkHd3  (Grade 10 EMERTON)   Lennox Whalers   Vs   Lennox Gummy Sharks  
22/08/20 10:10 SkHd3  (Grade 11 SAP)   Lennox Bullsharks SAP   Vs   Byron Bay SAP  
22/08/20 10:10 GW2  (Grade 10 SAP)   Alstonville SAP   Vs   Lennox Tigersharks SAP  
22/08/20 10:30 KyH1  (Grade 15 Div. 2) 1  Kyogle   Vs   Lennox Head 4 
22/08/20 11:00 W'burn3  (Grade 9 VIDUKA)   Woodburn Wolves   Vs   Lennox Whalesharks  
22/08/20 11:00 SkHd4  (Grade 7 CAHILL)   Lennox Bullsharks   Vs   Ballina Ospreys  
22/08/20 11:00 SkHd4  (Grade 7 NEILL)   Lennox Whalesharks   Vs   Lennox Great Whites  
22/08/20 13:00 Sth Lis  (Men's League 6) 3  South Lismore   Vs   Lennox Head 0 
22/08/20 13:00 SkHd2  (Men's League 7) 4  Lennox Head   Vs   MBVFC 1 
22/08/20 13:00 T'gum  (Men's League 1) 2  Tumbulgum   Vs   Lennox Head 0 
23/08/20 Forfeit  (Men's League 7) 0  Nimbin Headers   Vs   Lennox Head 0 
23/08/20 09:30 JSF  (Girls Grade 16) 0  Bangalow   Vs   Lennox Head 1 
23/08/20 09:30 Potts1  (Grade 16 Div. 1) 0  Pottsville Beach   Vs   Lennox Head 13 
23/08/20 10:30 BB1  (Grade 13 Div. 1) 3  Byron Bay   Vs   Lennox Head 2 
23/08/20 11:00 Potts1  (Girls Grade 12) 0  Pottsville Beach   Vs   Lennox Head 1 
23/08/20 12:30 BB1  (Men's Championship League) 1  Byron Bay   Vs   Lennox Head 2 
23/08/20 14:30 WP1  (Women's Premier League) 0  Goonellabah   Vs   Lennox Head 7 
25/08/20 19:00 SkHd1  (Women's Premier League) 10  Lennox Head   Vs   Goonellabah 0 
26/08/20 19:00 JSF  (Men's League 2) 3  Bangalow   Vs   Lennox Head 1 
28/08/20 Forfeit  (Men's League 6) 0  Alstonville   Vs   Lennox Head 0 
28/08/20 18:00 SkHd1  (Women's Premier League) 5  Lennox Head   Vs   Byron Bay 1 
28/08/20 18:30 WP1  (Girls Grade 14) 0  Kyogle   Vs   Lennox Head 5 
28/08/20 19:30 Potts1  (Grade 14 Div. 2) 2  Pottsville Beach   Vs   Lennox Head 1 
28/08/20 BYE BYE (Girls Grade 14)   Lennox Head   BYE  
28/08/20 20:00 SkHd1  (Men's League 2) 1  Lennox Head   Vs   Byron Bay 1 
29/08/20 Forfeit  (Men's League 1) 0  Tumbulgum   Vs   Lennox Head 0 
29/08/20 08:30 SkHd1  (Grade 16 Div. 1) 0  Lennox Head   Vs   Byron Bay 1 
29/08/20 08:30 BB3  (Grade 9 MILLIGAN)   Byron Pumas   Vs   Lennox Makos  
29/08/20 08:30 SkHd5  (Girls Grade 9 - WILLIAMS)   Lennox Leopard Sharks   Vs   Alstonville Frillnecks  
29/08/20 08:30 SkHd5  (Grade 8 CAHILL)   Lennox Tigersharks   Vs   Alstonville Sunstreakers  
29/08/20 08:30 SkHd5  (Girls Grade 8 - FOORD)   Lennox Wobbegongs   Vs   Lennox Angelsharks  
29/08/20 08:30 BB3  (Grade 8 NEILL)   Byron Lions   Vs   Lennox Makos  
29/08/20 09:00 Eur2  (Girls Grade 11 - KERR)   Eureka Lionesses   Vs   Lennox Blue Sharks  
29/08/20 09:00 SkHd4  (Girls Grade 6/7 - SIMON)   Lennox Angelsharks   Vs   Woodburn Wolvettes  
29/08/20 09:00 SkHd4  (Girls Grade 6/7 - SIMON)   Lennox Leopard Sharks   Vs   Alstonville Electric Eels  
29/08/20 09:00 GW4  (Grade 6 NEILL)   Alstonville Tigers   Vs   Lennox Threshers  
29/08/20 09:00 SkHd4  (Grade 6 NEILL)   Lennox Hammerheads   Vs   Woodburn Wolverines  
29/08/20 09:00 SP  (Grade 6 CULINA)   Suffolk Park Fire   Vs   Lennox Reef Sharks  
29/08/20 09:00 Bang4  (Grade 6 KEWELL)   Bangalow Puppies   Vs   Lennox Whalers  
29/08/20 BYE BYE (Grade 11 SAP)   Lennox Bullsharks SAP   BYE  
29/08/20 09:00 Potts2  (Grade 11 SAP)   Pottsville Beach SAP   Vs   Lennox Tigersharks SAP  
29/08/20 09:00 BB4  (Grade 6 EMERTON)   Byron Pumas   Vs   Lennox Bluesharks  
29/08/20 09:00 TEB 5  (Grade 6 EMERTON)   TEBFC Tiger Sharks   Vs   Lennox Whalesharks  
29/08/20 09:00 Saunders 8  (Grade 7 NEILL)   Ballina Mantarays   Vs   Lennox Wobbegongs  
29/08/20 09:00 SkHd4  (Grade 7 NEILL)   Lennox Whalers   Vs   Lennox Whalesharks  
29/08/20 09:00 SkHd3  (Grade 10 SAP)   Lennox Tigersharks SAP   Vs   Lennox Great Whites SAP  
29/08/20 09:30 SkHd5  (Grade 9 MILLIGAN)   Lennox Wobbegongs   Vs   Byron Panthers  
29/08/20 09:30 SkHd5  (Grade 8 JEDINAK)   Lennox Hammerheads   Vs   Byron Panthers  
29/08/20 09:30 SkHd5  (Grade 8 NEILL)   Lennox Bullsharks   Vs   Bangalow Bluedogs  
29/08/20 10:00 SkHd2  (Grade 14 Div. 1) 7  Lennox Head   Vs   Ballina 2 
29/08/20 10:00 SkHd1  (Grade 15 Div. 2) 8  Lennox Head   Vs   Ballina 0 
29/08/20 BYE BYE (Grade 10 EMERTON)   Lennox Gummy Sharks   BYE  
29/08/20 10:00 W'burn3  (Grade 9 VIDUKA)   Woodburn Wolverines   Vs   Lennox Whalers  
29/08/20 10:00 Saunders 8  (Grade 7 CAHILL)   Ballina Seahorses   Vs   Lennox Bullsharks  
29/08/20 10:00 SkHd4  (Grade 7 CAHILL)   Lennox Reef Sharks   Vs   Byron Pumas  
29/08/20 10:00 SkHd4  (Grade 7 CAHILL)   Lennox Makos   Vs   Alstonville Stingrays  
29/08/20 10:00 Bang4  (Grade 6 CULINA)   Bangalow Beagles   Vs   Lennox Bullsharks  
29/08/20 10:00 SkHd4  (Grade 6 CULINA)   Lennox Tigersharks   Vs   Byron Lions  
29/08/20 10:00 Bang4  (Grade 6 KEWELL)   Bangalow Dingoes   Vs   Lennox Great Whites  
29/08/20 10:00 SkHd4  (Grade 6 EMERTON)   Lennox Wobbegongs   Vs   Alstonville Lions  
29/08/20 10:00 TEB 5  (Grade 7 EMERTON)   TEBFC Stingrays   Vs   Lennox Hammerheads  
29/08/20 10:10 Bang5  (Grade 10 EMERTON)   Bangalow Beagles   Vs   Lennox Whalers  
29/08/20 10:10 SkHd3  (Grade 11 JEDINAK)   Lennox Hammerheads   Vs   Goonellabah Tornadoes  
29/08/20 10:30 SkHd5  (Grade 8 JEDINAK)   Lennox Bluesharks   Vs   Alstonville Hotrods  
29/08/20 10:30 SkHd5  (Grade 9 VIDUKA)   Lennox Hammerheads   Vs   Alstonville Dragons  
29/08/20 10:30 SkHd5  (Grade 8 CAHILL)   Lennox Whalers   Vs   Woodburn Wolves  
29/08/20 11:00 NOS  (Grade 12 Div. 2 North) 1  Shores United   Vs   Lennox Head 5 
29/08/20 11:00 SkHd4  (Grade 6 KEWELL)   Lennox Makos   Vs   MBVFC Vipers  
29/08/20 11:00 SkHd4  (Grade 7 EMERTON)   Lennox Tigersharks   Vs   Byron Cougars  
29/08/20 11:00 SkHd4  (Grade 7 NEILL)   Lennox Great Whites   Vs   Ballina Dolphins  
29/08/20 11:20 SkHd3  (Girls Grade 10 - LOGARZO)   Lennox Angelsharks   Vs   Lismore Thistles Diamonds  
29/08/20 11:20 Bang5  (Grade 11 MILLIGAN)   Bangalow Bluedogs   Vs   Lennox Reef Sharks  
29/08/20 11:30 SkHd1  (Grade 15 Div. 1) 1  Lennox Head   Vs   Alstonville 4 
29/08/20 11:30 E2  (Grade 13 Div. 1) 0  Richmond Rovers   Vs   Lennox Head 1 
29/08/20 11:30 T1  (Grade 12 Div. 1) 4  Lismore Thistles   Vs   Lennox Head 1 
29/08/20 11:30 SkHd5  (Grade 9 MILLIGAN)   Lennox Threshers   Vs   Alstonville Crocodiles  
29/08/20 11:30 SkHd5  (Grade 9 VIDUKA)   Lennox Whalesharks   Vs   Alstonville Geckos  
29/08/20 13:00 SkHd1  (Men's League 5) 2  Lennox Head   Vs   South Lismore 1 
29/08/20 15:00 SkHd1  (Men's League 7) 1  Lennox Head   Vs   Nimbin Headers 4 
29/08/20 15:15 NOS  (Men's Championship League) 0  Shores United   Vs   Lennox Head 3 
30/08/20 09:00 CP 1  (Girls Grade 16) 1  Alstonville   Vs   Lennox Head 0 
30/08/20 10:00 TEB 1  (Girls Grade 12) 0  TEBFC   Vs   Lennox Head 2 
30/08/20 11:30 Mull1  (Grade 12 Div. 2 North) 2  MBVFC Gators   Vs   Lennox Head 4 
01/09/20 18:00 SkHd1  (Men's League 1) 4  Lennox Head   Vs   Goonellabah 1 
01/09/20 20:00 SkHd1  (Men's Championship League) 1  Lennox Head   Vs   Alstonville 1 
02/09/20 Forfeit  (Men's League 7) 0  South Lismore   Vs   Lennox Head 0 
02/09/20 19:00 T1  (Women's Premier League) 0  Lismore Thistles   Vs   Lennox Head 1 
02/09/20 19:00 Potts1  (Men's League 2) 3  Pottsville Beach   Vs   Lennox Head 1 
04/09/20 18:00 SkHd2  (Grade 13 Div. 1) 3  Lennox Head   Vs   MBVFC 0 
04/09/20 18:00 Eur  (Grade 12 Div. 2 North) 5  Eureka   Vs   Lennox Head 2 
04/09/20 18:00 SkHd1  (Girls Grade 14) 2  Lennox Head   Vs   Byron Bay 2 
04/09/20 19:30 Saunders 1  (Men's League 7) 1  Ballina   Vs   Lennox Head 2 
04/09/20 19:30 SkHd2  (Girls Grade 12) 3  Lennox Head   Vs   Byron Bay 1 
04/09/20 19:30 SkHd1  (Women's Premier League) 2  Lennox Head   Vs   Alstonville 1 
04/09/20 20:00 TEB 1  (Men's Championship League) 1  TEBFC   Vs   Lennox Head 1 
05/09/20 Cancelled  (Grade 6 KEWELL)   Lennox Great Whites   Vs   Pottsville Cheetahs  
05/09/20 08:30 GW5  (Grade 9 VIDUKA)   Alstonville Dragons   Vs   Lennox Whalesharks  
05/09/20 08:30 GW5  (Grade 8 CAHILL)   Alstonville Sunstreakers   Vs   Lennox Whalers  
05/09/20 08:30 GW5  (Grade 8 CAHILL)   Alstonville Mirages   Vs   Lennox Tigersharks  
05/09/20 08:30 GW5  (Girls Grade 8 - FOORD)   Alstonville Firestars   Vs   Lennox Wobbegongs  
05/09/20 BYE BYE (Grade 12 Div. 2 North)   Lennox Head   BYE  
05/09/20 BYE BYE (Girls Grade 9 - WILLIAMS)   Lennox Leopard Sharks   BYE  
05/09/20 09:00 GW4  (Girls Grade 6/7 - SIMON)   Alstonville Snappers   Vs   Lennox Leopard Sharks  
05/09/20 09:00 SkHd5  (Grade 9 VIDUKA)   Lennox Whalers   Vs   Lennox Hammerheads  
05/09/20 09:00 BB4  (Grade 7 CAHILL)   Byron Pumas   Vs   Lennox Makos  
05/09/20 09:00 SkHd4  (Grade 7 CAHILL)   Lennox Bullsharks   Vs   Lennox Reef Sharks  
05/09/20 09:00 BB4  (Grade 6 CULINA)   Byron Cougars   Vs   Lennox Tigersharks  
05/09/20 09:00 SkHd4  (Grade 6 CULINA)   Lennox Bullsharks   Vs   Suffolk Park Fire  
05/09/20 09:00 GW2  (Grade 11 JEDINAK)   Alstonville Wallabies   Vs   Lennox Hammerheads  
05/09/20 09:00 Mull4  (Grade 6 KEWELL)   MBVFC Stingrays   Vs   Lennox Makos  
05/09/20 09:00 SkHd3  (Grade 11 SAP)   Lennox Tigersharks SAP   Vs   Lennox Bullsharks SAP  
05/09/20 09:00 SkHd4  (Grade 6 EMERTON)   Lennox Bluesharks   Vs   Byron Tigers  
05/09/20 09:00 TEB 5  (Grade 7 EMERTON)   TEBFC Lionfish   Vs   Lennox Tigersharks  
05/09/20 09:00 SkHd5  (Grade 8 NEILL)   Lennox Makos   Vs   Lennox Bullsharks  
05/09/20 09:00 Saunders 8  (Grade 7 NEILL)   Ballina Dolphins   Vs   Lennox Whalers  
05/09/20 09:00 SkHd4  (Grade 7 NEILL)   Lennox Wobbegongs   Vs   Lennox Great Whites  
05/09/20 09:00 SkHd3  (Grade 10 SAP)   Lennox Great Whites SAP   Vs   Alstonville SAP  
05/09/20 09:30 CP 1  (Grade 15 Div. 2) 0  Alstonville   Vs   Lennox Head 4 
05/09/20 09:30 GW5  (Grade 9 MILLIGAN)   Alstonville Blue Tongues   Vs   Lennox Wobbegongs  
05/09/20 09:30 GW5  (Grade 8 JEDINAK)   Alstonville Blasters   Vs   Lennox Bluesharks  
05/09/20 09:30 GW5  (Grade 8 JEDINAK)   Alstonville Hotrods   Vs   Lennox Hammerheads  
05/09/20 09:40 BB2  (Girls Grade 11 - KERR)   Byron Wildcats   Vs   Lennox Blue Sharks  
05/09/20 09:40 BB2  (Girls Grade 10 - LOGARZO)   Byron Wildcats   Vs   Lennox Angelsharks  
05/09/20 10:00 E2  (Grade 15 Div. 1) 3  Richmond Rovers   Vs   Lennox Head 1 
05/09/20 10:00 SkHd1  (Grade 14 Div. 1) 5  Lennox Head   Vs   Dunoon United 1 
05/09/20 10:00 SkHd2  (Grade 12 Div. 1) 0  Lennox Head   Vs   Alstonville 3 
05/09/20 10:00 SkHd5  (Grade 9 MILLIGAN)   Lennox Makos   Vs   Lennox Threshers  
05/09/20 10:00 SkHd4  (Grade 6 NEILL)   Lennox Threshers   Vs   Ballina Bluebottles  
05/09/20 10:00 SkHd4  (Grade 6 CULINA)   Lennox Reef Sharks   Vs   Suffolk Park Sparks  
05/09/20 10:00 SkHd4  (Grade 6 KEWELL)   Lennox Whalers   Vs   Bangalow Dingoes  
05/09/20 10:00 BB4  (Grade 6 EMERTON)   Byron Panthers   Vs   Lennox Wobbegongs  
05/09/20 10:00 SkHd5  (Girls Grade 8 - FOORD)   Lennox Angelsharks   Vs   TEBFC Whales  
05/09/20 10:10 SkHd3  (Grade 10 EMERTON)   Lennox Whalers   Vs   Bangalow Bluedogs  
05/09/20 10:10 SkHd3  (Grade 11 MILLIGAN)   Lennox Reef Sharks   Vs   Suffolk Park Inferno  
05/09/20 10:30 W'burn5  (Girls Grade 6/7 - SIMON)   Woodburn Wonder Wolves   Vs   Lennox Angelsharks  
05/09/20 10:30 W'burn5  (Grade 6 NEILL)   Woodburn Wolves   Vs   Lennox Hammerheads  
05/09/20 11:00 JSF  (Grade 14 Div. 2) 0  Bangalow   Vs   Lennox Head 2 
05/09/20 11:00 SkHd4  (Grade 6 EMERTON)   Lennox Whalesharks   Vs   Byron Pumas  
05/09/20 11:00 SkHd4  (Grade 7 EMERTON)   Lennox Hammerheads   Vs   TEBFC Jewfish  
05/09/20 11:00 SkHd4  (Grade 7 NEILL)   Lennox Whalesharks   Vs   Eureka Koalas  
05/09/20 11:20 SkHd3  (Grade 10 EMERTON)   Lennox Gummy Sharks   Vs   Bangalow Beagles  
05/09/20 11:20 E3  (Grade 10 SAP)   Richmond Rovers SAP   Vs   Lennox Tigersharks SAP  
05/09/20 11:30 SkHd2  (Grade 13 Div. 1) 1  Lennox Head   Vs   Eureka 0 
05/09/20 11:30 SkHd1  (Grade 16 Div. 1) 1  Lennox Head   Vs   South Lismore 0 
05/09/20 13:00 SkHd1  (Men's League 6) 0  Lennox Head   Vs   Woodburn 0 
05/09/20 15:00 SkHd1  (Men's League 5) 1  Lennox Head   Vs   Byron Bay 2 
05/09/20 15:00 Mull1  (Men's League 2) 1  MBVFC   Vs   Lennox Head 1 
05/09/20 15:00 WP1  (Men's League 1) 2  Goonellabah   Vs   Lennox Head 1 
06/09/20 10:30 SkHd1  (Grade 12 Div. 1) 3  Lennox Head   Vs   Shores United 2 
06/09/20 11:00 TEB 1  (Girls Grade 16) 0  TEBFC   Vs   Lennox Head 1 
06/09/20 11:00 NH1  (Girls Grade 14) 5  Nimbin Headers   Vs   Lennox Head 0 
07/09/20 18:30 SkHd1  (Men's League 1) 3  Lennox Head   Vs   MBVFC 1 
08/09/20 18:00 CP 1  (Grade 15 Div. 1) 3  Alstonville   Vs   Lennox Head 2 
10/09/20 18:00 SkHd2  (Grade 14 Div. 1) 3  Lennox Head   Vs   Byron Bay 1 
11/09/20 18:00 JSF  (Men's League 5) 2  Bangalow   Vs   Lennox Head 1 
11/09/20 18:00 SkHd1  (Women's Premier League) 4  Lennox Head   Vs   Bangalow 0 
11/09/20 18:30 SkHd2  (Girls Grade 16) 1  Lennox Head   Vs   Bangalow 0 
11/09/20 18:30 Dun1  (Girls Grade 14) 3  Dunoon United   Vs   Lennox Head 1 
11/09/20 20:00 SkHd1  (Men's Championship League) 1  Lennox Head   Vs   Goonellabah 1 
12/09/20 09:00 SkHd1  (Grade 15 Div. 1) 2  Lennox Head   Vs   Lismore Thistles 2 
12/09/20 09:00 SkHd5  (Grade 9 MILLIGAN)   Lennox Wobbegongs   Vs   Alstonville Crocodiles  
12/09/20 09:00 GW4  (Girls Grade 6/7 - SIMON)   Alstonville Electric Eels   Vs   Lennox Angelsharks  
12/09/20 09:00 Saunders 8  (Grade 6 NEILL)   Ballina Mantarays   Vs   Lennox Threshers  
12/09/20 09:00 SkHd4  (Grade 6 NEILL)   Lennox Hammerheads   Vs   Alstonville Pumas  
12/09/20 09:00 SkHd3  (Grade 10 EMERTON)   Lennox Gummy Sharks   Vs   Bangalow Bluedogs  
12/09/20 09:00 SkHd3  (Grade 10 EMERTON)   Lennox Whalers   Vs   Byron Tigers  
12/09/20 09:00 SkHd5  (Grade 9 VIDUKA)   Lennox Whalesharks   Vs   Lennox Whalers  
12/09/20 09:00 SkHd4  (Grade 7 CAHILL)   Lennox Makos   Vs   Lennox Bullsharks  
12/09/20 09:00 Eur  (Grade 6 CULINA)   Eureka Joeys   Vs   Lennox Reef Sharks  
12/09/20 09:00 GW5  (Grade 8 CAHILL)   Alstonville Mirages   Vs   Lennox Whalers  
12/09/20 09:00 GW3  (Grade 11 JEDINAK)   Alstonville Echidnas   Vs   Lennox Hammerheads  
12/09/20 09:00 GW2  (Grade 11 SAP)   Alstonville SAP   Vs   Lennox Tigersharks SAP  
12/09/20 09:00 TEB 3  (Girls Grade 10 - LOGARZO)   TEBFC Lemon Sharks   Vs   Lennox Angelsharks  
12/09/20 09:00 GW5  (Girls Grade 8 - FOORD)   Alstonville Firestars   Vs   Lennox Angelsharks  
12/09/20 09:00 BB3  (Grade 8 NEILL)   Byron Lions   Vs   Lennox Bullsharks  
12/09/20 09:00 SkHd5  (Grade 8 NEILL)   Lennox Makos   Vs   Byron Cougars  
12/09/20 09:00 Saunders 8  (Grade 7 NEILL)   Ballina Mantarays   Vs   Lennox Great Whites  
12/09/20 09:00 SkHd4  (Grade 7 NEILL)   Lennox Whalers   Vs   Lennox Wobbegongs  
12/09/20 09:00 BB2  (Grade 10 SAP)   Byron Bay SAP   Vs   Lennox Tigersharks SAP  
12/09/20 09:30 Saunders 2  (Grade 13 Div. 1) 1  Ballina   Vs   Lennox Head 1 
12/09/20 09:30 SP  (Grade 9 MILLIGAN)   Suffolk Park Heat   Vs   Lennox Makos  
12/09/20 09:30 SP  (Grade 6 CULINA)   Suffolk Park Sparks   Vs   Lennox Bullsharks  
12/09/20 10:00 Dun1  (Grade 15 Div. 2) 1  Dunoon United   Vs   Lennox Head 1 
12/09/20 10:00 BB3  (Grade 9 MILLIGAN)   Byron Pumas   Vs   Lennox Threshers  
12/09/20 10:00 W'burn3  (Girls Grade 9 - WILLIAMS)   Woodburn Wonder Wolves   Vs   Lennox Leopard Sharks  
12/09/20 10:00 SkHd4  (Girls Grade 6/7 - SIMON)   Lennox Leopard Sharks   Vs   TEBFC Dolphins  
12/09/20 10:00 GW5  (Grade 8 JEDINAK)   Alstonville Blasters   Vs   Lennox Hammerheads  
12/09/20 10:00 SkHd5  (Grade 8 JEDINAK)   Lennox Bluesharks   Vs   Byron Tigers  
12/09/20 10:00 SkHd4  (Grade 6 CULINA)   Lennox Tigersharks   Vs   Bangalow Bluedogs  
12/09/20 10:00 SkHd5  (Grade 8 CAHILL)   Lennox Tigersharks   Vs   TEBFC Hammerheads  
12/09/20 10:00 BB4  (Grade 6 EMERTON)   Byron Tigers   Vs   Lennox Whalesharks  
12/09/20 10:00 GW4  (Grade 6 EMERTON)   Alstonville Ocelots   Vs   Lennox Bluesharks  
12/09/20 10:00 SkHd4  (Grade 6 EMERTON)   Lennox Wobbegongs   Vs   TEBFC Makos  
12/09/20 10:00 Mull3  (Girls Grade 8 - FOORD)   MBVFC   Vs   Lennox Wobbegongs  
12/09/20 10:00 Bang4  (Grade 7 NEILL)   Bangalow Dingoes   Vs   Lennox Whalesharks  
12/09/20 10:10 SkHd3  (Girls Grade 11 - KERR)   Lennox Blue Sharks   Vs   Dunoon Scallywags  
12/09/20 10:10 SkHd3  (Grade 11 MILLIGAN)   Lennox Reef Sharks   Vs   Eureka Cockatoos  
12/09/20 10:10 Potts2  (Grade 10 SAP)   Pottsville Beach SAP   Vs   Lennox Great Whites SAP  
12/09/20 10:30 SkHd1  (Grade 14 Div. 2) 0  Lennox Head   Vs   Lismore Thistles 0 
12/09/20 11:00 W'burn3  (Grade 9 VIDUKA)   Woodburn Wolverines   Vs   Lennox Hammerheads  
12/09/20 11:00 SkHd4  (Grade 7 CAHILL)   Lennox Reef Sharks   Vs   Ballina Ospreys  
12/09/20 11:00 Potts2  (Grade 6 KEWELL)   Pottsville Lions   Vs   Lennox Great Whites  
12/09/20 11:00 SkHd4  (Grade 6 KEWELL)   Lennox Makos   Vs   Lennox Whalers  
12/09/20 11:00 SkHd4  (Grade 7 EMERTON)   Lennox Tigersharks   Vs   Lennox Hammerheads  
12/09/20 11:20 Potts2  (Grade 11 SAP)   Pottsville Beach SAP   Vs   Lennox Bullsharks SAP  
12/09/20 11:30 Mull2  (Grade 12 Div. 1) 2  MBVFC   Vs   Lennox Head 5 
12/09/20 11:30 Mull1  (Grade 12 Div. 2 North) 0  MBVFC Caimans   Vs   Lennox Head 6 
12/09/20 13:00 Bang2  (Men's League 6) 3  Bangalow   Vs   Lennox Head 1 
12/09/20 13:00 Mull1  (Men's League 7) 1  MBVFC   Vs   Lennox Head 0 
12/09/20
(Semi Final 1)
14:30 Saunders 1  (Men's League 1) 1  Ballina   Vs   Lennox Head 3 
12/09/20 15:00 CP 1  (Men's League 2) 2  Alstonville   Vs   Lennox Head 0 
13/09/20 BYE BYE (Girls Grade 12)   Lennox Head   BYE  
13/09/20 11:30 Potts1  (Grade 16 Div. 1) 0  Pottsville Beach   Vs   Lennox Head 6 
18/09/20 18:30 Mull1  (Grade 14 Div. 1) 0  MBVFC   Vs   Lennox Head 3 
18/09/20 19:30 BB1  (Grade 15 Div. 1) 3  Byron Bay   Vs   Lennox Head 0 
18/09/20
(Semi-Final 2)
19:45 SkHd1  (Women's Premier League) 3  Lennox Head   Vs   Byron Bay 0 
19/09/20 08:30 SkHd5  (Grade 9 MILLIGAN)   Lennox Makos   Vs   Lennox Wobbegongs  
19/09/20 08:30 BB2  (Girls Grade 11 - KERR)   Byron Wildcats   Vs   Lennox Blue Sharks  
19/09/20 08:30 BB2  (Grade 10 EMERTON)   Byron Tigers   Vs   Lennox Gummy Sharks  
19/09/20 08:30 SkHd5  (Grade 8 JEDINAK)   Lennox Hammerheads   Vs   Lennox Bluesharks  
19/09/20 08:30 SkHd5  (Grade 8 CAHILL)   Lennox Whalers   Vs   Lennox Tigersharks  
19/09/20 09:00 SP  (Grade 9 MILLIGAN)   Suffolk Park Heat   Vs   Lennox Threshers  
19/09/20 BYE BYE (Girls Grade 6/7 - SIMON)   Lennox Leopard Sharks   BYE  
19/09/20 09:00 SkHd4  (Girls Grade 6/7 - SIMON)   Lennox Angelsharks   Vs   Alstonville Snappers  
19/09/20 09:00 GW4  (Grade 6 NEILL)   Alstonville Panthers   Vs   Lennox Hammerheads  
19/09/20 09:00 Saunders 8  (Grade 7 CAHILL)   Ballina Seahorses   Vs   Lennox Reef Sharks  
19/09/20 09:00 SkHd4  (Grade 6 CULINA)   Lennox Reef Sharks   Vs   Lennox Tigersharks  
19/09/20 09:00 Bang4  (Grade 6 KEWELL)   Bangalow Dingoes   Vs   Lennox Whalers  
19/09/20 09:00 SkHd3  (Grade 11 SAP)   Lennox Tigersharks SAP   Vs   Byron Bay SAP  
19/09/20 09:00 SkHd4  (Grade 6 EMERTON)   Lennox Whalesharks   Vs   Alstonville Ocelots  
19/09/20 09:00 SkHd3  (Girls Grade 10 - LOGARZO)   Lennox Angelsharks   Vs   Alstonville Swifts  
19/09/20 09:00 Bang3  (Grade 8 NEILL)   Bangalow Bluedogs   Vs   Lennox Makos  
19/09/20 09:00 SkHd4  (Grade 7 NEILL)   Lennox Great Whites   Vs   Lennox Whalers  
19/09/20 09:30 SkHd5  (Grade 9 VIDUKA)   Lennox Whalers   Vs   Eureka Dingoes  
19/09/20 09:30 SkHd5  (Grade 9 VIDUKA)   Lennox Hammerheads   Vs   Lennox Whalesharks  
19/09/20 09:30 SkHd5  (Girls Grade 8 - FOORD)   Lennox Angelsharks   Vs   MBVFC  
19/09/20 09:40 BB2  (Grade 10 EMERTON)   Byron Lions   Vs   Lennox Whalers  
19/09/20 09:40 BB2  (Grade 11 MILLIGAN)   Byron Tigers   Vs   Lennox Reef Sharks  
19/09/20 10:00 SkHd1  (Grade 15 Div. 2) 9  Lennox Head   Vs   South Lismore 0 
19/09/20 10:00 SkHd2  (Grade 12 Div. 2 North) 1  Lennox Head   Vs   Eureka 4 
19/09/20 10:00 NOS  (Grade 14 Div. 2) 3  Shores United   Vs   Lennox Head 2 
19/09/20 10:00 T1  (Grade 16 Div. 1) 0  Lismore Thistles   Vs   Lennox Head 2 
19/09/20 10:00 SkHd4  (Grade 6 NEILL)   Lennox Threshers   Vs   Ballina Dolphins  
19/09/20 10:00 Saunders 8  (Grade 7 CAHILL)   Ballina Ospreys   Vs   Lennox Makos  
19/09/20 10:00 SkHd4  (Grade 7 CAHILL)   Lennox Bullsharks   Vs   Woodburn Wolves  
19/09/20 10:00 SkHd4  (Grade 6 KEWELL)   Lennox Great Whites   Vs   Lennox Makos  
19/09/20 10:00 SkHd4  (Grade 6 EMERTON)   Lennox Bluesharks   Vs   Lennox Wobbegongs  
19/09/20 10:00 Potts2  (Grade 7 EMERTON)   Pottsville Lions   Vs   Lennox Tigersharks  
19/09/20 10:10 SkHd3  (Grade 11 JEDINAK)   Lennox Hammerheads   Vs   Alstonville Devils  
19/09/20 10:10 SkHd3  (Grade 10 SAP)   Lennox Great Whites SAP   Vs   Richmond Rovers SAP  
19/09/20 10:30 SkHd5  (Girls Grade 9 - WILLIAMS)   Lennox Leopard Sharks   Vs   Kyogle  
19/09/20 10:30 SkHd5  (Girls Grade 8 - FOORD)   Lennox Wobbegongs   Vs   Shores Dolphins  
19/09/20 10:30 SkHd5  (Grade 8 NEILL)   Lennox Bullsharks   Vs   Eureka Condors  
19/09/20 11:00 SkHd4  (Grade 6 CULINA)   Lennox Bullsharks   Vs   Eureka Joeys  
19/09/20 11:00 SkHd4  (Grade 7 EMERTON)   Lennox Hammerheads   Vs   Byron Panthers  
19/09/20 11:00 SkHd4  (Grade 7 NEILL)   Lennox Whalesharks   Vs   Bangalow Beagles  
19/09/20 11:00 SkHd4  (Grade 7 NEILL)   Lennox Wobbegongs   Vs   Eureka Koalas  
19/09/20 11:20 SkHd3  (Grade 11 SAP)   Lennox Bullsharks SAP   Vs   Alstonville SAP  
19/09/20 11:30 SkHd1  (Grade 13 Div. 1) 0  Lennox Head   Vs   Goonellabah 2 
19/09/20 11:30 SkHd2  (Grade 12 Div. 1) 1  Lennox Head   Vs   Richmond Rovers 2 
19/09/20
(Consolation Match)
13:00 JSF  (Men's League 6) 1  Bangalow   Vs   Lennox Head 3 
19/09/20
(Semi Final 1)
13:00 SkHd1  (Men's Championship League) 0  Lennox Head   Vs   Byron Bay 1 
19/09/20
(Semi Final 1)
13:00 Potts1  (Men's League 2) 2  Pottsville Beach   Vs   Lennox Head 1 
19/09/20
(Consolation Match)
15:00 SkHd1  (Men's League 7) 7  Lennox Head   Vs   Ballina 1 
20/09/20 09:00 SkHd1  (Girls Grade 16) 2  Lennox Head   Vs   Alstonville 2 
20/09/20 10:00 Potts2  (Grade 10 SAP)   Pottsville Beach SAP   Vs   Lennox Tigersharks SAP  
20/09/20 10:30 SkHd1  (Girls Grade 12) 1  Lennox Head   Vs   Ballina 0 
20/09/20 11:40 SkHd1  (Girls Grade 14) 0  Lennox Head   Vs   Ballina 0 
20/09/20
(Grand Final)
14:00 NH1  (Men's League 1) 2  Nimbin Headers   Vs   Lennox Head 1 
25/09/20
(Grand Final)
19:00 CP 1  (Women's Premier League)   Alstonville   Vs   Lennox Head  
25/09/20 19:30 BB1  (Grade 15 Div. 2)   Byron Bay   Vs   Lennox Head  
26/09/20 BYE BYE (Men's Championship League)   Lennox Head   BYE  
26/09/20 08:45 SkHd2  (Grade 12 Div. 1)   Lennox Head   Vs   Ballina  
26/09/20 08:45 SkHd1  (Grade 12 Div. 2 North)   Lennox Head   Vs   MBVFC Gators  
26/09/20 09:00 SkHd5  (Grade 9 MILLIGAN)   Lennox Threshers   Vs   Lennox Wobbegongs  
26/09/20 09:00 SkHd4  (Girls Grade 6/7 - SIMON)   Lennox Leopard Sharks   Vs   Lennox Angelsharks  
26/09/20 09:00 SkHd4  (Grade 6 NEILL)   Lennox Threshers   Vs   Lennox Hammerheads  
26/09/20 09:00 SkHd3  (Grade 10 EMERTON)   Lennox Gummy Sharks   Vs   Byron Lions  
26/09/20 09:00 BB3  (Grade 8 JEDINAK)   Byron Tigers   Vs   Lennox Hammerheads  
26/09/20 09:00 SkHd5  (Grade 8 JEDINAK)   Lennox Bluesharks   Vs   Ballina Mantarays  
26/09/20 09:00 BB4  (Grade 7 CAHILL)   Byron Tigers   Vs   Lennox Reef Sharks  
26/09/20 09:00 SkHd4  (Grade 6 CULINA)   Lennox Bullsharks   Vs   Lennox Tigersharks  
26/09/20 09:00 SkHd5  (Grade 8 CAHILL)   Lennox Tigersharks   Vs   Ballina Ospreys  
26/09/20 09:00 TEB 4  (Grade 8 CAHILL)   TEBFC Hammerheads   Vs   Lennox Whalers  
26/09/20 09:00 SkHd4  (Grade 6 KEWELL)   Lennox Whalers   Vs   Lennox Makos  
26/09/20 09:00 BB2  (Grade 11 SAP)   Byron Bay SAP   Vs   Lennox Bullsharks SAP  
26/09/20 09:00 SkHd4  (Grade 6 EMERTON)   Lennox Bluesharks   Vs   Alstonville Lions  
26/09/20 09:00 Saunders 8  (Grade 7 NEILL)   Ballina Mantarays   Vs   Lennox Whalers  
26/09/20 09:00 BB2  (Grade 10 SAP)   Byron Bay SAP   Vs   Lennox Great Whites SAP  
26/09/20 09:00 SkHd3  (Grade 10 SAP)   Lennox Tigersharks SAP   Vs   Alstonville SAP  
26/09/20 10:00 SkHd1  (Grade 15 Div. 1)   Lennox Head   Vs   Goonellabah  
26/09/20 10:00 SkHd2  (Grade 13 Div. 1)   Lennox Head   Vs   Byron Bay  
26/09/20 10:00 SkHd5  (Grade 9 MILLIGAN)   Lennox Makos   Vs   Ballina Ospreys  
26/09/20 10:00 SkHd5  (Grade 9 VIDUKA)   Lennox Hammerheads   Vs   Eureka Dingoes  
26/09/20 10:00 SkHd5  (Grade 9 VIDUKA)   Lennox Whalers   Vs   Bangalow Beagles  
26/09/20 10:00 W'burn3  (Grade 9 VIDUKA)   Woodburn Wolverines   Vs   Lennox Whalesharks  
26/09/20 10:00 Saunders 8  (Grade 7 CAHILL)   Ballina Seahorses   Vs   Lennox Makos  
26/09/20 10:00 SkHd4  (Grade 6 CULINA)   Lennox Reef Sharks   Vs   Byron Lions  
26/09/20 10:00 SkHd4  (Grade 6 KEWELL)   Lennox Great Whites   Vs   MBVFC Vipers  
26/09/20 10:00 SkHd4  (Grade 6 EMERTON)   Lennox Whalesharks   Vs   Lennox Wobbegongs  
26/09/20 10:00 NBO  (Girls Grade 8 - FOORD)   Shores Dolphins   Vs   Lennox Angelsharks  
26/09/20 10:00 SkHd4  (Grade 7 NEILL)   Lennox Great Whites   Vs   Eureka Koalas  
26/09/20 10:10 Dun2  (Girls Grade 11 - KERR)   Dunoon Scallywags   Vs   Lennox Blue Sharks  
26/09/20 10:10 SkHd3  (Grade 10 EMERTON)   Lennox Whalers   Vs   Byron Cougars  
26/09/20 10:10 W'burn4  (Grade 11 JEDINAK)   Woodburn Wolves   Vs   Lennox Hammerheads  
26/09/20 10:10 SkHd3  (Girls Grade 10 - LOGARZO)   Lennox Angelsharks   Vs   TEBFC Lemon Sharks  
26/09/20 11:00 SkHd5  (Girls Grade 9 - WILLIAMS)   Lennox Leopard Sharks   Vs   Byron Bay Wildcats  
26/09/20 11:00 SkHd4  (Grade 7 CAHILL)   Lennox Bullsharks   Vs   Alstonville Sealions  
26/09/20 11:00 Potts2  (Grade 7 EMERTON)   Pottsville Leopards   Vs   Lennox Tigersharks  
26/09/20 11:00 SkHd4  (Grade 7 EMERTON)   Lennox Hammerheads   Vs   Byron Lions  
26/09/20 11:00 SkHd5  (Grade 8 NEILL)   Lennox Makos   Vs   Eureka Condors  
26/09/20 11:00 SkHd5  (Grade 8 NEILL)   Lennox Bullsharks   Vs   Byron Cougars  
26/09/20 11:00 SkHd4  (Grade 7 NEILL)   Lennox Whalesharks   Vs   Bangalow Bluedogs  
26/09/20 11:00 SkHd4  (Grade 7 NEILL)   Lennox Wobbegongs   Vs   Bangalow Dingoes  
26/09/20 11:20 SkHd3  (Grade 11 MILLIGAN)   Lennox Reef Sharks   Vs   Byron Pumas  
26/09/20 11:30 SkHd2  (Grade 14 Div. 2)   Lennox Head   Vs   Woodburn Wolves  
26/09/20 11:30 SkHd1  (Grade 16 Div. 1)   Lennox Head   Vs   Kyogle  
26/09/20
(Consolation Match)
13:00 Saunders 1  (Men's League 6)   Ballina   Vs   Lennox Head  
27/09/20 09:00 SkHd2  (Grade 14 Div. 1)   Lennox Head   Vs   Alstonville  
27/09/20 10:00 TEB 1  (Girls Grade 16)   TEBFC   Vs   Lennox Head  
27/09/20 10:00 SkHd4  (Girls Grade 6/7 - SIMON)   Lennox Angelsharks   Vs   TEBFC Dolphins  
27/09/20 10:00 SkHd3  (Grade 11 SAP)   Lennox Bullsharks SAP   Vs   Lennox Tigersharks SAP  
27/09/20 10:00 SkHd5  (Girls Grade 8 - FOORD)   Lennox Angelsharks   Vs   Lennox Wobbegongs  
27/09/20 10:20 SkHd1  (Girls Grade 12)   Lennox Head   Vs   Lismore Thistles  
27/09/20 11:30 SkHd1  (Girls Grade 14)   Lennox Head   Vs   Kyogle  
27/09/20
(Consolation Match)
13:00 SkHd2  (Men's League 7)   Lennox Head   Vs   Eureka  

This fixture proudly brought to you by the Football Far North Coast and
sportstg.com