DATE |
TIME |
Competition Name |
|
HOME TEAM |
|
AWAY TEAM |
|
04/05/24 (Sat) |
09:45 |
(XCM Boys' 17A) |
85 |
St. Bede's Red B17 |
def. |
Burnside Black B17 |
41 |
04/05/24 (Sat) |
11:20 |
(XCM Boys' 17 Sub) |
102 |
St. Bede's Black B17 |
def. |
Kaiapoi Yellow B17 |
66 |
04/05/24 (Sat) |
12:55 |
(Men's 20U Division I) |
73 |
St. Bede's Checkers M20 |
def. by |
Pioneer Cashmere Maroon M20 |
102 |
04/05/24 (Sat) |
14:30 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
57 |
Pioneer White B15 |
def. |
St. Bede's Bedeans B15 |
53 |
04/05/24 (Sat) |
16:05 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
103 |
St. Bede's Red B15 |
def. |
Horomaka Gators Red B15 |
63 |
07/05/24 (Tue) |
17:45 |
(NZCT Grocott Trophy) |
81 |
St. Bede's- GT |
def. by |
Cashmere High - GT |
105 |
07/05/24 (Tue) |
19:30 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 1) |
111 |
St. Bede's College - TT |
def. |
CBHS Thomspon Trophy |
68 |
11/05/24 (Sat) |
09:40 |
(Men's 23U) |
110 |
University of Canterbury B M23 |
def. |
Checkers White M23 |
72 |
11/05/24 (Sat) |
11:15 |
(Men's 23U) |
72 |
Pioneer White M23 |
def. by |
LU Longhorns M23 |
104 |
11/05/24 (Sat) |
12:50 |
(Men's 20U Division II) |
65 |
Pioneer Cashmere Gold M20 |
def. by |
Selwyn Hawks M20 |
112 |
11/05/24 (Sat) |
14:25 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
46 |
St. Bede's Marist B15 |
def. by |
CBHS Blue B15 |
57 |
11/05/24 (Sat) |
16:00 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
76 |
St. Andrew's College Blue B15 |
def. |
St. Bede's Red B15 |
67 |
18/05/24 (Sat) |
09:40 |
(XCM Boys' 17A) |
63 |
St. Bede's Red B17 |
def. by |
Shirley BHS Spartans Gold B17 |
78 |
18/05/24 (Sat) |
11:15 |
(XCM Boys' 17 Sub) |
55 |
St. Bede's White B17 |
def. by |
Papanui B17 |
96 |
18/05/24 (Sat) |
12:50 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
61 |
North Canterbury White B15 |
def. by |
St. Bede's White B15 |
89 |
18/05/24 (Sat) |
14:25 |
(Men's 20U Division I) |
78 |
St. Bede's Checkers M20 |
def. by |
Checkers Red M20 |
133 |
18/05/24 (Sat) |
16:00 |
(Men's 20U Division II) |
90 |
Burnside Checkers M20 |
def. |
Gators Red M20 |
76 |
21/05/24 (Tue) |
17:45 |
(NZCT Grocott Trophy) |
83 |
St. Bede's- GT |
def. |
Kaiapoi- GT |
65 |
21/05/24 (Tue) |
19:30 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 1) |
108 |
St. Bede's College - TT |
def. |
Riccarton High - TT |
63 |
25/05/24 (Sat) |
09:40 |
(XCM Boys' 17A) |
99 |
St. Bede's Red B17 |
def. |
CBHS U17A |
88 |
25/05/24 (Sat) |
12:50 |
(Men's 20U Division I) |
90 |
Horomaka Gators White M20 |
def. |
Lions M20 |
59 |
25/05/24 (Sat) |
14:25 |
(Men's 20U Division II) |
85 |
Checkers Black M20 |
def. |
Pioneer Yellow M20 |
70 |
25/05/24 (Sat) |
16:00 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
94 |
St. Bede's Red B15 |
def. by |
Horomaka Gators Blue B15 |
96 |
28/05/24 (Tue) |
17:45 |
(NZCT Grocott Trophy) |
20 |
St. Bede's- GT |
def. |
Ellesmere GC |
0 |
28/05/24 (Tue) |
19:30 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 1) |
99 |
St. Bede's College - TT |
def. |
Rolleston College - TT |
74 |
08/06/24 (Sat) |
09:45 |
(XCM Boys' 17A) |
46 |
Rangiora HS B17 |
def. by |
St. Bede's Red B17 |
123 |
08/06/24 (Sat) |
11:20 |
(XCM Boys' 17 Sub) |
61 |
St. Bede's Black B17 |
def. by |
North Canterbury Maroon B17 |
82 |
08/06/24 (Sat) |
12:55 |
(Men's 20U Division I) |
88 |
Rolleston Hawks M20 |
def. by |
Checkers Red M20 |
114 |
08/06/24 (Sat) |
14:30 |
(Men's 20U Division I) |
86 |
Horomaka Gators White M20 |
def. by |
St. Bede's Checkers M20 |
115 |
08/06/24 (Sat) |
16:00 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
90 |
St. Bede's White B15 |
def. |
North Canterbury Grey B15 |
62 |
11/06/24 (Tue) |
19:30 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 1) |
|
St. Bede's College - TT |
vs |
Cashmere High - TT |
|
15/06/24 (Sat) |
09:00 |
(XCM Boys' 17A) |
|
Cashmere Maroon B17 |
vs |
St. Bede's Red B17 |
|
15/06/24 (Sat) |
10:30 |
(XCM Boys' 17 Sub) |
|
St. Andrew's College White B17 |
vs |
St. Bede's Black B17 |
|
15/06/24 (Sat) |
12:00 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
|
St. Bede's Bedeans B15 |
vs |
CBHS Blue B15 |
|
15/06/24 (Sat) |
13:30 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
|
St. Bede's Red B15 |
vs |
Christ's College Black B15 |
|
18/06/24 (Tue) |
17:45 |
(NZCT Grocott Trophy) |
|
St. Bede's- GT |
vs |
Shirley Boys' - GT |
|
18/06/24 (Tue) |
19:30 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 1) |
|
St. Bede's College - TT |
vs |
Christ's College - TT |
|
22/06/24 (Sat) |
09:00 |
(XCM Boys' 17A) |
|
Undecided |
vs |
Undecided |
|
22/06/24 (Sat) |
10:30 |
(XCM Boys' 17 Sub) |
|
CBHS U17 Blue |
vs |
St. Bede's White B17 |
|
22/06/24 (Sat) |
12:00 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
|
St. Andrew's College White B15 |
vs |
St. Bede's White B15 |
|
22/06/24 (Sat) |
13:30 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
|
St. Bede's Red B15 |
vs |
Selwyn Hawks Blue B15 |
|
25/06/24 (Tue) |
16:15 |
(NZCT Grocott Trophy) |
|
St. Bede's- GT |
vs |
Christ's College- GT |
|