Immanuel Court 1

Venue Address
'Life. Be in it' Sport for All @ Immanuel College
32 Morphett Road
Novar Gardens
Phone
08 8294 3525
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
28/09/20 (Mon) 21:20 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) Only Take Ws FC   def. by   Tekkerslovakia
30/09/20 (Wed) 18:50 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 1     Simp Club   def. by   Bellys R Us
30/09/20 (Wed) 19:40 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 10     Not the Cobras   def.   Queens Park Raisins
30/09/20 (Wed) 20:30 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 7     Dreamweavers   def.   Who's your daddy? Machete FC
30/09/20 (Wed) 21:20 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 5     2 Goals 1 Cup   def. by   Mo Bambas
07/10/20 (Wed) 18:50 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 7     Rafinator   def. by   Dutch Gold Celtic 10 
07/10/20 (Wed) 19:40 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 4     Bellys R Us   vs   Friends of Glenside
07/10/20 (Wed) 20:30 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 3     AC Invicta   def. by   The Budget Boys
07/10/20 (Wed) 21:20 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 4     Jacob Shinkicks   vs   Kevin Spacey's U18s
12/10/20 (Mon) 20:30 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 12     Demolishers Fc   def.   Taco United
12/10/20 (Mon) 21:20 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 5     Balls Deep   def. by   Occasionally United
12/10/20 (Mon) 22:10 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 7     kris   vs   The Wizards of Ozil
14/10/20 (Wed) 18:50 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 7     Kevin Spacey's U18s   def. by   Pollas Grandes 10 
14/10/20 (Wed) 19:40 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 10     Reslads   def.   Muchachos United
14/10/20 (Wed) 20:30 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 5     Not the Cobras   def. by   Purple Haze
14/10/20 (Wed) 21:20 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 4     West Side Ballers   def. by   Imagination Fantasy
19/10/20 (Mon) 20:30 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 7     Lynx Africa   def.   Uncle Bozza's Rolled Notes
19/10/20 (Mon) 21:20 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 11     Billy & The Beast   def.   Perspolis
19/10/20 (Mon) 22:10 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 3     Cunning Stunts   def.   Real Munnez
21/10/20 (Wed) 21:20 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 6     Dutch Gold Celtic   def. by   Mo Bambas
21/10/20 (Wed) 22:10 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 11     2 Goals 1 Cup   def.   Simp Club
26/10/20 (Mon) 20:30 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 1     Real Munnez   def. by   Guns n Moses 12 
26/10/20 (Mon) 21:20 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 6     mario   def. by   The Wizards of Ozil
26/10/20 (Mon) 22:10 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 5     Occasionally United   def.   Inter
28/10/20 (Wed) 18:00 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 5     The Budget Boys   def. by   Cesc In The City 10 
28/10/20 (Wed) 18:50 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 12     Not the Cobras   def.   2 Goals 1 Cup
28/10/20 (Wed) 19:40 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 4     Pawtucket Patriots   def. by   The Miteras 11 
28/10/20 (Wed) 20:30 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 8     Pollas Grandes   def.   The Creaky Blinders
28/10/20 (Wed) 21:20 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 4     Purple Haze   def.   Rafinator
02/11/20 (Mon) 20:30 (Immanuel- Monday Senior Futsal B Grade)   Tekkerslovakia   vs   Bring Back the Toe  
02/11/20 (Mon) 21:20 (Immanuel- Monday Senior Futsal B Grade)   Balls Deep   vs   CGH  
02/11/20 (Mon) 22:10 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade)   Sharp Shooters   vs   Billy & The Beast  
03/11/20 (Tue) 19:40 (Immanuel - Tuesday Futsal - C Grade)   All The Gear No Idea   vs   FC Al Dente  
03/11/20 (Tue) 20:30 (Immanuel - Tuesday Futsal - C Grade)   Old Tawny FC   vs   Was K├Ânnte Schief Gehen  
03/11/20 (Tue) 21:20 (Immanuel - Tuesday Futsal - D Grade)   Bank Street Boys   vs   Fanta United  
03/11/20 (Tue) 22:10 (Immanuel - Tuesday Futsal - A/B Grade)   Leo FC   vs   Flaming Coights  
09/11/20 (Mon) 20:30 (Immanuel- Monday Senior Futsal C Grade)   Lynx Africa   vs   Real Munnez  
09/11/20 (Mon) 21:20 (Immanuel- Monday Senior Futsal B Grade)   Tekkerslovakia   vs   St George FC  
09/11/20 (Mon) 22:10 (Immanuel- Monday Senior Futsal B Grade)   Bring Back the Toe   vs   Guns n Moses  
10/11/20 (Tue) 19:40 (Immanuel - Tuesday Futsal - D Grade)   No Clueventus FC   vs   Woodville warriors  
10/11/20 (Tue) 20:30 (Immanuel - Tuesday Futsal - A/B Grade)   Flaming Coights   vs   Oranzhevvy  
10/11/20 (Tue) 21:20 (Immanuel - Tuesday Futsal - D Grade)   Ooo Football Friends   vs   Bank Street Boys  
10/11/20 (Tue) 22:10 (Immanuel - Tuesday Futsal - A/B Grade)   kris   vs   Bede's Team  
16/11/20 (Mon) 20:30 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade)   The Wizards of Ozil   vs   Demolishers Fc  
16/11/20 (Mon) 21:20 (Immanuel- Monday Senior Futsal B Grade)   Guns n Moses   vs   Balls Deep  
16/11/20 (Mon) 22:10 (Immanuel- Monday Senior Futsal B Grade)   CGH   vs   Taco United  
17/11/20 (Tue) 19:40 (Immanuel - Tuesday Futsal - C Grade)   Amigos   vs   Mickan  
17/11/20 (Tue) 20:30 (Immanuel - Tuesday Futsal - A/B Grade)   Iron Monkeys   vs   kris  
17/11/20 (Tue) 21:20 (Immanuel - Tuesday Futsal - D Grade)   Ooo Football Friends   vs   No Clueventus FC  
17/11/20 (Tue) 22:10 (Immanuel - Tuesday Futsal - A/B Grade)   Oranzhevvy   vs   CSADGH  
23/11/20 (Mon) 20:30 (Immanuel- Monday Senior Futsal B Grade)   Balls Deep   vs   Tekkerslovakia  
23/11/20 (Mon) 21:20 (Immanuel- Monday Senior Futsal B Grade)   Taco United   vs   Guns n Moses  
23/11/20 (Mon) 22:10 (Immanuel- Monday Senior Futsal C Grade)   Cunning Stunts   vs   Only Take Ws FC  
24/11/20 (Tue) 19:40 (Immanuel - Tuesday Futsal - A/B Grade)   Paris Ganjaman   vs   Flaming Coights  
24/11/20 (Tue) 20:30 (Immanuel - Tuesday Futsal - D Grade)   Bank Street Boys   vs   No Clueventus FC  
24/11/20 (Tue) 21:20 (Immanuel - Tuesday Futsal - D Grade)   Paquetinaikos   vs   Woodville warriors  
24/11/20 (Tue) 22:10 (Immanuel - Tuesday Futsal - A/B Grade)   Bede's Team   vs   Iron Monkeys  
01/12/20 (Tue) 19:40 (Immanuel - Tuesday Futsal - D Grade)   Woodville warriors   vs   Bank Street Boys  
01/12/20 (Tue) 20:30 (Immanuel - Tuesday Futsal - A/B Grade)   CSADGH   vs   Bede's Team  
01/12/20 (Tue) 21:20 (Immanuel - Tuesday Futsal - A/B Grade)   Flaming Coights   vs   Iron Monkeys  
01/12/20 (Tue) 22:10 (Immanuel - Tuesday Futsal - A/B Grade)   Paris Ganjaman   vs   Oranzhevvy  

REGISTER YOUR SENIOR TEAM HERE!

Add yourself to your team here!