Immanuel Court 3

Venue Address
'Life. Be in it' Sport for All @ Immanuel College
32 Morphett Road
Novar Gardens
Phone
08 8294 3525
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
28/09/20 (Mon) 18:00 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 3     Wolf pack   def. by   Occasionally United
28/09/20 (Mon) 18:50 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 6     The Wizards of Ozil   def.   Lynx Africa
28/09/20 (Mon) 19:40 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 2     Uncle Bozza's Rolled Notes   vs   Cunning Stunts
28/09/20 (Mon) 20:30 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 15     St George FC   def.   Guns n Moses
28/09/20 (Mon) 21:20 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 6     Bring Back the Toe   vs   Taco United
28/09/20 (Mon) 22:10 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 5     Billy & The Beast   def. by   Demolishers Fc
29/09/20 (Tue) 18:00 (Immanuel - Tuesday Senior Futsal Grading) 3     No Clueventus FC   def. by   OLstars FC 10 
29/09/20 (Tue) 18:50 (Immanuel - Tuesday Senior Futsal Grading) 1     Fanta United   def. by   Old Tawny FC 13 
29/09/20 (Tue) 19:40 (Immanuel - Tuesday Senior Futsal Grading) 3     Bank Street Boys   def. by   Mickan
29/09/20 (Tue) 20:30 (Immanuel - Tuesday Senior Futsal Grading) 3     Was Könnte Schief Gehen   vs   Iron Monkeys
29/09/20 (Tue) 21:20 (Immanuel - Tuesday Senior Futsal Grading) 6     Bede's Team   def. by   Leo FC
30/09/20 (Wed) 18:50 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 4     Jacob Shinkicks   def.   AC Invicta
30/09/20 (Wed) 19:40 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 5     The Creaky Blinders   def. by   Pawtucket Patriots
30/09/20 (Wed) 20:30 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 15     Dutch Gold Celtic   def.   Cobra Kai FC
30/09/20 (Wed) 21:20 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 5     Reslads   def.   Cheddy Farm
01/10/20 (Thu) 18:50 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-E Grade) 9     Squad Goals   def.   The Truth
01/10/20 (Thu) 19:40 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-C/D Grade) 17     Dr Teeth   def.   Bayer Neverlosin FC
01/10/20 (Thu) 20:30 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-C/D Grade) 6     O'porto   def.   Parkside United
01/10/20 (Thu) 21:20 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-C/D Grade) 5     Atletico Vejentud FC   def. by   Youth Development Squad 14 
01/10/20 (Thu) 22:10 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-E Grade) 4     The Leeroys   def.   Spartans United
06/10/20 (Tue) 18:00 (Immanuel - Tuesday Senior Futsal Grading) 9     Mickan   vs   kris
06/10/20 (Tue) 18:50 (Immanuel - Tuesday Senior Futsal Grading) 6     FC Al Dente   def.   Amigos
06/10/20 (Tue) 19:40 (Immanuel - Tuesday Senior Futsal Grading) 6     No Clueventus FC   vs   Ooo Football Friends
06/10/20 (Tue) 20:30 (Immanuel - Tuesday Senior Futsal Grading) 6     Was Könnte Schief Gehen   def.   Glen 20
06/10/20 (Tue) 21:20 (Immanuel - Tuesday Senior Futsal Grading) 12     Old Tawny FC   def.   Killer Bees
06/10/20 (Tue) 22:10 (Immanuel - Tuesday Senior Futsal Grading) 7     Flaming Coights   vs   Iron Monkeys
07/10/20 (Wed) 18:00 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 9     Dyslexia Untied   def. by   Not the Cobras 16 
07/10/20 (Wed) 18:50 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 6     Reslads   def.   Dreamweavers
07/10/20 (Wed) 19:40 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 2     Mo Bambas   def. by   The Miteras
07/10/20 (Wed) 20:30 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 8     Purple Haze   def.   2 Goals 1 Cup
07/10/20 (Wed) 21:20 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 4     Queens Park Raisins   def.   Simp Club
08/10/20 (Thu) 18:00 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-C/D Grade) 5     Twixt United   def.   HPL Starters Social
08/10/20 (Thu) 18:50 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-F Grade) Clown Baby   def. by   Good Christian Boys
08/10/20 (Thu) 19:40 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-E Grade) 5     The Cornish Pixies   def. by   NAMASTE 11 
08/10/20 (Thu) 20:30 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-C/D Grade) 3     America   def. by   Allacab FC
08/10/20 (Thu) 21:20 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-A/B Grade) 8     mario   def.   S.Y.M
08/10/20 (Thu) 22:10 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-A/B Grade) 10     kris   def.   SouthAmerica
12/10/20 (Mon) 18:00 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 4     Lynx Africa   def.   Wolf pack
12/10/20 (Mon) 18:50 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 2     Real Munnez   def. by   Only Take Ws FC
12/10/20 (Mon) 19:40 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 12     Guns n Moses   def.   Uncle Bozza's Rolled Notes
12/10/20 (Mon) 20:30 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 5     St George FC   def.   Bring Back the Toe
12/10/20 (Mon) 21:20 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 4     Cunning Stunts   def. by   CGH
12/10/20 (Mon) 22:10 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 7     mario   def. by   Billy & The Beast 16 
13/10/20 (Tue) 18:00 (Immanuel - Tuesday Senior Futsal Grading) 7     Amigos   def.   Glen 20
13/10/20 (Tue) 18:50 (Immanuel - Tuesday Senior Futsal Grading) 2     Killer Bees   def. by   Paquetinaikos
13/10/20 (Tue) 19:40 (Immanuel - Tuesday Senior Futsal Grading) 5     Paris Ganjaman   def.   Mickan
13/10/20 (Tue) 20:30 (Immanuel - Tuesday Senior Futsal Grading) 13     Was Könnte Schief Gehen   def.   Bank Street Boys
13/10/20 (Tue) 21:20 (Immanuel - Tuesday Senior Futsal Grading) 13     kris   def.   FC Al Dente
13/10/20 (Tue) 22:10 (Immanuel - Tuesday Senior Futsal Grading) 5     Bede's Team   def.   All The Gear No Idea
14/10/20 (Wed) 18:00 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 9     Mo Bambas   def.   Dreamweavers
14/10/20 (Wed) 18:50 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 4     AC Invicta   def.   Queens Park Raisins
14/10/20 (Wed) 19:40 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 1     Friends of Glenside   def. by   Rafinator 10 
14/10/20 (Wed) 20:30 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 8     Dutch Gold Celtic   def.   The Miteras
14/10/20 (Wed) 21:20 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 4     The Creaky Blinders   def. by   The Budget Boys
15/10/20 (Thu) 18:00 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-F Grade) 1     Sparkle Pina Koala   def. by   The Illustrious Unley Browns
15/10/20 (Thu) 18:50 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-E Grade) 2     Low Expectations   def. by   The Truth
15/10/20 (Thu) 19:40 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-A/B Grade) 11     kris   def.   Crystal Phallus
15/10/20 (Thu) 20:30 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-A/B Grade) 5     Real real   def. by   mario
15/10/20 (Thu) 21:20 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-F Grade) 4     Haggis United   def. by   Scrambled Legs
15/10/20 (Thu) 22:10 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-C/D Grade) 2     Silver Foxes   def. by   O'porto 10 
19/10/20 (Mon) 18:00 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 10     CGH   def.   Only Take Ws FC
19/10/20 (Mon) 18:50 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 7     mario   def.   Inter
19/10/20 (Mon) 19:40 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 5     St George FC   def. by   kris 12 
19/10/20 (Mon) 20:30 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 3     Guns n Moses   def. by   Tekkerslovakia
19/10/20 (Mon) 21:20 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade)   Taco United   vs   Sharp Shooters  
19/10/20 (Mon) 21:20 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 2     Taco United   def. by   Sharp Shooters 16 
19/10/20 (Mon) 22:10 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 3     Souvlaka FC   def. by   Balls Deep
20/10/20 (Tue) 18:00 (Immanuel - Tuesday Senior Futsal Grading) 5     FC Al Dente   def. by   Bede's Team
20/10/20 (Tue) 18:50 (Immanuel - Tuesday Senior Futsal Grading) 2     Paris Ganjaman   vs   OLstars FC
20/10/20 (Tue) 19:40 (Immanuel - Tuesday Senior Futsal Grading) 5     Glen 20   def.   Paquetinaikos
20/10/20 (Tue) 20:30 (Immanuel - Tuesday Senior Futsal Grading) 6     Was Könnte Schief Gehen   def.   All The Gear No Idea
20/10/20 (Tue) 21:20 (Immanuel - Tuesday Senior Futsal Grading) 1     Killer Bees   def. by   No Clueventus FC
20/10/20 (Tue) 22:10 (Immanuel - Tuesday Senior Futsal Grading) 4     Old Tawny FC   def. by   Mickan
21/10/20 (Wed) 18:00 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 4     Purple Haze   def. by   Kevin Spacey's U18s
21/10/20 (Wed) 18:50 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 5     Pollas Grandes   vs   Dyslexia Untied
21/10/20 (Wed) 19:40 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 3     AP OKK   def.   Who's your daddy? Machete FC
21/10/20 (Wed) 20:30 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 4     Rafinator   def. by   The Miteras
21/10/20 (Wed) 21:20 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 7     Cesc In The City   def.   AC Invicta
21/10/20 (Wed) 22:10 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 3     Muchachos United   def.   The Creaky Blinders
26/10/20 (Mon) 18:00 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 7     Taco United   def.   Balls Deep
26/10/20 (Mon) 18:50 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 7     Tekkerslovakia   def.   Wolf pack
26/10/20 (Mon) 19:40 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 8     CGH   def.   Souvlaka FC
26/10/20 (Mon) 20:30 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 9     Sharp Shooters   def.   Demolishers Fc
26/10/20 (Mon) 21:20 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 4     kris   def. by   Perspolis 14 
26/10/20 (Mon) 22:10 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 4     Bring Back the Toe   def. by   Only Take Ws FC
27/10/20 (Tue) 18:00 (Immanuel - Tuesday Senior Futsal Grading) 7     No Clueventus FC   def. by   Bank Street Boys 10 
27/10/20 (Tue) 18:50 (Immanuel - Tuesday Senior Futsal Grading) 4     Mickan   def. by   Flaming Coights
27/10/20 (Tue) 19:40 (Immanuel - Tuesday Senior Futsal Grading) 1     CSADGH   def. by   Leo FC 12 
27/10/20 (Tue) 20:30 (Immanuel - Tuesday Senior Futsal Grading) 9     Iron Monkeys   def.   Bede's Team
27/10/20 (Tue) 21:20 (Immanuel - Tuesday Senior Futsal Grading) 9     All The Gear No Idea   def. by   kris 12 
27/10/20 (Tue) 22:10 (Immanuel - Tuesday Senior Futsal Grading) 1     FC Al Dente   def. by   Paris Ganjaman
28/10/20 (Wed) 18:00 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading)   Muchachos United   vs   Sloppy Toppy  
28/10/20 (Wed) 18:50 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading)   Midgets FC   vs   Simp Club  
28/10/20 (Wed) 19:40 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading)   Cobra Kai FC   vs   Geezers with Glass Ankles  
28/10/20 (Wed) 20:30 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading)   AC Invicta   vs   Dyslexia Untied  
28/10/20 (Wed) 21:20 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading)   Mo Bambas   vs   Cheddy Farm  
28/10/20 (Wed) 22:10 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading)   Bellys R Us   vs   Queens Park Raisins  
29/10/20 (Thu) 18:00 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-A/B Grade)   mario   vs   kris  
29/10/20 (Thu) 18:50 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-F Grade)   No Win No FC   vs   The Crusaders  
29/10/20 (Thu) 19:40 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-C/D Grade)   America   vs   Parkside United  
29/10/20 (Thu) 20:30 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-E Grade)   Seven Stars FC   vs   Low Expectations  
29/10/20 (Thu) 21:20 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-F Grade)   Pathetico Madrid   vs   Sparkle Pina Koala  
29/10/20 (Thu) 22:10 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-C/D Grade)   Atletico Vejentud FC   vs   O'porto  
Unable to display this Article. No presentation template was found : 166.
Unable to display this Article. No presentation template was found : 166.