Immanuel Court 3

Venue Address
'Life. Be in it' Sport for All @ Immanuel College
32 Morphett Road
Novar Gardens
Phone
08 8294 3525
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
28/09/20 (Mon) 18:00 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 3     Wolf pack   def. by   Occasionally United
28/09/20 (Mon) 18:50 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 6     The Wizards of Ozil   def.   Lynx Africa
28/09/20 (Mon) 19:40 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 2     Uncle Bozza's Rolled Notes   vs   Cunning Stunts
28/09/20 (Mon) 20:30 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 15     St George FC   def.   Guns n Moses
28/09/20 (Mon) 21:20 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 6     Bring Back the Toe   vs   Taco United
28/09/20 (Mon) 22:10 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 5     Billy & The Beast   def. by   Demolishers Fc
30/09/20 (Wed) 18:50 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 4     Jacob Shinkicks   def.   AC Invicta
30/09/20 (Wed) 19:40 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 5     The Creaky Blinders   def. by   Pawtucket Patriots
30/09/20 (Wed) 20:30 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 15     Dutch Gold Celtic   def.   Cobra Kai FC
30/09/20 (Wed) 21:20 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 5     Reslads   def.   Cheddy Farm
01/10/20 (Thu) 18:50 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-E Grade) 9     Squad Goals   def.   The Truth
01/10/20 (Thu) 19:40 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-C/D Grade) 17     Dr Teeth   def.   Bayer Neverlosin FC
01/10/20 (Thu) 20:30 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-C/D Grade) 6     O'porto   def.   Parkside United
01/10/20 (Thu) 21:20 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-C/D Grade) 5     Atletico Vejentud FC   def. by   Youth Development Squad 14 
01/10/20 (Thu) 22:10 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-E Grade) 4     The Leeroys   def.   Spartans United
07/10/20 (Wed) 18:00 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 9     Dyslexia Untied   def. by   Not the Cobras 16 
07/10/20 (Wed) 18:50 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 6     Reslads   def.   Dreamweavers
07/10/20 (Wed) 19:40 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 2     Mo Bambas   def. by   The Miteras
07/10/20 (Wed) 20:30 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 8     Purple Haze   def.   2 Goals 1 Cup
07/10/20 (Wed) 21:20 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 4     Queens Park Raisins   def.   Simp Club
08/10/20 (Thu) 18:00 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-C/D Grade) 5     Twixt United   def.   HPL Starters Social
08/10/20 (Thu) 18:50 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-F Grade) Clown Baby   def. by   Good Christian Boys
08/10/20 (Thu) 19:40 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-E Grade) 5     The Cornish Pixies   def. by   NAMASTE 11 
08/10/20 (Thu) 20:30 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-C/D Grade) 3     America   def. by   Allacab FC
08/10/20 (Thu) 21:20 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-A/B Grade) 8     mario   def.   S.Y.M
08/10/20 (Thu) 22:10 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-A/B Grade) 10     kris   def.   SouthAmerica
12/10/20 (Mon) 18:00 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 4     Lynx Africa   def.   Wolf pack
12/10/20 (Mon) 18:50 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 2     Real Munnez   def. by   Only Take Ws FC
12/10/20 (Mon) 19:40 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 12     Guns n Moses   def.   Uncle Bozza's Rolled Notes
12/10/20 (Mon) 20:30 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 5     St George FC   def.   Bring Back the Toe
12/10/20 (Mon) 21:20 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 4     Cunning Stunts   def. by   CGH
12/10/20 (Mon) 22:10 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 7     mario   def. by   Billy & The Beast 16 
14/10/20 (Wed) 18:00 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 9     Mo Bambas   def.   Dreamweavers
14/10/20 (Wed) 18:50 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 4     AC Invicta   def.   Queens Park Raisins
14/10/20 (Wed) 19:40 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 1     Friends of Glenside   def. by   Rafinator 10 
14/10/20 (Wed) 20:30 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 8     Dutch Gold Celtic   def.   The Miteras
14/10/20 (Wed) 21:20 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 4     The Creaky Blinders   def. by   The Budget Boys
15/10/20 (Thu) 18:00 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-F Grade) 1     Sparkle Pina Koala   def. by   The Illustrious Unley Browns
15/10/20 (Thu) 18:50 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-E Grade) 2     Low Expectations   def. by   The Truth
15/10/20 (Thu) 19:40 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-A/B Grade) 11     kris   def.   Crystal Phallus
15/10/20 (Thu) 20:30 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-A/B Grade) 5     Real real   def. by   mario
15/10/20 (Thu) 21:20 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-F Grade) 4     Haggis United   def. by   Scrambled Legs
15/10/20 (Thu) 22:10 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-C/D Grade) 2     Silver Foxes   def. by   O'porto 10 
19/10/20 (Mon) 18:00 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 10     CGH   def.   Only Take Ws FC
19/10/20 (Mon) 18:50 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 7     mario   def.   Inter
19/10/20 (Mon) 19:40 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 5     St George FC   def. by   kris 12 
19/10/20 (Mon) 20:30 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 3     Guns n Moses   def. by   Tekkerslovakia
19/10/20 (Mon) 21:20 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade)   Taco United   vs   Sharp Shooters  
19/10/20 (Mon) 21:20 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 2     Taco United   def. by   Sharp Shooters 16 
19/10/20 (Mon) 22:10 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 3     Souvlaka FC   def. by   Balls Deep
21/10/20 (Wed) 18:00 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 4     Purple Haze   def. by   Kevin Spacey's U18s
21/10/20 (Wed) 18:50 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 5     Pollas Grandes   vs   Dyslexia Untied
21/10/20 (Wed) 19:40 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 3     AP OKK   def.   Who's your daddy? Machete FC
21/10/20 (Wed) 20:30 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 4     Rafinator   def. by   The Miteras
21/10/20 (Wed) 21:20 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 7     Cesc In The City   def.   AC Invicta
21/10/20 (Wed) 22:10 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 3     Muchachos United   def.   The Creaky Blinders
26/10/20 (Mon) 18:00 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 7     Taco United   def.   Balls Deep
26/10/20 (Mon) 18:50 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 7     Tekkerslovakia   def.   Wolf pack
26/10/20 (Mon) 19:40 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 8     CGH   def.   Souvlaka FC
26/10/20 (Mon) 20:30 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 9     Sharp Shooters   def.   Demolishers Fc
26/10/20 (Mon) 21:20 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 4     kris   def. by   Perspolis 14 
26/10/20 (Mon) 22:10 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade) 4     Bring Back the Toe   def. by   Only Take Ws FC
28/10/20 (Wed) 18:00 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 9     Muchachos United   def.   Sloppy Toppy
28/10/20 (Wed) 18:50 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 11     Midgets FC   def.   Simp Club
28/10/20 (Wed) 19:40 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 1     Cobra Kai FC   def. by   Geezers with Glass Ankles 11 
28/10/20 (Wed) 20:30 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 2     AC Invicta   def. by   Dyslexia Untied
28/10/20 (Wed) 21:20 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 2     Mo Bambas   def. by   Cheddy Farm
28/10/20 (Wed) 22:10 (Immanuel- Wednesday Senior Futsal Grading) 7     Bellys R Us   def.   Queens Park Raisins
29/10/20 (Thu) 18:00 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-A/B Grade) 12     mario   vs   kris 12 
29/10/20 (Thu) 18:50 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-F Grade) 7     No Win No FC   def.   The Crusaders
29/10/20 (Thu) 19:40 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-C/D Grade) 5     America   def. by   Parkside United
29/10/20 (Thu) 20:30 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-E Grade) 6     Seven Stars FC   vs   Low Expectations
29/10/20 (Thu) 21:20 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-F Grade) 10     Pathetico Madrid   def.   Sparkle Pina Koala
29/10/20 (Thu) 22:10 (Unley/Immanuel Thursday Senior Futsal-C/D Grade) 1     Atletico Vejentud FC   def. by   O'porto
02/11/20 (Mon) 18:00 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade)   Perspolis   vs   The Wizards of Ozil  
02/11/20 (Mon) 18:50 (Immanuel- Monday Senior Futsal C Grade)   Cunning Stunts   vs   Lynx Africa  
02/11/20 (Mon) 19:40 (Immanuel- Monday Senior Futsal C Grade)   Inter   vs   Uncle Bozza's Rolled Notes  
02/11/20 (Mon) 20:30 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade)   Demolishers Fc   vs   kris  
02/11/20 (Mon) 21:20 (Immanuel- Monday Senior Futsal B Grade)   Occasionally United   vs   St George FC  
02/11/20 (Mon) 22:10 (Immanuel- Monday Senior Futsal C Grade)   Wolf pack   vs   Souvlaka FC  
03/11/20 (Tue) 18:00 (Immanuel - Tuesday Futsal - A/B Grade)   kris   vs   Oranzhevvy  
03/11/20 (Tue) 18:50 (Immanuel - Tuesday Futsal - D Grade)   Killer Bees   vs   Paquetinaikos  
03/11/20 (Tue) 19:40 (Immanuel - Tuesday Futsal - A/B Grade)   Bede's Team   vs   Paris Ganjaman  
03/11/20 (Tue) 20:30 (Immanuel - Tuesday Futsal - C Grade)   Mickan   vs   Glen 20  
03/11/20 (Tue) 21:20 (Immanuel - Tuesday Futsal - A/B Grade)   CSADGH   vs   Iron Monkeys  
03/11/20 (Tue) 22:10 (Immanuel - Tuesday Futsal - D Grade)   Woodville warriors   vs   Ooo Football Friends  
09/11/20 (Mon) 18:00 (Immanuel- Monday Senior Futsal C Grade)   Wolf pack   vs   Cunning Stunts  
09/11/20 (Mon) 18:50 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade)   Perspolis   vs   Sharp Shooters  
09/11/20 (Mon) 19:40 (Immanuel- Monday Senior Futsal C Grade)   Only Take Ws FC   vs   Uncle Bozza's Rolled Notes  
09/11/20 (Mon) 20:30 (Immanuel- Monday Senior Futsal B Grade)   Taco United   vs   Occasionally United  
09/11/20 (Mon) 21:20 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade)   The Wizards of Ozil   vs   Billy & The Beast  
09/11/20 (Mon) 22:10 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade)   Demolishers Fc   vs   mario  
10/11/20 (Tue) 18:00 (Immanuel - Tuesday Futsal - A/B Grade)   Iron Monkeys   vs   Leo FC  
10/11/20 (Tue) 18:50 (Immanuel - Tuesday Futsal - D Grade)   Fanta United   vs   Paquetinaikos  
10/11/20 (Tue) 19:40 (Immanuel - Tuesday Futsal - C Grade)   Old Tawny FC   vs   Amigos  
10/11/20 (Tue) 20:30 (Immanuel - Tuesday Futsal - C Grade)   Was Könnte Schief Gehen   vs   All The Gear No Idea  
10/11/20 (Tue) 21:20 (Immanuel - Tuesday Futsal - A/B Grade)   Paris Ganjaman   vs   CSADGH  
10/11/20 (Tue) 22:10 (Immanuel - Tuesday Futsal - C Grade)   Glen 20   vs   FC Al Dente  
16/11/20 (Mon) 18:00 (Immanuel- Monday Senior Futsal C Grade)   Only Take Ws FC   vs   Souvlaka FC  
16/11/20 (Mon) 18:50 (Immanuel- Monday Senior Futsal C Grade)   Lynx Africa   vs   Inter  
16/11/20 (Mon) 19:40 (Immanuel- Monday Senior Futsal B Grade)   St George FC   vs   Bring Back the Toe  
16/11/20 (Mon) 20:30 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade)   mario   vs   Sharp Shooters  
16/11/20 (Mon) 21:20 (Immanuel- Monday Senior Futsal C Grade)   Real Munnez   vs   Cunning Stunts  
16/11/20 (Mon) 22:10 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade)   kris   vs   Billy & The Beast  
17/11/20 (Tue) 18:00 (Immanuel - Tuesday Futsal - C Grade)   FC Al Dente   vs   Old Tawny FC  
17/11/20 (Tue) 18:50 (Immanuel - Tuesday Futsal - A/B Grade)   Flaming Coights   vs   Bede's Team  
17/11/20 (Tue) 19:40 (Immanuel - Tuesday Futsal - A/B Grade)   Leo FC   vs   Paris Ganjaman  
17/11/20 (Tue) 20:30 (Immanuel - Tuesday Futsal - D Grade)   Woodville warriors   vs   Killer Bees  
17/11/20 (Tue) 21:20 (Immanuel - Tuesday Futsal - C Grade)   All The Gear No Idea   vs   Glen 20  
17/11/20 (Tue) 22:10 (Immanuel - Tuesday Futsal - D Grade)   Bank Street Boys   vs   Paquetinaikos  
23/11/20 (Mon) 18:00 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade)   kris   vs   mario  
23/11/20 (Mon) 18:50 (Immanuel- Monday Senior Futsal C Grade)   Souvlaka FC   vs   Lynx Africa  
23/11/20 (Mon) 19:40 (Immanuel- Monday Senior Futsal C Grade)   Wolf pack   vs   Uncle Bozza's Rolled Notes  
23/11/20 (Mon) 20:30 (Immanuel- Monday Senior Futsal B Grade)   CGH   vs   Occasionally United  
23/11/20 (Mon) 21:20 (Immanuel- Monday Senior Futsal A Grade)   Perspolis   vs   Billy & The Beast  
23/11/20 (Mon) 22:10 (Immanuel- Monday Senior Futsal C Grade)   Inter   vs   Real Munnez  
24/11/20 (Tue) 18:00 (Immanuel - Tuesday Futsal - D Grade)   Fanta United   vs   Killer Bees  
24/11/20 (Tue) 18:50 (Immanuel - Tuesday Futsal - A/B Grade)   CSADGH   vs   kris  
24/11/20 (Tue) 19:40 (Immanuel - Tuesday Futsal - C Grade)   FC Al Dente   vs   Mickan  
24/11/20 (Tue) 20:30 (Immanuel - Tuesday Futsal - C Grade)   Glen 20   vs   Was Könnte Schief Gehen  
24/11/20 (Tue) 21:20 (Immanuel - Tuesday Futsal - A/B Grade)   Oranzhevvy   vs   Leo FC  
24/11/20 (Tue) 22:10 (Immanuel - Tuesday Futsal - C Grade)   Old Tawny FC   vs   Amigos  
01/12/20 (Tue) 18:00 (Immanuel - Tuesday Futsal - A/B Grade)   kris   vs   Leo FC  
01/12/20 (Tue) 18:50 (Immanuel - Tuesday Futsal - D Grade)   Ooo Football Friends   vs   Killer Bees  
01/12/20 (Tue) 19:40 (Immanuel - Tuesday Futsal - D Grade)   Fanta United   vs   No Clueventus FC  
01/12/20 (Tue) 20:30 (Immanuel - Tuesday Futsal - C Grade)   Old Tawny FC   vs   All The Gear No Idea  
01/12/20 (Tue) 21:20 (Immanuel - Tuesday Futsal - C Grade)   Amigos   vs   Glen 20  
01/12/20 (Tue) 22:10 (Immanuel - Tuesday Futsal - C Grade)   Was Könnte Schief Gehen   vs   Mickan  

REGISTER YOUR SENIOR TEAM HERE!

Add yourself to your team here!