Volleyball Court 2

Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
16/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men E Res) 33     PAWIS   def. by   Top Gun 48 
16/09/19 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men F) 37     Quantum Leap   def.   Wolverines 22 
18/09/19 (Wed) 18:50 (S19/20 Wednesday Men E Res) 23     Womtrotters   def. by   Kings 55 
18/09/19 (Wed) 19:40 (S19/20 Wednesday Men E Res) 41     D'Andrea Devils   def.   CBF 29 
18/09/19 (Wed) 20:30 (S19/20 Wednesday Men E Res) 43     Victory Road   def.   Rip City 24 
18/09/19 (Wed) 21:20 (S19/20 Wednesday Men E Res) 32     South East Stealers Blue   def. by   Heavy D 35 
23/09/19 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Women D) 47     Lil Rascals   def.   Rosewood Downs(Mon W2) 13 
23/09/19 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Women D) 24     Dream Team   def.   Whateva 22 
23/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Women D) 17     Gideon's Warriors   def. by   EH Panthers W-1 45 
23/09/19 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men E) 25     ERA East   def. by   The Dice Rejects 46 
25/09/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D) 56     Fun Guys   def.   Broken 37 
25/09/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D) 38     N.W.A.   def.   The redeem team 31 
25/09/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D) 36     Nothing but Nets   def. by   Boom Goes The Dynamite! 47 
25/09/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D) 34     Berwick - MW2   def. by   CA$HED UP 53 
25/09/19 (Wed) 22:00 (S19/20 Wednesday Men D) 35     Madmen   def. by   Blue balls 36 
30/09/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men B Res) 45     EH Panthers M-3   def. by   tRex 60 
30/09/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Women B) 34     Blue Stars Mon-W   def. by   The Dolls 40 
30/09/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Women B) 31     Valiants   def.   Swift 28 
30/09/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Women B) 20     Bluebells   def. by   Elite Street Ballers 41 
02/10/19 (Wed) 18:50 (S19/20 Wednesday Men B) 38     Street Lighters   def. by   Kingston 69 
02/10/19 (Wed) 19:40 (S19/20 Wednesday Men B) 45     EH Panthers M-1   def.   Blue Stars 34 
02/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 Wednesday Men B) 46     Rowville Rockets Mens (Wed)   def.   Jive Turkeys 44 
02/10/19 (Wed) 21:20 (S19/20 Wednesday Men B) 43     The Sandbags   def.   Dribble & Shoot 33 
05/10/19 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 8     Vales U8 Bobcats   def. by   OOBC 8M Pistons 18 
05/10/19 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U10 Girls Open) 4     Rowville Rockets G10 Black   def. by   Berwick G10-Sparks 58 
05/10/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys B ) 17     Rowville Rockets B10 Grey   def.   Rowville Rockets B10 Black 11 
05/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys A) 58     Kingston Basketball Purple   def.   Berwick B10-Hornets 23 
05/10/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Girls A/AR) 11     Titans Pheonix   def. by   Rowville Rockets G12 Black 50 
05/10/19 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys B/BR) 39     Vales U12 Lynx   def.   Rowville Rockets B12 Orange 26 
05/10/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U14 Girls A/AR) 37     Rowville Rockets G14 Grey   def.   Little Crete Lynx 25 
05/10/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys B) 38     Vales U14 Panthers   def.   Titans Bucks 25 
05/10/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys B) 51     Kingston Basketball Purple   def.   Beacy Bandits Gold 20 
05/10/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U14 Boys B) 70     Rowville Rockets B14 Black   def.   Berwick B14-Warriors 17 
05/10/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys A/AR) 41     Rowville Rockets B16 Red   def. by   Rowville Rockets B16 Grey 43 
05/10/19 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys A/AR) 65     Red Roo   def.   Kingston Basketball 30 
05/10/19 (Sat) 18:50 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 29     Vales U16 Tigers   def. by   DSD Dolphins B16 Orange 42 
06/10/19 (Sun) 15:00 (S19/20 Sun U18 Boys B) 17     Rowville Rockets B18.2   def. by   DSD Dolphins B18 White 47 
06/10/19 (Sun) 15:50 (S19/20 Sun U18 Boys C) 10     Rowville Rockets B18.4   def.   DSD Dolphins B18 Purple
06/10/19 (Sun) 16:40 (S19/20 Sun U23 Women A) 25     Rowville Rockets G18 Red   def. by   Dandenong Stingrays 46 
06/10/19 (Sun) 17:30 (S19/20 Sun U23 Men B) 66     OOBC 23B Mavericks   def.   Berwick B23-Viperz 19 
06/10/19 (Sun) 18:20 (S19/20 Sun Mixed D) 55     Fob Rolls   def.   Chaos Allstars 48 
06/10/19 (Sun) 19:10 (S19/20 Sun O/35 Men) 29     Allstarz   def. by   Saints White 31 
07/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men F Res) 35     Fifty Shades of Klay   def. by   The Bullets 58 
07/10/19 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men D Res) 33     Gwapos   def. by   Wolverines(1) 44 
09/10/19 (Wed) 18:50 (S19/20 Wednesday Men E Res) 34     Gen j   def.   Rip City 32 
09/10/19 (Wed) 19:40 (S19/20 Wednesday Men E Res) 34     South East Stealers Blue   def. by   KINGS UNITED 38 
09/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 Wednesday Men E Res) 38     Total Reball   def.   Flint Tropics(Wed)
09/10/19 (Wed) 21:20 (S19/20 Wednesday Men E Res) 32     Victory Road   def.   CBF 30 
12/10/19 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 16     OOBC 8M Pistons   def. by   Berwick B8-Sonics 28 
12/10/19 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U10 Girls Open) 32     Berwick G10-Swifts   def.   Titans Heat
12/10/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys B ) 12     Rowville Rockets B10 Teal   def. by   Rowville Rockets B10 Black 42 
12/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U12 Girls A/AR) 13     Berwick G12-Leopards   def. by   OOBC 12G Clippers 23 
12/10/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Girls A/AR) 20     OOBC 12G Warriors   def. by   Rowville Rockets G12 Red 32 
12/10/19 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys B/BR) 43     Rowville Rockets B12 Gold   def.   Berwick B12-Stealers 26 
12/10/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U14 Girls A/AR) 36     Kingston Basketball   def. by   Titans Vixens 37 
12/10/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys B) 26     Rowville Rockets B14 Gold   def. by   Beacy Bandits Gold 36 
12/10/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys B) 22     OOBC 14B Celtics   def. by   Kingston Basketball Purple 57 
12/10/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U16 Girls A/AR) 47     Rowville Rockets G16 Grey   def.   Little Crete Panthers 41 
12/10/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Girls A/AR) 41     Titans Tiaras   def.   Rowville Rockets G16 Red 40 
12/10/19 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys A/AR) 56     Vales U16 Panthers   def.   Little Crete United 47 
13/10/19 (Sun) 15:00 (S19/20 Sun U18 Boys B) 68     DSD Dolphins B18 White   def.   Rowville Rockets B18.3 30 
13/10/19 (Sun) 15:50 (S19/20 Sun U18 Boys C) 28     EH Panthers B18-1   def. by   Berwick B18-Elites 59 
13/10/19 (Sun) 16:40 (S19/20 Sun U23 Men B) 31     Vales M23 Phoenix   def. by   Rowville Rockets M23.1 49 
13/10/19 (Sun) 17:30 (S19/20 Sun U23 Men A) 77     OOBC 23B Bucks   def.   Rowville Rockets M23.5 37 
13/10/19 (Sun) 18:20 (S19/20 Sun Mixed C) 33     Misguided   def.   Saints Suns 23 
13/10/19 (Sun) 19:10 (S19/20 Sun O/35 Men) 24     Maniacs   def.   Allstarz 23 
14/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men F Res) 40     Hoops R Us   def.   Fifty Shades of Klay 28 
14/10/19 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men D Res) 47     Wolverines(1)   def.   DSD Dolphins M7 33 
16/10/19 (Wed) 18:50 (S19/20 Wednesday Men E) 45     D'Andrea Devils   def.   Speckies 37 
16/10/19 (Wed) 19:40 (S19/20 Wednesday Men E) 48     FLASHH   def.   H.S.M.E.C 26 
16/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 Wednesday Men E) 36     Imports   def.   Heavy D 35 
16/10/19 (Wed) 21:20 (S19/20 Wednesday Men E) 43     No Sesame All Street   def.   PPS 22 
21/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men F Res) 27     DSD Dolphins M6   def. by   Southeast Allstars 41 
21/10/19 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men D Res) 27     DSD Dolphins M7   def. by   Written Off 37 
23/10/19 (Wed) 18:50 (S19/20 Wednesday Men E) 15     PPS   def. by   Speckies 24 
23/10/19 (Wed) 19:40 (S19/20 Wednesday Men E) 39     Heavy D   def.   D'Andrea Devils 29 
23/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 Wednesday Men E) 41     Imports   def. by   No Sesame All Street 44 
23/10/19 (Wed) 21:20 (S19/20 Wednesday Men E) 41     FLASHH   def. by   H.S.M.E.C 43 
26/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R) 36     Berwick B12-Sharks   def. by   Kingston Basketball Purple 38 
26/10/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U12 Boys B/BR) 22     DSD Dolphins B12 Green   def.   Saints Blue 19 
26/10/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys B) 41     Vales U14 Tigers   def.   Titans Pistons 27 
26/10/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U16 Girls A/AR) 22     DSD Dolphins G16 Blue   def. by   Titans Tiaras 60 
26/10/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U14 Boys A/AR) 57     OOBC 14B Thunder   def.   Vales U14 Wildcats 41 
26/10/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys B) 45     OOBC 16B Warriors   def.   Little Crete United 42 
27/10/19 (Sun) 15:00 (S19/20 Sun U18 Boys B) 47     OOBC 18B Clippers   def.   Rowville Rockets B18.2 32 
27/10/19 (Sun) 15:50 (S19/20 Sun U18 Boys C) 28     Rowville Rockets B18.3   def. by   Titans Foxes 65 
27/10/19 (Sun) 16:40 (S19/20 Sun U23 Men A1) 30     Berwick B23-Spuds   def. by   Dingley warriors 37 
27/10/19 (Sun) 17:30 (S19/20 Sun U23 Men A) 36     Rowville Rockets M23.3   def. by   OOBC 23B Bucks 46 
27/10/19 (Sun) 18:20 (S19/20 Sun Mixed C) 34     The Aubergines   def.   Hacky-Shaq 29 
27/10/19 (Sun) 19:10 (S19/20 Sun O/35 Men) 29     Maniacs   def. by   Vales (M) Seniors 39 
28/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men F Res) 21     Bo-Duy and The Ballerz   def. by   Brick City 40 
28/10/19 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men D Res) 55     The People   def.   Dream Team 40 
30/10/19 (Wed) 18:50 (S19/20 Wednesday Men E) 61     FLASHH   def.   No Sesame All Street 41 
30/10/19 (Wed) 19:40 (S19/20 Wednesday Men E) 23     Imports   def. by   Speckies 30 
30/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 Wednesday Men E) 10     PPS   def. by   D'Andrea Devils 38 
30/10/19 (Wed) 21:20 (S19/20 Wednesday Men E) 17     H.S.M.E.C   def. by   Heavy D 22 
06/11/19 (Wed) 18:50 (S19/20 Wednesday Men E) 31     No Sesame All Street   def. by   Heavy D 39 
06/11/19 (Wed) 19:40 (S19/20 Wednesday Men E) 24     PPS   def. by   Imports 30 
06/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 Wednesday Men E) 39     Speckies   def.   H.S.M.E.C 35 
06/11/19 (Wed) 21:20 (S19/20 Wednesday Men E) 47     FLASHH   def.   D'Andrea Devils 36 
11/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men F Res) 32     The Bullets   def. by   Elite Street Ballers-Mon(4) 39 
11/11/19 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men D Res) 35     Blue Stars   def. by   Gwapos 38 
13/11/19 (Wed) 18:50 (S19/20 Wednesday Men E) 33     Speckies   def. by   FLASHH 41 
13/11/19 (Wed) 19:40 (S19/20 Wednesday Men E) No Sesame All Street   def. by   H.S.M.E.C 20 
13/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 Wednesday Men E) 33     Heavy D   def.   Beast Ballers 32 
13/11/19 (Wed) 21:20 (S19/20 Wednesday Men E) 40     Imports   def.   D'Andrea Devils 25 
18/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men F Res) 26     Fifty Shades of Klay   def.   Bo-Duy and The Ballerz 21 
18/11/19 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men D Res) 38     Rowville Rockets Mens (Mon)   def. by   Gwapos 53 
20/11/19 (Wed) 18:50 (S19/20 Wednesday Men E) 10     Heavy D   def. by   Imports 28 
20/11/19 (Wed) 19:40 (S19/20 Wednesday Men E) 22     No Sesame All Street   def. by   Speckies 25 
20/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 Wednesday Men E) 48     H.S.M.E.C   def.   D'Andrea Devils 34 
20/11/19 (Wed) 21:20 (S19/20 Wednesday Men E) 35     FLASHH   def. by   Beast Ballers 46 
23/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R) 31     SE Stingers RG   def. by   Rowville Rockets B12 Gold 32 
23/11/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Girls A/AR) 47     Little Crete Vixens   def.   Southern Storm 23 
23/11/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Girls A/AR) 33     Rowville Rockets G14 Red   def. by   DSD Dolphins G14 White 47 
23/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys B) 46     Rowville Rockets B14 Grey   def.   Rowville Rockets B14 Black 44 
23/11/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Girls B) 35     DSD Dolphins G16 Purple   def.   Rowville Rockets G16 White 27 
23/11/19 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys C/C1) 42     Vales U16 Pirates   def.   DSD Dolphins B16 Maroon 21 
24/11/19 (Sun) 15:00 (S19/20 Sun U18 Boys B) 23     Titans Thunder   def. by   DSD Dolphins B18 White 27 
24/11/19 (Sun) 15:50 (S19/20 Sun U18 Boys C) 44     DSD Dolphins B18 Purple   def.   Rowville Rockets B18.3 38 
24/11/19 (Sun) 16:40 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 49     Vales (W23) Tigers   def.   Berwick G23-Lightning 32 
24/11/19 (Sun) 17:30 (S19/20 Sun U23 Men C) 69     Bricklayers   def.   MC Jaguars 38 
24/11/19 (Sun) 18:20 (S19/20 Sun Mixed C) 38     The Aubergines   vs   Saints Stars 38 
24/11/19 (Sun) 19:10 (S19/20 Sun O/35 Men) 22     Golden Age Warriors   def. by   Allstarz 26 
25/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men F Res) 20     Elite Street Ballers-Mon(4)   def. by   Brick City 37 
25/11/19 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men D Res) Blue Stars   def. by   DSD Dolphins M7 20 
27/11/19 (Wed) 18:50 (S19/20 Wednesday Men E) 52     Beast Ballers   def.   H.S.M.E.C 49 
27/11/19 (Wed) 19:40 (S19/20 Wednesday Men E) 35     No Sesame All Street   def.   D'Andrea Devils 24 
27/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 Wednesday Men E) 39     FLASHH   def. by   Imports 49 
27/11/19 (Wed) 21:20 (S19/20 Wednesday Men E) 30     Speckies   def.   Heavy D 28 
30/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U14 Girls A/AR) 36     Rowville Rockets G14 Grey   def. by   Kingston Basketball 38 
30/11/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Boys C2) 17     Rowville Rockets B14 Bronze   def. by   DSD Dolphins B14 Maroon 31 
30/11/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys B) 37     Titans Bucks   def. by   Vales U14 Panthers 51 
30/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U16 Girls A/AR) 40     Southern Storm   def. by   Titans Tiaras 41 
30/11/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Boys B) 41     Little Crete United   def.   Titans Bulls 32 
01/12/19 (Sun) 15:00 (S19/20 Sun U18 Boys B) 41     Berwick B18-Elites   def.   Rowville Rockets B18.2 35 
01/12/19 (Sun) 15:50 (S19/20 Sun U18 Boys C) 34     Rowville Rockets B18.5   def. by   EH Panthers B18-3 41 
01/12/19 (Sun) 16:40 (S19/20 Sun U23 Men A1) 68     Beacy Bandits B23-1   def.   OOBC 23B Thunder 43 
01/12/19 (Sun) 17:30 (S19/20 Sun U23 Men B) 23     Nic and the rest   def. by   Berwick B23-Scrubs 47 
01/12/19 (Sun) 18:20 (S19/20 Sun Mixed C) Berwick Ballers   def. by   Misguided 20 
01/12/19 (Sun) 19:10 (S19/20 Sun O/35 Men) 47     Maniacs   def.   Golden Age Warriors 25 
02/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men F Res) 36     Hoops R Us   def.   DSD Dolphins M6 30 
02/12/19 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men D Res) 43     Written Off   def. by   Dream Team 49 
04/12/19 (Wed) 18:50 (S19/20 Wednesday Men E) 36     Speckies   def.   D'Andrea Devils 15 
04/12/19 (Wed) 19:40 (S19/20 Wednesday Men E) 46     Heavy D   def.   FLASHH 38 
04/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 Wednesday Men E) 38     Beast Ballers   def. by   No Sesame All Street 52 
04/12/19 (Wed) 21:20 (S19/20 Wednesday Men E) 34     H.S.M.E.C   def. by   Imports 42 
07/12/19 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold) 15     Berwick B8-Sonics   def. by   Rowville Rockets B8 Blue 29 
07/12/19 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed Green) 5     OOBC 8M Heat   def. by   OOBC 8M Pistons 20 
07/12/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys A) 58     Vales U10 Tigers   def.   OOBC 10B Pistons 15 
07/12/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U12 Girls A/AR) 17     Rowville Rockets G12 Black   def. by   Little Crete Hustlers 37 
07/12/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Boys A/AR) 49     OOBC 12B Clippers   def.   SE Stingers FM 38 
07/12/19 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R) 32     Kingston Basketball Purple   def. by   Berwick B12-Sharks 39 
07/12/19 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R) 25     Berwick B12-All Stars   def.   SE Stingers RD 23 
07/12/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U14 Girls A/AR) 49     Titans Diamonds   def.   DSD Dolphins G14 White 25 
07/12/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Girls A/AR) 31     Rowville Rockets G14 Grey   def.   Southern Storm 18 
07/12/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys A/AR) 46     Berwick B14-Bucks   def.   DSD Dolphins B14 Blue 35 
07/12/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U16 Boys A/AR) 53     Rowville Rockets B16 Red   def.   Little Crete Avengers 49 
07/12/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys B) 43     Rowville Rockets B16 Gold   def.   Vales U16 Eagles 23 
07/12/19 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys C/C1) 20     Vales U16 Pirates   def. by   OOBC 16B Spurs 38 
08/12/19 (Sun) 15:00 (S19/20 Sun U18 Boys B) 28     OOBC 18B Clippers   def.   DSD Dolphins B18 White 27 
08/12/19 (Sun) 15:50 (S19/20 Sun U18 Boys C) 27     Rowville Rockets B18.5   def.   Rowville Rockets B18.3 26 
08/12/19 (Sun) 16:40 (S19/20 Sun U23 Women A) 26     Rowville Rockets W23.1   def. by   Clyde Cougars 43 
08/12/19 (Sun) 17:30 (S19/20 Sun U23 Men B) 51     Vales M23 Phoenix   def.   Rowville Rockets M23.1 40 
08/12/19 (Sun) 18:20 (S19/20 Sun Mixed C) 53     The Aubergines   def.   Berwick Ballers 11 
08/12/19 (Sun) 19:10 (S19/20 Sun O/35 Men) 32     Saints Red   def.   Golden Age Warriors 26 
09/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men F Res) 22     Bo-Duy and The Ballerz   def. by   Southeast Allstars 36 
09/12/19 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men D Res) 27     The People   def. by   Rowville Rockets Mens (Mon) 57 
11/12/19 (Wed) 18:50 (S19/20 Wednesday Men E) 28     D'Andrea Devils   def. by   Heavy D 36 
11/12/19 (Wed) 19:40 (S19/20 Wednesday Men E) 47     Speckies   def.   Beast Ballers 43 
11/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 Wednesday Men E) 60     H.S.M.E.C   def.   FLASHH 48 
11/12/19 (Wed) 21:20 (S19/20 Wednesday Men E) 29     No Sesame All Street   def. by   Imports 46 
14/12/19 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold) 16     DSD Dolphins Mx8 Pink   def. by   OOBC 8M Warriors 44 
14/12/19 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U10 Boys C ) 26     OOBC 10G Pistons   def.   Vales U10 Jaguars 19 
14/12/19 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys C1) 22     Rowville Rockets B10 Gold   def. by   Rowville Rockets B10 Titanium 26 
14/12/19 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U12 Girls B) 33     Vales G12 Magic   def.   OOBC 12G Heat 20 
14/12/19 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R) 36     Berwick B12-Sharks   def.   SE Stingers RG 24 
14/12/19 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys B/BR) 34     Berwick B12-Stealers   def.   Saints Blue 11 
14/12/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U14 Girls B/BR) 18     Berwick G14-Cheetahs   def. by   Vales G14 Lynx 55 
14/12/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Boys A/AR) 65     OOBC 14B Thunder   def.   DSD Dolphins B14 Blue 38 
14/12/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys B1) 27     Rowville Rockets B14 White   def.   Dingley 21 
14/12/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U16 Girls B1) 34     Titans Mystics   def.   OOBC 16G Lakers 29 
14/12/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 26     Rowville Rockets B16 Yellow   def. by   DSD Dolphins B16 Orange 42 
14/12/19 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys A/AR) 20     DSD Dolphins B16 White   def.   Rowville Rockets B16 Red
15/12/19 (Sun) 15:00 (S19/20 Sun U18 Boys B) 43     Berwick B18-Elites   def.   Titans Celtics 35 
15/12/19 (Sun) 15:50 (S19/20 Sun U18 Boys C) 26     EH Panthers B18-1   def. by   EH Panthers B18-3 34 
15/12/19 (Sun) 16:40 (S19/20 Sun U23 Men A1) 45     OOBC 23B Thunder   def.   Dingley warriors 41 
15/12/19 (Sun) 17:30 (S19/20 Sun U23 Men A) 50     Rowville Rockets M23.3   def. by   Rowville Rockets M23.2 60 
15/12/19 (Sun) 18:20 (S19/20 Sun Mixed C) 28     Misguided   def. by   The Aubergines 37 
15/12/19 (Sun) 19:10 (S19/20 Sun O/35 Men) 43     Vales (M) Seniors   def.   Allstarz 25 
16/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men F Res) 27     Elite Street Ballers-Mon(4)   def. by   Hoops R Us 52 
16/12/19 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men D Res) 22     Wolverines(1)   def. by   Rowville Rockets Mens (Mon) 24 
18/12/19 (Wed) 18:50 (S19/20 Wednesday Men E) 37     D'Andrea Devils   def. by   Beast Ballers 49 
18/12/19 (Wed) 19:40 (S19/20 Wednesday Men E) No Sesame All Street   def. by   FLASHH 20 
18/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 Wednesday Men E) 24     Speckies   def. by   Imports 41 
18/12/19 (Wed) 21:20 (S19/20 Wednesday Men E) 28     Heavy D   def.   H.S.M.E.C 22 
13/01/20 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men F Res) 40     The Bullets   def. by   DSD Dolphins M6 45 
13/01/20 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men D Res) 30     Dream Team   def. by   The People 43 
15/01/20 (Wed) 18:50 (S19/20 Wednesday Men E) Beast Ballers   vs   Imports
15/01/20 (Wed) 19:40 (S19/20 Wednesday Men E) FLASHH   vs   D'Andrea Devils
15/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 Wednesday Men E) No Sesame All Street   vs   Heavy D
15/01/20 (Wed) 21:20 (S19/20 Wednesday Men E) Speckies   vs   H.S.M.E.C
20/01/20 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men F Res) 49     Southeast Allstars   def.   Fifty Shades of Klay 28 
20/01/20 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men D Res) 36     Written Off   def. by   The People 39 
22/01/20 (Wed) 18:50 (S19/20 Wednesday Men E) 32     No Sesame All Street   def. by   H.S.M.E.C 36 
22/01/20 (Wed) 19:40 (S19/20 Wednesday Men E) 23     Heavy D   def. by   Beast Ballers 31 
22/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 Wednesday Men E) 36     Speckies   def. by   FLASHH 58 
22/01/20 (Wed) 21:20 (S19/20 Wednesday Men E) 37     Imports   def.   D'Andrea Devils 26 
29/01/20 (Wed) 18:50 (S19/20 Wednesday Men E) 27     No Sesame All Street   def.   Speckies 13 
29/01/20 (Wed) 19:40 (S19/20 Wednesday Men E) 47     Heavy D   def.   Imports 40 
29/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 Wednesday Men E) 21     H.S.M.E.C   def. by   D'Andrea Devils 62 
29/01/20 (Wed) 21:20 (S19/20 Wednesday Men E) 47     FLASHH   def.   Beast Ballers 38 
01/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys B/BR) 29     Rowville Rockets B12 Green   def. by   Rowville Rockets B12 Grey 37 
01/02/20 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U14 Girls B/BR) 25     Berwick G14-Cheetahs   def.   OOBC 14G Clippers 13 
01/02/20 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys C1) 30     Berwick B14-Barbarians   def. by   Maranatha Marvels 33 
01/02/20 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U16 Girls B) 21     Rowville Rockets G16 White   def. by   DSD Dolphins G16 Blue 32 
01/02/20 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U16 Boys B) 32     Titans Bulls   def. by   DSD Dolphins B16 Black 47 
01/02/20 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 48     Vales U16 Tigers   def.   Beacy Bandits B16-1 41 
01/02/20 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 44     EH Panthers B16-1   def. by   Titans Fury 61 
02/02/20 (Sun) 15:00 (S19/20 Sun U18 Boys C) 33     DSD Dolphins B18 Purple   def.   OOBC 18B Mavericks 26 
02/02/20 (Sun) 15:50 (S19/20 Sun U18 Boys B) 55     Berwick B18-Elites   def.   Titans Thunder 28 
02/02/20 (Sun) 16:40 (S19/20 Sun U23 Men A1) 38     Rowville Rockets M23.5   def. by   OOBC 23B Thunder 44 
02/02/20 (Sun) 17:30 (S19/20 Sun U23 Men A1) 38     Dingley warriors   vs   OOBC 23B Mavericks 38 
02/02/20 (Sun) 18:20 (S19/20 Sun Mixed C) 33     Rowville Rockets Mixed 2 (Sun)   def.   Berwick Ballers 24 
02/02/20 (Sun) 19:10 (S19/20 Sun O/35 Men) 24     Maniacs   def. by   Allstarz 25 
03/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men F Res) The Bullets   def. by   Hoops R Us 20 
03/02/20 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men D Res) 46     Rowville Rockets Mens (Mon)   def. by   Gwapos 83 
05/02/20 (Wed) 18:50 (S19/20 Wednesday Men E) 44     FLASHH   def.   Imports 36 
05/02/20 (Wed) 19:40 (S19/20 Wednesday Men E) 50     Beast Ballers   def.   H.S.M.E.C 38 
05/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 Wednesday Men E) 26     Speckies   def. by   Heavy D 48 
05/02/20 (Wed) 21:20 (S19/20 Wednesday Men E) 35     No Sesame All Street   def.   D'Andrea Devils 14 
08/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys B/BR) 21     Kingston Basketball Teal   def. by   Rowville Rockets B12 Aqua 52 
08/02/20 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U12 Boys B/BR) 53     OOBC 12B Heat   def.   Titans Magic 27 
08/02/20 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Girls B/BR) 23     Rowville Rockets G14 White   def. by   Berwick G14-Cheetahs 37 
08/02/20 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys B) 44     Rowville Rockets B14 Grey   def.   Titans Bucks 23 
08/02/20 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U16 Boys B) 51     DSD Dolphins B16 Black   def.   Vales U16 Jaguars 20 
08/02/20 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys B) 8     Vales U16 Eagles   def. by   Little Crete United 65 
08/02/20 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 31     Rowville Rockets B16 Yellow   def. by   Titans Spurs 58 
09/02/20 (Sun) 15:00 (S19/20 Sun U18 Boys B) 30     Berwick B18-Elites   def. by   DSD Dolphins B18 White 35 
09/02/20 (Sun) 15:50 (S19/20 Sun U18 Boys C) 33     Rowville Rockets B18.5   def.   OOBC 18B Mavericks 30 
09/02/20 (Sun) 16:40 (S19/20 Sun U23 Men A1) 52     Beacy Bandits B23-1   vs   OOBC 23B Mavericks 52 
09/02/20 (Sun) 17:30 (S19/20 Sun U23 Men A1) 45     Dingley warriors   def.   Rowville Rockets M23.5 35 
09/02/20 (Sun) 18:20 (S19/20 Sun Mixed D) 22     Mercury   def. by   Fifty Shades of Klay 46 
09/02/20 (Sun) 19:10 (S19/20 Sun O/35 Men) 30     Allstarz   def. by   Golden Age Warriors 38 
10/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men F Res) 34     Elite Street Ballers-Mon(4)   def. by   Brick City 43 
10/02/20 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men D Res) 27     Big Girls Don't Kawhi   def. by   DSD Dolphins M7 47 
12/02/20 (Wed) 18:50 (S19/20 Wednesday Men E) 27     Speckies   def. by   D'Andrea Devils 40 
12/02/20 (Wed) 19:40 (S19/20 Wednesday Men E) 35     H.S.M.E.C   def. by   Imports 44 
12/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 Wednesday Men E) 29     Beast Ballers   def.   No Sesame All Street 23 
12/02/20 (Wed) 21:20 (S19/20 Wednesday Men E) 39     Heavy D   def.   FLASHH 28 
15/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R) 41     Vales U12 Lynx   def.   SE Stingers RG 29 
15/02/20 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U14 Girls B/BR) 14     Rowville Rockets G14 Blue   def. by   OOBC 14G Clippers 25 
15/02/20 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Girls A/AR) 19     Kingston Basketball   def. by   Rowville Rockets G14 Grey 56 
15/02/20 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys B) 26     Rowville Rockets B14 Black   def.   Titans Bucks 25 
15/02/20 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U16 Girls A/AR) 44     Rowville Rockets G16 Red   def. by   Dandenong Stingrays 47 
15/02/20 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys B) 18     Vales U16 Eagles   def. by   Titans Bulls 46 
15/02/20 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys B) 74     OOBC 16B Warriors   def.   Vales U16 Jaguars 45 
16/02/20 (Sun) 15:00 (S19/20 Sun U18 Boys C) 36     EH Panthers B18-1   def.   Rowville Rockets B18.5 35 
16/02/20 (Sun) 15:50 (S19/20 Sun U18 Boys C) 43     OOBC 18B Mavericks   vs   Rowville Rockets B18.3 43 
16/02/20 (Sun) 16:40 (S19/20 Sun U23 Men A1) 41     OOBC 23B Mavericks   def. by   Rowville Rockets M23.5 44 
16/02/20 (Sun) 17:30 (S19/20 Sun U23 Men A1) 26     OOBC 23B Thunder   def. by   Beacy Bandits B23-1 39 
16/02/20 (Sun) 18:20 (S19/20 Sun Mixed C) 25     Saints Suns   def. by   The Aubergines 48 
16/02/20 (Sun) 19:10 (S19/20 Sun O/35 Men) 31     Golden Age Warriors   def. by   Maniacs 41 
17/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men F Res) 45     The Bullets   def. by   Fifty Shades of Klay 50 
17/02/20 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men D Res) 39     Wolverines(1)   def. by   Gwapos 50 
19/02/20 (Wed) 18:50 (S19/20 Wednesday Men E) 47     H.S.M.E.C   def.   FLASHH 45 
19/02/20 (Wed) 19:40 (S19/20 Wednesday Men E) 30     D'Andrea Devils   def. by   Heavy D 43 
19/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 Wednesday Men E) 29     No Sesame All Street   def. by   Imports 32 
19/02/20 (Wed) 21:20 (S19/20 Wednesday Men E) 24     Speckies   def. by   Beast Ballers 40 
22/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys B/BR) 30     Vales U12 Thundercats   def. by   Rowville Rockets B12 Aqua 40 
22/02/20 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U12 Boys B/BR) 38     Rowville Rockets B12 Green   def.   Berwick B12-Stealers 17 
22/02/20 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Girls B/BR) 8     Rowville Rockets G14 Blue   def. by   Berwick G14-Cheetahs 42 
22/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys B) 55     Vales U14 Panthers   def.   Vales U14 Tigers 27 
22/02/20 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U14 Boys B) 35     Rowville Rockets B14 Black   def.   Rowville Rockets B14 Grey 27 
22/02/20 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys B) 32     Titans Bulls   def. by   Little Crete United 51 
22/02/20 (Sat) 18:30 (S19/20 Sat U16 Boys B) 22     Vales U16 Eagles   def. by   OOBC 16B Warriors 101 
23/02/20 (Sun) 15:00 (S19/20 Sun U18 Boys C) 33     Rowville Rockets B18.3   def.   DSD Dolphins B18 Purple 27 
23/02/20 (Sun) 15:50 (S19/20 Sun U18 Boys C) 36     Rowville Rockets B18.5   def. by   Rowville Rockets B18.7 65 
23/02/20 (Sun) 16:40 (S19/20 Sun U23 Men A1) 39     Dingley warriors   def. by   Beacy Bandits B23-1 51 
23/02/20 (Sun) 17:30 (S19/20 Sun U23 Men A1) 50     OOBC 23B Mavericks   def.   OOBC 23B Thunder 35 
23/02/20 (Sun) 18:20 (S19/20 Sun Mixed C) 35     Rowville Rockets Mixed 2 (Sun)   def.   Misguided 23 
23/02/20 (Sun) 19:10 (S19/20 Sun O/35 Men) 44     Golden Age Warriors   def.   Saints Red 34 
26/02/20 (Wed) 18:50 (S19/20 Wednesday Men E) 31     No Sesame All Street   def. by   FLASHH 46 
26/02/20 (Wed) 19:40 (S19/20 Wednesday Men E) 32     Speckies   def. by   Imports 35 
26/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 Wednesday Men E) 28     D'Andrea Devils   def. by   Beast Ballers 36 
26/02/20 (Wed) 21:20 (S19/20 Wednesday Men E) 27     Heavy D   def. by   H.S.M.E.C 30 
29/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R) 31     Rowville Rockets B12 Orange   def. by   Kingston Basketball Purple 44 
29/02/20 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U12 Boys B/BR) 12     DSD Dolphins B12 Green   def. by   OOBC 12B Heat 56 
29/02/20 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys C2) 28     Berwick B14-Phoenix   def. by   Dingley warriors 48 
29/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys B) 39     Vales U14 Panthers   def.   Titans Bucks 29 
29/02/20 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Girls A/AR) 25     Rowville Rockets G16 Yellow   def. by   Southern Storm 36 
29/02/20 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys B) 50     Little Crete United   def.   Vales U16 Jaguars 47 
29/02/20 (Sat) 18:30 (S19/20 Sat U16 Boys C/C1) 52     OOBC 16B Suns   def.   OOBC 16B Cavs 14 
01/03/20 (Sun) 15:00 (S19/20 Sun U18 Boys C) 31     EH Panthers B18-1   def. by   Rowville Rockets B18.3 42 
01/03/20 (Sun) 15:50 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 26     Rowville Rockets W23.3   def. by   Berwick G23-Jets 30 
01/03/20 (Sun) 16:40 (S19/20 Sun U23 Men A1) 38     OOBC 23B Mavericks   def. by   Dingley warriors 46 
01/03/20 (Sun) 17:30 (S19/20 Sun U23 Men A1) 37     OOBC 23B Thunder   def.   Rowville Rockets M23.5 35 
01/03/20 (Sun) 18:20 (S19/20 Sun Mixed C) 25     Hacky-Shaq   def. by   Saints Stars 34 
01/03/20 (Sun) 19:10 (S19/20 Sun O/35 Men) 22     Allstarz   def. by   Vales (M) Seniors 26 
04/03/20 (Wed)
(Semi Final 1)
19:00 (S19/20 Wednesday Men C Res) 37     N.W.A.   def.   Boom Goes The Dynamite! 33 
04/03/20 (Wed)
(Semi Final 2)
19:50 (S19/20 Wednesday Men C Res) 45     Regulators   def. by   Broken 47 
11/03/20 (Wed)
(Preliminary)
19:00 (S19/20 Wednesday Men D) 45     Blue balls   def. by   Drifters 60 
11/03/20 (Wed)
(Preliminary)
20:00 (S19/20 Wednesday Men E Res) 52     Gen j   def.   South East Stealers Blue 40 
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final)
13:00 (S19/20 Sat U14 Girls A/AR)   Rowville Rockets G14 Red   vs   Southern Storm  
14/03/20 (Sat)
(Semi Final 2)
13:50 (S19/20 Sat U14 Boys C2)   DSD Dolphins B14 Maroon   vs   Dingley warriors diamond  
14/03/20 (Sat)
(Semi Final 2)
14:40 (S19/20 Sat U14 Boys B)   Vales U14 Panthers   vs   OOBC 14B Celtics  
14/03/20 (Sat)
(Semi Final 2)
15:30 (S19/20 Sat U16 Boys B)   Little Crete United   vs   OOBC 16B Warriors  
15/03/20 (Sun)
(Elimination Final)
15:10 (S19/20 Sun U23 Women B/BR)   Rowville Rockets G18 Black   vs   Saints Emeralds  
15/03/20 (Sun)
(Semi Final 2)
16:00 (S19/20 Sun U23 Men A1)   OOBC 23B Mavericks   vs   Beacy Bandits B23-1  
15/03/20 (Sun)
(Semi Final 2)
16:50 (S19/20 Sun U23 Men C)   Bricklayers   vs   Lysterfield Wolves M23  
15/03/20 (Sun)
(Semi Final 2)
17:40 (S19/20 Sun Mixed C)   The Aubergines   vs   Misguided  
21/03/20 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold)   Berwick B8-Sonics   vs   Rowville Rockets B8 Grey