Dandenong Court o10

Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
16/09/19 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men D Res) 20     Written Off   def.   Baker Boyz
16/09/19 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men D Res) 36     DSD Dolphins M7   def. by   Officer Kings 52 
16/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men D Res) 20     Gwapos   def.   The People
16/09/19 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men D Res) 39     The Privileged   def.   Wolverines(1) 25 
18/09/19 (Wed) 18:50 (S19/20 Wednesday Men G Res) 16     White Knights(Wed)   def. by   Don't Reach 23 
18/09/19 (Wed) 19:40 (S19/20 Wednesday Men G Res) 46     Purple Rain   def.   Got Rice 24 
18/09/19 (Wed) 20:30 (S19/20 Wednesday Men G Res) 29     Game Of Throws   def. by   DSD Dolphins M4 39 
19/09/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men D) 53     Pac Men 2 (Thur)   def.   The Killers 29 
19/09/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men F) 19     Five and a Half Men   def. by   Green Release Kings 34 
19/09/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men F) 30     Orange Is The New Shaq   def. by   Elite Street Ballers 2 49 
23/09/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men E Res) 42     Elite Street Ballers-Mon(2)   vs   Scared Shotless 42 
23/09/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men E) 27     Top Gun   def. by   Spurs 31 
23/09/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men E Res) 43     Prawns   def. by   The Rivets 53 
23/09/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men E Res) 41     Quantum Leap   def.   EH Panthers M-2 27 
23/09/19 (Mon) 22:00 (S19/20 Monday Men F) 28     Burnt Toast   def. by   STAUNCH 45 
25/09/19 (Wed) 18:50 (S19/20 Wednesday Men G Res) 20     Got Rice   def.   Don't Reach 19 
25/09/19 (Wed) 19:40 (S19/20 Wednesday Men G Res) 25     Purple Rain   def. by   Game Of Throws 34 
25/09/19 (Wed) 20:30 (S19/20 Wednesday Men G Res) 17     DSD Dolphins M4   def. by   MISFITS 28 
25/09/19 (Wed) 21:20 (S19/20 Wednesday Men G Res) 28     The Beers   def.   White Knights(Wed) 21 
26/09/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men D) 49     Ankle Bullys   vs   Knights 49 
26/09/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men F) 39     Mr B   def.   Elite Street Ballers 3 23 
26/09/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men F) 13     Orange Is The New Shaq   def. by   Green Release Kings 36 
30/09/19 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men C Res) 43     Lions   def. by   The Expendables 48 
30/09/19 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men C Res) 46     Vipers   def. by   Sonic Bang 51 
30/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men C Res) 28     Damage Inc   def. by   Elite Street Ballers-Mon(1) 54 
30/09/19 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men C Res) 50     Benchwarmers   def. by   Whooshka 52 
02/10/19 (Wed) 18:50 (S19/20 Wednesday Men G Res) 31     MISFITS   def. by   Don't Reach 50 
02/10/19 (Wed) 19:40 (S19/20 Wednesday Men G Res) 50     White Knights(Wed)   def.   Game Of Throws 16 
02/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 Wednesday Men G Res) 43     The Beers   def.   Got Rice 16 
02/10/19 (Wed) 21:20 (S19/20 Wednesday Men G Res) 34     Purple Rain   def. by   DSD Dolphins M4 36 
03/10/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E) 54     Elite Street Boozers   def. by   The Killers 60 
03/10/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E) 34     Blue Chips   vs   Optimus Dimes 34 
03/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E Res) 24     Super Splash Bros   def. by   The Millers 54 
05/10/19 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U10 Boys E ) 29     OOBC 10B Heat   def.   Hampton Park U10
05/10/19 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys E ) Vales U10 Pumas   def. by   Rowville Rockets B10 Silver 46 
05/10/19 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U12 Girls C) 14     Rowville Rockets G12 Orange   def.   Rowville Rockets G12 Purple
05/10/19 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Boys D) 10     Berwick B12-Bulldogs   def.   Saints Red
05/10/19 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys E) 8     Berwick B12-Stars   def.   Berwick B12-Flash
05/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys E) 26     Berwick B12-Lions   def.   Titans Vipers
05/10/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Boys D) 8     Vales U14 Lions   def. by   Saints Green 18 
05/10/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys D) 18     Berwick B14-Phoenix   def.   DSD Dolphins B14 Orange
05/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys D) 4     Vales U14 Cheetahs   def. by   Titans Jazz 35 
05/10/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Girls B) 10     Berwick G16-Blitz   def. by   DSD Dolphins G16 Blue 31 
05/10/19 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys C/C1) 33     Rowville Rockets B16 Green   def.   DSD Dolphins B16 Teal 32 
05/10/19 (Sat) 18:30 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 32     Rowville Rockets B16 Black   def. by   DSD Dolphins B16 Green 44 
06/10/19 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys C) 10     Titans Foxes   def.   DSD Dolphins B18 Purple
06/10/19 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 39     Vales (W23) Tigers   def.   Titans Firebirds 25 
06/10/19 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men C) 45     Bricklayers   def.   Titans Tropics 38 
06/10/19 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed E) 16     OOSHIES   def. by   1 UP 38 
07/10/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men D Res) 39     Rowville Rockets Mens (Mon)   def. by   Blue Stars 57 
07/10/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men D) 33     Downtown   def. by   Officer Kings 44 
07/10/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men D) 29     Brand New Jones   def. by   The Privileged 47 
07/10/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men D) 34     Marvels   def. by   Benchwarmers 48 
07/10/19 (Mon) 22:00 (S19/20 Monday Men D) 25     Rockets   def. by   Kings United 36 
09/10/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men F) 32     For Twenty   def. by   Carpark Kings 54 
09/10/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men F Res) 32     tsc.   def.   Confusion 26 
09/10/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 22     AKM   def. by   Bulldogs 31 
09/10/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G Res) 39     Got Rice   def.   Ready to RUMBALL 24 
10/10/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men D) 58     Dark Knights   def.   Ankle Bullys 44 
10/10/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men D) 42     Knights   def.   United Nations 32 
10/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men D) 31     Elite Street Ballers 1   def. by   Lower the Rim 33 
10/10/19 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men D) 45     420   def.   Pac Men 2 (Thur) 34 
11/10/19 (Fri) 19:10 (S19/20 All Abilities C) 14     Misfits Blazers   def. by   S.O.D.V Bombers 16 
11/10/19 (Fri) 20:00 (S19/20 All Abilities C) 55     Sandown Cobra's White   def.   S.O.D.V Ducks 18 
12/10/19 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U10 Boys E ) 28     Rowville Rockets B10 Orange   def.   Vales U10 Pumas
12/10/19 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys E ) 16     Rowville Rockets B10 Silver   def.   Lysterfield Wolves B10
12/10/19 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U12 Girls C) 46     Titans Opals   def.   Berwick G12-Power
12/10/19 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Boys D) 19     Rowville Rockets B12 Silver   def.   Vales U12 Lions 12 
12/10/19 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys E) 21     Hampton Park U12   def.   Titans Vipers 11 
12/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 2     Rowville Rockets G14 Purple   def. by   Saints Sapphires
12/10/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Boys C1) 18     Dingley warriors   def. by   DSD Dolphins B14 Maroon 39 
12/10/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys D) 24     Kingston Basketball Teal   def. by   Titans Jazz 26 
12/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys C ) 34     Berwick B14-Barbarians   def.   Vales U14 Pumas 31 
12/10/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Boys C/C1) 51     DSD Dolphins B16 Maroon   def.   EH Panthers B16-1 30 
12/10/19 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 47     Vales U16 Tigers   def.   Berwick B16-Wolverines 32 
14/10/19 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men D) 22     Marvels   def. by   Rockets 52 
14/10/19 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men D) 50     Officer Kings   def.   Brand New Jones 32 
14/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men D) 19     Big Girls Don't Kawhi   def. by   Downtown 47 
14/10/19 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men D) 35     Benchwarmers   def.   Kings United 31 
16/10/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men F) 56     Flight Crew   def.   FUNK.U 54 
16/10/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men F Res) 43     tsc.   def.   Chili Keys(2) 38 
16/10/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 38     AKM   def.   BNL 28 
18/10/19 (Fri) 19:10 (S19/20 All Abilities C) 50     Sandown Cobra's White   def.   S.O.D.V Bombers 40 
18/10/19 (Fri) 20:00 (S19/20 All Abilities C) 30     Misfits Blazers   def.   S.O.D.V Ducks 21 
19/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold) 11     Kingston Basketball   def. by   Vales U8 Jaguars 23 
19/10/19 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U10 Boys E ) 8     Rowville Rockets B10 Orange   def. by   Rowville Rockets B10 Bronze 16 
19/10/19 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys E ) 17     Lysterfield Wolves B10   def.   Berwick B10-Giants 10 
19/10/19 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U12 Girls C) 18     OOBC 12G Heat   def.   Titans Gems
19/10/19 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Boys D) 14     Vales U12 Bobcats   def. by   Saints Red 20 
19/10/19 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys D) 18     Vales U12 Lions   def.   Berwick B12-Bulldogs 11 
19/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 14     Rowville Rockets G14 Purple   def. by   Titans Flames 26 
19/10/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Boys C1) 24     Titans Jazz   def.   Rowville Rockets B14 Bronze 22 
19/10/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys A/AR) 31     Kingston Basketball Purple   def. by   DSD Dolphins B14 Blue 51 
19/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys C ) 45     Mustangs B14   def.   Vales U14 Pumas 40 
19/10/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Girls C) 21     Vales G16 Divas   def. by   OOBC 16G Lakers 25 
19/10/19 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 15     OOBC 16B Cavs   def. by   Rowville Rockets B16 White 44 
19/10/19 (Sat) 18:30 (S19/20 Sat U16 Boys C/C1) 44     EH Panthers B16-1   def. by   DSD Dolphins B16 Teal 46 
20/10/19 (Sun) 15:00 (S19/20 Sun U18 Boys D) 10     Rowville Rockets B18.6   def. by   BOOM Boys 31 
20/10/19 (Sun) 15:50 (S19/20 Sun U18 Boys D) 36     Vales U18 Pirates   def.   Hampton Park B18 25 
20/10/19 (Sun) 16:40 (S19/20 Sun U23 Men C) 40     Waverley Wolves   def. by   Bricklayers 47 
20/10/19 (Sun) 17:30 (S19/20 Sun U23 Men C) 50     Nic and the rest   def.   Berwick B23-Scrubs 46 
20/10/19 (Sun) 18:20 (S19/20 Sun Mixed C) 30     HFL   def. by   Misguided 37 
20/10/19 (Sun) 19:10 (S19/20 Sun O/35 Men) 42     Allstarz   def.   Saints Red 30 
21/10/19 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men D) 44     Rockets   def.   Brand New Jones 39 
21/10/19 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men D) 47     Benchwarmers   def.   Downtown 26 
21/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men D) 45     Officer Kings   def.   Marvels 35 
21/10/19 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men D) 62     Kings United   def.   Big Girls Don't Kawhi 16 
23/10/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men F) 50     Timberwolves   def.   SERC 48 
23/10/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men F Res) 25     Womtrotters   def.   Garbage Time 23 
23/10/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 36     BBQ CHICKEN   def.   Meerkats 24 
23/10/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G Res) 26     White Knights(Wed)   def. by   Got Rice 28 
26/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold) 10     Berwick B8-Celtics   def. by   Rowville Rockets G8 Red 16 
26/10/19 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 30     Titans Stars   def.   Berwick M8-Dragonflys 10 
26/10/19 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys C ) 10     Rowville Rockets B10 Teal   def. by   Rowville Rockets B10 White 46 
26/10/19 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U10 Boys E ) 10     Rowville Rockets B10 Bronze   vs   OOBC 10B Heat 10 
26/10/19 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Girls C) 48     OOBC 12G Heat   def.   Berwick G12-Power
26/10/19 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 33     EH Panthers B12-1   def.   Dingley warriors 18 
26/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys D) 10     Titans Tiapans   def. by   Rowville Rockets B12 Silver 30 
26/10/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 44     Berwick G14-Bellbirds   def.   Titans Flames
26/10/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys D) 30     Berwick B14-Pythons   def.   Rowville Rockets B14 Purple 28 
26/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys D) 11     Saints Green   def. by   OOBC 14B Cavs 18 
26/10/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 27     DSD Dolphins B16 Orange   def. by   DSD Dolphins B16 Green 29 
26/10/19 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 18     Dingley Warriors Red (New)   def. by   DSD Dolphins B16 Teal 35 
28/10/19 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men D) 41     Marvels   def. by   Kings United 61 
28/10/19 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men D) 35     Rockets   def.   Doggies 32 
28/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men D) 40     Brand New Jones   def.   Downtown 37 
28/10/19 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men D) 56     Officer Kings   def.   Big Girls Don't Kawhi 14 
30/10/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men F) 34     Signature Moves   def. by   Coca Cola 48 
30/10/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men F Res) 22     Jam Wow   def.   Ankle Insurance 18 
30/10/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 27     TFS   def. by   Leprechauns 33 
30/10/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G Res) 31     Don't Reach   def. by   The Beers 37 
06/11/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men F) 39     Coca Cola   def.   FUNK.U 34 
06/11/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men F Res) 27     Ankle Insurance   def. by   Chili Keys(2) 40 
06/11/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 43     Leprechauns   def. by   BNL 53 
06/11/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G Res) 45     The Beers   def.   Game Of Throws 41 
07/11/19 (Thu) 19:50 (S19/20 Thursday Men F Res) 29     Orange Is The New Shaq   def.   Elite Street Ballers 2 24 
07/11/19 (Thu) 20:40 (S19/20 Thursday Men F Res) 41     Elite Street Ballers 3   def. by   Scully Sonics 50 
07/11/19 (Thu) 21:30 (S19/20 Thursday Men F Res) 52     Berwick Men MW Giants   def.   Five and a Half Men 14 
08/11/19 (Fri) 18:20 (S19/20 All Abilities B/BR) 18     Sandown Cobra's White   def. by   Eltham 38 
08/11/19 (Fri) 19:10 (S19/20 All Abilities C) 29     Misfits Blazers   def.   S.O.D.V Bombers 21 
08/11/19 (Fri) 20:00 (S19/20 All Abilities C) 18     S.O.D.V Ducks   def. by   Sandown Cobra's Blue 48 
09/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed Green) 10     Lysterfield Wolves U8   def. by   Titans Suns 28 
09/11/19 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U10 Boys C ) 15     Little Crete Stars   def.   OOBC 10B Warriors 13 
09/11/19 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys E ) 17     Berwick B10-Bears   def. by   Rowville Rockets B10 Bronze 20 
09/11/19 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U10 Boys E ) 14     Titans Blazers   def.   Rowville Rockets B10 Silver
09/11/19 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 19     Vales U12 Wildcats   def. by   Berwick B12-Wolves 30 
09/11/19 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys D) 13     Dingley Warriors Red   def. by   Titans Tiapans 36 
09/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys B/BR) 21     OOBC 12B Heat   def. by   Rowville Rockets B12 Grey 26 
09/11/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 17     Berwick G14-Bellbirds   def. by   DSD Dolphins G14 Blue 20 
09/11/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys C2) 22     Titans Jazz   def. by   DSD Dolphins B14 Maroon 39 
09/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys D) 32     Saints Green   def.   Rowville Rockets B14 Blue 16 
09/11/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Boys C/C1) 40     OOBC 16B Spurs   def. by   OOBC 16B Suns 48 
09/11/19 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Girls C) 67     Little Crete Flyers   def.   Berwick G16-Spurs
09/11/19 (Sat) 18:30 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 34     Rowville Rockets B16 Green   def.   Saints Black 23 
10/11/19 (Sun) 16:40 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 20     Rowville Rockets W23.3   def. by   Berwick G23-Jets 32 
10/11/19 (Sun) 17:30 (S19/20 Sun U23 Men C) 35     Lysterfield Wolves M23   def. by   Bricklayers 44 
10/11/19 (Sun) 18:20 (S19/20 Sun Mixed D) 25     Shabooyah   def. by   The Bricklayers 29 
11/11/19 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men D) 53     Kings United   def.   Doggies 28 
11/11/19 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men D) 39     Marvels   vs   Downtown 39 
11/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men D) 55     Rockets   def.   Big Girls Don't Kawhi 13 
11/11/19 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men D) 32     Brand New Jones   def. by   Benchwarmers 51 
13/11/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men F) 43     FUNK.U   def. by   Timberwolves 51 
13/11/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men F Res) 41     Chili Keys(2)   def. by   Womtrotters 43 
13/11/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 33     BNL   def. by   BBQ CHICKEN 41 
13/11/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G Res) 19     Game Of Throws   def. by   White Knights(Wed) 57 
15/11/19 (Fri) 18:20 (S19/20 All Abilities B/BR) 58     Eltham   def.   Sandown Cobra's Red 35 
15/11/19 (Fri) 19:10 (S19/20 All Abilities C) 46     Misfits Blazers   def.   S.O.D.V Ducks 15 
15/11/19 (Fri) 20:00 (S19/20 All Abilities C) 41     S.O.D.V Bombers   def.   Sandown Cobra's Blue 24 
16/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed Green) 14     Titans Suns   vs   Berwick B8-Celtics 14 
16/11/19 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U10 Boys E ) 15     Hampton Park U10   def. by   Lysterfield Wolves B10 22 
16/11/19 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys C ) 22     Vales U10 Jaguars   vs   Rowville Rockets B10 Teal 22 
16/11/19 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U12 Girls C) 4     Berwick G12-Power   def. by   Berwick G12-Diamonds 52 
16/11/19 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 29     Berwick B12-Lions   def.   Rowville Rockets B12 Silver 18 
16/11/19 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys C) 15     Titans Lakers   def. by   Berwick B12-Wolves 28 
16/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys B/BR) 23     Berwick B12-Stealers   def. by   Vales U12 Thundercats 29 
16/11/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 5     Berwick G14-Monarchs   def. by   DSD Dolphins G14 Blue 31 
16/11/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys C2) 29     Titans Jazz   def.   Vales U14 Lions 20 
16/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U16 Girls C) 16     Little Crete Flyers   def. by   OOBC 16G Lakers 19 
16/11/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Boys C/C1) 29     DSD Dolphins B16 Maroon   def. by   Rowville Rockets B16 White 39 
16/11/19 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 30     Titans Fury   def.   Saints Black 25 
17/11/19 (Sun) 15:00 (S19/20 Sun U18 Boys D) 41     Berwick B18-Boomaz   def.   Vales U18 Pirates 35 
17/11/19 (Sun) 15:50 (S19/20 Sun U18 Boys D) 18     Rowville Rockets B18.6   def. by   Hampton Park B18 44 
17/11/19 (Sun) 16:40 (S19/20 Sun U23 Men C) 52     Titans Tropics   def. by   Bricklayers 71 
17/11/19 (Sun) 17:30 (S19/20 Sun U23 Men B) 52     Rowville Rockets M23.1   def.   Rowville Rockets M23.4 41 
17/11/19 (Sun) 18:20 (S19/20 Sun Mixed E) 45     Boomshakalaka   def.   ASC 25 
18/11/19 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men D) 29     Doggies   def.   Downtown 22 
18/11/19 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men D) 45     Kings United   def.   Big Girls Don't Kawhi 24 
18/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men D) 35     Marvels   def.   Benchwarmers 30 
18/11/19 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men D) 41     Rockets   def. by   Officer Kings 47 
20/11/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men F) 29     Carpark Kings   def. by   SERC 47 
20/11/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men F Res) 24     Mavericks-Wed   def. by   Garbage Time 49 
20/11/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 19     Hendrickson Hubcaps   def. by   Meerkats 43 
20/11/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G Res) 18     Purple Rain   def.   Got Rice 16 
22/11/19 (Fri) 18:20 (S19/20 All Abilities B/BR) 17     Misfits Spartans   def. by   LIONS 58 
22/11/19 (Fri) 19:10 (S19/20 All Abilities C) 23     Sandown Cobra's Blue   def.   Misfits Blazers 10 
22/11/19 (Fri) 20:00 (S19/20 All Abilities C) 26     S.O.D.V Ducks   def. by   S.O.D.V Bombers 48 
23/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 10     Berwick G8-Lightning   def. by   OOBC 8M Pistons 18 
23/11/19 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 18     Berwick B8-Suns   def.   Rowville Rockets B8 Orange 12 
23/11/19 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys C ) 24     Vales U10 Jaguars   def. by   Little Crete Stars 31 
23/11/19 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U10 Boys C1) 8     Rowville Rockets B10 Gold   def. by   Rowville Rockets B10 Purple 14 
23/11/19 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Girls C) 6     Titans Gems   def. by   Berwick G12-Diamonds 15 
23/11/19 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys C) 25     Vales U12 Panthers   def.   Titans Lakers 23 
23/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys C) 32     Berwick B12-Tigers   def.   DSD Dolphins B12 Red 20 
23/11/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 21     Titans Sapphires   def. by   Berwick G14-Bellbirds 22 
23/11/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys B1) 33     Titans Pistons   def. by   Dingley 47 
23/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys C2) 30     Berwick B14-Lakers   def.   Rowville Rockets B14 Bronze 17 
23/11/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Girls C) 12     Little Crete Flyers   def. by   Rowville Rockets G16 Blue 21 
23/11/19 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys E) 44     Rowville Rockets B16 Purple   def.   Rowville Rockets B16 Silver 29 
25/11/19 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men D) 18     Big Girls Don't Kawhi   def. by   Downtown 53 
25/11/19 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men D) 28     Benchwarmers   def.   Doggies 27 
25/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men D) 42     Officer Kings   def. by   Kings United 52 
25/11/19 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men D) 35     Brand New Jones   def. by   Marvels 54 
27/11/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men F) 24     Carpark Kings   def. by   Signature Moves 38 
27/11/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men F Res) 23     Mavericks-Wed   def. by   Jam Wow 55 
27/11/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 21     Hendrickson Hubcaps   def. by   TFS 42 
27/11/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G Res) 23     Purple Rain   def.   Don't Reach 17 
29/11/19 (Fri) 18:20 (S19/20 All Abilities B/BR) 28     S.O.D.V Tigers   def. by   S.O.D.V Bears 50 
29/11/19 (Fri) 19:10 (S19/20 All Abilities C) 47     Sandown Cobra's Blue   def.   S.O.D.V Ducks 28 
29/11/19 (Fri) 20:00 (S19/20 All Abilities C) 20     S.O.D.V Bombers   def.   Misfits Blazers
30/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed Green) 13     Berwick B8-Sonics   def. by   Titans Suns 14 
30/11/19 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U10 Girls Open) 13     Berwick G10-Sparks   def.   Berwick G10-Opals
30/11/19 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys C ) 21     Berwick B10-Bulls   def.   Titans Kings 14 
30/11/19 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U12 Boys C) 24     Vales U12 Jaguars   def. by   Berwick B12-Wolves 27 
30/11/19 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Girls C) 8     Rowville Rockets G12 Purple   def. by   Berwick G12-Diamonds 16 
30/11/19 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys B/BR) 16     Saints Blue   def. by   Vales U12 Thundercats 28 
30/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 29     Berwick G14-Bellbirds   def.   Saints Sapphires
30/11/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Boys C2) 39     Dingley warriors   def.   Berwick B14-Phoenix 10 
30/11/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys C2) 15     Vales U14 Lions   def. by   Berwick B14-Lakers 29 
30/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U16 Boys E) 37     Rowville Rockets B16 Purple   def.   DSD Dolphins B16 Gold 12 
30/11/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Boys E) 45     Rowville Rockets B16 Silver   def.   Berwick B16-Thunder 23 
02/12/19 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men D) 32     Benchwarmers   def.   Marvels 27 
02/12/19 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men D) 45     Officer Kings   def.   Downtown 34 
02/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men D) 29     Brand New Jones   def. by   Doggies 43 
02/12/19 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men D) 30     Rockets   def. by   Kings United 53 
04/12/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men F) 38     Flight Crew   def. by   Signature Moves 48 
04/12/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men F Res) 33     E.H.Nubs   def. by   Jam Wow 47 
04/12/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 21     Vales (M) Cougars   def. by   TFS 25 
04/12/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G Res) 43     JBallers   def.   Don't Reach 25 
06/12/19 (Fri) 18:20 (S19/20 All Abilities B/BR) 54     S.O.D.V Bears   def.   Misfits Spartans 20 
06/12/19 (Fri) 19:10 (S19/20 All Abilities C) 36     Sandown Cobra's Blue   vs   S.O.D.V Bombers 36 
06/12/19 (Fri) 20:00 (S19/20 All Abilities C) 8     S.O.D.V Ducks   def. by   Misfits Blazers 39 
07/12/19 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed Silver) 27     Rowville Rockets G8 Red   def.   Rowville Rockets M8 Green 18 
07/12/19 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U10 Girls Open) 20     Titans Heat   def.   Rowville Rockets G10 Red 14 
07/12/19 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys C ) 22     Titans Kings   def.   OOBC 10G Pistons 18 
07/12/19 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U12 Boys C) 56     Titans Lynx   def.   Berwick B12-Wolves 18 
07/12/19 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Girls C) 16     Rowville Rockets G12 Purple   def.   Titans Gems
07/12/19 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys D) 41     Titans Tiapans   def.   Rowville Rockets B12 Teal
07/12/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 47     Titans Sapphires   def.   Saints Sapphires 11 
07/12/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Boys C2) 30     Berwick B14-Phoenix   def.   Vales U14 Lions 20 
07/12/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys D) 36     Berwick B14-Pythons   def.   OOBC 14B Cavs 17 
07/12/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys C2) 28     Titans Jazz   def.   Rowville Rockets B14 Bronze 27 
07/12/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Girls C) 22     Rowville Rockets G16 Green   def.   Berwick G16-Spurs 19 
07/12/19 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 40     Beacy Bandits B16-1   def. by   Titans Spurs 51 
07/12/19 (Sat) 18:30 (S19/20 Sat U16 Boys C/C1) 39     Berwick B16-Wolverines   def. by   Rowville Rockets B16 White 62 
09/12/19 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men D) 43     Officer Kings   def. by   Benchwarmers 44 
09/12/19 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men D) 39     Brand New Jones   def. by   Kings United 52 
09/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men D) 35     Rockets   def.   Downtown 32 
09/12/19 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men D) 38     Marvels   def.   Doggies 31 
11/12/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men F) 36     Coca Cola   def.   Wolfpack 18 
11/12/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men F Res) 10     Ankle Insurance   def. by   Raptors(Wed) 41 
11/12/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 41     Leprechauns   def.   Sharks 32 
11/12/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G Res) 46     The Beers   def.   MISFITS 29 
13/12/19 (Fri) 18:20 (S19/20 All Abilities B/BR) 32     Warriors   def. by   S.O.D.V Bears 61 
13/12/19 (Fri) 19:10 (S19/20 All Abilities C) 56     S.O.D.V Bombers   def.   S.O.D.V Ducks 34 
13/12/19 (Fri) 20:00 (S19/20 All Abilities C) Misfits Blazers   def. by   Sandown Cobra's Blue 20 
14/12/19 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 28     Berwick B8-Cubs   def.   OOBC 8M Magic 10 
14/12/19 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U10 Boys D) 23     SE Stingers JM   def.   Vales U10 Panthers 16 
14/12/19 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys D1) 22     Berwick B10-Storms   def.   OOBC 10B Heat 12 
14/12/19 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U12 Boys D) 18     Dingley Warriors Red   def. by   Rowville Rockets B12 Purple 31 
14/12/19 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Girls C) 26     Rowville Rockets G12 Yellow   def.   Rowville Rockets G12 Purple 13 
14/12/19 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 12     Rowville Rockets B12 White   def. by   Vales U12 Wildcats 28 
14/12/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 8     Rowville Rockets G14 Purple   def. by   Berwick G14-Bellbirds 55 
14/12/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Boys C2) 35     Berwick B14-Lakers   def.   Berwick B14-Phoenix 24 
14/12/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys D) 21     Rowville Rockets B14 Blue   def. by   Titans Tornadoes 31 
14/12/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U16 Girls C) 30     Vales G16 Divas   def.   Berwick G16-Spurs 10 
14/12/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Boys C/C1) 41     Berwick B16-Wolverines   def.   Vales U16 Pirates 23 
14/12/19 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys E) 16     Rowville Rockets B16 Silver   def. by   DSD Dolphins B16 Gold 47 
16/12/19 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men D) Brand New Jones   def. by   Officer Kings 20 
16/12/19 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men D) 45     Rockets   def. by   Benchwarmers 50 
16/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men D) 40     Marvels   def.   Doggies 32 
16/12/19 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men D) 49     Kings United   def.   Downtown 30 
18/12/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men F) 31     Wolfpack   def. by   SERC 33 
18/12/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men F Res) 18     Raptors(Wed)   def.   Garbage Time 15 
18/12/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 27     Sharks   def. by   Meerkats 34 
18/12/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G Res) 45     MISFITS   def. by   Got Rice 75 
13/01/20 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men D) 33     Rockets   vs   Brand New Jones 33 
13/01/20 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men D) 30     Marvels   def. by   Officer Kings 54 
13/01/20 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men D) 43     Kings United   def. by   Benchwarmers 44 
13/01/20 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men D) 41     Doggies   def.   Downtown 28 
15/01/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men F) Carpark Kings   vs   Flight Crew
15/01/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men F Res) Mavericks-Wed   vs   E.H.Nubs
15/01/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) Hendrickson Hubcaps   vs   Vales (M) Cougars
15/01/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G Res) Purple Rain   vs   JBallers
20/01/20 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men D) 20     Marvels   def.   Rockets
20/01/20 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men D) 24     Kings United   def. by   Brand New Jones 27 
20/01/20 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men D) 31     Doggies   def. by   Officer Kings 35 
20/01/20 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men D) 37     Downtown   def.   Benchwarmers 29 
22/01/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men F) 18     Nothin' But Clank   vs   FUNK.U 18 
22/01/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men F Res) 33     Confusion   def. by   Chili Keys(2) 36 
22/01/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 41     Bulldogs   def.   BNL 24 
22/01/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G Res) 19     DSD Dolphins M4   def. by   Game Of Throws 36 
29/01/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men F) 16     SERC   def. by   For Twenty 36 
29/01/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men F Res) 32     Garbage Time   vs   tsc. 32 
29/01/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 32     Meerkats   def. by   AKM 38 
29/01/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G Res) 39     Got Rice   def.   Ready to RUMBALL 17 
31/01/20 (Fri) 18:20 (S19/20 All Abilities B/BR) 50     LIONS   def.   S.O.D.V Tigers 28 
31/01/20 (Fri) 19:10 (S19/20 All Abilities C) 20     S.O.D.V Ducks   def. by   Sandown Cobra's Blue 31 
31/01/20 (Fri) 20:00 (S19/20 All Abilities C) 12     Misfits Blazers   def. by   S.O.D.V Bombers 34 
01/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 12     Berwick B8-Suns   vs   Berwick B8-Cubs 12 
01/02/20 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U10 Boys E1) 8     DSD Dolphins Mx10 Magenta (U8 Team)   def. by   Vales U10 Jaguars (U8 Team) 42 
01/02/20 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys C1) 21     Kingston Basketball Teal   def.   Rowville Rockets B10 Gold
01/02/20 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U10 Boys C ) 16     Rowville Rockets B10 Teal   def. by   OOBC 10B Warriors 22 
01/02/20 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 15     Berwick B12-Lions   def. by   EH Panthers B12-1 28 
01/02/20 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys B/BR) 20     Saints Blue   def. by   Kingston Basketball Teal 26 
01/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys E) 12     Vales U12 Bobcats   def. by   Hampton Park U12 13 
01/02/20 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 28     Saints Sapphires   def.   Rowville Rockets G14 Purple
01/02/20 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys C2) 3     Berwick B14-Phoenix   def. by   DSD Dolphins B14 Maroon 24 
01/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys D) 13     OOBC 14B Cavs   def. by   Rowville Rockets B14 Blue 18 
01/02/20 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U14 Boys C2) 18     Titans Jazz   def. by   Berwick B14-Lakers 39 
01/02/20 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Girls C) 44     Little Crete Flyers   def.   Berwick G16-Spurs
01/02/20 (Sat) 18:30 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 35     DSD Dolphins B16 Green   def. by   Rowville Rockets B16 Yellow 40 
03/02/20 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men D) 31     Kings United   def. by   Marvels 39 
03/02/20 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men D) 46     Doggies   def.   Rockets 28 
03/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men D) 42     Downtown   def. by   Brand New Jones 45 
03/02/20 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men D) 46     Benchwarmers   def.   Officer Kings 40 
05/02/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men F) 30     Carpark Kings   def. by   Timberwolves 50 
05/02/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men F Res) 38     Mavericks-Wed   def. by   Womtrotters 40 
05/02/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 29     Hendrickson Hubcaps   def. by   BBQ CHICKEN 35 
05/02/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G Res) 33     Purple Rain   def.   White Knights(Wed) 20 
07/02/20 (Fri) 18:20 (S19/20 All Abilities B/BR) 40     Gwb   def.   Misfits Spartans 20 
07/02/20 (Fri) 19:10 (S19/20 All Abilities C) 50     Misfits Blazers   def.   S.O.D.V Ducks 22 
07/02/20 (Fri) 20:00 (S19/20 All Abilities C) 24     S.O.D.V Bombers   def. by   Sandown Cobra's Blue 34 
08/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 10     Berwick M8-Dragonflys   def. by   OOBC 8M Magic 12 
08/02/20 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold) 16     Rowville Rockets B8 Grey   def. by   DSD Dolphins Mx8 Blue 19 
08/02/20 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys C ) 10     Rowville Rockets B10 Teal   def. by   Berwick B10-Bulls 25 
08/02/20 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U10 Boys D1) 16     Titans Blazers   def.   OOBC 10B Heat
08/02/20 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Girls C) 21     Berwick G12-Diamonds   def.   Titans Gems
08/02/20 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 18     Rowville Rockets B12 Titanium   def. by   Berwick B12-Lions 24 
08/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 9     OOBC 12B Spurs   def. by   Rowville Rockets B12 Silver 19 
08/02/20 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 12     DSD Dolphins G14 Green   def.   Saints Sapphires
08/02/20 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys C2) 31     Titans Jazz   def.   Berwick B14-Phoenix 24 
08/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys D) 23     DSD Dolphins B14 Orange   def.   Titans Tornadoes 20 
08/02/20 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Girls C) 13     Berwick G16-Spurs   def. by   Rowville Rockets G16 Green 28 
08/02/20 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys E) 28     Rowville Rockets B16 Purple   def. by   Rowville Rockets B16 Silver 29 
10/02/20 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men D) 36     Doggies   def.   Kings United 32 
10/02/20 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men D) 38     Downtown   def. by   Marvels 39 
10/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men D) 58     Officer Kings   def.   Rockets 37 
10/02/20 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men D) 24     Benchwarmers   def.   Brand New Jones 19 
12/02/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men F) 53     Coca Cola   def.   Wolfpack 30 
12/02/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men F Res) 22     Ankle Insurance   def.   Raptors(Wed) 17 
12/02/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 33     Leprechauns   def.   Sharks 23 
12/02/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G Res) 57     The Beers   def.   MISFITS 14 
14/02/20 (Fri) 18:20 (S19/20 All Abilities B/BR) 19     S.O.D.V Tigers   def. by   Eltham 67 
14/02/20 (Fri) 19:10 (S19/20 All Abilities C) 36     S.O.D.V Bombers   def.   S.O.D.V Ducks 30 
14/02/20 (Fri) 20:00 (S19/20 All Abilities C) 21     Misfits Blazers   def. by   Sandown Cobra's Blue 32 
15/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 30     Berwick G8-Lightning   def.   Berwick B8-Cubs 13 
15/02/20 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 22     OOBC 8M Raptors   def.   OOBC 8M Magic 14 
15/02/20 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys C ) 29     Little Crete Stars   def.   OOBC 10G Pistons 16 
15/02/20 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U10 Boys E ) 10     Hampton Park U10   def. by   Lysterfield Wolves B10 22 
15/02/20 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Girls C) 23     Berwick G12-Diamonds   def.   Rowville Rockets G12 Purple 12 
15/02/20 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys B/BR) 39     Rowville Rockets B12 Grey   def.   DSD Dolphins B12 Green 14 
15/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys C) 35     Titans Lynx   def.   DSD Dolphins B12 Red
15/02/20 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 13     Saints Sapphires   def. by   DSD Dolphins G14 Blue 39 
15/02/20 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys D) 17     Rowville Rockets B14 Blue   def. by   DSD Dolphins B14 Orange 35 
15/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys D) 28     Rowville Rockets B14 Purple   def.   Berwick B14-Pythons 18 
15/02/20 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Girls C) 15     Rowville Rockets G16 Green   def. by   Little Crete Flyers 42 
15/02/20 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys C/C1) 41     DSD Dolphins B16 Maroon   def.   Berwick B16-Wolverines 23 
17/02/20 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men D) 29     Downtown   def. by   Doggies 35 
17/02/20 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men D) 34     Brand New Jones   def. by   Kings United 47 
17/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men D) 39     Benchwarmers   def.   Marvels 37 
17/02/20 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men D) 44     Officer Kings   def. by   Rockets 55 
19/02/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men F) 53     For Twenty   def.   Flight Crew 51 
19/02/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men F Res) 40     tsc.   def.   E.H.Nubs 38 
19/02/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 39     AKM   def.   Vales (M) Cougars 25 
19/02/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G Res) 19     Ready to RUMBALL   def. by   JBallers 62 
21/02/20 (Fri) 18:20 (S19/20 All Abilities B/BR) 29     Misfits Lakers   def. by   LIONS 34 
21/02/20 (Fri) 19:10 (S19/20 All Abilities C) 39     Sandown Cobra's Blue   def.   S.O.D.V Ducks 26 
21/02/20 (Fri) 20:00 (S19/20 All Abilities C) 33     S.O.D.V Bombers   def.   Misfits Blazers 28 
22/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 22     Berwick B8-Cubs   def.   Berwick M8-Dragonflys
22/02/20 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U8 Mixed Green) 16     Titans Stars   def.   OOBC 8M Heat 11 
22/02/20 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys C ) 16     OOBC 10B Warriors   def. by   OOBC 10G Pistons 34 
22/02/20 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U10 Boys D1) 8     Berwick B10-Storms   def. by   OOBC 10B Clippers 13 
22/02/20 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Girls C) 4     Titans Gems   def. by   Rowville Rockets G12 Purple 17 
22/02/20 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys B/BR) 40     Rowville Rockets B12 Grey   def.   OOBC 12B Heat 38 
22/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys D) 40     Berwick B12-Flash   def.   Rowville Rockets B12 Purple 20 
22/02/20 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 12     Rowville Rockets G14 Purple   def. by   Berwick G14-Monarchs 34 
22/02/20 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys D) 44     Rowville Rockets B14 Purple   def.   Titans Bullets 14 
22/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys C2) 14     Rowville Rockets B14 Bronze   def. by   Berwick B14-Lakers 41 
22/02/20 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Girls C) 10     Berwick G16-Spurs   def. by   Little Crete Flyers 48 
22/02/20 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 31     Rowville Rockets B16 Yellow   def.   Vales U16 Tigers 30 
24/02/20 (Mon)
(Semi Final 1)
19:10 (S19/20 Monday Women D) 66     Dream Team   def.   Vales (W) Salsas
24/02/20 (Mon)
(Semi Final 2)
20:00 (S19/20 Monday Women D) 15     Mad As   def. by   Whateva 33 
24/02/20 (Mon)
(Semi Final 2)
20:50 (S19/20 Monday Men E Res) 25     Elite Street Ballers-Mon(3)   def. by   Quantum Leap 46 
26/02/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men F) 74     Timberwolves   def.   Nothin' But Clank 46 
26/02/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men F Res) 41     Womtrotters   def. by   Confusion 52 
26/02/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 36     BBQ CHICKEN   def.   Bulldogs 24 
26/02/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G Res) 49     White Knights(Wed)   def.   DSD Dolphins M4 24 
28/02/20 (Fri) 18:20 (S19/20 All Abilities C) 22     Sandown Cobra's Blue   def. by   S.O.D.V Bombers 35 
28/02/20 (Fri) 19:10 (S19/20 All Abilities B/BR) 32     Misfits Lakers   def. by   S.O.D.V Sherbrook Suns 37 
28/02/20 (Fri) 20:00 (S19/20 All Abilities C) 19     S.O.D.V Ducks   def. by   Misfits Blazers 44 
29/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 16     Berwick B8-Nuggets   def. by   Berwick G8-Lightning 28 
29/02/20 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U8 Mixed Green) 14     OOBC 8M Heat   def. by   OOBC 8M Pistons 25 
29/02/20 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys C ) 31     OOBC 10G Pistons   def.   Rowville Rockets B10 Teal 21 
29/02/20 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U10 Boys D1) 23     OOBC 10B Heat   def.   Berwick B10-Storms 14 
29/02/20 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Girls C) 16     Rowville Rockets G12 Purple   def. by   Rowville Rockets G12 Yellow 19 
29/02/20 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys E) 6     Lysterfield Wolves B12   def. by   Rowville Rockets B12 Blue 23 
29/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys D) 28     Titans Tiapans   def.   Rowville Rockets B12 Purple
29/02/20 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Girls B/BR) 16     OOBC 14G Clippers   def. by   Rowville Rockets G14 White 24 
29/02/20 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys D) 19     Rowville Rockets B14 Purple   def. by   DSD Dolphins B14 Orange 22 
29/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys C2) 25     Titans Jazz   def. by   Dingley warriors diamond 42 
29/02/20 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Girls C) 27     Rowville Rockets G16 Green   def.   Berwick G16-Spurs 20 
04/03/20 (Wed)
(Semi Final 1)
19:00 (S19/20 Wednesday Men G Res) 44     Purple Rain   def.   Got Rice 19 
04/03/20 (Wed)
(Semi Final 2)
19:50 (S19/20 Wednesday Men G Res) 33     JBallers   def. by   The Beers 42 
13/03/20 (Fri)
(Semi Final 1)
18:20 (S19/20 All Abilities C)   Misfits Blazers   vs   S.O.D.V Ducks  
13/03/20 (Fri)
(Semi Final 2)
19:10 (S19/20 All Abilities C)   Sandown Cobra's Blue   vs   S.O.D.V Bombers  
13/03/20 (Fri)
(Elimination Final)
20:00 (S19/20 All Abilities B/BR)   Sandown Cobra's White   vs   Emerson Rangers  
14/03/20 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed White)   Rowville Rockets M8 Purple   vs   OOBC 8M Raptors  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final)
09:20 (S19/20 Sat U10 Girls Open)   Rowville Rockets G10 Grey   vs   Berwick G10-Jazz  
14/03/20 (Sat)
(Semi Final 1)
10:10 (S19/20 Sat U10 Boys D1)   OOBC 10B Clippers   vs   Rowville Rockets B10 Bronze  
14/03/20 (Sat)
(Semi Final 1)
11:00 (S19/20 Sat U12 Girls C)   Berwick G12-Diamonds   vs   Rowville Rockets G12 Purple  
14/03/20 (Sat)
(Semi Final 1)
11:50 (S19/20 Sat U12 Boys C)   Rowville Rockets B12 Yellow   vs   Titans Lynx  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final)
12:40 (S19/20 Sat U12 Boys B/BR)   Rowville Rockets B12 Grey   vs   Vales U12 Thundercats  
14/03/20 (Sat)
(Qualifying Final)
13:30 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR)   Berwick G14-Bellbirds   vs   DSD Dolphins G14 Blue  
14/03/20 (Sat)
(Semi Final 1)
14:20 (S19/20 Sat U14 Boys E)   Lysterfield Wolves B14   vs   Vales U14 Cheetahs  
14/03/20 (Sat)
(Qualifying Final)
15:10 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1)   Dingley Warriors Red (New)   vs   Titans Fury  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final)
16:00 (S19/20 Sat U16 Boys C/C1)   Vales U16 Pirates   vs   Rowville Rockets B16 Black  
21/03/20 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed White)   Berwick B8-Nuggets   vs   Berwick M8-Dragonflys