Volleyball Court 7

Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
16/09/19 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men F) 45     STAUNCH   def.   Pacers 44 
16/09/19 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men F) 16     Burnt Toast   def. by   Gods Plan 37 
16/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men F) 33     Gideons Warriors   def.   Spartans 28 
23/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men F Res) 31     Elite Street Ballers-Mon(4)   def. by   Southeast Allstars 51 
23/09/19 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men F Res) 32     Bo-Duy and The Ballerz   def. by   Fifty Shades of Klay 40 
25/09/19 (Wed) 18:50 (S19/20 Wednesday Men E Res) 46     Gen j   def.   South East Stealers Blue 31 
25/09/19 (Wed) 19:40 (S19/20 Wednesday Men G) 13     Ready to RUMBALL   def. by   E.H.Nubs 38 
25/09/19 (Wed) 20:30 (S19/20 Wednesday Men F) 34     Womtrotters   def. by   Nothin' But Clank 48 
25/09/19 (Wed) 21:20 (S19/20 Wednesday Men F Res) 29     Hendrickson Hubcaps   def. by   tsc. 43 
30/09/19 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men F Res) 23     Brick City   def. by   Elite Street Ballers-Mon(4) 37 
30/09/19 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men F Res) 24     Bo-Duy and The Ballerz   def. by   Hoops R Us 40 
30/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men F Res) 50     DSD Dolphins M6   def.   Fifty Shades of Klay 31 
30/09/19 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men F Res) 28     The Bullets   def. by   Southeast Allstars 51 
02/10/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D Res) 36     Kings   def. by   Outlaws BBB 42 
02/10/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D Res) Imports   def. by   United Nations 20 
02/10/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D Res) 32     Scary   def. by   Adidas Superstars 37 
02/10/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D Res) 47     Beast Ballers   def. by   Raiders 56 
05/10/19 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U10 Boys E ) Berwick B10-Giants   def. by   OOBC 10B Spurs 42 
05/10/19 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys D) 16     DSD Dolphins B10 Green   def. by   Berwick B10-Hoops 50 
05/10/19 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U12 Boys E) 9     Rowville Rockets B12 Blue   def. by   Titans Tiapans 23 
05/10/19 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Boys E) Hampton Park U12   def. by   Berwick B12-Wizards 10 
05/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 63     Rowville Rockets G14 Blue   def.   Berwick G14-Monarchs 12 
05/10/19 (Sat) 18:50 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 35     Rowville Rockets B16 Purple   def. by   OOBC 16B Lakers 45 
07/10/19 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men F Res) 21     DSD Dolphins M6   def. by   Hoops R Us 45 
07/10/19 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men F) 32     STAUNCH   def. by   Spartans 45 
07/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men F) 24     Wolverines   def. by   Pacers 30 
07/10/19 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men F) 33     Gideons Warriors   def. by   Wasps 37 
12/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 6     OOBC 8M Raptors   def. by   Berwick B8-Nuggets 14 
12/10/19 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U10 Boys E ) 6     Berwick B10-Giants   def. by   Hampton Park U10
12/10/19 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys D) 20     Vales U10 Jaguars   def.   Rowville Rockets B10 Green 10 
12/10/19 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U12 Boys E) 32     Berwick B12-Stars   def.   Berwick B12-Wizards
12/10/19 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Boys E) 21     Berwick B12-Lions   def.   Titans Tiapans 19 
12/10/19 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys E) 24     Berwick B12-Flash   def.   Rowville Rockets B12 Blue
12/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 8     Rowville Rockets G14 Orange   def. by   Rowville Rockets G14 White 33 
12/10/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 28     OOBC 14G Heat   def. by   Titans Sapphires 31 
12/10/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys E) 13     Lysterfield Wolves B14   def. by   Berwick B14-Gators 15 
12/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys E) Hampton Park U14   def. by   Titans Bullets 10 
12/10/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Girls C) 50     Rowville Rockets G16 Black   def.   Berwick G16-Spurs 11 
12/10/19 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 21     DSD Dolphins B16 Gold   def. by   Rowville Rockets B16 Orange 39 
12/10/19 (Sat) 18:30 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 29     Vales U16 Cheetahs   def.   Rowville Rockets B16 Silver 10 
14/10/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men F) 15     Burnt Toast   def. by   Wasps 51 
14/10/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men F) 22     STAUNCH   def. by   Wolverines 35 
14/10/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men F) 24     Spartans   def. by   Gideons Warriors 36 
14/10/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men F) 39     South East Kings   def. by   Pacers 55 
19/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 4     OOBC 8M Raptors   def. by   Rowville Rockets B8 Orange 22 
19/10/19 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U10 Boys E ) 7     Berwick B10-Bears   def. by   Titans Blazers
19/10/19 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys D) 16     Titans Clippers   vs   Rowville Rockets B10 Purple 16 
19/10/19 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U12 Boys E) 28     Titans Vipers   def.   Hampton Park U12 18 
19/10/19 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Boys E) 15     Berwick B12-Flash   def. by   Titans Tiapans 34 
19/10/19 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys E) 9     Berwick B12-Stars   def. by   Berwick B12-Lions 31 
19/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 31     Rowville Rockets G14 White   def.   Titans Sapphires 13 
19/10/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 29     Berwick G14-Bellbirds   def.   OOBC 14G Heat 22 
19/10/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys E) 19     Berwick B14-Gators   def. by   Hampton Park U14 20 
19/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys D) 22     Titans Tornadoes   def.   Berwick B14-Pythons 19 
19/10/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Girls C) 20     Titans Mystics   def.   Rowville Rockets G16 Blue 18 
19/10/19 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 35     Rowville Rockets B16 Orange   def. by   Titans Wildcats 36 
19/10/19 (Sat) 18:30 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 41     DSD Dolphins B16 Gold   vs   Rowville Rockets B16 Silver 41 
21/10/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men F) 26     Spartans   def.   Wolverines 24 
21/10/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men F) 37     Gideons Warriors   def.   Burnt Toast 27 
21/10/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men F) 34     STAUNCH   vs   South East Kings 34 
21/10/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men F) 36     Pacers   def.   Wasps 34 
26/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys E) 24     Hampton Park U12   def.   Berwick B12-Wizards
26/10/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 5     Rowville Rockets G14 Orange   def. by   OOBC 14G Heat 31 
26/10/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys E) 18     Rowville Rockets B14 Orange   def. by   Lysterfield Wolves B14 20 
26/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys E) 6     Berwick B14-Gators   def. by   Titans Giants 48 
26/10/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Girls C) 31     Vales G16 Divas   def.   Berwick G16-Spurs
26/10/19 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys E) 31     Vales U16 Cheetahs   def.   DSD Dolphins B16 Gold 22 
28/10/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men F) 64     Spartans   def.   South East Kings 28 
28/10/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men F) 25     STAUNCH   def. by   Wasps 51 
28/10/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men F) 37     Pacers   def.   Burnt Toast 21 
28/10/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men F) 23     Wolverines   def. by   Gideons Warriors 36 
09/11/19 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys E) 12     Lysterfield Wolves B12   def. by   Rowville Rockets B12 Blue 16 
09/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys D) 17     Rowville Rockets B12 Silver   def.   Vales U12 Lions 15 
09/11/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Girls B/BR) 35     Vales G14 Lynx   def.   Rowville Rockets G14 Blue
09/11/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys D) 44     Rowville Rockets B14 Purple   def.   DSD Dolphins B14 Orange 33 
09/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys D) 33     Berwick B14-Pythons   def.   Titans Bullets 11 
09/11/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Boys E) 35     Berwick B16-Thunder   def. by   DSD Dolphins B16 Gold 40 
09/11/19 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys C/C1) 49     Berwick B16-Wolverines   def.   Rowville Rockets B16 Black 46 
09/11/19 (Sat) 18:30 (S19/20 Sat U16 Boys E) 14     Rowville Rockets B16 Silver   def. by   Rowville Rockets B16 Blue 47 
11/11/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men F) 41     South East Kings   def. by   Gideons Warriors 46 
11/11/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men F) 70     Pacers   def.   STAUNCH 46 
11/11/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men F) 38     Wasps   def.   Wolverines 29 
11/11/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men F) 33     Spartans   def. by   Burnt Toast 34 
16/11/19 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys E) 11     Berwick B12-Stars   def. by   Lysterfield Wolves B12 24 
16/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys D) 4     Saints Red   def. by   Titans Tiapans 46 
16/11/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Girls B/BR) 13     Rowville Rockets G14 White   def. by   Vales G14 Lynx 57 
16/11/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U16 Girls A/AR) 36     Dandenong Stingrays   def.   Kingston Basketball 13 
16/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys C ) 37     Rowville Rockets B14 Silver   def.   OOBC 14B Clippers 35 
16/11/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Boys C/C1) 36     DSD Dolphins B16 Teal   def. by   Berwick B16-Nitro 45 
16/11/19 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 44     OOBC 16B Lakers   def.   EH Panthers B16-1 28 
18/11/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men F) 26     Wasps   def. by   Spartans 29 
18/11/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men F) 33     South East Kings   def. by   Wolverines 42 
18/11/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men F) 37     Gideons Warriors   def.   Pacers 26 
18/11/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men F) 40     STAUNCH   def.   Burnt Toast 31 
23/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys D) 24     Rowville Rockets B12 Teal   def. by   Titans Tiapans 32 
23/11/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Boys E) 40     Hampton Park U14   def.   Berwick B14-Gators 27 
23/11/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys D) 19     Rowville Rockets B14 Blue   def. by   Berwick B14-Pythons 27 
23/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys E) 21     Vales U14 Cheetahs   def.   Rowville Rockets B14 Yellow 13 
23/11/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Boys C/C1) 38     Rowville Rockets B16 White   def.   DSD Dolphins B16 Teal 20 
23/11/19 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 47     OOBC 16B Lakers   def.   Titans Wildcats 20 
25/11/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men F) 39     Gideons Warriors   def. by   STAUNCH 43 
25/11/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men F) 42     South East Kings   def.   Wasps 40 
25/11/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men F) 17     Wolverines   def. by   Burnt Toast 28 
25/11/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men F) 36     Spartans   vs   Pacers 36 
30/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 14     Rowville Rockets B8 Orange   def.   Berwick B8-Cubs
30/11/19 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U10 Boys C ) 16     Rowville Rockets B10 Teal   def.   OOBC 10G Pistons 12 
30/11/19 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys E ) 8     Berwick B10-Giants   def. by   Lysterfield Wolves B10 15 
30/11/19 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U10 Boys D1) 4     Berwick B10-Bears   def. by   OOBC 10B Clippers
30/11/19 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Boys E) 18     Lysterfield Wolves B12   def.   Rowville Rockets B12 Blue 16 
30/11/19 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys E) 14     Berwick B12-Wizards   def. by   Hampton Park U12 16 
30/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 44     DSD Dolphins G14 Blue   def.   DSD Dolphins G14 Green 10 
30/11/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Boys E) 25     Berwick B14-Gators   def. by   Lysterfield Wolves B14 36 
30/11/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys E) 18     Rowville Rockets B14 Yellow   def. by   Rowville Rockets B14 Orange 22 
30/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U16 Girls C) 14     Berwick G16-Spurs   def. by   Little Crete Flyers 17 
30/11/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Boys C/C1) 30     Berwick B16-Nitro   def. by   Vales U16 Pirates 40 
02/12/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men F) 58     Pacers   def.   Wolverines 38 
02/12/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men F) 29     South East Kings   def. by   Burnt Toast 44 
02/12/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men F) 44     Spartans   def.   STAUNCH 30 
02/12/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men F) 19     Wasps   def. by   Gideons Warriors 39 
07/12/19 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 1     Berwick B8-Nuggets   def. by   Berwick B8-Suns 14 
07/12/19 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U10 Boys E1) 12     Vales U10 Pumas   def. by   Vales U10 Jaguars (U8 Team) 30 
07/12/19 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys E ) 6     Hampton Park U10   def. by   Rowville Rockets B10 Orange 18 
07/12/19 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U10 Boys E ) 8     Lysterfield Wolves B10   def. by   Rowville Rockets B10 Silver 33 
07/12/19 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Boys E) 8     Berwick B12-Wizards   def. by   Titans Vipers 24 
07/12/19 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys E) 18     Rowville Rockets B12 Blue   def.   Vales U12 Bobcats 16 
07/12/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys D) 13     Rowville Rockets B12 Purple   def. by   Berwick B12-Bulldogs 15 
07/12/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Boys E) 29     Lysterfield Wolves B14   def.   Vales U14 Cheetahs 24 
07/12/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys D) 24     DSD Dolphins B14 Orange   vs   Saints Green 24 
07/12/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys E) 59     Rowville Rockets B14 Orange   def.   Berwick B14-Gators 18 
07/12/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 43     Dingley Warriors Red (New)   def.   OOBC 16B Lakers 14 
07/12/19 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 25     Titans Wildcats   def. by   Titans Fury 87 
07/12/19 (Sat) 18:30 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 26     EH Panthers B16-1   def. by   Rowville Rockets B16 Green 37 
09/12/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men F) 38     Wasps   def.   Burnt Toast 27 
09/12/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men F) 42     Gideons Warriors   def.   Spartans 37 
09/12/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men F) 55     Pacers   def.   South East Kings 34 
09/12/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men F) 22     Wolverines   def. by   STAUNCH 31 
16/12/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men F) 29     Burnt Toast   def. by   Gideons Warriors 43 
16/12/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men F) 36     Wasps   def. by   Pacers 43 
16/12/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men F) 29     Wolverines   def. by   Spartans 48 
16/12/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men F) 32     South East Kings   def. by   STAUNCH 38 
13/01/20 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men F) 22     Burnt Toast   def. by   Pacers 36 
13/01/20 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men F) 20     South East Kings   def.   Spartans
13/01/20 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men F) 41     Wasps   def.   STAUNCH 30 
13/01/20 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men F) 26     Gideons Warriors   def. by   Wolverines 42 
20/01/20 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men F) 47     Pacers   def.   STAUNCH 32 
20/01/20 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men F) 15     Spartans   vs   Burnt Toast 15 
20/01/20 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men F) 37     South East Kings   def. by   Gideons Warriors 50 
20/01/20 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men F) 29     Wasps   def. by   Wolverines 36 
01/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys D) 10     Rowville Rockets B12 Black   def. by   Titans Tiapans 55 
01/02/20 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Boys E) 35     Hampton Park U14   def.   Lysterfield Wolves B14 26 
01/02/20 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys D) 17     DSD Dolphins B14 Orange   def. by   Berwick B14-Pythons 31 
01/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys E) 10     Berwick B14-Gators   def. by   Rowville Rockets B14 Yellow 12 
01/02/20 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Boys C/C1) 28     Berwick B16-Wolverines   def. by   Rowville Rockets B16 Black 56 
01/02/20 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 44     Saints Black   def.   Titans Wildcats 14 
01/02/20 (Sat) 18:30 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 35     Dingley Warriors Red (New)   def.   Rowville Rockets B16 Green 20 
03/02/20 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men F) 38     South East Kings   def.   Wolverines 29 
03/02/20 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men F) 33     Gideons Warriors   def. by   Pacers 45 
03/02/20 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men F) 40     Wasps   def.   Spartans 19 
03/02/20 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men F) 40     STAUNCH   def. by   Burnt Toast 51 
08/02/20 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U8 Mixed Green) 10     OOBC 8M Heat   vs   Vales U8 Bobcats 10 
08/02/20 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 4     Berwick G8-Lightning   def. by   Rowville Rockets B8 Orange 12 
08/02/20 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Girls Open) 15     Rowville Rockets G10 Red   def. by   Berwick G10-Sparks 18 
08/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys C1) 14     Rowville Rockets B10 Green   def.   Titans Clippers 11 
08/02/20 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U10 Boys B ) 28     Dingley   def.   Rowville Rockets B10 Black 10 
08/02/20 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys B/BR) 28     Rowville Rockets B12 Grey   def.   Vales U12 Thundercats 26 
08/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys D) 39     Rowville Rockets B12 Purple   def.   Rowville Rockets B12 Black 14 
08/02/20 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 19     Berwick G14-Monarchs   def. by   Rowville Rockets G14 Orange 20 
08/02/20 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys D) 27     Titans Bullets   def.   Rowville Rockets B14 Blue 18 
08/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys E) 14     Berwick B14-Gators   def. by   Hampton Park U14 42 
08/02/20 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Boys C/C1) 28     Berwick B16-Nitro   def. by   Berwick B16-Wolverines 47 
08/02/20 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 26     Rowville Rockets B16 Green   def. by   Saints Black 28 
10/02/20 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men F) 30     South East Kings   def. by   Wasps 60 
10/02/20 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men F) 33     Gideons Warriors   def.   STAUNCH 32 
10/02/20 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men F) 34     Wolverines   def.   Burnt Toast 24 
10/02/20 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men F) 51     Spartans   def.   Pacers 43 
15/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys D) 52     Berwick B12-Bulldogs   def.   Rowville Rockets B12 Black 17 
15/02/20 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 8     Rowville Rockets G14 Orange   def. by   Titans Sapphires 36 
15/02/20 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys D) 21     OOBC 14B Cavs   def. by   Saints Green 27 
15/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys E) 17     Lysterfield Wolves B14   def. by   Berwick B14-Gators 21 
15/02/20 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 53     Dingley Warriors Red (New)   def.   Titans Wildcats 15 
15/02/20 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 19     Vales U16 Cheetahs   def. by   Rowville Rockets B16 Green 34 
17/02/20 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men F) Spartans   def. by   STAUNCH 20 
17/02/20 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men F) 42     Pacers   def.   Wolverines 23 
17/02/20 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men F) 58     Wasps   def.   Gideons Warriors 43 
17/02/20 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men F) 17     South East Kings   def. by   Burnt Toast 22 
22/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys E) 10     Berwick B12-Wizards   def. by   Berwick B12-Stars 11 
22/02/20 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Boys C2) 38     Dingley warriors   def.   Titans Jazz 18 
22/02/20 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys D) 31     DSD Dolphins B14 Orange   def.   OOBC 14B Cavs 18 
22/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys E) 18     Berwick B14-Gators   def. by   Rowville Rockets B14 Orange 33 
22/02/20 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Boys E) 42     Rowville Rockets B16 Blue   def.   Rowville Rockets B16 Silver 23 
22/02/20 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 21     Saints Black   def. by   EH Panthers B16-1 24 
29/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys D) 11     Rowville Rockets B12 Black   def. by   Berwick B12-Bulldogs 46 
29/02/20 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 10     Saints Sapphires   def. by   Titans Flames 30 
29/02/20 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys D) 9     Rowville Rockets B14 Blue   def. by   Saints Green 40 
29/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys E) 19     Berwick B14-Gators   def. by   Vales U14 Cheetahs 46 
29/02/20 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Boys C/C1) 34     Berwick B16-Nitro   def. by   DSD Dolphins B16 Teal 43 
29/02/20 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 38     OOBC 16B Lakers   def. by   Rowville Rockets B16 Green 54 
01/03/20 (Sun) 15:00 (S19/20 Sun U18 Boys C) 30     OOBC 18B Mavericks   def. by   Rowville Rockets B18.7 34 
01/03/20 (Sun) 15:50 (S19/20 Sun U18 Boys C) 20     EH Panthers B18-3   def. by   Rowville Rockets B18.5 39 
01/03/20 (Sun) 16:40 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 47     Vales (W23) Tigers   def.   Berwick G23-Tigers 20 
01/03/20 (Sun) 17:30 (S19/20 Sun U23 Men C) 31     Titans Tropics   def.   Titans Warriors 22 
01/03/20 (Sun) 18:20 (S19/20 Sun U23 Men B) 42     Rowville Rockets M23.1   def.   Nic and the rest 40 
01/03/20 (Sun) 19:10 (S19/20 Sun Mixed E) 42     TRIBE   def.   OOSHIES 37 
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final)
13:30 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR)   Titans Sapphires   vs   Rowville Rockets G14 Orange  
14/03/20 (Sat)
(Semi Final 1)
14:20 (S19/20 Sat U14 Boys C )   Rowville Rockets B14 Silver   vs   Rowville Rockets B14 Gold  
14/03/20 (Sat)
(Semi Final 1)
15:10 (S19/20 Sat U14 Boys B)   Rowville Rockets B14 Grey   vs   Rowville Rockets B14 Black  
14/03/20 (Sat)
(Semi Final 1)
16:00 (S19/20 Sat U16 Boys E)   Rowville Rockets B16 Purple   vs   DSD Dolphins B16 Gold