Dandenong Court 6

Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
16/09/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men B) 42     MUFF   def.   24th Infantry 31 
16/09/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men B) 79     Kombat Kings   def.   NFC 62 
16/09/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men B) 32     Court Kingz-Mon   def. by   Sons of Uncle Drew 50 
16/09/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men C) 49     Underdogs(Mon)   def. by   EH Panthers M-3 50 
17/09/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women A) 22     Jackaroos   def. by   Little Giants 35 
17/09/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 43     Elite Street Ballers 1   def.   Chaos Allstars 26 
17/09/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women B) 31     Vales (W) Rockettes   def.   Phantoms 29 
18/09/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D Res) 40     Imports   def. by   Regulators 49 
18/09/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D Res) 35     Scary   def.   Raiders 31 
18/09/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D Res) 38     Sisterhood of the Travelling Pants   def. by   Outlaws BBB 40 
18/09/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D Res) 49     Blazers   def.   Spuds 42 
19/09/19 (Thu) 19:10 (S19/20 Thursday Men E) 35     PD CREWS   def. by   Blue Chips 44 
19/09/19 (Thu) 20:00 (S19/20 Thursday Men E) 37     Optimus Dimes   def. by   Elite Street Boozers 38 
19/09/19 (Thu) 20:50 (S19/20 Thursday Men E) 40     Triple Doubles   def. by   Trust The Process(Thursday) 44 
23/09/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men B) 43     Pacers   def. by   Court Kingz-Mon 49 
23/09/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men B) 23     Sons of Uncle Drew   def. by   24th Infantry 32 
23/09/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men B) 75     Kombat Kings   def.   Titans 50 
23/09/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men B) 59     MUFF   def.   Whack Whack 57 
23/09/19 (Mon) 22:00 (S19/20 Monday Men D) 20     Rockets   def.   Officer Kings
24/09/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women B) 26     Flames Unified   def. by   Nacho Ball 48 
24/09/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 24     Phantoms   def.   Vales (W) Rockettes 23 
24/09/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women B) 29     Jackaroos   def. by   Elite Street Ballers 1 33 
25/09/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men F Res) 31     Garbage Time   def.   Chili Keys(2) 22 
25/09/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men F Res) 26     Vales (M) Cougars   def. by   Raptors(Wed) 43 
25/09/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men F Res) 31     Jam Wow   vs   Mavericks-Wed 31 
25/09/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men F Res) 31     Confusion   def. by   Ankle Insurance 35 
26/09/19 (Thu) 19:10 (S19/20 Thursday Men E) 54     Oddballers   def. by   Trust The Process(Thursday) 63 
26/09/19 (Thu) 20:00 (S19/20 Thursday Men E) 50     Blue Chips   def. by   Triple Doubles 55 
26/09/19 (Thu) 20:50 (S19/20 Thursday Men E) 14     LeBrontourage   def. by   The Dogs 25 
30/09/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men B) 31     24th Infantry   def. by   NFC 58 
30/09/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men B) 51     MUFF   def.   Court Kingz-Mon 36 
30/09/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men B Res) 30     Pacers   def.   South East Coconuts 29 
30/09/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men B Res) 66     Wanderers   def.   Titans 33 
30/09/19 (Mon) 22:00 (S19/20 Monday Men B Res) 30     South East Grizzlies   def. by   Oilers 35 
01/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women A) 56     Healthguard   def.   Nacho Ball 22 
01/10/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 11     Noble Park Bears 2   def. by   NWA-Tues-Women 16 
01/10/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women B) 43     Vales (W) Rockettes   def.   Jackaroos 34 
02/10/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men F Res) 25     tsc.   def. by   Raptors(Wed) 32 
02/10/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men F Res) 32     Jam Wow   def. by   E.H.Nubs 37 
02/10/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men F Res) 37     Ankle Insurance   def.   Garbage Time 27 
02/10/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men F Res) 42     Mavericks-Wed   def.   Chili Keys(2) 39 
02/10/19 (Wed) 22:00 (S19/20 Wednesday Men F Res) 47     Confusion   def.   Vales (M) Cougars 32 
03/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 Thursday Men B/BR) 72     Vales (M) Sabres (B)   def.   The House (BR) 34 
03/10/19 (Thu) 19:50 (S19/20 Thursday Men B/BR) 37     Wedge 2   def. by   Legacy (B) 77 
03/10/19 (Thu) 20:40 (S19/20 Thursday Men B/BR) 40     Hairline Airlines (B)   def.   Scorptec Scorpions (BR) 30 
03/10/19 (Thu) 21:30 (S19/20 Thursday Men B/BR) 43     Coast 2 Coast (BR)   def. by   Raging Bulls (B) 82 
05/10/19 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 52     Rowville Rockets M8 Green   def.   OOBC 8M Raptors
05/10/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys A) 36     DSD Dolphins B10 Blue   def.   Kingston Basketball Blue 24 
05/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U12 Girls A/AR) 21     Rowville Rockets G12 Grey   def. by   OOBC 12G Warriors 24 
05/10/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Boys A/AR) 33     OOBC 12B Warriors   def.   DSD Dolphins B12 Aqua 30 
05/10/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U14 Girls A/AR) 60     Titans Diamonds   def.   Kingston Basketball 22 
05/10/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys B) 9     Rowville Rockets B14 White   def. by   OOBC 14B Celtics 40 
05/10/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys C ) 25     Berwick B14-Barbarians   def. by   Saints White 26 
05/10/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U14 Boys C ) 41     Vales U14 Tigers   def.   Dingley 27 
05/10/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Girls A/AR) 24     Dandenong Stingrays   def. by   Southern Storm 33 
05/10/19 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys A/AR) 31     Little Crete United   def. by   DSD Dolphins B16 Blue 48 
05/10/19 (Sat) 18:50 (S19/20 Sat U16 Boys A/AR) 52     Vales U16 Jaguars   def. by   OOBC 16B Thunder 55 
06/10/19 (Sun) 15:00 (S19/20 Sun U18 Boys B) 59     Rowville Rockets B18.3   def.   OOBC 18B Mavericks 31 
06/10/19 (Sun) 15:50 (S19/20 Sun U18 Boys A) 12     DSD Dolphins B18 Blue   def. by   Rowville Rockets B18.1 62 
06/10/19 (Sun) 16:40 (S19/20 Sun U23 Men A) 41     OOBC 23B Thunder   def. by   OOBC 23B Bucks 80 
06/10/19 (Sun) 17:30 (S19/20 Sun Mixed A/B) 19     Rowville Rockets Mixed 2 (Sun)   def. by   Purpballs 36 
06/10/19 (Sun) 18:20 (S19/20 Sun Mixed A/B) 17     Saints Stars   def. by   Hoops we did it again 46 
07/10/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Women A/AR) 61     Water Clean   def.   Rowville Rockets Womens (Mon) 29 
07/10/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Women A/AR) 14     Elite Street Ballers   def. by   DSD Dolphins W1 53 
07/10/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Women A/AR) 33     Lol Purple   def.   Galacticats 24 
07/10/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Women A/AR) 17     Wildcats   def. by   Vales (W) Vixens 22 
07/10/19 (Mon) 22:00 (S19/20 Monday Men D Res) 44     Dream Team   def.   Written Off 36 
08/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women A) 32     Little Giants   def. by   Healthguard 44 
08/10/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 28     Jackaroos   def.   Berwick Bullets 21 
08/10/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women B) 17     Noble Park Bears 2   def. by   Phantoms 21 
09/10/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men C Res) 49     N.W.A.   def.   CA$HED UP 31 
09/10/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men C Res) 60     Madmen   def.   Boom Goes The Dynamite! 52 
09/10/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men C Res) 41     Nothing but Nets   def. by   Mighty Ducks 43 
09/10/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men C Res) 49     Broken   def.   Ballerz 26 
10/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 Thursday Men B/BR) 33     Wedge 2   def. by   The House (BR) 51 
10/10/19 (Thu) 19:50 (S19/20 Thursday Men B/BR) 26     Scorptec Scorpions (BR)   def. by   Coast 2 Coast (BR) 37 
10/10/19 (Thu) 20:40 (S19/20 Thursday Men B/BR) 61     Legacy (B)   def.   Raging Bulls (B) 53 
10/10/19 (Thu) 21:30 (S19/20 Thursday Men B/BR) 43     Hairline Airlines (B)   def. by   Vales (M) Sabres (B) 62 
12/10/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys A) 6     DSD Dolphins B10 White   def. by   Kingston Basketball Blue 62 
12/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys A) 19     DSD Dolphins B10 Blue   def. by   Vales U10 Tigers 40 
12/10/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Boys A/AR) 13     SE Stingers RD   def. by   OOBC 12B Clippers 29 
12/10/19 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys C) 49     Rowville Rockets B12 Aqua   def.   Titans Lynx 25 
12/10/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U14 Girls A/AR) 17     Rowville Rockets G14 Red   def. by   Rowville Rockets G14 Grey 25 
12/10/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys B) 16     Vales U14 Devils   def. by   Rowville Rockets B14 White 22 
12/10/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys B) 21     OOBC 14B Clippers   def. by   Vales U14 Leopards 57 
12/10/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U16 Girls B) 17     Berwick G16-Blitz   def. by   Kingston Basketball 58 
12/10/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys A/AR) 28     Kingston Basketball   def. by   OOBC 16B Thunder 31 
12/10/19 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys A/AR) 39     Little Crete Avengers   def. by   Rowville Rockets B16 Red 43 
13/10/19 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys C) 33     DSD Dolphins B18 Purple   def.   Berwick B18-Boomaz 20 
13/10/19 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 11     Titans Firebirds   def. by   Rowville Rockets W23.3 31 
13/10/19 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men B) 42     OOBC 23B Mavericks   def.   Beacy Bandits B23-1 30 
13/10/19 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed C) 31     Berwick Ballers   def. by   The Aubergines 36 
13/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed C) 29     HFL   def. by   Hacky-Shaq 43 
14/10/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men B) 58     Court Kingz-Mon   def.   Kombat Kings 57 
14/10/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men B) 71     Hawks   def.   MUFF 43 
14/10/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men D Res) 41     Rowville Rockets Mens (Mon)   def.   The People 38 
14/10/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men D Res) 56     Blue Stars   def.   Dream Team 27 
15/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women A) 35     Nacho Ball   def. by   DNYC (A) 50 
15/10/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 41     Flames Unified   def.   Jackaroos 24 
15/10/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women B) 28     Vales (W) Rockettes   def.   Noble Park Bears 2 16 
16/10/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men C Res) 39     Boom Goes The Dynamite!   def.   Mighty Ducks 30 
16/10/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men C Res) 23     Madmen   def. by   Broken 73 
16/10/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men C Res) 56     Nothing but Nets   def.   CA$HED UP 33 
16/10/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men C Res) 41     Regulators   def.   N.W.A. 35 
17/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 Thursday Men B/BR) 48     Raging Bulls (B)   def. by   Vales (M) Sabres (B) 83 
17/10/19 (Thu) 19:50 (S19/20 Thursday Men B/BR) 35     Marvel (BR)   def.   Scorptec Scorpions (BR) 28 
17/10/19 (Thu) 20:40 (S19/20 Thursday Men B/BR) 54     Hairline Airlines (B)   def. by   Legacy (B) 60 
17/10/19 (Thu) 21:30 (S19/20 Thursday Men B/BR) 53     The House (BR)   def.   Coast 2 Coast (BR) 51 
19/10/19 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U10 Boys C ) 10     DSD Dolphins B10 White   def. by   Berwick B10-Bulls 36 
19/10/19 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold) 9     Rowville Rockets M8 Green   def. by   Rowville Rockets B8 Yellow 32 
19/10/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Girls Open) 26     Berwick G10-Sparks   def.   Rowville Rockets G10 Red
19/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U12 Girls A/AR) 12     Rowville Rockets G12 Red   def. by   Little Crete Hustlers 31 
19/10/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Girls A/AR) 7     Titans Pheonix   def. by   Berwick G12-Leopards 31 
19/10/19 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys A/AR) 34     Kingston Basketball Purple   def.   SE Stingers RD 21 
19/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys B/BR) 11     DSD Dolphins B12 Green   def. by   Rowville Rockets B12 Grey 43 
19/10/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U14 Girls A/AR) 50     DSD Dolphins G14 White   def.   Titans Vixens
19/10/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys B) 21     Rowville Rockets B14 Gold   def. by   Titans Bucks 80 
19/10/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys B) 42     Vales U14 Panthers   def.   OOBC 14B Celtics 36 
19/10/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U16 Girls A/AR) 10     Rowville Rockets G16 Grey   def.   Titans Aces
19/10/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys A/AR) 16     Little Crete United   def. by   DSD Dolphins B16 White 63 
19/10/19 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys A/AR) 84     Vales U16 Panthers   def.   Vales U16 Jaguars 44 
20/10/19 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys A) 22     EH Panthers B18-2   def. by   Rowville Rockets B18.1 75 
20/10/19 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women A) 34     DSD Dolphins G23 Blue   def.   OOBC 23G Heat 22 
20/10/19 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men A) 56     Rowville Rockets M23.3   def.   DSD Dolphins B23 Red 55 
20/10/19 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed D) 47     Top Deck   def.   Fob Rolls 38 
20/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed D) 36     CF Astro   def.   Fifty Shades of Klay 34 
21/10/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men B) 64     24th Infantry   def. by   Kombat Kings 93 
21/10/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men B) 31     Sons of Uncle Drew   def.   MUFF 30 
21/10/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men D Res) 45     Dream Team   def. by   Gwapos 49 
21/10/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men D Res) 34     Rowville Rockets Mens (Mon)   def.   Wolverines(1) 29 
22/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women A) 45     TWOUBLES   def.   Little Giants 28 
22/10/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 29     Flames Unified   def.   Noble Park Bears 2 13 
22/10/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women B) 18     Phantoms   def. by   Jackaroos 28 
23/10/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men C Res) 44     N.W.A.   def.   Madmen 42 
23/10/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men C Res) 52     Broken   def.   Boom Goes The Dynamite! 31 
23/10/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men C Res) 82     Regulators   def.   CA$HED UP 54 
23/10/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men C Res) 48     Mighty Ducks   def.   Nothing but Nets 33 
24/10/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men D) 39     The Killers   def.   Wedge 1 27 
24/10/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men D) Pac Men 2 (Thur)   def. by   Ankle Bullys 20 
24/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men D) 36     Lower the Rim   def. by   Dark Knights 52 
24/10/19 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men D) 43     Knights   def.   420 33 
26/10/19 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U10 Boys D) 18     Berwick B10-Hoops   def. by   DSD Dolphins B10 White 23 
26/10/19 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold) 22     Rowville Rockets B8 Grey   def.   Vales U8 Leopards 20 
26/10/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Girls Open) 8     DSD Dolphins G10 Pink   def. by   Berwick G10-Sparks 36 
26/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys B ) 32     Berwick B10-Hornets   def. by   Kingston Basketball Blue 45 
26/10/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Girls B) 18     Vales G12 Magic   def. by   Titans Pheonix 36 
26/10/19 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Girls A/AR) 36     Rowville Rockets G12 Red   def.   Berwick G12-Leopards 16 
26/10/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U12 Boys B/BR) 21     Rowville Rockets B12 Orange   def. by   SE Stingers RG 25 
26/10/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys B) 26     DSD Dolphins B14 Red   def. by   Dingley 43 
26/10/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys C ) 43     Mustangs B14   def. by   Rowville Rockets B14 Silver 44 
26/10/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U16 Girls A/AR) 51     Rowville Rockets G16 Red   def.   Rowville Rockets G16 Grey 17 
26/10/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys B) 25     Titans Bulls   def. by   Dingley warriors 31 
26/10/19 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 66     Rowville Rockets B16 Gold   def.   OOBC 16B Suns 29 
27/10/19 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys B) 46     Titans Celtics   def.   Berwick B18-Elites 43 
27/10/19 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 47     Berwick G23-Tigers   def. by   Berwick G23-Nets 54 
27/10/19 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men A1) 35     OOBC 23B Mavericks   vs   Rowville Rockets M23.5 35 
27/10/19 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed C) 39     Misguided   def.   Berwick Ballers 31 
27/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed C) 34     Saints Suns   def.   Saints Stars 30 
27/10/19 (Sun) 19:20 (S19/20 Sun Mixed D) 41     The Bricklayers   def.   Top Deck 38 
28/10/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men B) 29     24th Infantry   def. by   Hawks 59 
28/10/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men B) 59     MUFF   def. by   Kombat Kings 69 
28/10/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men D Res) 44     Rowville Rockets Mens (Mon)   def.   Written Off 14 
28/10/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men D Res) 53     DSD Dolphins M7   def. by   Gwapos 54 
29/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women A) 28     TWOUBLES   def. by   DNYC (A) 50 
29/10/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 20     Berwick Bullets   def. by   Phantoms 31 
29/10/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women B) Vales (W) Rockettes   def. by   Flames Unified 20 
30/10/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men C Res) 45     Mighty Ducks   def. by   Broken 57 
30/10/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men C Res) 40     Nothing but Nets   def. by   Regulators 66 
30/10/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men C Res) 37     CA$HED UP   def. by   Madmen 46 
30/10/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men C Res) 32     N.W.A.   vs   Boom Goes The Dynamite! 32 
31/10/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men D) 40     420   def. by   Wedge 1 41 
31/10/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men D) 51     Ankle Bullys   def.   The Killers 45 
31/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men D) 29     Dark Knights   def. by   Knights 36 
31/10/19 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men D) 30     Pac Men 2 (Thur)   def. by   Lower the Rim 42 
06/11/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men C Res) 59     Mighty Ducks   def. by   Regulators 72 
06/11/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men C Res) 54     CA$HED UP   def. by   Broken 56 
06/11/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men C Res) 27     Nothing but Nets   def. by   N.W.A. 34 
06/11/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men C Res) 60     Boom Goes The Dynamite!   def.   Madmen 42 
07/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 Thursday Men B/BR) 40     The House (BR)   def. by   Marvel (BR) 52 
07/11/19 (Thu) 19:50 (S19/20 Thursday Men B/BR) 50     Raging Bulls (B)   def. by   Legacy (B) 59 
07/11/19 (Thu) 20:40 (S19/20 Thursday Men B/BR) 28     Coast 2 Coast (BR)   def. by   Scorptec Scorpions (BR) 30 
07/11/19 (Thu) 21:30 (S19/20 Thursday Men B/BR) 64     Vales (M) Sabres (B)   def.   Hairline Airlines (B) 56 
09/11/19 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U10 Boys D) 13     DSD Dolphins B10 White   def. by   Kingston Basketball Teal 23 
09/11/19 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold) 10     DSD Dolphins Mx8 Blue   def. by   Vales U8 Jaguars 22 
09/11/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys A) 33     Rowville Rockets B10 Red   def.   Vales U10 Tigers 20 
09/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys B ) 16     Berwick B10-Slammers   def. by   Rowville Rockets B10 Grey 17 
09/11/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Girls A/AR) 18     Rowville Rockets G12 Black   def. by   Little Crete Hustlers 29 
09/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R) 39     Berwick B12-Sharks   def. by   Rowville Rockets B12 Gold 43 
09/11/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U14 Girls A/AR) 50     Little Crete Lynx   def.   Rowville Rockets G14 Red 26 
09/11/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys B) 37     Dingley   def. by   OOBC 14B Celtics 60 
09/11/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys A/AR) 32     Rowville Rockets B14 Red   def. by   OOBC 14B Thunder 68 
09/11/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U16 Girls A/AR) 38     Little Crete Panthers   def.   Rowville Rockets G16 Yellow 31 
09/11/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Girls A/AR) 29     Dandenong Stingrays   def. by   Rowville Rockets G16 Red 48 
09/11/19 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys A/AR) 69     DSD Dolphins B16 Blue   def.   Vales U16 Panthers 54 
10/11/19 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys B) 46     Titans Celtics   def.   EH Panthers B18-2 40 
10/11/19 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U18 Boys B) 33     Vales U18 Devils   def.   Titans Foxes 25 
10/11/19 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men A1) 38     OOBC 23B Thunder   def. by   OOBC 23B Mavericks 52 
10/11/19 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun U23 Men A) 48     Rowville Rockets M23.2   def. by   Rowville Rockets M23.3 51 
10/11/19 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed A/B) 30     Swish Cheese   def. by   Purpballs 32 
10/11/19 (Sun) 19:20 (S19/20 Sun O/35 Men) 30     Saints Red   def.   Maniacs 26 
11/11/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men B) 95     Hawks   def.   Kombat Kings 62 
11/11/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men B) 42     24th Infantry   def.   Sons of Uncle Drew 37 
11/11/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men D Res) 49     DSD Dolphins M7   vs   Rowville Rockets Mens (Mon) 49 
11/11/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men D Res) 26     Written Off   def.   The People 25 
12/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women A) 36     Healthguard   def.   Little Giants 26 
12/11/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 25     Jackaroos   def.   Chaos Allstars 24 
12/11/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women B) 34     Vales (W) Rockettes   def.   Berwick Bullets 30 
13/11/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men C Res) 51     Broken   def. by   Regulators 68 
13/11/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men C Res) 52     Boom Goes The Dynamite!   def.   Nothing but Nets 38 
13/11/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men C Res) 54     Madmen   def.   Mighty Ducks 36 
13/11/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men C Res) 45     CA$HED UP   def.   N.W.A. 27 
14/11/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men D) 38     Dark Knights   vs   Wedge 1 38 
14/11/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men D) 48     Knights   def.   Pac Men 2 (Thur) 44 
14/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men D) 63     Lower the Rim   def.   Ankle Bullys 37 
14/11/19 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men D) 37     420   def. by   The Killers 48 
16/11/19 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U10 Girls Open) 8     Berwick G10-Jazz   def. by   Rowville Rockets G10 Grey 25 
16/11/19 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold) 17     OOBC 8M Warriors   def.   Rowville Rockets B8 Blue 12 
16/11/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys A) 29     Kingston Basketball Blue   def. by   Vales U10 Tigers 47 
16/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys B ) 20     Rowville Rockets B10 Black   def.   Berwick B10-Bullets 15 
16/11/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Girls A/AR) 57     Rowville Rockets G12 Grey   def.   Titans Pheonix
16/11/19 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R) 33     Berwick B12-All Stars   def. by   Kingston Basketball Purple 40 
16/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R) 27     SE Stingers RD   def. by   Berwick B12-Sharks 33 
16/11/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U14 Girls A/AR) 27     Little Crete Vixens   def. by   Little Crete Lynx 31 
16/11/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys B) 43     OOBC 14B Celtics   def.   Vales U14 Leopards 17 
16/11/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys A/AR) 24     DSD Dolphins B14 White   def. by   OOBC 14B Thunder 63 
16/11/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U14 Boys A/AR) 62     DSD Dolphins B14 Blue   def.   Rowville Rockets B14 Red 40 
16/11/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys A/AR) 62     DSD Dolphins B16 Blue   def. by   Vales U16 Panthers 65 
16/11/19 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 32     DSD Dolphins B16 Orange   def. by   Titans Spurs 47 
17/11/19 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys B) 48     Berwick B18-Elites   vs   Vales U18 Devils 48 
17/11/19 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women A) 39     Rowville Rockets W23.1   def. by   OOBC 23G Heat 43 
17/11/19 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men A) 70     OOBC 23B Bucks   def.   DSD Dolphins B23 Red 45 
17/11/19 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed C) 33     Rowville Rockets Mixed 2 (Sun)   def. by   The Aubergines 34 
17/11/19 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed C) 28     Hacky-Shaq   def. by   Saints Suns 37 
17/11/19 (Sun) 19:20 (S19/20 Sun O/35 Men) 34     Allstarz   def.   Maniacs 24 
18/11/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men B) 49     Sons of Uncle Drew   def.   Court Kingz-Mon 44 
18/11/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men B) 39     Hawks   def.   NFC 31 
18/11/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men D Res) 54     Wolverines(1)   def.   The People 36 
18/11/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men D Res) 30     Dream Team   def. by   DSD Dolphins M7 38 
19/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women A) 43     Basin Wildcats   def.   Purple Reign 17 
19/11/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 32     Chaos Allstars   def.   Noble Park Bears 2 27 
19/11/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women B) 32     Flames Unified   def.   Phantoms 25 
20/11/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men C Res) 47     CA$HED UP   def.   Boom Goes The Dynamite! 45 
20/11/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men C Res) 21     Mighty Ducks   def. by   N.W.A. 37 
20/11/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men C Res) 62     Regulators   def.   Madmen 29 
20/11/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men C Res) 57     Broken   def.   Nothing but Nets 33 
21/11/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men D) 35     Pac Men 2 (Thur)   def. by   Wedge 1 40 
21/11/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men D) 48     The Killers   def. by   Dark Knights 49 
21/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men D) 48     420   def.   Lower the Rim 41 
21/11/19 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men D) 61     Knights   def.   Ankle Bullys 44 
23/11/19 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U10 Boys D) 13     DSD Dolphins B10 White   def. by   OOBC 10B Spurs 22 
23/11/19 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold) 16     OOBC 8M Warriors   vs   DSD Dolphins Mx8 Blue 16 
23/11/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys A) 15     OOBC 10B Pistons   def. by   Rowville Rockets B10 Red 25 
23/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys B ) 40     Berwick B10-Hornets   def.   Rowville Rockets B10 White 14 
23/11/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Girls A/AR) 6     Titans Pheonix   def. by   Little Crete Hustlers 43 
23/11/19 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Girls B) 25     Lysterfield Wolves G12   def.   Titans Opals 12 
23/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R) 46     Berwick B12-Sharks   def.   Vales U12 Lynx 42 
23/11/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 12     OOBC 12B Spurs   def. by   Vales U12 Wildcats 31 
23/11/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys A/AR) 47     Vales U14 Wildcats   def.   Berwick B14-Bucks 46 
23/11/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys A/AR) 38     Kingston Basketball Purple   def. by   OOBC 14B Spurs 45 
23/11/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U16 Boys B) 49     DSD Dolphins B16 Black   def.   Dingley warriors 35 
23/11/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 34     DSD Dolphins B16 Orange   def. by   Beacy Bandits B16-1 57 
23/11/19 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys B) 46     Titans Bulls   def. by   OOBC 16B Warriors 55 
24/11/19 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys B) 43     Berwick B18-Elites   def. by   Titans Foxes 53 
24/11/19 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 16     Rowville Rockets G18 Black   def. by   Berwick G23-Jets 23 
24/11/19 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men A1) 30     OOBC 23B Thunder   def. by   Berwick B23-Spuds 43 
24/11/19 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed C) 23     Misguided   def.   Rowville Rockets Mixed 2 (Sun)
24/11/19 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed C) 38     Saints Suns   def.   HFL 31 
24/11/19 (Sun) 19:20 (S19/20 Sun U23 Men C) 20     Berwick B23-Viperz   def.   Titans Warriors
25/11/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men B) 49     Court Kingz-Mon   def. by   MUFF 59 
25/11/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men B) 66     Sons of Uncle Drew   def.   Kombat Kings 56 
25/11/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men D Res) 44     Wolverines(1)   def.   Written Off 31 
25/11/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men D Res) 41     The People   def. by   Gwapos 46 
26/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women A) 60     DNYC (A)   def.   Nacho Ball 29 
26/11/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 37     Phantoms   def.   Chaos Allstars 31 
26/11/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women B) 41     Flames Unified   def.   Berwick Bullets 18 
27/11/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men C Res) 69     Boom Goes The Dynamite!   def.   Regulators 64 
27/11/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men C Res) 58     Broken   def.   N.W.A. 38 
27/11/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men C Res) 38     Nothing but Nets   def. by   Madmen 72 
27/11/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men C Res) 36     Mighty Ducks   def.   CA$HED UP 32 
28/11/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men D) 47     Ankle Bullys   def.   Dark Knights 39 
28/11/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men D) 37     Knights   def.   Wedge 1 21 
28/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men D) 57     Lower the Rim   def.   The Killers 55 
28/11/19 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men D) 29     Pac Men 2 (Thur)   def. by   420 57 
30/11/19 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U10 Boys D) 14     DSD Dolphins B10 White   def. by   SE Stingers JM 16 
30/11/19 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold) 15     Rowville Rockets B8 Blue   def. by   Vales U8 Jaguars 40 
30/11/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys A) 36     DSD Dolphins B10 Blue   def.   Rowville Rockets B10 Red 26 
30/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U12 Girls A/AR) 10     OOBC 12G Clippers   def. by   Titans Pheonix 14 
30/11/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Boys A/AR) 35     Titans Cavs   def. by   DSD Dolphins B12 White 60 
30/11/19 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R) 30     Rowville Rockets B12 Gold   def.   Berwick B12-All Stars 23 
30/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 20     Rowville Rockets B12 Silver   def. by   Rowville Rockets B12 Titanium 26 
30/11/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U14 Girls A/AR) 25     DSD Dolphins G14 White   def.   OOBC 14G Cavs 16 
30/11/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys C ) 44     Saints White   def.   Rowville Rockets B14 Silver 19 
30/11/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys B) 33     Vales U14 Leopards   def. by   Rowville Rockets B14 Black 40 
30/11/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U16 Boys A/AR) 54     Red Roo   def.   OOBC 16B Bulls 53 
30/11/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys A/AR) 52     Kingston Basketball   def. by   Vales U16 Panthers 85 
01/12/19 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys B) 32     EH Panthers B18-2   def. by   OOBC 18B Clippers 40 
01/12/19 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 30     Rowville Rockets G18 Black   def. by   Rowville Rockets G18 Red 34 
01/12/19 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men A1) 63     Dingley warriors   def.   Berwick B23-Spuds 61 
01/12/19 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed C) 37     HFL   def. by   The Aubergines 41 
01/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed C) 32     Saints Stars   def.   Hacky-Shaq 25 
01/12/19 (Sun) 19:20 (S19/20 Sun Mixed E) 30     CRUSADERS   def. by   Straight Up(Mixed) 39 
02/12/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men B) 54     Hawks   def.   Sons of Uncle Drew 39 
02/12/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men B) 59     NFC   def. by   Kombat Kings 121 
02/12/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men D Res) 44     Wolverines(1)   vs   Gwapos 44 
02/12/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men D Res) 43     Big Girls Don't Kawhi   def. by   Rowville Rockets Mens (Mon) 57 
03/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women A) 21     Little Giants   def. by   TWOUBLES 41 
03/12/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 47     Vales (W) Rockettes   def.   Phantoms 35 
03/12/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women B) 37     NWA-Tues-Women   def.   Jackaroos 28 
04/12/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men C Res) 41     Mighty Ducks   def. by   Boom Goes The Dynamite! 47 
04/12/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men C Res) 45     N.W.A.   vs   Regulators 45 
04/12/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men C Res) 48     CA$HED UP   def.   Nothing but Nets 44 
04/12/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men C Res) 50     Broken   def.   Madmen 42 
05/12/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men D) 36     Knights   def. by   The Killers 43 
05/12/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men D) 45     420   def.   Ankle Bullys 39 
05/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men D) 30     Pac Men 2 (Thur)   def. by   Dark Knights 40 
05/12/19 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men D) 43     Wedge 1   def. by   Lower the Rim 54 
07/12/19 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U10 Boys D) 28     DSD Dolphins B10 White   def.   Berwick B10-Hoops 12 
07/12/19 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed White) OOBC 8M Magic   def. by   Rowville Rockets B8 Orange 12 
07/12/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys B ) 35     Berwick B10-Hornets   def.   Rowville Rockets B10 Black 12 
07/12/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U12 Girls A/AR) 38     Rowville Rockets G12 Red   def.   Titans Pheonix
07/12/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R) 29     Rowville Rockets B12 Orange   def.   SE Stingers RG 25 
07/12/19 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R) 45     Vales U12 Lynx   def.   Rowville Rockets B12 Gold 35 
07/12/19 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 18     Rowville Rockets B12 Titanium   def.   OOBC 12B Spurs 11 
07/12/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U14 Girls A/AR) 27     OOBC 14G Cavs   def.   Rowville Rockets G14 Red 26 
07/12/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys B) 44     Vales U14 Tigers   def.   Titans Bucks 31 
07/12/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys B1) 32     Beacy Bandits Gold   def.   Rowville Rockets B14 White 28 
07/12/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U16 Boys B) 38     DSD Dolphins B16 Black   def. by   OOBC 16B Warriors 50 
07/12/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys A/AR) 41     OOBC 16B Bulls   def. by   DSD Dolphins B16 Blue 71 
07/12/19 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys B) 45     Dingley warriors   def. by   Little Crete United 69 
08/12/19 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys B) 57     Vales U18 Devils   def.   Titans Thunder 27 
08/12/19 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 8     Saints Emeralds   def. by   Rowville Rockets G18 Black 63 
08/12/19 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men A1) 40     OOBC 23B Thunder   def. by   OOBC 23B Mavericks 52 
08/12/19 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed C) 20     Hacky-Shaq   def.   HFL
08/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed C) 43     Rowville Rockets Mixed 2 (Sun)   def.   Saints Stars 37 
08/12/19 (Sun) 19:20 (S19/20 Sun Mixed C) 24     Saints Suns   def. by   Misguided 45 
09/12/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men B) 33     MUFF   def. by   Hawks 44 
09/12/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men B) 41     Sons of Uncle Drew   def.   NFC 35 
09/12/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men D Res) 42     Dream Team   def.   Big Girls Don't Kawhi 31 
09/12/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men D Res) 24     DSD Dolphins M7   def. by   Wolverines(1) 31 
10/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women A) 43     TWOUBLES   def. by   Healthguard 65 
10/12/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 23     Jackaroos   def. by   Flames Unified 38 
10/12/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women B) 9     Noble Park Bears 2   def. by   Vales (W) Rockettes 28 
11/12/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men C Res) 38     Nothing but Nets   def. by   Mighty Ducks 39 
11/12/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men C Res) 36     CA$HED UP   def. by   Regulators 58 
11/12/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men C Res) 47     Madmen   def.   N.W.A. 24 
11/12/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men C Res) 35     Boom Goes The Dynamite!   def. by   Broken 53 
12/12/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men D) 32     420   def. by   Knights 39 
12/12/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men D) 60     Dark Knights   def.   Lower the Rim 32 
12/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men D) 66     Ankle Bullys   def.   Pac Men 2 (Thur) 52 
12/12/19 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men D) 35     Wedge 1   def. by   The Killers 38 
14/12/19 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U10 Boys D) 14     DSD Dolphins B10 Green   def. by   DSD Dolphins B10 White 15 
14/12/19 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed Silver) 16     Lysterfield Wolves U8   def. by   SE Stingers RQ 18 
14/12/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys B ) 24     Rowville Rockets B10 Grey   vs   Berwick B10-Hornets 24 
14/12/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U12 Girls A/AR) 23     Little Crete Hustlers   def.   Rowville Rockets G12 Red 18 
14/12/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Boys B/BR) 20     DSD Dolphins B12 Green   def. by   Rowville Rockets B12 Aqua 38 
14/12/19 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R) 18     Rowville Rockets B12 Orange   def. by   SE Stingers RD 36 
14/12/19 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U14 Girls A/AR) 29     Rowville Rockets G14 Red   def. by   Little Crete Vixens 41 
14/12/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U14 Girls A/AR) 42     Little Crete Lynx   def.   Rowville Rockets G14 Grey 29 
14/12/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys B) 34     Vales U14 Leopards   def. by   Rowville Rockets B14 Grey 46 
14/12/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U16 Girls A/AR) 37     Rowville Rockets G16 Yellow   def. by   Rowville Rockets G16 Red 63 
14/12/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U16 Boys B) 15     Vales U16 Eagles   def. by   DSD Dolphins B16 Black 52 
14/12/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys A/AR) 35     Rowville Rockets B16 Grey   def. by   DSD Dolphins B16 Blue 45 
15/12/19 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys B) 35     Titans Foxes   def.   Rowville Rockets B18.2 24 
15/12/19 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 70     Berwick G23-Lightning   def.   Rowville Rockets W23.3
15/12/19 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men A1) 49     Beacy Bandits B23-1   def.   Rowville Rockets M23.5 47 
15/12/19 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed C) 38     Rowville Rockets Mixed 2 (Sun)   def.   HFL 30 
15/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed C) 25     Saints Suns   def. by   Hacky-Shaq 44 
15/12/19 (Sun) 19:20 (S19/20 Sun Mixed E) 32     Boomshakalaka   def.   Straight Up(Mixed) 22 
16/12/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men B) 45     Kombat Kings   def. by   24th Infantry 63 
16/12/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men B) 57     MUFF   def.   Sons of Uncle Drew 31 
16/12/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men D Res) 28     Written Off   def.   DSD Dolphins M7 27 
16/12/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men D Res) 30     The People   def.   Big Girls Don't Kawhi 27 
17/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women A) 38     Nacho Ball   def.   TWOUBLES 32 
17/12/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 20     Berwick Bullets   def. by   NWA-Tues-Women 27 
17/12/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women B) 21     Jackaroos   def. by   Phantoms 29 
18/12/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men C Res) 55     Madmen   def.   CA$HED UP 44 
18/12/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men C Res) 36     Boom Goes The Dynamite!   def. by   N.W.A. 63 
18/12/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men C Res) 68     Broken   def.   Mighty Ducks 44 
18/12/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men C Res) 51     Regulators   def.   Nothing but Nets 49 
19/12/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men D) 33     Wedge 1   def. by   420 36 
19/12/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men D) 66     Knights   def.   Dark Knights 42 
19/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men D) 47     Lower the Rim   def.   Pac Men 2 (Thur) 21 
19/12/19 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men D) 48     The Killers   def.   Ankle Bullys 47 
13/01/20 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men B) 41     Court Kingz-Mon   def. by   NFC 42 
13/01/20 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men B) 86     Kombat Kings   def.   MUFF 68 
13/01/20 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men D Res) 37     Wolverines(1)   def.   Big Girls Don't Kawhi 24 
13/01/20 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men D Res) 29     Written Off   def. by   Rowville Rockets Mens (Mon) 42 
14/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women A) Elite Street Ballers 1   vs   Healthguard
14/01/20 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) Phantoms   vs   Berwick Bullets
14/01/20 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women B) Flames Unified   vs   Vales (W) Rockettes
15/01/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men C Res) Madmen   vs   Boom Goes The Dynamite!
15/01/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men C Res) Regulators   vs   Mighty Ducks
15/01/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men C Res) N.W.A.   vs   Nothing but Nets
15/01/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men C Res) Broken   vs   CA$HED UP
16/01/20 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men D) 34     Pac Men 2 (Thur)   def. by   The Killers 42 
16/01/20 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men D) 52     Knights   def.   Lower the Rim 48 
16/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men D) 43     420   def.   Dark Knights 20 
16/01/20 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men D) 41     Wedge 1   def. by   Ankle Bullys 43 
20/01/20 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men B) 46     MUFF   def. by   NFC 55 
20/01/20 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men B) 54     Kombat Kings   def.   Hawks 53 
20/01/20 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men D Res) 33     Big Girls Don't Kawhi   def. by   Gwapos 51 
20/01/20 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men D Res) 33     Wolverines(1)   def.   Dream Team 29 
21/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women A) 26     Little Giants   def. by   Healthguard 47 
21/01/20 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 31     Chaos Allstars   def.   Jackaroos 17 
21/01/20 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women B) 20     Noble Park Bears 2   def.   Phantoms 12 
22/01/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men C Res) 30     Mighty Ducks   def. by   Madmen 35 
22/01/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men C Res) 43     Nothing but Nets   def. by   Boom Goes The Dynamite! 52 
22/01/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men C Res) 37     N.W.A.   def.   CA$HED UP 32 
22/01/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men C Res) 54     Regulators   def.   Broken 46 
23/01/20 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men D) 21     The Killers   def. by   420 37 
23/01/20 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men D) 36     Pac Men 2 (Thur)   def. by   Knights 54 
23/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men D) 62     Ankle Bullys   def.   Lower the Rim 48 
23/01/20 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men D) 43     Wedge 1   def.   Dark Knights 39 
28/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women A) 48     Little Giants   def.   Nacho Ball 11 
28/01/20 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 26     Jackaroos   vs   Berwick Bullets 26 
28/01/20 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women B) 27     NWA-Tues-Women   def. by   Vales (W) Rockettes 32 
29/01/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men C Res) 23     Nothing but Nets   def. by   Broken 39 
29/01/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men C Res) 48     N.W.A.   def.   Mighty Ducks 37 
29/01/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men C Res) 41     Madmen   def. by   Regulators 58 
29/01/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men C Res) 45     Boom Goes The Dynamite!   def.   CA$HED UP 38 
30/01/20 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men D) 45     Wedge 1   def.   Pac Men 2 (Thur) 36 
30/01/20 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men D) 42     Ankle Bullys   def. by   Knights 47 
30/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men D) 54     Dark Knights   def.   The Killers 17 
30/01/20 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men D) 52     Lower the Rim   def. by   420 56 
01/02/20 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U10 Boys D) 12     DSD Dolphins B10 White   def. by   Vales U10 Panthers 13 
01/02/20 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed Silver) 21     Rowville Rockets G8 Red   def.   SE Stingers RQ
01/02/20 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys A) 16     Kingston Basketball Purple   def. by   Rowville Rockets B10 Red 24 
01/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U12 Girls A/AR) 59     Little Crete Hustlers   def.   OOBC 12G Warriors 15 
01/02/20 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Boys A/AR) 28     DSD Dolphins B12 White   def. by   DSD Dolphins B12 Cyan 34 
01/02/20 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys A/AR) 38     Titans Cavs   def. by   OOBC 12B Clippers 49 
01/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys B/BR) 17     Titans Magic   def. by   Berwick B12-Stealers 39 
01/02/20 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U14 Girls A/AR) 30     Rowville Rockets G14 Grey   def. by   Rowville Rockets G14 Red 33 
01/02/20 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Girls A/AR) 34     OOBC 14G Cavs   def.   Southern Storm 16 
01/02/20 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys A/AR) 50     Vales U14 Wildcats   def.   OOBC 14B Thunder 33 
01/02/20 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U16 Girls A/AR) 48     Titans Aces   def. by   Titans Tiaras 68 
01/02/20 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys A/AR) 71     Red Roo   def.   DSD Dolphins B16 Blue 66 
01/02/20 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys A/AR) 20     OOBC 16B Thunder   def.   Kingston Basketball
02/02/20 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys C) 43     Rowville Rockets B18.3   def.   EH Panthers B18-3 19 
02/02/20 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 26     Saints Emeralds   def. by   Berwick G23-Lightning 31 
02/02/20 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men A1) 49     Beacy Bandits B23-1   vs   Berwick B23-Spuds 49 
02/02/20 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed C) 33     Saints Stars   def. by   Saints Suns 38 
02/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed C) 21     Hacky-Shaq   def. by   The Aubergines 47 
02/02/20 (Sun) 19:20 (S19/20 Sun Mixed E) 22     OOSHIES   vs   ASC 22 
03/02/20 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men B) 36     NFC   def. by   Hawks 53 
03/02/20 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men B) 20     Kombat Kings   def.   Whack Whack
03/02/20 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men D Res) 44     Dream Team   def.   DSD Dolphins M7 38 
03/02/20 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men D Res) 45     Written Off   def.   Big Girls Don't Kawhi 24 
04/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women A) Nacho Ball   def. by   DNYC (A) 20 
04/02/20 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 25     Chaos Allstars   def. by   Phantoms 44 
04/02/20 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women B) 30     Vales (W) Rockettes   def.   Jackaroos 16 
05/02/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men C Res) 52     Regulators   def.   Boom Goes The Dynamite! 47 
05/02/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men C Res) 33     CA$HED UP   def.   Mighty Ducks 25 
05/02/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men C Res) 31     Madmen   def. by   Nothing but Nets 41 
05/02/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men C Res) 20     N.W.A.   def. by   Broken 42 
06/02/20 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men D) 63     Dark Knights   def. by   Ankle Bullys 65 
06/02/20 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men D) 35     The Killers   def. by   Lower the Rim 42 
06/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men D) 48     Wedge 1   def. by   Knights 71 
06/02/20 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men D) 47     420   def.   Pac Men 2 (Thur) 34 
08/02/20 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U10 Boys D) 19     OOBC 10B Spurs   def.   DSD Dolphins B10 White 18 
08/02/20 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed Silver) 12     Titans Suns   def. by   Rowville Rockets G8 Red 21 
08/02/20 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys A) 30     Kingston Basketball Purple   def.   Kingston Basketball Blue 26 
08/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U12 Girls A/AR) 18     Berwick G12-Leopards   def. by   Rowville Rockets G12 Black 34 
08/02/20 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Girls A/AR) 17     Titans Pheonix   def. by   OOBC 12G Warriors 29 
08/02/20 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys A/AR) 29     Titans Cavs   def. by   Rowville Rockets B12 Red 30 
08/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R) 39     Rowville Rockets B12 Gold   def.   SE Stingers RD 33 
08/02/20 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R) 21     SE Stingers RG   def. by   Kingston Basketball Purple 29 
08/02/20 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Girls A/AR) 30     Southern Storm   def. by   Little Crete Lynx 32 
08/02/20 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys A/AR) 60     DSD Dolphins B14 Blue   def. by   Vales U14 Wildcats 70 
08/02/20 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U16 Girls A/AR) 41     Dandenong Stingrays   def.   Titans Aces 34 
08/02/20 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys A/AR) 54     OOBC 16B Thunder   def.   Rowville Rockets B16 Grey 38 
08/02/20 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 23     Vales U16 Tigers   def. by   DSD Dolphins B16 Green 36 
09/02/20 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys C) 53     Rowville Rockets B18.7   def.   EH Panthers B18-3 27 
09/02/20 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 18     Saints Emeralds   def. by   Berwick G23-Tigers 47 
09/02/20 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men B) 47     Rowville Rockets M23.1   def. by   Berwick B23-Scrubs 57 
09/02/20 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed A/B) 41     Purpballs   def.   Smokin Aces 21 
09/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed C) 54     Misguided   def.   Hacky-Shaq 35 
09/02/20 (Sun) 19:20 (S19/20 Sun Mixed E) 33     Royal Hustlers   def.   BB's 26 
10/02/20 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men B) 60     Kombat Kings   def. by   Sons of Uncle Drew 63 
10/02/20 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men B) 48     24th Infantry   def. by   NFC 53 
10/02/20 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men D Res) 38     Dream Team   def.   Rowville Rockets Mens (Mon) 23 
10/02/20 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men D Res) 41     The People   def. by   Gwapos 69 
11/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women A) 36     TWOUBLES   def.   Little Giants 34 
11/02/20 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 14     Chaos Allstars   def. by   Flames Unified 26 
11/02/20 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women B) 24     Berwick Bullets   def.   Noble Park Bears 2 17 
12/02/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men C Res) 43     Boom Goes The Dynamite!   vs   Mighty Ducks 43 
12/02/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men C Res) 37     Regulators   def.   N.W.A. 25 
12/02/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men C Res) 37     Nothing but Nets   def. by   CA$HED UP 52 
12/02/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men C Res) 42     Madmen   def. by   Broken 60 
13/02/20 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men D) 57     Dark Knights   def.   Pac Men 2 (Thur) 47 
13/02/20 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men D) 31     Ankle Bullys   def. by   420 39 
13/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men D) 43     Lower the Rim   def.   Wedge 1 41 
13/02/20 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men D) 22     The Killers   def. by   Knights 38 
15/02/20 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U10 Boys D) 24     SE Stingers JM   def.   DSD Dolphins B10 White 17 
15/02/20 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed Silver) 36     Vales U8 Leopards   def.   Rowville Rockets M8 Green 12 
15/02/20 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Girls Open) 9     Rowville Rockets G10 Black   def. by   Rowville Rockets G10 Red 13 
15/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys B ) 40     Berwick B10-Hornets   def.   Berwick B10-Slammers 29 
15/02/20 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Girls A/AR) 7     OOBC 12G Clippers   def. by   Little Crete Hustlers 49 
15/02/20 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Girls B) 4     OOBC 12G Pistons   def. by   Rowville Rockets G12 White 30 
15/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 36     Rowville Rockets B12 White   def.   Berwick B12-Lions 30 
15/02/20 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R) 30     Kingston Basketball Purple   def.   Berwick B12-All Stars 13 
15/02/20 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Girls A/AR) 29     Titans Vixens   def. by   Southern Storm 44 
15/02/20 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys A/AR) 40     OOBC 14B Spurs   def. by   Berwick B14-Bucks 62 
15/02/20 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U16 Girls A/AR) Titans Tiaras   def. by   Southern Storm 20 
15/02/20 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys A/AR) 43     Little Crete Avengers   def. by   Kingston Basketball 59 
15/02/20 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys B) 25     Rowville Rockets B16 Gold   def. by   Dingley warriors 33 
16/02/20 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys B) 33     EH Panthers B18-2   def.   Titans Thunder 22 
16/02/20 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 35     Rowville Rockets G18 Black   def.   Vales (W23) Tigers 27 
16/02/20 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men B) 43     Berwick B23-Scrubs   def.   Nic and the rest 30 
16/02/20 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed A/B) 37     Hawks   def. by   The Naked Man(A) 54 
16/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed C) 19     Saints Stars   def. by   Misguided 39 
16/02/20 (Sun) 19:20 (S19/20 Sun Mixed E) 20     Straight Up(Mixed)   def. by   Royal Hustlers 31 
17/02/20 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men B) 33     Sons of Uncle Drew   def. by   Hawks 82 
17/02/20 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men B) 74     Kombat Kings   def.   NFC 43 
17/02/20 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men D Res) 26     DSD Dolphins M7   def. by   The People 44 
17/02/20 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men D Res) 37     Written Off   def. by   Dream Team 43 
18/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women A) 26     Elite Street Ballers 1   def. by   DNYC (A) 48 
18/02/20 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 37     Flames Unified   def.   Jackaroos 22 
18/02/20 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women B) 32     Vales (W) Rockettes   def.   Noble Park Bears 2 14 
19/02/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men C Res) 30     Boom Goes The Dynamite!   def. by   Mighty Ducks 49 
19/02/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men C Res) 50     Broken   def. by   Regulators 56 
19/02/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men C Res) 46     Nothing but Nets   def.   CA$HED UP 34 
19/02/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men C Res) 37     N.W.A.   def.   Madmen 34 
20/02/20 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men D) 45     Knights   def.   420 23 
20/02/20 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men D) 29     The Killers   def. by   Wedge 1 38 
20/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men D) 39     Pac Men 2 (Thur)   def. by   Ankle Bullys 43 
20/02/20 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men D) 48     Lower the Rim   def.   Dark Knights 37 
22/02/20 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U10 Boys D) 18     Berwick B10-Hoops   def. by   DSD Dolphins B10 White 23 
22/02/20 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed Silver) 17     Titans Suns   def. by   Kingston Basketball 25 
22/02/20 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys A) 30     Kingston Basketball Purple   def.   DSD Dolphins B10 Blue 28 
22/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys B ) 26     Rowville Rockets B10 Grey   def.   Dingley
22/02/20 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Girls A/AR) 14     OOBC 12G Clippers   def. by   Rowville Rockets G12 Black 44 
22/02/20 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys A/AR) 28     Titans Cavs   def. by   SE Stingers FM 45 
22/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys B/BR) 46     Kingston Basketball Teal   def. by   Titans Magic 54 
22/02/20 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R) 48     Berwick B12-Sharks   def.   Rowville Rockets B12 Orange 38 
22/02/20 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Girls A/AR) 32     Titans Diamonds   def.   Southern Storm 28 
22/02/20 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys A/AR) 50     DSD Dolphins B14 Blue   def.   DSD Dolphins B14 White 37 
22/02/20 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U16 Girls A/AR) 46     Titans Tiaras   def. by   Little Crete Panthers 51 
22/02/20 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys A/AR) 20     DSD Dolphins B16 Blue   def.   DSD Dolphins B16 White
23/02/20 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys B) 70     DSD Dolphins B18 White   def.   Rowville Rockets B18.2 48 
23/02/20 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 16     Rowville Rockets G18 Black   def. by   Berwick G23-Lightning 26 
23/02/20 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men A1) 24     Rowville Rockets M23.5   def. by   Berwick B23-Spuds 32 
23/02/20 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed A/B) 35     Hoops we did it again   def.   Swish Cheese 31 
23/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed C) 25     Saints Stars   def. by   The Aubergines 27 
23/02/20 (Sun) 19:20 (S19/20 Sun Mixed C) 37     HFL   def.   Saints Suns 14 
24/02/20 (Mon)
(Semi Final 2)
19:40 (S19/20 Monday Men D Res) 62     Gwapos   def.   Rowville Rockets Mens (Mon) 48 
24/02/20 (Mon)
(Semi Final 1)
20:30 (S19/20 Monday Men D Res) 32     Wolverines(1)   def. by   The People 38 
25/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women A) 50     TWOUBLES   def.   Nacho Ball 42 
25/02/20 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 33     NWA-Tues-Women   def.   Berwick Bullets 30 
25/02/20 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women B) 22     Chaos Allstars   def. by   Vales (W) Rockettes 41 
26/02/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men C Res) 42     Madmen   def. by   Mighty Ducks 44 
26/02/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men C Res) 36     N.W.A.   def.   Boom Goes The Dynamite! 29 
26/02/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men C Res) 44     Broken   def. by   Nothing but Nets 51 
26/02/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men C Res) 84     Regulators   def.   CA$HED UP 36 
27/02/20 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men D) 48     420   def.   Wedge 1 42 
27/02/20 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men D) 44     Dark Knights   def. by   Knights 54 
27/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men D) 49     Pac Men 2 (Thur)   def. by   Lower the Rim 80 
27/02/20 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men D) 53     Ankle Bullys   def.   The Killers 45 
29/02/20 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U10 Boys D) 3     Vales U10 Panthers   def. by   SE Stingers JM 25 
29/02/20 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed Silver) 20     Rowville Rockets M8 Green   vs   Titans Suns 20 
29/02/20 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys A) 27     Rowville Rockets B10 Red   def.   Vales U10 Tigers 22 
29/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys B ) 21     Rowville Rockets B10 Grey   vs   Berwick B10-Slammers 21 
29/02/20 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Girls A/AR) 12     Titans Pheonix   vs   OOBC 12G Clippers 12 
29/02/20 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R) 35     Berwick B12-Sharks   def. by   Vales U12 Lynx 43 
29/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 17     Rowville Rockets B12 Silver   def. by   Rowville Rockets B12 Titanium 32 
29/02/20 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U12 Boys B/BR) 28     Vales U12 Thundercats   def.   Berwick B12-Stealers 26 
29/02/20 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Girls A/AR) 42     Southern Storm   def.   Kingston Basketball 25 
29/02/20 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys A/AR) 45     Berwick B14-Bucks   def. by   OOBC 14B Thunder 52 
29/02/20 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U16 Girls A/AR) 40     Little Crete Panthers   def. by   Rowville Rockets G16 Red 52 
29/02/20 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys A/AR) 60     Vales U16 Panthers   def. by   DSD Dolphins B16 Blue 75 
29/02/20 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys B) 52     OOBC 16B Warriors   def.   Titans Bulls 42 
01/03/20 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys B) 26     Titans Thunder   def. by   Titans Celtics 84 
01/03/20 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 40     Rowville Rockets G18 Black   def.   Titans Firebirds 13 
01/03/20 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men A1) 20     Berwick B23-Spuds   def. by   Beacy Bandits B23-1 42 
01/03/20 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed A/B) 67     The Naked Man(A)   def.   Smokin Aces 26 
01/03/20 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed D) 35     Fob Rolls   def. by   Chaos Allstars 41 
01/03/20 (Sun) 19:20 (S19/20 Sun Mixed C) 27     Saints Suns   def. by   Rowville Rockets Mixed 2 (Sun) 41 
02/03/20 (Mon)
(Preliminary)
19:00 (S19/20 Monday Men B Res) 34     Wanderers   def. by   tRex 41 
02/03/20 (Mon)
(Preliminary)
20:00 (S19/20 Monday Men B) 107     Kombat Kings   def. by   Whack Whack 115 
03/03/20 (Tue)
(Semi Final 1)
19:00 (S19/20 Tuesday Women B) 18     Phantoms   def. by   NWA-Tues-Women 23 
03/03/20 (Tue)
(Semi Final 2)
19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 44     Flames Unified   def.   Vales (W) Rockettes 21 
04/03/20 (Wed)
(Semi Final 1)
19:00 (S19/20 Wednesday Men D) 47     Drifters   def.   Berwick - MW2 36 
04/03/20 (Wed)
(Semi Final 2)
19:50 (S19/20 Wednesday Men D) 70     Raiders   def.   Blue balls 55 
05/03/20 (Thu)
(Semi Final 1)
19:00 (S19/20 Thursday Men C) 34     Larry Bird   def. by   Wah Chin 50 
05/03/20 (Thu)
(Semi Final 2)
19:50 (S19/20 Thursday Men C) 13     DSD Dolphins M1   def. by   South East Stealers 35 
05/03/20 (Thu)
(Elimination Final)
20:40 (S19/20 Thursday Men B/BR) 56     The House (BR)   def.   Scorptec Scorpions (BR) 32 
10/03/20 (Tue)
(Preliminary)
19:00 (S19/20 Tuesday Women B) 36     Vales (W) Rockettes   def.   NWA-Tues-Women 21 
11/03/20 (Wed)
(Preliminary)
19:00 (S19/20 Wednesday Men E) 32     Heavy D   def. by   FLASHH 34 
11/03/20 (Wed)
(Preliminary)
20:00 (S19/20 Wednesday Men G Res) 29     JBallers   def. by   Purple Rain 33 
12/03/20 (Thu)
(Preliminary)
19:00 (S19/20 Thursday Men C) 37     DSD Dolphins M1   def. by   Wah Chin 49 
12/03/20 (Thu)
(Preliminary)
20:00 (S19/20 Thursday Men E Res) 29     Pacmen   def. by   Blue Chips 35 
14/03/20 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed White)   Berwick B8-Nuggets   vs   Berwick B8-Cubs  
14/03/20 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U8 Mixed Silver)   SE Stingers RQ   vs   Rowville Rockets G8 Red  
14/03/20 (Sat)
(Semi Final 1)
10:10 (S19/20 Sat U10 Boys B )   Rowville Rockets B10 Black   vs   Berwick B10-Bullets  
14/03/20 (Sat)
(Qualifying Final)
11:00 (S19/20 Sat U12 Girls A/AR)   OOBC 12G Warriors   vs   Berwick G12-Leopards  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final)
11:50 (S19/20 Sat U12 Girls A/AR)   Rowville Rockets G12 Black   vs   Rowville Rockets G12 Red  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final)
12:40 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R)   Kingston Basketball Purple   vs   Berwick B12-All Stars  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final)
13:30 (S19/20 Sat U14 Girls A/AR)   Little Crete Lynx   vs   DSD Dolphins G14 White  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final)
14:20 (S19/20 Sat U14 Boys A/AR)   Rowville Rockets B14 Red   vs   DSD Dolphins B14 White  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final)
15:10 (S19/20 Sat U16 Girls A/AR)   Little Crete Panthers   vs   Southern Storm  
14/03/20 (Sat)
(Qualifying Final)
16:00 (S19/20 Sat U16 Boys A/AR)   DSD Dolphins B16 Blue   vs   Red Roo  
15/03/20 (Sun)
(Semi Final 2)
15:10 (S19/20 Sun U18 Boys C)   Rowville Rockets B18.7   vs   DSD Dolphins B18 Purple  
15/03/20 (Sun)
(Semi Final 1)
16:00 (S19/20 Sun U23 Men A1)   Dingley warriors   vs   Berwick B23-Spuds  
15/03/20 (Sun)
(Semi Final 1)
16:50 (S19/20 Sun U23 Men A)   Rowville Rockets M23.2   vs   DSD Dolphins B23 Red  
15/03/20 (Sun)
(Semi Final 1)
17:40 (S19/20 Sun Mixed D)   Fob Rolls   vs   Chaos Allstars  
15/03/20 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun O/35 Men)   Allstarz   vs   Maniacs  
21/03/20 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed Silver)   Vales U8 Leopards   vs   Kingston Basketball