Frankston Crt #5

Venue Address
90 Bardia Avenue

Seaford
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
22/09/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Masters Men) 47     Raptors Rebels   def.   Saints 15 
22/09/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed A/B) 45     BAH   def.   I want a McFlurry aye 43 
22/09/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed A/B) 57     The Magikarps   def.   Wildcats 37 
23/09/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men B) 30     Who's Hook   def. by   Mills Squad 55 
23/09/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D1) 29     Wolfpack   def.   Club 25 
23/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C3) 31     Razorlight   def.   Vicious nd Delicious 30 
23/09/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D2) 47     Everybody Love Everybody   def.   Tune Squad 37 
24/09/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D1) 34     Knights   def.   Fortune and the spuds 22 
24/09/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 30     Wham!   def.   Mini Me Giants (Tues) 27 
24/09/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men B) 32     Honey Badgers   def. by   Slammers 44 
25/09/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 71     Ballerz'   def.   Clueless 40 
25/09/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women B) 37     Awkward Turtles   def.   No Ballers 33 
25/09/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 52     Kobe Kwan Kanobi   def.   The Team of Dreams 37 
25/09/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women C) 15     Mumma Bulls   def.   Bin Chickens 11 
26/09/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D2) 28     The Easy Beats   def. by   Doopers 41 
26/09/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 35     Los Swas   def.   The Warriors 34 
26/09/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) Hoops I Did It Again   def. by   Rack Bros 20 
29/09/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Masters Men) 43     Devils   def.   Whose Your Daddy? 30 
29/09/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed A/B) 45     Bulls   def.   Wildcats 40 
29/09/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men) 72     Silver County Knights   def.   Andy's Angels 39 
30/09/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D2) 44     Eagles   def.   6 Bucks 26 
30/09/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D1) 21     Age! (Mon)   def.   Score Review 20 
30/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men D1) 36     Wolfpack   def.   Minimum Chips 2.0 29 
30/09/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men A) 55     Fireballers   def. by   The Flow 76 
01/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men B) 33     Slammers   def.   Those Guys 21 
01/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 26     Jim's Balling   def.   Redbacks Web (Tues) 21 
01/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D1) 64     Frankston Wolfpack   def.   Dream Team 52 
02/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 44     Clueless   def. by   Space Jam 100 
02/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women B) 27     Flying Saucy's   def.   Jetts 25 
02/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C) 41     Bin Chickens   def.   Nightstalkers 26 
02/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) Bayside Bandicoots   def. by   Ice Vipers 20 
03/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men B) 47     Heat   def.   Easy Dubs 30 
03/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 26     Monstars   def. by   Brick City 27 
03/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D2) 27     Doopers   def. by   Word G 32 
06/10/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Masters Men) 19     Paper Boys   def. by   Raptors Rebels 59 
06/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed A/B) 63     I Can't Believe It's Not Butler   def.   Wildcats 30 
06/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed A/B) 53     Bulls   def.   Velvet Thunder 43 
07/10/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 54     Swampies   def.   FB Rubies 30 
07/10/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - B) 25     FB Opals   def. by   Ballam Park Boomers (Panthers) 28 
07/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men B) 47     Gladiators   def. by   Who's Hook 58 
07/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D1) 40     Wolfpack   def.   The Nook 22 
07/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C3) 56     Everdaman   def. by   Orange Justice 84 
07/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men A) 53     NAFAS   def. by   1/2 Price Ribs Wings & Pints 55 
08/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men B) 20     Those Guys   def. by   Classic Stitch-up's 40 
08/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 44     Don't Make Us Run   def. by   Wham! 53 
08/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D1) 34     Torstie   def. by   Falcons 45 
09/10/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C2) 19     Bayside Raiders Ulli   def. by   Woodlands Warriors Legends 35 
09/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B) 21     Frankston Wolves   def. by   Suns 47 
09/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - A) 56     FB Crusaders   def.   FHS Breakerz 42 
09/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 76     Space Jam   def.   Backcourt Violators 36 
09/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C) 36     Panthers   def.   Nightstalkers 19 
09/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 45     Monstars   vs   Lesgoo 45 
09/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D2) 36     Peninsula Dolphins   def.   Just Play Sharks
10/10/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 101     Coastal Royals Gold   def.   Woodleigh Panthers 48 
10/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 40     FB Raptors   def. by   FHS Frosty Ballers 64 
10/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2) 40     Team Untz   def.   Back Hanners 29 
10/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 21     Mini Me Giants (Thurs)   def. by   Flaming Moes 35 
10/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 28     Rack Bros   def. by   Oilers 38 
12/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - B) 10     PBC Redbacks   def. by   Overport Rebels 21 
12/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - B2) 12     Derinya Flames   def.   Mt Eliza Meteors - Hill
12/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - D2) 18     Mt Eliza Meteors - Craig   def.   St John's Jaguars U/10 Boys Red 13 
12/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U10 - A) 12     Mt Eliza Meteors - Leeves   def.   Rowellyn Rockets Patto
12/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - A) 25     Bobcats U10 Knight   def. by   Derinya Swish 26 
12/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - A) 47     PBC Cobras   def.   Woodlands Warriors Wildcats 10 
12/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - A) 10     Woodlands Warriors Lions   def. by   Mt Eliza Meteors - Nyssen 20 
12/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - A) 44     FB Warriors   def.   Bobcats U12B Wright 28 
12/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - A) 43     Derinya Cubs   def.   Mt Eliza Meteors - Rowe 13 
12/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - D1) 38     FHS Panthers   def.   St John's Jaguars U/14 Boys Gold 25 
12/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - A) 47     Woodlands Warriors Wabbits   def.   Ballam Park Boomers (Bailey) 27 
12/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Girls U14 - A) 24     Rowellyn Rockets Devils   def. by   Woodlands Warriors Crystals 36 
12/10/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - C2) 13     Mt Eliza Meteors - Kuffer   def. by   PBBC U14B Vipers 72 
13/10/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Masters Men) 38     The Eagles   def. by   Devils 66 
13/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed A/B) 42     I Can't Believe It's Not Butler   def.   Velvet Thunder 35 
13/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed A/B) 55     Litt Up   def.   BAH 32 
14/10/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 30     FB Rubies   def. by   Mt Eliza Meteors - Gibson 68 
14/10/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - C) 50     Rowellyn Rockets Rebels   def.   Rowellyn Rockets Rebounders 13 
14/10/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - B) 30     Lazer Stars   def.   Bayside Raiders Gomes 24 
14/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C3) 24     Razorlight   def. by   Ballers 48 
14/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D1) 27     Age! (Mon)   def. by   Team Goose 54 
14/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B) 50     JPS Blues   def.   FB Black Bears 23 
14/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men A) 40     Vikings   def.   Globex Corp 34 
15/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men B) 49     Classic Stitch-up's   def.   The Gaels 39 
15/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D2) 23     Upotipotpon Utopians   def. by   The Glaciers 33 
15/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D1) 19     Duke Street   def. by   Got Not Much 23 
16/10/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C2) 32     Woodlands Warriors Legends   def. by   Bobcats U16B Frankston Flyers 38 
16/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B) 26     Skye Sonics - Dowell   def. by   Ballam Park Boomers (Graham) 52 
16/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - A) 66     Rowellyn Rockets Jess   def. by   FHS Serpents 82 
16/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 35     Backcourt Violators   def.   The Team of Dreams 29 
16/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women B) 11     Awkward Turtles   def. by   Wii Not Fit! 31 
16/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B) 29     The Jordies   def. by   Flying Saucy's 43 
16/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women C) 23     Panthers   def. by   Bin Chickens 28 
17/10/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 46     FB Crusaders   def. by   Woodlands Warriors EMC 49 
17/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 27     Woodleigh Panthers   def. by   Derinya Grizzlies 61 
17/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C2) 47     Team Untz   def.   Bayside Sonics 19 
17/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 23     Prince and the Revolution   def. by   Steamed Hams 25 
17/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 56     bG   def. by   Shakeyadrips 59 
19/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - B) 2     Lazer Charms   def. by   Woodlands Warriors Shimmer 25 
19/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - B2) 10     St Joachim's Panthers - 5   def. by   FB All Stars 14 
19/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - D2) 25     Mt Eliza Meteors - Johnstone   def.   Lazer Racers
19/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - A) 19     Derinya Swish   def. by   Mt Eliza Meteors - Marsden 32 
19/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - A) 30     Lazer Pearls   def.   Derinya DJ's 13 
19/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - A) 25     Skye Sonics - Paratene   def. by   PBC Cobras 40 
19/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - A) 35     Mt Eliza Meteors - Nyssen   def.   Lazer Diamonds 18 
19/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - A) 49     Mt Eliza Meteors - Enno   def.   Bobcats U12B Brown 16 
19/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - A) 23     FB Emeralds   def.   Derinya Cubs 17 
19/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - D1) 47     St John's Jaguars U/14 Boys Gold   def.   Langwarrin Wildcats Destroyers 34 
19/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - A) 50     Woodlands Warriors Sweats   def.   Woodlands Warriors Red 34 
19/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Girls U14 - A) 18     Woodlands Warriors Opals   def. by   Skye Sonics - Gunn 32 
19/10/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - A) 43     Woodlands Warriors Giants   def.   FB Crusaders 27 
20/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed A/B) 52     Litt Up   def.   Velvet Thunder 37 
20/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed A/B) 76     Bulls   def.   BAH 46 
20/10/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Masters Men) 54     Giants   def.   Paper Boys 22 
21/10/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 26     FB Rubies   def. by   Woodlands #SWAGGERS 56 
21/10/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A ) 29     Rowellyn Mockingjay - Black   def.   Skye Sonics - Noonan 26 
21/10/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - B) 20     Woodleigh Vipers   def. by   Mt Eliza Meteors - Hoult 30 
21/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 32     Age! (Mon)   def.   Everdaman 29 
21/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C3) 49     Ballers   def.   Orange Justice 46 
21/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men A) 47     Globex Corp   def.   Nuggets 25 
21/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men B) 36     Steph's Chefs   def. by   Channel 6 News 45 
22/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men A) 48     Team Ramrod   def. by   The Goonies 49 
22/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men A) 46     Panthers   def.   Winfield Jets 29 
22/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men A) 41     Whykickamoocow   def. by   WUWAF 63 
22/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men A) 43     Duke   def. by   Utah 49 
23/10/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C2) 26     Woodlands Warriors Legends   def. by   St John's Jets 36 
23/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B) 32     FHS Eagles   def. by   Frankston Wolves 40 
23/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - A) 85     FHS Serpents   def.   Dragons 61 
23/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 64     Net Assets   def.   NQR 42 
23/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 97     Space Jam   def.   Mixed Nuts 33 
23/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 47     Space Jam (Trewhitt)   vs   Ballerz' 47 
23/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women C) 33     Bin Chickens   def. by   Burra's 36 
24/10/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 76     Skye Sonics - Vella   def.   Ballam Park Boomers (Tonks) 62 
24/10/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 53     PBBC U18B Raiders   def. by   Dragons 64 
24/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 80     The Ringerz   def.   Bobcats U21B 43 
24/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men A) 43     Sonics (Ioviero)   def.   Sonics (Terlaak) 36 
24/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men A) 46     Supersonics   def. by   The Supremes 61 
24/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men A) 32     Ed Sheeran and co   def. by   Pass me a Vailima 69 
24/10/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men A) 54     Penguins   def. by   Free Willy 2 59 
26/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - D1) 18     Bayside Raiders Mason   def.   Rowellyn Rockets Rangers 13 
26/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - B2) 6     Mt Eliza Meteors - Hill   def. by   FB All Stars 21 
26/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - D2) 9     Belvedere Breakers - McAsey   def. by   Mt Eliza Meteors - Craig 16 
26/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U10 - A) 23     Mt Eliza Meteors - Leeves   def.   St John's Jaguars U/10 Girls Aqua
26/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U12 - D1) 22     PBC Wizards   def. by   Mt Eliza Meteors - Drummond 23 
26/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - A) 19     Langwarrin Wildcats Fast 'N' Furious   def.   Derinya DJ's 18 
26/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - A) 25     Mt Eliza Meteors - Marsden   def.   Derinya Demons 22 
26/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - A) 23     Woodlands Warriors Pearls   def.   Woodlands Warriors Lions 20 
26/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - A) 34     Bobcats U12B Tigers   def. by   Mt Eliza Meteors - Robinson/Graf 43 
26/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - A) 5     Mt Eliza Meteors - Nyssen   def. by   FB Emeralds 43 
26/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - D1) 28     FHS Falcons   def.   Lazer Arrows 24 
26/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - A) 34     Woodlands Warriors Wabbits   def. by   FB Crusaders 40 
26/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Girls U14 - A) 25     Woodlands Warriors Opals   def. by   Rowellyn Jets 27 
26/10/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - A) 31     Bobcats U14.5B   def. by   Woodlands Warriors Giants 45 
27/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Masters Men) 53     Legends   def.   The Eagles 18 
27/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed A/B) 39     Litt Up   def. by   The Magikarps 63 
27/10/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed A/B) 41     Wildcats   def. by   BAH 50 
28/10/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - C) 22     Rowellyn Rockets Keating   def.   PBC Pumas 14 
28/10/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - A ) 42     Mt Eliza Meteors - Rault   def.   FB Phoenix 38 
28/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C3) 56     Orange Justice   def.   Comeback Kings 42 
28/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D1) 45     Score Review   def.   Frankston Fastbreakers 36 
28/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B) 34     Blaze   def.   Ninkasi 24 
28/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men A) 57     Pistons   def.   4 Maybe 5 45 
29/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men A) 45     Team Ramrod   def.   Duke 32 
29/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men A) 41     Panthers   def.   The Goonies 34 
29/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men A) 32     Utah   def. by   Whykickamoocow 36 
29/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men A) 56     WUWAF   def.   Winfield Jets 41 
30/10/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C2) 30     St John's Jets   def.   Bobcats U16.2B 27 
30/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) 29     Hoopsters   def.   Bobcats U16B Browne 25 
30/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - A) 55     FHS Breakerz   def. by   Rowellyn Rockets Jess 78 
30/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 31     Best Buds   def. by   Lesgoo 42 
30/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D1) 29     Shooting Stars   vs   Savages 29 
30/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 34     Backcourt Violators   def. by   Kobe Kwan Kanobi 58 
30/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women C) 20     Mumma Bulls   def. by   Clueless 25 
31/10/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 47     Derinya Grizzlies   def. by   Dragons 72 
31/10/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 41     Bobcats U18.2B   def. by   Ballam Park Boomers (Tonks) 44 
31/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - A) Mt Eliza Meteors - Wilton   def. by   Coastal Royals Gold 20 
31/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men A) 52     Supersonics   def. by   Pass me a Vailima 85 
31/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men A) 43     The Supremes   def.   Sonics (Ioviero) 36 
31/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men A) 34     Ed Sheeran and co   def. by   Penguins 36 
31/10/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men A) 49     Free Willy 2   def.   Sonics (Terlaak) 45 
06/11/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - B) 34     KP Giants Alderson   def.   FB Crusaders 33 
06/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D) 32     Woodlands Warriors Jammers   def.   Bobcats U16.3B 30 
06/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - A) 56     Rowellyn Rockets Jess   def.   Dragons 49 
06/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 57     Panthers   def.   Shooting Stars 29 
06/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D1) 39     Flying Purple People Eaters   def.   Nightstalkers 27 
06/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 46     Space Jam   def.   The Team of Dreams 31 
06/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 37     Dunkin Donuts   def.   Chicken Wing Clippers 32 
07/11/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 31     FB Raptors   def. by   Mt Eliza Meteors - Wilton 45 
07/11/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 58     Dad and Co   def. by   Ballam Park Boomers (Tonks) 83 
07/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 52     Bobcats U18.2B   def. by   Coastal Royals Gold 74 
07/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men A) 33     Supersonics   def. by   Penguins 37 
07/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men A) 50     Ed Sheeran and co   def.   Sonics (Terlaak) 48 
07/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men A) 32     Free Willy 2   def. by   Sonics (Ioviero) 41 
07/11/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men A) 59     Pass me a Vailima   def.   The Supremes 33 
09/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - B) 9     FB Sapphires   def.   Derinya Dynamite
09/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - B2) 29     FB All Stars   def.   Woodlands Warriors Vikings
09/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - D2) 25     Overport Bulls   def.   Belvedere Breakers - McAsey
09/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U10 - A) 15     Woodlands Warriors Shimmer   def. by   St Anne's Avengers McCormack 16 
09/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - A) 15     Derinya Swish   def. by   Belvedere Breakers - Gem 22 
09/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - A) 33     Langwarrin Wildcats Fast 'N' Furious   def.   St John's Jaguars U/10 Girls Aqua 12 
09/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - B2) 30     Rowellyn Rockets Rockers   def.   Lazer Ninjas 26 
09/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - A) 13     Mt Eliza Meteors - Rowe   def. by   FB Emeralds 39 
09/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - A) 60     Langwarrin Wildcats Thunder   def.   Derinya Fire 22 
09/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - A) 28     Mt Eliza Meteors - Enno   def.   Bobcats U12B Tigers 14 
09/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - A) 33     Woodlands Warriors Wabbits   def. by   Bobcats U14.5B 34 
09/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - A) 22     FB Strikers   def. by   FB Crusaders 71 
09/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Girls U14 - A) 40     Mt Eliza Meteors - Gilligan   def.   St Anne's Avengers Tenner 26 
09/11/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Girls U14 - D) 16     Bayside Raiders Buckley   def.   Langwarrin Wildcats Storm 14 
10/11/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Masters Men) 29     Legends Plus   def. by   Giants 40 
10/11/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed A/B) 38     Litt Up   def. by   I want a McFlurry aye 39 
10/11/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed D) 38     Misfits   def.   Sunday Sesh 34 
11/11/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 53     Mt Eliza Meteors - Gibson   def.   Langwarrin Wildcats Stars
11/11/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - B) 21     Bayside Raiders Gomes   def.   Lazer Stars 18 
11/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C3) Comeback Kings   def. by   Vicious nd Delicious 20 
11/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men B) 49     Gladiators   def.   FB Black Bears 38 
11/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men A) 51     Fish On   def.   The Brick Layers 50 
11/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D1) 40     Minimum Chips 2.0   def. by   Team Goose 51 
12/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men A) 56     The Goonies   def.   Utah 46 
12/11/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men A) 46     Duke   def. by   WUWAF 67 
12/11/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men A) 41     Team Ramrod   def.   Winfield Jets 24 
12/11/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men A) 43     Panthers   def.   Whykickamoocow 27 
13/11/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C2) 40     Woodlands Warriors Legends   def.   Langwarrin Wildcats 76ers 20 
13/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B) 45     FB Crusaders   def.   FHS Breakerz 40 
13/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - A) Dragons   def. by   Ballam Park Boomers (Graham) 20 
13/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 50     Squirtle Squad   def.   Ballerz' 33 
13/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D1) 25     The Jordettes   def. by   Peninsula 26 
13/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C) 22     Bin Chickens   def. by   Jaguars 26 
13/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D1) 21     Nightstalkers   def. by   Shooting Stars 27 
14/11/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 27     Rowellyn Rockets Heat   def. by   Bobcats U18.1B 77 
14/11/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 62     The Ringerz   def. by   Ballam Park Boomers (Tonks) 74 
14/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 72     Derinya Grizzlies   def.   Skye Sonics - Vella 71 
14/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men A) 37     Penguins   def. by   The Supremes 42 
14/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men A) 57     Free Willy 2   def.   Ed Sheeran and co 55 
14/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men A) 53     Sonics (Terlaak)   def. by   Pass me a Vailima 77 
14/11/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men A) 39     Supersonics   def. by   Sonics (Ioviero) 44 
18/11/19 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women) 38     Perfectly Poised   def.   Lethal Ladies 21 
18/11/19 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women) 24     Warrior Women   def. by   Chicken Curry 42 
18/11/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 20     Mt Eliza Meteors - Hoult   def. by   FB Emeralds 49 
18/11/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - B) 44     Ballam Park Boomers (O'Donohue)   def.   Mt Eliza Meteors - Wade 17 
18/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C3) 34     Vicious nd Delicious   def.   Anti Ranga 24 
18/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D1) 46     Everdaman   vs   Club 46 
18/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B) 19     Channel 6 News   def. by   Blaze 34 
18/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men A) 46     Vikings   def. by   Pistons 56 
19/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men A) 43     Whykickamoocow   def.   Duke 19 
19/11/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men A) 47     Team Ramrod   def.   Panthers 41 
19/11/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men A) 41     Utah   def. by   Winfield Jets 45 
19/11/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men A) 43     The Goonies   def.   WUWAF 42 
20/11/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - B) 49     Rowellyn Rockets Goats   def.   Frankston Wolves 23 
20/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D) 26     FHS Squad   def.   Rowellyn Rockets Gold 19 
20/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C2) 35     St John's Jets   def. by   FB Cavaliers 41 
20/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 42     Ballerz'   def. by   Kobe Kwan Kanobi 53 
20/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D2) 14     Roadrunners   def. by   Purple Panthers 20 
20/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 27     NQR   def. by   Space Jam (Trewhitt) 41 
20/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women C) 19     Randoms   def. by   Jaguars 23 
21/11/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 50     PBBC U18B Raiders   def. by   Skye Sonics - Vella 112 
21/11/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 52     The Ringerz   def.   Coastal Royals Gold 41 
21/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 57     Derinya Grizzlies   def.   FHS Frosty Ballers 44 
21/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men A) 27     Sonics (Terlaak)   def. by   Supersonics 34 
21/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men A) 39     Penguins   def. by   Pass me a Vailima 60 
21/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men A) 55     The Supremes   def.   Free Willy 2 53 
21/11/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men A) 51     Ed Sheeran and co   def.   Sonics (Ioviero) 50 
23/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - B) 6     PBC Redbacks   def. by   Lazer Charms 12 
23/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - B2) 18     Lazer Gunns   def.   Mt Eliza Meteors - Leggo 14 
23/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - D2) 12     KP Giants - Benson Boys   def.   Mt Eliza Meteors - Craig
23/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - A) 19     Lazer Bros   def. by   Mt Eliza Meteors - Seal 60 
23/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - A) 21     Bobcats U10B Brady   def. by   Belvedere Breakers - Gem 23 
23/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - A) 29     Lazer Pearls   def.   Mt Eliza Meteors - Leeves
23/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - A) 25     Skye Sonics - Paratene   def. by   Bobcats U10B Henderson 36 
23/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - A) 16     St Joachim's Panthers - Girl Power   def. by   Woodlands Warriors Pearls 26 
23/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - A) 54     St John's Jaguars U/12 Boys Green   def.   Bobcats U12B Tigers 26 
23/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C2) 19     St John's Jaguars U/12 Boys Blue   def.   Woodlands Warriors Rockets 14 
23/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C1) 29     FB Bulls   def.   Bobcats U14.1B 25 
23/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - A) 23     Woodlands Warriors Sweats   def. by   Woodlands Warriors Wabbits 39 
23/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Girls U14 - A) 27     Woodlands Warriors Opals   def. by   Skye Sonics - Gunn 43 
23/11/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - A) 36     Bayside Raiders Richard   def. by   Woodlands Warriors Giants 51 
24/11/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Masters Men) 33     Dejavu   def. by   Legends 44 
24/11/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D) 6     Just Play Dragons   def. by   Tiger Eyes 59 
24/11/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed A/B) 41     BAH   def. by   The Magikarps 65 
25/11/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 65     Woodlands #SWAGGERS   def.   Woodleigh Jaguars 10 
25/11/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - B) 25     FHS Flames   def.   St Joachim's Panthers 13 
25/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C3) 26     Anti Ranga   def.   Dave 24 
25/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D1) 24     Frankston Fastbreakers   def. by   Courgoes 51 
25/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B) 45     Who's Hook   def. by   Gladiators 47 
25/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men A) 52     Globex Corp   def.   Fish On 49 
26/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men A) 48     Winfield Jets   def.   The Goonies 45 
26/11/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B) 59     Slammers   def.   Classic Stitch-up's 40 
26/11/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3) 28     The Reapers   def. by   Don't Make Us Run 31 
27/11/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C2) Derinya United   def. by   Bobcats U16.2B 20 
27/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D) 27     Bobcats U16.3B   def.   Bobcats U16B Grant 24 
27/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 35     FHS Eagles   def. by   Skye Sonics - Dowell 67 
27/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 45     Kobe Kwan Kanobi   def.   The Team of Dreams 44 
27/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D1) 25     Nightstalkers   def. by   Mega Minx 28 
27/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C) 38     Dazzling Divas   def.   Jaguars 29 
27/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women C) 16     Bin Chickens   def. by   Mumma Bulls 28 
28/11/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 56     PBBC U18B Raiders   def. by   FHS Frosty Ballers 87 
28/11/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 69     The Ringerz   def.   Dragons 68 
28/11/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 59     FHS Lords   def.   Derinya Legends 58 
28/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men A) Supersonics   def. by   Free Willy 2 20 
28/11/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men A) 20     Penguins   def.   Sonics (Terlaak)
28/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men A) 60     Pass me a Vailima   def.   Sonics (Ioviero) 46 
28/11/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men A) 48     The Supremes   def.   Ed Sheeran and co 43 
30/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - B) 7     Woodlands Warriors Gems   vs   Derinya Dynamite
30/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - B2) 16     Mt Eliza Meteors - Prendergast/Woodford   def.   Woodlands Warriors Cobras 14 
30/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U10 - D2) 6     Derinya Dingoes   def. by   Woodlands Warriors Supergirls 10 
30/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U10 - A) 8     St Anne's Avengers McCormack   def. by   St John's Jaguars U/10 Girls Aqua 19 
30/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - A) 9     Overport Celtics   def. by   PBC Cobras 44 
30/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - A) 16     PBC Devils   def.   Rowellyn Rockets Patto 14 
30/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - A) 23     Bobcats U10B Brady   def. by   Bobcats U10 Knight 24 
30/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - A) 24     FB Emeralds   def.   Derinya Cubs
30/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - A) 35     Mt Eliza Meteors - Orth   def.   FB Warriors 20 
30/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C2) 8     Woodlands Warriors Rockets   def. by   St Jude's Flames Green 32 
30/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C1) 43     PBBC U14B Thunder   def. by   Patterson Lakes Thunder 44 
30/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - A) 29     Skye Sonics - Vella   def. by   FB Crusaders 66 
30/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Girls U14 - A) 17     Mt Eliza Meteors - Carr   def. by   St Anne's Avengers Tenner 50 
30/11/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - A) 62     FB United   def.   Woodlands Warriors Wizards 34 
01/12/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Masters Men) 58     Physio's Delight   def.   Legends Plus 23 
01/12/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed A/B) 48     BAH   def.   I want a McFlurry aye 36 
01/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed A/B) 40     Velvet Thunder   def. by   Bulls 48 
02/12/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A ) 48     Mt Eliza Meteors - Rault   def.   Woodlands Warriors Swish 20 
02/12/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - C) 21     PBC Pumas   def.   Rowellyn Rockets Rebels 11 
02/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men D1) 33     Wolfpack   def. by   Team Goose 55 
02/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C3) 23     Razorlight   def. by   Dave 36 
02/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B) 61     Mills Squad   vs   FB Black Bears 61 
02/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men A) 54     Nuggets   def. by   Vikings 64 
03/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men A) 34     Panthers   def. by   Utah 38 
03/12/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men A) 49     Whykickamoocow   def. by   The Goonies 63 
03/12/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men A) 45     Team Ramrod   def.   WUWAF 42 
03/12/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men A) 38     Duke   def. by   Winfield Jets 44 
04/12/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - B) 43     KP Giants Alderson   def.   Rowellyn Rockets Goats 40 
04/12/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2) 19     Mt Eliza Meteors - Goodwill   def. by   Derinya United 26 
04/12/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 43     Langwarrin Wildcats Blazers   def.   FB Cavaliers 35 
04/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 43     The Team of Dreams   def.   Shot Block Crusaders 35 
04/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D1) 43     Flying Purple People Eaters   def.   Peninsula 31 
04/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 42     Squirtle Squad   def. by   Space Jam 84 
04/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women C) 16     Clueless   def. by   Burra's 48 
05/12/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 45     PBBC U18B Raiders   def. by   Derinya Grizzlies 55 
05/12/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 61     The Ringerz   def.   Bobcats U18.2B 41 
05/12/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 20     Ballam Park Boomers (Preston)   def.   Dragons
05/12/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men A) 55     Free Willy 2   def.   Pass me a Vailima 54 
05/12/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men A) 44     Penguins   def.   Sonics (Ioviero) 32 
05/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men A) 50     Supersonics   def. by   Ed Sheeran and co 54 
05/12/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men A) 35     Sonics (Terlaak)   def. by   The Supremes 42 
07/12/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - B) 9     Woodlands Warriors Gems   def.   FB Sapphires
07/12/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - B2) 8     Mt Eliza Meteors - Prendergast/Woodford   def. by   Mt Eliza Meteors - Hill 14 
07/12/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - D2) 8     Storm Rangers   def. by   Rowellyn Rockets Cruz 10 
07/12/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - A) 21     Overport Celtics   def. by   Mt Eliza Meteors - Seal 24 
07/12/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - A) 10     Mt Eliza Meteors - Marsden   def. by   PBC Cobras 43 
07/12/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - A) 42     Lazer Pearls   def.   Mt Eliza Meteors - Muccignat 12 
07/12/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - A) 20     Derinya Swish   def. by   Lazer Bros 31 
07/12/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - A) 31     FB Emeralds   def.   Woodlands Warriors Lions
07/12/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - A) 36     Mt Eliza Meteors - Robinson/Graf   def.   Mt Eliza Meteors - Enno 29 
07/12/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C2) 15     Skye Sonics - Morton   def. by   Derinya Wizards 35 
07/12/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C1) 36     FHS Bounce   def.   PBBC U14B Thunder 30 
07/12/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - A) 31     Woodlands Warriors Red   def. by   Woodlands Warriors Wabbits 38 
07/12/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - C2) 25     Mt Eliza Meteors - Kuffer   def. by   Derinya Dunkers 34 
07/12/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - A) 51     Bayside Raiders Richard   def.   FB Strikers 25 
08/12/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Masters Men) 42     Saints   def.   Dejavu 38 
08/12/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed A/B) 41     Bulls   vs   The Magikarps 41 
08/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed A/B) 61     Litt Up   def.   BAH 33 
09/12/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) Langwarrin Wildcats Stars   def. by   Bobcats U21G 20 
09/12/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - B) 14     Lazer Stars   def. by   Ballam Park Boomers (O'Donohue) 31 
09/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C3) 35     Who Needs J   def. by   Razorlight 38 
09/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D1) 29     Age! (Mon)   def. by   Club 36 
09/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B) 41     Mills Squad   def. by   Steph's Chefs 48 
09/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men A) 44     The Flow   def.   Globex Corp 38 
10/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men A) 35     Whykickamoocow   def.   Winfield Jets 31 
10/12/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men A) 39     Panthers   def. by   WUWAF 41 
10/12/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men A) 40     Utah   def. by   Duke 42 
10/12/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men A) 57     The Goonies   def.   Team Ramrod 40 
11/12/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C2) 32     Langwarrin Wildcats 76ers   def.   Hoopsters 25 
11/12/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D) 31     Rowellyn Rockets Gold   def.   FHS Pirates 16 
11/12/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 43     Bobcats U16B Browne   def.   FB Raptors 39 
11/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 52     Space Jam (Trewhitt)   def. by   Shot Block Crusaders 54 
11/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C) 27     Dazzling Divas   def.   Randoms 19 
11/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 53     Net Assets   def.   Ballerz' 42 
11/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 70     Dark Souls   def.   Karingal Mad Monkeys 38 
12/12/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 59     FHS Lords   def.   Space Jam 47 
12/12/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 76     Coastal Royals Gold   def.   FHS Frosty Ballers 51 
12/12/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 108     Ballam Park Boomers (Tonks)   def.   Derinya Grizzlies 73 
12/12/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men A) Sonics (Terlaak)   def. by   Sonics (Ioviero) 20 
12/12/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men A) 43     The Supremes   def.   Supersonics 40 
12/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men A) 63     Free Willy 2   def.   Penguins 38 
12/12/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men A) 48     Pass me a Vailima   def.   Ed Sheeran and co 43 
14/12/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - B) 16     FB Sapphires   vs   Belvedere Breakers - Tanya 16 
14/12/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - B2) 12     Mt Eliza Meteors - Hill   def. by   FB United 30 
14/12/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U10 - A) 27     PBC Devils   def.   Overport Rebels 13 
14/12/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - A) 25     Bobcats U10 Knight   def. by   Mt Eliza Meteors - Marsden 30 
14/12/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - A) 30     PBC Cobras   def.   Mt Eliza Meteors - Seal 24 
14/12/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - A) 32     St John's Jaguars U/10 Girls Aqua   def.   Rowellyn Rockets Patto 10 
14/12/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - A) 15     Derinya Demons   def. by   Derinya Swish 24 
14/12/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - A) 23     Woodlands Warriors Lions   def. by   Lazer Diamonds 24 
14/12/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - A) 14     Bobcats U12B Killingsworth   def. by   Bobcats U12B Brady 38 
14/12/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C2) 22     Mt Eliza Meteors - Yates   def.   PBC Strikers 20 
14/12/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C1) 18     Mt Eliza Meteors - Goodrick   def. by   Ballam Park Boomers (Johnstone) 21 
14/12/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - A) 66     FB Crusaders   def.   Bobcats U14.5B 30 
14/12/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - C2) 31     Bobcats U14B Anderson   def. by   Derinya Storm 34 
14/12/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - A) 48     Ballam Park Boomers (Bailey)   def.   Bayside Raiders Richard 37 
15/12/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C) 45     Pratt & Co   def. by   Snacc Attacc 63 
15/12/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed A/B) 40     Litt Up   def. by   I Can't Believe It's Not Butler 44 
15/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed D) 35     Misfits   def.   Average Joes 34 
16/12/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A ) 56     Rowellyn Mockingjay - Black   def.   FB Diamonds 41 
16/12/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - B) Woodleigh Vipers   def. by   Mt Eliza Meteors - Wade 20 
16/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C3) 48     The Drizzly Bears   def.   Who Needs J 33 
16/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D1) 31     Score Review   def.   Courgoes 30 
16/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B) 44     Steph's Chefs   def. by   JPS Blues 51 
16/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men A) Nuggets   def. by   1/2 Price Ribs Wings & Pints 20 
17/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men A) 66     Utah   def.   WUWAF 53 
17/12/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men A) 20     Winfield Jets   def.   Panthers
17/12/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men A) 45     Team Ramrod   def.   Whykickamoocow 36 
17/12/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men A) 39     Duke   def. by   The Goonies 60 
18/12/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - D) 20     Mt Eliza Meteors - Blennerhassett   def.   FHS Pirates
18/12/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1) FHS Ballers   def. by   Skye Sonics - Dowell 20 
18/12/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 16     Bobcats U16B Frankston Flyers   def. by   Woodlands Warriors Thunder 35 
18/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 27     Backcourt Violators   def. by   Space Jam (Trewhitt) 46 
18/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women C) 20     Clueless   def. by   Mumma Bulls
18/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 25     NQR   def. by   Kobe Kwan Kanobi 79 
18/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women C) 32     Sunrises   def.   Randoms 21 
19/12/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 72     Ballam Park Boomers (Preston)   def.   Dad and Co 40 
19/12/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 42     Skye Sonics - Vella   def.   Bobcats U18.2B 38 
19/12/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 15     Derinya Legends   def. by   Woodleigh Wizards 26 
19/12/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men A) 48     Sonics (Terlaak)   def. by   Free Willy 2 62 
19/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men A) 20     Pass me a Vailima   def.   Supersonics
19/12/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men A) 54     Penguins   def.   Ed Sheeran and co 53 
20/01/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men A) 67     1/2 Price Ribs Wings & Pints   def.   NAFAS 59 
20/01/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D1) 59     Everdaman   def.   Age! (Mon) 42 
20/01/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B) 36     JPS Blues   def.   Blaze 26 
20/01/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C3) 65     Orange Justice   def.   Ballers 42 
21/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men A) 38     Utah   def. by   The Goonies 45 
21/01/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men A) 37     Winfield Jets   def. by   Team Ramrod 54 
21/01/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men A) 42     WUWAF   def.   Duke 36 
21/01/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men A) 25     Whykickamoocow   def. by   Panthers 31 
22/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 44     Net Assets   def. by   Space Jam 82 
22/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D1) 44     Flying Purple People Eaters   def.   Savages 30 
22/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 39     Squirtle Squad   def. by   Shot Block Crusaders 53 
22/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women C) 27     Clueless   vs   Dazzling Divas 27 
23/01/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men A) 41     Penguins   def. by   The Supremes 50 
23/01/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men A) 35     Supersonics   def.   Sonics (Ioviero) 23 
23/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men A) 55     Free Willy 2   def.   Ed Sheeran and co 35 
23/01/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men A) 21     Sonics (Terlaak)   def. by   Pass me a Vailima 51 
28/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men A) 33     Duke   def. by   Whykickamoocow 36 
28/01/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men A) 37     Winfield Jets   def.   Utah 17 
28/01/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men A) 47     WUWAF   def. by   The Goonies 49 
28/01/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men A) 35     Panthers   def. by   Team Ramrod 41 
29/01/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C2) 29     St Anne's Avengers   def.   Woodlands Warriors Legends 18 
29/01/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D) 15     Bayside Raiders Ulli   def. by   Mt Eliza Meteors - Blennerhassett 31 
29/01/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 36     Bobcats U16.4B   def. by   FHS Eagles 38 
29/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 68     The Team of Dreams   def.   Net Assets 65 
29/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D1) 20     Shooting Stars   def. by   The Jordettes 27 
29/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 57     Lesgoo   def.   Chicken Noodle Hoops 41 
29/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women C) 16     Randoms   def. by   Jaguars 24 
30/01/20 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 45     PBBC U18B Raiders   def. by   Coastal Royals Gold 46 
30/01/20 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 47     Derinya Grizzlies   def. by   Dragons 56 
30/01/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 56     Bobcats U18.1B   def.   Derinya Legends 50 
30/01/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men A) 38     Penguins   def. by   Pass me a Vailima 70 
30/01/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men A) 49     The Supremes   def. by   Free Willy 2 57 
30/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men A) 51     Sonics (Terlaak)   def.   Supersonics 26 
30/01/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men A) 40     Ed Sheeran and co   def.   Sonics (Ioviero) 21 
01/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 8     Bayside Raiders Knoop-Griffin   def. by   St John's Jaguars U/8 Boys Blue 33 
01/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U08 - Div 4) 18     Mt Eliza Meteors - Clerk   vs   FB Opals 18 
01/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 6     Belvedere Breakers - Muller   def. by   Woodlands Warriors Cubs 25 
01/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 10     St John's Jaguars U/8 Girls   def.   Lazer Dreams
01/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - C1) 12     Bayside Raiders Kidney   def. by   Bobcats U10.4B 15 
01/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - A) 16     Lazer Pearls   def.   PBC Devils 13 
01/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - C1) 6     Woodlands Warriors Timber Wolves   def.   Mt Eliza Meteors - Dennis
01/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - A) 14     Woodlands Warriors Pearls   def. by   FB Emeralds 32 
01/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - A) 41     Langwarrin Wildcats Thunder   def.   FB Warriors 12 
01/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - B2) 11     Woodlands Warriors Hurricanes   def. by   Bobcats U12.1B 29 
01/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C1) 19     Bobcats U14.1B   def. by   FB Warriors 23 
01/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - A) 29     Woodlands Warriors Red   def.   Ballam Park Boomers (Bailey) 28 
01/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - C2) 44     Rowellyn Rockets   def.   Derinya Storm 30 
01/02/20 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - A) 32     Woodlands Warriors Wizards   vs   Bobcats U14.5B 32 
02/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Masters Men) 44     Dejavu   def. by   Saints 53 
02/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed A/B) 48     Velvet Thunder   def.   Litt Up 26 
02/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed A/B) 40     BAH   def. by   Bulls 51 
03/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A ) 57     FB Phoenix   def.   Rowellyn Mockingjay - Black 30 
03/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - B) 21     Bayside Raiders Gomes   def. by   Rowellyn Rockets Wreckers 44 
03/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men A) 53     Fireballers   def.   4 Maybe 5 47 
03/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D1) Frankston Fastbreakers   def. by   Score Review 20 
03/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B) 26     FB Black Bears   def. by   Gladiators 39 
03/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C3) 36     Comeback Kings   def. by   Orange Justice 43 
04/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men A) 35     Whykickamoocow   def. by   WUWAF 43 
04/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men A) 43     Utah   def. by   Team Ramrod 60 
04/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men A) 75     The Goonies   def.   Winfield Jets 45 
04/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men A) 32     Panthers   def. by   Duke 40 
05/02/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C1) Bayside Raiders Jake   def. by   FB Raptors 20 
05/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D) 36     Woodlands Warriors Jammers   def.   FHS Pirates 22 
05/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 28     St Joachim's Panthers - 4   def. by   Langwarrin Wildcats Blazers 30 
05/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D1) 26     Shooting Stars   vs   Peninsula 26 
05/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 60     Best Buds   def.   Chicken Noodle Hoops 30 
05/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B) 20     Wii Not Fit!   def. by   The Tropics 34 
05/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women C) 48     Bin Chickens   def.   Mumma Bulls 23 
06/02/20 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 47     Derinya Grizzlies   def.   Bobcats U18.2B 37 
06/02/20 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 51     The Ringerz   def. by   Skye Sonics - Vella 55 
06/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 61     Ballam Park Boomers (Tonks)   def. by   Coastal Royals Gold 71 
06/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men A) 40     Penguins   def. by   Sonics (Terlaak) 50 
06/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men A) 31     The Supremes   def. by   Ed Sheeran and co 45 
06/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men A) 56     Pass me a Vailima   def.   Sonics (Ioviero) 40 
06/02/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men A) 49     Supersonics   vs   Free Willy 2 49 
08/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 4     Bayside Raiders Williamson   def. by   Derinya Ladybirds
08/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 4     Derinya Draculas   def. by   Woodlands Warriors Thunder 10 
08/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 25     Mt Eliza Meteors - Bell   def.   Derinya Divas
08/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 33     Woodlands Warriors Gunners   def. by   Derinya Thunder 35 
08/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - C1) 8     Overport Taipans   def. by   Mt Eliza Meteors - Dennis 27 
08/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - A) 7     Woodlands Warriors Shimmer   def. by   Woodlands Warriors Butterflies
08/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - B2) 18     Woodlands Warriors Hurricanes   def. by   Mt Eliza Meteors - Stuart 23 
08/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - A) 13     Lazer Diamonds   def.   Mt Eliza Meteors - Rowe
08/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - A) 42     Mt Eliza Meteors - Orth   def.   Bobcats U12B Tigers 21 
08/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C2) 35     Mt Eliza Meteors - Yates   def.   Woodlands Warriors Rockets 17 
08/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C1) 51     Patterson Lakes Thunder   def.   St Anne's Avengers Ary 29 
08/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - A) 42     Woodlands Warriors Giants   def.   FB Strikers 30 
08/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - C2) 38     Bobcats U14B Anderson   def. by   Bobcats U14.6B 40 
08/02/20 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - A) 57     Skye Sonics - Vella   def.   Woodlands Warriors Red 38 
09/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Masters Men) 23     Paper Boys   def. by   Whose Your Daddy? 30 
09/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed A/B) 37     BAH   def. by   Wildcats 39 
09/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed A/B) 38     The Magikarps   def. by   Litt Up 50 
10/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 47     FB Rubies   def. by   Swampies 80 
10/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - C) 16     FB Opals   def. by   PBC Pumas 19 
10/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C3) 22     Vicious nd Delicious   def.   Comeback Kings 11 
10/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D1) 32     Wolfpack   def. by   Everdaman 36 
10/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men A) 38     NAFAS   def. by   The Brick Layers 49 
10/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3) 33     Tropics   def. by   Kukus 50 
11/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men A) 41     Utah   def.   Panthers 36 
11/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men A) 35     Winfield Jets   def. by   Duke 39 
11/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men A) 38     WUWAF   def.   Team Ramrod 25 
11/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men A) 52     The Goonies   def.   Whykickamoocow 42 
12/02/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C2) 25     Woodlands Warriors Legends   def. by   KP Giants Rovers 55 
12/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D) 32     Bobcats U16B Comerford   def.   Langwarrin Wildcats Spurs 16 
12/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 60     Bobcats U16B Browne   def.   FHS Ballers 42 
12/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 26     The Benchwarmers   def.   Monstars 25 
12/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D1) 15     The Jordettes   def. by   Panthers 28 
12/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 33     The Team of Dreams   def. by   Space Jam 56 
12/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women C) 23     Mumma Bulls   def. by   Dazzling Divas 38 
13/02/20 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 50     PBBC U18B Raiders   def. by   Bobcats U18.2B 53 
13/02/20 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 35     Bobcats U21B   def. by   FB Raptors 49 
13/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 47     Space Jam   def.   Woodleigh Wizards 23 
13/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men A) 41     Penguins   def.   Sonics (Ioviero) 32 
13/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men A) 52     Free Willy 2   def. by   Pass me a Vailima 62 
13/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men A) 51     Sonics (Terlaak)   def.   The Supremes 32 
13/02/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men A) 44     Supersonics   def. by   Ed Sheeran and co 65 
15/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 22     Woodlands Warriors Gunners   def.   Mt Eliza Meteors - Worrall 16 
15/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 25     FB Crusaders   def.   Woodlands Warriors Speedsters 23 
15/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 20     Woodlands Warriors Cubs   def.   KP Giants G8'S 18 
15/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 10     Lazer Storm   def. by   Rowellyn Rockets Dragons 13 
15/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - D1) 37     Derinya Hurricanes   def.   Bayside Raiders Mason
15/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - A) 16     Langwarrin Wildcats Fast 'N' Furious   def. by   Derinya DJ's 27 
15/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - A) 19     Belvedere Breakers - Gem   def.   Overport Celtics 18 
15/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - A) 24     Mt Eliza Meteors - Nyssen   def. by   Derinya Cubs 35 
15/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - A) 26     Mt Eliza Meteors - Robinson/Graf   def.   St John's Jaguars U/12 Boys Green 25 
15/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C2) 19     St Jude's Flames Green   def. by   Derinya Wizards 23 
15/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - A) 39     FB United   def. by   Skye Sonics - Vella 58 
15/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - A) 30     Woodlands Warriors Wizards   def. by   Woodlands Warriors Sweats 61 
15/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - C2) 26     Langwarrin Wildcats Claws   def. by   Derinya Dunkers 41 
15/02/20 (Sat) 18:15 (S19/20 - Girls U14 - D) 12     Mt Eliza Meteors - Stanborough   def. by   Mt Eliza Meteors - Maddaford 25 
16/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Masters Men) 44     Giants   def.   Raptors Rebels 26 
16/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed A/B) 47     The Magikarps   def.   GKP Renegades (Sunday) 42 
16/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed A/B) 54     I Can't Believe It's Not Butler   def.   Wildcats 36 
17/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B) 24     St Joachim's Panthers   def. by   Ballam Park Boomers (Panthers) 27 
17/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 20     Woodlands #SWAGGERS   def.   KP Giants Hunter
17/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C3) 20     Anti Ranga   def. by   Vicious nd Delicious 49 
17/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D1) 48     Everdaman   def. by   Score Review 55 
17/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B) 43     Gladiators   def.   Mills Squad 33 
17/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men A) 45     4 Maybe 5   def. by   Pistons 63 
18/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men A) 23     WUWAF   def. by   Panthers 36 
18/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men A) 43     Duke   def. by   Utah 58 
18/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men A) 38     Winfield Jets   def.   Whykickamoocow 36 
18/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men A) 21     Team Ramrod   def. by   The Goonies 47 
19/02/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - D) 21     FHS Squad   def.   Bayside Raiders Ulli 19 
19/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - B) 53     KP Giants Alderson   def.   Ballam Park Boomers (Graham) 50 
19/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 45     Bobcats U16B Frankston Flyers   def.   Frankston Wolves 20 
19/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 53     Ballerz'   def.   Squirtle Squad 48 
19/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D1) 26     Panthers   def.   Peninsula 22 
19/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 66     Shot Block Crusaders   def. by   Net Assets 79 
19/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women C) 37     Mumma Bulls   def.   Sunrises 24 
20/02/20 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 36     Space Jam   def. by   Langwarrin Wildcats Splashers 38 
20/02/20 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 58     The Ringerz   def.   Derinya Grizzlies 55 
20/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 44     Ballam Park Boomers (Preston)   def. by   FHS Frosty Ballers 67 
20/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men A) 58     Sonics (Terlaak)   def.   Sonics (Ioviero) 43 
20/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men A) 77     Pass me a Vailima   def.   Ed Sheeran and co 48 
20/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men A) 32     The Supremes   def.   Supersonics 30 
20/02/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men A) 47     Free Willy 2   def.   Penguins 38 
22/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 14     Derinya Ladybirds   def.   Derinya Gems
22/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 34     Woodlands Warriors Speedsters   def.   Woodlands Warriors Gunners 14 
22/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 18     Storm Rebels   def.   Rowellyn Rockets Lightening Bolt 13 
22/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 4) 12     Mt Eliza Meteors - Clerk   def. by   Mt Eliza Meteors - Margerison 28 
22/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - C1) 31     Woodlands Warriors Dunkers   def.   Overport Taipans 12 
22/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - A) 10     Mt Eliza Meteors - Leeves   def.   St John's Jaguars U/10 Girls Aqua
22/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - A) 21     Derinya Demons   def. by   Bobcats U10B Henderson 56 
22/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - A) 9     Woodlands Warriors Pearls   def. by   St Joachim's Panthers - Girl Power 19 
22/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - A) 29     Bobcats U12B Killingsworth   def. by   Mt Eliza Meteors - Enno 42 
22/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C2) 23     Skye Sonics - Morton   def. by   Bobcats U12.2B 29 
22/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C1) 33     Ballam Park Boomers (Green Machine)   def. by   PBBC U14B Thunder 38 
22/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - A) 30     FB United   def. by   FB Crusaders 63 
22/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - C2) 13     Mt Eliza Meteors - Kuffer   def. by   Rowellyn Rockets 42 
22/02/20 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - A) 31     Ballam Park Boomers (Bailey)   def. by   Woodlands Warriors Wabbits 36 
23/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Masters Men) 45     Saints   def.   Legends Plus 33 
23/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed A/B) 48     I Can't Believe It's Not Butler   def.   Velvet Thunder 26 
23/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed A/B) 41     The Magikarps   def.   BAH 22 
24/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 44     FB Emeralds   def.   Bobcats U21G
24/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - B) 41     Ballam Park Boomers (Panthers)   def.   Mt Eliza Meteors - Wade 26 
24/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C3) 24     Dave   def. by   Anti Ranga 30 
24/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D1) 21     Team Goose   def. by   Score Review 37 
24/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men A) 40     The Brick Layers   def. by   Fish On 49 
24/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D2) 42     Crave   def. by   Team Boloz 48 
25/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men A) 20     The Goonies   def.   Duke
25/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men A) 44     Panthers   def.   Winfield Jets 27 
25/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men A) 33     Whykickamoocow   def. by   Team Ramrod 41 
25/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men A) 54     WUWAF   def.   Utah 40 
26/02/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - B) 20     Ballam Park Boomers (Graham)   def.   FB Crusaders
26/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D) 33     Bobcats U16.3B   def. by   Woodlands Warriors Jammers 57 
26/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1) 44     Bobcats U16.4B   def. by   Bayside Raiders Jake 45 
26/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 52     Kobe Kwan Kanobi   def. by   Space Jam 57 
26/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D1) 31     Savages   def. by   Shooting Stars 35 
26/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 52     Mixed Nuts   def.   Ballerz' 43 
26/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women C) 27     Clueless   def.   Mumma Bulls 22 
27/02/20 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 64     The Ringerz   def.   PBBC U18B Raiders 60 
27/02/20 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 58     Langwarrin Wildcats Splashers   def.   Woodleigh Wizards 39 
27/02/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 52     Coastal Royals Gold   def. by   Bobcats U18.2B 55 
27/02/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men A) 97     Pass me a Vailima   def.   Supersonics 41 
27/02/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men A) 22     Sonics (Ioviero)   def. by   The Supremes 23 
27/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men A) 58     Penguins   def.   Ed Sheeran and co 54 
27/02/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men A) 32     Sonics (Terlaak)   def. by   Free Willy 2 55 
29/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 5)   Derinya Dashers   vs   Rowellyn Rockets Launchers  
29/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 1)   Mt Eliza Meteors - Worrall   vs   Bobcats U08.3  
29/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 2)   Derinya Starlights   vs   Mt Eliza Meteors - Johnstone  
29/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 5)   Mt Eliza Meteors - King   vs   Bayside Raiders Knoop-Griffin  
29/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - C1)   Bayside Raiders Kidney   vs   Woodlands Warriors Timber Wolves  
29/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - A)   PBC Devils   vs   Woodlands Warriors Butterflies  
29/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - B2)   Lazer Gunns   vs   FB United  
29/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - A)   St Joachim's Panthers - Girl Power   vs   Lazer Diamonds  
29/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - A)   Langwarrin Wildcats Thunder   vs   Bobcats U12B Brady  
29/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C2)   St John's Jaguars U/12 Boys Blue   vs   Bobcats U12.2B  
29/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C1)   Ballam Park Boomers (Green Machine)   vs   FHS Storm  
29/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - A)   Ballam Park Boomers (Bailey)   vs   FB Strikers  
29/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - C2)   Baxter Buddies U14   vs   Rowellyn Rockets  
29/02/20 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - A)   FB Crusaders   vs   Woodlands Warriors Giants  
01/03/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Masters Men)   Paper Boys   vs   Legends  
01/03/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed A/B)   I want a McFlurry aye   vs   BAH  
01/03/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed A/B)   Bulls   vs   Velvet Thunder  
02/03/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   KP Giants Hunter   vs   Bobcats U21G  
02/03/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - B)   Lazer Stars   vs   Ballam Park Boomers (Panthers)  
02/03/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men A)   Pistons   vs   Vikings  
02/03/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C3)   Razorlight   vs   Dave  
02/03/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men B)   Mills Squad   vs   Steph's Chefs  
02/03/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D1)   Wolfpack   vs   Age! (Mon)  
03/03/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men A)   Team Ramrod   vs   Duke  
03/03/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men A)   Utah   vs   Whykickamoocow  
03/03/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men A)   Panthers   vs   The Goonies  
03/03/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men A)   WUWAF   vs   Winfield Jets  
04/03/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - D)   Bobcats U16B Grant   vs   Bayside Raiders Ulli  
04/03/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C1)   Langwarrin Wildcats Blazers   vs   FHS Eagles  
04/03/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1)   St Joachim's Panthers - 4   vs   Skye Sonics - Dowell  
04/03/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   The Team of Dreams   vs   Kobe Kwan Kanobi  
04/03/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Mega Minx   vs   Peninsula  
04/03/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Chicken Noodle Hoops   vs   Clueless  
04/03/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women C)   Burra's   vs   Dazzling Divas  
05/03/20 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   Ballam Park Boomers (Preston)   vs   PBBC U18B Raiders  
05/03/20 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - B)   FB Crusaders   vs   FB Raptors  
05/03/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   Skye Sonics - Vella   vs   Derinya Grizzlies  
05/03/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men A)   Penguins   vs   Supersonics  
05/03/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men A)   Sonics (Terlaak)   vs   Ed Sheeran and co  
05/03/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men A)   Sonics (Ioviero)   vs   Free Willy 2  
05/03/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men A)   The Supremes   vs   Pass me a Vailima  
10/03/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men A)   The Goonies   vs   Utah  
10/03/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men A)   Team Ramrod   vs   Winfield Jets  
10/03/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men A)   Duke   vs   WUWAF  
10/03/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men A)   Panthers   vs   Whykickamoocow  
11/03/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C2)   St John's Jets   vs   Langwarrin Wildcats 76ers  
11/03/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - D)   Rowellyn Rockets Gold   vs   FHS Squad  
11/03/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - C1)   FHS Ballers   vs   FB Cavaliers  
11/03/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Space Jam (Trewhitt)   vs   Kobe Kwan Kanobi  
11/03/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Peninsula   vs   The Jordettes  
11/03/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   TSG   vs   Lemons  
11/03/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women C)   Jaguars   vs   Bin Chickens  
12/03/20 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   Dragons   vs   Dad and Co  
12/03/20 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   Coastal Royals Gold   vs   The Ringerz  
12/03/20 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   Ballam Park Boomers (Preston)   vs   Ballam Park Boomers (Tonks)  
12/03/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men A)   The Supremes   vs   Penguins  
12/03/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men A)   Ed Sheeran and co   vs   Free Willy 2  
12/03/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men A)   Pass me a Vailima   vs   Sonics (Terlaak)  
12/03/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men A)   Sonics (Ioviero)   vs   Supersonics  
14/03/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 3)   PBC Giants   vs   Langwarrin Wildcats Lynx  
14/03/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - A)   St Anne's Avengers McCormack   vs   Woodlands Warriors Butterflies  
14/03/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U10 - B)   PBC Redbacks   vs   KP Giants Jeffries  
14/03/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - A)   St Joachim's Panthers - Girl Power   vs   Mt Eliza Meteors - Nyssen  
14/03/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - A)   Bobcats U12B Killingsworth   vs   Mt Eliza Meteors - Robinson/Graf  
14/03/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - C2)   Derinya Wizards   vs   Skye Sonics - Morton  
14/03/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - C1)   FB Warriors   vs   Bobcats U14.1B  
14/03/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - A)   Skye Sonics - Vella   vs   FB Strikers  
14/03/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - C2)   Derinya Dunkers   vs   Mt Eliza Meteors - Kuffer  
14/03/20 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - A)   Woodlands Warriors Giants   vs   Bobcats U14.5B