Frankston Crt #1

Venue Address
90 Bardia Avenue

Seaford
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
22/09/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Masters Men) 44     Devils   def.   Physio's Delight 34 
22/09/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Masters Men) 30     The Eagles   def. by   Legends Plus 36 
22/09/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Masters Men) 55     Paper Boys   def.   Dejavu 37 
22/09/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Masters Men) 42     Giants   def.   Legends 29 
23/09/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men A) 55     Fireballers   def. by   NAFAS 70 
23/09/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men A) 48     4 Maybe 5   def. by   1/2 Price Ribs Wings & Pints 78 
23/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men A) 50     The Flow   def.   The Brick Layers 42 
23/09/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men A) 48     Vikings   def. by   Nuggets 54 
24/09/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men A) 42     WUWAF   def. by   The Goonies 50 
24/09/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men A) 31     Winfield Jets   def. by   Whykickamoocow 33 
24/09/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men A) 46     Utah   def.   Panthers 34 
24/09/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men A) 55     Duke   def.   Silver Spurs 25 
25/09/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) Squirtle Squad   def. by   Shot Block Crusaders 20 
25/09/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women A) 45     Wiggles   def.   ACES 13 
25/09/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women A) 42     Balls Up   def.   Allstars 29 
25/09/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women A) 32     Gas Baggers   def.   Splash Sisters 27 
26/09/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men A) 63     Free Willy 2   def.   Penguins 57 
26/09/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men A) 47     Supersonics   def. by   Sonics (Terlaak) 86 
26/09/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men A) 30     The Supremes   def. by   Steamers 34 
26/09/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men A) 34     Sonics (Ioviero)   def. by   Pass me a Vailima 46 
29/09/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Masters Men) 49     Legends   def.   Legends Plus 37 
29/09/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Masters Men) 37     Giants   def.   Dejavu 31 
29/09/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Masters Men) 12     The Eagles   def. by   Physio's Delight 36 
29/09/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Masters Men) 31     Paper Boys   def. by   Saints 40 
30/09/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men A) 46     Pistons   def.   Fish On 32 
30/09/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men A) 48     4 Maybe 5   def.   Globex Corp 28 
30/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men A) 45     The Brick Layers   def. by   Vikings 56 
30/09/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men A) 44     NAFAS   def.   Nuggets 39 
01/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men A) 41     The Goonies   def. by   Whykickamoocow 43 
01/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men A) 44     WUWAF   def.   Panthers 39 
01/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men A) 44     Winfield Jets   def.   Silver Spurs 21 
01/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men A) 31     Utah   def. by   Team Ramrod 33 
02/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women A) 27     Splash Sisters   def. by   ACES 28 
02/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women A) 35     Gas Baggers   def.   Allstars 21 
02/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women A) 71     Wiggles   def.   The Tropics 22 
02/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 35     NQR   def. by   The Team of Dreams 61 
03/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men A) 34     Penguins   def. by   Sonics (Terlaak) 60 
03/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men A) 63     Free Willy 2   def.   Steamers 52 
03/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men A) 22     Supersonics   def. by   Pass me a Vailima 66 
03/10/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men A) 41     The Supremes   def. by   Ed Sheeran and co 53 
06/10/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Masters Men) 27     Legends Plus   def. by   Dejavu 28 
06/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Masters Men) 29     Legends   def. by   Physio's Delight 31 
06/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Masters Men) 28     Giants   def. by   Saints 32 
06/10/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Masters Men) 22     The Eagles   def. by   Whose Your Daddy? 23 
07/10/19 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women) 21     Mumma Bulls   def. by   Wii Not Fit 40 
07/10/19 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women) 63     Chicken Curry   def.   Seaside Swans 34 
07/10/19 (Mon) 11:00 (S19/20 - Monday Morning Women) 22     Lethal Ladies   def.   Perfect Strangers 16 
07/10/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - A ) 65     Mt Eliza Meteors - Rault   def.   Ballam Park Boomers (O'Donohue)
07/10/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A ) 20     Skye Sonics - Gunn   def.   FB Phoenix
07/10/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 17     KP Giants Hunter   def. by   Mt Eliza Meteors - Gibson 38 
07/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men A) 49     Fish On   def.   Vikings 44 
07/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men A) 47     Pistons   def.   Globex Corp 40 
07/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men A) 34     The Brick Layers   def. by   Nuggets 47 
07/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men A) 35     4 Maybe 5   def. by   The Flow 50 
08/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men A) 25     Whykickamoocow   def. by   Panthers 32 
08/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men A) 54     The Goonies   def.   Silver Spurs 36 
08/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men A) 40     WUWAF   def.   Team Ramrod 35 
08/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men A) 28     Winfield Jets   def. by   Duke 44 
09/10/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - A) 66     FHS Serpents   def.   FHS Fruit Loops 41 
09/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - A) 61     Rowellyn Rockets Jess   def.   Woodlands Warriors DC 53 
09/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - A) 44     Bobcats U16B Philippe   def. by   Dragons 67 
09/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women A) 31     ACES   def.   Allstars 15 
09/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women A) 62     Gas Baggers   def.   Balls Up 24 
09/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women A) 52     Splash Sisters   def.   The Tropics 22 
09/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 35     NQR   def. by   Space Jam (Trewhitt) 37 
10/10/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 27     Mt Eliza Meteors - Wilton   def. by   Skye Sonics - Vella 64 
10/10/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 55     Ballam Park Boomers (Tonks)   def.   Derinya Grizzlies 45 
10/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 29     Dragons   def. by   Bobcats U18.2B 38 
10/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men A) 20     Sonics (Terlaak)   def.   Steamers
10/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men A) 38     Penguins   def. by   Pass me a Vailima 69 
10/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men A) 57     Free Willy 2   def.   Ed Sheeran and co 51 
10/10/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men A) 42     Supersonics   def. by   Sonics (Ioviero) 58 
12/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) PBC Giants   def. by   Woodlands Warriors Cubs 27 
12/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 6     Langwarrin Wildcats Lynx   def. by   KP Giants G8'S 28 
12/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 7     Derinya Starlights   def. by   Mt Eliza Meteors - Bell 10 
12/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 38     Woodlands Warriors Gunners   def.   Bobcats U08.1B
12/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 16     FB Crusaders   def.   Derinya Thunder 11 
12/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - A) 22     Mt Eliza Meteors - Marsden   def.   Lazer Bros 21 
12/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U10 - A) 9     Derinya DJ's   def. by   PBC Devils 16 
12/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - A) 26     Mt Eliza Meteors - Enno   def. by   Bobcats U12B Brady 44 
12/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - A) 7     Lazer Diamonds   def. by   FB Emeralds 28 
12/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - A) 61     Woodlands Warriors Klein   def.   Bobcats U12B Tigers 22 
12/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - A) 52     Woodlands Warriors Sweats   def.   Bayside Raiders Richard 27 
12/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - A) 14     St Anne's Avengers Tenner   def. by   Rowellyn Mockingjay 30 
12/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - A) 33     Woodlands Warriors Giants   def. by   Skye Sonics - Vella 34 
12/10/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - A) 49     FB Crusaders   def.   FB United 33 
13/10/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Masters Men) 23     Dejavu   def. by   Physio's Delight 32 
13/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Masters Men) 30     Legends Plus   def. by   Saints 60 
13/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Masters Men) 33     Legends   def.   Whose Your Daddy? 25 
13/10/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Masters Men) 37     Giants   def.   Raptors Rebels 21 
14/10/19 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women) 32     Wii Not Fit   def.   Warrior Women 21 
14/10/19 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women) 15     Alley-Oops   def. by   Perfectly Poised 36 
14/10/19 (Mon) 11:00 (S19/20 - Monday Morning Women) 25     Double Dribblers   def. by   NPIRE 54 
14/10/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - A ) 19     Woodlands Warriors Swish   def. by   Skye Sonics - Noonan 30 
14/10/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A ) 27     Ballam Park Boomers (O'Donohue)   def. by   FB Diamonds 46 
14/10/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 34     Bobcats U21G   def.   Mt Eliza Meteors - Hoult 30 
14/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men A) 43     Fish On   def.   Nuggets 30 
14/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men A) 49     4 Maybe 5   def.   Fireballers 44 
14/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men A) 57     Pistons   vs   The Flow 57 
14/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men A) 30     The Brick Layers   def. by   1/2 Price Ribs Wings & Pints 81 
15/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men A) 20     Panthers   def.   Silver Spurs
15/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men A) 36     Whykickamoocow   def. by   Team Ramrod 44 
15/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men A) 81     The Goonies   def.   Duke 39 
15/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men A) 45     WUWAF   def. by   Utah 49 
16/10/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - A) 61     FB Crusaders   def.   Dragons 60 
16/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - A) 42     FHS Fruit Loops   def.   Bobcats U16B Philippe 36 
16/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - A) 63     Woodlands Warriors DC   def.   FHS Breakerz 52 
16/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women A) 20     Splash Sisters   def.   Wiggles
16/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women A) 22     ACES   def. by   Balls Up 27 
16/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women A) 49     Allstars   def.   The Tropics 23 
16/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 35     Ballerz'   def. by   Kobe Kwan Kanobi 56 
17/10/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 52     Skye Sonics - Vella   def. by   Coastal Royals Gold 72 
17/10/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 38     Mt Eliza Meteors - Wilton   vs   Bobcats U18.2B 38 
17/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - A) 40     Dragons   def. by   The Ringerz 51 
17/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men A) 59     Ed Sheeran and co   def.   Supersonics 35 
17/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men A) 35     Pass me a Vailima   def.   Free Willy 2 29 
17/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men A) 33     The Supremes   def.   Sonics (Terlaak) 19 
17/10/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men A) 36     Sonics (Ioviero)   def. by   Penguins 46 
19/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 8     Woodlands Warriors Speedy Cheetahs   def. by   KP Giants G8'S 25 
19/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 5     Derinya Smurfettes   def. by   Mt Eliza Meteors - Johnstone 19 
19/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 57     Woodlands Warriors Speedsters   def.   Rowellyn Rockets Lightning
19/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 24     Woodlands Warriors Gunners   def.   Bobcats U08.3 15 
19/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 3     Rowellyn Rockets Angels   def. by   Derinya Starlights 22 
19/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - A) 49     Bobcats U10B Henderson   def.   Overport Celtics 18 
19/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U10 - A) 18     Rowellyn Rockets Patto   def.   St Anne's Avengers McCormack 12 
19/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - A) 33     Bobcats U12B Brady   def.   Bobcats U12B Wright 25 
19/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - A) 14     Mt Eliza Meteors - Rowe   def. by   Woodlands Warriors Lions 20 
19/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - A) 30     Mt Eliza Meteors - Orth   vs   Langwarrin Wildcats Thunder 30 
19/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - A) 32     Woodlands Warriors Wabbits   def.   Skye Sonics - Vella 19 
19/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - A) 73     Mt Eliza Meteors - Gilligan   def.   Woodlands Warriors Crystals 16 
19/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Girls U14 - A) 11     Rowellyn Jets   def. by   St Anne's Avengers Tenner 24 
19/10/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - A) 50     Bayside Raiders Richard   def.   Woodlands Warriors Wizards 44 
20/10/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Masters Men) 41     Physio's Delight   def. by   Saints 46 
20/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Masters Men) 36     Dejavu   def.   Whose Your Daddy? 23 
20/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Masters Men) 30     Legends Plus   def. by   Raptors Rebels 55 
20/10/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Masters Men) 22     Legends   def. by   Devils 45 
21/10/19 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women) 15     Warrior Women   def. by   Seaside Swans 34 
21/10/19 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women) 32     Mumma Bulls   def.   Perfect Strangers 16 
21/10/19 (Mon) 11:00 (S19/20 - Monday Morning Women) 20     Chicken Curry   def.   Lethal Ladies
21/10/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 37     Swampies   def.   Mt Eliza Meteors - Gibson 36 
21/10/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) Guns   def. by   Mt Eliza Meteors - Hoult 20 
21/10/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - A ) 48     Mt Eliza Meteors - Rault   def.   FB Diamonds 46 
21/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men A) 40     Fish On   def. by   1/2 Price Ribs Wings & Pints 57 
21/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men A) 50     Pistons   def. by   Fireballers 51 
21/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men A) 58     The Brick Layers   def. by   NAFAS 75 
21/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men A) 44     Vikings   def. by   The Flow 46 
23/10/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - A) 79     Suns   def.   FB Crusaders 35 
23/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - A) 54     Woodlands Warriors DC   def.   FHS Fruit Loops 45 
23/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - A) 40     FHS Breakerz   def. by   Bobcats U16B Philippe 68 
23/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women A) 25     Splash Sisters   def. by   ACES 32 
23/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women A) 45     Wiggles   def.   Gas Baggers 27 
23/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women A) 24     Allstars   def.   Balls Up 21 
23/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 53     Shot Block Crusaders   def. by   Kobe Kwan Kanobi 66 
26/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 22     Rowellyn Rockets Lightening Bolt   def.   Woodlands Warriors Speedy Cheetahs
26/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 14     Skye Sonics - Bennett   def.   Bobcats U08.5 12 
26/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 8     Derinya Dark Birds   def. by   FB Crusaders 39 
26/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 6     Woodlands Warriors Sparkles   def. by   Mt Eliza Meteors - Bell 31 
26/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 2) 16     Mt Eliza Meteors - Reid   def. by   Overport Devils 25 
26/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - A) 16     Lazer Bros   def. by   Overport Celtics 26 
26/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U10 - A) 13     PBC Devils   def.   Woodlands Warriors Shimmer
26/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - A) 32     Bobcats U12B Wright   def. by   Derinya Fire 34 
26/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - A) 22     St Joachim's Panthers - Girl Power   def. by   Derinya Cubs 31 
26/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - A) 29     Bobcats U12B Killingsworth   def. by   Mt Eliza Meteors - Enno 37 
26/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - A) 55     Woodlands Warriors Sweats   def.   FB United 27 
26/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - A) 20     Rowellyn Mockingjay   def.   Skye Sonics - Gunn
26/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - A) 32     Woodlands Warriors Wizards   def. by   Ballam Park Boomers (Bailey) 44 
26/10/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Girls U14 - A) 20     St Anne's Avengers Tenner   def.   Rowellyn Rockets Devils
27/10/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Masters Men) 52     Saints   def.   Whose Your Daddy? 30 
27/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Masters Men) 30     Physio's Delight   def. by   Raptors Rebels 35 
27/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Masters Men) 45     Legends Plus   def.   Paper Boys 36 
27/10/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Masters Men) 36     Dejavu   def. by   Devils 57 
28/10/19 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women) 44     Seaside Swans   def.   Perfectly Poised 12 
28/10/19 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women) 32     Wii Not Fit   def. by   NPIRE 69 
28/10/19 (Mon) 11:00 (S19/20 - Monday Morning Women) 20     Alley-Oops   def. by   Double Dribblers 30 
28/10/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 29     Mt Eliza Meteors - Gibson   def. by   Woodlands #SWAGGERS 50 
28/10/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A ) 38     Woodlands Warriors Swish   def.   Rowellyn Rockets Wreckers 16 
28/10/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 29     FB Rubies   def.   Langwarrin Wildcats Stars 24 
28/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men A) 43     Nuggets   def. by   The Flow 60 
28/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men A) 64     Globex Corp   def.   1/2 Price Ribs Wings & Pints 40 
28/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men A) 74     Vikings   def.   Fireballers 50 
28/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men A) 42     Fish On   def. by   NAFAS 76 
30/10/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - A) 33     FB Crusaders   def. by   FHS Fruit Loops 58 
30/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - A) 50     Suns   def.   Bobcats U16B Philippe 42 
30/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - A) 49     Woodlands Warriors DC   def.   Dragons 43 
30/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women A) 27     Allstars   def. by   Wiggles 46 
30/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women A) 34     Balls Up   def. by   Splash Sisters 59 
30/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women A) 23     ACES   def. by   Gas Baggers 39 
30/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 33     Space Jam (Trewhitt)   def. by   The Team of Dreams 55 
06/11/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - A) 71     Bobcats U16B Philippe   def.   Ballam Park Boomers (Graham) 37 
06/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - A) 74     Woodlands Warriors DC   def. by   FHS Serpents 79 
06/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - A) 46     Suns   def. by   FHS Fruit Loops 52 
06/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women A) 28     Gas Baggers   def. by   Balls Up 31 
06/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women A) 51     Wiggles   def.   ACES 28 
06/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women A) 62     Splash Sisters   def.   Allstars 36 
06/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 39     Backcourt Violators   def.   Shot Block Crusaders 38 
09/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 14     Woodlands Warriors Speedy Cheetahs   def.   Belvedere Breakers - Muller 10 
09/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 20     Bobcats U08.5   def.   Langwarrin Wildcats Leopards
09/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 28     Rowellyn Rockets Unicorns   def.   Langwarrin Wildcats Lynx
09/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 2     Rowellyn Rockets Rainbows   def. by   Derinya Starlights 33 
09/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 14     Mt Eliza Meteors - Worrall   def. by   Woodlands Warriors Gunners 28 
09/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - A) 8     Overport Rebels   def. by   Lazer Pearls 48 
09/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - A) 32     Skye Sonics - Paratene   def.   Bobcats U10 Knight 20 
09/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - A) 15     St Joachim's Panthers - Girl Power   def. by   Woodlands Warriors Lions 17 
09/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - A) 20     Lazer Diamonds   def.   Woodlands Warriors Pearls 14 
09/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - A) 39     Bobcats U12B Brady   def.   Bobcats U12B Killingsworth 15 
09/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - A) 34     Ballam Park Boomers (Bailey)   def. by   Skye Sonics - Vella 39 
09/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - A) 22     Skye Sonics - Gunn   def. by   Woodlands Warriors Crystals 43 
09/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - A) 37     Woodlands Warriors Red   def.   Woodlands Warriors Wizards 36 
09/11/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Girls U14 - A) 51     Rowellyn Mockingjay   def.   Woodlands Warriors Opals
10/11/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Masters Men) 44     Dejavu   def. by   The Eagles 58 
10/11/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Masters Men) 39     Saints   def. by   Devils 66 
10/11/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Masters Men) 55     Physio's Delight   def.   Paper Boys 33 
10/11/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Masters Men) 19     Whose Your Daddy?   def. by   Raptors Rebels 45 
11/11/19 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women) 30     Perfectly Poised   def.   Perfect Strangers
11/11/19 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women) 18     Warrior Women   def. by   Lethal Ladies 25 
11/11/19 (Mon) 11:00 (S19/20 - Monday Morning Women) 25     Mumma Bulls   def. by   Chicken Curry 41 
11/11/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 31     Swampies   def.   Woodlands #SWAGGERS 28 
11/11/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A ) 30     Rowellyn Mockingjay - Black   def.   Skye Sonics - Gunn 28 
11/11/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 21     Mt Eliza Meteors - Hoult   def. by   Bayside Raiders de Haan 35 
11/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men A) 62     The Flow   def.   1/2 Price Ribs Wings & Pints 60 
11/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men A) 43     Nuggets   def.   Fireballers 35 
11/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men A) 52     Globex Corp   def. by   NAFAS 58 
11/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men A) 53     Vikings   def.   4 Maybe 5 45 
13/11/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - A) 54     Suns   vs   FHS Serpents 54 
13/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - A) 74     FHS Fruit Loops   def.   Bobcats U16B Philippe 47 
13/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - A) 64     Woodlands Warriors DC   def.   Rowellyn Rockets Jess 61 
13/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 20     Space Jam   def.   Space Jam (Trewhitt)
13/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women A) 43     Gas Baggers   def.   Allstars 29 
13/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women A) 28     Splash Sisters   def. by   Wiggles 53 
13/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women A) 41     Balls Up   def.   ACES 39 
18/11/19 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women) 15     Perfect Strangers   def. by   NPIRE 57 
18/11/19 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women) 22     Seaside Swans   def. by   Double Dribblers 26 
18/11/19 (Mon) 11:00 (S19/20 - Monday Morning Women) 35     Wii Not Fit   def.   Alley-Oops 24 
18/11/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - A ) 54     FB Phoenix   def.   Woodlands Warriors Swish 25 
18/11/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 74     Mt Eliza Meteors - Gibson   def.   Woodleigh Jaguars 21 
18/11/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 67     Woodlands #SWAGGERS   def.   Langwarrin Wildcats Stars
18/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men A) 20     1/2 Price Ribs Wings & Pints   def.   Fireballers
18/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men A) 50     The Flow   def. by   NAFAS 67 
18/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men A) 41     Nuggets   def. by   4 Maybe 5 48 
18/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men A) 57     Globex Corp   def.   The Brick Layers 31 
20/11/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - A) 65     Suns   def. by   Rowellyn Rockets Jess 73 
20/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - A) 84     Woodlands Warriors DC   def.   Ballam Park Boomers (Graham) 44 
20/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - A) 37     FHS Serpents   def.   FHS Fruit Loops 30 
20/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women A) 25     Allstars   def.   ACES 22 
20/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women A) 26     Splash Sisters   def. by   Gas Baggers 47 
20/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women A) 72     Wiggles   def.   Balls Up 14 
20/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 61     Net Assets   def.   Backcourt Violators 35 
23/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 16     Bobcats U08.3   def. by   Woodlands Warriors Speedsters 49 
23/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 14     Woodlands Warriors Raptors   def. by   Lazer Blitz 22 
23/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 10     Belvedere Breakers - Muller   def. by   Lazer Gems 24 
23/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 16     Rowellyn Rockets Unicorns   def.   PBC Giants
23/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 16     Derinya Thunder   def. by   Woodlands Warriors Gunners 20 
23/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - A) 15     PBC Devils   def.   St John's Jaguars U/10 Girls Aqua 10 
23/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U10 - A) 20     Langwarrin Wildcats Fast 'N' Furious   def.   St Anne's Avengers McCormack
23/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - A) 29     Mt Eliza Meteors - Orth   def.   Langwarrin Wildcats Thunder 24 
23/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - A) 46     FB Emeralds   def.   Lazer Diamonds 12 
23/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - A) Woodlands Warriors Lions   def. by   Mt Eliza Meteors - Nyssen 20 
23/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - A) 32     Ballam Park Boomers (Bailey)   def. by   FB Crusaders 60 
23/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - A) 29     Rowellyn Jets   def. by   St Anne's Avengers Tenner 54 
23/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - A) 38     FB Strikers   def.   Bobcats U14.5B 33 
23/11/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Girls U14 - A) 50     Rowellyn Mockingjay   def.   Rowellyn Rockets Devils 18 
24/11/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Masters Men) 30     Physio's Delight   def.   Giants 23 
24/11/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Masters Men) 29     Raptors Rebels   def. by   Devils 48 
24/11/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Masters Men) 20     Saints   def.   The Eagles
24/11/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Masters Men) 18     Whose Your Daddy?   def. by   Paper Boys 40 
25/11/19 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women) 60     NPIRE   def.   Lethal Ladies 26 
25/11/19 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women) 18     Perfectly Poised   def. by   Chicken Curry 34 
25/11/19 (Mon) 11:00 (S19/20 - Monday Morning Women) 13     Warrior Women   def. by   Mumma Bulls 40 
25/11/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - A ) 45     Skye Sonics - Noonan   def.   Mt Eliza Meteors - Rault 43 
25/11/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 18     Mt Eliza Meteors - Hoult   def. by   KP Giants Hunter 23 
25/11/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 17     Bayside Raiders de Haan   def.   FB Emeralds 13 
25/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men A) 62     Fireballers   def.   NAFAS 56 
25/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men A) 53     Nuggets   def.   Pistons 46 
25/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men A) 35     The Flow   def.   The Brick Layers 34 
25/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men A) 69     1/2 Price Ribs Wings & Pints   def.   4 Maybe 5 44 
26/11/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men A) 43     WUWAF   def.   Whykickamoocow 35 
26/11/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men A) 24     Duke   def. by   Panthers 45 
26/11/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men A) 39     Team Ramrod   def.   Utah 34 
27/11/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - A) 54     Dragons   def.   Suns 53 
27/11/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - A) 48     FHS Fruit Loops   def.   Rowellyn Rockets Jess 34 
27/11/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - A) 43     Bobcats U16B Philippe   def. by   FHS Serpents 67 
27/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women A) 17     Gas Baggers   def. by   Wiggles 41 
27/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women A) 42     Balls Up   def.   Allstars 31 
27/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women A) 30     ACES   def. by   Splash Sisters 50 
27/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 30     NQR   def. by   Space Jam 84 
30/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 8     Lazer Gems   def. by   Woodlands Warriors Cubs 18 
30/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 15     Lazer Blitz   def.   Lazer Demons 12 
30/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 9     Woodlands Warriors Gunners   def. by   Mt Eliza Meteors - Worrall 32 
30/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 2     Langwarrin Wildcats Lynx   def. by   Mt Eliza Meteors - Johnstone 42 
30/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 28     FB Crusaders   def.   Woodlands Warriors Speedsters 16 
30/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - A) 27     Belvedere Breakers - Gem   def.   Mt Eliza Meteors - Marsden 20 
30/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U10 - A) 2     Woodlands Warriors Butterflies   def. by   Derinya DJ's 18 
30/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - A) 21     Bobcats U12B Killingsworth   def. by   Langwarrin Wildcats Thunder 75 
30/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - A) 15     Mt Eliza Meteors - Rowe   def. by   Woodlands Warriors Lions 17 
30/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - A) 39     Mt Eliza Meteors - Nyssen   def.   Woodlands Warriors Pearls 14 
30/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - A) 28     Woodlands Warriors Red   def. by   Woodlands Warriors Giants 53 
30/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - A) 20     Woodlands Warriors Opals   def.   Woodlands Warriors Crystals
30/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - A) 47     Bayside Raiders Richard   def.   Woodlands Warriors Wabbits 39 
30/11/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Girls U14 - A) Rowellyn Jets   def. by   Mt Eliza Meteors - Gilligan 20 
01/12/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Masters Men) 56     Devils   def.   Paper Boys 46 
01/12/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Masters Men) 20     Raptors Rebels   def.   The Eagles
01/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Masters Men) 26     Whose Your Daddy?   def. by   Giants 27 
01/12/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Masters Men) 42     Saints   def.   Legends 34 
02/12/19 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women) 21     Lethal Ladies   def. by   Double Dribblers 34 
02/12/19 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women) 48     Perfect Strangers   def.   Alley-Oops 23 
02/12/19 (Mon) 11:00 (S19/20 - Monday Morning Women) 29     Seaside Swans   def. by   Wii Not Fit 36 
02/12/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 76     Woodlands #SWAGGERS   def.   Bobcats U21G 30 
02/12/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A ) 37     FB Diamonds   def.   Skye Sonics - Gunn 23 
02/12/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 19     Bayside Raiders de Haan   def. by   KP Giants Hunter 22 
02/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men A) 58     NAFAS   def.   4 Maybe 5 46 
02/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men A) 61     1/2 Price Ribs Wings & Pints   def.   Pistons 42 
02/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men A) 49     Fireballers   def.   The Brick Layers 42 
02/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men A) 55     The Flow   def.   Fish On 43 
04/12/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - A) FHS Serpents   def. by   Rowellyn Rockets Jess 20 
04/12/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - A) 53     Woodlands Warriors DC   def. by   Suns 72 
04/12/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - A) FHS Fruit Loops   def. by   Dragons 20 
04/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women A) 30     Allstars   def. by   Wiggles 59 
04/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women A) 44     Balls Up   def.   Splash Sisters 31 
04/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women A) 28     ACES   def. by   Gas Baggers 41 
04/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B) 31     Wii Not Fit!   def.   Awkward Turtles 21 
07/12/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 22     Woodlands Warriors Cubs   def.   Storm Rebels
07/12/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 14     Lazer Demons   def. by   Rowellyn Rockets Lightning 34 
07/12/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 19     Bobcats U08.3   vs   FB Crusaders 19 
07/12/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 26     Mt Eliza Meteors - Worrall   def.   Derinya Thunder 20 
07/12/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 2     Derinya Divas   def. by   Mt Eliza Meteors - Johnstone 20 
07/12/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Girls U10 - A) 16     Mt Eliza Meteors - Leeves   def.   Woodlands Warriors Shimmer 13 
07/12/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U10 - A) 25     Langwarrin Wildcats Fast 'N' Furious   def.   St John's Jaguars U/10 Girls Aqua 12 
07/12/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - A) 29     Derinya Cubs   def.   Lazer Diamonds 18 
07/12/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - A) 20     Mt Eliza Meteors - Nyssen   def.   St Joachim's Panthers - Girl Power
07/12/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - A) 32     Bobcats U12B Killingsworth   def.   St John's Jaguars U/12 Boys Green 31 
07/12/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - A) 40     Skye Sonics - Vella   def. by   Bobcats U14.5B 47 
07/12/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - A) 33     Rowellyn Mockingjay   def. by   St Anne's Avengers Tenner 34 
07/12/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - A) 35     Ballam Park Boomers (Bailey)   def. by   Woodlands Warriors Sweats 51 
07/12/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Girls U14 - A) 22     Rowellyn Jets   def. by   Skye Sonics - Gunn 42 
08/12/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Masters Men) 20     Paper Boys   def.   The Eagles
08/12/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Masters Men) 42     Devils   def.   Giants 28 
08/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Masters Men) 48     Raptors Rebels   def.   Legends 34 
08/12/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Masters Men) 32     Whose Your Daddy?   def.   Legends Plus 25 
09/12/19 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women) 24     Double Dribblers   def. by   Chicken Curry 31 
09/12/19 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women) 37     NPIRE   def.   Mumma Bulls 12 
09/12/19 (Mon) 11:00 (S19/20 - Monday Morning Women) 35     Perfectly Poised   def.   Warrior Women 17 
09/12/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 34     FB Emeralds   def.   KP Giants Hunter 12 
09/12/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A ) 21     Rowellyn Mockingjay - Black   def. by   Woodlands Warriors Swish 28 
09/12/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 32     Mt Eliza Meteors - Hoult   def. by   Mt Eliza Meteors - Gibson 67 
09/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men A) 54     Fireballers   def.   Fish On 32 
09/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men A) 37     NAFAS   def. by   Pistons 61 
09/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men A) 41     4 Maybe 5   def.   The Brick Layers 24 
09/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men A) 56     1/2 Price Ribs Wings & Pints   def. by   Vikings 60 
11/12/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - A) 50     Dragons   def. by   FHS Serpents 70 
11/12/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - A) 61     Bobcats U16B Philippe   def.   Rowellyn Rockets Jess 59 
11/12/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - A) 38     FHS Fruit Loops   def. by   Woodlands Warriors DC 45 
11/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women A) Gas Baggers   def. by   Balls Up 20 
11/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women A) 58     Wiggles   def.   ACES 18 
11/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women A) 66     Splash Sisters   def.   Allstars 24 
11/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 24     NQR   def. by   Squirtle Squad 34 
14/12/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 21     KP Giants G8'S   def. by   Storm Rebels 22 
14/12/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 38     Rowellyn Rockets Lightning   def.   Langwarrin Wildcats Cubs 23 
14/12/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 39     Woodlands Warriors Speedsters   def.   Derinya Thunder 17 
14/12/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 2     Derinya Divas   def. by   Rowellyn Rockets Unicorns 44 
14/12/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 32     Mt Eliza Meteors - Worrall   def.   Bobcats U08.3
14/12/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - A) 13     Belvedere Breakers - Gem   def. by   Bobcats U10B Henderson 26 
14/12/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U10 - A) 31     Lazer Pearls   def.   Woodlands Warriors Butterflies
14/12/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - A) 8     Woodlands Warriors Pearls   def. by   Derinya Cubs 31 
14/12/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Boys U12 - A) 39     Langwarrin Wildcats Thunder   def.   Mt Eliza Meteors - Enno 32 
14/12/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - A) 33     FB Emeralds   def.   St Joachim's Panthers - Girl Power 10 
14/12/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - A) 30     FB United   def. by   Woodlands Warriors Wabbits 56 
14/12/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - A) 38     St Anne's Avengers Tenner   def.   Skye Sonics - Gunn 18 
14/12/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - A) 45     Woodlands Warriors Giants   def.   Woodlands Warriors Wizards 24 
14/12/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Girls U14 - A) 44     Rowellyn Mockingjay   def.   Mt Eliza Meteors - Gilligan 27 
15/12/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Masters Men) 32     Whose Your Daddy?   def. by   Physio's Delight 35 
15/12/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Masters Men) 50     Raptors Rebels   def.   Dejavu 21 
15/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Masters Men) 50     Devils   def.   Legends Plus 45 
15/12/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Masters Men) 32     Paper Boys   def. by   Legends 33 
16/12/19 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women) 59     Chicken Curry   def.   Alley-Oops 28 
16/12/19 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women) 20     Lethal Ladies   def. by   Wii Not Fit 21 
16/12/19 (Mon) 11:00 (S19/20 - Monday Morning Women) 28     Perfect Strangers   def. by   Seaside Swans 35 
16/12/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - A ) 40     Skye Sonics - Noonan   def.   Woodlands Warriors Swish 29 
16/12/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A ) 32     FB Phoenix   def.   Mt Eliza Meteors - Rault 30 
16/12/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 34     FB Emeralds   def.   FB Rubies 29 
16/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men A) 61     Vikings   def. by   NAFAS 75 
16/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men A) 40     Fish On   def. by   4 Maybe 5 41 
16/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men A) 59     Pistons   def.   The Brick Layers 44 
16/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men A) 65     Globex Corp   def.   Fireballers 42 
18/12/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - A) 20     Bobcats U16B Philippe   def.   Woodlands Warriors DC
18/12/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2) 17     Bobcats U16.2B   def. by   St John's Jets 40 
18/12/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - A) 78     FHS Serpents   def.   Suns 60 
18/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women A) 26     Balls Up   def. by   ACES 49 
18/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women A) 50     Gas Baggers   def.   Allstars 22 
18/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women A) 34     Splash Sisters   def. by   Wiggles 44 
18/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B) 41     Wii Not Fit!   def.   Gelogenics 17 
12/01/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Masters Men) 66     Dejavu   def.   Legends Plus 24 
12/01/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Masters Men) 42     Saints   def.   Physio's Delight 37 
12/01/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Masters Men) 17     Legends   def. by   Giants 32 
12/01/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Masters Men) 36     Raptors Rebels   def.   Paper Boys 26 
12/01/20 (Sun) 20:00 (S19/20 - Sunday Masters Men) 9     Whose Your Daddy?   def. by   Devils 71 
12/01/20 (Sun) 20:45 (S19/20 - Sunday Mixed C) 42     Hellcats   def. by   The Rookies 46 
13/01/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men A) 48     Fish On   def.   Pistons 38 
13/01/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men A) 41     Globex Corp   def.   4 Maybe 5 28 
13/01/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men A) 60     Vikings   def.   The Brick Layers 42 
13/01/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men A) 55     Nuggets   def. by   NAFAS 62 
14/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men A) 61     Duke   def.   Team Ramrod 24 
14/01/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men A) 29     Whykickamoocow   def.   Utah 26 
14/01/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men A) 47     The Goonies   def.   Panthers 41 
14/01/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men A) 43     Winfield Jets   def.   WUWAF 33 
15/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women A) 24     Allstars   def. by   ACES 40 
15/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women A) 20     Wiggles   def.   Balls Up
15/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 32     Squirtle Squad   def. by   Kobe Kwan Kanobi 57 
15/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women A) 10     Splash Sisters   def. by   Gas Baggers 36 
16/01/20 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men A) 44     Sonics (Ioviero)   def. by   Free Willy 2 73 
16/01/20 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men A) 27     Penguins   def. by   Supersonics 35 
16/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men A) 57     Sonics (Terlaak)   def.   Ed Sheeran and co 51 
16/01/20 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men A) 39     The Supremes   def. by   Pass me a Vailima 43 
19/01/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Masters Men) 30     Legends   def. by   Whose Your Daddy? 31 
19/01/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Masters Men) 37     Legends Plus   def. by   Paper Boys 39 
19/01/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Masters Men) 25     Giants   def. by   Saints 44 
19/01/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Masters Men) 71     Devils   def.   Raptors Rebels 21 
19/01/20 (Sun) 20:00 (S19/20 - Sunday Masters Men) 53     Physio's Delight   def.   Dejavu 22 
19/01/20 (Sun) 20:45 (S19/20 - Sunday Mixed A/B) 32     GKP Renegades (Sunday)   def. by   Bulls 50 
20/01/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men A) 42     Vikings   def. by   Fish On 59 
20/01/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men A) 48     Globex Corp   def.   Pistons 42 
20/01/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men A) 55     Nuggets   def.   The Brick Layers 41 
20/01/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men A) 40     The Flow   def. by   4 Maybe 5 46 
22/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 49     Kobe Kwan Kanobi   def.   Backcourt Violators 37 
22/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women A) 32     Gas Baggers   def. by   Wiggles 41 
22/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women A) 38     Balls Up   def.   Allstars 17 
22/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women A) 34     ACES   def.   Splash Sisters 33 
29/01/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - A) 76     FHS Fruit Loops   def.   Suns 44 
29/01/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - A) 59     FHS Serpents   def.   Bobcats U16B Philippe 49 
29/01/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - A) Dragons   def. by   Woodlands Warriors DC 20 
29/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women A) Gas Baggers   def. by   ACES 20 
29/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women A) 73     Wiggles   def.   Allstars 18 
29/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 69     Kobe Kwan Kanobi   def.   Shot Block Crusaders 44 
29/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women A) 28     Splash Sisters   def.   Balls Up 27 
01/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 16     Rowellyn Rockets Lightening Bolt   def. by   KP Giants G8'S 27 
01/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 44     Langwarrin Wildcats Cubs   def.   Minimbah Rockets 12 
01/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 24     Derinya Thunder   def. by   FB Crusaders 26 
01/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 20     Rowellyn Rockets Unicorns   def.   Derinya Smurfettes
01/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - A) 24     PBC Cobras   def.   Skye Sonics - Paratene 21 
01/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - A) 15     Bobcats U10 Knight   def. by   Bobcats U10B Henderson 39 
01/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U10 - A) 12     St Anne's Avengers McCormack   def. by   Overport Rebels 15 
01/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - A) 15     Mt Eliza Meteors - Rowe   def.   St Joachim's Panthers - Girl Power 13 
01/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - A) 21     Lazer Diamonds   def. by   Mt Eliza Meteors - Nyssen 29 
01/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - A) 22     Bobcats U12B Tigers   def. by   Bobcats U12B Brady 50 
01/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - A) 35     FB Crusaders   def.   Woodlands Warriors Sweats 31 
01/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - A) 15     Mt Eliza Meteors - Carr   def. by   Rowellyn Mockingjay 43 
01/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - A) 38     FB United   def.   FB Strikers 32 
01/02/20 (Sat) 18:15 (S19/20 - Girls U14 - A) 24     Rowellyn Rockets Devils   def. by   Mt Eliza Meteors - Gilligan 50 
02/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Masters Men) 43     Physio's Delight   def.   Paper Boys 27 
02/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Masters Men) 30     Legends   def. by   Raptors Rebels 35 
02/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Masters Men) 39     Giants   def.   Whose Your Daddy? 27 
02/02/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Masters Men) 23     Legends Plus   def. by   Devils 75 
03/02/20 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women) 22     Alley-Oops   def. by   Mumma Bulls 49 
03/02/20 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women) 23     Double Dribblers   def. by   Warrior Women 32 
03/02/20 (Mon) 11:00 (S19/20 - Monday Morning Women) 66     NPIRE   def.   Perfectly Poised 28 
03/02/20 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 16     KP Giants Hunter   def. by   FB Rubies 29 
03/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A ) 54     Skye Sonics - Noonan   def.   FB Diamonds 52 
03/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 49     Swampies   def.   Bobcats U21G 20 
03/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men A) 41     Globex Corp   def. by   Vikings 45 
03/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men A) 45     The Flow   vs   Pistons 45 
03/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men A) 69     1/2 Price Ribs Wings & Pints   def.   The Brick Layers 42 
03/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men A) 44     Nuggets   def. by   Fish On 46 
05/02/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - A) 103     Rowellyn Rockets Jess   def.   Suns 71 
05/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - A) 31     Bobcats U16B Philippe   def. by   FHS Fruit Loops 61 
05/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - A) 60     FHS Serpents   def. by   Woodlands Warriors DC 67 
05/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women A) 42     Allstars   def. by   Splash Sisters 48 
05/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women A) 23     ACES   def. by   Wiggles 57 
05/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women A) 53     Balls Up   def.   Gas Baggers 50 
05/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 42     The Team of Dreams   def.   Space Jam (Trewhitt) 33 
08/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 14     Woodlands Warriors Speedy Cheetahs   def. by   Rowellyn Rockets Lightening Bolt 15 
08/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 26     Skye Sonics - Bennett   def.   Minimbah Rockets
08/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 2) 8     St Jude's Flames   def. by   Bobcats U08.1B 28 
08/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 8     Derinya Smurfettes   def. by   Mt Eliza Meteors - Johnstone 24 
08/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - A) 21     Mt Eliza Meteors - Seal   def. by   Skye Sonics - Paratene 26 
08/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - A) 50     Bobcats U10B Henderson   def.   Mt Eliza Meteors - Marsden 21 
08/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U10 - A) 12     Mt Eliza Meteors - Leeves   def. by   PBC Devils 16 
08/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - A) 33     FB Warriors   def.   St John's Jaguars U/12 Boys Green 28 
08/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - A) 24     Derinya Cubs   def.   St Joachim's Panthers - Girl Power 19 
08/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - A) 32     FB Emeralds   def.   Mt Eliza Meteors - Nyssen 20 
08/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - A) 31     Woodlands Warriors Wabbits   def.   Woodlands Warriors Wizards 28 
08/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - A) 22     Skye Sonics - Gunn   def. by   Rowellyn Rockets Devils 28 
08/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - A) 46     FB Crusaders   def.   Bayside Raiders Richard 42 
08/02/20 (Sat) 18:15 (S19/20 - Girls U14 - A) 36     Rowellyn Mockingjay   def.   Woodlands Warriors Opals
09/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Masters Men) 39     Raptors Rebels   def.   Dejavu 20 
09/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Masters Men) 64     Devils   def.   Giants 25 
09/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Masters Men) 33     Legends Plus   def. by   Physio's Delight 69 
09/02/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Masters Men) 44     Saints   def.   Legends 37 
10/02/20 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women) 26     Wii Not Fit   def.   Mumma Bulls 18 
10/02/20 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women) 33     Seaside Swans   def. by   Chicken Curry 40 
10/02/20 (Mon) 11:00 (S19/20 - Monday Morning Women) 31     Perfect Strangers   def.   Lethal Ladies 28 
10/02/20 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 38     Woodlands #SWAGGERS   def.   FB Emeralds 21 
10/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A ) 34     Skye Sonics - Gunn   def. by   Rowellyn Mockingjay - Black 48 
10/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 20     Bayside Raiders de Haan   def.   Langwarrin Wildcats Stars
10/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men A) 19     Nuggets   def. by   Globex Corp 54 
10/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men A) 38     Fireballers   def. by   Pistons 39 
10/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men A) 42     1/2 Price Ribs Wings & Pints   def. by   Fish On 49 
10/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men A) 49     The Flow   def. by   Vikings 55 
12/02/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - A) 48     Suns   def.   Woodlands Warriors DC 45 
12/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - A) 53     Rowellyn Rockets Jess   def.   FHS Fruit Loops 49 
12/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - A) 75     FHS Serpents   def.   Bobcats U16B Philippe 46 
12/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women A) 35     Wiggles   def.   Splash Sisters 30 
12/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women A) 26     Allstars   vs   Gas Baggers 26 
12/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women A) 30     ACES   def.   Balls Up 29 
12/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 43     Shot Block Crusaders   def. by   Backcourt Violators 64 
15/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 14     Belvedere Breakers - Muller   def.   Woodlands Warriors Speedy Cheetahs
15/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 18     Bobcats U08.5   def. by   Skye Sonics - Bennett 22 
15/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 12     St John's Jaguars U/8 Girls   def.   Derinya Dashers
15/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 18     Mt Eliza Meteors - Bell   def.   Derinya Starlights
15/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - A) 46     PBC Cobras   def.   Bobcats U10B Brady
15/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - A) 21     Bobcats U10 Knight   def.   Derinya Demons 19 
15/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U10 - A) 8     St John's Jaguars U/10 Girls Aqua   def. by   Lazer Pearls 28 
15/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - A) 44     Mt Eliza Meteors - Orth   def.   Mt Eliza Meteors - Enno 17 
15/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - A) 46     FB Emeralds   def.   Mt Eliza Meteors - Rowe
15/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - A) 35     Woodlands Warriors Pearls   def.   Lazer Diamonds 26 
15/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - A) 53     Woodlands Warriors Giants   def.   Ballam Park Boomers (Bailey) 40 
15/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - A) 29     Woodlands Warriors Opals   def.   Rowellyn Jets 13 
15/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - A) 39     Bobcats U14.5B   def. by   Bayside Raiders Richard 51 
15/02/20 (Sat) 18:15 (S19/20 - Girls U14 - A) 20     Mt Eliza Meteors - Carr   def. by   Skye Sonics - Gunn 35 
16/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Masters Men) 30     Whose Your Daddy?   def. by   Saints 41 
16/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Masters Men) 27     Physio's Delight   def. by   Devils 63 
16/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Masters Men) 37     Dejavu   vs   Paper Boys 37 
16/02/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Masters Men) 31     Legends   def. by   Legends Plus 53 
17/02/20 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women) 18     Warrior Women   def. by   Wii Not Fit 37 
17/02/20 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women) 31     Perfectly Poised   def.   Alley-Oops 20 
17/02/20 (Mon) 11:00 (S19/20 - Monday Morning Women) NPIRE   def. by   Double Dribblers 20 
17/02/20 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 56     Mt Eliza Meteors - Gibson   def.   FB Rubies 22 
17/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A ) 23     Woodlands Warriors Swish   def. by   FB Phoenix 55 
17/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 4     Langwarrin Wildcats Stars   def. by   FB Emeralds 36 
17/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men A) 64     The Flow   def.   Nuggets 41 
17/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men A) 33     1/2 Price Ribs Wings & Pints   def. by   Globex Corp 57 
17/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men A) 50     Fireballers   def. by   Vikings 72 
17/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men A) 51     NAFAS   def.   Fish On 47 
19/02/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - A) 60     Suns   def. by   FHS Serpents 91 
19/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - A) 64     Woodlands Warriors DC   def.   FHS Fruit Loops 48 
19/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - A) 68     Rowellyn Rockets Jess   def.   Bobcats U16B Philippe 46 
19/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women A) 43     Gas Baggers   def. by   Splash Sisters 47 
19/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) Space Jam (Trewhitt)   vs   Space Jam 20 
19/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women A) ACES   def. by   Allstars 20 
19/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women A) 35     Balls Up   def. by   Wiggles 69 
22/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 19     Lazer Gems   def.   Belvedere Breakers - Muller
22/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 3) 9     Langwarrin Wildcats Leopards   def. by   Bobcats U08.5 34 
22/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 1) 16     Bobcats U08.3   def. by   FB Crusaders 25 
22/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 2) 18     Derinya Starlights   def.   Derinya Smurfettes
22/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - A) 18     Derinya Swish   def. by   Skye Sonics - Paratene 36 
22/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - A) 24     Lazer Bros   def. by   Mt Eliza Meteors - Marsden 35 
22/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U10 - A) 11     St Anne's Avengers McCormack   def. by   Woodlands Warriors Shimmer 15 
22/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - A) 28     Mt Eliza Meteors - Robinson/Graf   def. by   Bobcats U12B Brady 47 
22/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - A) 37     Mt Eliza Meteors - Nyssen   def.   Woodlands Warriors Lions 20 
22/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - A) 32     Derinya Cubs   def.   Mt Eliza Meteors - Rowe 15 
22/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - A) 25     FB Strikers   def.   Woodlands Warriors Wizards 19 
22/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - A) 20     Mt Eliza Meteors - Carr   def. by   Mt Eliza Meteors - Gilligan 33 
22/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - A) 30     Woodlands Warriors Red   def.   Bobcats U14.5B 28 
22/02/20 (Sat) 18:15 (S19/20 - Girls U14 - A) 44     Rowellyn Jets   vs   Rowellyn Rockets Devils 44 
23/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Masters Men) 21     Raptors Rebels   def. by   Physio's Delight 31 
23/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Masters Men) 29     Paper Boys   def. by   Giants 59 
23/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Masters Men) 53     Devils   def.   Legends 36 
23/02/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Masters Men) 26     Whose Your Daddy?   def. by   Dejavu 36 
24/02/20 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women) 31     Seaside Swans   def.   Warrior Women 24 
24/02/20 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women) 23     Perfect Strangers   def. by   Mumma Bulls 33 
24/02/20 (Mon) 11:00 (S19/20 - Monday Morning Women) 27     Lethal Ladies   def. by   Chicken Curry 54 
24/02/20 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 20     Mt Eliza Meteors - Gibson   def.   Swampies
24/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A ) 32     Mt Eliza Meteors - Rault   def. by   Skye Sonics - Noonan 37 
24/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 48     Woodlands #SWAGGERS   def.   FB Rubies 25 
24/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men A) 90     1/2 Price Ribs Wings & Pints   def.   The Flow 55 
24/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men A) 45     Fireballers   def.   Nuggets 37 
24/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men A) 55     4 Maybe 5   def. by   Vikings 73 
24/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men A) 50     NAFAS   def.   Globex Corp 44 
26/02/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - A)   FHS Fruit Loops   vs   Suns  
26/02/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - A)   Woodlands Warriors DC   vs   Bobcats U16B Philippe  
26/02/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - A)   Rowellyn Rockets Jess   vs   FHS Serpents  
26/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women A)   Wiggles   vs   Gas Baggers  
26/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women A)   Splash Sisters   vs   ACES  
26/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Backcourt Violators   vs   Net Assets  
26/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women A)   Allstars   vs   Balls Up  
29/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 1)   Woodlands Warriors Cubs   vs   Lazer Gems  
29/02/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 3)   Woodlands Warriors Raptors   vs   Langwarrin Wildcats Leopards  
29/02/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 1)   Woodlands Warriors Speedsters   vs   Derinya Thunder  
29/02/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Girls U08 - Div 2)   Derinya Divas   vs   Rowellyn Rockets Unicorns  
29/02/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - A)   Mt Eliza Meteors - Marsden   vs   Derinya Swish  
29/02/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - A)   Bobcats U10B Brady   vs   Skye Sonics - Paratene  
29/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U10 - A)   Mt Eliza Meteors - Leeves   vs   Rowellyn Rockets Patto  
29/02/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - A)   Bobcats U12B Killingsworth   vs   FB Warriors  
29/02/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - A)   Derinya Cubs   vs   FB Emeralds  
29/02/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - A)   Woodlands Warriors Lions   vs   Mt Eliza Meteors - Rowe  
29/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - A)   Woodlands Warriors Red   vs   Woodlands Warriors Sweats  
29/02/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - A)   Mt Eliza Meteors - Gilligan   vs   Skye Sonics - Gunn  
29/02/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - A)   Skye Sonics - Vella   vs   Woodlands Warriors Wabbits  
29/02/20 (Sat) 18:15 (S19/20 - Girls U14 - A)   St Anne's Avengers Tenner   vs   Rowellyn Rockets Devils  
01/03/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Masters Men)   Saints   vs   Devils  
01/03/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Masters Men)   Whose Your Daddy?   vs   Physio's Delight  
01/03/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Masters Men)   Raptors Rebels   vs   Legends Plus  
01/03/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Masters Men)   Dejavu   vs   Giants  
02/03/20 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women)   Perfectly Poised   vs   Seaside Swans  
02/03/20 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women)   NPIRE   vs   Wii Not Fit  
02/03/20 (Mon) 11:00 (S19/20 - Monday Morning Women)   Double Dribblers   vs   Alley-Oops  
02/03/20 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   Woodlands #SWAGGERS   vs   Mt Eliza Meteors - Gibson  
02/03/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A )   FB Diamonds   vs   Skye Sonics - Gunn  
02/03/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   Langwarrin Wildcats Stars   vs   FB Rubies  
02/03/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men A)   Fireballers   vs   1/2 Price Ribs Wings & Pints  
02/03/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men A)   NAFAS   vs   The Flow  
02/03/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men A)   The Brick Layers   vs   Globex Corp  
02/03/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men A)   4 Maybe 5   vs   Nuggets  
04/03/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - A)   FHS Serpents   vs   FHS Fruit Loops  
04/03/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - A)   Suns   vs   Bobcats U16B Philippe  
04/03/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - A)   Woodlands Warriors DC   vs   Rowellyn Rockets Jess  
04/03/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women A)   Wiggles   vs   Allstars  
04/03/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women A)   Gas Baggers   vs   ACES  
04/03/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women A)   Splash Sisters   vs   Balls Up  
04/03/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Ballerz'   vs   Net Assets  
11/03/20 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - A)   Woodlands Warriors DC   vs   FHS Serpents  
11/03/20 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - A)   FHS Fruit Loops   vs   Bobcats U16B Philippe  
11/03/20 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - A)   Suns   vs   Rowellyn Rockets Jess  
11/03/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women A)   Allstars   vs   Splash Sisters  
11/03/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women A)   ACES   vs   Wiggles  
11/03/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women A)   Balls Up   vs   Gas Baggers  
11/03/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Space Jam   vs   Squirtle Squad  
14/03/20 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U08 - Div 1)   Storm Rebels   vs   Woodlands Warriors Cubs  
14/03/20 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U08 - Div 3)   Lazer Blitz   vs   Woodlands Warriors Raptors  
14/03/20 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U08 - Div 1)   Bobcats U08.3   vs   Woodlands Warriors Gunners  
14/03/20 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U08 - Div 4)   Langwarrin Wildcats Jaguars   vs   Bobcats U08.4  
14/03/20 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - A)   PBC Cobras   vs   Bobcats U10B Henderson  
14/03/20 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - A)   Bobcats U10B Brady   vs   Derinya Swish  
14/03/20 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U10 - A)   St John's Jaguars U/10 Girls Aqua   vs   Mt Eliza Meteors - Muccignat  
14/03/20 (Sat) 13:45 (S19/20 - Boys U12 - A)   Langwarrin Wildcats Thunder   vs   Mt Eliza Meteors - Orth  
14/03/20 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - A)   Woodlands Warriors Pearls   vs   Mt Eliza Meteors - Rowe  
14/03/20 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - A)   Bobcats U12B Tigers   vs   FB Warriors  
14/03/20 (Sat) 16:00 (S19/20 - Boys U14 - A)   FB United   vs   Woodlands Warriors Sweats  
14/03/20 (Sat) 16:45 (S19/20 - Girls U14 - A)   Mt Eliza Meteors - Gilligan   vs   Woodlands Warriors Opals  
14/03/20 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - A)   Woodlands Warriors Red   vs   Bayside Raiders Richard  
14/03/20 (Sat) 18:15 (S19/20 - Girls U14 - A)   Skye Sonics - Gunn   vs   Rowellyn Jets