Knox School 1

Venue Address
220 Burwood Hwy

Wantirna South
Map Reference
E10 63
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
11/10/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 24     FNJ B14 Waverley 2   def. by   FNJ B14 Mitcham Thunder 1 50 
11/10/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14A) 26     FNJ B14 Nunawading Kangas 1   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 2 46 
11/10/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16B) 50     FNJ B16 Stingers 1   def.   FNJ B16 Wattle Park Saints 3 23 
11/10/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18C2) 45     FNJ B18 E Bees 1   def.   FNJ B18 Waverley Kings 2 24 
11/10/19 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 18A) 30     FNJ B18 Nunawading Kangas 1   def. by   FNJ B18 Comets 1 38 
12/10/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 4     GEBC X08 Vermont Vultures 2   def. by   GEBC X08 Huntingtower Heat 1 36 
12/10/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 10     GEBC X08 Huntingtower Heat 3   def.   GEBC X08 Nunawading Kangas 4
12/10/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C2) 6     GEBC X10 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC X10 Spirit Magic 5 34 
12/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 2     GEBC B12 Spirit Magic 7   def. by   GEBC B12 Waverley Wildcats 4 18 
12/10/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 6     GEBC B12 Heathmont Hornets 5   def. by   GEBC B12 Ashwood Wolves 3 16 
12/10/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12D) 78     GEBC B12 Vermont Vultures 8   def.   GEBC B12 Waverley Wildcats 3
12/10/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12A/B) 46     GEBC B12 E Bees 1   def.   GEBC B12 Nunawading Kangas 1 43 
12/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 30     GEBC B14 Waverley 12   def. by   GEBC B14 Wattle Park Saints 4 51 
12/10/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C) 26     GEBC B14 Waverley 7   def. by   GEBC B14 Tornadoes 1 45 
12/10/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14C) 53     GEBC B14 Eastern Bulls 1   def.   GEBC B14 Spirit Magic 2 29 
12/10/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Girls 16/18C/C2) 25     GEBC G16 Heathmont Hornets 1   def. by   GEBC G16/18 Wattle Park Saints 2 28 
12/10/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 18B2/B3) 27     GEBC B18 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC B18 Ashwood Wolves 1 22 
18/10/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 46     FNJ B14 Mitcham Thunder 1   def.   FNJ B14 Kingswood Wyverns 1 14 
18/10/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14A) 32     FNJ B14 Wantirna South Devils 1   def.   FNJ B14 Nunawading Kangas 1 20 
18/10/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16B) 34     FNJ B16 Vermont Vultures 9   def. by   FNJ B16 Wattle Park Saints 6 75 
18/10/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 29     FNJ B16 Nunawading Kangas 4   def. by   FNJ B16 Raptors 1 40 
18/10/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23A) 51     FNJ B23 Box Hill Tunesquad 1   def.   FNJ B23 Syndal Storm 1 14 
18/10/19 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 18B) 48     FNJ B18 Heathmont Hornets 1   def.   FNJ B18 Blackburn Vikings 3 32 
19/10/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 10     GEBC X08 Waverley Raiders 1   def. by   GEBC X08 Spirit Magic 2 29 
19/10/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) GEBC X08 Huntingtower Heat 5   def. by   GEBC X08 Nunawading Kangas 4
19/10/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C2) 10     GEBC X10 Waverley 6   def. by   GEBC X10 E Bees 2 16 
19/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Mixed X10D2) 8     GEBC X10 Waverley 8   vs   GEBC X10 Heathmont Hornets 6
19/10/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 35     GEBC B12 Waverley Wildcats 4   def.   GEBC B12 Waverley Wildcats 2 19 
19/10/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 30     GEBC B12 Heathmont Hornets 3   def. by   GEBC B12 Waverley 6 32 
19/10/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 13     GEBC B12 E Bees 4   def. by   GEBC B12 Huntingtower Heat 5 29 
19/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 12D) 24     GEBC B12 Waverley 8   def.   GEBC B12 Waverley Wildcats 3 18 
19/10/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 12A/B) 31     GEBC B12 Nunawading Kangas 1   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 1 41 
19/10/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 45     GEBC B14 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC B14 E Bees 2 35 
19/10/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Girls 14C3) 17     GEBC G14 Huntingtower Heat 2   def.   GEBC G14 Spirit Magic 3 14 
19/10/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 32     GEBC B14 Waverley 3   def.   GEBC B14 Nunawading Kangas 3 16 
19/10/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 12     GEBC B16 Waverley 6   def. by   GEBC B16 Huntingtower Heat 3 29 
19/10/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 16A) 36     GEBC B16 Wattle Park Saints 1   def.   GEBC B16 Nunawading Kangas 2 34 
25/10/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 33     FNJ B14 Kingswood Wyverns 1   def. by   FNJ B14 Wattle Park Saints 3 39 
25/10/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14A) 23     FNJ B14 Wantirna South Devils 1   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 14 46 
25/10/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16B) 51     FNJ B16 Wattle Park Saints 6   def.   FNJ B16 Vermont Vultures 3 34 
25/10/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 18C) 59     FNJ B18 Wattle Park Saints 2   def.   FNJ B18 Nunawading Kangas 5 41 
25/10/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18B) 30     FNJ B18 Blackburn Vikings 2   def. by   FNJ B18 Waverley 1 54 
25/10/19 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 18B) 27     FNJ B18 Heathmont Hornets 1   def.   FNJ B18 Hotdogs 1
26/10/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 2     GEBC X08 Waverley 6   def. by   GEBC X08 Waverley 8 23 
26/10/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 12     GEBC X08 Waverley Raiders 1   def.   GEBC X08 Waverley Wildcats 1 10 
26/10/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D) 6     GEBC X10 Huntingtower Heat 5   def. by   GEBC X10 Ringwood Celtics 3 28 
26/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 27     GEBC B12 Waverley Wildcats 4   def.   GEBC B12 Vermont Vultures 12 24 
26/10/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 19     GEBC B12 Waverley 9   def.   GEBC B12 Spirit Magic 4 15 
26/10/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 45     GEBC B12 Waverley 6   def.   GEBC B12 Wattle Park Saints 4
26/10/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12A/B) 33     GEBC B12 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC B12 Nunawading Kangas 1 57 
26/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 23     GEBC B14 Waverley Wildcats 3   def. by   GEBC B14 Donvale Dunkers 2 44 
26/10/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C2) 26     GEBC B14 Vermont Vultures 7   def. by   GEBC B14 Waverley 9 27 
26/10/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14C3) 32     GEBC B14 Nunawading Kangas 4   def. by   GEBC B14 Waverley Raiders 2 40 
26/10/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16C) 23     GEBC B16 Glen Iris Scorpions 1   def. by   GEBC B16 Waverley 4 31 
26/10/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Girls 16/18C/C2) 20     GEBC G16/18 Vermont Vultures 3   def. by   GEBC G16/18 Wattle Park Saints 1 22 
01/11/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 34     FNJ B14 Vermont Vultures 7   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 8
01/11/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14A) 32     FNJ B14 Vermont Vultures 2   def.   FNJ B14 Waverley 1 31 
01/11/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16B) 28     FNJ B16 Vermont Vultures 9   def. by   FNJ B16 Waverley Wildcats 1 56 
01/11/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16B) 14     FNJ B16 Eastern Bulls 1   def. by   FNJ B16 Wattle Park Saints 6 38 
01/11/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23B) 36     FNJ B23 Waverley Kings 1   def. by   FNJ B23 Waverley Kings 2 56 
01/11/19 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 18B) 16     FNJ B18 Waverley 1   def. by   FNJ B18 Heathmont Hornets 1 41 
08/11/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12B) 19     FNJ B12 Vermont Vultures 4   def. by   FNJ B12 Mitcham Thunder 2 32 
08/11/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14A) 32     FNJ B14 Wantirna South Devils 1   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 2 30 
08/11/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 35     FNJ B14 Vermont Vultures 7   def.   FNJ B14 Kingswood Wyverns 1 33 
08/11/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 30     FNJ B16 Raptors 1   def. by   FNJ B16 Mitcham Thunder 1 32 
08/11/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23B) 24     FNJ B23 Syndal Storm 1   def. by   FNJ B23 Waverley Kings 1 48 
08/11/19 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 18B) 45     FNJ B18 Eastern Bulls 1   def. by   FNJ B18 Waverley 1 54 
09/11/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 24     GEBC X08 Spirit Magic 2   def.   GEBC X08 Eastern Bulls 2
09/11/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 4     GEBC X08 Waverley 5   def. by   GEBC X08 Waverley Raiders 1 25 
09/11/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C2) 27     GEBC X10 Spirit Magic 5   def.   GEBC X10 Donvale Dunkers 2 23 
09/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 19     GEBC B12 Huntingtower Heat 5   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 10 20 
09/11/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 17     GEBC B12 Ringwood Celtics 4   def. by   GEBC B12 Huntingtower Heat 3 22 
09/11/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12D5) 28     GEBC B12 Vermont Vultures 14   def.   GEBC B12 E Bees 5 18 
09/11/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12A/B) 49     GEBC B12 Waverley 2   def.   GEBC B12 Huntingtower Heat 1 26 
09/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14D) 34     GEBC B14 Huntingtower Heat 4   def.   GEBC B14 Eastern Bulls 2 31 
09/11/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C2) 37     GEBC B14 E Bees 4   def.   GEBC B14 Huntingtower Heat 2 20 
09/11/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14B) 46     GEBC B14 Ashwood Wolves 1   def.   GEBC B14 Waverley 4 17 
09/11/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16A2) 49     GEBC B16 Nunawading Kangas 8   def.   GEBC B16 Waverley 2 42 
09/11/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16A) 37     GEBC B16 Nunawading Kangas 1   def. by   GEBC B16 Eastside Warriors 1 42 
09/11/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16C2) 33     GEBC B16 Waverley 5   def.   GEBC B16 Heathmont Hornets 3 31 
15/11/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12A) 45     FNJ B12 Mitcham Thunder 1   def.   FNJ B12 Wattle Park Saints 2 22 
15/11/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14A) 49     FNJ B14 Wattle Park Saints 1   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 14 22 
15/11/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16C3) 48     FNJ B16 Wantirna South Devils 2   def.   FNJ B16 Vermont Vultures 6 33 
15/11/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 18C) 42     FNJ B18 Waverley Wizards 1   vs   FNJ B18 Waverley Wildcats 1 42 
15/11/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23B) 33     FNJ B23 Waverley Kings 1   def. by   FNJ B23 Nunawading Kangas 2 34 
16/11/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 24     GEBC X08 Nunawading Kangas 1   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 3
16/11/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 6     GEBC X08 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC X08 Spirit Magic 2 16 
16/11/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D2) 12     GEBC X10 Heathmont Hornets 7   def. by   GEBC X10 Waverley 8 14 
16/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 16     GEBC B12 Vermont Vultures 7   def.   GEBC B12 Heathmont Hornets 3 13 
16/11/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 21     GEBC B12 E Bees 4   def.   GEBC B12 Heathmont Hornets 5 10 
16/11/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12D) 34     GEBC B12 Vermont Vultures 8   def.   GEBC B12 Waverley Raiders 2 18 
16/11/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12A/B) 11     GEBC B12 Eastern Bulls 1   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 1 67 
16/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 30     GEBC B14 Heathmont Hornets 7   def.   GEBC B14 Waverley 10 27 
16/11/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 14C/C2) 26     GEBC G14 Heathmont Hornets 4   def.   GEBC G14 Wattle Park Saints 1 16 
16/11/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 42     GEBC B16 Waverley 11   def.   GEBC B16 Donvale Dunkers 4 16 
16/11/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16A2) 39     GEBC B16 Eastside Warriors 2   def.   GEBC B16 Waverley 2 32 
16/11/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Girls 16/18C/C2) 31     GEBC G16/18 Wattle Park Saints 1   def.   GEBC G16 Heathmont Hornets 1 12 
16/11/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16C2) 15     GEBC B16 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC B16 Waverley 5 57 
22/11/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12A) 35     FNJ B12 Vermont Vultures 1   def. by   FNJ B12 Wantirna South Devils 1 36 
22/11/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14A) 35     FNJ B14 Vermont Vultures 3   def. by   FNJ B14 Wantirna South Devils 1 37 
22/11/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16A) 44     FNJ B16 Nunawading Kangas 1   def.   FNJ B16 Eastside Magic 1 24 
22/11/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16B2) 32     FNJ B16 Vermont Vultures 9   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 8 51 
22/11/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18C2) 30     FNJ B18 Mitcham Thunder 1   def. by   FNJ B18 Ashwood Wolves 1 54 
22/11/19 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 23B) 19     FNJ B23 Huntingtower Heat 1   def. by   FNJ B23 Whitehorse Mustangs 1 37 
23/11/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 16     GEBC X08 Huntingtower Heat 6   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 7
23/11/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 12     GEBC X08 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC X08 Waverley 1 28 
23/11/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C2) 14     GEBC X10 Waverley 4   def. by   GEBC X10 Donvale Dunkers 2 23 
23/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 16     GEBC B12 Waverley Wildcats 2   def.   GEBC B12 Heathmont Hornets 5
23/11/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 38     GEBC B12 Vermont Vultures 15   def.   GEBC B12 Waverley Wildcats 4 37 
23/11/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C) 24     GEBC B12 Spirit Magic 2   def. by   GEBC B12 Waverley 4 34 
23/11/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 19     GEBC B14 Waverley Raiders 4   def.   GEBC B14 Donvale Dunkers 4 11 
23/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C3) 52     GEBC B14 Waverley Wildcats 2   def.   GEBC B14 Spirit Magic 2 15 
23/11/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C2) 28     GEBC B14 Waverley Raiders 3   def. by   GEBC B14 Vermont Vultures 6 38 
23/11/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14B) 31     GEBC B14 Waverley Wildcats 1   def. by   GEBC B14 Heathmont Hornets 2 38 
23/11/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16A2) 52     GEBC B16 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC B16 Waverley 2 39 
23/11/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16C) 37     GEBC B16 Spirit Magic 4   def. by   GEBC B16 Waverley 4 40 
23/11/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16A) 60     GEBC B16 Eastside Warriors 1   def.   GEBC B16 Wattle Park Saints 1 30 
23/11/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 25     GEBC B16 Eastern Bulls 1   def.   GEBC B16 Waverley Wildcats 1 24 
29/11/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2) 32     FNJ B14 Mitcham Thunder 1   def.   FNJ B14 Waverley 2 26 
29/11/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14A) 37     FNJ B14 Vermont Vultures 2   def.   FNJ B14 Wantirna South Devils 1 35 
29/11/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16B) 26     FNJ B16 Eastern Bulls 1   def. by   FNJ B16 Wattle Park Saints 2 46 
29/11/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16B2) 32     FNJ B16 Wattle Park Saints 4   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 8 64 
29/11/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18C2) 20     FNJ B18 East Burwood Rams 1   def. by   FNJ B18 E Bees 1 27 
29/11/19 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 23A) 24     FNJ B23 Box Hill Tunesquad 1   def. by   FNJ B23 Nunawading Kangas 3 32 
30/11/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 19     GEBC X08 Huntingtower Heat 4   def.   GEBC X08 Waverley 5 12 
30/11/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 7     GEBC X08 Waverley Raiders 1   def. by   GEBC X08 Donvale Dunkers 3 11 
30/11/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C2) 36     GEBC X10 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC X10 Wattle Park Saints 2 12 
30/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 22     GEBC B12 Huntingtower Heat 3   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 12 27 
30/11/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 24     GEBC B12 Waverley Wildcats 4   def. by   GEBC B12 E Bees 4 25 
30/11/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C) 19     GEBC B12 Waverley 4   def. by   GEBC B12 Waverley Wildcats 1 27 
30/11/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 38     GEBC B12 Vermont Vultures 4   def.   GEBC B12 Waverley 6 27 
30/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Girls 12C/C2) 10     GEBC G12 Wattle Park Saints 3   def. by   GEBC G12 Huntingtower Heat 2 32 
30/11/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C) 50     GEBC B14 Eastern Bulls 1   def.   GEBC B14 Waverley 8 25 
30/11/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 29     GEBC B14 Waverley 5   def.   GEBC B14 Vermont Vultures 4 28 
30/11/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16A2) 45     GEBC B16 Eastern Bulls 2   def.   GEBC B16 Waverley 2 37 
30/11/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 47     GEBC G16/18 Vermont Vultures 4   def.   GEBC G18 Huntingtower Heat 3 31 
30/11/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 17     GEBC B16 Waverley 11   def. by   GEBC B16 Huntingtower Heat 6 35 
06/12/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12A) 14     FNJ B12 Wattle Park Saints 2   def. by   FNJ B12 Vermont Vultures 5 45 
06/12/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14A) 16     FNJ B14 Wantirna South Devils 1   def. by   FNJ B14 Wattle Park Saints 1 61 
06/12/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16B) 25     FNJ B16 Vermont Vultures 7   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 3 33 
06/12/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16C3) 30     FNJ B16 Wantirna South Devils 2   vs   FNJ B16 Heathmont Hornets 1 30 
06/12/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18C2) 18     FNJ B18 Waverley Kings 2   def. by   FNJ B18 E Bees 1 35 
07/12/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) GEBC X08 Huntingtower Heat 7   def. by   GEBC X08 Huntingtower Heat 6 10 
07/12/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) GEBC X08 Waverley 6   def. by   GEBC X08 Waverley Raiders 2 48 
07/12/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C2) 11     GEBC X10 Waverley 4   def. by   GEBC X10 Huntingtower Heat 2 22 
07/12/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 44     GEBC B12 Spirit Magic 5   def.   GEBC B12 Waverley 11
07/12/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D5) 14     GEBC B12 Vermont Vultures 13   def. by   GEBC B12 E Bees 5 38 
07/12/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12D) 13     GEBC B12 Spirit Magic 8   def. by   GEBC B12 Wattle Park Saints 3 36 
07/12/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14C3) 24     GEBC B14 Donvale Dunkers 2   vs   GEBC B14 Waverley Wildcats 2 24 
07/12/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Girls 12C/C2) 16     GEBC G12 Huntingtower Heat 2   def.   GEBC G12 Vermont Vultures 3
07/12/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14D) 22     GEBC B14 Waverley 10   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 9 45 
07/12/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Girls 14C/C2) 25     GEBC G14 Donvale Dunkers 1   def.   GEBC G14 Waverley 2 24 
07/12/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16A2) 31     GEBC B16 E Bees 1   def. by   GEBC B16 Waverley 2 53 
07/12/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 23     GEBC B16 Waverley Wildcats 1   def. by   GEBC B16 Huntingtower Heat 3 31 
07/12/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16A2) 50     GEBC B16 Spirit Magic 8   def.   GEBC B16 Ashwood Wolves 1 36 
07/12/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 16A2) 65     GEBC B16 Nunawading Kangas 8   def.   GEBC B16 Nunawading Kangas 2 49 
13/12/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12A) 35     FNJ B12 Nunawading Kangas 1   def.   FNJ B12 Wattle Park Saints 2 24 
13/12/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14A) 103     FNJ B14 Wattle Park Saints 1   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 2 25 
13/12/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16B) 38     FNJ B16 Vermont Vultures 3   def. by   FNJ B16 Stingers 1 59 
13/12/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 18C) 45     FNJ B18 Waverley Wildcats 1   def.   FNJ B18 Nunawading Kangas 5 31 
13/12/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23B) 22     FNJ B23 Huntingtower Heat 1   def. by   FNJ B23 Waverley Kings 1 33 
13/12/19 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 23A) 31     FNJ B23 Nunawading Kangas 3   def. by   FNJ B23 The Gators 1 60 
14/12/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 14     GEBC X08 Huntingtower Heat 1   def.   GEBC X08 Heathmont Hornets 1 12 
14/12/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 2     GEBC X08 Nunawading Kangas 5   def. by   GEBC X08 Huntingtower Heat 6 30 
14/12/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C) 27     GEBC X10 Nunawading Kangas 4   def.   GEBC X10 Heathmont Hornets 3 26 
14/12/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D5) 2     GEBC B12 Waverley 12   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 13 20 
14/12/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 9     GEBC G12 Heathmont Hornets 1   def. by   GEBC G12 Waverley Wildcats 1 22 
14/12/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 35     GEBC B12 E Bees 2   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 5 47 
14/12/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12A/B) 31     GEBC B12 Nunawading Kangas 2   def. by   GEBC B12 E Bees 1 55 
14/12/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C3) 55     GEBC B14 E Bees 6   def.   GEBC B14 Waverley Raiders 2 24 
14/12/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 14     GEBC B14 Waverley Raiders 4   def. by   GEBC B14 Heathmont Hornets 5 32 
14/12/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 34     GEBC B14 Vermont Vultures 4   def. by   GEBC B14 Waverley Raiders 1 39 
14/12/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16A2) 51     GEBC B16 Vermont Vultures 2   def.   GEBC B16 Waverley 2 38 
14/12/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16C) 42     GEBC B16 Ringwood Celtics 1   def.   GEBC B16 Waverley 4 30 
14/12/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16C2) 30     GEBC B16 Waverley 6   def. by   GEBC B16 Waverley 5 46 
31/01/20 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 9     FNJ B14 Vermont Vultures 8   def. by   FNJ B14 Huntingtower Heat 1 31 
31/01/20 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14A) 24     FNJ B14 Vermont Vultures 3   def. by   FNJ B14 Wattle Park Saints 1 44 
31/01/20 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16B) 37     FNJ B16 Tornadoes 1   def.   FNJ B16 Eastern Bulls 1 26 
31/01/20 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16B) 29     FNJ B16 Wattle Park Saints 2   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 7 37 
31/01/20 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23B) 38     FNJ B23 Waverley Kings 1   def.   FNJ B23 Syndal Storm 1 27 
31/01/20 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 23A) 22     FNJ B23 Nunawading Kangas 3   def. by   FNJ B23 E Bees 1 46 
01/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 10     GEBC X08 Waverley 5   def. by   GEBC X08 Waverley 4
01/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X10A2) 26     GEBC X10 Donvale Dunkers 1   def.   GEBC X10 Spirit Magic 3 12 
01/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C2) 32     GEBC X10 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC X10 Huntingtower Heat 2
01/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 22     GEBC B12 Ringwood Celtics 4   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 14 32 
01/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 28     GEBC G12 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC G12 Donvale Dunkers 1 14 
01/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 29     GEBC B12 E Bees 2   def.   GEBC B12 Heathmont Hornets 2 27 
01/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12C) 21     GEBC B12 Wattle Park Saints 2   vs   GEBC B12 Waverley Wildcats 1 21 
01/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 11     GEBC B14 Waverley Wildcats 3   def. by   GEBC B14 Vermont Vultures 5 30 
01/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14B) 30     GEBC B14 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC B14 E Bees 2 26 
01/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 16     GEBC B16 Wattle Park Saints 5   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 8 28 
01/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16A2) 36     GEBC B16 Waverley 2   def. by   GEBC B16 Eastside Warriors 2 53 
01/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Girls 16/18C/C2) 16     GEBC G16/18 Waverley 2   def. by   GEBC G18 St Benedicts 1 25 
01/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16C2) 12     GEBC B16 Wattle Park Saints 4   def. by   GEBC B16 Waverley 5 40 
07/02/20 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 19     FNJ B14 Huntingtower Heat 1   def. by   FNJ B14 Eastern Bulls 1 32 
07/02/20 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14A) 48     FNJ B14 Wattle Park Saints 1   def.   FNJ B14 Wantirna South Devils 1 27 
07/02/20 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16C3) 33     FNJ B16 Heathmont Hornets 1   def. by   FNJ B16 Wantirna South Devils 2 35 
07/02/20 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 18C) 40     FNJ B18 Waverley Wizards 1   def.   FNJ B18 Vermont Vultures 3 15 
07/02/20 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23A) 31     FNJ B23 Nunawading Kangas 3   def.   FNJ B23 Wattle Park Saints 1 18 
07/02/20 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 23B) 22     FNJ B23 Huntingtower Heat 1   def. by   FNJ B23 Waverley Kings 2 41 
08/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 4     GEBC X08 Huntingtower Heat 3   def. by   GEBC X08 Heathmont Hornets 3 22 
08/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 10     GEBC X08 Donvale Dunkers 3   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 6
08/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10B2) 12     GEBC X10 Nunawading Kangas 5   vs   GEBC X10 Ringwood Celtics 4 12 
08/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 22     GEBC B12 Waverley Wildcats 3   def.   GEBC B12 Ringwood Celtics 3 19 
08/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 20     GEBC B12 Spirit Magic 5   def. by   GEBC B12 Waverley Wildcats 4 29 
08/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C) 32     GEBC B12 Waverley 4   def.   GEBC B12 Heathmont Hornets 1 23 
08/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Girls 12D) 6     GEBC G12 Waverley 4   def. by   GEBC G12 Heathmont Hornets 2 48 
08/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Girls 10A/B) 7     GEBC G10 Waverley Wildcats 1   def. by   GEBC G10 Wattle Park Saints 1 30 
08/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 14B) 15     GEBC G14 Waverley 1   def. by   GEBC G14 Heathmont Hornets 1 36 
08/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Girls 14C/C2) 23     GEBC G14 Waverley 3   def.   GEBC G14 Donvale Dunkers 1 18 
08/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16A2) 50     GEBC B16 Ashwood Wolves 1   def.   GEBC B16 Waverley 2 48 
08/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16C) 26     GEBC B16 Nunawading Kangas 5   def. by   GEBC B16 Waverley 4 46 
08/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16C2) 20     GEBC B16 Ashwood Wolves 2   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 6 46 
14/02/20 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2) 47     FNJ B14 Nunawading Kangas 2   def.   FNJ B14 Waverley 2 17 
14/02/20 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14A) 35     FNJ B14 Vermont Vultures 2   def. by   FNJ B14 Wattle Park Saints 1 57 
14/02/20 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16B) 53     FNJ B16 Vermont Vultures 3   def.   FNJ B16 Wattle Park Saints 2 22 
14/02/20 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 18C) 54     FNJ B18 Nunawading Kangas 2   def. by   FNJ B18 Ashy Makers 1 61 
14/02/20 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18C2) 28     FNJ B18 Ashwood Wolves 1   def.   FNJ B18 Blackburn Vikings 5 25 
14/02/20 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 23B) 31     FNJ B23 Nunawading Kangas 1   def.   FNJ B23 Waverley Kings 2 28 
15/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 4     GEBC X08 Waverley 8   def. by   GEBC X08 Vermont Vultures 4 12 
15/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) GEBC X08 Huntingtower Heat 5   def. by   GEBC X08 Waverley Raiders 1 27 
15/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C) 18     GEBC X10 Vermont Vultures 3   def. by   GEBC X10 Waverley 5 27 
15/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 14     GEBC B12 Donvale Dunkers 3   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 14 24 
15/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 8     GEBC G12 Waverley 3   def. by   GEBC G12 Spirit Magic 1 30 
15/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12D) 23     GEBC B12 Waverley 9   def.   GEBC B12 Spirit Magic 8 12 
15/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12A/B) 38     GEBC B12 Nunawading Kangas 1   def.   GEBC B12 E Bees 1 30 
15/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 27     GEBC B14 Waverley Wildcats 3   def.   GEBC B14 Spirit Magic 6 23 
15/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C2) 27     GEBC B14 E Bees 4   def. by   GEBC B14 Vermont Vultures 6 29 
15/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Girls 14C3) 18     GEBC G14 Ashwood Wolves 3   def. by   GEBC G14 Huntingtower Heat 3 30 
15/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16A2) 32     GEBC B16 Waverley 2   def. by   GEBC B16 Nunawading Kangas 8 46 
15/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Girls 16/18C/C2) 32     GEBC G16/18 Waverley 2   def.   GEBC G18 Ashwood Wolves 3 31 
15/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16C2) 22     GEBC B16 Heathmont Hornets 3   def. by   GEBC B16 Waverley 5 29 
21/02/20 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 20     FNJ B14 Eastern Bulls 1   def. by   FNJ B14 Wattle Park Saints 3 37 
21/02/20 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14A) 51     FNJ B14 Wattle Park Saints 1   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 3 34 
21/02/20 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16B) 16     FNJ B16 Eastern Bulls 1   def. by   FNJ B16 Waverley Wildcats 1 36 
21/02/20 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 18C) 37     FNJ B18 Nunawading Kangas 6   def. by   FNJ B18 Waverley Wizards 1 51 
21/02/20 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18C2) 35     FNJ B18 Ashwood Wolves 1   def.   FNJ B18 E Bees 1 31 
21/02/20 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 23B) 51     FNJ B23 Whitehorse Mustangs 1   def.   FNJ B23 Huntingtower Heat 1 16 
22/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) GEBC X08 Huntingtower Heat 7   def. by   GEBC X08 Waverley 9 23 
22/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 24     GEBC X08 Huntingtower Heat 2   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 3
22/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D) 16     GEBC X10 Waverley Raiders 3   def. by   GEBC X10 Spirit Magic 8 22 
22/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 23     GEBC B12 Huntingtower Heat 3   def.   GEBC B12 Ringwood Celtics 4 19 
22/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 21     GEBC G12 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC G12 Huntingtower Heat 3 12 
22/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 16     GEBC B12 Wattle Park Saints 5   def. by   GEBC B12 Huntingtower Heat 5 28 
22/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12C) 32     GEBC B12 Waverley 4   def.   GEBC B12 Wattle Park Saints 2 28 
22/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Girls 12C/C2) 4     GEBC G12 Wattle Park Saints 3   def. by   GEBC G12 E Bees 1 51 
22/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 14C/C2) 14     GEBC G14 Waverley 2   def. by   GEBC G14 E Bees 3 20 
22/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Girls 14B) 28     GEBC G14 Huntingtower Heat 1   def.   GEBC G14 Heathmont Hornets 2 19 
22/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 14B) 57     GEBC B14 Wattle Park Saints 2   def.   GEBC B14 Vermont Vultures 3 33 
22/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16C) 29     GEBC B16 Spirit Magic 3   vs   GEBC B16 Waverley 4 29 
22/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Girls 16/18B/B2) 28     GEBC G16 Eastern Bulls 3   def. by   GEBC G18 Eastside Warriors 18 29 
28/02/20 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2) 30     FNJ B14 Nunawading Kangas 2   def.   FNJ B14 Blackburn Vikings 1 27 
28/02/20 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14A) 20     FNJ B14 Wantirna South Devils 1   def. by   FNJ B14 Wattle Park Saints 1 63 
28/02/20 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 14     FNJ B16 Nunawading Kangas 3   def. by   FNJ B16 Wantirna South Devils 1 54 
28/02/20 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16C4) 33     FNJ B16 Blackburn Vikings 3   def. by   FNJ B16 Monash BBB 1 52 
28/02/20 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23B) 39     FNJ B23 Waverley Kings 1   def.   FNJ B23 Waverley Kings 2 32 
29/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 4     GEBC X08 Huntingtower Heat 5   def. by   GEBC X08 Huntingtower Heat 2 15 
29/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 24     GEBC X08 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC X08 Nunawading Kangas 2 28 
29/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D2) 6     GEBC X10 Waverley 9   def. by   GEBC X10 Vermont Vultures 7 18 
29/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 13     GEBC B12 Nunawading Kangas 5   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 12 18 
29/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 36     GEBC B12 E Bees 4   def.   GEBC B12 Waverley 11
29/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 16     GEBC B12 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 8 39 
29/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12A/B) 23     GEBC B12 Wattle Park Saints 1   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 1 66 
29/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Girls 12D) 7     GEBC G12 Vermont Vultures 4   def. by   GEBC G12 Ringwood Celtics 1 20 
29/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14B) 35     GEBC B14 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC B14 Ringwood Celtics 3 37 
29/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14A/A2) 53     GEBC B14 Waverley 2   def.   GEBC B14 Spirit Magic 1 27 
29/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 25     GEBC B16 Huntingtower Heat 6   def.   GEBC B16 Waverley 11 14 
29/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16C) 36     GEBC B16 Waverley 4   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 4 43 
29/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16A2) 50     GEBC B16 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC B16 Eastside Warriors 2 31 
06/03/20 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12A) 27     FNJ B12 Wantirna South Devils 1   def. by   FNJ B12 Vermont Vultures 1 36 
06/03/20 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2) 38     FNJ B14 Vermont Vultures 6   def.   FNJ B14 Waverley 1 37 
06/03/20 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16B) 29     FNJ B16 Wattle Park Saints 2   def. by   FNJ B16 Stingers 1 48 
06/03/20 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16B) 43     FNJ B16 Vermont Vultures 3   def.   FNJ B16 Wattle Park Saints 3 34 
06/03/20 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23B) 49     FNJ B23 Waverley Kings 1   def.   FNJ B23 Huntingtower Heat 1 28 
07/03/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 8     GEBC X08 Donvale Dunkers 2   def. by   GEBC X08 Wattle Park Saints 2 20 
07/03/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 8     GEBC X08 Waverley 5   def. by   GEBC X08 Huntingtower Heat 2 19 
07/03/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C2) 46     GEBC X10 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC X10 Waverley 4 15 
07/03/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 21     GEBC B12 Vermont Vultures 14   def.   GEBC B12 Vermont Vultures 12 19 
07/03/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 17     GEBC G12 Waverley 3   def.   GEBC G12 Waverley Wildcats 1
07/03/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C) 34     GEBC B12 Eastern Bulls 1   def.   GEBC B12 Waverley Wildcats 1 32 
07/03/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12A/B) 27     GEBC B12 Waverley 2   def. by   GEBC B12 E Bees 1 32 
07/03/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 33     GEBC B14 Waverley 6   def.   GEBC B14 Ringwood Celtics 1 16 
07/03/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C2) 34     GEBC B14 Waverley Raiders 3   def.   GEBC B14 Vermont Vultures 7 32 
07/03/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Girls 14B) 49     GEBC G14 E Bees 2   def.   GEBC G14 Heathmont Hornets 2 14 
07/03/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C2) 64     GEBC B16 Waverley 5   def.   GEBC B16 Ashwood Wolves 2 24 
07/03/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Girls 16/18C/C2) 27     GEBC G16/18 Wattle Park Saints 1   def.   GEBC G16/18 Waverley 2 14 
07/03/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 10     GEBC B14 Heathmont Hornets 7   def.   GEBC B14 Spirit Magic 7
13/03/20 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 2     FNJ B14 Eastern Bulls 1   vs   FNJ B14 Vermont Vultures 8
13/03/20 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14A) 2     FNJ B14 Vermont Vultures 3   vs   FNJ B14 Wattle Park Saints 1
13/03/20 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16B) 2     FNJ B16 Vermont Vultures 11   vs   FNJ B16 Wattle Park Saints 2
13/03/20 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 18B) 2     FNJ B18 Wattle Park Saints 1   vs   FNJ B18 Blackburn Vikings 4
13/03/20 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23A) 2     FNJ B23 The Gators 1   vs   FNJ B23 E Bees 1
13/03/20 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 18C2) 2     FNJ B18 Mitcham Thunder 1   vs   FNJ B18 Huntingtower Heat 1
14/03/20 (Sat) 08:00 (S19/20 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Wattle Park Saints 2   vs   GEBC X08 Huntingtower Heat 5  
14/03/20 (Sat) 08:45 (S19/20 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Nunawading Kangas 5   vs   GEBC X08 Huntingtower Heat 7  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 1)
09:30 (S19/20 GEBC Mixed X10C2)   GEBC X10 Waverley Wildcats 3   vs   GEBC X10 Waverley 4  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 2)
10:30 (S19/20 GEBC Boys 12C)   GEBC B12 Huntingtower Heat 1   vs   GEBC B12 Vermont Vultures 3  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 2)
11:30 (S19/20 GEBC Boys 14D3)   GEBC B14 Waverley 12   vs   GEBC B14 Spirit Magic 10  
14/03/20 (Sat) 12:30 (S19/20 GEBC Girls 12C/C2)     GEBC G12 Eastern Bulls 2   vs   GEBC G12 Vermont Vultures 3  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 1)
13:30 (S19/20 GEBC Girls 14C3)   GEBC G14 Vermont Vultures 2   vs   GEBC G14 Waverley Wildcats 1  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 1)
14:45 (S19/20 GEBC Boys 14C2)   GEBC B14 Waverley Raiders 3   vs   GEBC B14 Vermont Vultures 7  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 2)
15:45 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3)   GEBC G16/18 Vermont Vultures 4   vs   GEBC G16 Waverley Wildcats 1  
14/03/20 (Sat) 16:45 (S19/20 GEBC Boys 18C/C2)   GEBC B18 Nunawading Kangas 4   vs   GEBC B18 Waverley 24  
14/03/20 (Sat) 17:45 (S19/20 GEBC Boys 18B2/B3)   GEBC B18 Waverley Wildcats 1   vs   GEBC B18 Waverley Raiders 1  
20/03/20 (Fri)
(Elimination Final 1)
(S19/20 FRIDAY Boys 12B)   FNJ B12 E Bees 2   vs   FNJ B12 Mitcham Thunder 2  
20/03/20 (Fri) (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2)   FNJ B14 Mitcham Thunder 1   vs   FNJ B14 Waverley 1  
20/03/20 (Fri)
(Elimination Final 1)
(S19/20 FRIDAY Boys 16C3)   FNJ B16 Wantirna South Devils 2   vs   FNJ B16 Vermont Vultures 10  
20/03/20 (Fri)
(Elimination Final 2)
20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23B)   FNJ B23 Nunawading Kangas 1   vs   FNJ B23 Waverley Kings 1  

MAJOR SPONSORS

STEP-BY-STEP GUIDE

Junior Domestic Player Registration Form