Knox School 2

Venue Address
220 Burwood Hwy

Wantirna South
Map Reference
E10 63
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
11/10/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 27     FNJ B14 Vermont Vultures 5   def.   FNJ B14 Kingswood Wyverns 1 15 
11/10/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2) 26     FNJ B14 Blackburn Vikings 1   def.   FNJ B14 Nunawading Kangas 2 24 
11/10/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 23     FNJ B16 Vermont Vultures 2   def.   FNJ B16 Mitcham Thunder 1 22 
11/10/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 18A) 48     FNJ B18 Vermont Vultures 1   def. by   FNJ B18 Syndal Storm 1 64 
11/10/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18C2) 52     FNJ B18 Ringwood Thunder   def.   FNJ B18 Blackburn Vikings 5 31 
11/10/19 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 23A) 56     FNJ B23 Nunawading Kangas 3   def.   FNJ B23 Waverley Kings 2 20 
12/10/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 4     GEBC X08 Waverley Wildcats 1   def. by   GEBC X08 Heathmont Hornets 2 30 
12/10/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 20     GEBC X08 Huntingtower Heat 4   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 5
12/10/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D2) 11     GEBC X10 Heathmont Hornets 7   def. by   GEBC B10 Ashwood Wolves 3 25 
12/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D5) 2     GEBC B12 Spirit Magic 6   def. by   GEBC B12 Waverley Raiders 3
12/10/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 27     GEBC B12 E Bees 4   def. by   GEBC B12 Donvale Dunkers 2 55 
12/10/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 44     GEBC B12 Spirit Magic 4   def.   GEBC B12 Waverley 11 16 
12/10/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12C) 33     GEBC B12 Vermont Vultures 3   def.   GEBC B12 Waverley Wildcats 1 23 
12/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C3) 10     GEBC B14 Huntingtower Heat 5   def. by   GEBC B14 Waverley Wildcats 2 48 
12/10/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 33     GEBC B14 Waverley 3   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 3 24 
12/10/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16D2) 23     GEBC B16 Waverley 9   def.   GEBC B16 Huntingtower Heat 5 21 
12/10/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 14C2) 6     GEBC B14 Waverley 11   def. by   GEBC B14 Wattle Park Saints 2 73 
12/10/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16A) 47     GEBC B16 Nunawading Kangas 2   def. by   GEBC B16 Nunawading Kangas 1 70 
12/10/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 4     GEBC G16/18 Waverley 5   def. by   GEBC G18 Spirit Magic 4 65 
18/10/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 22     FNJ B14 Waverley 2   def. by   FNJ B14 Wattle Park Saints 3 27 
18/10/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2) 31     FNJ B14 Vermont Vultures 4   def.   FNJ B14 Eastern Bulls 1
18/10/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 20     FNJ B16 Waverley 2   def. by   FNJ B16 Wattle Park Saints 5 43 
18/10/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 18A) 34     FNJ B18 Vermont Vultures 1   def. by   FNJ B18 Wattle Park Saints 1 49 
18/10/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18C) 10     FNJ B18 Mitcham Thunder 1   def. by   FNJ B18 Waverley Wildcats 1 85 
18/10/19 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 23A) 14     FNJ B23 Huntingtower Heat 1   def. by   FNJ B23 Waverley Kings 1 22 
19/10/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 19     GEBC X08 Nunawading Kangas 3   def.   GEBC X08 Vermont Vultures 2
19/10/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 3     GEBC X08 Waverley Wildcats 1   def. by   GEBC X08 Wattle Park Saints 1 34 
19/10/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D2) 47     GEBC X10 Ringwood Celtics 4   def.   GEBC X10 Vermont Vultures 7
19/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 18     GEBC B12 Huntingtower Heat 3   def. by   GEBC B12 Nunawading Kangas 5 22 
19/10/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 31     GEBC B12 Eastern Bulls 2   def.   GEBC B12 Waverley 11 13 
19/10/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 40     GEBC B12 Huntingtower Heat 4   def.   GEBC B12 Waverley 12 10 
19/10/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12C) 16     GEBC B12 Nunawading Kangas 3   def. by   GEBC B12 Wattle Park Saints 2 40 
19/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14D3) 65     GEBC B14 Huntingtower Heat 4   def.   GEBC B14 Vermont Vultures 9
19/10/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14D) 23     GEBC B14 Eastern Bulls 2   def.   GEBC B14 Spirit Magic 9 15 
19/10/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14C2) 35     GEBC B14 Waverley 9   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 6 24 
19/10/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 14C) 65     GEBC B14 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC B14 Huntingtower Heat 3 16 
19/10/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16D2) 36     GEBC B16 Waverley 9   def.   GEBC B16 Huntingtower Heat 4 20 
19/10/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16C) 79     GEBC B16 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC B16 Ashwood Wolves 2 20 
19/10/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 16A2) 43     GEBC B16 Waverley 2   def.   GEBC B16 Vermont Vultures 2 38 
25/10/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12B) 72     FNJ B12 Wantirna South Devils 1   def.   FNJ B12 Wattle Park Saints 3
25/10/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2) 23     FNJ B14 Nunawading Kangas 3   def. by   FNJ B14 E Bees 1 26 
25/10/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 37     FNJ B16 Wattle Park Saints 5   def.   FNJ B16 Nunawading Kangas 4 36 
25/10/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16C3) 50     FNJ B16 Blackburn Vikings 8   def.   FNJ B16 Wantirna South Devils 2 15 
25/10/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23A) 54     FNJ B23 The Gators 1   def.   FNJ B23 Waverley Kings 1 32 
25/10/19 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 23A) 22     FNJ B23 Huntingtower Heat 1   def. by   FNJ B23 Syndal Storm 1 32 
26/10/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 4     GEBC X08 Waverley 9   vs   GEBC X08 Waverley 7
26/10/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 4     GEBC X08 Heathmont Hornets 2   def. by   GEBC X08 Huntingtower Heat 1 31 
26/10/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10B2) 18     GEBC X10 Eastern Bulls 1   def. by   GEBC X10 Heathmont Hornets 1 29 
26/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D5) 4     GEBC B12 Waverley Raiders 4   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 14 37 
26/10/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 10     GEBC B12 E Bees 5   def. by   GEBC B12 Huntingtower Heat 6 16 
26/10/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12D) 27     GEBC B12 Waverley 7   def. by   GEBC B12 Nunawading Kangas 4 35 
26/10/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 26     GEBC B14 Waverley Raiders 1   def.   GEBC B14 Ringwood Celtics 3 24 
26/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Girls 12D) 15     GEBC G12 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC G12 Wattle Park Saints 3 16 
26/10/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 31     GEBC B14 Waverley 3   def.   GEBC B14 E Bees 2 27 
26/10/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14C) 28     GEBC B14 Tornadoes 1   def.   GEBC B14 Eastern Bulls 1 21 
26/10/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 14C2) 39     GEBC B14 Eastern Bulls 3   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 6 12 
26/10/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16A) 24     GEBC B16 Wattle Park Saints 1   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 1 38 
26/10/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 11     GEBC G18 Huntingtower Heat 3   def. by   GEBC G16/18 Waverley 4 30 
01/11/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 18     FNJ B14 Kingswood Wyverns 1   def. by   FNJ B14 Waverley 2 51 
01/11/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2) 23     FNJ B14 Vermont Vultures 4   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 6 36 
01/11/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16C4) 31     FNJ B16 Monash BBB 1   def.   FNJ B16 Vermont Vultures 4 20 
01/11/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 43     FNJ B16 Wantirna South Devils 1   def.   FNJ B16 Waverley 2 24 
01/11/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 34     FNJ B16 Nunawading Kangas 3   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 2 40 
01/11/19 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 18C) 43     FNJ B18 Nunawading Kangas 6   def. by   FNJ B18 Waverley Wildcats 1 50 
08/11/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12A) 45     FNJ B12 Wattle Park Saints 1   def.   FNJ B12 Vermont Vultures 1 28 
08/11/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2) 47     FNJ B14 Falcons 1   def.   FNJ B14 Wattle Park Saints 2 11 
08/11/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16B2) 47     FNJ B16 Wattle Park Saints 4   def.   FNJ B16 Blackburn Vikings 2 26 
08/11/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16B) 50     FNJ B16 Wattle Park Saints 6   def.   FNJ B16 Stingers 1 24 
08/11/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18C2) 43     FNJ B18 Waverley Kings 2   def. by   FNJ B18 Nunawading Kangas 4 68 
08/11/19 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 18C) 66     FNJ B18 Waverley Wildcats 1   def.   FNJ B18 Wattle Park Saints 3 15 
09/11/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 16     GEBC X08 Huntingtower Heat 1   def.   GEBC X08 Spirit Magic 1 10 
09/11/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 2     GEBC X08 Waverley 7   def. by   GEBC X08 Waverley Raiders 2 27 
09/11/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C) 19     GEBC X10 Nunawading Kangas 4   def. by   GEBC X10 Waverley Raiders 1 24 
09/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D5) 12     GEBC B12 Waverley Raiders 4   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 13 16 
09/11/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 38     GEBC B12 Nunawading Kangas 5   def.   GEBC B12 Huntingtower Heat 6 22 
09/11/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 42     GEBC B12 Ashwood Wolves 2   def.   GEBC B12 E Bees 2 34 
09/11/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 30     GEBC B12 Spirit Magic 2   def.   GEBC B12 Waverley 6 22 
09/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 36     GEBC B14 Donvale Dunkers 4   def.   GEBC B14 Waverley 12 13 
09/11/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C) 28     GEBC B14 Eastern Bulls 1   def.   GEBC B14 Eastern Bulls 3 22 
09/11/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 41     GEBC B14 E Bees 2   def.   GEBC B14 Waverley 6 40 
09/11/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 18     GEBC B16 Waverley Wildcats 3   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 8 40 
09/11/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16C) 31     GEBC B16 Ashy Bulls 1   def.   GEBC B16 Waverley 4 27 
09/11/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 2     GEBC G16/18 Waverley 5   def. by   GEBC G18 Huntingtower Heat 2 34 
15/11/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 23     FNJ B14 Huntingtower Heat 1   def. by   FNJ B14 Waverley 2 29 
15/11/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2) 24     FNJ B14 Vermont Vultures 5   def. by   FNJ B14 Falcons 1 26 
15/11/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 34     FNJ B16 Wattle Park Saints 5   def. by   FNJ B16 Wantirna South Devils 1 35 
15/11/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 18C) 27     FNJ B18 Mitcham Thunder 1   def. by   FNJ B18 Nunawading Kangas 2 55 
15/11/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18C2) 44     FNJ B18 Nunawading Kangas 4   def.   FNJ B18 Huntingtower Heat 1 37 
16/11/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) GEBC X08 Nunawading Kangas 5   def. by   GEBC X08 Waverley Wildcats 1 24 
16/11/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) GEBC X08 Huntingtower Heat 7   def. by   GEBC X08 Waverley 6 30 
16/11/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D2) 8     GEBC X10 Donvale Dunkers 4   def. by   GEBC X10 Waverley 9 12 
16/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D5) 30     GEBC B12 Vermont Vultures 13   def.   GEBC B12 Spirit Magic 6
16/11/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Girls 12D) 37     GEBC G12 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC G12 Waverley 4
16/11/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12D5) 12     GEBC B12 E Bees 5   def. by   GEBC B12 Nunawading Kangas 6 19 
16/11/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 49     GEBC B12 Waverley 6   def.   GEBC B12 Waverley 5 15 
16/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 12C) 10     GEBC B12 Waverley 4   def. by   GEBC B12 Spirit Magic 1 66 
16/11/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14D) 35     GEBC B14 Spirit Magic 9   def.   GEBC B14 Wattle Park Saints 4
16/11/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16D) 30     GEBC B16 E Bees 3   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 2 32 
16/11/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16C) 52     GEBC B16 Waverley 4   def.   GEBC B16 Wattle Park Saints 4 30 
16/11/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 14     GEBC G16/18 Waverley 4   def. by   GEBC G18 Spirit Magic 3 18 
22/11/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 14     FNJ B14 Vermont Vultures 8   def. by   FNJ B14 Wattle Park Saints 2 29 
22/11/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2) 27     FNJ B14 Waverley 1   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 5 22 
22/11/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 37     FNJ B16 Wantirna South Devils 1   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 5 42 
22/11/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16B) 58     FNJ B16 Stingers 1   def.   FNJ B16 Wattle Park Saints 2 32 
22/11/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23B) 26     FNJ B23 Waverley Kings 1   def. by   FNJ B23 Nunawading Kangas 1 40 
22/11/19 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 18C) 41     FNJ B18 Nunawading Kangas 6   def.   FNJ B18 Wattle Park Saints 3 30 
23/11/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 16     GEBC X08 Huntingtower Heat 4   def.   GEBC X08 Waverley 4 12 
23/11/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 20     GEBC X08 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC X08 Waverley 9
23/11/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D2) 24     GEBC X10 Vermont Vultures 7   def.   GEBC X10 Heathmont Hornets 7
23/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D5) 15     GEBC B12 Waverley Raiders 4   def. by   GEBC B12 E Bees 5 41 
23/11/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 13     GEBC G12 Huntingtower Heat 3   def. by   GEBC G12 Waverley Wildcats 1 19 
23/11/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 25     GEBC B12 Nunawading Kangas 3   def. by   GEBC B12 Waverley 5 27 
23/11/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 52     GEBC B12 Waverley 6   def.   GEBC B12 E Bees 2 35 
23/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 34     GEBC B14 Waverley Wildcats 3   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 6 25 
23/11/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C) 49     GEBC B14 St Benedicts 1   def.   GEBC B14 Huntingtower Heat 3 25 
23/11/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14A/A2) 32     GEBC B14 Nunawading Kangas 1   def. by   GEBC B14 E Bees 1 34 
23/11/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 14C2) 33     GEBC B14 E Bees 4   def.   GEBC B14 Vermont Vultures 7 18 
23/11/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16C) 43     GEBC B16 Huntingtower Heat 2   def.   GEBC B16 Nunawading Kangas 5 31 
23/11/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16B) 37     GEBC B16 Wattle Park Saints 2   def. by   GEBC B16 Donvale Dunkers 1 47 
23/11/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 18C/C2) 31     GEBC B18 Waverley Raiders 3   def.   GEBC B18 E Bees 1 26 
29/11/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 35     FNJ B14 Vermont Vultures 7   def.   FNJ B14 E Bees 2 25 
29/11/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 16B2) 36     FNJ B16 Blackburn Vikings 1   def.   FNJ B16 Waverley Wildcats 2 22 
29/11/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16C4) 36     FNJ B16 Vermont Vultures 4   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 14 47 
29/11/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 18B) 29     FNJ B18 Vermont Vultures 4   def. by   FNJ B18 Wattle Park Saints 1 36 
29/11/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23B) 37     FNJ B23 Waverley Kings 2   def. by   FNJ B23 Waverley Kings 1 44 
29/11/19 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 23B) 43     FNJ B23 Whitehorse Mustangs 1   def. by   FNJ B23 Nunawading Kangas 1 66 
30/11/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 16     GEBC X08 Vermont Vultures 1   def. by   GEBC X08 Nunawading Kangas 2 22 
30/11/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 25     GEBC X08 Vermont Vultures 2   def.   GEBC X08 Waverley 7
30/11/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10B2) 11     GEBC X10 Eastern Bulls 1   def. by   GEBC X10 Ringwood Celtics 4 19 
30/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D5) 35     GEBC B12 Nunawading Kangas 6   def.   GEBC B12 Waverley 12 17 
30/11/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 18     GEBC G12 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC G12 Spirit Magic 1 16 
30/11/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 39     GEBC B12 Vermont Vultures 5   def.   GEBC B12 Waverley 5 26 
30/11/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12A/B) 33     GEBC B12 Ashwood Wolves 1   def. by   GEBC B12 Waverley 2 43 
30/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C3) 50     GEBC B14 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC B14 Waverley Raiders 2 27 
30/11/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C3) 31     GEBC B14 Waverley Wildcats 2   def. by   GEBC B14 E Bees 6 44 
30/11/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14D) 32     GEBC B14 Huntingtower Heat 4   def.   GEBC B14 Nunawading Kangas 5 28 
30/11/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 24     GEBC B16 Waverley Raiders 4   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 8 59 
30/11/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16C) 37     GEBC B16 Waverley 4   def.   GEBC B16 Nunawading Kangas 5 33 
30/11/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16C2) 32     GEBC B16 Waverley 5   def.   GEBC B16 Heathmont Hornets 6 17 
06/12/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12B) 39     FNJ B12 Wattle Park Saints 3   def.   FNJ B12 Vermont Vultures 4 15 
06/12/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 16B2) 30     FNJ B16 Waverley Wildcats 2   def.   FNJ B16 Blackburn Vikings 2 28 
06/12/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 25     FNJ B16 Nunawading Kangas 5   def. by   FNJ B16 Nunawading Kangas 3 30 
06/12/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 34     FNJ B16 Blackburn Vikings 7   def. by   FNJ B16 Wantirna South Devils 1 69 
06/12/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23B) 11     FNJ B23 Huntingtower Heat 1   def. by   FNJ B23 Nunawading Kangas 2 25 
07/12/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 16     GEBC X08 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC X08 Donvale Dunkers 3
07/12/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 31     GEBC X08 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC X08 Waverley 8
07/12/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D) 19     GEBC X10 Waverley 7   def.   GEBC X10 Heathmont Hornets 5 17 
07/12/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Mixed X10A2) 17     GEBC X10 Spirit Magic 3   def.   GEBC X10 Waverley 2 16 
07/12/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 15     GEBC G12 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC G12 Waverley 3 11 
07/12/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12A/B) 37     GEBC B12 Waverley 2   def. by   GEBC B12 Nunawading Kangas 2 40 
07/12/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 37     GEBC B12 Waverley 6   def.   GEBC B12 Vermont Vultures 5 29 
07/12/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 29     GEBC B14 E Bees 5   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 5 23 
07/12/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 19     GEBC B14 Waverley Wildcats 3   def. by   GEBC B14 Donvale Dunkers 3 67 
07/12/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14C3) 14     GEBC B14 Waverley Raiders 2   def. by   GEBC B14 Vermont Vultures 8 30 
07/12/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 14B) 58     GEBC B14 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC B14 Vermont Vultures 3 36 
07/12/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16C) 26     GEBC B16 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC B16 Waverley 4 32 
07/12/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16C2) 32     GEBC B16 Ashwood Wolves 2   def. by   GEBC B16 Waverley 5 37 
07/12/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 16B) 41     GEBC B16 Donvale Dunkers 1   def. by   GEBC B16 Wattle Park Saints 3 43 
13/12/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 20     FNJ B14 E Bees 2   def. by   FNJ B14 Wattle Park Saints 2 27 
13/12/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2) 46     FNJ B14 E Bees 1   def.   FNJ B14 Waverley 2 44 
13/12/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 40     FNJ B16 Waverley Raiders 1   def. by   FNJ B16 Wantirna South Devils 1 59 
13/12/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 27     FNJ B16 Wattle Park Saints 5   def.   FNJ B16 Vermont Vultures 2 21 
13/12/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 16C3) 26     FNJ B16 Vermont Vultures 6   def. by   FNJ B16 Wantirna South Devils 2 73 
13/12/19 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 18C2) 83     FNJ B18 Ringwood Thunder   def.   FNJ B18 Mitcham Thunder 1 35 
14/12/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 23     GEBC X08 Vermont Vultures 2   def.   GEBC X08 Spirit Magic 4 10 
14/12/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 6     GEBC X08 Nunawading Kangas 6   def. by   GEBC X08 Huntingtower Heat 7 23 
14/12/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D2) 10     GEBC X10 Waverley 9   def. by   GEBC X10 Heathmont Hornets 6 23 
14/12/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D5) 18     GEBC B12 Waverley Raiders 4   def. by   GEBC B12 Spirit Magic 6 23 
14/12/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 12     GEBC B12 Waverley Wildcats 4   def. by   GEBC B12 Wattle Park Saints 5 38 
14/12/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 35     GEBC B12 E Bees 4   def.   GEBC B12 Spirit Magic 5 30 
14/12/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 41     GEBC B12 Waverley 6   def.   GEBC B12 Nunawading Kangas 3 36 
14/12/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 27     GEBC B14 Waverley Wildcats 4   def. by   GEBC B14 Wattle Park Saints 3 33 
14/12/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C3) 26     GEBC B14 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC B14 Vermont Vultures 8 37 
14/12/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16D2) 21     GEBC B16 Huntingtower Heat 4   def.   GEBC B16 Ringwood Celtics 2 20 
14/12/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 14C2) 41     GEBC B14 Waverley 7   def.   GEBC B14 E Bees 4 33 
14/12/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16C) 32     GEBC B16 Spirit Magic 3   def. by   GEBC B16 Huntingtower Heat 2 34 
14/12/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 19     GEBC B16 Waverley 11   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 8 35 
31/01/20 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12B) 22     FNJ B12 Vermont Vultures 2   def.   FNJ B12 Mitcham Thunder 2 14 
31/01/20 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 10     FNJ B14 Vermont Vultures 7   def.   FNJ B14 Wattle Park Saints 3
31/01/20 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16C3) 47     FNJ B16 Wantirna South Devils 2   def.   FNJ B16 Vermont Vultures 10 11 
31/01/20 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 39     FNJ B16 Blackburn Vikings 7   def.   FNJ B16 Waverley Raiders 1 23 
31/01/20 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18A) 21     FNJ B18 Syndal Storm 1   def. by   FNJ B18 Heathmont Hornets 1 25 
31/01/20 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 18C2) 29     FNJ B18 Waverley Kings 2   def. by   FNJ B18 Ringwood Thunder 38 
01/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 20     GEBC X08 Vermont Vultures 4   def.   GEBC X08 Ringwood Celtics 1
01/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 30     GEBC X08 Nunawading Kangas 4   def.   GEBC X08 Nunawading Kangas 5
01/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D2) 12     GEBC X10 Huntingtower Heat 5   vs   GEBC X10 Heathmont Hornets 7 12 
01/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D5) 38     GEBC B12 Nunawading Kangas 6   def.   GEBC B12 Waverley Raiders 3
01/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 34     GEBC B12 Huntingtower Heat 3   def.   GEBC B12 Donvale Dunkers 3 18 
01/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 14D3) 12     GEBC B14 Waverley Raiders 5   def. by   GEBC B14 Ringwood Celtics 2 53 
01/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 24     GEBC B14 Wattle Park Saints 3   def. by   GEBC B14 E Bees 5 25 
01/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14D) 32     GEBC B14 Waverley 10   def.   GEBC B14 Wattle Park Saints 4 19 
01/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C3) 37     GEBC B14 Huntingtower Heat 2   def.   GEBC B14 E Bees 6 33 
01/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14C) 29     GEBC B14 Waverley 8   def. by   GEBC B14 Donvale Dunkers 1 33 
01/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16D) 37     GEBC B16 Nunawading Kangas 7   def.   GEBC B16 E Bees 3 33 
01/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16C) 38     GEBC B16 Waverley 4   def.   GEBC B16 Waverley Wildcats 2 32 
01/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 38     GEBC G16 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC G18 Ringwood Celtics 1 21 
07/02/20 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12B) 36     FNJ B12 E Bees 2   def.   FNJ B12 Vermont Vultures 4 16 
07/02/20 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 16B) 39     FNJ B16 Stingers 1   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 11 44 
07/02/20 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 24     FNJ B16 Waverley 2   def. by   FNJ B16 Blackburn Vikings 7 47 
07/02/20 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16B) 18     FNJ B16 Eastern Bulls 1   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 3 51 
07/02/20 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18C2) 31     FNJ B18 E Bees 1   def.   FNJ B18 Huntingtower Heat 1 29 
07/02/20 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 18C2) 43     FNJ B18 Nunawading Kangas 7   def. by   FNJ B18 Ringwood Thunder 48 
08/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 26     GEBC X08 Huntingtower Heat 2   def.   GEBC X08 Waverley 5
08/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 2     GEBC X08 Ashwood Wolves 4   def. by   GEBC X08 Nunawading Kangas 6 20 
08/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C3) 8     GEBC X10 Huntingtower Heat 4   def. by   GEBC X10 Spirit Magic 6 32 
08/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D5) 12     GEBC B12 Huntingtower Heat 6   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 13 28 
08/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 24     GEBC G12 Ashwood Wolves 3   def.   GEBC G12 Waverley Wildcats 1 12 
08/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 29     GEBC B12 E Bees 2   def. by   GEBC B12 Waverley 5 31 
08/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 52     GEBC B12 Heathmont Hornets 2   def. by   GEBC B12 Waverley 6 59 
08/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 31     GEBC B14 Vermont Vultures 4   def.   GEBC B14 Waverley 6 20 
08/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C3) 24     GEBC B14 Waverley 9   def.   GEBC B14 E Bees 6 22 
08/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 29     GEBC B14 Vermont Vultures 5   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 6 19 
08/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 14C2) 35     GEBC B14 Eastern Bulls 3   def.   GEBC B14 Vermont Vultures 6 27 
08/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 10     GEBC B16 Wattle Park Saints 5   def. by   GEBC B16 Waverley 11 22 
08/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16C2) 38     GEBC B16 Waverley 5   def.   GEBC B16 Waverley Raiders 2 11 
14/02/20 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 6     FNJ B14 Vermont Vultures 8   def. by   FNJ B14 E Bees 2 21 
14/02/20 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 24     FNJ B14 Huntingtower Heat 1   def. by   FNJ B14 Wattle Park Saints 3 26 
14/02/20 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16B) 32     FNJ B16 Stingers 1   def.   FNJ B16 Waverley Wildcats 1 26 
14/02/20 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 28     FNJ B16 Mitcham Thunder 1   def. by   FNJ B16 Wantirna South Devils 1 33 
14/02/20 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23B) 16     FNJ B23 Nunawading Kangas 2   def. by   FNJ B23 Waverley Kings 1 43 
14/02/20 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 18C2) 24     FNJ B18 Waverley Kings 2   def.   FNJ B18 East Burwood Rams 1 18 
15/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 6     GEBC X08 Huntingtower Heat 3   def. by   GEBC X08 Waverley 5 10 
15/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 17     GEBC X08 Ashwood Wolves 4   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 6
15/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D2) 14     GEBC X10 Waverley 8   def.   GEBC X10 Heathmont Hornets 7
15/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D5) 13     GEBC B12 Vermont Vultures 13   def. by   GEBC B12 Waverley Raiders 4 25 
15/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 32     GEBC G12 Spirit Magic 2   def.   GEBC G12 Waverley Wildcats 1 15 
15/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12D5) 4     GEBC B12 Waverley 12   def. by   GEBC B12 Huntingtower Heat 6 15 
15/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 34     GEBC B12 Waverley 6   def.   GEBC B12 Vermont Vultures 4 33 
15/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 12     GEBC B14 E Bees 5   def. by   GEBC B14 Waverley Raiders 4 32 
15/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C3) 28     GEBC B14 Nunawading Kangas 4   def. by   GEBC B14 E Bees 6 41 
15/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14C) 22     GEBC B14 Waverley 8   def. by   GEBC B14 St Benedicts 1 46 
15/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16D) 19     GEBC B16 Waverley 7   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 6 57 
15/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16C) 15     GEBC B16 Waverley 4   def. by   GEBC B16 Ashy Bulls 1 22 
15/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 11     GEBC G16/18 Waverley 5   def. by   GEBC G18 Ringwood Celtics 1 28 
21/02/20 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 34     FNJ B14 Kingswood Wyverns 1   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 7 35 
21/02/20 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2) 24     FNJ B14 Nunawading Kangas 3   def. by   FNJ B14 Waverley 1 31 
21/02/20 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 30     FNJ B16 Blackburn Vikings 8   def. by   FNJ B16 Waverley 2 62 
21/02/20 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 64     FNJ B16 Wantirna South Devils 1   def.   FNJ B16 Nunawading Kangas 5 26 
21/02/20 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23B) 60     FNJ B23 Nunawading Kangas 1   def.   FNJ B23 Waverley Kings 1 42 
21/02/20 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 18C2) 27     FNJ B18 East Burwood Rams 1   def. by   FNJ B18 Huntingtower Heat 1 29 
22/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 16     GEBC X08 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC X08 Heathmont Hornets 1 10 
22/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 14     GEBC X08 Waverley 5   def. by   GEBC X08 Heathmont Hornets 3 18 
22/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D2) 11     GEBC X10 Donvale Dunkers 4   def.   GEBC X10 Huntingtower Heat 5 10 
22/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Mixed X10C) 28     GEBC X10 Waverley Raiders 1   def. by   GEBC X10 Vermont Vultures 4 31 
22/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 13     GEBC B12 Waverley 11   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 15 47 
22/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12D) 20     GEBC B12 Nunawading Kangas 4   def. by   GEBC B12 Waverley 9 24 
22/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 34     GEBC B12 Waverley 5   def. by   GEBC B12 Heathmont Hornets 2 36 
22/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 10     GEBC B14 Donvale Dunkers 4   def. by   GEBC B14 Waverley Raiders 4 12 
22/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14B) 53     GEBC B14 Whitehorse Mustangs 1   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 1 52 
22/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14D) 36     GEBC B14 Eastern Bulls 2   def.   GEBC B14 Nunawading Kangas 5 26 
22/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16D) 37     GEBC B16 Waverley 7   def.   GEBC B16 Heathmont Hornets 2 27 
22/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16C) 11     GEBC B16 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC B16 Ashy Bulls 1 28 
22/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 30     GEBC G16/18 Waverley 4   def.   GEBC G16/18 Waverley 5
28/02/20 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 48     FNJ B14 Wattle Park Saints 3   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 8 12 
28/02/20 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2) 24     FNJ B14 Vermont Vultures 4   def. by   FNJ B14 Mitcham Thunder 1 33 
28/02/20 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16B2) 29     FNJ B16 Waverley Wildcats 2   def. by   FNJ B16 Blackburn Vikings 1 38 
28/02/20 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 24     FNJ B16 Nunawading Kangas 5   def. by   FNJ B16 Blackburn Vikings 7 44 
28/02/20 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18C) 31     FNJ B18 Wattle Park Saints 3   def. by   FNJ B18 Blackburn Vikings 2 58 
29/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 16     GEBC X08 Huntingtower Heat 6   def. by   GEBC X08 Huntingtower Heat 3 18 
29/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 14     GEBC X08 Huntingtower Heat 4   def. by   GEBC X08 Waverley 8 19 
29/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D2) 10     GEBC X10 Huntingtower Heat 3   def.   GEBC X10 Donvale Dunkers 4
29/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D5) 14     GEBC B12 Spirit Magic 6   def. by   GEBC B12 E Bees 5 39 
29/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 11     GEBC G12 Spirit Magic 1   def. by   GEBC G12 Waverley Wildcats 1 15 
29/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 23     GEBC B14 Waverley Raiders 4   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 5 31 
29/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Girls 14C3) 9     GEBC G14 Vermont Vultures 3   def. by   GEBC G14 Waverley Wildcats 1 20 
29/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14D3) 21     GEBC B14 Waverley Raiders 5   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 10 29 
29/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C3) 28     GEBC B14 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC B14 Nunawading Kangas 4 33 
29/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14C) 54     GEBC B14 St Benedicts 1   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 8 16 
29/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16D) 21     GEBC B16 Waverley 7   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 4 31 
29/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Girls 16/18C/C2) 34     GEBC G16/18 Waverley 2   def.   GEBC G18 Ashwood Wolves 2 32 
29/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16C2) 15     GEBC B16 Heathmont Hornets 6   def. by   GEBC B16 Waverley 5 28 
06/03/20 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 22     FNJ B14 Wattle Park Saints 3   def. by   FNJ B14 Wattle Park Saints 2 24 
06/03/20 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2) 23     FNJ B14 Falcons 1   def. by   FNJ B14 Nunawading Kangas 2 32 
06/03/20 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 47     FNJ B16 Waverley 2   def. by   FNJ B16 Wantirna South Devils 1 76 
06/03/20 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16C4) 45     FNJ B16 Vermont Vultures 4   def.   FNJ B16 E Bees 2 28 
06/03/20 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18C2) 50     FNJ B18 Nunawading Kangas 4   def.   FNJ B18 Waverley Kings 2 39 
06/03/20 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 23B) 29     FNJ B23 Waverley Kings 2   def.   FNJ B23 Nunawading Kangas 2 26 
07/03/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 9     GEBC X08 Vermont Vultures 4   def.   GEBC X08 Waverley Raiders 1
07/03/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 33     GEBC X08 Waverley Wildcats 2   def.   GEBC X08 Nunawading Kangas 4 10 
07/03/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C2) 27     GEBC X10 Spirit Magic 5   def.   GEBC X10 Wattle Park Saints 2 14 
07/03/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D5) 39     GEBC B12 E Bees 5   def.   GEBC B12 Vermont Vultures 13 22 
07/03/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 22     GEBC B12 Vermont Vultures 10   def. by   GEBC B12 Spirit Magic 4 24 
07/03/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12D5) 12     GEBC B12 Huntingtower Heat 6   def. by   GEBC B12 Spirit Magic 6 16 
07/03/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 17     GEBC B12 Ashwood Wolves 2   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 4 61 
07/03/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Girls 14C3) 34     GEBC G14 Ashwood Wolves 3   def.   GEBC G14 Vermont Vultures 3 16 
07/03/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 14C3) 2     GEBC G14 Huntingtower Heat 3   def. by   GEBC G14 Vermont Vultures 2 56 
07/03/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14C) 66     GEBC B14 St Benedicts 1   def.   GEBC B14 Donvale Dunkers 1 25 
07/03/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Girls 14C/C2) 29     GEBC G14 E Bees 3   def.   GEBC G14 Wattle Park Saints 1 14 
07/03/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16C) 33     GEBC B16 Waverley 4   def.   GEBC B16 Huntingtower Heat 2 30 
07/03/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16C) 28     GEBC B16 Waverley Wildcats 2   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 3 36 
13/03/20 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 2     FNJ B14 Wattle Park Saints 2   vs   FNJ B14 E Bees 2
13/03/20 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2) 2     FNJ B14 Waverley 2   vs   FNJ B14 Nunawading Kangas 3
13/03/20 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 2     FNJ B16 Wantirna South Devils 1   vs   FNJ B16 Waverley Raiders 1
13/03/20 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 2     FNJ B16 Nunawading Kangas 4   vs   FNJ B16 Wattle Park Saints 5
13/03/20 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23B) 2     FNJ B23 Waverley Kings 2   vs   FNJ B23 Whitehorse Mustangs 1
13/03/20 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 18C2) 2     FNJ B18 Blackburn Vikings 5   vs   FNJ B18 Waverley Kings 2
14/03/20 (Sat) 08:00 (S19/20 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Huntingtower Heat 2   vs   GEBC X08 Heathmont Hornets 3  
14/03/20 (Sat) 08:45 (S19/20 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Nunawading Kangas 2   vs   GEBC X08 E Bees 1  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 2)
09:30 (S19/20 GEBC Mixed X10D2)   GEBC X10 Huntingtower Heat 3   vs   GEBC X10 Waverley 8  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 2)
10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D5)   GEBC B12 E Bees 5   vs   GEBC B12 Vermont Vultures 13  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 1)
11:30 (S19/20 GEBC Boys 12D3)   GEBC B12 Huntingtower Heat 4   vs   GEBC B12 E Bees 4  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 1)
12:30 (S19/20 GEBC Boys 12C)   GEBC B12 Eastern Bulls 1   vs   GEBC B12 Waverley 3  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 2)
13:30 (S19/20 GEBC Boys 14D2)   GEBC B14 E Bees 5   vs   GEBC B14 Waverley Raiders 4  
14/03/20 (Sat) 14:45 (S19/20 GEBC Girls 12C/C2)   GEBC G12 Waverley 2   vs   GEBC G12 Huntingtower Heat 2  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 2)
15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C3)   GEBC B16 Nunawading Kangas 6   vs   GEBC B16 Eastern Bulls 1  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 1)
16:45 (S19/20 GEBC Boys 16D2)   GEBC B16 Waverley 10   vs   GEBC B16 Spirit Magic 6  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 2)
17:45 (S19/20 GEBC Boys 16C2)     GEBC B16 Wattle Park Saints 4   vs   GEBC B16 Heathmont Hornets 6  
20/03/20 (Fri)
(Elimination Final 2)
(S19/20 FRIDAY Boys 12B)   FNJ B12 Wattle Park Saints 3   vs   FNJ B12 Wattle Park Saints 4  
20/03/20 (Fri)
(Elimination Final 2)
(S19/20 FRIDAY Boys 14C)   FNJ B14 Wattle Park Saints 2   vs   FNJ B14 Wattle Park Saints 3  
20/03/20 (Fri) (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2)   FNJ B16 Wattle Park Saints 5   vs   FNJ B16 Nunawading Kangas 4  
20/03/20 (Fri)
(Elimination Final 1)
20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23B)   FNJ B23 Whitehorse Mustangs 1   vs   FNJ B23 Waverley Kings 2  

MAJOR SPONSORS

STEP-BY-STEP GUIDE

Junior Domestic Player Registration Form