Mullauna 1

Venue Address
Tirana Street

Mitcham
Map Reference
J6 48
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
09/10/19 (Wed) 17:45 (S19/20 WEDNESDAY Girls 12A) 42     WNJ G12 Nunawading Kangas 1   def.   WNJ G12 E Bees 1 24 
09/10/19 (Wed) 17:45 (S19/20 WEDNESDAY Girls 14A)   WNJ G14 Vermont Vultures 1   vs   WNJ G14 Mitcham Thunder 1  
09/10/19 (Wed) 17:45 (S19/20 WEDNESDAY Girls 14B)   WNJ G14 Vermont Vultures 1   vs   WNJ G14 Wattle Park Saints 1  
11/10/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 47     FNJ B14 Vermont Vultures 6   def.   FNJ B14 Wattle Park Saints 3 16 
11/10/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 16C4) 10     FNJ B16 Blackburn Vikings 6   def.   FNJ B16 Blackburn Vikings 4
11/10/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16B) 42     FNJ B16 Waverley Wildcats 1   def. by   FNJ B16 Wattle Park Saints 6 58 
11/10/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 18B) 47     FNJ B18 Vermont Vultures 2   def.   FNJ B18 Vermont Vultures 4 35 
11/10/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23A) 33     FNJ B23 Syndal Storm 1   def. by   FNJ B23 Wattle Park Saints 1 62 
12/10/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X10D) 24     GEBC X10 Vermont Vultures 6   def.   GEBC X10 Huntingtower Heat 3 10 
12/10/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X10C2) 10     GEBC X10 Waverley 5   def. by   GEBC X10 Ringwood Celtics 2 12 
12/10/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10B) 40     GEBC X10 Nunawading Kangas 3   def.   GEBC X10 Ringwood Celtics 1 10 
12/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 29     GEBC B12 E Bees 5   def.   GEBC B12 Waverley Wildcats 2 22 
12/10/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 48     GEBC B12 Vermont Vultures 5   def.   GEBC B12 Heathmont Hornets 3 28 
12/10/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 28     GEBC B12 E Bees 3   def. by   GEBC B12 Wattle Park Saints 4 38 
12/10/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 42     GEBC B14 Heathmont Hornets 8   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 5 17 
12/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 38     GEBC B14 Vermont Vultures 6   def.   GEBC B14 Spirit Magic 6 16 
12/10/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C) 47     GEBC B14 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC B14 Spirit Magic 4 37 
12/10/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16D2) 53     GEBC B16 Spirit Magic 6   def.   GEBC B16 Donvale Dunkers 4 15 
12/10/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16D2) 19     GEBC B16 Waverley Raiders 3   def. by   GEBC B16 Ringwood Celtics 2 27 
12/10/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16B2) 26     GEBC B16 Heathmont Hornets 5   def. by   GEBC B16 Blackburn 1 47 
12/10/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 18B2/B3) 42     GEBC B18 Vermont Vultures 3   def. by   GEBC B18 Donvale Dunkers 1 58 
16/10/19 (Wed) 17:45 (S19/20 WEDNESDAY Girls 14A)   WNJ G14 Mitcham Thunder 1   vs   WNJ G14 Wantirna South Devils 1  
16/10/19 (Wed) 17:45 (S19/20 WEDNESDAY Girls 14B)   WNJ G14 Blackburn Vikings 2   vs   WNJ G14 Vermont Vultures 2  
18/10/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 31     FNJ B14 Vermont Vultures 5   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 7 26 
18/10/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 16C4) 52     FNJ B16 Blackburn Vikings 4   def.   FNJ B16 Blackburn Vikings 3 33 
18/10/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16B) 37     FNJ B16 Vermont Vultures 3   def.   FNJ B16 Eastern Bulls 1 22 
18/10/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 18B) 29     FNJ B18 Vermont Vultures 4   def. by   FNJ B18 Eastern Bulls 1 40 
18/10/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18B) 38     FNJ B18 Blackburn Vikings 2   def. by   FNJ B18 Blackburn Vikings 4 48 
19/10/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X10D) 34     GEBC X10 Heathmont Hornets 8   def.   GEBC X10 Ringwood Celtics 3
19/10/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X10C2) 16     GEBC X10 Ringwood Celtics 2   vs   GEBC X10 Waverley Wildcats 2 16 
19/10/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10B) 18     GEBC X10 Spirit Magic 2   def.   GEBC X10 Wattle Park Saints 1 14 
19/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Mixed X10C2) 34     GEBC X10 Vermont Vultures 3   def.   GEBC X10 Wattle Park Saints 2 16 
19/10/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 24     GEBC B12 Spirit Magic 7   def.   GEBC B12 Vermont Vultures 13 22 
19/10/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 37     GEBC B12 E Bees 5   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 12 48 
19/10/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12D) 18     GEBC B12 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC B12 Nunawading Kangas 4 38 
19/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 33     GEBC B12 Vermont Vultures 6   def. by   GEBC B12 Ringwood Celtics 1 43 
19/10/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 15     GEBC B14 Spirit Magic 5   def. by   GEBC B14 Waverley Raiders 3 48 
19/10/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14C) 43     GEBC B14 Heathmont Hornets 4   def.   GEBC B14 Spirit Magic 2 29 
19/10/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 38     GEBC B14 Heathmont Hornets 9   def.   GEBC B14 Huntingtower Heat 6 21 
19/10/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 32     GEBC B16 Vermont Vultures 6   def.   GEBC B16 Spirit Magic 7 23 
19/10/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 18B) 52     GEBC B18 Nunawading Kangas 3   def.   GEBC B18 Spirit Magic 2 18 
23/10/19 (Wed) 17:45 (S19/20 WEDNESDAY Girls 14B)   WNJ G14 Mitcham Thunder 1   vs   WNJ G14 Blackburn Vikings 2  
25/10/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12B) 25     FNJ B12 Vermont Vultures 3   def. by   FNJ B12 Heathmont Hornets 1 40 
25/10/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2) 25     FNJ B14 Wattle Park Saints 2   def. by   FNJ B14 Nunawading Kangas 2 62 
25/10/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16B) 36     FNJ B16 Wattle Park Saints 3   def.   FNJ B16 Eastern Bulls 1 30 
25/10/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16B2) 50     FNJ B16 Blackburn Vikings 1   def.   FNJ B16 Nunawading Kangas 5 28 
25/10/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23A) 44     FNJ B23 Nunawading Kangas 1   def.   FNJ B23 Whitehorse Mustangs 1 41 
25/10/19 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 18B) 68     FNJ B18 Vermont Vultures 2   def.   FNJ B18 Blackburn Vikings 3 12 
26/10/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X10D) 58     GEBC X10 Vermont Vultures 6   def.   GEBC X10 Donvale Dunkers 3 16 
26/10/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X10C2) 12     GEBC X10 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC X10 Wattle Park Saints 2 32 
26/10/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10B) 29     GEBC X10 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC X10 Ringwood Celtics 1 16 
26/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 7     GEBC B12 Heathmont Hornets 5   def. by   GEBC B12 Waverley 11 17 
26/10/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 41     GEBC B12 Vermont Vultures 9   def.   GEBC B12 Huntingtower Heat 5
26/10/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 50     GEBC B12 Vermont Vultures 5   def.   GEBC B12 Waverley Raiders 2
26/10/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 18     GEBC B14 Spirit Magic 10   def. by   GEBC B14 Wattle Park Saints 4 24 
26/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 52     GEBC B14 Vermont Vultures 6   def.   GEBC B14 E Bees 5 20 
26/10/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C) 23     GEBC B14 Spirit Magic 2   def. by   GEBC B14 Nunawading Kangas 2 61 
26/10/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16D2) 44     GEBC B16 Waverley 9   def.   GEBC B16 Spirit Magic 6 28 
26/10/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16D2) 30     GEBC B16 Huntingtower Heat 5   def.   GEBC B16 E Bees 3 29 
26/10/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 17     GEBC G18 Spirit Magic 3   def. by   GEBC G18 Spirit Magic 4 33 
26/10/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 18C/C2) 27     GEBC B18 Spirit Magic 4   def. by   GEBC B18 Donvale Dunkers 2 38 
30/10/19 (Wed) 17:45 (S19/20 WEDNESDAY Girls 14B)   WNJ G14 Wantirna South Devils 1   vs   WNJ G14 Vermont Vultures 2  
01/11/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 16     FNJ B14 E Bees 2   def. by   FNJ B14 Eastern Bulls 1 25 
01/11/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14A) 56     FNJ B14 Vermont Vultures 14   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 3 32 
01/11/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16A) 28     FNJ B16 Vermont Vultures 7   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 1 57 
01/11/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16C3) 25     FNJ B16 Blackburn Vikings 8   def. by   FNJ B16 Blackburn Vikings 7 29 
01/11/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23A) 27     FNJ B23 Wattle Park Saints 1   def.   FNJ B23 The Gators 1 22 
01/11/19 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 18A) 66     FNJ B18 Comets 1   def.   FNJ B18 Vermont Vultures 1 32 
06/11/19 (Wed) 17:45 (S19/20 WEDNESDAY Girls 14B)   WNJ G14 Wantirna South Devils 1   vs   WNJ G14 Mitcham Thunder 1  
08/11/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 4     FNJ B14 Vermont Vultures 8   def. by   FNJ B14 Waverley 2 64 
08/11/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2) 26     FNJ B14 Nunawading Kangas 3   def. by   FNJ B14 Nunawading Kangas 2 38 
08/11/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16C4) 39     FNJ B16 Blackburn Vikings 3   def.   FNJ B16 Vermont Vultures 4 32 
08/11/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 37     FNJ B16 Vermont Vultures 2   def.   FNJ B16 Nunawading Kangas 5 25 
08/11/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18A) 30     FNJ B18 Blackburn Vikings 1   def. by   FNJ B18 Vermont Vultures 1 48 
08/11/19 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 23A) 30     FNJ B23 Whitehorse Mustangs 1   def. by   FNJ B23 E Bees 1 65 
09/11/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X10D) 23     GEBC X10 Ringwood Celtics 3   def.   GEBC X10 Waverley Raiders 3 16 
09/11/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X10D) 8     GEBC X10 Donvale Dunkers 3   def. by   GEBC X10 Heathmont Hornets 5 16 
09/11/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10B2) 34     GEBC X10 Spirit Magic 4   def.   GEBC X10 Vermont Vultures 3
09/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12C) 43     GEBC B12 Nunawading Kangas 3   vs   GEBC B12 Heathmont Hornets 1 43 
09/11/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 6     GEBC B12 Donvale Dunkers 3   def. by   GEBC B12 E Bees 4 47 
09/11/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 42     GEBC B12 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC B12 Vermont Vultures 6 28 
09/11/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 17     GEBC B14 Spirit Magic 10   def. by   GEBC B14 Waverley Wildcats 4 29 
09/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 22     GEBC B14 Heathmont Hornets 7   def. by   GEBC B14 Donvale Dunkers 3 50 
09/11/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C3) 38     GEBC B14 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC B14 Vermont Vultures 5 20 
09/11/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16D2) 30     GEBC B16 Ringwood Celtics 2   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 6 43 
09/11/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16D2) 30     GEBC B16 Spirit Magic 6   def.   GEBC B16 Waverley Raiders 3 19 
09/11/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16B2) 29     GEBC B16 Vermont Vultures 3   def. by   GEBC B16 Nunawading Kangas 4 34 
09/11/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 31     GEBC G18 Spirit Magic 4   def.   GEBC G16/18 Vermont Vultures 4 28 
13/11/19 (Wed) 17:00 (S19/20 WEDNESDAY Girls 12A) 31     WNJ G12 Wattle Park Saints 1   def.   WNJ G12 Mitcham Thunder 1 11 
13/11/19 (Wed) 17:45 (S19/20 WEDNESDAY Girls 14B) 15     WNJ G14 Wattle Park Saints 1   def. by   WNJ G14 Vermont Vultures 1 47 
15/11/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 37     FNJ B14 Vermont Vultures 7   def.   FNJ B14 Eastern Bulls 1 31 
15/11/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2) 24     FNJ B14 Vermont Vultures 6   def.   FNJ B14 Mitcham Thunder 1 21 
15/11/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16B) 19     FNJ B16 Vermont Vultures 9   def. by   FNJ B16 Wattle Park Saints 3 38 
15/11/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 18B) 43     FNJ B18 Vermont Vultures 4   def.   FNJ B18 Blackburn Vikings 2 36 
15/11/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18A) 28     FNJ B18 Vermont Vultures 2   def. by   FNJ B18 Vermont Vultures 1 35 
16/11/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X10D) 14     GEBC X10 Heathmont Hornets 5   def. by   GEBC X10 Ringwood Celtics 3 21 
16/11/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X10C2) 15     GEBC X10 Wattle Park Saints 2   def. by   GEBC X10 Heathmont Hornets 8 40 
16/11/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10B) 38     GEBC X10 Spirit Magic 2   def.   GEBC X10 E Bees 1 16 
16/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 32     GEBC B12 Vermont Vultures 15   def.   GEBC B12 Huntingtower Heat 3 14 
16/11/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 53     GEBC B12 Vermont Vultures 10   def.   GEBC B12 Donvale Dunkers 3 15 
16/11/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 29     GEBC B12 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC B12 Heathmont Hornets 2 32 
16/11/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14D) 46     GEBC B14 Vermont Vultures 8   def.   GEBC B14 Nunawading Kangas 5 13 
16/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 26     GEBC B14 Donvale Dunkers 3   def. by   GEBC B14 Waverley Raiders 3 50 
16/11/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C) 42     GEBC B14 Huntingtower Heat 3   def.   GEBC B14 Donvale Dunkers 1 29 
16/11/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14C3) 42     GEBC B14 Spirit Magic 6   def.   GEBC B14 Donvale Dunkers 2 30 
16/11/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16D2) 39     GEBC B16 Vermont Vultures 6   def.   GEBC B16 Waverley 8 19 
16/11/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16B2) 35     GEBC B16 Waverley Wildcats 2   def. by   GEBC B16 Nunawading Kangas 4 45 
16/11/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 18B2/B3) 55     GEBC B18 Donvale Dunkers 1   def.   GEBC B18 Heathmont Hornets 2 34 
20/11/19 (Wed) 17:00 (S19/20 WEDNESDAY Girls 12A) 11     WNJ G12 E Bees 1   def. by   WNJ G12 Mitcham Thunder 1 29 
20/11/19 (Wed) 17:45 (S19/20 WEDNESDAY Girls 14B) 17     WNJ G14 Vermont Vultures 2   def. by   WNJ G14 Blackburn Vikings 2 28 
22/11/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 30     FNJ B14 Wattle Park Saints 3   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 7 26 
22/11/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 16B2) 35     FNJ B16 Blackburn Vikings 1   def.   FNJ B16 Wattle Park Saints 4 29 
22/11/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16B) 24     FNJ B16 Wattle Park Saints 3   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 3 52 
22/11/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16C4) 48     FNJ B16 Blackburn Vikings 3   def. by   FNJ B16 Blackburn Vikings 4 57 
22/11/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18A) 71     FNJ B18 Nunawading Kangas 1   def.   FNJ B18 Nunawading Kangas 3 38 
22/11/19 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 18A) 42     FNJ B18 Syndal Storm 1   def.   FNJ B18 Vermont Vultures 1 37 
23/11/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X10D) 11     GEBC X10 Spirit Magic 8   def.   GEBC X10 Waverley Raiders 3
23/11/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X10C2) 42     GEBC X10 Spirit Magic 5   def.   GEBC X10 Vermont Vultures 6 25 
23/11/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C) 16     GEBC X10 Vermont Vultures 3   def.   GEBC X10 Ringwood Celtics 2 12 
23/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 27     GEBC B12 Nunawading Kangas 5   def.   GEBC B12 Ringwood Celtics 4 21 
23/11/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 18     GEBC B12 Wattle Park Saints 5   def. by   GEBC B12 Ringwood Celtics 3 27 
23/11/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 17     GEBC B12 Vermont Vultures 9   def. by   GEBC B12 Ringwood Celtics 2 39 
23/11/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12A/B) 50     GEBC B12 Vermont Vultures 1   def.   GEBC B12 Vermont Vultures 2 32 
23/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 49     GEBC B14 Vermont Vultures 8   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 7 18 
23/11/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C) 20     GEBC B14 Donvale Dunkers 1   def. by   GEBC B14 Eastern Bulls 1 29 
23/11/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16D2) 33     GEBC B16 Ringwood Celtics 2   def.   GEBC B16 Spirit Magic 6 24 
23/11/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 35     GEBC B16 Nunawading Kangas 6   def. by   GEBC B16 Donvale Dunkers 2 39 
23/11/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16B2) 32     GEBC B16 Waverley Raiders 1   def. by   GEBC B16 Nunawading Kangas 4 35 
23/11/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 22     GEBC G18 Spirit Magic 3   def. by   GEBC G16/18 Vermont Vultures 4 32 
27/11/19 (Wed) 17:00 (S19/20 WEDNESDAY Girls 14A) 37     WNJ G14 Blackburn Vikings 1   def.   WNJ G14 Nunawading Kangas 2 25 
27/11/19 (Wed) 17:45 (S19/20 WEDNESDAY Girls 14B) 14     WNJ G14 Vermont Vultures 2   def. by   WNJ G14 Wattle Park Saints 1 28 
29/11/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 44     FNJ B14 Kingswood Wyverns 1   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 8 20 
29/11/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2) 29     FNJ B14 Vermont Vultures 4   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 5 31 
29/11/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16B) 38     FNJ B16 Vermont Vultures 3   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 11 51 
29/11/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 18B) 43     FNJ B18 Blackburn Vikings 4   def.   FNJ B18 Waverley 1 33 
29/11/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18C) 59     FNJ B18 Nunawading Kangas 2   def.   FNJ B18 Nunawading Kangas 6 32 
29/11/19 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 18A) 36     FNJ B18 Vermont Vultures 1   def. by   FNJ B18 Nunawading Kangas 1 49 
30/11/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X10C3) 18     GEBC X10 Ringwood Celtics 3   def. by   GEBC X10 Spirit Magic 6 26 
30/11/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X10B2) 23     GEBC X10 Nunawading Kangas 5   def.   GEBC X10 Spirit Magic 4 19 
30/11/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10A2) 27     GEBC X10 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC X10 Spirit Magic 3 16 
30/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 39     GEBC B12 Vermont Vultures 10   def. by   GEBC B12 Donvale Dunkers 2 52 
30/11/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 19     GEBC B12 Spirit Magic 4   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 9 25 
30/11/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 31     GEBC B12 Ringwood Celtics 1   def.   GEBC B12 Vermont Vultures 7 22 
30/11/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 44     GEBC B12 Spirit Magic 2   def.   GEBC B12 E Bees 2 27 
30/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Girls 12D) 12     GEBC G12 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC G12 Heathmont Hornets 2 20 
30/11/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 32     GEBC B14 Heathmont Hornets 6   def. by   GEBC B14 Donvale Dunkers 3 55 
30/11/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16D2) 27     GEBC B16 Spirit Magic 6   def.   GEBC B16 Huntingtower Heat 4 26 
30/11/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16D) 25     GEBC B16 Nunawading Kangas 7   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 2 38 
30/11/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16B2) 23     GEBC B16 Waverley Raiders 1   def. by   GEBC B16 Nunawading Kangas 3 46 
04/12/19 (Wed) 17:00 (S19/20 WEDNESDAY Girls 14A) 27     WNJ G14 Blackburn Vikings 1   def.   WNJ G14 E Bees 1 23 
04/12/19 (Wed) 17:45 (S19/20 WEDNESDAY Girls 14B) 24     WNJ G14 Wattle Park Saints 1   def. by   WNJ G14 Mitcham Thunder 1 27 
06/12/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 14     FNJ B14 Vermont Vultures 8   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 7 58 
06/12/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2) 36     FNJ B14 Nunawading Kangas 1   def. by   FNJ B14 Blackburn Vikings 1 59 
06/12/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16C4) 76     FNJ B16 Blackburn Vikings 6   def.   FNJ B16 Mitcham Thunder 2 14 
06/12/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 18B) 41     FNJ B18 Blackburn Vikings 4   def.   FNJ B18 Vermont Vultures 4 24 
06/12/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18C2) 32     FNJ B18 Mitcham Thunder 1   def. by   FNJ B18 Nunawading Kangas 4 48 
07/12/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X10D) 15     GEBC X10 Donvale Dunkers 3   def. by   GEBC X10 Waverley 6 18 
07/12/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X10C2) 9     GEBC X10 Heathmont Hornets 8   def. by   GEBC X10 Donvale Dunkers 2 24 
07/12/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10B) 19     GEBC X10 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC X10 Heathmont Hornets 1 39 
07/12/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D5) 13     GEBC B12 Waverley Raiders 4   def. by   GEBC B12 Nunawading Kangas 6 24 
07/12/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 30     GEBC B12 Vermont Vultures 11   def.   GEBC B12 Vermont Vultures 14 19 
07/12/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Girls 10C) 10     GEBC G10 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC G10 Heathmont Hornets 1 28 
07/12/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14D3) 28     GEBC B14 Vermont Vultures 9   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 8 32 
07/12/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 50     GEBC B14 Spirit Magic 6   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 6 23 
07/12/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 16     GEBC B14 Waverley Wildcats 4   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 5 28 
07/12/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 20     GEBC B14 Donvale Dunkers 4   def. by   GEBC B14 Heathmont Hornets 9 30 
07/12/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16D2) 34     GEBC B16 Spirit Magic 6   def.   GEBC B16 Waverley 8 24 
07/12/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16B2) 25     GEBC B16 Heathmont Hornets 5   def.   GEBC B16 Nunawading Kangas 4 21 
07/12/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16B2) 30     GEBC B16 Nunawading Kangas 3   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 3 49 
07/12/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 18C/C2) 36     GEBC B18 Nunawading Kangas 4   def.   GEBC B18 Spirit Magic 4 30 
09/12/19 (Mon) 16:15 (S19/20 MONDAY Mixed X08) 2     WNJ X08 Vermont Vultures 3   def. by   WNJ X08 Nunawading Kangas 1 46 
09/12/19 (Mon) 17:00 (S19/20 MONDAY Girls 10) 41     WNJ G10 Wattle Park Saints 1   def.   WNJ G10 Wattle Park Saints 2
09/12/19 (Mon) 17:45 (S19/20 MONDAY Boys 10A/B) 17     WNJ B10 Wattle Park Saints 3   def. by   WNJ B10 Vermont Vultures 1 24 
11/12/19 (Wed) 17:00 (S19/20 WEDNESDAY Girls 14A) 29     WNJ G14 E Bees 2   def. by   WNJ G14 Blackburn Vikings 1 31 
11/12/19 (Wed) 17:45 (S19/20 WEDNESDAY Girls 14B) 22     WNJ G14 Mitcham Thunder 1   def.   WNJ G14 Wantirna South Devils 1 16 
13/12/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 32     FNJ B14 Vermont Vultures 7   def.   FNJ B14 Huntingtower Heat 1 19 
13/12/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2) 38     FNJ B14 Nunawading Kangas 2   def.   FNJ B14 Nunawading Kangas 1 28 
13/12/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16B2) 35     FNJ B16 Blackburn Vikings 2   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 9 40 
13/12/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 18B) 33     FNJ B18 Waverley 1   def.   FNJ B18 Vermont Vultures 4 25 
13/12/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18C) 39     FNJ B18 Ashy Makers 1   def. by   FNJ B18 Wattle Park Saints 3 65 
13/12/19 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 23B) 41     FNJ B23 Whitehorse Mustangs 1   def.   FNJ B23 Syndal Storm 1 16 
14/12/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X10C) 45     GEBC X10 Vermont Vultures 4   def.   GEBC X10 Vermont Vultures 3 18 
14/12/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X10D) 20     GEBC X10 Spirit Magic 8   vs   GEBC X10 E Bees 2 20 
14/12/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C3) 22     GEBC X10 Nunawading Kangas 7   def. by   GEBC X10 Spirit Magic 6 38 
14/12/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Mixed X10B2) 20     GEBC X10 Vermont Vultures 5   def. by   GEBC X10 Nunawading Kangas 5 23 
14/12/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 50     GEBC B12 Donvale Dunkers 1   def.   GEBC B12 Ringwood Celtics 1 31 
14/12/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 33     GEBC B12 Vermont Vultures 6   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 7 42 
14/12/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12A/B) 72     GEBC B12 Nunawading Kangas 1   def.   GEBC B12 Wattle Park Saints 1 29 
14/12/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 35     GEBC B14 Donvale Dunkers 3   def.   GEBC B14 Vermont Vultures 5 20 
14/12/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 10     GEBC G12 Donvale Dunkers 1   def. by   GEBC G12 Spirit Magic 2 28 
14/12/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14B) 69     GEBC B14 Whitehorse Mustangs 1   def.   GEBC B14 Ringwood Celtics 3 51 
14/12/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16B2) 31     GEBC B16 Nunawading Kangas 4   def.   GEBC B16 Nunawading Kangas 3 28 
14/12/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16C) 29     GEBC B16 Nunawading Kangas 5   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 4 48 
14/12/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 18B) 64     GEBC B18 Nunawading Kangas 3   def.   GEBC B18 Donvale Dunkers 1 38 
18/12/19 (Wed) 17:00 (S19/20 WEDNESDAY Girls 14A) 41     WNJ G14 Blackburn Vikings 1   def.   WNJ G14 Nunawading Kangas 1 10 
18/12/19 (Wed) 17:45 (S19/20 WEDNESDAY Girls 14B) 21     WNJ G14 Vermont Vultures 2   vs   WNJ G14 Mitcham Thunder 1 21 
29/01/20 (Wed) 17:00 (S19/20 WEDNESDAY Girls 12B) 32     WNJ G12 Mitcham Thunder 2   def.   WNJ G12 Wattle Park Saints 3 12 
29/01/20 (Wed) 17:45 (S19/20 WEDNESDAY Girls 14B) 35     WNJ G14 Blackburn Vikings 2   def.   WNJ G14 Vermont Vultures 2 12 
31/01/20 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12A) 20     FNJ B12 Heathmont Hornets 1   def. by   FNJ B12 Vermont Vultures 5 49 
31/01/20 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2) 17     FNJ B14 Vermont Vultures 5   def. by   FNJ B14 Nunawading Kangas 2 27 
31/01/20 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16B2) 51     FNJ B16 Vermont Vultures 8   def.   FNJ B16 Blackburn Vikings 1 41 
31/01/20 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16C4) 22     FNJ B16 Blackburn Vikings 4   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 14 34 
31/01/20 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 16C3) 36     FNJ B16 Vermont Vultures 6   def. by   FNJ B16 Heathmont Hornets 1 60 
31/01/20 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 23B) 30     FNJ B23 Whitehorse Mustangs 1   def.   FNJ B23 Nunawading Kangas 2 26 
01/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X10D) 12     GEBC X10 Spirit Magic 8   def.   GEBC X10 Donvale Dunkers 3 10 
01/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X10C2) 14     GEBC X10 Heathmont Hornets 8   def. by   GEBC X10 Vermont Vultures 6 17 
01/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10B) 31     GEBC X10 Heathmont Hornets 1   def. by   GEBC X10 E Bees 1 32 
01/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 16     GEBC B12 Heathmont Hornets 5   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 12 31 
01/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 16     GEBC B12 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 9 45 
01/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 18     GEBC B12 Vermont Vultures 7   def. by   GEBC B12 Donvale Dunkers 1 27 
01/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 27     GEBC B14 Donvale Dunkers 4   def.   GEBC B14 Waverley Wildcats 4 26 
01/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 42     GEBC B14 Donvale Dunkers 3   def.   GEBC B14 Spirit Magic 2 27 
01/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C) 10     GEBC B14 Heathmont Hornets 8   def. by   GEBC B14 Eastern Bulls 1 61 
01/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 34     GEBC B14 Ringwood Celtics 1   def.   GEBC B14 Vermont Vultures 4 29 
01/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 16     GEBC B16 Spirit Magic 5   def. by   GEBC B16 Nunawading Kangas 6 46 
01/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16B2) 35     GEBC B16 Nunawading Kangas 3   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 1 31 
01/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 18B) 22     GEBC B18 Nunawading Kangas 3   def. by   GEBC B18 Donvale Dunkers 1 40 
05/02/20 (Wed) 17:00 (S19/20 WEDNESDAY Girls 12A) 27     WNJ G12 Nunawading Kangas 1   def.   WNJ G12 Wattle Park Saints 1 12 
05/02/20 (Wed) 17:45 (S19/20 WEDNESDAY Girls 14B) 35     WNJ G14 Wattle Park Saints 1   def.   WNJ G14 Vermont Vultures 2 15 
07/02/20 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12B) 17     FNJ B12 Vermont Vultures 2   def.   FNJ B12 Vermont Vultures 3 13 
07/02/20 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14A) 18     FNJ B14 Vermont Vultures 2   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 3 46 
07/02/20 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 27     FNJ B16 Blackburn Vikings 8   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 5 39 
07/02/20 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 18C) 34     FNJ B18 Nunawading Kangas 6   def. by   FNJ B18 Blackburn Vikings 2 49 
07/02/20 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23B) 43     FNJ B23 Waverley Kings 1   def. by   FNJ B23 Whitehorse Mustangs 1 57 
07/02/20 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 18A) 34     FNJ B18 Vermont Vultures 1   vs   FNJ B18 Blackburn Vikings 1 34 
08/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X10D) 28     GEBC X10 Heathmont Hornets 5   def.   GEBC X10 Donvale Dunkers 3 14 
08/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X10C2) 19     GEBC X10 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC X10 Spirit Magic 5 16 
08/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 21     GEBC B12 Donvale Dunkers 3   def.   GEBC B12 Heathmont Hornets 5 17 
08/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 22     GEBC B12 Vermont Vultures 14   def.   GEBC B12 Spirit Magic 7
08/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 35     GEBC B12 Vermont Vultures 8   def.   GEBC B12 Spirit Magic 3 26 
08/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 27     GEBC B12 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 6 38 
08/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 12     GEBC G12 Donvale Dunkers 1   def. by   GEBC G12 Spirit Magic 1 37 
08/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 23     GEBC B14 Spirit Magic 6   def.   GEBC B14 Donvale Dunkers 3 21 
08/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C) 47     GEBC B14 Spirit Magic 3   def.   GEBC B14 Waverley 8 16 
08/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14C) 32     GEBC B14 Donvale Dunkers 1   vs   GEBC B14 Heathmont Hornets 8 32 
08/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 27     GEBC B16 Waverley Raiders 4   def.   GEBC B16 Donvale Dunkers 4 25 
08/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16B2) 30     GEBC B16 Nunawading Kangas 4   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 1 38 
08/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16D) 28     GEBC B16 Nunawading Kangas 7   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 6 38 
12/02/20 (Wed) 17:45 (S19/20 WEDNESDAY Girls 14B) 24     WNJ G14 Mitcham Thunder 1   def. by   WNJ G14 Wattle Park Saints 1 42 
14/02/20 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2) 35     FNJ B14 Mitcham Thunder 1   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 5 19 
14/02/20 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2) 39     FNJ B14 Nunawading Kangas 1   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 4 34 
14/02/20 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16B) 58     FNJ B16 Vermont Vultures 11   def.   FNJ B16 Vermont Vultures 7 31 
14/02/20 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16B2) 34     FNJ B16 Blackburn Vikings 2   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 8 57 
14/02/20 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18A) 32     FNJ B18 Heathmont Hornets 1   def. by   FNJ B18 Nunawading Kangas 1 34 
14/02/20 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 18C2) 31     FNJ B18 Mitcham Thunder 1   def. by   FNJ B18 Nunawading Kangas 7 73 
15/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X10C3) 22     GEBC X10 Heathmont Hornets 4   def.   GEBC X10 Nunawading Kangas 6 13 
15/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X10C2) 17     GEBC X10 Wattle Park Saints 2   def. by   GEBC X10 Donvale Dunkers 2 19 
15/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10B2) 10     GEBC X10 Spirit Magic 4   def. by   GEBC X10 Nunawading Kangas 5 17 
15/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 20     GEBC B12 Spirit Magic 7   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 12 36 
15/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 28     GEBC B12 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC B12 Spirit Magic 3 31 
15/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 28     GEBC B12 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC B12 Vermont Vultures 7 15 
15/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 16     GEBC B14 Waverley Wildcats 4   def. by   GEBC B14 Heathmont Hornets 9 28 
15/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 22     GEBC B14 Spirit Magic 7   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 2 24 
15/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C) 18     GEBC B14 Heathmont Hornets 8   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 3 54 
15/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14D3) 17     GEBC B14 Nunawading Kangas 6   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 10 30 
15/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16D2) 23     GEBC B16 Waverley 8   def. by   GEBC B16 Ringwood Celtics 2 26 
15/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 43     GEBC B16 Nunawading Kangas 6   def.   GEBC B16 Wattle Park Saints 6 18 
15/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 18C/C2) 38     GEBC B18 Ringwood Celtics 1   def.   GEBC B18 Nunawading Kangas 4 24 
19/02/20 (Wed) 17:45 (S19/20 WEDNESDAY Girls 14B) 46     WNJ G14 Vermont Vultures 1   def.   WNJ G14 Vermont Vultures 2
21/02/20 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12A) 71     FNJ B12 Mitcham Thunder 1   def.   FNJ B12 Heathmont Hornets 1 27 
21/02/20 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 47     FNJ B14 Wattle Park Saints 2   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 8 17 
21/02/20 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 49     FNJ B16 Blackburn Vikings 7   def.   FNJ B16 Nunawading Kangas 4 43 
21/02/20 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 18B) 36     FNJ B18 Waverley 1   def.   FNJ B18 Hotdogs 1 27 
21/02/20 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18C) 18     FNJ B18 Vermont Vultures 3   def. by   FNJ B18 Nunawading Kangas 2 27 
21/02/20 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 23A) 27     FNJ B23 Wattle Park Saints 1   def. by   FNJ B23 The Gators 1 54 
22/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X10C) 8     GEBC X10 Ringwood Celtics 2   def. by   GEBC X10 Vermont Vultures 3 45 
22/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X10C2) 22     GEBC X10 Vermont Vultures 6   def. by   GEBC X10 Spirit Magic 5 38 
22/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10B) 36     GEBC X10 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC X10 Nunawading Kangas 3 27 
22/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 30     GEBC B12 Spirit Magic 5   def. by   GEBC B12 Ringwood Celtics 3 33 
22/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 14     GEBC B12 Nunawading Kangas 5   def. by   GEBC B12 Spirit Magic 7 21 
22/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 32     GEBC B12 Vermont Vultures 12   def.   GEBC B12 Donvale Dunkers 3 16 
22/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 51     GEBC B14 Ringwood Celtics 1   def.   GEBC B14 Spirit Magic 4 30 
22/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 22     GEBC B14 Vermont Vultures 5   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 6 26 
22/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 26     GEBC B14 Spirit Magic 7   def. by   GEBC B14 Donvale Dunkers 3 42 
22/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 21     GEBC B14 Heathmont Hornets 7   def. by   GEBC B14 Waverley Wildcats 3 26 
22/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16A2) 46     GEBC B16 Nunawading Kangas 8   def.   GEBC B16 Spirit Magic 8 35 
22/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16B2) 31     GEBC B16 Nunawading Kangas 4   def.   GEBC B16 Vermont Vultures 3 29 
22/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 18B) 47     GEBC B18 Nunawading Kangas 3   def.   GEBC B18 Spirit Magic 1 35 
26/02/20 (Wed) 17:45 (S19/20 WEDNESDAY Girls 14B) 47     WNJ G14 Mitcham Thunder 1   def.   WNJ G14 Vermont Vultures 2
28/02/20 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12A) 43     FNJ B12 Heathmont Hornets 1   def.   FNJ B12 Nunawading Kangas 1 25 
28/02/20 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 16C4) 27     FNJ B16 Blackburn Vikings 5   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 14 70 
28/02/20 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 16     FNJ B16 Vermont Vultures 2   def. by   FNJ B16 Blackburn Vikings 8 24 
28/02/20 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 23B) 52     FNJ B23 Nunawading Kangas 1   def. by   FNJ B23 Whitehorse Mustangs 1 55 
28/02/20 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18C2) 33     FNJ B18 Mitcham Thunder 1   def. by   FNJ B18 Waverley Kings 2 49 
28/02/20 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 18A) 50     FNJ B18 Nunawading Kangas 1   def.   FNJ B18 Vermont Vultures 1 40 
29/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X10C3) 27     GEBC X10 Spirit Magic 6   def.   GEBC X10 Ringwood Celtics 3 16 
29/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X10C) 32     GEBC X10 Vermont Vultures 3   def.   GEBC X10 Heathmont Hornets 3 12 
29/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10B) 25     GEBC X10 Ringwood Celtics 1   def.   GEBC X10 Wattle Park Saints 1 23 
29/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Mixed X10B2) 15     GEBC X10 Spirit Magic 4   def. by   GEBC X10 Ringwood Celtics 4 32 
29/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 17     GEBC B12 Ringwood Celtics 4   def. by   GEBC B12 Spirit Magic 7 33 
29/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 28     GEBC B12 Vermont Vultures 7   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 6 29 
29/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 24     GEBC B14 Heathmont Hornets 9   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 5 18 
29/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 22     GEBC B14 Heathmont Hornets 6   def. by   GEBC B14 Waverley Wildcats 3 26 
29/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 12D) 10     GEBC G12 Donvale Dunkers 2   def. by   GEBC G12 Heathmont Hornets 2 28 
29/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16D2) 33     GEBC B16 Ringwood Celtics 2   def.   GEBC B16 Huntingtower Heat 5 32 
29/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16D2) 25     GEBC B16 Huntingtower Heat 4   def.   GEBC B16 Spirit Magic 6 24 
29/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 37     GEBC B16 Vermont Vultures 8   def.   GEBC B16 Waverley Raiders 4 10 
29/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 17     GEBC G18 Spirit Magic 3   def. by   GEBC G18 Ringwood Celtics 1 21 
04/03/20 (Wed) 17:45 (S19/20 WEDNESDAY Girls 14B) 31     WNJ G14 Vermont Vultures 2   def.   WNJ G14 Blackburn Vikings 2 26 
06/03/20 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12A) 30     FNJ B12 Mitcham Thunder 1   def. by   FNJ B12 Vermont Vultures 5 33 
06/03/20 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14C) 47     FNJ B14 Vermont Vultures 7   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 8 23 
06/03/20 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 42     FNJ B16 Blackburn Vikings 7   def.   FNJ B16 Mitcham Thunder 1 36 
06/03/20 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 37     FNJ B16 Blackburn Vikings 8   def.   FNJ B16 Nunawading Kangas 3 35 
06/03/20 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18B) 36     FNJ B18 Vermont Vultures 4   def. by   FNJ B18 Eastern Bulls 1 57 
06/03/20 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 18A) 41     FNJ B18 Nunawading Kangas 3   def. by   FNJ B18 Vermont Vultures 2 62 
07/03/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X10D) 20     GEBC X10 Spirit Magic 8   def.   GEBC X10 Waverley Raiders 2
07/03/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X10B2) 30     GEBC X10 Ringwood Celtics 4   def.   GEBC X10 Vermont Vultures 5 14 
07/03/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10B) 25     GEBC X10 Spirit Magic 7   def. by   GEBC X10 Spirit Magic 2 42 
07/03/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 45     GEBC B12 Ringwood Celtics 2   def.   GEBC B12 Heathmont Hornets 4 20 
07/03/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 25     GEBC B12 Ringwood Celtics 3   def.   GEBC B12 Wattle Park Saints 5 20 
07/03/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 37     GEBC B12 Vermont Vultures 9   def.   GEBC B12 Donvale Dunkers 2 35 
07/03/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 28     GEBC B14 Spirit Magic 5   def.   GEBC B14 Waverley Wildcats 4 14 
07/03/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 41     GEBC B14 Donvale Dunkers 3   def.   GEBC B14 Waverley Wildcats 3 24 
07/03/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 12D) 30     GEBC G12 Ringwood Celtics 1   def.   GEBC G12 Donvale Dunkers 2
07/03/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16C) 43     GEBC B16 Ringwood Celtics 1   def.   GEBC B16 Nunawading Kangas 5 42 
07/03/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 8     GEBC G18 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC G18 Spirit Magic 4 34 
07/03/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16D2) 35     GEBC B16 Waverley Raiders 3   def. by   GEBC B16 Ringwood Celtics 2 41 
07/03/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 18C/C2) 35     GEBC B18 Spirit Magic 4   def. by   GEBC B18 Ringwood Celtics 1 50 
11/03/20 (Wed) 17:45 (S19/20 WEDNESDAY Girls 14B) 9     WNJ G14 Vermont Vultures 2   def. by   WNJ G14 Wattle Park Saints 1 27 
13/03/20 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12A) 2     FNJ B12 Vermont Vultures 1   vs   FNJ B12 Heathmont Hornets 1
13/03/20 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2) 2     FNJ B14 Blackburn Vikings 1   vs   FNJ B14 Vermont Vultures 5
13/03/20 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16B2) 2     FNJ B16 Blackburn Vikings 1   vs   FNJ B16 Blackburn Vikings 2
13/03/20 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16C3) 2     FNJ B16 Vermont Vultures 6   vs   FNJ B16 Heathmont Hornets 1
13/03/20 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18C2) 2     FNJ B18 Nunawading Kangas 7   vs   FNJ B18 Nunawading Kangas 4
13/03/20 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 18A) 2     FNJ B18 Vermont Vultures 1   vs   FNJ B18 Nunawading Kangas 3
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 1)
09:30 (S19/20 GEBC Mixed X10C)   GEBC X10 Vermont Vultures 4   vs   GEBC X10 Vermont Vultures 3  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 2)
10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D3)   GEBC B12 Vermont Vultures 15   vs   GEBC B12 Huntingtower Heat 5  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 2)
11:30 (S19/20 GEBC Boys 12C3)   GEBC B12 Vermont Vultures 8   vs   GEBC B12 Heathmont Hornets 3  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 2)
12:30 (S19/20 GEBC Boys 14B2)   GEBC B14 Nunawading Kangas 3   vs   GEBC B14 Ringwood Celtics 1  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 1)
13:30 (S19/20 GEBC Boys 12C3)     GEBC B12 Donvale Dunkers 1   vs   GEBC B12 Vermont Vultures 6  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 1)
14:45 (S19/20 GEBC Boys 16B2)   GEBC B16 Vermont Vultures 3   vs   GEBC B16 Heathmont Hornets 1  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 1)
15:45 (S19/20 GEBC Boys 18D)   GEBC B18 Donvale Dunkers 4   vs   GEBC B18 Waverley Raiders 2  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 2)
16:45 (S19/20 GEBC Boys 18B)   GEBC B18 Nunawading Kangas 3   vs   GEBC B18 Spirit Magic 1  
20/03/20 (Fri) (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2)   FNJ B14 E Bees 1   vs   FNJ B14 Blackburn Vikings 1  
20/03/20 (Fri) (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2)   FNJ B14 Vermont Vultures 6   vs   FNJ B14 Nunawading Kangas 2  
20/03/20 (Fri)
(Elimination Final 2)
(S19/20 FRIDAY Boys 16C3)   FNJ B16 Heathmont Hornets 1   vs   FNJ B16 Vermont Vultures 6  
20/03/20 (Fri)
(Elimination Final 2)
20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23A)   FNJ B23 The Gators 1   vs   FNJ B23 Box Hill Tunesquad 1  

MAJOR SPONSORS

STEP-BY-STEP GUIDE

Junior Domestic Player Registration Form