Ringwood 4

Venue Address
Canterbury Road

Ringwood
Map Reference
E1 63
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
12/10/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 4     GEBC X08 Donvale Dunkers 1   def. by   GEBC X08 Eastern Bulls 2 36 
12/10/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 18     GEBC X08 Heathmont Hornets 4   def.   GEBC X08 Nunawading Kangas 6
12/10/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D2) 10     GEBC X10 Waverley 9   def. by   GEBC X10 Vermont Vultures 7 21 
12/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 42     GEBC B12 Vermont Vultures 9   def.   GEBC B12 Ringwood Celtics 3 20 
12/10/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D) 34     GEBC B12 Waverley 7   def.   GEBC B12 Wattle Park Saints 5
12/10/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 25     GEBC B12 Spirit Magic 3   def.   GEBC B12 Ringwood Celtics 1 23 
12/10/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 51     GEBC B14 Waverley Raiders 3   def.   GEBC B14 Spirit Magic 10
12/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14D) 19     GEBC B14 Nunawading Kangas 5   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 9 24 
12/10/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 16D) 23     GEBC B16 Waverley 7   def. by   GEBC B16 Eastern Bulls 1 42 
12/10/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16C2) 23     GEBC B16 Waverley 5   def. by   GEBC B16 Ringwood Celtics 1 25 
12/10/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 38     GEBC B16 Spirit Magic 5   def.   GEBC B16 Donvale Dunkers 3 27 
12/10/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 19     GEBC B16 Waverley Wildcats 3   def. by   GEBC B16 Waverley 11 27 
12/10/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16D) 12     GEBC B16 Waverley 8   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 5 32 
12/10/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 18D) 29     GEBC B18 Nunawading Kangas 4   vs   GEBC B18 Nunawading Kangas 5 29 
12/10/19 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18D) 39     GEBC B18 Heathmont Hornets 3   def. by   GEBC B18 Spirit Magic 5 41 
19/10/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 6     GEBC X08 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC X08 Heathmont Hornets 4 27 
19/10/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 21     GEBC X08 Vermont Vultures 1   def. by   GEBC X08 Heathmont Hornets 1 24 
19/10/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D2) 17     GEBC X10 Donvale Dunkers 4   def.   GEBC X10 Heathmont Hornets 7 12 
19/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 42     GEBC B12 Ringwood Celtics 3   def.   GEBC B12 Ringwood Celtics 4 14 
19/10/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D) 8     GEBC B12 Wattle Park Saints 5   def. by   GEBC B12 Spirit Magic 8 28 
19/10/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 18     GEBC B12 Spirit Magic 3   def. by   GEBC B12 Heathmont Hornets 2 26 
19/10/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 24     GEBC B14 Donvale Dunkers 4   def. by   GEBC B14 Wattle Park Saints 4 27 
19/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14D) 23     GEBC B14 Spirit Magic 7   def.   GEBC B14 Waverley 10 18 
19/10/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 40     GEBC B16 Vermont Vultures 8   def.   GEBC B16 Wattle Park Saints 5 20 
19/10/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16D) 36     GEBC B16 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC B16 Waverley 8 21 
19/10/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 37     GEBC B16 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC B16 Donvale Dunkers 5 32 
19/10/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16C2) 38     GEBC B16 Ringwood Celtics 1   def.   GEBC B16 Waverley Raiders 2 22 
19/10/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16D) 32     GEBC B16 Waverley 7   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 5 39 
19/10/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 7     GEBC B16 Waverley Raiders 4   def. by   GEBC B16 Waverley 10 48 
19/10/19 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18D) 20     GEBC B18 Spirit Magic 5   def. by   GEBC B18 Nunawading Kangas 4 37 
26/10/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 26     GEBC X08 Waverley Wildcats 2   def.   GEBC X08 Waverley 3 22 
26/10/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 14     GEBC X08 Wattle Park Saints 2   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 3 12 
26/10/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D2) 13     GEBC X10 Heathmont Hornets 6   def.   GEBC X10 Heathmont Hornets 7 11 
26/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 19     GEBC B12 Ringwood Celtics 4   def. by   GEBC B12 Donvale Dunkers 2 64 
26/10/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D) 12     GEBC B12 Spirit Magic 8   def. by   GEBC B12 Donvale Dunkers 1 39 
26/10/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 31     GEBC B12 E Bees 3   def.   GEBC B12 Heathmont Hornets 2 23 
26/10/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 15     GEBC B14 Huntingtower Heat 6   def. by   GEBC B14 Waverley 12 24 
26/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14D) 26     GEBC B14 Eastern Bulls 2   def. by   GEBC B14 Donvale Dunkers 3 33 
26/10/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 22     GEBC B14 Nunawading Kangas 3   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 1 55 
26/10/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16C2) 30     GEBC B16 E Bees 2   def.   GEBC B16 Heathmont Hornets 4 23 
26/10/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 25     GEBC B16 Huntingtower Heat 3   def.   GEBC B16 Donvale Dunkers 2 14 
26/10/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 18B2/B3) 54     GEBC B18 Donvale Dunkers 1   def.   GEBC B18 Ashwood Wolves 1 26 
26/10/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16D) 24     GEBC B16 Waverley 7   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 4 26 
26/10/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 18D) 20     GEBC B18 Donvale Dunkers 4   def.   GEBC B18 Nunawading Kangas 5 10 
26/10/19 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18D) 56     GEBC B18 Nunawading Kangas 4   def.   GEBC B18 E Bees 2 26 
09/11/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 10     GEBC X08 Ringwood Celtics 1   vs   GEBC X08 Huntingtower Heat 3 10 
09/11/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 2     GEBC X08 Nunawading Kangas 6   def. by   GEBC X08 Waverley 8 17 
09/11/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D2) 8     GEBC X10 Heathmont Hornets 6   def. by   GEBC X10 Donvale Dunkers 4 19 
09/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 38     GEBC B12 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC B12 Eastern Bulls 2 26 
09/11/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 38     GEBC B12 Spirit Magic 3   def.   GEBC B12 E Bees 3 22 
09/11/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 40     GEBC B12 Ringwood Celtics 1   def.   GEBC B12 Wattle Park Saints 3 27 
09/11/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 26     GEBC B14 E Bees 5   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 5 28 
09/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14D) 14     GEBC B14 Wattle Park Saints 3   def. by   GEBC B14 Nunawading Kangas 5 40 
09/11/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C2) 34     GEBC B14 E Bees 6   def. by   GEBC B14 Vermont Vultures 6 50 
09/11/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 32     GEBC B16 Spirit Magic 5   def.   GEBC B16 Wattle Park Saints 6
09/11/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 28     GEBC B16 Donvale Dunkers 5   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 6 30 
09/11/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 25     GEBC B16 Waverley 11   def.   GEBC B16 Wattle Park Saints 5 24 
09/11/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16D) 28     GEBC B16 Vermont Vultures 5   def. by   GEBC B16 E Bees 3 33 
09/11/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 18C/C2) 43     GEBC B18 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC B18 Huntingtower Heat 2 35 
09/11/19 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18C/C2) 36     GEBC B18 Spirit Magic 4   def. by   GEBC B18 E Bees 1 40 
16/11/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) GEBC X08 Donvale Dunkers 3   def. by   GEBC X08 Spirit Magic 4 22 
16/11/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 56     GEBC X08 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC X08 Waverley 3
16/11/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 8     GEBC B12 Spirit Magic 5   def. by   GEBC B12 Waverley 9 25 
16/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 28     GEBC B12 Vermont Vultures 9   def.   GEBC B12 Waverley Wildcats 4 23 
16/11/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D) 28     GEBC B12 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC B12 Waverley 8 30 
16/11/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 25     GEBC B12 Wattle Park Saints 4   def.   GEBC B12 Spirit Magic 3 24 
16/11/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 16     GEBC B14 Spirit Magic 5   def. by   GEBC B14 Heathmont Hornets 5 19 
16/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14D) 11     GEBC B14 Wattle Park Saints 3   def. by   GEBC B14 Huntingtower Heat 4 20 
16/11/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 13     GEBC B14 Nunawading Kangas 6   def. by   GEBC B14 E Bees 5 42 
16/11/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16D) 15     GEBC B16 Nunawading Kangas 7   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 4 66 
16/11/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 13     GEBC B16 Wattle Park Saints 6   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 6 47 
16/11/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 30     GEBC B16 Huntingtower Heat 6   def.   GEBC B16 Waverley Raiders 4 11 
16/11/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16D) 23     GEBC B16 Waverley 9   def. by   GEBC B16 Donvale Dunkers 3 36 
16/11/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 18C/C2) 30     GEBC B18 Donvale Dunkers 2   def. by   GEBC B18 Waverley 24 34 
16/11/19 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18B2/B3) 26     GEBC B18 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC B18 Waverley Raiders 1 40 
23/11/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 10     GEBC X08 Spirit Magic 3   def. by   GEBC X08 Eastern Bulls 2 14 
23/11/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 12     GEBC X08 Donvale Dunkers 1   def. by   GEBC X08 Vermont Vultures 3 20 
23/11/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D2) 19     GEBC X10 Huntingtower Heat 5   def.   GEBC X10 Donvale Dunkers 4 17 
23/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 20     GEBC B12 Huntingtower Heat 5   def. by   GEBC B12 Spirit Magic 5 25 
23/11/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 32     GEBC B12 Vermont Vultures 7   def.   GEBC B12 Spirit Magic 3 29 
23/11/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Girls 10C2) 11     GEBC G10 Spirit Magic 3   def.   GEBC G10 Eastern Bulls 2
23/11/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Girls 12D) 40     GEBC G12 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC G12 Waverley 4
23/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 25     GEBC B14 Heathmont Hornets 5   def.   GEBC B14 Waverley Wildcats 4 20 
23/11/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14D) 33     GEBC B14 Spirit Magic 9   def. by   GEBC B14 Huntingtower Heat 4 41 
23/11/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Girls 14B) 19     GEBC G14 Spirit Magic 1   def. by   GEBC G14 E Bees 2 37 
23/11/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 55     GEBC B16 Donvale Dunkers 5   def.   GEBC B16 Wattle Park Saints 6 17 
23/11/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 47     GEBC B16 Vermont Vultures 8   def.   GEBC B16 Huntingtower Heat 6 15 
23/11/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16D) 31     GEBC B16 Vermont Vultures 6   vs   GEBC B16 E Bees 3 31 
23/11/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 18C/C2) 32     GEBC B18 Spirit Magic 3   def. by   GEBC B18 Ringwood Celtics 1 50 
23/11/19 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18C/C2) 47     GEBC B18 Spirit Magic 4   def.   GEBC B18 Heathmont Hornets 3 24 
30/11/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 26     GEBC X08 Spirit Magic 3   def.   GEBC X08 Waverley 3
30/11/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 29     GEBC X08 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC X08 Wattle Park Saints 2
30/11/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D2) 12     GEBC X10 Donvale Dunkers 4   def.   GEBC X10 Huntingtower Heat 3 10 
30/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 44     GEBC B12 Spirit Magic 5   def.   GEBC B12 Waverley Wildcats 3
30/11/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 34     GEBC B12 Heathmont Hornets 4   def.   GEBC B12 Ashwood Wolves 3 29 
30/11/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 25     GEBC B12 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC B12 Spirit Magic 3 21 
30/11/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 26     GEBC B14 Heathmont Hornets 5   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 9 19 
30/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 15     GEBC B14 Spirit Magic 5   def. by   GEBC B14 Waverley Raiders 4 16 
30/11/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14D) 35     GEBC B14 Spirit Magic 9   def.   GEBC B14 Waverley 11 20 
30/11/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16D) 31     GEBC B16 Vermont Vultures 4   def. by   GEBC B16 Donvale Dunkers 3 32 
30/11/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 17     GEBC B16 Donvale Dunkers 5   def. by   GEBC B16 Eastern Bulls 1 34 
30/11/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16D) 16     GEBC B16 E Bees 3   def. by   GEBC B16 Waverley 7 33 
30/11/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 18C/C2) 52     GEBC B18 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC B18 Waverley Raiders 3 20 
30/11/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 18C/C2) 37     GEBC B18 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC B18 Spirit Magic 4 51 
30/11/19 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18B) 47     GEBC B18 Spirit Magic 1   def.   GEBC B18 Nunawading Kangas 3 45 
07/12/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 14     GEBC X08 Nunawading Kangas 1   def. by   GEBC X08 Heathmont Hornets 1 25 
07/12/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 8     GEBC X08 Waverley Wildcats 2   def. by   GEBC X08 Spirit Magic 4 16 
07/12/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D2) 13     GEBC X10 Waverley 9   def. by   GEBC X10 Heathmont Hornets 7 24 
07/12/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 31     GEBC B12 E Bees 4   def.   GEBC B12 Ringwood Celtics 3 30 
07/12/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 25     GEBC B12 Waverley 7   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 8 52 
07/12/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 26     GEBC B12 Wattle Park Saints 4   def. by   GEBC B12 Ringwood Celtics 1 32 
07/12/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Girls 10C2) 8     GEBC G10 Spirit Magic 3   def. by   GEBC G10 Wattle Park Saints 2 17 
07/12/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 37     GEBC B14 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC B14 Vermont Vultures 4 35 
07/12/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 14C3) 15     GEBC G14 Spirit Magic 3   def. by   GEBC G14 Waverley Wildcats 1 21 
07/12/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Girls 14C/C2) 24     GEBC G14 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC G14 Waverley 3 28 
07/12/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 14C2) 43     GEBC B14 Vermont Vultures 6   def. by   GEBC B14 Waverley 7 51 
07/12/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 56     GEBC B16 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC B16 Wattle Park Saints 6 19 
07/12/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16D) 35     GEBC B16 Vermont Vultures 4   def.   GEBC B16 E Bees 3 25 
07/12/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 18C/C2) 46     GEBC B18 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC B18 Spirit Magic 3 42 
07/12/19 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18B) 41     GEBC B18 Nunawading Kangas 3   def.   GEBC B18 Heathmont Hornets 1 20 
14/12/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 4     GEBC X08 Heathmont Hornets 3   def. by   GEBC X08 Nunawading Kangas 1 40 
14/12/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 11     GEBC X08 Heathmont Hornets 4   def.   GEBC X08 Eastern Bulls 2 10 
14/12/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D2) 16     GEBC X10 Huntingtower Heat 5   def.   GEBC X10 Vermont Vultures 7 12 
14/12/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 24     GEBC B12 Ringwood Celtics 4   vs   GEBC B12 Waverley Wildcats 2 24 
14/12/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Girls 10C) 18     GEBC G10 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC G10 Spirit Magic 2 12 
14/12/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 23     GEBC B12 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC B12 Spirit Magic 3 33 
14/12/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Girls 12D) 22     GEBC G12 Ringwood Celtics 1   def.   GEBC G12 Vermont Vultures 4
14/12/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14D3) 42     GEBC B14 Spirit Magic 10   def.   GEBC B14 Spirit Magic 8 27 
14/12/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 26     GEBC B14 Heathmont Hornets 7   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 6 56 
14/12/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14C2) 37     GEBC B14 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC B14 Vermont Vultures 6 41 
14/12/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 32     GEBC B16 Eastern Bulls 1   def.   GEBC B16 Spirit Magic 5 20 
14/12/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 18     GEBC B16 Spirit Magic 7   def. by   GEBC B16 Wattle Park Saints 5 19 
14/12/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16D) 28     GEBC B16 Donvale Dunkers 3   def.   GEBC B16 Waverley 7 23 
14/12/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 18C/C2) 59     GEBC B18 Spirit Magic 4   def.   GEBC B18 Waverley Raiders 3 29 
14/12/19 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18B2/B3) GEBC B18 Ringwood Celtics 2   def. by   GEBC B18 Spirit Magic 2 10 
01/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 20     GEBC X08 Spirit Magic 4   def.   GEBC X08 Waverley 10
01/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 10     GEBC X08 Vermont Vultures 2   def. by   GEBC X08 Spirit Magic 3 13 
01/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D) 17     GEBC X10 Heathmont Hornets 5   def.   GEBC X10 Waverley Raiders 3
01/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 50     GEBC B12 Ringwood Celtics 2   def.   GEBC B12 Ashwood Wolves 3 13 
01/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D) 16     GEBC B12 Spirit Magic 8   def. by   GEBC B12 Waverley 8 18 
01/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 7     GEBC B12 Heathmont Hornets 3   def. by   GEBC B12 Wattle Park Saints 4 13 
01/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 21     GEBC B14 Heathmont Hornets 5   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 5 22 
01/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Girls 14B) 30     GEBC G14 Spirit Magic 2   def.   GEBC G14 Spirit Magic 1
01/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 14C/C2) 27     GEBC G14 Donvale Dunkers 1   def.   GEBC G14 Heathmont Hornets 3 19 
01/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 36     GEBC B16 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC B16 Huntingtower Heat 3 13 
01/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C2) 43     GEBC B16 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC B16 Ashwood Wolves 2 28 
01/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 14     GEBC B16 Donvale Dunkers 4   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 7 49 
01/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16C) 32     GEBC B16 Ringwood Celtics 1   def.   GEBC B16 Spirit Magic 3 31 
01/02/20 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 18C/C2) 17     GEBC B18 Nunawading Kangas 4   def. by   GEBC B18 Heathmont Hornets 3 31 
01/02/20 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18C/C2) 38     GEBC B18 Spirit Magic 3   def. by   GEBC B18 Spirit Magic 4 46 
08/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 14     GEBC X08 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC X08 Nunawading Kangas 2 13 
08/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 12     GEBC X08 Spirit Magic 4   def. by   GEBC X08 Heathmont Hornets 4 17 
08/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C3) 19     GEBC X10 Heathmont Hornets 4   def.   GEBC X10 Ringwood Celtics 3
08/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 49     GEBC B12 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC B12 Huntingtower Heat 2 21 
08/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 28     GEBC B14 Spirit Magic 5   def.   GEBC B14 E Bees 5 20 
08/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Girls 10C2) 6     GEBC G10 Heathmont Hornets 2   def. by   GEBC G10 Waverley Wildcats 2 10 
08/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Girls 12D) 10     GEBC G12 Donvale Dunkers 2   def. by   GEBC G12 Vermont Vultures 4 20 
08/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 11     GEBC G12 Heathmont Hornets 1   def. by   GEBC G12 Spirit Magic 2 33 
08/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 24     GEBC B14 Heathmont Hornets 9   def.   GEBC B14 Wattle Park Saints 3 23 
08/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Girls 14B) 25     GEBC G14 Spirit Magic 2   def.   GEBC G14 E Bees 2 16 
08/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 28     GEBC B16 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC B16 Waverley Wildcats 1 26 
08/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 27     GEBC G18 Spirit Magic 4   def.   GEBC G16/18 Waverley 5
08/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 18C/C2) 32     GEBC B18 Spirit Magic 4   def.   GEBC B18 Huntingtower Heat 2 27 
08/02/20 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 18C/C2) 31     GEBC B18 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC B18 Eastern Bulls 1 15 
08/02/20 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18C/C2) 17     GEBC B18 E Bees 1   def. by   GEBC B18 Ringwood Celtics 1 36 
15/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 10     GEBC X08 Ringwood Celtics 1   def.   GEBC X08 Waverley 6
15/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 23     GEBC X08 Heathmont Hornets 4   def.   GEBC X08 Waverley Wildcats 2 10 
15/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D) 21     GEBC X10 Spirit Magic 8   def.   GEBC X10 Waverley 6 10 
15/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Mixed X10C2) 12     GEBC X10 Spirit Magic 5   def. by   GEBC X10 Waverley Wildcats 3 32 
15/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Mixed X10C) 19     GEBC X10 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC X10 Waverley Wildcats 2 13 
15/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 43     GEBC B12 Ringwood Celtics 3   def.   GEBC B12 Waverley Wildcats 4 28 
15/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Girls 10C) 12     GEBC G10 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC G10 Nunawading Kangas 1
15/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 20     GEBC B14 Donvale Dunkers 4   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 5 24 
15/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14D) 28     GEBC B14 Spirit Magic 9   def.   GEBC B14 Nunawading Kangas 5 23 
15/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 32     GEBC B14 Vermont Vultures 4   def.   GEBC B14 Spirit Magic 4 24 
15/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 21     GEBC B16 Donvale Dunkers 4   def. by   GEBC B16 Waverley 11 41 
15/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16C) 34     GEBC B16 Spirit Magic 4   def. by   GEBC B16 Waverley Wildcats 2 43 
15/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16D) 37     GEBC B16 Heathmont Hornets 4   def.   GEBC B16 Nunawading Kangas 7 27 
15/02/20 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 18C/C2) 37     GEBC B18 Spirit Magic 4   def.   GEBC B18 Waverley 24 22 
15/02/20 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18C/C2) 43     GEBC B18 Spirit Magic 3   def.   GEBC B18 Eastern Bulls 1 34 
22/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 11     GEBC X08 Wattle Park Saints 2   def. by   GEBC X08 Waverley Raiders 1 20 
22/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 7     GEBC X08 Spirit Magic 4   def. by   GEBC X08 Heathmont Hornets 4 11 
22/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D2) 18     GEBC X10 Heathmont Hornets 7   def.   GEBC X10 Vermont Vultures 7 16 
22/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 27     GEBC B12 Spirit Magic 3   def. by   GEBC B12 Heathmont Hornets 3 28 
22/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Girls 10C2) 12     GEBC G10 Heathmont Hornets 2   def. by   GEBC G10 Waverley 3 29 
22/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 39     GEBC B12 Donvale Dunkers 1   def.   GEBC B12 Huntingtower Heat 2 12 
22/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 37     GEBC B14 Spirit Magic 5   def.   GEBC B14 Wattle Park Saints 3 23 
22/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 21     GEBC B14 Heathmont Hornets 9   def. by   GEBC B14 E Bees 5 23 
22/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 12     GEBC G12 Spirit Magic 2   vs   GEBC G12 Spirit Magic 1 12 
22/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16C) 38     GEBC B16 Waverley Wildcats 2   def.   GEBC B16 Nunawading Kangas 5 20 
22/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 46     GEBC B16 Waverley Wildcats 1   def. by   GEBC B16 Eastern Bulls 1 47 
22/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 24     GEBC B16 Spirit Magic 7   def.   GEBC B16 Waverley 11 14 
22/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16B) 26     GEBC B16 Spirit Magic 2   def. by   GEBC B16 Wattle Park Saints 3 32 
22/02/20 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 18C/C2) 58     GEBC B18 Spirit Magic 4   def.   GEBC B18 Eastern Bulls 1 37 
22/02/20 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18B2/B3) 30     GEBC B18 Donvale Dunkers 2   def. by   GEBC B18 Spirit Magic 2 35 
29/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 22     GEBC X08 Heathmont Hornets 4   def.   GEBC X08 Vermont Vultures 4 10 
29/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 38     GEBC X08 Vermont Vultures 3   def.   GEBC X08 Waverley Wildcats 1
29/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 42     GEBC B12 Ringwood Celtics 1   def.   GEBC B12 Heathmont Hornets 3 21 
29/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 39     GEBC B12 Huntingtower Heat 4   def.   GEBC B12 Ringwood Celtics 3 15 
29/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D) 28     GEBC B12 Wattle Park Saints 3   def. by   GEBC B12 Nunawading Kangas 4 37 
29/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Girls 10C2) 8     GEBC G10 Heathmont Hornets 2   def. by   GEBC G10 Waverley Raiders 1 24 
29/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Girls 10C) 8     GEBC G10 Ringwood Celtics 1   vs   GEBC G10 Eastern Bulls 2
29/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 12A/B) 38     GEBC B12 Spirit Magic 1   def.   GEBC B12 Nunawading Kangas 2 32 
29/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 14C/C2) 22     GEBC G14 Heathmont Hornets 3   def. by   GEBC G14 Wattle Park Saints 1 34 
29/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16D) 47     GEBC B16 Vermont Vultures 4   def.   GEBC B16 Nunawading Kangas 7 34 
29/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 29     GEBC B16 Eastern Bulls 1   def. by   GEBC B16 Donvale Dunkers 5 44 
29/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16D) 38     GEBC B16 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC B16 E Bees 3 24 
29/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Girls 16/18C/C2) 33     GEBC G16 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC G16/18 Wattle Park Saints 1
29/02/20 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 18D) 28     GEBC B18 Donvale Dunkers 4   def.   GEBC B18 Spirit Magic 5 24 
29/02/20 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Girls 16/18C/C2) 49     GEBC G18 Spirit Magic 2   def.   GEBC G18 Huntingtower Heat 2 21 
29/02/20 (Sat) 19:30 (S19/20 GEBC Boys 18B2/B3) 27     GEBC B18 Ringwood Celtics 2   def. by   GEBC B18 Donvale Dunkers 2 32 
29/02/20 (Sat) 20:15 (S19/20 GEBC Boys 18B2/B3) 21     GEBC B18 Spirit Magic 2   def. by   GEBC B18 Waverley Wildcats 1 41 
07/03/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) GEBC X08 Spirit Magic 1   def. by   GEBC X08 Nunawading Kangas 1
07/03/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 16     GEBC X08 Donvale Dunkers 3   def.   GEBC X08 Ringwood Celtics 1 14 
07/03/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D2) 20     GEBC X10 Heathmont Hornets 7   def.   GEBC X10 Waverley 9 14 
07/03/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 13     GEBC B12 Ringwood Celtics 4   def. by   GEBC B12 Nunawading Kangas 5 37 
07/03/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 15     GEBC B12 Heathmont Hornets 5   def. by   GEBC B12 Waverley Wildcats 2 17 
07/03/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 30     GEBC B12 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC B12 Waverley 7 22 
07/03/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 43     GEBC B14 Waverley Raiders 4   def.   GEBC B14 Wattle Park Saints 3 20 
07/03/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14D) 50     GEBC B14 Nunawading Kangas 5   def.   GEBC B14 Huntingtower Heat 5 32 
07/03/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C2) 23     GEBC B14 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC B14 E Bees 4 31 
07/03/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14D) 21     GEBC B14 Spirit Magic 9   def.   GEBC B14 Waverley 10 19 
07/03/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 30     GEBC B16 Eastern Bulls 1   def.   GEBC B16 Nunawading Kangas 6 23 
07/03/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 23     GEBC B16 Waverley Raiders 4   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 7 28 
07/03/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16D) 24     GEBC B16 E Bees 3   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 5 40 
07/03/20 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 18C/C2) 25     GEBC B18 E Bees 1   def. by   GEBC B18 Nunawading Kangas 4 29 
07/03/20 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18B2/B3) 34     GEBC B18 Spirit Magic 2   def.   GEBC B18 Ringwood Celtics 2 24 
14/03/20 (Sat) 08:00 (S19/20 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Heathmont Hornets 4   vs   GEBC X08 Spirit Magic 4  
14/03/20 (Sat) 08:45 (S19/20 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Donvale Dunkers 2   vs   GEBC X08 Donvale Dunkers 3  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 2)
09:30 (S19/20 GEBC Mixed X10D)   GEBC X10 Spirit Magic 8   vs   GEBC X10 E Bees 2  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 2)
10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D2)   GEBC B12 Ringwood Celtics 2   vs   GEBC B12 Vermont Vultures 10  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 1)
11:30 (S19/20 GEBC Boys 14D2)     GEBC B14 Spirit Magic 5   vs   GEBC B14 Heathmont Hornets 5  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 1)
12:30 (S19/20 GEBC Boys 14D)   GEBC B14 Spirit Magic 9   vs   GEBC B14 Nunawading Kangas 5  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 1)
13:30 (S19/20 GEBC Girls 12D)   GEBC G12 Heathmont Hornets 2   vs   GEBC G12 Vermont Vultures 4  

MAJOR SPONSORS

STEP-BY-STEP GUIDE

Junior Domestic Player Registration Form