Ringwood 3

Venue Address
Canterbury Road

Ringwood
Map Reference
E1 63
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
12/10/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 8     GEBC X08 Spirit Magic 2   def. by   GEBC X08 Nunawading Kangas 3 10 
12/10/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 3     GEBC X08 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC X08 Heathmont Hornets 3 22 
12/10/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D) 22     GEBC X10 Heathmont Hornets 8   def.   GEBC X10 Spirit Magic 8
12/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 30     GEBC B12 Waverley 9   def.   GEBC B12 Ringwood Celtics 2
12/10/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 29     GEBC B12 Vermont Vultures 6   def. by   GEBC B12 Waverley 6 63 
12/10/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 17     GEBC B12 Vermont Vultures 4   def.   GEBC B12 Spirit Magic 2 16 
12/10/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14D) 44     GEBC B14 Eastern Bulls 2   def.   GEBC B14 Nunawading Kangas 6 12 
12/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 23     GEBC B14 E Bees 5   def. by   GEBC B14 Donvale Dunkers 2 52 
12/10/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 42     GEBC B16 Vermont Vultures 6   def.   GEBC B16 Vermont Vultures 8 16 
12/10/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 27     GEBC B16 Waverley 6   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 6 34 
12/10/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C2) 24     GEBC B16 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 4 41 
12/10/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16D) 20     GEBC B16 Vermont Vultures 4   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 2 23 
12/10/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 31     GEBC B16 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC B16 Donvale Dunkers 5 29 
12/10/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 16C) 18     GEBC B16 Nunawading Kangas 5   def.   GEBC B16 Ashy Bulls 1 14 
19/10/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 22     GEBC X08 Spirit Magic 3   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 3
19/10/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 14     GEBC X08 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC X08 Nunawading Kangas 6
19/10/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D) 46     GEBC X10 Vermont Vultures 6   def.   GEBC X10 Huntingtower Heat 5
19/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 42     GEBC B12 Ringwood Celtics 2   def.   GEBC B12 Donvale Dunkers 3
19/10/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 43     GEBC B12 Vermont Vultures 5   def.   GEBC B12 Wattle Park Saints 4
19/10/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 38     GEBC B12 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC B12 Huntingtower Heat 2 19 
19/10/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14D) 3     GEBC B14 Nunawading Kangas 6   def. by   GEBC B14 Wattle Park Saints 3 47 
19/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 11     GEBC B14 Heathmont Hornets 8   def. by   GEBC B14 Vermont Vultures 6 36 
19/10/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 16D2) 22     GEBC B16 Huntingtower Heat 5   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 6 24 
19/10/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 56     GEBC B16 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC B16 Donvale Dunkers 3 22 
19/10/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C2) 38     GEBC B16 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC B16 E Bees 2 20 
19/10/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16D) 37     GEBC B16 Eastern Bulls 1   def.   GEBC B16 Vermont Vultures 4 24 
19/10/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16D2) 34     GEBC B16 E Bees 3   def.   GEBC B16 Ringwood Celtics 2 28 
19/10/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 16C) 27     GEBC B16 Waverley 4   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 3 30 
19/10/19 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18B2/B3) 26     GEBC B18 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC B18 Vermont Vultures 3 34 
26/10/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 12     GEBC X08 Spirit Magic 4   def.   GEBC X08 Donvale Dunkers 1
26/10/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 22     GEBC X08 Vermont Vultures 4   def.   GEBC X08 Vermont Vultures 3
26/10/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D) 21     GEBC X10 Nunawading Kangas 7   def.   GEBC X10 Spirit Magic 8 10 
26/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Mixed X10C) 16     GEBC X10 Heathmont Hornets 3   def. by   GEBC X10 Huntingtower Heat 2 17 
26/10/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 20     GEBC B12 Heathmont Hornets 3   def. by   GEBC B12 Ringwood Celtics 1 26 
26/10/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 23     GEBC B12 Vermont Vultures 6   def. by   GEBC B12 Spirit Magic 3 29 
26/10/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14D) 36     GEBC B14 Wattle Park Saints 3   def.   GEBC B14 Spirit Magic 9 35 
26/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14D) 30     GEBC B14 Spirit Magic 7   def.   GEBC B14 Waverley Wildcats 4 16 
26/10/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 30     GEBC B16 Waverley 6   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 5 36 
26/10/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C2) 28     GEBC B16 Spirit Magic 4   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 3 34 
26/10/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16D) 49     GEBC B16 Eastern Bulls 1   def.   GEBC B16 Waverley 8 12 
26/10/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 36     GEBC B16 Heathmont Hornets 6   def.   GEBC B16 Waverley Wildcats 1 31 
26/10/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 16C) 47     GEBC B16 Ashy Bulls 1   def.   GEBC B16 Ashwood Wolves 2 11 
26/10/19 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Girls 16/18C/C2) 20     GEBC G18 Spirit Magic 2   def. by   GEBC G16 Heathmont Hornets 1 31 
09/11/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 8     GEBC X08 Heathmont Hornets 2   def. by   GEBC X08 Waverley 1 32 
09/11/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 46     GEBC X08 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 4
09/11/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D) 12     GEBC X10 Spirit Magic 8   def. by   GEBC X10 Waverley 7 22 
09/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 31     GEBC B12 Ashwood Wolves 3   def.   GEBC B12 Ringwood Celtics 2 24 
09/11/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 26     GEBC B12 Donvale Dunkers 1   def.   GEBC B12 Heathmont Hornets 3 22 
09/11/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 14D) 23     GEBC B14 Wattle Park Saints 4   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 9 21 
09/11/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14D) 7     GEBC B14 Spirit Magic 9   def. by   GEBC B14 Vermont Vultures 8 25 
09/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Girls 10A/B) 7     GEBC G10 Spirit Magic 1   def. by   GEBC G10 E Bees 1 10 
09/11/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C3) 37     GEBC B14 Heathmont Hornets 6   def. by   GEBC B14 Nunawading Kangas 4 40 
09/11/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 31     GEBC B14 Ringwood Celtics 3   def.   GEBC B14 Nunawading Kangas 3 28 
09/11/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C2) 37     GEBC B16 Waverley Raiders 2   def.   GEBC B16 Heathmont Hornets 4 10 
09/11/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16D) 37     GEBC B16 Vermont Vultures 4   def.   GEBC B16 Waverley 9 29 
09/11/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 30     GEBC B16 Waverley Wildcats 1   def. by   GEBC B16 Donvale Dunkers 2 45 
09/11/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 18B2/B3) 31     GEBC B18 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC B18 Wattle Park Saints 3 21 
09/11/19 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18B) 26     GEBC B18 Heathmont Hornets 1   def. by   GEBC B18 Wattle Park Saints 2 55 
16/11/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 5     GEBC X08 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC X08 Vermont Vultures 4 20 
16/11/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) GEBC X08 Huntingtower Heat 6   def. by   GEBC X08 Nunawading Kangas 4 26 
16/11/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D) 9     GEBC X10 Spirit Magic 8   def. by   GEBC B10 Ashwood Wolves 3 26 
16/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12C) 29     GEBC B12 Heathmont Hornets 1   def. by   GEBC B12 Waverley Wildcats 1 46 
16/11/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 15     GEBC B12 Wattle Park Saints 3   def. by   GEBC B12 Donvale Dunkers 1 52 
16/11/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Girls 10A/B) 7     GEBC G10 Vermont Vultures 1   def. by   GEBC G10 Wattle Park Saints 1 22 
16/11/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 24     GEBC B12 E Bees 2   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 4 33 
16/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 38     GEBC B14 Spirit Magic 7   def.   GEBC B14 Waverley 11 15 
16/11/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 16D2) 22     GEBC B16 Spirit Magic 6   def. by   GEBC B16 Waverley 10 27 
16/11/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16C2) 44     GEBC B16 Spirit Magic 4   def.   GEBC B16 Ashwood Wolves 2 14 
16/11/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C2) 43     GEBC B16 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC B16 Ringwood Celtics 1 26 
16/11/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16D) 25     GEBC B16 Glen Iris Scorpions 1   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 5 29 
16/11/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 18     GEBC B16 Wattle Park Saints 5   def. by   GEBC B16 Waverley Wildcats 3 21 
16/11/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 16C) 27     GEBC B16 Heathmont Hornets 1   def. by   GEBC B16 Ashy Bulls 1 38 
16/11/19 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18C/C2) 42     GEBC B18 Spirit Magic 4   def.   GEBC B18 Waverley 3 34 
23/11/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 2     GEBC X08 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC X08 Wattle Park Saints 1 35 
23/11/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 10     GEBC X08 Spirit Magic 4   def.   GEBC X08 Waverley 6
23/11/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D) 18     GEBC X10 Ringwood Celtics 3   def.   GEBC X10 Donvale Dunkers 3 16 
23/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 26     GEBC B12 Eastern Bulls 2   def.   GEBC B12 Heathmont Hornets 4 16 
23/11/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Mixed X10A2) 14     GEBC X10 Donvale Dunkers 1   def. by   GEBC X10 Waverley 2 34 
23/11/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Girls 10A/B) 29     GEBC G10 Spirit Magic 1   def.   GEBC G10 Heathmont Hornets 1
23/11/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 24     GEBC G12 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC G12 Waverley 3 12 
23/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 28     GEBC B14 Spirit Magic 4   def. by   GEBC B14 Waverley 5 30 
23/11/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 18     GEBC B14 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC B14 Waverley 6 27 
23/11/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 23     GEBC B14 E Bees 5   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 9 12 
23/11/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 18     GEBC B16 Donvale Dunkers 4   def. by   GEBC B16 Waverley Wildcats 3 23 
23/11/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16D) 36     GEBC B16 Heathmont Hornets 4   def.   GEBC B16 Waverley 7 23 
23/11/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Girls 16/18C/C2) 42     GEBC G16 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC G16/18 Vermont Vultures 3 16 
23/11/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 16C) 22     GEBC B16 Ashy Bulls 1   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 3 30 
23/11/19 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18B) 53     GEBC B18 Donvale Dunkers 1   def.   GEBC B18 Waverley 2 41 
30/11/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 18     GEBC X08 Spirit Magic 1   def.   GEBC X08 Nunawading Kangas 1 12 
30/11/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 15     GEBC X08 Heathmont Hornets 4   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 2
30/11/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C) 25     GEBC X10 Heathmont Hornets 3   def. by   GEBC X10 Vermont Vultures 3 27 
30/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Mixed X10C) 12     GEBC X10 Ringwood Celtics 2   def. by   GEBC X10 Waverley Raiders 1 36 
30/11/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 21     GEBC B12 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC B12 Wattle Park Saints 4 40 
30/11/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Girls 10A/B) 4     GEBC G10 Heathmont Hornets 1   def. by   GEBC G10 Waverley Wildcats 1 19 
30/11/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Girls 10C2) 18     GEBC G10 Spirit Magic 2   def.   GEBC G10 Spirit Magic 3
30/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14D3) 16     GEBC B14 Spirit Magic 8   def. by   GEBC B14 Ringwood Celtics 2 49 
30/11/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 23     GEBC B14 Vermont Vultures 5   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 7 24 
30/11/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16C) 20     GEBC B16 Waverley Wildcats 2   def. by   GEBC B16 Ringwood Celtics 1 23 
30/11/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C2) 45     GEBC B16 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC B16 Waverley 6 24 
30/11/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 31     GEBC B16 Wattle Park Saints 5   def.   GEBC B16 Donvale Dunkers 4 25 
30/11/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16B) 32     GEBC B16 Heathmont Hornets 7   def. by   GEBC B16 Wattle Park Saints 3 38 
30/11/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 68     GEBC G18 Spirit Magic 4   def.   GEBC G16/18 Waverley 4
30/11/19 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18B) 38     GEBC B18 Heathmont Hornets 1   def. by   GEBC B18 Donvale Dunkers 1 47 
07/12/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 6     GEBC X08 Heathmont Hornets 3   def. by   GEBC X08 Vermont Vultures 1 50 
07/12/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 24     GEBC X08 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC X08 Ashwood Wolves 4
07/12/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D2) 10     GEBC X10 Heathmont Hornets 6   def. by   GEBC X10 Huntingtower Heat 5 24 
07/12/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 11     GEBC B12 Spirit Magic 7   def. by   GEBC B12 Huntingtower Heat 3 24 
07/12/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 15     GEBC B12 Spirit Magic 3   def. by   GEBC B12 Donvale Dunkers 1 30 
07/12/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 31     GEBC B12 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC B12 Ringwood Celtics 2 37 
07/12/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 16     GEBC G12 Spirit Magic 2   def.   GEBC G12 Ashwood Wolves 3 14 
07/12/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 12D5) 6     GEBC B12 Spirit Magic 6   def. by   GEBC B12 Huntingtower Heat 6 21 
07/12/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 12D) 28     GEBC G12 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC G12 Vermont Vultures 4
07/12/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Girls 14B) 13     GEBC G14 Spirit Magic 2   def. by   GEBC G14 Heathmont Hornets 1 18 
07/12/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 40     GEBC B14 Spirit Magic 7   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 7 24 
07/12/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16D) 18     GEBC B16 Vermont Vultures 6   def. by   GEBC B16 Glen Iris Scorpions 1 35 
07/12/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 62     GEBC B16 Vermont Vultures 8   def.   GEBC B16 Donvale Dunkers 4 28 
07/12/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 18B2/B3) 39     GEBC B18 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC B18 Ringwood Celtics 2 19 
07/12/19 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18D) 34     GEBC B18 Spirit Magic 5   def.   GEBC B18 Waverley 3 27 
14/12/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 41     GEBC X08 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC X08 Ringwood Celtics 1
14/12/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C2) 14     GEBC X10 Vermont Vultures 6   def.   GEBC X10 Donvale Dunkers 2 10 
14/12/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 24     GEBC B12 Ringwood Celtics 2   def.   GEBC B12 Spirit Magic 4 19 
14/12/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 26     GEBC B12 Vermont Vultures 8   vs   GEBC B12 Heathmont Hornets 3 26 
14/12/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 16     GEBC B14 Spirit Magic 5   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 9
14/12/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 31     GEBC B14 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC B14 Nunawading Kangas 3 34 
14/12/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 16     GEBC B14 Heathmont Hornets 6   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 7 39 
14/12/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 12C/C2) 15     GEBC G12 Vermont Vultures 3   def. by   GEBC G12 Wattle Park Saints 2 23 
14/12/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Girls 14B) 15     GEBC G14 Spirit Magic 1   def. by   GEBC G14 Vermont Vultures 1 45 
14/12/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 23     GEBC G18 Spirit Magic 3   def.   GEBC G16/18 Waverley 5
14/12/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16D) 50     GEBC B16 Vermont Vultures 5   def.   GEBC B16 Nunawading Kangas 7 32 
14/12/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16A2) 45     GEBC B16 Nunawading Kangas 2   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 8 59 
14/12/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 16D) 40     GEBC B16 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC B16 Vermont Vultures 6 36 
14/12/19 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18D) 22     GEBC B18 Spirit Magic 5   def. by   GEBC B18 Donvale Dunkers 4 30 
01/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 17     GEBC X08 Spirit Magic 1   def. by   GEBC X08 Nunawading Kangas 2 22 
01/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 7     GEBC X08 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC X08 Heathmont Hornets 4 40 
01/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C) 21     GEBC X10 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC X10 Waverley 5 15 
01/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 38     GEBC B12 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC B12 Spirit Magic 4 17 
01/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12C) 18     GEBC B12 Heathmont Hornets 1   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 3 57 
01/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Girls 10C) 4     GEBC G10 Spirit Magic 2   def. by   GEBC G10 Eastern Bulls 2 20 
01/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Girls 10A/B) 10     GEBC G10 Spirit Magic 1   def.   GEBC G10 Wattle Park Saints 1
01/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 19     GEBC B14 Spirit Magic 6   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 7 25 
01/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 12     GEBC B14 Heathmont Hornets 9   def. by   GEBC B14 Waverley Raiders 4 26 
01/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14B) 60     GEBC B14 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 2 32 
01/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16D) 27     GEBC B16 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 2 28 
01/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 39     GEBC G18 Spirit Magic 4   def.   GEBC G18 Spirit Magic 3 11 
01/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 39     GEBC B16 Donvale Dunkers 5   def.   GEBC B16 Waverley Wildcats 1 25 
01/02/20 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 16D) 26     GEBC B16 Donvale Dunkers 3   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 5 50 
01/02/20 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18D) 33     GEBC B18 Donvale Dunkers 4   def.   GEBC B18 Waverley Raiders 2 20 
08/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 10     GEBC X08 Spirit Magic 3   def. by   GEBC X08 Vermont Vultures 3 22 
08/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 2     GEBC X08 Spirit Magic 2   def. by   GEBC X08 Huntingtower Heat 1 26 
08/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C2) 18     GEBC X10 Heathmont Hornets 8   def.   GEBC X10 Huntingtower Heat 2 17 
08/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 12     GEBC B12 Ringwood Celtics 4   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 11 43 
08/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 23     GEBC B12 Eastern Bulls 2   def. by   GEBC B12 Donvale Dunkers 2 45 
08/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Girls 10C2) 6     GEBC G10 Spirit Magic 3   def. by   GEBC G10 Waverley 2 20 
08/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Girls 12D) 14     GEBC G12 Ringwood Celtics 1   def.   GEBC G12 Huntingtower Heat 4
08/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 26     GEBC B14 Waverley 5   def. by   GEBC B14 Heathmont Hornets 3 35 
08/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 34     GEBC B14 Heathmont Hornets 5   def.   GEBC B14 Donvale Dunkers 4 15 
08/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 52     GEBC B16 Vermont Vultures 8   def.   GEBC B16 Waverley Wildcats 3 18 
08/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C2) 28     GEBC B16 Waverley 6   def. by   GEBC B16 Wattle Park Saints 4 30 
08/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16C) 27     GEBC B16 Spirit Magic 4   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 3 30 
08/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Girls 16/18C/C2) 47     GEBC G16 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC G18 Ashwood Wolves 3
08/02/20 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 16C) 37     GEBC B16 Waverley Wildcats 2   def.   GEBC B16 Huntingtower Heat 2 28 
08/02/20 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18D) 32     GEBC B18 Spirit Magic 5   def.   GEBC B18 Waverley Raiders 2 22 
15/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 24     GEBC X08 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC X08 Spirit Magic 4
15/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 11     GEBC X08 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 2 10 
15/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C3) 31     GEBC X10 Spirit Magic 6   def.   GEBC B10 Ashwood Wolves 3 12 
15/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 30     GEBC B12 Spirit Magic 4   def.   GEBC B12 Ashwood Wolves 3 27 
15/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 25     GEBC B12 Spirit Magic 2   def.   GEBC B12 Waverley 5 21 
15/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 15     GEBC B12 Heathmont Hornets 5   def.   GEBC B12 Ringwood Celtics 4 14 
15/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 32     GEBC B14 Donvale Dunkers 3   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 6 21 
15/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 26     GEBC B14 Vermont Vultures 5   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 7 24 
15/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 9     GEBC B14 Wattle Park Saints 3   def. by   GEBC B14 Heathmont Hornets 5 29 
15/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16D) 29     GEBC B16 Heathmont Hornets 2   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 5 34 
15/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 27     GEBC B16 Vermont Vultures 8   def.   GEBC B16 Spirit Magic 7 17 
15/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 33     GEBC B16 Waverley Wildcats 3   def.   GEBC B16 Wattle Park Saints 5 19 
15/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16C) 33     GEBC B16 Huntingtower Heat 2   def.   GEBC B16 Ringwood Celtics 1 29 
15/02/20 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Girls 16/18C/C2) 44     GEBC G16 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC G18 Spirit Magic 2 12 
15/02/20 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18B) 42     GEBC B18 Donvale Dunkers 1   vs   GEBC B18 Heathmont Hornets 1 42 
22/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 27     GEBC X08 E Bees 1   def.   GEBC X08 Donvale Dunkers 2
22/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 16     GEBC X08 Vermont Vultures 3   def. by   GEBC X08 Heathmont Hornets 2 28 
22/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C2) 17     GEBC X10 Heathmont Hornets 8   def. by   GEBC X10 Wattle Park Saints 2 18 
22/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 28     GEBC B12 Donvale Dunkers 2   def. by   GEBC B12 Ringwood Celtics 2 34 
22/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 6     GEBC B12 Waverley 7   def. by   GEBC B12 Ringwood Celtics 1 34 
22/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 14D3) 19     GEBC B14 Spirit Magic 8   def. by   GEBC B14 Waverley 12 28 
22/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12C) 11     GEBC B12 Heathmont Hornets 1   def. by   GEBC B12 Huntingtower Heat 1 65 
22/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 31     GEBC B14 Nunawading Kangas 2   def. by   GEBC B14 Heathmont Hornets 3 32 
22/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 12D5) 8     GEBC B12 Spirit Magic 6   def.   GEBC B12 Waverley 12
22/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 28     GEBC B14 Spirit Magic 2   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 6 22 
22/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Girls 14C/C2) 26     GEBC G14 Heathmont Hornets 4   def.   GEBC G14 Heathmont Hornets 3 24 
22/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 33     GEBC B16 Spirit Magic 5   def.   GEBC B16 Huntingtower Heat 3 28 
22/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16B) 28     GEBC B16 Donvale Dunkers 1   def. by   GEBC B16 Wattle Park Saints 2 34 
22/02/20 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 16C) 32     GEBC B16 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 4 34 
22/02/20 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18B) 35     GEBC B18 Wattle Park Saints 2   def.   GEBC B18 Donvale Dunkers 1 29 
29/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 18     GEBC X08 Donvale Dunkers 3   def. by   GEBC X08 Waverley 3 26 
29/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 11     GEBC X08 Nunawading Kangas 6   def.   GEBC X08 Wattle Park Saints 2 10 
29/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D) 9     GEBC X10 Spirit Magic 8   def. by   GEBC X10 Heathmont Hornets 5 25 
29/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 16     GEBC B12 Ashwood Wolves 3   def. by   GEBC B12 Heathmont Hornets 4 42 
29/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 36     GEBC B12 Spirit Magic 3   def.   GEBC B12 Wattle Park Saints 4 21 
29/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Girls 10C) 3     GEBC G10 Spirit Magic 2   def. by   GEBC G10 Heathmont Hornets 1 24 
29/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 21     GEBC B14 Spirit Magic 4   def. by   GEBC B14 Waverley 6 49 
29/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Girls 14B) 25     GEBC G14 Heathmont Hornets 2   vs   GEBC G14 Waverley 1 25 
29/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 26     GEBC B14 Wattle Park Saints 3   vs   GEBC B14 Donvale Dunkers 4 26 
29/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 10     GEBC B16 Waverley Wildcats 3   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 7 28 
29/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C2) 29     GEBC B16 Waverley 6   def.   GEBC B16 Heathmont Hornets 3 28 
29/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 20     GEBC B16 Donvale Dunkers 4   def. by   GEBC B16 Wattle Park Saints 5 31 
29/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16B2) 53     GEBC B16 Nunawading Kangas 3   def.   GEBC B16 Waverley Raiders 1 31 
29/02/20 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 16C) 24     GEBC B16 Spirit Magic 3   vs   GEBC B16 Ashy Bulls 1 24 
29/02/20 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18B) 35     GEBC B18 Heathmont Hornets 1   def. by   GEBC B18 Wattle Park Saints 2 60 
29/02/20 (Sat) 19:30 (S19/20 GEBC Girls 16/18B/B2) 16     GEBC G18 Spirit Magic 1   def. by   GEBC G16/18 Wattle Park Saints 2 43 
29/02/20 (Sat) 20:15 (S19/20 GEBC Boys 18B) 38     GEBC B18 Donvale Dunkers 1   def. by   GEBC B18 Spirit Magic 1 51 
07/03/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 26     GEBC X08 Spirit Magic 3   def.   GEBC X08 E Bees 1
07/03/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 16     GEBC X08 Vermont Vultures 3   def.   GEBC X08 Spirit Magic 4
07/03/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D) 10     GEBC X10 Heathmont Hornets 5   def. by   GEBC X10 Waverley 7 14 
07/03/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Mixed X10B2) 18     GEBC X10 Spirit Magic 4   def. by   GEBC X10 Eastern Bulls 1 23 
07/03/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 29     GEBC B12 Spirit Magic 3   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 7 40 
07/03/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Girls 10C) 14     GEBC G10 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC G10 Ashwood Wolves 2
07/03/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12C) 33     GEBC B12 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC B12 Waverley Raiders 1 32 
07/03/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 42     GEBC B14 Spirit Magic 2   def.   GEBC B14 Vermont Vultures 5 23 
07/03/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14D2) 41     GEBC B14 Heathmont Hornets 9   def.   GEBC B14 Donvale Dunkers 4 27 
07/03/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14B) 38     GEBC B14 Heathmont Hornets 2   def. by   GEBC B14 Whitehorse Mustangs 1 50 
07/03/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C2) 37     GEBC B16 Heathmont Hornets 3   def. by   GEBC B16 Wattle Park Saints 4 39 
07/03/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16D) 62     GEBC B16 Vermont Vultures 4   def.   GEBC B16 Waverley 7 10 
07/03/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16B) 33     GEBC B16 Spirit Magic 2   def.   GEBC B16 Huntingtower Heat 1 21 
07/03/20 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 16B2) 68     GEBC B16 Vermont Vultures 3   def.   GEBC B16 Nunawading Kangas 3 26 
07/03/20 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18B) 33     GEBC B18 Donvale Dunkers 1   def. by   GEBC B18 Nunawading Kangas 3 55 
14/03/20 (Sat) 08:00 (S19/20 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Heathmont Hornets 2   vs   GEBC X08 Spirit Magic 2  
14/03/20 (Sat) 08:45 (S19/20 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Donvale Dunkers 1   vs   GEBC X08 Nunawading Kangas 6  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 1)
09:30 (S19/20 GEBC Mixed X10D)   GEBC X10 Heathmont Hornets 5   vs   GEBC X10 Waverley Raiders 3  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 1)
10:30 (S19/20 GEBC Boys 14D3)   GEBC B14 Ringwood Celtics 2   vs   GEBC B14 Huntingtower Heat 6  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 1)
11:30 (S19/20 GEBC Boys 14C4)   GEBC B14 Spirit Magic 2   vs   GEBC B14 Spirit Magic 7  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 1)
12:30 (S19/20 GEBC Girls 10C)   GEBC G10 Heathmont Hornets 1   vs   GEBC G10 Eastern Bulls 2  
14/03/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4)   GEBC G12 Spirit Magic 1   vs   GEBC G12 Waverley Wildcats 1  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 2)
14:45 (S19/20 GEBC Boys 16C)     GEBC B16 Ringwood Celtics 1   vs   GEBC B16 Spirit Magic 3  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 2)
15:45 (S19/20 GEBC Boys 16D3)   GEBC B16 Spirit Magic 7   vs   GEBC B16 Huntingtower Heat 6  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 1)
16:45 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3)   GEBC G18 Spirit Magic 4   vs   GEBC G18 Ringwood Celtics 1  
14/03/20 (Sat) 17:45 (S19/20 GEBC Boys 18C/C2)   GEBC B18 Ringwood Celtics 1   vs   GEBC B18 Huntingtower Heat 2  

MAJOR SPONSORS

STEP-BY-STEP GUIDE

Junior Domestic Player Registration Form