Forest Hill 2

Venue Address
Mahoneys Road

East Burwood
Map Reference
C5 62
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
07/10/19 (Mon) 16:15 (S19/20 MONDAY Mixed X08) 6     WNJ X08 Vermont Vultures 1   def. by   WNJ X08 Mitcham Thunder 1 37 
07/10/19 (Mon) 17:00 (S19/20 MONDAY Boys 10C) 22     WNJ B10 Vermont Vultures 3   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 9 10 
07/10/19 (Mon) 17:45 (S19/20 MONDAY Boys 10B2) 18     WNJ B10 E Bees 1   def. by   WNJ B10 Nunawading Kangas 1 59 
11/10/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12B) 9     FNJ B12 Vermont Vultures 2   def. by   FNJ B12 Wantirna South Devils 1 74 
11/10/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14A) 30     FNJ B14 Waverley 1   def.   FNJ B14 Wantirna South Devils 1 22 
11/10/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16A) 24     FNJ B16 Vermont Vultures 1   def. by   FNJ B16 Eastside Magic 1 36 
11/10/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 27     FNJ B16 Waverley Raiders 1   def. by   FNJ B16 Raptors 1 37 
11/10/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23A) 15     FNJ B23 Nunawading Kangas 2   def. by   FNJ B23 E Bees 1 47 
11/10/19 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 18B) 27     FNJ B18 Blackburn Vikings 3   def. by   FNJ B18 Hotdogs 1 58 
12/10/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 2     GEBC X08 Waverley Raiders 1   def. by   GEBC X08 Wattle Park Saints 1 45 
12/10/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 28     GEBC X08 Waverley 4   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 6
12/10/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C3) 42     GEBC X10 Spirit Magic 6   def.   GEBC X10 Waverley Raiders 3
12/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 55     GEBC B12 Waverley 10   def.   GEBC B12 Donvale Dunkers 3
12/10/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Girls 10C2) 11     GEBC G10 Heathmont Hornets 1   def. by   GEBC G10 Huntingtower Heat 1 20 
12/10/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Girls 10C2) 28     GEBC G10 Waverley Raiders 1   def.   GEBC G10 Spirit Magic 2
12/10/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 10     GEBC G12 Waverley 3   def. by   GEBC G12 Spirit Magic 2 42 
12/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 29     GEBC G12 Ashwood Wolves 2   def.   GEBC G12 Donvale Dunkers 2
12/10/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 12A/B) 52     GEBC G12 Vermont Vultures 1   def.   GEBC G12 Huntingtower Heat 1 25 
12/10/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Girls 12A/B) 34     GEBC G12 Eastern Bulls 1   def.   GEBC G12 Wattle Park Saints 1 28 
12/10/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Girls 14B) 22     GEBC G14 E Bees 2   def.   GEBC G14 Heathmont Hornets 2 13 
12/10/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 57     GEBC G18 Huntingtower Heat 2   def.   GEBC G18 Huntingtower Heat 3 20 
12/10/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 28     GEBC G16 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC G18 Spirit Magic 3 21 
14/10/19 (Mon) 16:15 (S19/20 MONDAY Mixed X08) 10     WNJ X08 Nunawading Kangas 1   def. by   WNJ X08 Wattle Park Saints 1 23 
14/10/19 (Mon) 17:00 (S19/20 MONDAY Boys 10C) 18     WNJ B10 Wattle Park Saints 6   def. by   WNJ B10 Wattle Park Saints 5 35 
14/10/19 (Mon) 17:45 (S19/20 MONDAY Boys 10B2) 18     WNJ B10 Wattle Park Saints 4   def.   WNJ B10 E Bees 1 14 
18/10/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12B) 25     FNJ B12 E Bees 2   def.   FNJ B12 Wattle Park Saints 3 14 
18/10/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14A) 26     FNJ B14 Vermont Vultures 2   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 14 43 
18/10/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16A) 32     FNJ B16 Eastside Magic 1   def.   FNJ B16 Wattle Park Saints 2 22 
18/10/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16C3) 22     FNJ B16 Wantirna South Devils 2   def. by   FNJ B16 Monash BBB 1 56 
18/10/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23A) 27     FNJ B23 Nunawading Kangas 1   def. by   FNJ B23 E Bees 1 41 
18/10/19 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 18B) 39     FNJ B18 Waverley 1   def. by   FNJ B18 Hotdogs 1 43 
19/10/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 38     GEBC X08 Waverley 1   def.   GEBC X08 Nunawading Kangas 2 10 
19/10/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 6     GEBC X08 Huntingtower Heat 4   def. by   GEBC X08 Eastern Bulls 2 32 
19/10/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10B2) 22     GEBC X10 Heathmont Hornets 2   def. by   GEBC X10 E Bees 1 25 
19/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 2     GEBC B12 Heathmont Hornets 5   def. by   GEBC B12 Spirit Magic 4 53 
19/10/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Girls 10C2) 6     GEBC G10 Waverley 2   def. by   GEBC G10 Spirit Magic 2 25 
19/10/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Girls 10C2) 11     GEBC G10 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC G10 Eastern Bulls 2
19/10/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 47     GEBC G12 Spirit Magic 2   def.   GEBC G12 Donvale Dunkers 2
19/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Girls 12D) GEBC G12 Waverley 4   def. by   GEBC G12 Ashwood Wolves 3 30 
19/10/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 12A/B) 8     GEBC G12 E Bees 1   def. by   GEBC G12 Wattle Park Saints 1 38 
19/10/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Girls 12A/B) 50     GEBC G12 Waverley 1   def.   GEBC G12 Ashwood Wolves 1 18 
19/10/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Girls 14C/C2) 18     GEBC G14 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC G14 Huntingtower Heat 1 35 
19/10/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 14C3) 31     GEBC B14 E Bees 6   def. by   GEBC B14 St Benedicts 1 44 
19/10/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Girls 16/18A/A2) 22     GEBC G16 E Bees 1   def. by   GEBC G18 Vales Basketball 1 47 
19/10/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 23     GEBC G16/18 Waverley 4   def. by   GEBC G18 Spirit Magic 4 25 
19/10/19 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Girls 16/18B/B2) 62     GEBC G16 Eastern Bulls 1   def.   GEBC G16 Eastern Bulls 2 18 
21/10/19 (Mon) 16:15 (S19/20 MONDAY Mixed X08) WNJ X08 Vermont Vultures 3   def. by   WNJ X08 Waverley 1 36 
21/10/19 (Mon) 17:00 (S19/20 MONDAY Boys 10C) 12     WNJ B10 Wattle Park Saints 9   def. by   WNJ B10 Wattle Park Saints 6 20 
21/10/19 (Mon) 17:45 (S19/20 MONDAY Boys 10B2) 19     WNJ B10 Wattle Park Saints 4   vs   WNJ B10 Vermont Vultures 2 19 
25/10/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12B) 29     FNJ B12 Mitcham Thunder 2   def.   FNJ B12 Wattle Park Saints 4 18 
25/10/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14A) 60     FNJ B14 Wattle Park Saints 1   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 2 32 
25/10/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16A) 34     FNJ B16 Wattle Park Saints 2   def. by   FNJ B16 Wattle Park Saints 1 60 
25/10/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 18C2) 32     FNJ B18 Blackburn Vikings 5   def.   FNJ B18 Huntingtower Heat 1 19 
25/10/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18C) 49     FNJ B18 Waverley Wizards 1   def.   FNJ B18 Nunawading Kangas 6 40 
25/10/19 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 23A) 67     FNJ B23 E Bees 1   def.   FNJ B23 Waverley Kings 2 38 
26/10/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 30     GEBC X08 Donvale Dunkers 3   def.   GEBC X08 Ashwood Wolves 4
26/10/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 17     GEBC X08 Vermont Vultures 1   def.   GEBC X08 Nunawading Kangas 2 14 
26/10/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C3) 17     GEBC X10 Waverley Raiders 3   def.   GEBC X10 Heathmont Hornets 5 15 
26/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 14     GEBC B12 Donvale Dunkers 3   def. by   GEBC B12 Ashwood Wolves 3 35 
26/10/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Girls 10C2) 10     GEBC G10 Eastern Bulls 2   def. by   GEBC G10 Waverley Raiders 1 14 
26/10/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Girls 10C2) 25     GEBC G10 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC G10 Nunawading Kangas 1 10 
26/10/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 8     GEBC G12 Donvale Dunkers 1   def. by   GEBC G12 Heathmont Hornets 1 14 
26/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 6     GEBC G12 Donvale Dunkers 2   def. by   GEBC G12 Vermont Vultures 3 35 
26/10/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 14C/C2) 30     GEBC G14 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC G14 Vermont Vultures 2 18 
26/10/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Girls 12A/B) 20     GEBC G12 Waverley 2   def.   GEBC G12 E Bees 1 18 
26/10/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Girls 14B) 26     GEBC G14 Huntingtower Heat 1   def.   GEBC G14 E Bees 2 19 
26/10/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 33     GEBC G18 Huntingtower Heat 2   def.   GEBC G16 Waverley Wildcats 1 16 
26/10/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 47     GEBC G16/18 Vermont Vultures 4   def.   GEBC G16/18 Waverley 5
28/10/19 (Mon) 16:15 (S19/20 MONDAY Mixed X08) 17     WNJ X08 Mitcham Thunder 1   def.   WNJ X08 Heathmont Hornets 2
28/10/19 (Mon) 17:00 (S19/20 MONDAY Boys 10C) 4     WNJ B10 Wattle Park Saints 7   def. by   WNJ B10 Wattle Park Saints 8 20 
28/10/19 (Mon) 17:45 (S19/20 MONDAY Boys 10B2) 18     WNJ B10 Wattle Park Saints 5   def. by   WNJ B10 Vermont Vultures 1 34 
29/10/19 (Tue) 17:00 (S19/20 TUESDAY Girls 18/23C) 28     WNJ G18/23 Wattle Park Saints 3   vs   WNJ G18/23 Wattle Park Saints 4 28 
29/10/19 (Tue) 17:45 (S19/20 TUESDAY Girls 18/23B) 19     WNJ G23 Waverley Wildcats 1   def. by   WNJ G23 Nunawading Kangas 2 35 
01/11/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12B) 46     FNJ B12 Nunawading Kangas 1   def.   FNJ B12 Vermont Vultures 4
01/11/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 22     FNJ B16 Blackburn Vikings 5   def. by   FNJ B16 Raptors 1 48 
01/11/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16B2) 22     FNJ B16 Waverley Wildcats 2   def. by   FNJ B16 Joeys Boys 1 29 
01/11/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16A) 41     FNJ B16 E Bees 1   def.   FNJ B16 Eastside Magic 1 31 
01/11/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23A) 29     FNJ B23 E Bees 1   def. by   FNJ B23 Box Hill Tunesquad 1 35 
01/11/19 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 23B) 26     FNJ B23 Syndal Storm 1   def. by   FNJ B23 Nunawading Kangas 2 36 
04/11/19 (Mon) 16:15 (S19/20 MONDAY Mixed X08) 32     WNJ X08 Wattle Park Saints 1   def.   WNJ X08 Heathmont Hornets 1 10 
04/11/19 (Mon) 17:00 (S19/20 MONDAY Boys 10C) 40     WNJ B10 Vermont Vultures 3   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 6
04/11/19 (Mon) 17:45 (S19/20 MONDAY Boys 10B2) 13     WNJ B10 Vermont Vultures 2   def. by   WNJ B10 Wattle Park Saints 3 35 
08/11/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12A) 38     FNJ B12 E Bees 1   def.   FNJ B12 E Bees 2 19 
08/11/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14A) 53     FNJ B14 Vermont Vultures 14   def.   FNJ B14 Waverley 1 26 
08/11/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16A) 26     FNJ B16 Vermont Vultures 7   def. by   FNJ B16 E Bees 1 50 
08/11/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 38     FNJ B16 Nunawading Kangas 4   def. by   FNJ B16 Wantirna South Devils 1 66 
08/11/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23A) 31     FNJ B23 Wattle Park Saints 1   def.   FNJ B23 Box Hill Tunesquad 1 21 
08/11/19 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 23B) 34     FNJ B23 Waverley Kings 2   def.   FNJ B23 Huntingtower Heat 1 26 
09/11/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 2     GEBC X08 Waverley 10   def. by   GEBC X08 Vermont Vultures 3 20 
09/11/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 20     GEBC G08 Eastern Bulls 1G   def.   GEBC X08 Waverley 6
09/11/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C3) 23     GEBC X10 Spirit Magic 6   def.   GEBC X10 Huntingtower Heat 4 13 
09/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D) 28     GEBC B12 Waverley Raiders 2   def.   GEBC B12 Wattle Park Saints 5
09/11/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Girls 10C2) 12     GEBC G10 Eastern Bulls 2   def.   GEBC G10 Spirit Magic 2
09/11/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Girls 10C2) 31     GEBC G10 Ashwood Wolves 2   def.   GEBC G10 Waverley Wildcats 1 12 
09/11/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Girls 12A/B) 56     GEBC G12 Waverley 1   def.   GEBC G12 E Bees 1 19 
09/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Girls 12C/C2) 25     GEBC G12 Wattle Park Saints 2   def.   GEBC G12 Huntingtower Heat 2 12 
09/11/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 43     GEBC G12 Ashwood Wolves 2   def.   GEBC G12 Donvale Dunkers 1
09/11/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Girls 12A/B) 38     GEBC G12 Vermont Vultures 1   def.   GEBC G12 Wattle Park Saints 1 25 
09/11/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Girls 14B) 40     GEBC G14 Vermont Vultures 1   def.   GEBC G14 Heathmont Hornets 2 21 
09/11/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Girls 16/18C/C2) 15     GEBC G16 Heathmont Hornets 1   def. by   GEBC G18 St Benedicts 1 18 
09/11/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16C) 22     GEBC B16 Wattle Park Saints 4   def. by   GEBC B16 Ashwood Wolves 3 55 
09/11/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 41     GEBC G16/18 Waverley 4   def.   GEBC G16 Waverley Wildcats 1 23 
11/11/19 (Mon) 16:15 (S19/20 MONDAY Mixed X08) 31     WNJ X08 Waverley 1   def.   WNJ X08 Vermont Vultures 2
11/11/19 (Mon) 17:00 (S19/20 MONDAY Boys 10C) 12     WNJ B10 Wattle Park Saints 7   def. by   WNJ B10 Wattle Park Saints 9 23 
11/11/19 (Mon) 17:45 (S19/20 MONDAY Boys 10B2) 25     WNJ B10 Wattle Park Saints 3   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 5 24 
12/11/19 (Tue) 17:00 (S19/20 TUESDAY Girls 18/23C) 30     WNJ G23 East Burwood Rams 1   def.   WNJ G23 Nunawading Kangas 3 23 
12/11/19 (Tue) 17:45 (S19/20 TUESDAY Girls 18/23B) 30     WNJ G23 Waverley Wildcats 1   vs   WNJ G23 Eastern Bulls 1 30 
15/11/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12B) 30     FNJ B12 Wattle Park Saints 3   vs   FNJ B12 Mitcham Thunder 2 30 
15/11/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14A) 33     FNJ B14 Wantirna South Devils 1   def. by   FNJ B14 Waverley 1 35 
15/11/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16A) 28     FNJ B16 Eastside Magic 1   def.   FNJ B16 Vermont Vultures 1 20 
15/11/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16B) 17     FNJ B16 Vermont Vultures 3   def. by   FNJ B16 Waverley Wildcats 1 29 
15/11/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23A) 54     FNJ B23 Box Hill Tunesquad 1   def.   FNJ B23 The Gators 1 48 
16/11/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 2     GEBC X08 Vermont Vultures 3   def. by   GEBC X08 Nunawading Kangas 2 42 
16/11/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 57     GEBC X08 Wattle Park Saints 1   def.   GEBC X08 Waverley 10
16/11/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10B2) 30     GEBC X10 Waverley 3   def.   GEBC X10 Nunawading Kangas 5
16/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 22     GEBC B12 Ringwood Celtics 2   def. by   GEBC B12 Donvale Dunkers 2 43 
16/11/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Girls 10C2) 8     GEBC G10 Spirit Magic 2   def. by   GEBC G10 Heathmont Hornets 1 18 
16/11/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Girls 10C2) 20     GEBC G10 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC G10 Waverley Raiders 1 13 
16/11/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 28     GEBC G12 Vermont Vultures 3   def.   GEBC G12 Huntingtower Heat 3 12 
16/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 2     GEBC G12 Heathmont Hornets 1   def. by   GEBC G12 Ashwood Wolves 2 34 
16/11/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 12A/B) 33     GEBC G12 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC G12 Waverley 1 41 
16/11/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Girls 14B) 26     GEBC G14 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC G14 Spirit Magic 2 27 
16/11/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Girls 14B) 18     GEBC G14 E Bees 2   def. by   GEBC G14 Vermont Vultures 1 28 
16/11/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 32     GEBC G18 Spirit Magic 4   def.   GEBC G18 Huntingtower Heat 3 19 
16/11/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 42     GEBC G16 Waverley Wildcats 1   def. by   GEBC G16/18 Vermont Vultures 4 44 
18/11/19 (Mon) 16:15 (S19/20 MONDAY Mixed X08) 26     WNJ X08 Heathmont Hornets 2   def.   WNJ X08 Vermont Vultures 1
18/11/19 (Mon) 17:00 (S19/20 MONDAY Boys 10C) 18     WNJ B10 Vermont Vultures 4   def. by   WNJ B10 Wattle Park Saints 6 29 
18/11/19 (Mon) 17:45 (S19/20 MONDAY Boys 10B2) 50     WNJ B10 Wattle Park Saints 5   def.   WNJ B10 Vermont Vultures 2 14 
19/11/19 (Tue) 17:00 (S19/20 TUESDAY Girls 18/23C) 28     WNJ G23 Nunawading Kangas 3   def. by   WNJ G18/23 Wattle Park Saints 4 40 
19/11/19 (Tue) 17:45 (S19/20 TUESDAY Girls 18/23B) 34     WNJ G18 Mitcham Thunder 1   def. by   WNJ G23 Nunawading Kangas 1 36 
22/11/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12B) 67     FNJ B12 Heathmont Hornets 1   def.   FNJ B12 Vermont Vultures 4
22/11/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14A) 25     FNJ B14 Vermont Vultures 2   def. by   FNJ B14 Wattle Park Saints 1 74 
22/11/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16A) 101     FNJ B16 Wattle Park Saints 1   def.   FNJ B16 E Bees 1 32 
22/11/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16B2) 37     FNJ B16 Waverley Wildcats 2   def.   FNJ B16 Nunawading Kangas 2 27 
22/11/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23A) 35     FNJ B23 The Gators 1   def.   FNJ B23 E Bees 1 23 
22/11/19 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 18C) 47     FNJ B18 Blackburn Vikings 3   def. by   FNJ B18 Ashy Makers 1 50 
23/11/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 4     GEBC X08 Nunawading Kangas 4   def. by   GEBC X08 Huntingtower Heat 5 10 
23/11/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 20     GEBC X08 Waverley Wildcats 2   def.   GEBC X08 Waverley 7
23/11/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10B2) 23     GEBC X10 Eastern Bulls 1   def.   GEBC X10 Vermont Vultures 5 16 
23/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D5) 20     GEBC B12 Waverley 12   def.   GEBC B12 Spirit Magic 6
23/11/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 29     GEBC B12 Waverley 7   def.   GEBC B12 E Bees 3 27 
23/11/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Girls 10C2) 2     GEBC G10 Wattle Park Saints 2   def. by   GEBC G10 Ashwood Wolves 2 39 
23/11/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Girls 10A/B) 3     GEBC G10 Waverley Raiders 1   def. by   GEBC G10 Nunawading Kangas 1 36 
23/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C3) 43     GEBC B14 E Bees 6   def.   GEBC B14 Donvale Dunkers 2 36 
23/11/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 12A/B) 56     GEBC G12 Huntingtower Heat 1   def.   GEBC G12 Vermont Vultures 2 14 
23/11/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16C2) 32     GEBC B16 Waverley 5   def.   GEBC B16 E Bees 2 31 
23/11/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 14B) 25     GEBC B14 Vermont Vultures 3   def. by   GEBC B14 Waverley 3 48 
23/11/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 15     GEBC G16 Waverley Wildcats 1   def. by   GEBC G18 Spirit Magic 4 33 
23/11/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 12     GEBC G16/18 Waverley 5   def. by   GEBC G16/18 Waverley 4 41 
23/11/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Girls 16/18B/B2) 23     GEBC G16 Eastern Bulls 2   def. by   GEBC G18 Spirit Magic 1 53 
25/11/19 (Mon) 16:15 (S19/20 MONDAY Mixed X08) 15     WNJ X08 Heathmont Hornets 1   def. by   WNJ X08 Nunawading Kangas 1 31 
25/11/19 (Mon) 17:00 (S19/20 MONDAY Boys 10C) 34     WNJ B10 Vermont Vultures 3   def.   WNJ B10 Mitcham Thunder 2
25/11/19 (Mon) 17:45 (S19/20 MONDAY Boys 10B2) 17     WNJ B10 Wattle Park Saints 3   def. by   WNJ B10 Nunawading Kangas 1 49 
26/11/19 (Tue) 17:00 (S19/20 TUESDAY Girls 18/23C) 19     WNJ G18/23 Wattle Park Saints 3   vs   WNJ G23 Nunawading Kangas 3 19 
26/11/19 (Tue) 17:45 (S19/20 TUESDAY Girls 18/23B) 32     WNJ G23 Nunawading Kangas 2   def.   WNJ G18 Stingers 1 31 
29/11/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12A) 18     FNJ B12 Heathmont Hornets 1   def. by   FNJ B12 Vermont Vultures 1 69 
29/11/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14A) 58     FNJ B14 Wattle Park Saints 1   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 3 20 
29/11/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16A) 23     FNJ B16 E Bees 1   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 1 29 
29/11/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 47     FNJ B16 Waverley Raiders 1   def.   FNJ B16 Nunawading Kangas 4 33 
29/11/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18C) 20     FNJ B18 Wattle Park Saints 3   def. by   FNJ B18 Waverley Wizards 1 58 
29/11/19 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 23A) 38     FNJ B23 E Bees 1   def.   FNJ B23 Wattle Park Saints 1 25 
30/11/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 26     GEBC X08 Nunawading Kangas 4   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 7
30/11/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 28     GEBC X08 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 3 10 
30/11/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C3) 13     GEBC B10 Ashwood Wolves 2   def. by   GEBC X10 Huntingtower Heat 4 16 
30/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D) 27     GEBC B12 Waverley Raiders 2   def.   GEBC B12 Spirit Magic 8 19 
30/11/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D5) 43     GEBC B12 E Bees 5   def.   GEBC B12 Spirit Magic 6
30/11/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Girls 10A/B) 17     GEBC G10 E Bees 1   def.   GEBC G10 Vermont Vultures 1 10 
30/11/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 24     GEBC G12 Ashwood Wolves 3   def.   GEBC G12 Heathmont Hornets 1
30/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 11     GEBC B12 Waverley Wildcats 2   def. by   GEBC B12 Spirit Magic 7 21 
30/11/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 12A/B) 30     GEBC G12 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC G12 Vermont Vultures 1 49 
30/11/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16C2) 50     GEBC B16 Wattle Park Saints 4   def.   GEBC B16 E Bees 2 32 
30/11/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Girls 14B) 45     GEBC G14 Waverley 1   def.   GEBC G14 Spirit Magic 1 13 
30/11/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 56     GEBC G16 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC G16/18 Waverley 5 10 
30/11/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 18B2/B3) 29     GEBC B18 Wattle Park Saints 3   def. by   GEBC B18 Vermont Vultures 3 41 
30/11/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 18A/A2) 10     GEBC B18 Eastside Warriors 1   def.   GEBC B18 Vermont Vultures 1
02/12/19 (Mon) 16:15 (S19/20 MONDAY Mixed X08) 10     WNJ X08 Vermont Vultures 2   def.   WNJ X08 Vermont Vultures 3
02/12/19 (Mon) 17:00 (S19/20 MONDAY Boys 10C) 23     WNJ B10 Wattle Park Saints 8   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 7
02/12/19 (Mon) 17:45 (S19/20 MONDAY Boys 10B2) 17     WNJ B10 Wattle Park Saints 5   def. by   WNJ B10 Wattle Park Saints 2 34 
03/12/19 (Tue) 17:00 (S19/20 TUESDAY Girls 18/23C) 42     WNJ G18/23 Waverley Wildcats 2   def.   WNJ G18/23 Wattle Park Saints 3 23 
03/12/19 (Tue) 17:45 (S19/20 TUESDAY Girls 18/23B) 24     WNJ G18 Stingers 1   def. by   WNJ G23 Eastern Bulls 1 25 
06/12/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12A) 43     FNJ B12 Vermont Vultures 1   def.   FNJ B12 Nunawading Kangas 1 29 
06/12/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14A) 35     FNJ B14 Vermont Vultures 3   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 2 27 
06/12/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16A) 42     FNJ B16 Nunawading Kangas 1   def. by   FNJ B16 Wattle Park Saints 1 46 
06/12/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 18A) 54     FNJ B18 Vermont Vultures 2   def.   FNJ B18 Nunawading Kangas 3 36 
06/12/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23A) 33     FNJ B23 The Gators 1   def. by   FNJ B23 Wattle Park Saints 1 41 
06/12/19 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 16B2) 37     FNJ B16 Vermont Vultures 9   def. by   FNJ B16 Blackburn Vikings 1 53 
07/12/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 16     GEBC X08 Nunawading Kangas 6   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 5
07/12/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 12     GEBC X08 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC X08 Spirit Magic 1 13 
07/12/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C3) 24     GEBC X10 Nunawading Kangas 6   def.   GEBC X10 Huntingtower Heat 4
07/12/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12C) 34     GEBC B12 Eastern Bulls 1   def.   GEBC B12 Vermont Vultures 3 32 
07/12/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D) 19     GEBC B12 Waverley 9   def. by   GEBC B12 Nunawading Kangas 4 26 
07/12/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Girls 10C2) 2     GEBC G10 Waverley Wildcats 2   def. by   GEBC G10 Nunawading Kangas 2 20 
07/12/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Girls 10C) 4     GEBC G10 Spirit Magic 2   def. by   GEBC G10 Nunawading Kangas 1 14 
07/12/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14D3) 20     GEBC B14 Waverley 12   def.   GEBC B14 Huntingtower Heat 6 18 
07/12/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 12A/B) 38     GEBC G12 Vermont Vultures 1   def.   GEBC G12 Waverley 1 28 
07/12/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Girls 14B) 23     GEBC G14 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC G14 Vermont Vultures 1 25 
07/12/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 14C3) 31     GEBC B14 Waverley 9   def.   GEBC B14 Huntingtower Heat 2 28 
07/12/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16D2) 53     GEBC B16 Huntingtower Heat 5   def.   GEBC B16 Waverley 9 15 
07/12/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 20     GEBC G16/18 Waverley 4   def. by   GEBC G16/18 Vermont Vultures 4 32 
07/12/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 29     GEBC B16 Nunawading Kangas 6   def.   GEBC B16 Eastern Bulls 1 27 
07/12/19 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Girls 16/18A/A2) 10     GEBC G18 Huntingtower Heat 1   def.   GEBC G16/18 Vermont Vultures 1
10/12/19 (Tue) 17:00 (S19/20 TUESDAY Girls 18/23C) 10     WNJ G18/23 Wattle Park Saints 4   def.   WNJ G18 Vermont Vultures 1
10/12/19 (Tue) 17:45 (S19/20 TUESDAY Girls 18/23B) 27     WNJ G23 Nunawading Kangas 2   def.   WNJ G23 Waverley Wildcats 1 16 
13/12/19 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12B) 33     FNJ B12 Mitcham Thunder 2   def.   FNJ B12 Wattle Park Saints 3 25 
13/12/19 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14A) 20     FNJ B14 Wantirna South Devils 1   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 3 41 
13/12/19 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16A) 36     FNJ B16 Eastside Magic 1   def. by   FNJ B16 E Bees 1 44 
13/12/19 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16B) 47     FNJ B16 Eastern Bulls 1   def.   FNJ B16 Vermont Vultures 7 43 
13/12/19 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18C2) 16     FNJ B18 Ashwood Wolves 1   def. by   FNJ B18 Nunawading Kangas 7 39 
13/12/19 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 23A) 31     FNJ B23 Box Hill Tunesquad 1   def.   FNJ B23 Wattle Park Saints 1 28 
14/12/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 20     GEBC X08 Ashwood Wolves 2   def.   GEBC X08 Nunawading Kangas 2 18 
14/12/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 6     GEBC X08 E Bees 1   def. by   GEBC X08 Wattle Park Saints 1 38 
14/12/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C3) 10     GEBC X10 Huntingtower Heat 4   def. by   GEBC X10 Heathmont Hornets 4 26 
14/12/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Mixed X10C2) 37     GEBC X10 Waverley Wildcats 3   def.   GEBC X10 Heathmont Hornets 8 10 
14/12/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D5) 17     GEBC B12 Huntingtower Heat 6   def. by   GEBC B12 Nunawading Kangas 6 32 
14/12/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 19     GEBC B12 Vermont Vultures 15   def. by   GEBC B12 Huntingtower Heat 4 31 
14/12/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14D) 28     GEBC B14 Nunawading Kangas 5   def.   GEBC B14 Eastern Bulls 2 23 
14/12/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 4     GEBC G12 Huntingtower Heat 3   def. by   GEBC G12 Spirit Magic 1 39 
14/12/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 12A/B) 44     GEBC G12 Waverley 1   def.   GEBC G12 Eastern Bulls 1 23 
14/12/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Girls 14C3) 27     GEBC G14 Waverley Wildcats 1   def. by   GEBC G14 Ashwood Wolves 3 33 
14/12/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C) 10     GEBC B16 Waverley Wildcats 2   def.   GEBC B16 Ashy Bulls 1
14/12/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16C2) 32     GEBC B16 Waverley Raiders 2   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 3 45 
14/12/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 39     GEBC G16 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC G18 Huntingtower Heat 3 32 
16/12/19 (Mon) 16:15 (S19/20 MONDAY Mixed X08) 14     WNJ X08 Wattle Park Saints 1   def. by   WNJ X08 Nunawading Kangas 1 20 
16/12/19 (Mon) 17:00 (S19/20 MONDAY Boys 10C) 13     WNJ B10 Wattle Park Saints 9   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 7
16/12/19 (Mon) 17:45 (S19/20 MONDAY Boys 10B2) 20     WNJ B10 Vermont Vultures 2   def. by   WNJ B10 Wattle Park Saints 4 29 
17/12/19 (Tue) 17:00 (S19/20 TUESDAY Girls 18/23C) 28     WNJ G18/23 Wattle Park Saints 3   def. by   WNJ G18 St Benedicts 1 55 
17/12/19 (Tue) 17:45 (S19/20 TUESDAY Girls 18/23B) 18     WNJ G23 Eastern Bulls 1   vs   WNJ G23 Waverley Wildcats 1 18 
28/01/20 (Tue) 17:00 (S19/20 TUESDAY Girls 18/23C) 21     WNJ G18 Vermont Vultures 1   def. by   WNJ G23 Nunawading Kangas 3 24 
28/01/20 (Tue) 17:45 (S19/20 TUESDAY Girls 18/23B) 26     WNJ G23 Nunawading Kangas 1   def.   WNJ G18 Mitcham Thunder 1 18 
31/01/20 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12B) 2     FNJ B12 Vermont Vultures 3   vs   FNJ B12 Wattle Park Saints 4
31/01/20 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2) 2     FNJ B14 E Bees 1   vs   FNJ B14 Mitcham Thunder 1
31/01/20 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16A) 2     FNJ B16 Wattle Park Saints 1   vs   FNJ B16 Vermont Vultures 1
31/01/20 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16A) 2     FNJ B16 Wattle Park Saints 6   vs   FNJ B16 Eastside Magic 1
31/01/20 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18C2) 2     FNJ B18 E Bees 1   vs   FNJ B18 Mitcham Thunder 1
31/01/20 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 18C) 2     FNJ B18 Nunawading Kangas 2   vs   FNJ B18 Nunawading Kangas 5
01/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 43     GEBC X08 Huntingtower Heat 1   def.   GEBC X08 Nunawading Kangas 1 16 
01/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 40     GEBC X08 Wattle Park Saints 1   def.   GEBC X08 Eastern Bulls 2
01/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C3) 18     GEBC X10 Nunawading Kangas 7   def.   GEBC X10 Ringwood Celtics 3 12 
01/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 14     GEBC B12 Waverley Wildcats 3   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 15 37 
01/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Girls 10C2) 2     GEBC G10 Waverley Wildcats 2   def. by   GEBC G10 Wattle Park Saints 2 24 
01/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Girls 10C2) 25     GEBC G10 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC G10 Heathmont Hornets 2
01/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 12     GEBC G12 Huntingtower Heat 3   def. by   GEBC G12 Heathmont Hornets 1 14 
01/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 27     GEBC G12 Spirit Magic 2   def.   GEBC G12 Waverley 3
01/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 12A/B) 15     GEBC G12 Ashwood Wolves 1   def. by   GEBC G12 Wattle Park Saints 1 45 
01/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 28     GEBC B14 Waverley 5   def. by   GEBC B14 Nunawading Kangas 3 42 
01/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C2) 32     GEBC B16 Waverley Raiders 2   def.   GEBC B16 E Bees 2 21 
01/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 16     GEBC B16 Wattle Park Saints 6   def. by   GEBC B16 Eastern Bulls 1 42 
01/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 10     GEBC G16/18 Waverley 5   def. by   GEBC G16/18 Vermont Vultures 4 45 
03/02/20 (Mon) 16:15 (S19/20 MONDAY Mixed X08) 42     WNJ X08 Waverley 1   def.   WNJ X08 Vermont Vultures 3
03/02/20 (Mon) 17:00 (S19/20 MONDAY Boys 10C) 15     WNJ B10 Vermont Vultures 4   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 7 14 
03/02/20 (Mon) 17:45 (S19/20 MONDAY Boys 10B2) 15     WNJ B10 E Bees 1   def. by   WNJ B10 Wattle Park Saints 2 28 
04/02/20 (Tue) 17:00 (S19/20 TUESDAY Girls 18/23C) 33     WNJ G18/23 Waverley Wildcats 2   def. by   WNJ G18/23 Wattle Park Saints 4 43 
04/02/20 (Tue) 17:45 (S19/20 TUESDAY Girls 18/23B) 34     WNJ G18 Stingers 1   def.   WNJ G23 Nunawading Kangas 2 28 
07/02/20 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12A) 34     FNJ B12 Wattle Park Saints 2   def. by   FNJ B12 Heathmont Hornets 1 51 
07/02/20 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 16C4) 18     FNJ B16 Blackburn Vikings 5   def. by   FNJ B16 Monash BBB 1 63 
07/02/20 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16A) 41     FNJ B16 Eastside Magic 1   def. by   FNJ B16 Nunawading Kangas 1 53 
07/02/20 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 18C2) 26     FNJ B18 Blackburn Vikings 5   def. by   FNJ B18 Nunawading Kangas 4 68 
07/02/20 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18B) 33     FNJ B18 Waverley 1   def. by   FNJ B18 Eastern Bulls 1 36 
07/02/20 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 23A) 37     FNJ B23 E Bees 1   def.   FNJ B23 The Gators 1 29 
08/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 10     GEBC X08 Waverley 7   def.   GEBC X08 Waverley 9
08/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 24     GEBC X08 E Bees 1   def.   GEBC X08 Vermont Vultures 2
08/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C3) 6     GEBC B10 Ashwood Wolves 3   def. by   GEBC X10 Nunawading Kangas 7 26 
08/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Mixed X10B) 30     GEBC B10 Ashwood Wolves 1   def.   GEBC X10 Ringwood Celtics 1 18 
08/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 14     GEBC B12 Nunawading Kangas 5   def. by   GEBC B12 Huntingtower Heat 3 27 
08/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Girls 10C) 36     GEBC G10 Nunawading Kangas 1   def.   GEBC G10 Spirit Magic 2
08/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Girls 10A/B) 13     GEBC G10 E Bees 1   def. by   GEBC G10 Huntingtower Heat 1 14 
08/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 23     GEBC B12 Nunawading Kangas 3   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 5 38 
08/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 12A/B) 25     GEBC G12 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC G12 Eastern Bulls 1 47 
08/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16D2) 30     GEBC B16 Waverley Raiders 3   def.   GEBC B16 Spirit Magic 6 29 
08/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 19     GEBC B16 Huntingtower Heat 6   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 7 20 
08/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 11     GEBC G18 Huntingtower Heat 3   def. by   GEBC G18 Spirit Magic 3 41 
08/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16B) 46     GEBC B16 Huntingtower Heat 1   def.   GEBC B16 Wattle Park Saints 2 34 
10/02/20 (Mon) 16:15 (S19/20 MONDAY Mixed X08) 12     WNJ X08 Heathmont Hornets 2   def. by   WNJ X08 Mitcham Thunder 1 14 
10/02/20 (Mon) 17:00 (S19/20 MONDAY Boys 10C) 16     WNJ B10 Wattle Park Saints 7   def. by   WNJ B10 Mitcham Thunder 2 32 
10/02/20 (Mon) 17:45 (S19/20 MONDAY Boys 10B2) 22     WNJ B10 Vermont Vultures 2   def. by   WNJ B10 E Bees 1 37 
11/02/20 (Tue) 17:00 (S19/20 TUESDAY Girls 18/23C) 36     WNJ G18/23 Wattle Park Saints 4   def.   WNJ G18 St Benedicts 1 28 
11/02/20 (Tue) 17:45 (S19/20 TUESDAY Girls 18/23B) 35     WNJ G23 Eastern Bulls 1   def.   WNJ G18 Stingers 1 31 
14/02/20 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12A) 60     FNJ B12 Vermont Vultures 5   def.   FNJ B12 E Bees 1 28 
14/02/20 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14A) 40     FNJ B14 Vermont Vultures 3   def.   FNJ B14 Wantirna South Devils 1 22 
14/02/20 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16A) 49     FNJ B16 Wattle Park Saints 6   def.   FNJ B16 Nunawading Kangas 1 42 
14/02/20 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 39     FNJ B16 Waverley Raiders 1   def. by   FNJ B16 Waverley 2 50 
14/02/20 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23A) 39     FNJ B23 Wattle Park Saints 1   def. by   FNJ B23 E Bees 1 43 
14/02/20 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 23A) 18     FNJ B23 Nunawading Kangas 3   def. by   FNJ B23 Box Hill Tunesquad 1 59 
15/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 25     GEBC X08 Huntingtower Heat 1   def.   GEBC X08 Vermont Vultures 1 14 
15/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 11     GEBC X08 Waverley 7   def.   GEBC X08 Waverley 9
15/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D) 16     GEBC X10 E Bees 2   def. by   GEBC X10 Heathmont Hornets 5 22 
15/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 28     GEBC B12 Ashwood Wolves 2   def. by   GEBC B12 Heathmont Hornets 2 41 
15/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 35     GEBC B12 Nunawading Kangas 3   def.   GEBC B12 E Bees 2 25 
15/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Girls 10C2) 24     GEBC G10 Waverley 2   def.   GEBC G10 Heathmont Hornets 2
15/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 25     GEBC B12 Wattle Park Saints 4   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 8 34 
15/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14B) 51     GEBC B14 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 1 42 
15/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 12A/B) 20     GEBC G12 Eastern Bulls 1   def. by   GEBC G12 Wattle Park Saints 1 30 
15/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Girls 14B) 31     GEBC G14 E Bees 2   def. by   GEBC G14 Heathmont Hornets 1 47 
15/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 44     GEBC B14 Nunawading Kangas 3   def.   GEBC B14 Tornadoes 1 34 
15/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 40     GEBC G16/18 Vermont Vultures 4   def.   GEBC G16 Waverley Wildcats 1 23 
15/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 15     GEBC G18 Huntingtower Heat 3   def. by   GEBC G18 Spirit Magic 4 41 
17/02/20 (Mon) 16:15 (S19/20 MONDAY Mixed X08) 12     WNJ X08 Heathmont Hornets 1   def. by   WNJ X08 Wattle Park Saints 1 23 
17/02/20 (Mon) 17:00 (S19/20 MONDAY Boys 10C) 20     WNJ B10 Wattle Park Saints 9   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 6 18 
17/02/20 (Mon) 17:45 (S19/20 MONDAY Boys 10B2) 20     WNJ B10 Wattle Park Saints 4   def. by   WNJ B10 Wattle Park Saints 2 37 
18/02/20 (Tue) 17:00 (S19/20 TUESDAY Girls 18/23A) 18     WNJ G18 E Bees 3   def. by   WNJ G23 Huntingtower Heat 1 27 
18/02/20 (Tue) 17:45 (S19/20 TUESDAY Girls 18/23C) 32     WNJ G18 Vermont Vultures 1   def. by   WNJ G23 East Burwood Rams 1 37 
21/02/20 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12B) 29     FNJ B12 Vermont Vultures 3   def.   FNJ B12 Vermont Vultures 4 18 
21/02/20 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14A) 39     FNJ B14 Vermont Vultures 2   vs   FNJ B14 Wantirna South Devils 1 39 
21/02/20 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16A) 51     FNJ B16 E Bees 1   def. by   FNJ B16 Wattle Park Saints 6 59 
21/02/20 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16B2) 44     FNJ B16 Waverley Wildcats 2   def.   FNJ B16 Bon Boys 1 36 
21/02/20 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23A) 39     FNJ B23 E Bees 1   def. by   FNJ B23 Box Hill Tunesquad 1 43 
21/02/20 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 18A) 17     FNJ B18 Nunawading Kangas 3   def. by   FNJ B18 Nunawading Kangas 1 40 
22/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 27     GEBC X08 Waverley 1   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 1 13 
22/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 37     GEBC X08 Waverley Raiders 2   def.   GEBC X08 Waverley Wildcats 2
22/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10A) 25     GEBC X10 Vermont Vultures 1   def. by   GEBC X10 Spirit Magic 1 46 
22/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 40     GEBC B12 Vermont Vultures 7   def.   GEBC B12 Wattle Park Saints 4 23 
22/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 39     GEBC B12 Waverley 6   def.   GEBC B12 Spirit Magic 2 37 
22/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 14B) 42     GEBC B14 E Bees 2   vs   GEBC B14 Huntingtower Heat 1 42 
22/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 29     GEBC G12 Waverley 3   def.   GEBC G12 Heathmont Hornets 1
22/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 15     GEBC G12 Ashwood Wolves 3   def. by   GEBC G12 Donvale Dunkers 1 30 
22/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 12A/B) 40     GEBC B12 Nunawading Kangas 2   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 1 69 
22/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 18     GEBC B16 Waverley Raiders 4   def. by   GEBC B16 Wattle Park Saints 5 22 
22/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 34     GEBC G18 Spirit Magic 4   def.   GEBC G16 Waverley Wildcats 1 27 
22/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 44     GEBC G16/18 Vermont Vultures 4   def.   GEBC G18 Spirit Magic 3 18 
22/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16B) 34     GEBC B16 Blackburn 1   def. by   GEBC B16 Huntingtower Heat 1 52 
24/02/20 (Mon) 16:15 (S19/20 MONDAY Mixed X08) 8     WNJ X08 Vermont Vultures 2   def. by   WNJ X08 Waverley 1 38 
24/02/20 (Mon) 17:00 (S19/20 MONDAY Boys 10C) 20     WNJ B10 Wattle Park Saints 8   def. by   WNJ B10 Mitcham Thunder 2 34 
24/02/20 (Mon) 17:45 (S19/20 MONDAY Boys 10B2) 19     WNJ B10 E Bees 1   def. by   WNJ B10 Wattle Park Saints 5 24 
25/02/20 (Tue) 17:00 (S19/20 TUESDAY Girls 18/23B) 26     WNJ G23 Waverley Wildcats 1   def. by   WNJ G23 Eastern Bulls 1 34 
25/02/20 (Tue) 17:45 (S19/20 TUESDAY Girls 18/23C) 36     WNJ G23 East Burwood Rams 1   def.   WNJ G18/23 Wattle Park Saints 4 19 
28/02/20 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12B) 41     FNJ B12 E Bees 2   def.   FNJ B12 Mitcham Thunder 2 30 
28/02/20 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2) 25     FNJ B14 Nunawading Kangas 3   vs   FNJ B14 Falcons 1 25 
28/02/20 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16C/C2) 38     FNJ B16 Raptors 1   def.   FNJ B16 Nunawading Kangas 4 36 
28/02/20 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16A) 51     FNJ B16 E Bees 1   vs   FNJ B16 Eastside Magic 1 51 
28/02/20 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23A) 43     FNJ B23 Wattle Park Saints 1   def.   FNJ B23 Box Hill Tunesquad 1 24 
28/02/20 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 18C2) 10     FNJ B18 East Burwood Rams 1   def.   FNJ B18 Ashwood Wolves 1
29/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 20     GEBC X08 Waverley Wildcats 2   def.   GEBC X08 Waverley 4 14 
29/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 15     GEBC G08 Eastern Bulls 1G   def. by   GEBC X08 Donvale Dunkers 2 23 
29/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C2) 32     GEBC X10 Waverley Wildcats 3   def.   GEBC X10 Wattle Park Saints 2
29/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D5) 15     GEBC B12 Waverley 12   def. by   GEBC B12 Nunawading Kangas 6 28 
29/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Girls 10C2) 5     GEBC G10 Waverley 2   def. by   GEBC G10 Nunawading Kangas 2 27 
29/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Girls 10C2) 25     GEBC G10 Waverley 3   def.   GEBC G10 Spirit Magic 3 16 
29/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Girls 10A/B) 5     GEBC G10 Waverley Wildcats 1   def. by   GEBC G10 Spirit Magic 1 28 
29/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 12     GEBC B12 Vermont Vultures 14   def. by   GEBC B12 Waverley Wildcats 2 16 
29/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 12A/B) 29     GEBC G12 Eastern Bulls 1   def. by   GEBC G12 Waverley 1 41 
29/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Girls 14C/C2) 28     GEBC G14 E Bees 3   def.   GEBC G14 Donvale Dunkers 1 19 
29/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16B) 36     GEBC B16 Donvale Dunkers 1   def. by   GEBC B16 Blackburn 1 55 
29/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 16     GEBC G16/18 Waverley 4   def. by   GEBC G18 Spirit Magic 4 35 
29/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16A2) 55     GEBC B16 Nunawading Kangas 8   def.   GEBC B16 E Bees 1 42 
02/03/20 (Mon) 16:15 (S19/20 MONDAY Mixed X08) 10     WNJ X08 Vermont Vultures 1   def. by   WNJ X08 Heathmont Hornets 2 13 
02/03/20 (Mon) 17:00 (S19/20 MONDAY Boys 10C) 29     WNJ B10 Wattle Park Saints 7   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 9 19 
02/03/20 (Mon) 17:45 (S19/20 MONDAY Boys 10B2) 20     WNJ B10 Wattle Park Saints 4   def.   WNJ B10 Vermont Vultures 3 18 
03/03/20 (Tue) 17:00 (S19/20 TUESDAY Girls 18/23B) 19     WNJ G18 Mitcham Thunder 1   def. by   WNJ G23 Nunawading Kangas 1 27 
03/03/20 (Tue) 17:45 (S19/20 TUESDAY Girls 18/23C) 51     WNJ G23 East Burwood Rams 1   def.   WNJ G18/23 Wattle Park Saints 3 30 
06/03/20 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12A) 24     FNJ B12 Wattle Park Saints 2   def. by   FNJ B12 Wattle Park Saints 1 43 
06/03/20 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14A) 26     FNJ B14 Wantirna South Devils 1   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 3 43 
06/03/20 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16B2) 17     FNJ B16 Blackburn Vikings 2   def. by   FNJ B16 Joeys Boys 1 33 
06/03/20 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16A) 39     FNJ B16 Vermont Vultures 1   def. by   FNJ B16 Wattle Park Saints 1 55 
06/03/20 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18C) 49     FNJ B18 Nunawading Kangas 5   def.   FNJ B18 Waverley Wizards 1 40 
06/03/20 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 18C) 60     FNJ B18 Ashy Makers 1   def.   FNJ B18 Vermont Vultures 3 28 
07/03/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 8     GEBC X08 Vermont Vultures 2   def. by   GEBC X08 Nunawading Kangas 2 41 
07/03/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 6     GEBC X08 Waverley 7   def.   GEBC X08 Waverley 9
07/03/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C3) 3     GEBC X10 Huntingtower Heat 4   def. by   GEBC X10 Nunawading Kangas 6 22 
07/03/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D2) 27     GEBC B12 Eastern Bulls 2   vs   GEBC B12 Ashwood Wolves 3 27 
07/03/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12C) GEBC B12 Wattle Park Saints 2   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 3 10 
07/03/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12D) 32     GEBC B12 Waverley Raiders 2   def. by   GEBC B12 Nunawading Kangas 4 43 
07/03/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Girls 10A/B) 29     GEBC G10 Eastern Bulls 1   def.   GEBC G10 Spirit Magic 1 13 
07/03/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 11     GEBC G12 Ashwood Wolves 3   def. by   GEBC G12 Spirit Magic 2 22 
07/03/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 12A/B) 35     GEBC G12 Eastern Bulls 1   def. by   GEBC G12 Vermont Vultures 1 42 
07/03/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 21     GEBC G12 Huntingtower Heat 3   def.   GEBC G12 Donvale Dunkers 1 19 
07/03/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Girls 14C3) 12     GEBC G14 Waverley Wildcats 1   def. by   GEBC G14 Spirit Magic 3 18 
07/03/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16A) 48     GEBC B16 Eastside Warriors 1   def.   GEBC B16 Vermont Vultures 1 31 
07/03/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 39     GEBC B16 Huntingtower Heat 6   def.   GEBC B16 Wattle Park Saints 5 31 
10/03/20 (Tue) 17:00 (S19/20 TUESDAY Girls 18/23C) 32     WNJ G23 Nunawading Kangas 3   def.   WNJ G18/23 Wattle Park Saints 4 29 
10/03/20 (Tue) 17:45 (S19/20 TUESDAY Girls 18/23B) 29     WNJ G23 Nunawading Kangas 2   def. by   WNJ G18 Stingers 1 54 
13/03/20 (Fri) 17:00 (S19/20 FRIDAY Boys 12B) 2     FNJ B12 Wattle Park Saints 3   vs   FNJ B12 Mitcham Thunder 2
13/03/20 (Fri) 17:45 (S19/20 FRIDAY Boys 14A) 2     FNJ B14 Wantirna South Devils 1   vs   FNJ B14 Vermont Vultures 2
13/03/20 (Fri) 18:30 (S19/20 FRIDAY Boys 16A) 2     FNJ B16 Nunawading Kangas 1   vs   FNJ B16 Eastside Magic 1
13/03/20 (Fri) 19:15 (S19/20 FRIDAY Boys 16C4) 2     FNJ B16 Monash BBB 1   vs   FNJ B16 Blackburn Vikings 4
13/03/20 (Fri) 20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23A) 2     FNJ B23 Wattle Park Saints 1   vs   FNJ B23 Nunawading Kangas 3
13/03/20 (Fri) 20:45 (S19/20 FRIDAY Boys 23B) 2     FNJ B23 Huntingtower Heat 1   vs   FNJ B23 Nunawading Kangas 2
14/03/20 (Sat) 08:00 (S19/20 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Vermont Vultures 2   vs   GEBC X08 Waverley Raiders 2  
14/03/20 (Sat) 08:45 (S19/20 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Waverley 8   vs   GEBC X08 Waverley 2  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 2)
09:30 (S19/20 GEBC Mixed X10C)   GEBC X10 Nunawading Kangas 4   vs   GEBC X10 Waverley 5  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 2)
10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D)   GEBC B12 Nunawading Kangas 4   vs   GEBC B12 Waverley 9  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 1)
11:30 (S19/20 GEBC Girls 10C2)     GEBC G10 Nunawading Kangas 2   vs   GEBC G10 Waverley 2  
14/03/20 (Sat) 12:30 (S19/20 GEBC Girls 10A/B)   GEBC G10 Wattle Park Saints 1   vs   GEBC G10 Waverley Wildcats 1  
14/03/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Girls 12C/C2)   GEBC G12 E Bees 1   vs   GEBC G12 Wattle Park Saints 2  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 2)
14:45 (S19/20 GEBC Girls 14C3)   GEBC G14 Ashwood Wolves 3   vs   GEBC G14 Huntingtower Heat 3  
14/03/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Girls 14C/C2)   GEBC G14 E Bees 3   vs   GEBC G14 Wattle Park Saints 1  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 2)
16:45 (S19/20 GEBC Boys 16B)   GEBC B16 Wattle Park Saints 3   vs   GEBC B16 Blackburn 1  
20/03/20 (Fri)
(Elimination Final 2)
(S19/20 FRIDAY Boys 14A)   FNJ B14 Vermont Vultures 3   vs   FNJ B14 Wantirna South Devils 1  
20/03/20 (Fri)
(Elimination Final 1)
(S19/20 FRIDAY Boys 14A)   FNJ B14 Wattle Park Saints 1   vs   FNJ B14 Vermont Vultures 2  
20/03/20 (Fri)
(Elimination Final 1)
(S19/20 FRIDAY Boys 16B2)   FNJ B16 Joeys Boys 1   vs   FNJ B16 Vermont Vultures 8  
20/03/20 (Fri)
(Elimination Final 1)
20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18C2)   FNJ B18 Nunawading Kangas 4   vs   FNJ B18 Huntingtower Heat 1  
27/03/20 (Fri) (S19/20 FRIDAY Boys 14B/B2)   Undecided   vs   Undecided  
27/03/20 (Fri)
(Grand Final)
18:00 (S19/20 FRIDAY Boys 14C)   Undecided   vs   Undecided  
27/03/20 (Fri)
(Grand Final)
19:00 (S19/20 FRIDAY Boys 18C)   Undecided   vs   Undecided  
27/03/20 (Fri)
(Grand Final)
20:00 (S19/20 FRIDAY Boys 23A)   Undecided   vs   Undecided  

MAJOR SPONSORS

STEP-BY-STEP GUIDE

Junior Domestic Player Registration Form