Ringwood 2

Venue Address
Canterbury Road

Ringwood
Map Reference
E1 63
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
12/10/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 16     GEBC X08 Spirit Magic 1   def. by   GEBC X08 Nunawading Kangas 2 17 
12/10/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 50     GEBC X08 Vermont Vultures 3   def.   GEBC X08 Nunawading Kangas 5
12/10/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10B2) 29     GEBC X10 E Bees 1   def.   GEBC X10 Eastern Bulls 1 24 
12/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Mixed X10B2) 23     GEBC X10 Spirit Magic 7   def. by   GEBC X10 Heathmont Hornets 1 24 
12/10/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 43     GEBC B12 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC B12 Wattle Park Saints 3 32 
12/10/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 14D3) 37     GEBC B14 Vermont Vultures 8   def.   GEBC B14 Ringwood Celtics 2 11 
12/10/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14C) 26     GEBC B14 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC B14 Ringwood Celtics 1 52 
12/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C2) 11     GEBC B14 Heathmont Hornets 6   def. by   GEBC B14 Donvale Dunkers 1 60 
12/10/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 30     GEBC B14 Nunawading Kangas 3   def.   GEBC B14 Huntingtower Heat 1 21 
12/10/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 25     GEBC B16 Huntingtower Heat 3   def.   GEBC B16 Waverley Wildcats 1 24 
12/10/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C) 30     GEBC B16 Waverley 4   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 1 36 
12/10/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16B2) 58     GEBC B16 Vermont Vultures 3   def.   GEBC B16 Glen Iris Scorpions 1 30 
12/10/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16B2) 28     GEBC B16 Nunawading Kangas 4   def. by   GEBC B16 Wattle Park Saints 3 37 
12/10/19 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18B2/B3) 33     GEBC B18 Waverley Wildcats 2   def.   GEBC B18 Ringwood Celtics 1 27 
19/10/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 6     GEBC X08 Donvale Dunkers 3   def. by   GEBC X08 Waverley 4 18 
19/10/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 2     GEBC X08 Donvale Dunkers 2   def. by   GEBC X08 Ashwood Wolves 2 39 
19/10/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10B2) 8     GEBC X10 Spirit Magic 4   def. by   GEBC X10 Heathmont Hornets 1 35 
19/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D5) 12     GEBC B12 Spirit Magic 6   def. by   GEBC B12 Waverley Raiders 4 26 
19/10/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 8     GEBC B12 Waverley 5   def. by   GEBC B12 Spirit Magic 2 42 
19/10/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 14D3) 33     GEBC B14 Ringwood Celtics 2   def.   GEBC B14 Waverley Raiders 5
19/10/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14C) 27     GEBC B14 Waverley 7   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 4 37 
19/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 74     GEBC B14 Spirit Magic 1   def.   GEBC B14 Waverley Raiders 1 25 
19/10/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 12D) 23     GEBC G12 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC G12 Ringwood Celtics 1
19/10/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 43     GEBC B16 Heathmont Hornets 6   def.   GEBC B16 Spirit Magic 5 26 
19/10/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C) 38     GEBC B16 Nunawading Kangas 5   def.   GEBC B16 Wattle Park Saints 4 31 
19/10/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16B2) 53     GEBC B16 Vermont Vultures 3   def.   GEBC B16 Waverley Raiders 1 35 
19/10/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16B2) 31     GEBC B16 Heathmont Hornets 5   def. by   GEBC B16 Wattle Park Saints 3 39 
19/10/19 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18B2/B3) 33     GEBC B18 Donvale Dunkers 1   def.   GEBC B18 Waverley Wildcats 2 27 
26/10/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 10     GEBC X08 Spirit Magic 3   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 5
26/10/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 3     GEBC X08 Waverley 2   def. by   GEBC X08 Wattle Park Saints 1 30 
26/10/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C2) 20     GEBC X10 Ringwood Celtics 2   def.   GEBC X10 E Bees 2
26/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Mixed X10B2) 27     GEBC X10 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC X10 Spirit Magic 4 10 
26/10/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 29     GEBC B12 E Bees 2   def.   GEBC B12 Huntingtower Heat 2 27 
26/10/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 14C) 40     GEBC B14 Spirit Magic 4   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 4 28 
26/10/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14C) 47     GEBC B14 Ringwood Celtics 1   def.   GEBC B14 Waverley 7 25 
26/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 19     GEBC B14 Heathmont Hornets 5   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 6 43 
26/10/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 20     GEBC B14 Heathmont Hornets 8   def. by   GEBC B14 E Bees 4 27 
26/10/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16D2) 22     GEBC B16 Donvale Dunkers 4   def. by   GEBC B16 Ringwood Celtics 2 29 
26/10/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 21     GEBC B16 Wattle Park Saints 5   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 7 33 
26/10/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16A) 48     GEBC B16 Spirit Magic 1   def. by   GEBC B16 Nunawading Kangas 1 52 
26/10/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16B2) 28     GEBC B16 Waverley Raiders 1   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 5 32 
26/10/19 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18B2/B3) 52     GEBC B18 Waverley Wildcats 2   vs   GEBC B18 Vermont Vultures 3 52 
09/11/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) GEBC X08 Heathmont Hornets 3   def. by   GEBC X08 Wattle Park Saints 1 42 
09/11/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 2     GEBC X08 Donvale Dunkers 3   def. by   GEBC X08 Vermont Vultures 2 32 
09/11/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10B2) 16     GEBC X10 Eastern Bulls 1   def. by   GEBC X10 Heathmont Hornets 2 17 
09/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D) 41     GEBC B12 Nunawading Kangas 4   def.   GEBC B12 Waverley 8 22 
09/11/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 14     GEBC B12 Heathmont Hornets 5   def. by   GEBC B12 Ringwood Celtics 3 22 
09/11/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 14D3) 19     GEBC B14 Huntingtower Heat 6   def. by   GEBC B14 Ringwood Celtics 2 33 
09/11/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14C) 24     GEBC B14 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC B14 Huntingtower Heat 3 38 
09/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 34     GEBC B14 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 3 22 
09/11/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 14C/C2) 15     GEBC G14 Heathmont Hornets 4   vs   GEBC G14 E Bees 3 15 
09/11/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Girls 14C3) 20     GEBC G14 Spirit Magic 3   def.   GEBC G14 Vermont Vultures 3
09/11/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16B2) 22     GEBC B16 Nunawading Kangas 7   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 5 51 
09/11/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 47     GEBC G18 Spirit Magic 3   def.   GEBC G18 Huntingtower Heat 3 21 
09/11/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16B2) 37     GEBC B16 Wattle Park Saints 3   def. by   GEBC B16 Waverley Raiders 1 41 
09/11/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 16D) 32     GEBC B16 Heathmont Hornets 2   def. by   GEBC B16 Waverley 7 45 
09/11/19 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18B2/B3) 34     GEBC B18 Spirit Magic 2   def.   GEBC B18 Ringwood Celtics 1 14 
16/11/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 8     GEBC X08 Heathmont Hornets 2   vs   GEBC X08 Nunawading Kangas 3
16/11/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 13     GEBC X08 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC X08 Donvale Dunkers 2 16 
16/11/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C) 15     GEBC X10 Heathmont Hornets 3   def. by   GEBC X10 Ringwood Celtics 2 16 
16/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Mixed X10B2) 16     GEBC X10 Heathmont Hornets 2   def. by   GEBC X10 Spirit Magic 7 40 
16/11/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 31     GEBC B12 Spirit Magic 2   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 5 42 
16/11/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 14D3) 47     GEBC B14 Spirit Magic 8   def.   GEBC B14 Huntingtower Heat 6 34 
16/11/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14C) 34     GEBC B14 Heathmont Hornets 4   def.   GEBC B14 Eastern Bulls 3 24 
16/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 8     GEBC B14 Waverley Raiders 1   def. by   GEBC B14 Heathmont Hornets 3 32 
16/11/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C3) 44     GEBC B14 Heathmont Hornets 8   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 6 18 
16/11/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 32     GEBC B16 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC B16 Eastern Bulls 1 30 
16/11/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C) 39     GEBC B16 Spirit Magic 3   def.   GEBC B16 Nunawading Kangas 6 16 
16/11/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16B2) 17     GEBC B16 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC B16 Waverley Raiders 1 38 
16/11/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16A2) 20     GEBC B16 Spirit Magic 8   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 2 34 
16/11/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 16B2) 38     GEBC B16 Heathmont Hornets 5   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 3 54 
16/11/19 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18D) 42     GEBC B18 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC B18 E Bees 2 31 
23/11/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 18     GEBC X08 Spirit Magic 2   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 2 10 
23/11/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 22     GEBC X08 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC X08 Spirit Magic 1 14 
23/11/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10B) 23     GEBC X10 Spirit Magic 2   def.   GEBC X10 Spirit Magic 7 16 
23/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12C3) 49     GEBC B12 Ringwood Celtics 1   def.   GEBC B12 Huntingtower Heat 2 22 
23/11/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 37     GEBC B12 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC B12 Vermont Vultures 5 26 
23/11/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 14D3) 62     GEBC B14 Ringwood Celtics 2   def.   GEBC B14 Nunawading Kangas 6 10 
23/11/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 28     GEBC B14 Spirit Magic 6   def. by   GEBC B14 Vermont Vultures 5 31 
23/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Girls 14B) 19     GEBC G14 Heathmont Hornets 2   def. by   GEBC G14 Huntingtower Heat 1 21 
23/11/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 31     GEBC B14 Vermont Vultures 4   def.   GEBC B14 Nunawading Kangas 2 14 
23/11/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Girls 14C/C2) 24     GEBC G14 Heathmont Hornets 3   def. by   GEBC G14 Heathmont Hornets 4 28 
23/11/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16D) 63     GEBC B16 Donvale Dunkers 3   def.   GEBC B16 Nunawading Kangas 7 31 
23/11/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16D3) 44     GEBC B16 Wattle Park Saints 5   def.   GEBC B16 Waverley Raiders 4 13 
23/11/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16B2) 50     GEBC B16 Nunawading Kangas 3   def.   GEBC B16 Heathmont Hornets 5 30 
23/11/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 18B2/B3) 27     GEBC B18 Spirit Magic 2   def. by   GEBC B18 Vermont Vultures 3 35 
23/11/19 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18B2/B3) 26     GEBC B18 Ringwood Celtics 2   def. by   GEBC B18 Waverley Wildcats 2 31 
30/11/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 2     GEBC X08 Heathmont Hornets 3   def. by   GEBC X08 Heathmont Hornets 1 37 
30/11/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 26     GEBC X08 Spirit Magic 4   def.   GEBC X08 Ashwood Wolves 4
30/11/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C3) 24     GEBC X10 Heathmont Hornets 4   def.   GEBC X10 Nunawading Kangas 7 12 
30/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Mixed X10A2) 21     GEBC X10 Donvale Dunkers 1   def. by   GEBC X10 Vermont Vultures 2 25 
30/11/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Girls 10C2) 2     GEBC G10 Heathmont Hornets 2   def. by   GEBC G10 Wattle Park Saints 2 27 
30/11/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 14D3) 54     GEBC B14 Huntingtower Heat 6   def.   GEBC B14 Vermont Vultures 9 20 
30/11/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14C) 26     GEBC B14 Huntingtower Heat 3   def.   GEBC B14 Spirit Magic 3 20 
30/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C2) 27     GEBC B14 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC B14 E Bees 3 31 
30/11/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 14C3) 7     GEBC G14 Spirit Magic 3   def. by   GEBC G14 Vermont Vultures 2 24 
30/11/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 17     GEBC B14 Nunawading Kangas 2   def. by   GEBC B14 Ringwood Celtics 1 44 
30/11/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16D2) 30     GEBC B16 Huntingtower Heat 5   def. by   GEBC B16 Ringwood Celtics 2 37 
30/11/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16B) 36     GEBC B16 Spirit Magic 2   def.   GEBC B16 Wattle Park Saints 2 14 
30/11/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 34     GEBC G18 Ringwood Celtics 1   def.   GEBC G18 Spirit Magic 3 25 
30/11/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 18C/C2) 33     GEBC B18 Spirit Magic 3   def. by   GEBC B18 Waverley 24 37 
30/11/19 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18B2/B3) 47     GEBC B18 Waverley Wildcats 2   def.   GEBC B18 Heathmont Hornets 2 31 
07/12/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 18     GEBC X08 E Bees 1   def. by   GEBC X08 Heathmont Hornets 4 22 
07/12/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 24     GEBC X08 Vermont Vultures 2   def.   GEBC X08 Waverley 2 10 
07/12/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C) 11     GEBC X10 Ringwood Celtics 2   def. by   GEBC X10 Nunawading Kangas 4 22 
07/12/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Mixed X10B) 25     GEBC X10 Spirit Magic 2   def.   GEBC X10 Nunawading Kangas 3 16 
07/12/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 42     GEBC B12 Vermont Vultures 12   def.   GEBC B12 Ringwood Celtics 4 10 
07/12/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 23     GEBC B12 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC B12 Spirit Magic 2 15 
07/12/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14C) 42     GEBC B14 Waverley 8   def. by   GEBC B14 Huntingtower Heat 3 53 
07/12/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 24     GEBC G12 Spirit Magic 1   def.   GEBC G12 Heathmont Hornets 1
07/12/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14B) 37     GEBC B14 Ringwood Celtics 3   def. by   GEBC B14 Waverley 4 46 
07/12/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 25     GEBC B14 Spirit Magic 4   def. by   GEBC B14 Nunawading Kangas 3 27 
07/12/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 14C) 27     GEBC B14 Spirit Magic 3   def. by   GEBC B14 Eastern Bulls 1 40 
07/12/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16D) 38     GEBC B16 Heathmont Hornets 2   vs   GEBC B16 Donvale Dunkers 3 38 
07/12/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16D2) 30     GEBC B16 Ringwood Celtics 2   def.   GEBC B16 Waverley Raiders 3 28 
07/12/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 18B) 10     GEBC B18 Donvale Dunkers 1   vs   GEBC B18 Wattle Park Saints 2 10 
07/12/19 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18B2/B3) 40     GEBC B18 Spirit Magic 2   def.   GEBC B18 Waverley Wildcats 2 30 
14/12/19 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 4     GEBC X08 Waverley 6   vs   GEBC X08 Waverley 9
14/12/19 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 19     GEBC X08 Spirit Magic 2   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 2
14/12/19 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10B2) 24     GEBC X10 Ringwood Celtics 4   def.   GEBC X10 Spirit Magic 4 19 
14/12/19 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 11     GEBC B12 Heathmont Hornets 5   def.   GEBC B12 Spirit Magic 7
14/12/19 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D4) 27     GEBC B12 Vermont Vultures 14   def.   GEBC B12 Huntingtower Heat 3 17 
14/12/19 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 49     GEBC B14 Spirit Magic 2   def.   GEBC B14 Waverley Wildcats 3 22 
14/12/19 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Girls 12D) 52     GEBC G12 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC G12 Donvale Dunkers 2
14/12/19 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Girls 10C2) 2     GEBC G10 Heathmont Hornets 2   def. by   GEBC G10 Spirit Magic 3 31 
14/12/19 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 14C3) 13     GEBC G14 Spirit Magic 3   def.   GEBC G14 Huntingtower Heat 2 12 
14/12/19 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Girls 14B) 20     GEBC G14 Heathmont Hornets 2   def. by   GEBC G14 Spirit Magic 2 28 
14/12/19 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Girls 14C/C2) 21     GEBC G14 Heathmont Hornets 4   def.   GEBC G14 Donvale Dunkers 1 16 
14/12/19 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 32     GEBC G16/18 Vermont Vultures 4   def. by   GEBC G18 Spirit Magic 4 38 
14/12/19 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16B2) 47     GEBC B16 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC B16 Heathmont Hornets 5 44 
14/12/19 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 10     GEBC G18 Ringwood Celtics 1   def.   GEBC G16/18 Waverley 4
14/12/19 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18C/C2) 65     GEBC B18 Spirit Magic 3   def.   GEBC B18 Huntingtower Heat 2 43 
01/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 22     GEBC X08 Waverley 2   def.   GEBC X08 Waverley 7
01/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 23     GEBC X08 Spirit Magic 2   def.   GEBC X08 E Bees 1
01/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10D2) 4     GEBC X10 Heathmont Hornets 6   def. by   GEBC X10 Waverley 8 16 
01/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Mixed X10B) 30     GEBC X10 Spirit Magic 2   def.   GEBC X10 Waverley 3 20 
01/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Girls 10C2) 12     GEBC G10 Spirit Magic 3   def.   GEBC G10 Waverley 2
01/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Girls 14C3) 14     GEBC G14 Spirit Magic 3   def. by   GEBC G14 Huntingtower Heat 3 16 
01/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14D) 35     GEBC B14 Spirit Magic 9   def.   GEBC B14 Eastern Bulls 2 16 
01/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C) 24     GEBC B14 Spirit Magic 3   def. by   GEBC B14 St Benedicts 1 42 
01/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 21     GEBC G12 Spirit Magic 1   def.   GEBC G12 Ashwood Wolves 3 12 
01/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Girls 14C/C2) 32     GEBC G14 Heathmont Hornets 4   def.   GEBC G14 Waverley 2 24 
01/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 14B) 23     GEBC B14 Ringwood Celtics 3   def. by   GEBC B14 Vermont Vultures 3 34 
01/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16B2) 26     GEBC B16 Heathmont Hornets 5   def. by   GEBC B16 Ashwood Wolves 3 40 
01/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16A2) 50     GEBC B16 Spirit Magic 8   def.   GEBC B16 E Bees 1 48 
01/02/20 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 16D2) 20     GEBC B16 Ringwood Celtics 2   def.   GEBC B16 Waverley 10 19 
01/02/20 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18B2/B3) 34     GEBC B18 Donvale Dunkers 2   vs   GEBC B18 Heathmont Hornets 2 34 
08/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 16     GEBC X08 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC X08 Waverley 3 19 
08/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 26     GEBC X08 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC X08 Waverley Wildcats 2
08/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10A2) 18     GEBC X10 Spirit Magic 3   def. by   GEBC X10 Nunawading Kangas 2 28 
08/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Boys 12D5) 9     GEBC B12 Spirit Magic 6   def. by   GEBC B12 Nunawading Kangas 6 36 
08/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D) 15     GEBC B12 Spirit Magic 8   def. by   GEBC B12 E Bees 3 36 
08/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 14D3) 26     GEBC B14 Spirit Magic 8   def. by   GEBC B14 Waverley Raiders 5 29 
08/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 12     GEBC B14 Waverley Wildcats 3   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 7 17 
08/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Girls 14C/C2) 29     GEBC G14 Heathmont Hornets 3   def. by   GEBC G14 E Bees 3 39 
08/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14A/A2) 38     GEBC B14 Vermont Vultures 2   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 1 39 
08/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 20     GEBC B16 Huntingtower Heat 3   def. by   GEBC B16 Eastern Bulls 1 26 
08/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16D) 37     GEBC B16 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC B16 Vermont Vultures 4 26 
08/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16B2) 30     GEBC B16 Heathmont Hornets 5   def.   GEBC B16 Waverley Raiders 1 23 
08/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16B) 27     GEBC B16 Spirit Magic 2   def. by   GEBC B16 Donvale Dunkers 1 30 
08/02/20 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 16D) 29     GEBC B16 E Bees 3   def.   GEBC B16 Heathmont Hornets 4 23 
08/02/20 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18B2/B3) GEBC B18 Ringwood Celtics 2   def. by   GEBC B18 Vermont Vultures 3 10 
15/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 49     GEBC X08 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC X08 Spirit Magic 2
15/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 12     GEBC X08 Donvale Dunkers 1   def. by   GEBC X08 Waverley 3 17 
15/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C3) 11     GEBC X10 Ringwood Celtics 3   def.   GEBC X10 Huntingtower Heat 4 10 
15/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Mixed X10B) 31     GEBC X10 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC X10 Spirit Magic 7 12 
15/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 14D3) 28     GEBC B14 Huntingtower Heat 6   def.   GEBC B14 Spirit Magic 8 21 
15/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Girls 10C) 8     GEBC G10 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC G10 Spirit Magic 2 11 
15/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Girls 12D) 12     GEBC G12 Heathmont Hornets 2   def. by   GEBC G12 Ringwood Celtics 1 13 
15/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14B2) 23     GEBC B14 Heathmont Hornets 3   def. by   GEBC B14 Ringwood Celtics 1 40 
15/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14A/A2) 49     GEBC B14 Spirit Magic 1   def.   GEBC B14 Wattle Park Saints 1 44 
15/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 40     GEBC B16 Spirit Magic 5   def.   GEBC B16 Waverley Wildcats 1 35 
15/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Girls 14B) 21     GEBC G14 Spirit Magic 2   def.   GEBC G14 Huntingtower Heat 1 14 
15/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16B2) 20     GEBC B16 Nunawading Kangas 4   def.   GEBC B16 Waverley Raiders 1 14 
15/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16B2) 50     GEBC B16 Vermont Vultures 3   def.   GEBC B16 Heathmont Hornets 5 42 
15/02/20 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Girls 16/18C3) 15     GEBC G18 Spirit Magic 3   def. by   GEBC G16/18 Waverley 4 25 
15/02/20 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18B2/B3) 34     GEBC B18 Ringwood Celtics 2   def.   GEBC B18 Wattle Park Saints 3 29 
22/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 8     GEBC X08 Huntingtower Heat 6   def. by   GEBC X08 Waverley 10 29 
22/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 8     GEBC X08 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC X08 Donvale Dunkers 1 22 
22/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C3) 18     GEBC X10 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC X10 Spirit Magic 6 22 
22/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Mixed X10B) 36     GEBC X10 Spirit Magic 7   def.   GEBC X10 Waverley 3 25 
22/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Girls 10C2) 9     GEBC G10 Spirit Magic 3   def. by   GEBC G10 Nunawading Kangas 2 20 
22/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Girls 10C) 29     GEBC G10 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC G10 Ringwood Celtics 1
22/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Girls 12D) 29     GEBC G12 Ringwood Celtics 1   def.   GEBC G12 Waverley 4
22/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14B) 38     GEBC B14 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC B14 Waverley 4 34 
22/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14C2) 21     GEBC B14 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC B14 Eastern Bulls 3 47 
22/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 14B) 22     GEBC B14 Ringwood Celtics 3   def. by   GEBC B14 Waverley Wildcats 1 40 
22/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 14     GEBC B16 Wattle Park Saints 6   def. by   GEBC B16 Donvale Dunkers 5 41 
22/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Girls 16/18B/B2) 27     GEBC G18 Spirit Magic 1   def. by   GEBC G16 Eastern Bulls 2 30 
22/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16C2) 40     GEBC B16 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC B16 Heathmont Hornets 6 25 
22/02/20 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Boys 16B2) 31     GEBC B16 Heathmont Hornets 5   def. by   GEBC B16 Nunawading Kangas 3 42 
22/02/20 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18C/C2) 54     GEBC B18 Spirit Magic 3   def.   GEBC B18 E Bees 1 30 
29/02/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 28     GEBC X08 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC X08 Waverley 10 18 
29/02/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 15     GEBC X08 Spirit Magic 3   def.   GEBC X08 Nunawading Kangas 3 12 
29/02/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10C3) 34     GEBC X10 Heathmont Hornets 4   def.   GEBC B10 Ashwood Wolves 3
29/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Girls 12C/C2) 29     GEBC G12 Eastern Bulls 2   vs   GEBC G12 Vermont Vultures 2 29 
29/02/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12C2) 30     GEBC B12 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC B12 Nunawading Kangas 3 24 
29/02/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 14D3) 49     GEBC B14 Ringwood Celtics 2   def.   GEBC B14 Spirit Magic 8 10 
29/02/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14C) 33     GEBC B14 Spirit Magic 3   def. by   GEBC B14 Huntingtower Heat 3 40 
29/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 27     GEBC B14 Spirit Magic 6   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 2 40 
29/02/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4) 4     GEBC G12 Heathmont Hornets 1   def. by   GEBC G12 Ashwood Wolves 3 14 
29/02/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 32     GEBC B16 Nunawading Kangas 6   def.   GEBC B16 Waverley Wildcats 1 26 
29/02/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C) 24     GEBC B16 Nunawading Kangas 5   def. by   GEBC B16 Huntingtower Heat 2 29 
29/02/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16C) 34     GEBC B16 Ringwood Celtics 1   def.   GEBC B16 Waverley Wildcats 2 18 
29/02/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Boys 16B2) 56     GEBC B16 Vermont Vultures 3   def.   GEBC B16 Heathmont Hornets 1 52 
07/03/20 (Sat) 08:15 (S19/20 GEBC Mixed X08) 20     GEBC X08 Spirit Magic 2   def. by   GEBC X08 Nunawading Kangas 3 23 
07/03/20 (Sat) 09:00 (S19/20 GEBC Mixed X08) 10     GEBC X08 Donvale Dunkers 1   def. by   GEBC X08 Huntingtower Heat 5 16 
07/03/20 (Sat) 09:45 (S19/20 GEBC Mixed X10B2) 43     GEBC X10 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC X10 Nunawading Kangas 5
07/03/20 (Sat) 10:30 (S19/20 GEBC Mixed X10B) 45     GEBC X10 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC X10 Waverley 3 21 
07/03/20 (Sat) 11:15 (S19/20 GEBC Boys 12D3) 27     GEBC B12 Spirit Magic 5   def.   GEBC B12 Huntingtower Heat 5 26 
07/03/20 (Sat) 12:00 (S19/20 GEBC Boys 14D3) GEBC B14 Nunawading Kangas 6   def. by   GEBC B14 Waverley Raiders 5 10 
07/03/20 (Sat) 12:45 (S19/20 GEBC Boys 14C4) 27     GEBC B14 Heathmont Hornets 6   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 6 28 
07/03/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Girls 12D) 14     GEBC G12 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC G12 Huntingtower Heat 4
07/03/20 (Sat) 14:15 (S19/20 GEBC Boys 14D3) 31     GEBC B14 Spirit Magic 10   def.   GEBC B14 Ringwood Celtics 2 29 
07/03/20 (Sat) 15:00 (S19/20 GEBC Boys 16C) 19     GEBC B16 Spirit Magic 4   vs   GEBC B16 Ashy Bulls 1 19 
07/03/20 (Sat) 15:45 (S19/20 GEBC Boys 16C3) 44     GEBC B16 Donvale Dunkers 5   def.   GEBC B16 Spirit Magic 5 36 
07/03/20 (Sat) 16:30 (S19/20 GEBC Boys 16D) 40     GEBC B16 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 6 41 
07/03/20 (Sat) 17:15 (S19/20 GEBC Girls 16/18B/B2) 24     GEBC G18 Spirit Magic 1   def. by   GEBC G16 Eastern Bulls 3 34 
07/03/20 (Sat) 18:00 (S19/20 GEBC Girls 16/18C/C2) 32     GEBC G18 Spirit Magic 2   def.   GEBC G18 Ashwood Wolves 2 11 
07/03/20 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18D) 28     GEBC B18 Spirit Magic 5   def.   GEBC B18 Nunawading Kangas 5 25 
14/03/20 (Sat) 08:00 (S19/20 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Spirit Magic 3   vs   GEBC X08 Eastern Bulls 2  
14/03/20 (Sat) 08:45 (S19/20 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Ringwood Celtics 1   vs   GEBC X08 Huntingtower Heat 6  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 2)
09:30 (S19/20 GEBC Mixed X10C3)   GEBC X10 Heathmont Hornets 4   vs   GEBC B10 Ashwood Wolves 2  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 2)
10:30 (S19/20 GEBC Mixed X10B2)   GEBC X10 Ringwood Celtics 4   vs   GEBC X10 Eastern Bulls 1  
14/03/20 (Sat) 11:30 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4)   GEBC G12 Spirit Magic 2   vs   GEBC G12 Ashwood Wolves 3  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 2)
12:30 (S19/20 GEBC Girls 12D)   GEBC G12 Ringwood Celtics 1   vs   GEBC G12 Huntingtower Heat 4  
14/03/20 (Sat) 13:30 (S19/20 GEBC Girls 12C3/C4)   GEBC G12 Heathmont Hornets 1   vs   GEBC G12 Huntingtower Heat 3  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 2)
14:45 (S19/20 GEBC Boys 16D)   GEBC B16 Heathmont Hornets 2   vs   GEBC B16 Vermont Vultures 4  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final 2)
15:45 (S19/20 GEBC Boys 16D2)   GEBC B16 Ringwood Celtics 2   vs   GEBC B16 Huntingtower Heat 5  
14/03/20 (Sat) 16:45 (S19/20 GEBC Boys 18C/C2)   GEBC B18 Spirit Magic 3   vs   GEBC B18 Waverley Raiders 3  
14/03/20 (Sat) 17:45 (S19/20 GEBC Girls 16/18C/C2)     GEBC G16 Heathmont Hornets 1   vs   GEBC G18 Huntingtower Heat 2  
14/03/20 (Sat) 18:45 (S19/20 GEBC Boys 18C/C2)   GEBC B18 Spirit Magic 4   vs   GEBC B18 Heathmont Hornets 3  

MAJOR SPONSORS

STEP-BY-STEP GUIDE

Junior Domestic Player Registration Form