Broadmeadows Basketball Stadium 3

Venue Address
1 Tanderrum Way

Broadmeadows
Phone
9309 5655
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
14/10/19 (Mon) 18:45 (Monday C Grade ) 33     Kings   def. by   Roly Poly 37 
14/10/19 (Mon) 19:30 (Monday D Grade ) 31     24 Nuggets for $10   def.   The Score Bunnies 21 
14/10/19 (Mon) 20:15 (Monday D Grade ) 50     Gen D   def.   Brick Baller Brand 24 
14/10/19 (Mon) 21:00 (Monday E Grade) Open Space   def. by   Silly Saints 20 
16/10/19 (Wed) 18:45 (Wednesday C Grade) 26     James HarDons   vs   The Fog 26 
16/10/19 (Wed) 19:30 (Wednesday C Grade) 41     Melbourne Mustangs   def.   TBA 27 
21/10/19 (Mon) 18:45 (Monday C Grade ) 26     Jorge and Friends   def. by   Mix Kebabs 38 
21/10/19 (Mon) 19:30 (Monday D Grade ) 22     The Score Bunnies   def. by   Gen D 57 
21/10/19 (Mon) 20:15 (Monday D Grade ) 41     James Hardon   def.   24 Nuggets for $10 11 
21/10/19 (Mon) 21:00 (Monday E Grade) 25     BUZZ CITY   def.   77ers 12 
23/10/19 (Wed) 18:45 (Wednesday C Grade) 52     Dribbling Seamen   def.   TBA 36 
23/10/19 (Wed) 19:30 (Wednesday C Grade) 24     James HarDons   def. by   MQL 26 
28/10/19 (Mon) 18:45 (Monday C Grade ) 55     Globo Gym   def.   Kings 40 
28/10/19 (Mon) 19:30 (Monday D Grade ) 37     James Hardon   def.   Brick Baller Brand 15 
28/10/19 (Mon) 20:15 (Monday D Grade ) 34     The Score Bunnies   def. by   Board Men 52 
28/10/19 (Mon) 21:00 (Monday E Grade) 27     Back Door Cuts 9   def. by   Fresh Food Ballers 37 
30/10/19 (Wed) 18:45 (Wednesday C Grade) 46     Daddy's Darlings   def.   MQL 35 
30/10/19 (Wed) 19:30 (Wednesday C Grade) 32     Dribbling Seamen   def. by   Melbourne Mustangs 36 
06/11/19 (Wed) 18:45 (Wednesday C Grade) 49     Thunder Dads   def.   Melbourne Mustangs 34 
06/11/19 (Wed) 19:30 (Wednesday C Grade) 49     Daddy's Darlings   def.   James HarDons 39 
09/11/19 (Sat) 08:30 (10 A Girls Mantello Motor Group ) 2     Greenvale Ladybirds   def. by   TLS WINGS 58 
09/11/19 (Sat) 09:20 (12 A Girls Mantello Motor Group) 44     Greenvale Timberwolves   def.   Strathmore-G121 24 
09/11/19 (Sat) 10:10 (10 A Boys Mantello Motor Group) 12     OPS 1   vs   Strathmore-B104 12 
09/11/19 (Sat) 11:00 (12 A Boys Mantello Motor Group) 22     Titans   def. by   Strathmore-B126 26 
09/11/19 (Sat) 11:50 (14 A Girls Mantello Motor Group) 24     Greenvale Renegades   def.   Gladstone Park Panthers 14 
09/11/19 (Sat) 12:40 (14 A Boys Mantello Motor Group) 27     Titans 1   def.   Strathmore-B1405 24 
09/11/19 (Sat) 13:30 (16 A Girls Mantello Motor Group) 40     Greenvale Flames   def.   TLS ANGELS 23 
09/11/19 (Sat) 14:20 (16 A Boys Mantello Motor Group) 51     TLS JETS   def. by   Titans 1 58 
09/11/19 (Sat) 15:10 (19 A Girls Mantello Motor Group) 20     Rebels   def.   St Fidelis
09/11/19 (Sat) 16:00 (19 A Boys Mantello Motor Group) 34     OPS 1   def. by   Gladstone Park Jets 49 
09/11/19 (Sat) 16:50 (19 B Boys Mantello Motor Group) 24     Strathmore-B196   def. by   TLS WARRIORS 52 
11/11/19 (Mon) 18:45 (Monday C Grade ) 28     Eagles   def. by   Jorge and Friends 30 
11/11/19 (Mon) 19:30 (Monday D Grade ) Board Men   vs   Gen D
11/11/19 (Mon) 20:15 (Monday D Grade ) 66     James Hardon   def.   The Score Bunnies 24 
11/11/19 (Mon) 21:00 (Monday E Grade) 29     BUZZ CITY   def.   Power 18 
13/11/19 (Wed) 18:45 (Wednesday C Grade) 46     Northside Stags   def. by   The Fog 56 
13/11/19 (Wed) 19:30 (Wednesday C Grade) 56     Rodney's Angels   def.   TBA 26 
13/11/19 (Wed) 20:15 (Wednesday C Grade) 65     Daddy's Darlings   def.   MQL 36 
16/11/19 (Sat) 08:30 (10 A Girls Mantello Motor Group ) 14     OPS 1   def.   Strathmore-G101
16/11/19 (Sat) 09:20 (10 A Boys Mantello Motor Group) 15     Strathmore-B103   def. by   OPS 1 22 
16/11/19 (Sat) 10:10 (12 B Girls Mantello Motor Group) 35     Greenvale Pearls   def.   Greenvale Storm
16/11/19 (Sat) 11:00 (12 A Boys Mantello Motor Group) 26     TLS CUBS   def.   OPS 2 11 
16/11/19 (Sat) 11:50 (14 A Girls Mantello Motor Group) 30     Greenvale Starlights   def.   Strathmore-G144 15 
16/11/19 (Sat) 12:40 (14 A Boys Mantello Motor Group) 23     Strathmore-B1401   def. by   Strathmore-B1412 26 
16/11/19 (Sat) 13:30 (16 B Girls Mantello Motor Group) 27     Gladstone Park Flames   def. by   TLS MYSTIC 34 
16/11/19 (Sat) 14:20 (16 A Boys Mantello Motor Group) 15     Roxburgh Magpies (1)   def. by   Titans 1 41 
16/11/19 (Sat) 15:10 (19 B Boys Mantello Motor Group) 42     Strathmore-B195   def. by   TLS WARRIORS 43 
16/11/19 (Sat) 16:00 (19 A Girls Mantello Motor Group) 20     OPS 1   def. by   Rebels 49 
16/11/19 (Sat) 16:50 (19 A Boys Mantello Motor Group) 45     Strathmore-B191   def.   TLS CELTICS 40 
18/11/19 (Mon) 18:45 (Monday D Grade ) 33     Ciccone Bulls   def. by   Silly Saints 48 
18/11/19 (Mon) 19:30 (Monday C Grade ) 34     Wideload   def.   Kings 22 
18/11/19 (Mon) 20:15 (Monday D Grade ) 48     Fortnite Ayris   def.   Gen D 31 
18/11/19 (Mon) 21:00 (Monday D Grade ) 21     Fuerza   def. by   Brick Baller Brand 22 
18/11/19 (Mon) 21:45 (Monday D Grade ) 30     Pirates   def.   Board Men 23 
20/11/19 (Wed) 18:45 (Wednesday C Grade) 54     King Cobras   def.   TBA 26 
20/11/19 (Wed) 19:30 (Wednesday C Grade) 67     Northside Stags   def.   MQL 48 
20/11/19 (Wed) 20:15 (Wednesday C Grade) 39     Rodney's Angels   def.   Melbourne Mustangs 22 
23/11/19 (Sat) 08:30 (10 A Girls Mantello Motor Group ) Greenvale Rubies   def. by   TLS MERCURY 43 
23/11/19 (Sat) 09:20 (10 A Boys Mantello Motor Group) 10     OPS 1   def. by   Greenvale Colts 21 
23/11/19 (Sat) 10:10 (12 A Girls Mantello Motor Group) 33     Greenvale Timberwolves   def.   TLS VIXENS 16 
23/11/19 (Sat) 11:00 (12 A Boys Mantello Motor Group) 13     OPS 2   def. by   Gladstone Park Raiders 54 
23/11/19 (Sat) 11:50 (14 A Girls Mantello Motor Group) 35     Greenvale Starlights   def.   Roxburgh Magpies (1) 23 
23/11/19 (Sat) 12:40 (14 A Boys Mantello Motor Group) 56     Strathmore-B1412   def.   TLS TIGERS 14 
23/11/19 (Sat) 13:30 (16 A Girls Mantello Motor Group) 22     Greenvale Slammers   def. by   TLS SPIRIT 37 
23/11/19 (Sat) 14:20 (16 A Boys Mantello Motor Group) 43     St Fidelis Black   def.   TLS JETS 40 
23/11/19 (Sat) 15:10 (19 A Boys Mantello Motor Group) 36     Strathmore-B193   def. by   Gladstone Park Lightning 48 
23/11/19 (Sat) 16:00 (19 B Boys Mantello Motor Group) 35     Greenvale Gunners   def. by   Roxburgh Magpies (1) 37 
23/11/19 (Sat) 16:50 (19 A Girls Mantello Motor Group) 21     All Saints   def. by   TLS STARS 43 
25/11/19 (Mon) 18:45 (Monday D Grade ) 40     Silly Saints   def. by   Gen D 51 
25/11/19 (Mon) 19:30 (Monday C Grade ) 24     Eagles   def. by   Roly Poly 45 
25/11/19 (Mon) 20:15 (Monday D Grade ) 22     Ciccone Bulls   def. by   Brick Baller Brand 40 
25/11/19 (Mon) 21:00 (Monday D Grade ) 31     Fortnite Ayris   def. by   Board Men 39 
25/11/19 (Mon) 21:45 (Monday D Grade ) 44     Fuerza   def.   24 Nuggets for $10 28 
27/11/19 (Wed) 18:45 (Wednesday C Grade) 29     CMY   def. by   MQL 55 
27/11/19 (Wed) 19:30 (Wednesday C Grade) 35     King Cobras   def.   Melbourne Mustangs 29 
27/11/19 (Wed) 20:15 (Wednesday C Grade) 50     Northside Stags   def.   James HarDons 34 
30/11/19 (Sat) 08:30 (10 A Girls Mantello Motor Group ) 12     Greenvale Ladybirds   def.   Strathmore-G101
30/11/19 (Sat) 09:20 (10 A Boys Mantello Motor Group) 15     TLS HAWKS   def.   OPS 1
30/11/19 (Sat) 10:10 (12 A Girls Mantello Motor Group) 24     Strathmore-G123   def. by   Greenvale Timberwolves 29 
30/11/19 (Sat) 11:00 (12 A Boys Mantello Motor Group) 15     TLS CUBS   def.   Roxburgh Magpies (1) 14 
30/11/19 (Sat) 11:50 (14 A Girls Mantello Motor Group) 32     Greenvale Renegades   def.   Gladstone Park Eagles 20 
30/11/19 (Sat) 12:40 (14 A Boys Mantello Motor Group) 26     Strathmore-B1401   def.   Greenvale Sharks 23 
30/11/19 (Sat) 13:30 (16 A Girls Mantello Motor Group) 30     Greenvale Flames   def.   Craigieburn South Jets 10 
30/11/19 (Sat) 14:20 (19 A Girls Mantello Motor Group) 20     Greenvale Diamonds   def.   Rebels 10 
30/11/19 (Sat) 15:10 (16 A Boys Mantello Motor Group) 39     OPS 1   def. by   Titans 1 53 
30/11/19 (Sat) 16:00 (19 A Boys Mantello Motor Group) 10     OPS 1   def. by   TLS CELTICS 29 
30/11/19 (Sat) 16:50 (19 B Boys Mantello Motor Group) 27     Strathmore-B196   def. by   Titans 33 
02/12/19 (Mon) 18:45 (Monday D Grade ) 58     Gen D   def.   Brick Baller Brand 48 
02/12/19 (Mon) 19:30 (Monday C Grade ) 21     Fighting Mongooses   def. by   Dun Diddlers 42 
02/12/19 (Mon) 20:15 (Monday D Grade ) 57     Silly Saints   def.   Board Men 45 
02/12/19 (Mon) 21:00 (Monday D Grade ) 49     Ciccone Bulls   def.   24 Nuggets for $10 29 
02/12/19 (Mon) 21:45 (Monday D Grade ) 29     Fortnite Ayris   def.   Pirates 26 
04/12/19 (Wed) 19:30 (Wednesday C Grade) 27     CMY   def. by   James HarDons 35 
04/12/19 (Wed) 20:15 (Wednesday C Grade) 55     King Cobras   def.   Dribbling Seamen 50 
04/12/19 (Wed) 21:00 (Wednesday A Grade) 66     The Brodies   def.   Cookies and Kareem 26 
07/12/19 (Sat) 08:30 (10 A Girls Mantello Motor Group ) 35     OPS 1   def.   Greenvale Ladybirds
07/12/19 (Sat) 09:20 (10 A Boys Mantello Motor Group) 26     OPS 1   def.   Gladstone Park Thunder 18 
07/12/19 (Sat) 10:10 (12 A Girls Mantello Motor Group) 46     Greenvale Timberwolves   def.   St Fidelis
07/12/19 (Sat) 11:00 (12 A Boys Mantello Motor Group) 23     Roxburgh Magpies (1)   def. by   Gladstone Park Raiders 29 
07/12/19 (Sat) 11:50 (14 A Girls Mantello Motor Group) 15     OPS 1   def. by   Greenvale Renegades 28 
07/12/19 (Sat) 12:40 (16 A Girls Mantello Motor Group) 13     OPS 1   def. by   Greenvale Flames 56 
07/12/19 (Sat) 13:30 (14 A Boys Mantello Motor Group) 58     Greenvale Sharks   def.   TLS TIGERS 16 
07/12/19 (Sat) 14:20 (16 A Boys Mantello Motor Group) TLS SHARKS   vs   St Fidelis Red
07/12/19 (Sat) 15:10 (19 B Boys Mantello Motor Group) 34     TLS WARRIORS   def.   Greenvale Gunners 30 
07/12/19 (Sat) 16:00 (19 A Girls Mantello Motor Group) 24     OPS 1   def. by   Greenvale Diamonds 60 
07/12/19 (Sat) 16:50 (19 A Boys Mantello Motor Group) Strathmore-B191   def. by   OPS 1 20 
09/12/19 (Mon) 18:45 (Monday D Grade ) 29     Brick Baller Brand   def. by   Board Men 37 
09/12/19 (Mon) 19:30 (Monday C Grade ) 40     Dun Diddlers   def.   Kings 34 
09/12/19 (Mon) 20:15 (Monday D Grade ) Gen D   vs   24 Nuggets for $10
09/12/19 (Mon) 21:00 (Monday D Grade ) 36     Silly Saints   def.   Pirates 30 
09/12/19 (Mon) 21:45 (Monday D Grade ) 23     Ciccone Bulls   def. by   Fuerza 40 
11/12/19 (Wed) 19:30 (Wednesday B Grade) 37     Big Girls Don't Kawhi   def. by   41ers 53 
11/12/19 (Wed) 20:15 (Wednesday C Grade) 75     Thunder Dads   def.   Dribbling Seamen 31 
11/12/19 (Wed) 21:00 (Wednesday C Grade) 29     CMY   def. by   Daddy's Darlings 103 
14/12/19 (Sat) 08:30 (10 A Girls Mantello Motor Group ) 20     Strathmore-G102   def.   TLS WINGS
14/12/19 (Sat) 09:20 (10 A Boys Mantello Motor Group) 12     Greenvale Dragons   def. by   OPS 1 24 
14/12/19 (Sat) 10:10 (12 A Girls Mantello Motor Group) 14     Strathmore-G121   def. by   Greenvale Timberwolves 49 
14/12/19 (Sat) 11:00 (12 A Girls Mantello Motor Group) 8     OPS 1   def. by   TLS VIXENS 20 
14/12/19 (Sat) 11:50 (14 A Girls Mantello Motor Group) 13     Strathmore-G144   def. by   Gladstone Park Panthers 44 
14/12/19 (Sat) 12:40 (16 A Girls Mantello Motor Group) 27     OPS 1   def. by   TLS SPIRIT 60 
14/12/19 (Sat) 13:30 (14 A Boys Mantello Motor Group) 38     Titans 1   def.   TLS TIGERS 20 
14/12/19 (Sat) 14:20 (16 A Boys Mantello Motor Group) 63     Greenvale Eagles   def.   TLS SHARKS 21 
14/12/19 (Sat) 15:10 (19 A Boys Mantello Motor Group) 41     Greenvale Lions   def. by   Gladstone Park Jets 48 
14/12/19 (Sat) 16:00 (19 A Girls Mantello Motor Group) 67     Greenvale Diamonds   def.   All Saints 16 
14/12/19 (Sat) 16:50 (19 A Girls Mantello Motor Group) 49     Strathmore-G191   def.   Roxburgh Magpies (2) 21 
16/12/19 (Mon) 18:45 (Monday D Grade ) 55     Board Men   def.   24 Nuggets for $10 45 
16/12/19 (Mon) 19:30 (Monday C Grade ) 53     Kings   def.   Eagles 40 
16/12/19 (Mon) 20:15 (Monday D Grade ) 46     Brick Baller Brand   def. by   Pirates 47 
16/12/19 (Mon) 21:00 (Monday D Grade ) 22     Gen D   def.   Fuerza 13 
16/12/19 (Mon) 21:45 (Monday D Grade ) 36     Silly Saints   def.   Fortnite Ayris 23 
18/12/19 (Wed) 18:45 (Wednesday C Grade) The Fog   vs   Dribbling Seamen
18/12/19 (Wed) 19:30 (Wednesday C Grade) The MVPs   vs   Daddy's Darlings
18/12/19 (Wed) 20:15 (Wednesday C Grade) Thunder Dads   vs   Rodney's Angels
13/01/20 (Mon) 18:45 (Monday D Grade ) 30     Pirates   def. by   Gen D 41 
13/01/20 (Mon) 19:30 (Monday D Grade ) 40     Board Men   def.   Fuerza 37 
13/01/20 (Mon) 20:15 (Monday D Grade ) 44     Fortnite Ayris   def.   Ciccone Bulls 30 
13/01/20 (Mon) 21:00 (Monday A Grade) 59     Fifty Shades Of Klay   def.   A L I E N S 55 
13/01/20 (Mon) 21:45 (Monday D Grade ) 39     Brick Baller Brand   def. by   Silly Saints 47 
15/01/20 (Wed) 18:45 (Wednesday C Grade) TBA   vs   CMY
15/01/20 (Wed) 19:30 (Wednesday C Grade) Daddy's Darlings   vs   King Cobras
15/01/20 (Wed) 20:15 (Wednesday C Grade) Melbourne Mustangs   vs   James HarDons
15/01/20 (Wed) 21:00 (Wednesday C Grade) The Fog   vs   Thunder Dads
20/01/20 (Mon) 18:45 (Monday D Grade ) 40     Gen D   def. by   Board Men 44 
20/01/20 (Mon) 19:30 (Monday D Grade ) 20     Fuerza   def. by   Silly Saints 24 
20/01/20 (Mon) 20:15 (Monday D Grade ) 24     Pirates   def. by   Ciccone Bulls 36 
20/01/20 (Mon) 21:00 (Monday A Grade) 50     Been A While   def.   Northern Silverbacks 31 
20/01/20 (Mon) 21:45 (Monday D Grade ) 37     Brick Baller Brand   def.   Fortnite Ayris 31 
22/01/20 (Wed) 18:45 (Wednesday C Grade) 27     Thunder Dads   def. by   Daddy's Darlings 37 
22/01/20 (Wed) 19:30 (Wednesday C Grade) Northside Stags   vs   King Cobras
22/01/20 (Wed) 20:15 (Wednesday D Grade ) 52     James HarDons   def.   CMY 27 
22/01/20 (Wed) 21:00 (Wednesday D Grade ) 22     TBA   def.   Melbourne Mustangs 17 
29/01/20 (Wed) 18:45 (Wednesday C Grade) 21     MQL   def. by   King Cobras 52 
29/01/20 (Wed) 19:30 (Wednesday C Grade) 33     Thunder Dads   def. by   Northside Stags 35 
29/01/20 (Wed) 20:15 (Wednesday D Grade ) 38     Melbourne Mustangs   def.   Dribbling Seamen 36 
29/01/20 (Wed) 21:00 (Wednesday D Grade ) 39     James HarDons   def.   The MVPs 32 
01/02/20 (Sat) 08:30 (10 A Girls Mantello Motor Group ) 28     Greenvale Angels   def.   Greenvale Rubies
01/02/20 (Sat) 09:20 (10 A Boys Mantello Motor Group) 19     Strathmore-B104   def.   Greenvale Dragons 15 
01/02/20 (Sat) 10:10 (12 A Boys Mantello Motor Group) 17     OPS 2   def. by   Roxburgh Magpies (1) 19 
01/02/20 (Sat) 11:00 (12 A Girls Mantello Motor Group) 17     Greenvale Timberwolves   def.   OPS 1 13 
01/02/20 (Sat) 11:50 (14 A Girls Mantello Motor Group) 20     St Fidelis   def.   Greenvale Starlights 19 
01/02/20 (Sat) 12:40 (14 A Boys Mantello Motor Group) 22     Strathmore-B1412   def. by   Greenvale Sharks 41 
01/02/20 (Sat) 13:30 (16 A Girls Mantello Motor Group) 38     Strathmore-G161   def.   Greenvale Slammers 13 
01/02/20 (Sat) 14:20 (16 A Boys Mantello Motor Group) 33     St Fidelis Red   def. by   St Fidelis Black 48 
01/02/20 (Sat) 15:10 (19 A Girls Mantello Motor Group) 62     Strathmore-G192   def.   All Saints 35 
01/02/20 (Sat) 16:00 (19 A Boys Mantello Motor Group) 36     Greenvale Scorpions   vs   Strathmore-B193 36 
01/02/20 (Sat) 16:50 (19 B Boys Mantello Motor Group) 22     Greenvale Gunners   def. by   Greenvale Hawks 69 
03/02/20 (Mon) 18:45 (Monday D Grade ) 50     Silly Saints   def.   Ciccone Bulls 31 
03/02/20 (Mon) 19:30 (Monday D Grade ) 49     Gen D   def.   Fortnite Ayris 30 
03/02/20 (Mon) 20:15 (Monday D Grade ) 50     Board Men   def.   Pirates 25 
03/02/20 (Mon) 21:00 (Monday A Grade) 39     A L I E N S   def. by   Northside Stags 51 
03/02/20 (Mon) 21:45 (Monday D Grade ) 31     Brick Baller Brand   def. by   Fuerza 45 
05/02/20 (Wed) 18:45 (Wednesday C Grade) 29     MQL   def. by   Scott's Tots 36 
05/02/20 (Wed) 19:30 (Wednesday C Grade) 29     King Cobras   def. by   Thunder Dads 39 
05/02/20 (Wed) 20:15 (Wednesday C Grade) 26     Rodney's Angels   def.   Northside Stags 20 
05/02/20 (Wed) 21:00 (Wednesday C Grade) 34     The Fog   def. by   Daddy's Darlings 45 
08/02/20 (Sat) 08:30 (10 A Girls Mantello Motor Group ) Strathmore-G101   def. by   TLS MERCURY 23 
08/02/20 (Sat) 09:20 (12 A Girls Mantello Motor Group) 19     Strathmore-G123   def.   Strathmore-G121 14 
08/02/20 (Sat) 10:10 (10 A Boys Mantello Motor Group) 36     Strathmore-B103   def.   Gladstone Park Thunder
08/02/20 (Sat) 11:00 (12 A Girls Mantello Motor Group) 18     TLS VIXENS   def. by   Greenvale Timberwolves 29 
08/02/20 (Sat) 11:50 (14 A Girls Mantello Motor Group) 22     Gladstone Park Eagles   def. by   Roxburgh Magpies (1) 23 
08/02/20 (Sat) 12:40 (16 A Girls Mantello Motor Group) 30     OPS 1   def.   Greenvale Slammers 20 
08/02/20 (Sat) 13:30 (16 A Girls Mantello Motor Group) 25     Craigieburn South Jets   def. by   TLS SPIRIT 53 
08/02/20 (Sat) 14:20 (16 A Girls Mantello Motor Group) 27     Strathmore-G161   def.   Strathmore-G163
08/02/20 (Sat) 15:10 (19 A Boys Mantello Motor Group) 49     TLS CELTICS   def.   Gladstone Park Lightning 32 
08/02/20 (Sat) 16:00 (19 B Boys Mantello Motor Group) 39     TLS WARRIORS   def.   Strathmore-B196 37 
08/02/20 (Sat) 16:50 (19 A Girls Mantello Motor Group) 29     Rebels   def.   TLS STARS 19 
10/02/20 (Mon) 18:45 (Monday D Grade ) 41     Brick Baller Brand   def.   Ciccone Bulls 26 
10/02/20 (Mon) 19:30 (Monday D Grade ) 45     Board Men   def. by   Fortnite Ayris 51 
10/02/20 (Mon) 20:15 (Monday D Grade ) 44     Gen D   def. by   Silly Saints 47 
10/02/20 (Mon) 21:00 (Monday A Grade) 46     Northern Silverbacks   def. by   Rip City 68 
10/02/20 (Mon) 21:45 (Monday D Grade ) 34     Pirates   def.   Fuerza 30 
12/02/20 (Wed) 18:45 (Wednesday C Grade) 39     MQL   def. by   Northside Stags 93 
12/02/20 (Wed) 19:30 (Wednesday C Grade) 32     Scott's Tots   def.   Thunder Dads 31 
12/02/20 (Wed) 20:15 (Wednesday C Grade) 24     The Fog   def. by   King Cobras 70 
12/02/20 (Wed) 21:00 (Wednesday C Grade) 55     Daddy's Darlings   def.   Rodney's Angels 45 
15/02/20 (Sat) 08:30 (10 A Girls Mantello Motor Group ) 8     Greenvale Ladybirds   def. by   Greenvale Angels 31 
15/02/20 (Sat) 09:20 (10 A Boys Mantello Motor Group) 16     Greenvale Dragons   def. by   TLS HAWKS 43 
15/02/20 (Sat) 10:10 (12 A Girls Mantello Motor Group) 33     Greenvale Timberwolves   def.   Strathmore-G123
15/02/20 (Sat) 11:00 (12 A Boys Mantello Motor Group) 13     OPS 2   def. by   TLS CUBS 18 
15/02/20 (Sat) 11:50 (14 A Girls Mantello Motor Group) 29     Greenvale Renegades   def.   St Fidelis 27 
15/02/20 (Sat) 12:40 (14 A Boys Mantello Motor Group) 26     Titans 1   def.   Greenvale Sharks 20 
15/02/20 (Sat) 13:30 (16 A Girls Mantello Motor Group) 44     Greenvale Flames   def.   Strathmore-G161 36 
15/02/20 (Sat) 14:20 (16 A Boys Mantello Motor Group) 56     OPS 1   def.   St Fidelis Red 52 
15/02/20 (Sat) 15:10 (19 A Girls Mantello Motor Group) 30     Greenvale Diamonds   def. by   Strathmore-G192 37 
15/02/20 (Sat) 16:00 (19 A Boys Mantello Motor Group) 51     OPS 1   def.   Greenvale Scorpions 25 
15/02/20 (Sat) 16:50 (19 B Boys Mantello Motor Group) 50     Strathmore-B196   def.   Greenvale Gunners 36 
17/02/20 (Mon) 18:45 (Monday D Grade ) 28     Brick Baller Brand   def. by   Gen D 40 
17/02/20 (Mon) 19:30 (Monday D Grade ) 61     Board Men   def.   Ciccone Bulls 34 
17/02/20 (Mon) 20:15 (Monday D Grade ) 27     Pirates   def. by   Silly Saints 37 
17/02/20 (Mon) 21:00 (Monday C Grade ) 16     The Dream Team   def. by   Roly Poly 36 
17/02/20 (Mon) 21:45 (Monday D Grade ) 29     Fuerza   def. by   Fortnite Ayris 34 
19/02/20 (Wed) 18:45 (Wednesday C Grade) 38     The Fog   def. by   Northside Stags 55 
19/02/20 (Wed) 19:30 (Wednesday C Grade) 29     MQL   def. by   Thunder Dads 39 
19/02/20 (Wed) 20:15 (Wednesday C Grade) 43     King Cobras   def. by   Daddy's Darlings 54 
19/02/20 (Wed) 21:00 (Wednesday C Grade) 33     Rodney's Angels   def.   Scott's Tots 30 
22/02/20 (Sat) 08:30 (10 A Girls Mantello Motor Group )   TLS MERCURY   vs   Greenvale Rubies  
22/02/20 (Sat) 09:20 (12 A Girls Mantello Motor Group)   TLS VIXENS   vs   Strathmore-G121  
22/02/20 (Sat) 10:10 (12 A Girls Mantello Motor Group)   St Fidelis   vs   Greenvale Timberwolves  
22/02/20 (Sat) 11:00 (12 A Boys Mantello Motor Group)   Gladstone Park Raiders   vs   OPS 2  
22/02/20 (Sat) 11:50 (14 A Girls Mantello Motor Group)   Roxburgh Magpies (1)   vs   Greenvale Starlights  
22/02/20 (Sat) 12:40 (14 A Boys Mantello Motor Group)   TLS TIGERS   vs   Strathmore-B1412  
22/02/20 (Sat) 13:30 (16 A Girls Mantello Motor Group)   TLS SPIRIT   vs   Greenvale Slammers  
22/02/20 (Sat) 14:20 (16 A Boys Mantello Motor Group)   TLS JETS   vs   St Fidelis Black  
22/02/20 (Sat) 15:10 (19 A Girls Mantello Motor Group)   TLS STARS   vs   All Saints  
22/02/20 (Sat) 16:00 (19 A Boys Mantello Motor Group)   Gladstone Park Lightning   vs   Strathmore-B193  
22/02/20 (Sat) 16:50 (19 B Boys Mantello Motor Group)   Strathmore-B195   vs   Greenvale Hawks  
24/02/20 (Mon) 18:45 (Monday D Grade )   Pirates   vs   Fortnite Ayris  
24/02/20 (Mon) 19:30 (Monday D Grade )   Silly Saints   vs   Fuerza  
24/02/20 (Mon) 20:15 (Monday D Grade )   Board Men   vs   Brick Baller Brand  
24/02/20 (Mon) 21:00 (Monday A Grade)   Rip City   vs   Fifty Shades Of Klay  
24/02/20 (Mon) 21:45 (Monday D Grade )   Gen D   vs   Ciccone Bulls  
26/02/20 (Wed) 18:45 (Wednesday C Grade)   Rodney's Angels   vs   Thunder Dads  
26/02/20 (Wed) 19:30 (Wednesday C Grade)   MQL   vs   The Fog  
26/02/20 (Wed) 20:15 (Wednesday C Grade)   Daddy's Darlings   vs   Northside Stags  
26/02/20 (Wed) 21:00 (Wednesday C Grade)   Scott's Tots   vs   King Cobras  
29/02/20 (Sat) 08:30 (10 A Girls Mantello Motor Group )   OPS 1   vs   Strathmore-G102  
29/02/20 (Sat) 09:20 (10 A Boys Mantello Motor Group)   Strathmore-B103   vs   Greenvale Dragons  
29/02/20 (Sat) 10:10 (12 A Girls Mantello Motor Group)   Greenvale Timberwolves   vs   Strathmore-G121  
29/02/20 (Sat) 11:00 (12 A Boys Mantello Motor Group)   Roxburgh Magpies (1)   vs   TLS CUBS  
29/02/20 (Sat) 11:50 (14 A Girls Mantello Motor Group)   OPS 1   vs   Strathmore-G144  
29/02/20 (Sat) 12:40 (14 A Boys Mantello Motor Group)   Greenvale Sharks   vs   Strathmore-B1401  
29/02/20 (Sat) 13:30 (16 A Girls Mantello Motor Group)   OPS 1   vs   Strathmore-G163  
29/02/20 (Sat) 14:20 (16 A Boys Mantello Motor Group)   Roxburgh Magpies (1)   vs   Greenvale Eagles  
29/02/20 (Sat) 15:10 (19 A Girls Mantello Motor Group)   Rebels   vs   Greenvale Diamonds  
29/02/20 (Sat) 16:00 (19 A Boys Mantello Motor Group)   Strathmore-B191   vs   Greenvale Lions  
29/02/20 (Sat) 16:50 (19 B Boys Mantello Motor Group)   Roxburgh Magpies (1)   vs   All Saints  
02/03/20 (Mon) 18:45 (Monday D Grade )   Board Men   vs   Gen D  
02/03/20 (Mon) 19:30 (Monday D Grade )   Fortnite Ayris   vs   Silly Saints  
02/03/20 (Mon) 20:15 (Monday D Grade )   Fuerza   vs   Ciccone Bulls  
02/03/20 (Mon) 21:00 (Monday A Grade)   Killaz   vs   Been A While  
02/03/20 (Mon) 21:45 (Monday D Grade )   Pirates   vs   Brick Baller Brand  
04/03/20 (Wed) 18:45 (Wednesday C Grade)   MQL   vs   Daddy's Darlings  
04/03/20 (Wed) 19:30 (Wednesday C Grade)   Thunder Dads   vs   The Fog  
04/03/20 (Wed) 20:15 (Wednesday C Grade)   Rodney's Angels   vs   King Cobras  
04/03/20 (Wed) 21:00 (Wednesday C Grade)   Northside Stags   vs   Scott's Tots  
11/03/20 (Wed) 18:45 (Wednesday C Grade)   Daddy's Darlings   vs   Thunder Dads  
11/03/20 (Wed) 19:30 (Wednesday C Grade)   Scott's Tots   vs   The Fog  
11/03/20 (Wed) 20:15 (Wednesday C Grade)   Rodney's Angels   vs   MQL  
11/03/20 (Wed) 21:00 (Wednesday C Grade)   King Cobras   vs   Northside Stags  
16/03/20 (Mon) 18:45 (Monday D Grade )   Gen D   vs   Pirates  
16/03/20 (Mon) 19:30 (Monday D Grade )   Ciccone Bulls   vs   Fortnite Ayris  
16/03/20 (Mon) 20:15 (Monday D Grade )   Fuerza   vs   Board Men  
16/03/20 (Mon) 21:00 (Monday A Grade)   Fifty Shades Of Klay   vs   A L I E N S  
16/03/20 (Mon) 21:45 (Monday D Grade )   Silly Saints   vs   Brick Baller Brand  
18/03/20 (Wed) 18:45 (Wednesday C Grade)   Daddy's Darlings   vs   Scott's Tots  
18/03/20 (Wed) 19:30 (Wednesday C Grade)   The Fog   vs   Rodney's Angels  
18/03/20 (Wed) 20:15 (Wednesday C Grade)   Northside Stags   vs   Thunder Dads  
18/03/20 (Wed) 21:00 (Wednesday C Grade)   King Cobras   vs   MQL  
23/03/20 (Mon) 18:45 (Monday D Grade )   Ciccone Bulls   vs   Pirates  
23/03/20 (Mon) 19:30 (Monday D Grade )   Fuerza   vs   Gen D  
23/03/20 (Mon) 20:15 (Monday D Grade )   Board Men   vs   Silly Saints  
23/03/20 (Mon) 21:00 (Monday A Grade)   Been A While   vs   Northern Silverbacks  
23/03/20 (Mon) 21:45 (Monday D Grade )   Fortnite Ayris   vs   Brick Baller Brand  
25/03/20 (Wed) 18:45 (Wednesday C Grade)   Thunder Dads   vs   King Cobras  
25/03/20 (Wed) 19:30 (Wednesday C Grade)   Daddy's Darlings   vs   The Fog  
25/03/20 (Wed) 20:15 (Wednesday D Grade )   The MVPs   vs   CMY  
25/03/20 (Wed) 21:00 (Wednesday D Grade )   James HarDons   vs   Melbourne Mustangs  

Club Links - Navbar

Broncos Sponsors