Football West
Fixtures/Results
Support
Passport Sign in
Support
Sign out
Football West
/
18s Girls - Div 1
Filter by season
2023
2022
2021
2020
Filter by competition
Select a Competition
10s Blue North/Central
11s Purple - Emus
11s Purple - Parrots
2021 Gold Fields WA State Futsal Tournament
2021 Gold Fields WA State Team Tournament
8s Yellow - Echidnas
9s Blue Bilbies
9s Yellow - Dolphins
Africa Down Under 2021 (Mens)
Africa Down Under 2021 (Womens)
Asian Cup 2021
Belt Up Cup Grand Final
Equal Footingball Division
Junior Amateur Soccer World Cup
Kick It. World Cup
Masters Amateur Soccer World Cup
SDP 10s - 5-aside
SDP 12s - 5-aside
Senior Amateur Soccer World Cup 2021
State Cup Final
Womens State League Night Series
5s-7s Clusters
CW 11s Boys Cahill
8s Blue - Dingoes
CW 11s Boys Jedinak
8s Blue - Bilbies
CW 12s Girls Foord
CW 13s Boys Mooy
8s Purple - Bilbies
CW 13s Boys Milligan
CW 14s Girls Kerr
8s Purple - Dingoes
CW 15s Boys Risdon
CW 15s Boys Kruse
8s Purple - Emus
8s Purple - Parrots
CW 17s Boys Sainsbury
8s Purple - Wombats
Belt Up Cup Final
CW 17s Girls McCallum
8s Yellow - Wombats
Belt Up State League Reserves Cup
8s Yellow - Bilbies
Belt Up State League U18 Cup
State League Inter-Divisional Promotion Playoffs
8s Yellow - Dingoes
State League Division 1
8s Yellow - Emus
State League Division 1 Reserves
8s Yellow - Parrots
State League Division 1 - U18
8s Yellow - Bandicoots
State League Division 2
9s Blue - Dolphins
State League Division 2 Reserves
State League Division 2 - U18
9s Blue - Emus
10s White - Dingoes
Women's Masters League
Women State League Division 1
Women State League Division 2
Women's Amateur League
Women Metro North Division 1
Women Metro North Division 2
Women Metro North Division 3
Women Metro South Division 1
Women Metro South Division 2
Women Metro South Division 3
Women's State Cup
Women Metropolitan Cup
Belt Up Amateur Premier Division
Belt Up Amateur Premier Division Reserves
Belt Up Amateur Division 1
Belt Up Amateur Division 1 Reserves
Belt Up Amateur Division 2
Belt Up Amateur Division 2 Reserves
Belt Up Amateur Division 3
Belt Up Amateur Division 3 Reserves
Belt Up Amateur Division 4
Belt Up Amateur Division 4 Reserves
Belt Up Amateur Cup
Belt Up Amateur Reserves Cup
Belt Up Metro North Premier
Belt Up Metro North Division 1
Belt Up Metro North Division 2
Belt Up Metro North Division 3
Belt Up Metro North Division 4
Belt Up Metro North Division 5
Belt Up Metro South Premier
Belt Up Metro South Division 1
Belt Up Metro South Division 2
Belt Up Metro South Division 3
Belt Up Metro South Division 4
Belt Up Metropolitan Cup
Belt Up Masters North Division 1
Belt Up Masters North Division 2
Belt Up Masters North Division 3
Belt Up Masters South Premier
Belt Up Masters South Division 1
Belt Up Masters South Division 2
Belt Up Masters Over 45 North A
Belt Up Masters Over 45 North B
Belt Up Masters Over 45 North C
Belt Up Masters Cup
Belt Up Masters Over 45 South A
Belt Up Masters Over 45 South B
Belt Up Over 45s Cup
12s Blue A (Metro)
12s Yellow - Bilbies
12s Blue B (Metro)
12s Green (Metro)
12s White - Parrots
12s Orange (Metro)
12s Yellow - Bandicoots
12s Yellow - Dolphins
12s Yellow - Emus
12s Yellow - Parrots
United Reds Football League
12s Purple - Bilbies
12s Purple - Dingoes
12s Yellow - Echidnas
13s - Div 1
13s - Div 2
13s - North Div 1
13s - North Div 2
13s - North Div 3
13s - North Div 4
13s - South Div 1
13s - South Div 2
13s - South Div 3
13s - South Div 4
13s - Cup
14s - Div 1
14s - Div 2
14s - North 1/2/3
14s - North Div 4
14s - South Div 1/2
14s - South Div 3
14s - Cup
15s - Div 1/2
15s - Div 1
15s - Div 2
15s - North Div 3/4
15s - South Div 1/2
15s - South Div 3
15s - Cup
16s - Div 1
16s - Div 2
16s - Div 3
16s - Div 4
16s - Div 5
16s - Cup
18s - Div 1
18s - Div 2
18s - Div 3
18s - Div 4
18s - Div 5
18s - Cup
14s - Girls Div 1
14s - Girls Div 2
14s - Girls Div 3
14s - Girls Cup
16s - Girls Cup
18s - Girls Cup
16s - Girls Div 1
16s - Girls Div 2
18s Girls - Div 1
9s Purple - Emus
9s Yellow - Bandicoots
9s Yellow - Bilbies
9s Yellow - Parrots
9s Yellow - Koalas
9s Yellow - Wombats
9s Purple - Bilbies
9s Purple - Wombats
9s Purple - Dingoes
9s Purple - Parrots
9s Yellow - Dingoes
9s Yellow - Emus
9s Yellow - Echidnas
9s Purple - Echidnas
10s Blue South/Central
10s Purple - Wombats
10s Green (Metro)
10s Purple - Dingoes
10s Orange (Metro)
10s Purple - Emus
10s White - Emus
10s Yellow - Bandicoots
10s Girls - Bilbies
10s Girls - Dingoes
10s Girls - Emus
10s Purple - Bilbies
10s Purple - Parrots
10s Yellow - Bilbies
10s Yellow - Dingoes
10s Yellow - Emus
10s Yellow - Wombats
11s Blue North (Metro)
11s Blue South (Metro)
11s Green (Metro)
11s Orange (Metro)
12s Grey (Metro)
11s Purple - Bilbies
11s Purple - Dingoes
11s Yellow - Dingoes
11s Yellow - Emus
11s Yellow - Koalas
11s Yellow - Parrots
11s Grey (Metro)
11s White - Emus
12s Girls - Dingoes
12s Girls - Parrots
12s Girls - Bilbies
12s Girls - Emus
Mens State League Night Series
Women Premier League Night Series
Amateur Night Series
Fixtures/Results
18s Girls - Div 1
Fixture
Results
Ladder
Stats
Sync to Calendar
Change stats grouping
Scoring Summary
Scoring Summary
Player Name
Team
M
GOALS
YC
RC
A Sibum
Mandurah City FC
12
4
3
1
J Mitchell
Mandurah City FC
14
1
1
1
N Zhao
Subiaco AFC
10
10
1
1
T Mitchell
Mandurah City FC
12
1
A Maslen
Fremantle City FC
10
3
1
A Scarborough
Fremantle City FC
16
A Fortescue
Fremantle City FC
17
A D Filippo
Perth Saints
15
1
A Santinow
Balcatta FC (Blue)
19
16
A Bate
Perth Saints
15
6
A Baxendale
North Beach SC
18
A Rankin
North Beach SC
18
A Acuna
North Beach SC
2
A Drummond
Mindarie FC
18
A Pangilinan
Balcatta FC (Blue)
19
2
A Zuccarino
Balcatta FC (Blue)
19
A Pickering
Subiaco AFC
3
A Dass
MUM FC
17
A Edgar
MUM FC
17
A Brazzale
Balcatta FC (Blue)
3
1
A Hayes
MUM FC
16
1
B Cutting
Mindarie FC
17
1
B Franolich
Subiaco AFC
18
B Harries
Fremantle City FC
1
B Macgregor
Mandurah City FC
9
B Ritchie
Perth Saints
15
7
B Arguijo
Fremantle City FC
16
2
B Mcqueen
MUM FC
1
B Watts
Fremantle City FC
1
B Burdett
MUM FC
18
18
C Biegun
North Beach SC
2
C Schultz
Subiaco AFC
1
C Evans
Mandurah City FC
14
C Gray
Fremantle City FC
12
C Slater-Gauci
MUM FC
18
2
C Wakeling
Perth Saints
6
1
C Panetta
Balcatta FC (Blue)
19
C Pogson
Mindarie FC
18
C Rose
North Beach SC
15
C Mahon
Fremantle City FC
17
C Achilli
Balcatta FC (Blue)
1
D O'Raw
Mindarie FC
18
D Reilly
Mandurah City FC
9
1
E Powell
Subiaco AFC
15
E Celenza
Perth Saints
15
E Prall
Perth Saints
15
2
E Samuals
Mindarie FC
18
E Vischi
Fremantle City FC
17
2
E Clocherty
North Beach SC
20
1
E Burgess
Subiaco AFC
15
E R Noras
Mandurah City FC
9
E Rundus
Subiaco AFC
13
E Jones
North Beach SC
17
1
E Siah
Fremantle City FC
4
2
E Kessissoglou
Subiaco AFC
11
1
E C - Crosby
Perth Saints
15
1
E Nyemba
Balcatta FC (Blue)
15
16
1
E Elward
Mindarie FC
18
2
F Pearson
Mandurah City FC
11
G Comito
Balcatta FC (Blue)
19
45
G Pottier
Subiaco AFC
18
1
G Beeson
MUM FC
16
G Nuttall
Perth Saints
15
7
H Tomlinson
North Beach SC
6
H Forster
Perth Saints
15
3
H Hardman
North Beach SC
7
1
I Antunes
Fremantle City FC
2
I Wormley
Subiaco AFC
16
3
I Allison
Fremantle City FC
1
I Bird
Subiaco AFC
16
19
I Comito
Balcatta FC (Blue)
19
I Francke
Subiaco AFC
17
3
1
I Kirby
MUM FC
14
I Henkel
Mindarie FC
18
I Harcourt
Perth Saints
15
I Courtois
North Beach SC
1
J Blankendaal
MUM FC
2
2
J Kaewprom
Fremantle City FC
2
J May
Mandurah City FC
14
J Pagan
Mandurah City FC
12
J Mutton
Mandurah City FC
13
J Sy
Fremantle City FC
11
2
K Ramsay
Mindarie FC
5
1
K Hilliard
North Beach SC
18
2
K Hiles
Perth Saints
15
6
L Peacock
Mindarie FC
18
L Fitzpatrick
North Beach SC
20
1
L Theart
Mindarie FC
18
1
L Potts
Balcatta FC (Blue)
19
3
1
L Hannaire
Mindarie FC
18
L Cross
Perth Saints
15
2
L Deoliveira
Fremantle City FC
17
L John
Fremantle City FC
1
L Mcgilley
Mandurah City FC
14
L Hamilton
Balcatta FC (Blue)
19
4
L Sabatier
Subiaco AFC
13
L Stacey
North Beach SC
18
L Gishubl
Balcatta FC (Blue)
1
L Ascenzo-Cabello
MUM FC
19
3
L O'Halloran
Mandurah City FC
1
M Gilbert
Balcatta FC (Blue)
17
M Roberts
Perth Saints
15
M Kalalu
MUM FC
14
M Ginn
Mindarie FC
18
1
1
M Manning
Subiaco AFC
16
M Lusted
Subiaco AFC
15
M Josevski
Balcatta FC (Blue)
18
8
M Brough
MUM FC
9
M Downey
Fremantle City FC
17
M Goodley
Mindarie FC
18
M Aquilia
Balcatta FC (Blue)
2
M Goodliffe
Balcatta FC (Blue)
19
8
M Colling
Fremantle City FC
15
M Swarbrick
MUM FC
9
M Sherington-Lucas
Fremantle City FC
17
M Morrison
MUM FC
6
1
N Fisher
Fremantle City FC
11
N Senior
Mandurah City FC
9
N Davies
Subiaco AFC
18
2
N Hughes
Balcatta FC (Blue)
15
7
O Dixon
North Beach SC
16
1
O Williams
Mindarie FC
18
P Mitaim
Fremantle City FC
1
R Williamson
Mandurah City FC
8
1
R Mcgrath
Perth Saints
15
R Rupp
Fremantle City FC
17
R Siah
Fremantle City FC
1
R Hoath
MUM FC
4
R Hockley
Mandurah City FC
14
R Soanes
North Beach SC
16
R Keals
MUM FC
8
S Salerno
Balcatta FC (Blue)
1
S Re
North Beach SC
17
S Ward
MUM FC
1
1
S James
Mindarie FC
18
S Wilkinson
Subiaco AFC
15
S Shortland
North Beach SC
20
45
S Clemente
Subiaco AFC
12
S Henry-Johnson
Fremantle City FC
10
1
S Bird
Subiaco AFC
16
3
S Kurrun
Subiaco AFC
17
S Falek
North Beach SC
19
10
S M Muzaffar
MUM FC
18
4
T Love
Balcatta FC (Blue)
5
T Curham
North Beach SC
2
1
T Donald
MUM FC
17
T Jemane
MUM FC
18
2
T Alagoda
Balcatta FC (Blue)
18
T Albert
Fremantle City FC
1
V Tanamal
MUM FC
17
W Somjan
Mandurah City FC
14
3
Z Board
MUM FC
1
Z Renton
North Beach SC
14
* Player played for multiple teams in same competition
Turn your favourite sports memories into
A FREE NFT!
Use code:
GAMEDAY
Get Started