Bulleen-Templestowe Basketball Club, Inc
Fixtures & Results
Support
Passport Sign in
Support
Sign out
Bulleen-Templestowe Basketball Club
/
Tuesday 3/4 Boys B grade
Filter by season
2020 Season One
2019 Season Two
2019 Season One
2018 Season Two
Filter by competition
Select a Competition
Mini ball Boys Term 3 2019
Mini ball Girls Term 3 2019
Miniball term 4 2019 Boys
Miniball term 4 2019 Girls
Monday 5/6 Boys A/B Grade
Monday 5/6 Boys D grade
Monday Mens A Grade
Monday 5/6 Boys B grade
Monday 5/6 Boys C grade
Monday Mens B Grade
Monday Mens C Grade
Monday Mens D1 Grade
Monday 5/6 Girls A Grade
Monday 5/6 Girls B grade
Monday Mens D2 Grade
Monday Mens D3 Grade
AAA 5/6 Girls B grade
Monday Mens D4 Grade
Tuesday 3/4 Boys A/B grade
Tuesday 3/4 Boys B grade
Tuesday 3/4 Boys D grade
Tuesday 3/4 Boys C Grade
Tuesday Mixed C Grade
Tuesday Mixed D Grade
Wednesday 1/2 Boys A grade
Wednesday 1/2 Boys B grade
Wednesday 1/2 Boys C grade
Wednesday Womens A Grade
Wednesday 1/2 Boys D1 grade
Wednesday 1/2 Boys D2 grade
Wednesday Womens B Grade
Wednesday Womens C Grade
Wednesday 1/2 Girls A grade
Wednesday 1/2 Girls B grade
Wednesday 1/2 Girls C Grade
Wednesday Womens D Grade
Thursday 3/4 Girls A Grade
Thursday 3/4 Girls B Grade
Thursday 3/4 Girls C grade
Thursday Mens Over 30 A Grade
Thursday Mens Over 30 B Grade
Thursday Mens Over 30 C Grade
Friday Ladies A Grade
Sunday Mens A Grade
Sunday Mens B Grade
Sunday Mens C Grade
Fixtures & Results
Tuesday 3/4 Boys B grade
Fixture
Results
Ladder
Stats
Sync to Calendar
Change stats grouping
Floor Game Summary
Rebounding Summary
Scoring Summary
Fouls Summary
Fouls Summary
Player Name
Team
M
PFS
M Djokovic
Birralee Blazers
4
12
J Giuliani
Birralee Blazers
4
11
A Raya
Doncaster Gardens (Raya)
4
10
R Frazzetto
St Clements Micallef
4
10
J Minuzzo
Temp Valley Franklin
3
9
Q Ng
THPS 3/4 boys Team 4
4
8
J Dinneen
St Clements Micallef
3
7
L Briganti
Ivanhoe Thunder
3
7
R Peat
Ivanhoe Thunder
4
7
J Plain
St Clements Micallef
4
6
J Pears
Temp Valley Chasers
4
6
L Kelly
Temp Valley Franklin
4
6
R Gatta-Castel
Ivanhoe Thunder
3
6
A Huang
St Clements Micallef
4
5
A Khatry
THPS 3/4 boys Team 4
4
5
C Wright
Ivanhoe Thunder
3
5
J Franklin
Temp Valley Franklin
4
5
L Smith
St Clements Micallef
4
5
O Manders
Birralee Blazers
4
5
A Huang
Doncaster Gardens (Raya)
3
4
C Schadel
THPS 3/4 boys Team 4
4
4
G Wright
Ivanhoe Thunder
3
4
J Mcniven
Temp Valley Franklin
4
4
L Cretney
Temp Valley Franklin
4
4
M Mai
Ivanhoe Thunder
3
4
N Djokovic
Birralee Blazers
4
4
S Hardie
Temp Valley Chasers
4
4
S Luz
THPS 3/4 boys Team 4
3
4
T Poulter
Ivanhoe Thunder
3
4
A Ng
Birralee Blazers
4
3
C Igoe
Temp Valley Chasers
4
3
G Ciocca
St Gregs Cecconi
4
3
H L Grange
Temp Valley Chasers
3
3
J Moran
THPS 3/4 boys Team 4
4
3
N Cheung
St Gregs Cecconi
4
3
S Zhou
Birralee Blazers
4
3
S Li
Birralee Blazers
4
3
T Wei
Doncaster Gardens (Raya)
3
3
W Wu
Doncaster Gardens (Raya)
4
3
C L Grange
Temp Valley Chasers
3
2
E Dimitri
St Gregs Cecconi
4
2
J Glenn
Birralee Blazers
4
2
J Gilligan
THPS 3/4 boys Team 4
3
2
L Glenn
Birralee Blazers
4
2
L Bendekovic
St Clements Micallef
3
2
O Douglas
Ivanhoe Thunder
3
2
O Mitchell
St Gregs Cecconi
2
2
T Howard
Temp Valley Franklin
3
2
A Secahusada
St Gregs Cecconi
4
1
A Ireland
St Gregs Cecconi
4
1
A Shafaie
THPS 3/4 boys Team 4
4
1
H Legrange
Temp Valley Chasers
1
1
J Barton
St Gregs Cecconi
4
1
J Mereos
Doncaster Gardens (Raya)
2
1
J Gardner
Temp Valley Chasers
4
1
N Luo
Doncaster Gardens (Raya)
1
1
X Xu
Doncaster Gardens (Raya)
3
1
A Cursio
Temp Valley Chasers
3
B Huang
St Clements Micallef
4
C Legrange
Temp Valley Chasers
1
C Olsen
THPS 3/4 boys Team 4
4
E Chen
Doncaster Gardens (Raya)
1
H Micallef
St Clements Micallef
4
I Ha
St Gregs Cecconi
4
J Weng
Doncaster Gardens (Raya)
4
M Pourtaei
Temp Valley Franklin
2
M Sheils
Ivanhoe Thunder
3
R Lee
St Clements Micallef
4
* Player played for multiple teams in same competition
Turn your favourite sports memories into
A FREE NFT!
Use code:
GAMEDAY
Get Started