-->
Football Tasmania

Kingborough Sports Centre 1

Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
11/09/20 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U8/9 ) 1     SACC Dolphins   def. by   Pocket Rockets 14 
11/09/20 (Fri) 17:10 (Futsal KSC - U10) 1     Blackmans Bay Titans   def. by   Super South
11/09/20 (Fri) 17:50 (Futsal KSC - U13/14) 3     KHS Blue   vs   KB
11/09/20 (Fri) 18:30 (Futsal KSC - Social Mixed) 4     Dunder Mifflin B Team   vs   How
11/09/20 (Fri) 19:20 (Futsal KSC - Social Men) 3     Frogs   def. by   The Chicken Strips
18/09/20 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U8/9 ) 8     Pocket Rockets   def.   Illawarra FC
18/09/20 (Fri) 17:10 (Futsal KSC - U10) Blackmans Bay Titans   def. by   Black Knights 16 
18/09/20 (Fri) 17:50 (Futsal KSC - U13/14) 6     KB   def.   Margate Reunited FC
18/09/20 (Fri) 18:30 (Futsal KSC - Social Men) 15     Blackaz Boys   def.   Godfreys Tuff Ink
18/09/20 (Fri) 19:20 (Futsal KSC - Social Mixed) 2     All Star Trash   def. by   Dunder Mifflin B Team
25/09/20 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U8/9 ) 1     SACC Dolphins   def. by   Illawarra FC
25/09/20 (Fri) 17:10 (Futsal KSC - U10) 12     Blackmans Bay Titans   def.   Kingston Vaders
25/09/20 (Fri) 17:50 (Futsal KSC - U12) 9     SACC Lions   def.   Kingston Scorchers
25/09/20 (Fri) 18:30 (Futsal KSC - Social Men) 6     The Chicken Strips   def.   Godfreys Tuff Ink
25/09/20 (Fri) 19:20 (Futsal KSC - Social Mixed) 4     Dunder Mifflin B Team   def. by   1H
02/10/20 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U8/9 )   Pocket Rockets   vs   SACC Dolphins  
02/10/20 (Fri) 17:10 (Futsal KSC - U11)   Serpents 2   vs   Waimea Titans  
02/10/20 (Fri) 17:50 (Futsal KSC - U11)   Snug Serpents   vs   Channel  
02/10/20 (Fri) 18:30 (Futsal KSC - Social Mixed)   All Star Trash   vs   1H  
02/10/20 (Fri) 19:20 (Futsal KSC - Social Men)   The Chicken Strips   vs   Blackaz Boys  
09/10/20 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U8/9 )   Illawarra FC   vs   Pocket Rockets  
09/10/20 (Fri) 17:10 (Futsal KSC - U10)   Blackmans Bay Titans   vs   SACC Tigers  
09/10/20 (Fri) 17:50 (Futsal KSC - U12)   SACC Lions   vs   Illawarra Panthers  
09/10/20 (Fri) 18:30 (Futsal KSC - Social Men)   Frogs   vs   Blackaz Boys  
09/10/20 (Fri) 19:20 (Futsal KSC - Social Mixed)   Dunder Mifflin B Team   vs   All Star Trash  
16/10/20 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U8/9 )   Illawarra FC   vs   SACC Dolphins  
16/10/20 (Fri) 17:10 (Futsal KSC - U11)   Waimea Titans   vs   Hammerheads  
16/10/20 (Fri) 17:50 (Futsal KSC - U11)   Serpents 2   vs   Turbo Chooks  
16/10/20 (Fri) 18:30 (Futsal KSC - Social Mixed)   All Star Trash   vs   How  
16/10/20 (Fri) 19:20 (Futsal KSC - Social Men)   The Inbetweeners   vs   Blackaz Boys  
23/10/20 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U8/9 )   SACC Dolphins   vs   Pocket Rockets  
23/10/20 (Fri) 17:10 (Futsal KSC - U11)   Channel   vs   Turbo Chooks  
23/10/20 (Fri) 17:50 (Futsal KSC - U11)   Waimea Titans   vs   Snug Serpents  
23/10/20 (Fri) 18:30 (Futsal KSC - Social Men)   Godfreys Tuff Ink   vs   Blackaz Boys  
23/10/20 (Fri) 19:20 (Futsal KSC - Social Mixed)   1H   vs   All Star Trash  
30/10/20 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U8/9 )   Pocket Rockets   vs   Illawarra FC  
30/10/20 (Fri) 17:10 (Futsal KSC - U10)   Super South   vs   Black Knights  
30/10/20 (Fri) 17:50 (Futsal KSC - U12)   Illawarra Panthers   vs   SACC Lions  
30/10/20 (Fri) 18:30 (Futsal KSC - Social Men)   Godfreys Tuff Ink   vs   The Chicken Strips  
30/10/20 (Fri) 19:20 (Futsal KSC - Social Mixed)   All Star Trash   vs   Dunder Mifflin B Team  
06/11/20 (Fri) 16:30 (Futsal KSC - U8/9 )   SACC Dolphins   vs   Illawarra FC  
06/11/20 (Fri) 17:10 (Futsal KSC - U10)   Kingston Vaders   vs   SACC Tigers  
06/11/20 (Fri) 17:50 (Futsal KSC - U12)   SACC Lions   vs   Kingston Scorchers  
06/11/20 (Fri) 18:30 (Futsal KSC - Social Mixed)   How   vs   All Star Trash  
06/11/20 (Fri) 19:20 (Futsal KSC - Social Mixed)   Dunder Mifflin B Team   vs   1H