Dandenong Court 9

Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
16/09/19 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Women C) 16     Whateva   def. by   United Mon-W1 30 
16/09/19 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Women C) 29     Elite Street Ballers   def.   Forfit 27 
16/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Women C) 26     Lil Rascals   def. by   Homenetmen 51 
18/09/19 (Wed) 18:50 (S19/20 Wednesday Men G) 27     BBQ CHICKEN   def. by   E.H.Nubs 38 
18/09/19 (Wed) 19:40 (S19/20 Wednesday Men G) 30     Leprechauns   def.   Bulldogs 27 
18/09/19 (Wed) 20:30 (S19/20 Wednesday Men G) 23     BNL   def.   Ready to RUMBALL 19 
18/09/19 (Wed) 21:20 (S19/20 Wednesday Men G) 25     Meerkats   def. by   TFS 34 
19/09/19 (Thu) 19:10 (S19/20 Thursday Men E) 35     Oddballers   def. by   The Dogs 46 
19/09/19 (Thu) 20:00 (S19/20 Thursday Men E Res) 33     Super Splash Bros   def.   Alkos 24 
19/09/19 (Thu) 20:50 (S19/20 Thursday Men D) 28     Knights   def. by   Lower the Rim 37 
23/09/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men F) 51     Wolverines   def.   South East Kings 32 
23/09/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men F) 67     Pacers   def.   Gideons Warriors 34 
23/09/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men F) Spartans   def. by   Wasps 20 
23/09/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men E) 44     Fielders Old Skool   def.   Phoenix 26 
23/09/19 (Mon) 22:00 (S19/20 Monday Men F Res) 35     Brick City   def. by   DSD Dolphins M6 37 
25/09/19 (Wed) 18:50 (S19/20 Wednesday Men G) 47     Meerkats   def.   BNL 25 
25/09/19 (Wed) 19:40 (S19/20 Wednesday Men G) 44     BBQ CHICKEN   def.   TFS 22 
25/09/19 (Wed) 20:30 (S19/20 Wednesday Men G) 31     Bulldogs   def.   JBallers 27 
25/09/19 (Wed) 21:20 (S19/20 Wednesday Men G) 24     Sharks   def. by   Leprechauns 36 
26/09/19 (Thu) 19:10 (S19/20 Thursday Men E) 20     PD CREWS   def.   Elite Street Boozers
26/09/19 (Thu) 20:00 (S19/20 Thursday Men E Res) 53     The Millers   def.   Dingley Warriors Men 34 
26/09/19 (Thu) 20:50 (S19/20 Thursday Men D) 69     Dark Knights   def.   The Killers 48 
30/09/19 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men E) 37     Wakanda   def. by   The Dice Rejects 41 
30/09/19 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men E) 42     Spurs   def.   ERA East 26 
30/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men E) 54     Top Gun   def.   Phoenix 51 
30/09/19 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men E) 30     Dandy tropics   def. by   Fielders Old Skool 41 
02/10/19 (Wed) 18:50 (S19/20 Wednesday Men D) 55     The redeem team   def.   IGOTDIS 43 
02/10/19 (Wed) 19:40 (S19/20 Wednesday Men D) 39     Blazers   def. by   Berwick - MW2 47 
02/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 Wednesday Men D) 59     Regulators   def.   Spuds 44 
02/10/19 (Wed) 21:20 (S19/20 Wednesday Men D) 47     Drifters   def.   Sisterhood of the Travelling Pants 42 
03/10/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E) 21     LeBrontourage   def. by   Trust The Process(Thursday) 29 
03/10/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E) 36     Oddballers   def.   Triple Doubles 31 
03/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E) The Dogs   def. by   PD CREWS 20 
05/10/19 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys C ) 9     Rowville Rockets B10 Titanium   def. by   Rowville Rockets B10 White 31 
05/10/19 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U12 Girls C) 8     Berwick G12-Diamonds   def. by   OOBC 12G Pistons 14 
05/10/19 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Boys C) 15     Berwick B12-Tigers   def. by   Rowville Rockets B12 Aqua 60 
05/10/19 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys D) 24     Rowville Rockets B12 Silver   def.   Rowville Rockets B12 White 14 
05/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys C) 2     Rowville Rockets B12 Purple   def. by   Titans Lakers 36 
05/10/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Girls B/BR) 51     Vales G14 Lynx   def.   OOBC 14G Clippers
05/10/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys C1) 24     Rowville Rockets B14 Bronze   def. by   Dingley warriors 30 
05/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys D) 20     Rowville Rockets B14 Blue   def. by   Kingston Basketball Teal 34 
05/10/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Girls B) 21     Berwick G16-Foxes   def. by   Little Crete Panthers 69 
05/10/19 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys B) 29     Vales U16 Eagles   def.   Rowville Rockets B16 Gold 28 
05/10/19 (Sat) 18:30 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 32     Berwick B16-Nitro   def. by   OOBC 16B Suns 41 
06/10/19 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys C) 22     Hampton Park B18   def. by   EH Panthers B18-1 44 
06/10/19 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 30     Rowville Rockets G18 Black   def. by   Berwick G23-Nets 36 
06/10/19 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men B) 53     Beacy Bandits B23-1   def.   Berwick B23-Scrubs 22 
06/10/19 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed D) 38     CF Astro   def.   Shabooyah 30 
06/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed C) 25     Hacky-Shaq   def. by   HFL 31 
07/10/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men C Res) 38     Vipers   def. by   Elite Street Ballers-Mon(1) 56 
07/10/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men E Res) 32     Prawns   def.   Elite Street Ballers-Mon(2) 18 
07/10/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men C Res) 22     The Expendables   def. by   Damage Inc 32 
07/10/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men C Res) 39     Whooshka   def. by   South East United 42 
07/10/19 (Mon) 22:00 (S19/20 Monday Men C Res) 28     Sonic Bang   def. by   Lions 51 
09/10/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men G) 26     Sharks   def.   TFS 24 
09/10/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men G) 38     BBQ CHICKEN   def. by   Leprechauns 39 
09/10/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 33     BNL   def.   Vales (M) Cougars 28 
09/10/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G) 42     Meerkats   def.   Hendrickson Hubcaps 23 
10/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 Thursday Men F) 25     Elite Street Ballers 3   def. by   Elite Street Ballers 2 35 
10/10/19 (Thu) 19:50 (S19/20 Thursday Men F) 32     Sinners Inc.   def.   Dingley Warriors Men 27 
10/10/19 (Thu) 20:40 (S19/20 Thursday Men F) 12     Scully Sonics   def. by   No Stars 2.0 37 
11/10/19 (Fri) 18:20 (S19/20 All Abilities B/BR) 7     Sandown Cobra's Blue   def. by   Warriors 28 
11/10/19 (Fri) 19:10 (S19/20 All Abilities B/BR) 34     Eltham   def.   S.O.D.V Tigers 25 
11/10/19 (Fri) 20:00 (S19/20 All Abilities B/BR) 49     Misfits Lakers   def.   Misfits Spartans 16 
11/10/19 (Fri) 20:50 (S19/20 All Abilities B/BR) 15     Emerson Rangers   def. by   LIONS 53 
12/10/19 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U10 Girls Open) 32     Little Crete Stars   def.   Berwick G10-Sparks
12/10/19 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys C ) 14     Rowville Rockets B10 Gold   def. by   Berwick B10-Bulls 25 
12/10/19 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U12 Girls C) 17     Berwick G12-Diamonds   def.   Rowville Rockets G12 Purple
12/10/19 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Boys C) 16     DSD Dolphins B12 Red   def. by   Titans Magic 21 
12/10/19 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys C) 18     Titans Lakers   def.   Rowville Rockets B12 Yellow 15 
12/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U14 Girls B/BR) 18     Rowville Rockets G14 Blue   def. by   Berwick G14-Cheetahs 20 
12/10/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Boys C1) 27     Rowville Rockets B14 Green   def.   Dingley warriors diamond 25 
12/10/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys C ) 28     Dingley   def.   Rowville Rockets B14 Silver 10 
12/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys B) 16     Titans Bucks   def. by   Rowville Rockets B14 Grey 24 
12/10/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Girls B) 41     Rowville Rockets G16 White   def.   Titans Mystics 11 
12/10/19 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 19     Saints Black   def. by   OOBC 16B Cavs 36 
12/10/19 (Sat) 18:30 (S19/20 Sat U16 Boys C/C1) 10     Rowville Rockets B16 Green   def. by   OOBC 16B Spurs 46 
14/10/19 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men C Res) 45     Elite Street Ballers-Mon(1)   vs   The Expendables 45 
14/10/19 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men C Res) 35     The Privileged   def. by   Whooshka 73 
14/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men C Res) 50     Damage Inc   def.   Sonic Bang 34 
14/10/19 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men C Res) 52     Lions   def.   Vipers 36 
16/10/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men G) 37     BBQ CHICKEN   def.   Hendrickson Hubcaps 28 
16/10/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men G) 29     Leprechauns   def. by   Vales (M) Cougars 44 
16/10/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 35     TFS   def. by   Meerkats 40 
16/10/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G) 49     Bulldogs   def.   Sharks 14 
17/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 Thursday Men F) 28     Elite Street Ballers 2   def. by   No Stars 2.0 35 
17/10/19 (Thu) 19:50 (S19/20 Thursday Men F) 23     Elite Street Ballers 3   def. by   Dingley Warriors Men 46 
17/10/19 (Thu) 20:40 (S19/20 Thursday Men F) 34     Sinners Inc.   def.   Mr B 31 
18/10/19 (Fri) 18:20 (S19/20 All Abilities B/BR) 14     Sandown Cobra's Blue   def. by   Emerson Rangers 32 
18/10/19 (Fri) 19:10 (S19/20 All Abilities B/BR) 31     LIONS   def. by   Misfits Lakers 41 
18/10/19 (Fri) 20:00 (S19/20 All Abilities B/BR) 40     Gwb   def.   Eltham 37 
18/10/19 (Fri) 20:50 (S19/20 All Abilities B/BR) 23     Warriors   def.   Misfits Spartans 21 
19/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold) 16     Rowville Rockets B8 Blue   def. by   DSD Dolphins Mx8 Blue 23 
19/10/19 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U10 Boys B ) 42     Berwick B10-Bullets   def.   Berwick B10-Slammers 20 
19/10/19 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys D) 10     Kingston Basketball Teal   def.   Rowville Rockets B10 Gold
19/10/19 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U12 Boys D) 16     Lysterfield Wolves B12   vs   DSD Dolphins B12 Blue 16 
19/10/19 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Boys B/BR) 49     Rowville Rockets B12 Orange   def.   Berwick B12-Stealers 11 
19/10/19 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys C) 12     OOBC 12B Spurs   vs   Rowville Rockets B12 Teal 12 
19/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U14 Girls A/AR) 30     Titans Diamonds   vs   OOBC 14G Cavs 30 
19/10/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Boys C1) 45     Rowville Rockets B14 Green   def.   Kingston Basketball Teal 22 
19/10/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys C ) 35     Berwick B14-Barbarians   def. by   OOBC 14B Clippers 38 
19/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys C ) 30     Berwick B14-Ninjas   def. by   Rowville Rockets B14 Silver 47 
19/10/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Girls A/AR) 40     Little Crete Panthers   def. by   Titans Tiaras 61 
19/10/19 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 33     Rowville Rockets B16 Black   def.   Berwick B16-Nitro 27 
19/10/19 (Sat) 18:30 (S19/20 Sat U16 Boys B) 20     Dingley Warriors Red (New)   def. by   Titans Bulls 74 
20/10/19 (Sun) 15:00 (S19/20 Sun U18 Boys B) 58     OOBC 18B Clippers   def.   Rowville Rockets B18.3 17 
20/10/19 (Sun) 15:50 (S19/20 Sun U18 Boys B) 35     Titans Thunder   def.   Rowville Rockets B18.2 32 
20/10/19 (Sun) 16:40 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 50     Berwick G23-Tigers   def.   Vales (W23) Tigers 37 
20/10/19 (Sun) 17:30 (S19/20 Sun U23 Men A) 42     OOBC 23B Thunder   def. by   DSD Dolphins B23 Blue 53 
20/10/19 (Sun) 18:20 (S19/20 Sun Mixed E) 21     OOSHIES   def. by   Boomshakalaka 32 
20/10/19 (Sun) 19:10 (S19/20 Sun O/35 Men) 32     Maniacs   def.   Saints White 28 
21/10/19 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men C Res) 34     The Expendables   def.   Vipers 29 
21/10/19 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men C Res) 43     Whooshka   def.   Damage Inc 40 
21/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men C Res) 52     Sonic Bang   def.   The Privileged 39 
21/10/19 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men C Res) 39     Elite Street Ballers-Mon(1)   def. by   Lions 48 
23/10/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men G) 28     Bulldogs   def.   TFS 26 
23/10/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men G) 40     Sharks   def.   BNL 24 
23/10/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 36     Leprechauns   def.   AKM 34 
23/10/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G) 27     Vales (M) Cougars   def. by   Hendrickson Hubcaps 31 
26/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold) 24     Vales U8 Jaguars   def.   Rowville Rockets B8 Blue 14 
26/10/19 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys D) 7     Vales U10 Panthers   def. by   SE Stingers JM 19 
26/10/19 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U10 Boys D) 25     Vales U10 Jaguars   def.   Kingston Basketball Teal
26/10/19 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Girls C) 5     Rowville Rockets G12 Yellow   def. by   OOBC 12G Pistons 28 
26/10/19 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys C) 41     Titans Lynx   def.   Berwick B12-Tigers 25 
26/10/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys C) 21     Vales U12 Panthers   def. by   Rowville Rockets B12 Yellow 43 
26/10/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Girls B/BR) 32     Rowville Rockets G14 White   def.   DSD Dolphins G14 Blue 15 
26/10/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys B) 46     Rowville Rockets B14 Grey   def.   Vales U14 Devils 24 
26/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys C ) 25     DSD Dolphins B14 Green   def. by   OOBC 14B Clippers 28 
26/10/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 67     Titans Spurs   def.   OOBC 16B Spurs 21 
26/10/19 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys C/C1) 39     Berwick B16-Nitro   def.   OOBC 16B Cavs 37 
28/10/19 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men C Res) 67     Elite Street Ballers-Mon(1)   def.   Sonic Bang 49 
28/10/19 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men C Res) 41     Lions   def. by   Whooshka 51 
28/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men C Res) 66     The Expendables   def. by   The Privileged 76 
28/10/19 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men C Res) 49     Vipers   def.   Damage Inc 24 
30/10/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men G) 31     BNL   def. by   Bulldogs 47 
30/10/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men G) 52     Meerkats   def.   Vales (M) Cougars 43 
30/10/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 13     Hendrickson Hubcaps   def. by   Sharks 31 
30/10/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G) 44     AKM   def.   BBQ CHICKEN 37 
06/11/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men G) 22     AKM   def. by   Meerkats 25 
06/11/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men G) 40     Bulldogs   def.   Hendrickson Hubcaps 18 
06/11/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 32     BBQ CHICKEN   vs   TFS 32 
06/11/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G) 28     Sharks   def. by   Vales (M) Cougars 38 
07/11/19 (Thu) 19:00 (S19/20 Thursday Men F) 29     Super Splash Bros   def. by   Not Bad Ya Shelf 38 
07/11/19 (Thu) 19:50 (S19/20 Thursday Men F) 30     Sinners Inc.   def. by   Black Belt Ballers 50 
07/11/19 (Thu) 20:40 (S19/20 Thursday Men F) 17     Dingley Warriors Men   def. by   No Stars 2.0 25 
07/11/19 (Thu) 21:30 (S19/20 Thursday Men F) 45     Mr B   def.   The Lethal Saints 35 
08/11/19 (Fri) 18:20 (S19/20 All Abilities B/BR) 34     Warriors   def. by   Emerson Rangers 45 
08/11/19 (Fri) 19:10 (S19/20 All Abilities B/BR) 29     S.O.D.V Sherbrook Suns   def. by   LIONS 48 
08/11/19 (Fri) 20:00 (S19/20 All Abilities B/BR) 37     S.O.D.V Tigers   def. by   Misfits Lakers 47 
08/11/19 (Fri) 20:50 (S19/20 All Abilities B/BR) 18     Misfits Spartans   def. by   Sandown Cobra's Red 34 
09/11/19 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U8 Mixed Green) 32     Rowville Rockets G8 Red   def.   Berwick B8-Sonics 10 
09/11/19 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 20     OOBC 8M Knicks   def.   Berwick B8-Cubs 14 
09/11/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys D) 4     Rowville Rockets B10 Purple   def. by   Rowville Rockets B10 Gold 10 
09/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys D) 15     Rowville Rockets B10 Green   def.   Titans Clippers 13 
09/11/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Boys C) 12     DSD Dolphins B12 Red   def. by   Titans Lynx 37 
09/11/19 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys C) 17     Berwick B12-Tigers   def. by   Titans Lakers 29 
09/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R) 35     Vales U12 Lynx   def.   Berwick B12-All Stars 25 
09/11/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U14 Girls A/AR) 28     Rowville Rockets G14 Grey   def. by   DSD Dolphins G14 White 30 
09/11/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys B) 39     Vales U14 Panthers   def.   Beacy Bandits Gold 29 
09/11/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys B) 29     Rowville Rockets B14 Black   def.   Vales U14 Tigers 27 
09/11/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U16 Girls B) 8     Rowville Rockets G16 Black   def. by   DSD Dolphins G16 Purple 46 
09/11/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys B) 32     Titans Bulls   def. by   DSD Dolphins B16 Black 47 
09/11/19 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 45     OOBC 16B Lakers   def.   Titans Fury 44 
10/11/19 (Sun) 16:40 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 30     Rowville Rockets G18 Red   def. by   Berwick G23-Tigers 45 
10/11/19 (Sun) 17:30 (S19/20 Sun U23 Men A1) 39     Beacy Bandits B23-1   def. by   Dingley warriors 53 
10/11/19 (Sun) 18:20 (S19/20 Sun Mixed C) 47     HFL   def.   Saints Suns 22 
10/11/19 (Sun) 19:10 (S19/20 Sun Mixed C) 33     The Aubergines   def.   Rowville Rockets Mixed 2 (Sun) 25 
11/11/19 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men C Res) 51     Whooshka   def. by   Vipers 54 
11/11/19 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men C Res) 43     The Expendables   def. by   Sonic Bang 49 
11/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men C Res) 26     The Privileged   def. by   Lions 38 
11/11/19 (Mon) 21:20 (S19/20 Monday Men C Res) 45     Elite Street Ballers-Mon(1)   def.   Damage Inc 21 
13/11/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men G) 23     Hendrickson Hubcaps   def. by   Leprechauns 28 
13/11/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men G) 60     Meerkats   def.   Sharks 21 
13/11/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 31     Vales (M) Cougars   def. by   Bulldogs 46 
13/11/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G) 7     TFS   def. by   AKM 32 
15/11/19 (Fri) 18:20 (S19/20 All Abilities B/BR) 27     S.O.D.V Tigers   def. by   Misfits Spartans 28 
15/11/19 (Fri) 19:10 (S19/20 All Abilities B/BR) 26     LIONS   def.   Warriors
15/11/19 (Fri) 20:00 (S19/20 All Abilities B/BR) 38     Sandown Cobra's White   def.   Misfits Lakers 36 
15/11/19 (Fri) 20:50 (S19/20 All Abilities B/BR) 32     S.O.D.V Sherbrook Suns   def. by   Emerson Rangers 45 
16/11/19 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U8 Mixed Green) 20     SE Stingers RQ   def.   Rowville Rockets M8 Green 16 
16/11/19 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 17     OOBC 8M Heat   def.   Berwick B8-Cubs 11 
16/11/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys E ) 40     Rowville Rockets B10 Silver   def.   Vales U10 Pumas
16/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys C1) 10     Titans Clippers   def. by   Rowville Rockets B10 Titanium 25 
16/11/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Girls B) 7     OOBC 12G Pistons   def. by   Lysterfield Wolves G12 17 
16/11/19 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys C) 30     Titans Lynx   def.   Vales U12 Panthers 18 
16/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R) 25     SE Stingers RG   def. by   Vales U12 Lynx 48 
16/11/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U14 Girls A/AR) 28     Kingston Basketball   def. by   DSD Dolphins G14 White 40 
16/11/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys C1) 45     DSD Dolphins B14 Black   def.   Berwick B14-Ninjas 36 
16/11/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U16 Girls B) 35     DSD Dolphins G16 Blue   def.   Rowville Rockets G16 White 29 
16/11/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U14 Boys D) 15     OOBC 14B Cavs   def. by   Titans Giants 16 
16/11/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys B) 40     DSD Dolphins B16 Black   def. by   Titans Bulls 58 
16/11/19 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 19     Titans Wildcats   def. by   Dingley Warriors Red (New) 31 
17/11/19 (Sun) 15:00 (S19/20 Sun U18 Boys C) 42     EH Panthers B18-3   def.   Rowville Rockets B18.4 17 
17/11/19 (Sun) 15:50 (S19/20 Sun U18 Boys C) 35     DSD Dolphins B18 Purple   def. by   Rowville Rockets B18.7 47 
17/11/19 (Sun) 16:40 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 23     Saints Emeralds   def. by   Berwick G23-Nets 31 
17/11/19 (Sun) 17:30 (S19/20 Sun U23 Men A1) 49     OOBC 23B Mavericks   def.   Dingley warriors 40 
17/11/19 (Sun) 18:20 (S19/20 Sun Mixed D) 48     Fob Rolls   def.   CF Astro 32 
17/11/19 (Sun) 19:10 (S19/20 Sun Mixed D) 23     Top Deck   def. by   Fifty Shades of Klay 33 
18/11/19 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men C Res) 42     Damage Inc   def.   The Expendables 35 
18/11/19 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men C Res) 41     Whooshka   def. by   Elite Street Ballers-Mon(1) 44 
18/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men C Res) 48     Vipers   def.   The Privileged 37 
20/11/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men G) 13     TFS   def. by   Sharks 28 
20/11/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men G) 29     Bulldogs   def.   AKM 20 
20/11/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 43     Vales (M) Cougars   def.   BNL 23 
20/11/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G) 28     Leprechauns   def.   BBQ CHICKEN 27 
22/11/19 (Fri) 18:20 (S19/20 All Abilities B/BR) 34     S.O.D.V Tigers   def. by   S.O.D.V Sherbrook Suns 65 
22/11/19 (Fri) 19:10 (S19/20 All Abilities B/BR) 43     Misfits Lakers   def.   Warriors 25 
22/11/19 (Fri) 20:00 (S19/20 All Abilities B/BR) 7     Sandown Cobra's Red   def. by   Sandown Cobra's White 40 
22/11/19 (Fri) 20:50 (S19/20 All Abilities B/BR) 62     S.O.D.V Bears   def.   Gwb 22 
23/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed Green) 17     Kingston Basketball   def.   SE Stingers RQ 12 
23/11/19 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U10 Girls Open) 2     Berwick G10-Opals   def. by   Rowville Rockets G10 Black 28 
23/11/19 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys E ) 12     Hampton Park U10   vs   Vales U10 Pumas 12 
23/11/19 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U10 Boys C ) 11     Rowville Rockets B10 Teal   def. by   Titans Kings 14 
23/11/19 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Girls B) 8     OOBC 12G Heat   def. by   Vales G12 Magic 41 
23/11/19 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys C) 37     Titans Lynx   def. by   Vales U12 Jaguars 48 
23/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys B/BR) 23     Saints Blue   def. by   Rowville Rockets B12 Grey 28 
23/11/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Girls B/BR) 35     Berwick G14-Cheetahs   def.   Rowville Rockets G14 Blue 30 
23/11/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys B) 21     Vales U14 Leopards   def. by   Titans Bucks 45 
23/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys D) 20     Titans Tornadoes   def.   Saints Green 18 
23/11/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Girls C) 35     Vales G16 Divas   def.   Rowville Rockets G16 Green
23/11/19 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys E) 29     Rowville Rockets B16 Orange   def.   DSD Dolphins B16 Gold 16 
25/11/19 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men C Res) 44     Sonic Bang   def.   Vipers 32 
25/11/19 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men C Res) 44     The Expendables   def. by   Whooshka 62 
25/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men C Res) 31     The Privileged   def. by   Elite Street Ballers-Mon(1) 70 
27/11/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men G) AKM   def. by   Vales (M) Cougars 20 
27/11/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men G) 17     BNL   def. by   Meerkats 48 
27/11/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 28     Sharks   def. by   BBQ CHICKEN 35 
27/11/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G) 23     Leprechauns   def. by   Bulldogs 42 
29/11/19 (Fri) 18:20 (S19/20 All Abilities B/BR) 20     Sandown Cobra's Red   def. by   Emerson Rangers 39 
29/11/19 (Fri) 19:10 (S19/20 All Abilities B/BR) 36     Misfits Lakers   def.   Eltham 35 
29/11/19 (Fri) 20:00 (S19/20 All Abilities B/BR) 21     Warriors   def. by   Sandown Cobra's White 59 
29/11/19 (Fri) 20:50 (S19/20 All Abilities B/BR) 43     LIONS   def.   Gwb 39 
30/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 30     OOBC 8M Pistons   def.   Berwick B8-Nuggets
30/11/19 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U10 Boys B ) 14     Rowville Rockets B10 White   def. by   Berwick B10-Bullets 20 
30/11/19 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys B ) 18     Dingley   def. by   Berwick B10-Hornets 29 
30/11/19 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U12 Boys C) 21     DSD Dolphins B12 Red   def. by   Vales U12 Panthers 33 
30/11/19 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Girls B) 18     Rowville Rockets G12 White   def.   OOBC 12G Pistons
30/11/19 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R) 37     Berwick B12-Sharks   def.   Rowville Rockets B12 Orange 22 
30/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U14 Girls B/BR) 14     Rowville Rockets G14 Black   def. by   Vales G14 Lynx 30 
30/11/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Boys B) 54     OOBC 14B Celtics   def.   Vales U14 Tigers 42 
30/11/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys C1) 52     Maranatha Marvels   def.   Kingston Basketball Teal 46 
30/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U16 Girls B) 38     Berwick G16-Foxes   def.   Rowville Rockets G16 Black 22 
30/11/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 31     Titans Wildcats   def. by   EH Panthers B16-1 51 
02/12/19 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men C Res) 62     Elite Street Ballers-Mon(1)   def.   Vipers 52 
02/12/19 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men C Res) 33     Damage Inc   def.   The Privileged 32 
02/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men C Res) 58     Whooshka   def.   Sonic Bang 48 
04/12/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men G) 31     BBQ CHICKEN   def. by   Bulldogs 49 
04/12/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men G) 20     BNL   def. by   Hendrickson Hubcaps 40 
04/12/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 35     Sharks   def. by   AKM 64 
04/12/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G) 58     Meerkats   def.   Leprechauns 22 
06/12/19 (Fri) 18:20 (S19/20 All Abilities B/BR) 17     Sandown Cobra's White   def. by   S.O.D.V Sherbrook Suns 44 
06/12/19 (Fri) 19:10 (S19/20 All Abilities B/BR) 36     Gwb   def.   Warriors 28 
06/12/19 (Fri) 20:00 (S19/20 All Abilities B/BR) 39     Sandown Cobra's Red   def.   S.O.D.V Tigers 36 
06/12/19 (Fri) 20:50 (S19/20 All Abilities B/BR) 34     Emerson Rangers   def. by   Misfits Lakers 44 
07/12/19 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed Silver) 20     Rowville Rockets B8 Yellow   def.   Lysterfield Wolves U8 11 
07/12/19 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U10 Boys C ) 31     Little Crete Stars   def.   Rowville Rockets B10 Teal 26 
07/12/19 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys C1) 23     Rowville Rockets B10 Green   def.   Rowville Rockets B10 Gold 14 
07/12/19 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U12 Boys C) 14     Vales U12 Panthers   def. by   Berwick B12-Tigers 25 
07/12/19 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Girls B) 22     Vales G12 Magic   def.   Lysterfield Wolves G12 13 
07/12/19 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys B/BR) 31     Vales U12 Thundercats   def.   Kingston Basketball Teal 29 
07/12/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U14 Girls B/BR) 13     Berwick G14-Cheetahs   def. by   Rowville Rockets G14 Black 54 
07/12/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Boys C1) 37     Berwick B14-Barbarians   def. by   Titans Power 38 
07/12/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys C1) 47     Berwick B14-Ninjas   def.   Rowville Rockets B14 Green 36 
07/12/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys B) 32     OOBC 14B Celtics   vs   Rowville Rockets B14 Grey 32 
07/12/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U14 Boys C2) 31     DSD Dolphins B14 Maroon   def.   Dingley warriors diamond 18 
07/12/19 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys E) 46     Rowville Rockets B16 Blue   def.   Rowville Rockets B16 Silver 11 
07/12/19 (Sat) 18:30 (S19/20 Sat U16 Boys C/C1) 66     OOBC 16B Suns   def.   Berwick B16-Nitro 34 
09/12/19 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men C Res) 34     The Expendables   def. by   Elite Street Ballers-Mon(1) 70 
09/12/19 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men C Res) 35     Sonic Bang   def. by   Damage Inc 37 
09/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men C Res) 55     Whooshka   def.   The Privileged 50 
11/12/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men G) 36     BBQ CHICKEN   def. by   Vales (M) Cougars 43 
11/12/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men G) 53     AKM   def.   Hendrickson Hubcaps 42 
11/12/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 25     Bulldogs   def.   Meerkats 20 
11/12/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G) 22     TFS   def.   BNL 16 
13/12/19 (Fri) 18:20 (S19/20 All Abilities B/BR) 40     S.O.D.V Sherbrook Suns   def. by   Eltham 45 
13/12/19 (Fri) 19:10 (S19/20 All Abilities B/BR) 30     LIONS   def.   Sandown Cobra's Red 23 
13/12/19 (Fri) 20:00 (S19/20 All Abilities B/BR) 42     Emerson Rangers   def.   S.O.D.V Tigers 27 
13/12/19 (Fri) 20:50 (S19/20 All Abilities B/BR) 39     Misfits Lakers   def. by   Gwb 45 
14/12/19 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold) 34     Rowville Rockets B8 Grey   def.   Berwick B8-Sonics 20 
14/12/19 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U10 Boys B ) 23     Rowville Rockets B10 Black   def. by   Rowville Rockets B10 White 24 
14/12/19 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys C ) 28     OOBC 10B Warriors   def.   Titans Kings 19 
14/12/19 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U12 Girls B) 15     Lysterfield Wolves G12   def. by   Rowville Rockets G12 White 38 
14/12/19 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Boys C) 35     Vales U12 Panthers   def.   Titans Lynx 27 
14/12/19 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys C) 33     Berwick B12-Wolves   def. by   Berwick B12-Tigers 41 
14/12/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U14 Girls B/BR) 39     Rowville Rockets G14 Black   def.   OOBC 14G Clippers 12 
14/12/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Boys B) 25     Titans Bucks   def. by   OOBC 14B Celtics 47 
14/12/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys C ) 55     Rowville Rockets B14 Gold   def.   Mustangs B14 36 
14/12/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys D) 31     Saints Green   def. by   Titans Bullets 32 
14/12/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 48     Titans Spurs   def.   Vales U16 Tigers 23 
14/12/19 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys C/C1) 30     Rowville Rockets B16 Black   def.   DSD Dolphins B16 Teal 26 
16/12/19 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men C Res) 48     The Privileged   def. by   Sonic Bang 52 
16/12/19 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men C Res) Vipers   def. by   The Expendables 20 
16/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men C Res) 48     Damage Inc   def. by   Whooshka 65 
18/12/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men G) 39     Leprechauns   def.   Hendrickson Hubcaps 26 
18/12/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men G) 48     BBQ CHICKEN   def.   BNL 21 
18/12/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 36     Bulldogs   def. by   Vales (M) Cougars 48 
18/12/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G) 32     AKM   def.   TFS 27 
13/01/20 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men C Res) 32     Sonic Bang   def. by   Elite Street Ballers-Mon(1) 40 
13/01/20 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men C Res) 42     Damage Inc   def.   Vipers 27 
13/01/20 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men C Res) 50     The Privileged   def.   The Expendables 49 
15/01/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men G) BNL   vs   Sharks
15/01/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men G) TFS   vs   Bulldogs
15/01/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) AKM   vs   Leprechauns
15/01/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G) Meerkats   vs   BBQ CHICKEN
20/01/20 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men C Res) 25     Damage Inc   def. by   Elite Street Ballers-Mon(1) 33 
20/01/20 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men C Res) 44     Sonic Bang   def.   The Expendables 37 
20/01/20 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men C Res) 42     Vipers   def. by   Whooshka 46 
22/01/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men G) 28     Vales (M) Cougars   def. by   Meerkats 40 
22/01/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men G) 25     Leprechauns   def. by   TFS 33 
22/01/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 30     Sharks   def.   Hendrickson Hubcaps 16 
22/01/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G) 36     BBQ CHICKEN   def.   AKM 35 
29/01/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men G) 36     BNL   def. by   Leprechauns 40 
29/01/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men G) 32     Hendrickson Hubcaps   def. by   Bulldogs 40 
29/01/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 33     TFS   def.   BBQ CHICKEN 32 
29/01/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G) 37     Vales (M) Cougars   def.   Sharks 26 
31/01/20 (Fri) 18:20 (S19/20 All Abilities B/BR) 32     S.O.D.V Bears   def.   Sandown Cobra's White 14 
31/01/20 (Fri) 19:10 (S19/20 All Abilities B/BR) 32     Emerson Rangers   def. by   Gwb 36 
31/01/20 (Fri) 20:00 (S19/20 All Abilities B/BR) 22     Warriors   def. by   S.O.D.V Sherbrook Suns 23 
31/01/20 (Fri) 20:50 (S19/20 All Abilities B/BR) 33     Misfits Lakers   def.   Sandown Cobra's Red 30 
01/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold) 12     Titans Suns   def. by   Rowville Rockets B8 Grey 48 
01/02/20 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U10 Boys B ) 19     Berwick B10-Bullets   def.   Dingley 18 
01/02/20 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys B ) 13     Berwick B10-Slammers   def. by   Rowville Rockets B10 Black 40 
01/02/20 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U12 Boys C) 25     Berwick B12-Wolves   def.   DSD Dolphins B12 Red 14 
01/02/20 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R) 24     SE Stingers RG   def.   Berwick B12-All Stars 20 
01/02/20 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R) 20     SE Stingers RD   def. by   Vales U12 Lynx 38 
01/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys D) 17     Berwick B12-Flash   def.   Vales U12 Lions
01/02/20 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Boys B) 44     Rowville Rockets B14 Grey   def.   Vales U14 Panthers 36 
01/02/20 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys B1) 46     DSD Dolphins B14 Red   def.   Vales U14 Devils 39 
01/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys B) 37     Vales U14 Leopards   def.   Vales U14 Tigers 31 
01/02/20 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Girls A/AR) 37     Dandenong Stingrays   def.   Rowville Rockets G16 Yellow 31 
01/02/20 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Girls B1) 42     Berwick G16-Blitz   def.   OOBC 16G Lakers 12 
01/02/20 (Sat) 18:30 (S19/20 Sat U16 Boys C/C1) 35     Vales U16 Pirates   def.   OOBC 16B Cavs 12 
03/02/20 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men C Res) 51     The Expendables   def. by   Damage Inc 57 
03/02/20 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men C Res) 40     The Privileged   def.   Vipers 37 
03/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men C Res) 68     Elite Street Ballers-Mon(1)   def.   Whooshka 43 
05/02/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men G) 31     Meerkats   def.   TFS 23 
05/02/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men G) 48     Vales (M) Cougars   def.   Leprechauns 26 
05/02/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 22     BNL   def. by   AKM 32 
05/02/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G) 18     Sharks   def. by   Bulldogs 35 
07/02/20 (Fri) 18:20 (S19/20 All Abilities B/BR) 57     Sandown Cobra's White   def.   S.O.D.V Tigers 25 
07/02/20 (Fri) 19:10 (S19/20 All Abilities B/BR) 29     Eltham   def.   Warriors 25 
07/02/20 (Fri) 20:00 (S19/20 All Abilities B/BR) 20     Sandown Cobra's Red   def. by   S.O.D.V Sherbrook Suns 41 
07/02/20 (Fri) 20:50 (S19/20 All Abilities B/BR) 26     Misfits Lakers   def. by   S.O.D.V Bears 34 
08/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed Green) 6     Titans Stars   vs   OOBC 8M Pistons
08/02/20 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U8 Mixed Green) 22     Berwick B8-Celtics   def.   OOBC 8M Knicks
08/02/20 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys C ) 32     Vales U10 Jaguars   def.   Titans Kings
08/02/20 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U10 Boys D) 14     Berwick B10-Hoops   def. by   SE Stingers JM 44 
08/02/20 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Girls C) 22     Rowville Rockets G12 Yellow   vs   Rowville Rockets G12 Orange 22 
08/02/20 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R) 29     Vales U12 Lynx   def.   Rowville Rockets B12 Orange 28 
08/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys B/BR) 24     Berwick B12-Stealers   def.   DSD Dolphins B12 Green 18 
08/02/20 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Girls B/BR) 50     Vales G14 Lynx   def.   Rowville Rockets G14 Blue
08/02/20 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys B1) 19     Vales U14 Devils   def. by   Rowville Rockets B14 White 28 
08/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys C2) 16     Berwick B14-Lakers   def. by   Dingley warriors diamond 45 
08/02/20 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Girls B1) 27     OOBC 16G Lakers   def.   Rowville Rockets G16 Blue 22 
08/02/20 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys A/AR) 48     Kingston Basketball   def. by   DSD Dolphins B16 Blue 52 
10/02/20 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men C Res) 37     Vipers   def. by   Sonic Bang 54 
10/02/20 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men C Res) 44     Elite Street Ballers-Mon(1)   def.   The Privileged 35 
10/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men C Res) 26     Whooshka   def. by   The Expendables 48 
12/02/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men G) 32     BBQ CHICKEN   def. by   Vales (M) Cougars 41 
12/02/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men G) 63     AKM   def.   Hendrickson Hubcaps 15 
12/02/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 21     Bulldogs   def.   Meerkats 12 
12/02/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G) 30     TFS   def.   BNL 14 
14/02/20 (Fri) 18:20 (S19/20 All Abilities B/BR) 33     Emerson Rangers   def. by   Sandown Cobra's White 47 
14/02/20 (Fri) 19:10 (S19/20 All Abilities B/BR) 31     S.O.D.V Sherbrook Suns   def.   Gwb 27 
14/02/20 (Fri) 20:00 (S19/20 All Abilities B/BR) 33     S.O.D.V Bears   def. by   LIONS 34 
14/02/20 (Fri) 20:50 (S19/20 All Abilities B/BR) 18     Sandown Cobra's Red   def. by   Warriors 22 
15/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold) 26     OOBC 8M Warriors   def.   Rowville Rockets B8 Yellow 18 
15/02/20 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U10 Girls Open) 2     Berwick G10-Opals   def. by   Titans Heat 37 
15/02/20 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys B ) 21     Dingley   def.   Rowville Rockets B10 White 15 
15/02/20 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U10 Boys C ) 18     Rowville Rockets B10 Teal   def. by   Vales U10 Jaguars 22 
15/02/20 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Girls B) 30     OOBC 12G Heat   def.   Lysterfield Wolves G12 25 
15/02/20 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R) 36     Rowville Rockets B12 Orange   def.   Rowville Rockets B12 Gold 35 
15/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys B/BR) 51     Rowville Rockets B12 Aqua   def.   Saints Blue
15/02/20 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Boys B) 48     Rowville Rockets B14 Grey   def.   Vales U14 Tigers 24 
15/02/20 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys B1) 27     Titans Pistons   def. by   Beacy Bandits Gold 62 
15/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys B) 14     Vales U14 Leopards   def. by   OOBC 14B Celtics 45 
15/02/20 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Girls B) 28     Rowville Rockets G16 White   def. by   Rowville Rockets G16 Black 40 
15/02/20 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys E) 22     Rowville Rockets B16 Orange   def. by   Rowville Rockets B16 Blue 37 
17/02/20 (Mon) 18:50 (S19/20 Monday Men C Res) 47     Vipers   def. by   Elite Street Ballers-Mon(1) 63 
17/02/20 (Mon) 19:40 (S19/20 Monday Men C Res) 31     The Privileged   def. by   Damage Inc 45 
17/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 Monday Men C Res) 55     Sonic Bang   def. by   Whooshka 58 
19/02/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men G) 23     BNL   def. by   Meerkats 51 
19/02/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men G) 38     Sharks   def. by   BBQ CHICKEN 54 
19/02/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 19     Hendrickson Hubcaps   def. by   TFS 25 
19/02/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G) 15     Leprechauns   def. by   Bulldogs 34 
21/02/20 (Fri) 18:20 (S19/20 All Abilities B/BR) 22     Misfits Spartans   def. by   Warriors 24 
21/02/20 (Fri) 19:10 (S19/20 All Abilities B/BR) 73     S.O.D.V Sherbrook Suns   def.   S.O.D.V Tigers 47 
21/02/20 (Fri) 20:00 (S19/20 All Abilities B/BR) 38     Eltham   def.   Emerson Rangers 26 
21/02/20 (Fri) 20:50 (S19/20 All Abilities B/BR) 30     Gwb   vs   Sandown Cobra's White 30 
22/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold) 23     Rowville Rockets B8 Yellow   def.   DSD Dolphins Mx8 Pink 13 
22/02/20 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold) 16     Rowville Rockets B8 Blue   def. by   OOBC 8M Warriors 29 
22/02/20 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys B ) 13     Rowville Rockets B10 White   def. by   Berwick B10-Hornets 41 
22/02/20 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U10 Boys D) 15     Vales U10 Panthers   def. by   OOBC 10B Spurs 17 
22/02/20 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Girls B) 13     Lysterfield Wolves G12   def. by   Vales G12 Magic 41 
22/02/20 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R) 25     SE Stingers RD   def.   SE Stingers RG 17 
22/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys C) 36     Rowville Rockets B12 Yellow   def.   Berwick B12-Wolves 17 
22/02/20 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Girls B/BR) 8     Rowville Rockets G14 White   def. by   Rowville Rockets G14 Black 41 
22/02/20 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys B1) 27     Dingley   def. by   DSD Dolphins B14 Red 36 
22/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys B) 36     Titans Bucks   def.   Vales U14 Leopards 30 
22/02/20 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Boys E) 25     Rowville Rockets B16 Orange   def.   Rowville Rockets B16 Purple 23 
22/02/20 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Girls A/AR) 20     Rowville Rockets G16 Yellow   def.   Titans Aces
24/02/20 (Mon)
(Semi Final 1)
19:10 (S19/20 Monday Women C) 22     Saints   def.   Forfit 17 
24/02/20 (Mon)
(Semi Final 2)
20:00 (S19/20 Monday Women C) 40     Homenetmen   def.   Lil Rascals 23 
24/02/20 (Mon)
(Semi Final 1)
20:50 (S19/20 Monday Men E Res) 34     Gods Plan   def. by   Prawns 37 
26/02/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men G) 33     Sharks   def. by   AKM 47 
26/02/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men G) 25     Vales (M) Cougars   def. by   TFS 28 
26/02/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men G) 36     Meerkats   def.   Leprechauns 14 
26/02/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men G) 32     BNL   def.   Hendrickson Hubcaps 24 
28/02/20 (Fri) 18:20 (S19/20 All Abilities B/BR) 36     Emerson Rangers   def.   Misfits Spartans 26 
28/02/20 (Fri) 19:10 (S19/20 All Abilities B/BR) 36     LIONS   def.   Sandown Cobra's White 27 
28/02/20 (Fri) 20:00 (S19/20 All Abilities B/BR) 42     S.O.D.V Tigers   def.   Warriors 33 
28/02/20 (Fri) 20:50 (S19/20 All Abilities B/BR) 41     Gwb   def.   Sandown Cobra's Red 39 
29/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed Green) 11     OOBC 8M Knicks   def. by   Berwick B8-Suns 32 
29/02/20 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U8 Mixed Green) 24     Lysterfield Wolves U8   def.   Berwick B8-Celtics 19 
29/02/20 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys B ) 23     Rowville Rockets B10 White   def. by   Rowville Rockets B10 Black 43 
29/02/20 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U10 Boys C ) 31     Vales U10 Jaguars   def.   OOBC 10B Warriors 23 
29/02/20 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Girls B) 2     OOBC 12G Heat   def. by   Vales G12 Magic 35 
29/02/20 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R) 36     Rowville Rockets B12 Gold   def.   SE Stingers RG 35 
29/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys C) 29     Berwick B12-Wolves   def. by   Vales U12 Jaguars 48 
29/02/20 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Girls B/BR) 18     OOBC 14G Heat   def. by   Berwick G14-Cheetahs 40 
29/02/20 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys B1) 27     Rowville Rockets B14 White   def. by   Dingley 44 
29/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys B) 30     Rowville Rockets B14 Black   def.   Vales U14 Leopards 24 
29/02/20 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Girls B) 18     Berwick G16-Foxes   def. by   Rowville Rockets G16 White 20 
02/03/20 (Mon)
(Preliminary)
19:00 (S19/20 Monday Men F Res) 26     Hoops R Us   def. by   Brick City 36 
02/03/20 (Mon)
(Preliminary)
20:00 (S19/20 Monday Men F) 44     Wasps   def. by   Gideons Warriors 46 
04/03/20 (Wed)
(Semi Final 2)
19:00 (S19/20 Wednesday Men F Res) 44     Raptors(Wed)   def.   Jam Wow 32 
04/03/20 (Wed)
(Semi Final 1)
19:50 (S19/20 Wednesday Men F Res) 40     Confusion   def.   Ankle Insurance 27 
13/03/20 (Fri)
(Qualifying Final)
18:20 (S19/20 All Abilities B/BR)   Warriors   vs   Sandown Cobra's Red  
13/03/20 (Fri)
(Elimination Final)
19:10 (S19/20 All Abilities B/BR)   Eltham   vs   S.O.D.V Sherbrook Suns  
13/03/20 (Fri)
(Qualifying Final)
20:00 (S19/20 All Abilities B/BR)   Misfits Lakers   vs   Gwb  
14/03/20 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold)   Vales U8 Jaguars   vs   OOBC 8M Warriors  
14/03/20 (Sat)
(Qualifying Final)
09:20 (S19/20 Sat U10 Girls Open)   Berwick G10-Sparks   vs   Berwick G10-Swifts  
14/03/20 (Sat)
(Semi Final 1)
10:10 (S19/20 Sat U10 Boys C )   Vales U10 Jaguars   vs   OOBC 10G Pistons  
14/03/20 (Sat)
(Semi Final 2)
11:00 (S19/20 Sat U12 Girls B)   Rowville Rockets G12 White   vs   Vales G12 Magic  
14/03/20 (Sat)
(Semi Final 2)
11:50 (S19/20 Sat U12 Girls C)   Rowville Rockets G12 Yellow   vs   Rowville Rockets G12 Orange  
14/03/20 (Sat)
(Qualifying Final)
12:40 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R)   Rowville Rockets B12 Gold   vs   Rowville Rockets B12 Orange  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final)
13:30 (S19/20 Sat U14 Girls B/BR)   Rowville Rockets G14 White   vs   OOBC 14G Heat  
14/03/20 (Sat)
(Semi Final 1)
14:20 (S19/20 Sat U14 Boys B1)   Beacy Bandits Gold   vs   Rowville Rockets B14 White  
14/03/20 (Sat)
(Semi Final 1)
15:10 (S19/20 Sat U16 Girls C)   Rowville Rockets G16 Green   vs   Berwick G16-Spurs  
14/03/20 (Sat)
(Semi Final 2)
16:00 (S19/20 Sat U16 Boys B1)   Titans Spurs   vs   DSD Dolphins B16 Green  
21/03/20 (Sat) 09:30 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold)   Rowville Rockets B8 Yellow   vs   Vales U8 Jaguars