Dandenong Court 4

Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
16/09/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men C Res) 34     Vipers   def.   Benchwarmers 32 
16/09/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men C Res) 40     Damage Inc   def.   Elite Street Ballers-Mon(1) 33 
16/09/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men C Res) 46     Sonic Bang   def.   The Expendables 40 
16/09/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men C Res) 20     Vales (M) YTB   def.   The redeem team
17/09/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women C) 31     Shooting Stars   def.   Berwick Sweethearts 30 
17/09/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women C) 33     Raiders   def.   Rockettes 28 
17/09/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) 29     Berwick Bullets   def.   Gremlins 21 
18/09/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men C) 50     DSD Dolphins M5   def.   TIGERS 44 
18/09/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men C) 24     Ballerz   def. by   Juvi-Crew 47 
18/09/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men C) 56     Hallam Hawks Wed-Men   def.   Madmen 27 
18/09/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men C) 36     ESB Vice City   def.   Mighty Ducks 23 
19/09/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men B/BR) 40     Scorptec Scorpions (BR)   def.   Wah Chin 32 
19/09/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men C) 28     DSD Dolphins M1   def. by   Mavs 29 
19/09/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men C) 34     Duplex   def. by   Larry Bird 39 
23/09/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men C Res) 33     Elite Street Ballers-Mon(1)   def. by   Vales (M) YTB 58 
23/09/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men C Res) 37     Benchwarmers   def. by   Deen Team 53 
23/09/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men C Res) 30     Damage Inc   vs   Lions 30 
23/09/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men C Res) 30     Dragons-Mon   def.   The Expendables 20 
23/09/19 (Mon) 22:00 (S19/20 Monday Men C Res) 34     Level up   def.   Vipers 28 
24/09/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women C) 25     Raiders   def.   Gremlins 17 
24/09/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women C) 29     Shooting Stars   def. by   JOCS 37 
25/09/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men C) 26     ESB Vice City   def. by   Juvi-Crew 45 
25/09/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men C) 29     TIGERS   def. by   Hallam Hawks Wed-Men 61 
25/09/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men C) 29     Mighty Ducks   def. by   N.P.C. 30 
25/09/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men C) 34     Ballerz   def. by   DSD Dolphins M5 48 
26/09/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men C) 20     Larry Bird   def.   United Nations
26/09/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men C) 43     Marvel (BR)   def. by   South East Stealers 49 
26/09/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men B/BR) 68     Hairline Airlines (B)   def.   Wedge 2 34 
30/09/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men E Res) 31     Wildcats (Mon)   def. by   Prawns 36 
30/09/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men E Res) 15     Gods Plan   def. by   Quantum Leap 49 
30/09/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men E Res) 42     EH Panthers M-2   def.   Elite Street Ballers-Mon(2) 27 
30/09/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men E Res) 24     PAWIS   def. by   Scared Shotless 47 
30/09/19 (Mon) 22:00 (S19/20 Monday Men E Res) 34     Elite Street Ballers-Mon(3)   def. by   The Rivets 75 
01/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women B) 33     Berwick Bullets   def. by   Flames Unified 51 
01/10/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 41     Chaos Allstars   def.   Phantoms 37 
02/10/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men E) 38     Speckies   def.   No Sesame All Street 36 
02/10/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men E) 18     Flint Tropics(Wed)   def. by   Heavy D 31 
02/10/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men E) 66     D'Andrea Devils   def.   H.S.M.E.C 55 
02/10/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men E) 28     PPS   def. by   FLASHH 44 
03/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 Thursday Men C) 41     Wah Chin   vs   South East Stealers 41 
03/10/19 (Thu) 19:50 (S19/20 Thursday Men C) 27     DSD Dolphins M1   def.   Big Baller Boys 24 
03/10/19 (Thu) 20:40 (S19/20 Thursday Men C) 37     Duplex   def. by   Marvel (BR) 43 
03/10/19 (Thu) 21:30 (S19/20 Thursday Men C) Mavs   def. by   Larry Bird 20 
05/10/19 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 38     Berwick B8-Sonics   def.   Berwick B8-Nuggets
05/10/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys C ) 17     SE Stingers JM   def. by   OOBC 10B Warriors 42 
05/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys C ) 26     Titans Kings   def.   Berwick B10-Bulls 18 
05/10/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Boys C) 12     Vales U12 Wildcats   def. by   DSD Dolphins B12 Red 13 
05/10/19 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys C) 12     Berwick B12-Wolves   def. by   Titans Magic 20 
05/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 18     OOBC 14G Heat   def.   Berwick G14-Bellbirds 15 
05/10/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U14 Boys C1) 31     DSD Dolphins B14 Maroon   def. by   Mustangs B14 35 
05/10/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys C ) 36     Rowville Rockets B14 Gold   def.   OOBC 14B Clippers 28 
05/10/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys E) 14     Lysterfield Wolves B14   def. by   Titans Tornadoes 34 
05/10/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U14 Boys E) 13     Berwick B14-Gators   def. by   Titans Bullets 19 
05/10/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Girls C) 32     OOBC 16G Lakers   def.   Little Crete Flyers 16 
05/10/19 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 17     Vales U16 Pirates   def. by   Dingley warriors 20 
05/10/19 (Sat) 18:50 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 21     Titans Wildcats   def. by   Vales U16 Cheetahs 33 
06/10/19 (Sun) 15:00 (S19/20 Sun U18 Boys D) 34     Vales U18 Pirates   def. by   EH Panthers B18-3 70 
06/10/19 (Sun) 15:50 (S19/20 Sun U18 Boys C) 25     Berwick B18-Boomaz   def. by   Titans Thunder 45 
06/10/19 (Sun) 16:40 (S19/20 Sun U23 Men B) 57     Rowville Rockets M23.4   def.   Vales M23 Phoenix 37 
06/10/19 (Sun) 17:30 (S19/20 Sun Mixed D) 36     Mercury   def. by   The Bricklayers 40 
06/10/19 (Sun) 18:20 (S19/20 Sun Mixed E) 28     Boomshakalaka   def. by   Top Deck 32 
07/10/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Women B) 15     Valiants   def. by   The Dolls 16 
07/10/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Women B) 25     Blue Stars Mon-W   def. by   Bluebells 30 
07/10/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Women B) 22     Swift   def. by   United Mon-W1 23 
07/10/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men B Res) 47     Oilers   def.   EH Panthers M-3 31 
07/10/19 (Mon) 22:00 (S19/20 Monday Men E Res) 18     Elite Street Ballers-Mon(3)   def. by   Quantum Leap 30 
08/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women B) 31     Chaos Allstars   def. by   Flames Unified 46 
08/10/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 17     NWA-Tues-Women   def. by   Vales (W) Rockettes 53 
09/10/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D) 45     Drifters   def. by   Raiders 48 
09/10/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D) 43     Blazers   vs   Blue balls 43 
09/10/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D) 35     Sisterhood of the Travelling Pants   def. by   Regulators 52 
09/10/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D) 39     Berwick - MW2   def. by   The redeem team 59 
10/10/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E) 37     PD CREWS   def. by   Triple Doubles 42 
10/10/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E) 32     The Dogs   def.   Blue Chips 29 
10/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E) 36     Optimus Dimes   def. by   Trust The Process(Thursday) 39 
10/10/19 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men E) 36     Oddballers   def. by   The Killers 44 
12/10/19 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 17     Berwick B8-Cubs   def.   Titans Stars 12 
12/10/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys C ) 20     OOBC 10B Warriors   def.   Titans Kings 19 
12/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys C ) 30     Rowville Rockets B10 Titanium   def.   SE Stingers JM 16 
12/10/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Boys C) 9     Rowville Rockets B12 Teal   def. by   Rowville Rockets B12 Purple 32 
12/10/19 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys C) 18     Berwick B12-Wolves   def.   Vales U12 Wildcats 14 
12/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 12     Titans Flames   def. by   Vales G14 Magic 40 
12/10/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 10     Berwick G14-Bellbirds   def. by   DSD Dolphins G14 Blue 23 
12/10/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys C ) 8     Berwick B14-Ninjas   def. by   DSD Dolphins B14 Green 33 
12/10/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U16 Girls B) 39     DSD Dolphins G16 Blue   def.   Rowville Rockets G16 Blue 18 
12/10/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U14 Boys E) 33     Titans Giants   def.   Rowville Rockets B14 Yellow
12/10/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 93     Dingley Warriors Red (New)   def.   Berwick B16-Thunder 28 
12/10/19 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys C/C1) 53     OOBC 16B Lakers   def.   DSD Dolphins B16 Teal 49 
13/10/19 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys D) 21     Titans Hornets   def. by   Rowville Rockets B18.6 24 
13/10/19 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 26     Rowville Rockets G18 Black   def. by   Berwick G23-Tigers 28 
13/10/19 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men B) 43     Rowville Rockets M23.4   def.   Lysterfield Wolves M23 39 
13/10/19 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed E) 42     CRUSADERS   def.   TRIBE 40 
13/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed D) Peanuts   def. by   Shabooyah 20 
14/10/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Women B) 32     Wildcats   def.   Blue Stars Mon-W 24 
14/10/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Women B) 23     Elite Street Ballers   def.   The Dolls 14 
14/10/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Women B) 22     Bluebells   def. by   Swift 28 
14/10/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Women B) 27     United Mon-W1   def.   Valiants 18 
15/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women B) 35     Phantoms   def.   NWA-Tues-Women 12 
15/10/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 31     Berwick Bullets   def.   Chaos Allstars 28 
16/10/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D) 20     Blue balls   def.   The redeem team
16/10/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D) 59     Raiders   def.   Sisterhood of the Travelling Pants 42 
16/10/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D) 39     Ballerz   def. by   Berwick - MW2 45 
16/10/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D) 46     Blazers   def.   Drifters 41 
17/10/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E) 64     Oddballers   def.   M Town 46 
17/10/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E) 30     PD CREWS   def. by   Optimus Dimes 36 
17/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E) 27     The Dogs   def. by   Triple Doubles 42 
17/10/19 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men E) 48     Trust The Process(Thursday)   def.   Blue Chips 28 
19/10/19 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 2     Berwick B8-Nuggets   def. by   OOBC 8M Heat 24 
19/10/19 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold) 28     OOBC 8M Warriors   def.   Rowville Rockets B8 Grey 16 
19/10/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys C ) 16     Titans Kings   def. by   Dingley 49 
19/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys C ) 17     Rowville Rockets B10 Titanium   def. by   Vales U10 Jaguars 28 
19/10/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Boys C) 31     Kingston Basketball Teal   def. by   Titans Magic 37 
19/10/19 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys C) 2     Rowville Rockets B12 Purple   def. by   Berwick B12-Tigers 44 
19/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys C) 19     Vales U12 Wildcats   def. by   Vales U12 Panthers 32 
19/10/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 34     DSD Dolphins G14 Blue   def.   Vales G14 Magic 12 
19/10/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys C ) 33     DSD Dolphins B14 Green   def.   Saints White 21 
19/10/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys B) 26     Rowville Rockets B14 White   def. by   Vales U14 Tigers 38 
19/10/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U14 Boys E) 25     Rowville Rockets B14 Orange   def.   Rowville Rockets B14 Yellow
19/10/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys B) 38     Dingley warriors   def. by   OOBC 16B Warriors 44 
19/10/19 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys C/C1) 30     Rowville Rockets B16 Green   def.   OOBC 16B Lakers 28 
20/10/19 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys C) 29     EH Panthers B18-1   def. by   Titans Foxes 58 
20/10/19 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 42     Rowville Rockets G18 Red   def.   Berwick G23-Lightning 36 
20/10/19 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men C) 30     MC Jaguars   def. by   Titans Warriors 60 
20/10/19 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed D) 36     Chaos Allstars   def. by   The Bricklayers 42 
20/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed D) 22     Mercury   def. by   Shabooyah 23 
21/10/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Women B) 41     Bluebells   def.   Valiants 24 
21/10/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Women B) 26     The Dolls   def.   Swift 22 
21/10/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Women B) 20     United Mon-W1   def. by   Blue Stars Mon-W 32 
21/10/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men B) 53     Whack Whack   def.   NFC 51 
22/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women B) 18     NWA-Tues-Women   def. by   Berwick Bullets 34 
22/10/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 28     Chaos Allstars   def. by   Vales (W) Rockettes 35 
22/10/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) 26     Lady Lemons   def. by   Shooting Stars 53 
23/10/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D) 56     The redeem team   def.   Raiders 41 
23/10/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D) 17     Blue balls   def. by   Ballerz 39 
23/10/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D) 50     Sisterhood of the Travelling Pants   def.   Blazers 40 
23/10/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D) 36     Berwick - MW2   def. by   Drifters 42 
24/10/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E) 43     Elite Street Ballers 1   def.   PD CREWS 21 
24/10/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E) 51     United Nations   def.   Oddballers 41 
24/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E) 27     Trust The Process(Thursday)   def.   The Dogs 22 
24/10/19 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men E) 43     Triple Doubles   def.   Elite Street Boozers 35 
26/10/19 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 10     OOBC 8M Raptors   def. by   Berwick B8-Nuggets 12 
26/10/19 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold) 23     Kingston Basketball   def.   Rowville Rockets M8 Green 10 
26/10/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys C ) 24     Rowville Rockets B10 Black   def. by   Berwick B10-Slammers 31 
26/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys D) 12     Titans Clippers   def. by   Little Crete Stars 25 
26/10/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U10 Boys E ) 10     Berwick B10-Storms   def. by   DSD Dolphins B10 Green 11 
26/10/19 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 34     Rowville Rockets B12 White   def.   Rowville Rockets B12 Teal 14 
26/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 30     Vales U12 Wildcats   def.   OOBC 12B Spurs
26/10/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U14 Girls B/BR) 12     Rowville Rockets G14 Blue   def. by   Rowville Rockets G14 Black 63 
26/10/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys C ) 27     DSD Dolphins B14 Black   def. by   Berwick B14-Warriors 52 
26/10/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys C ) 42     Saints White   def.   Berwick B14-Barbarians 21 
26/10/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U16 Boys B) 53     DSD Dolphins B16 Black   def.   Beacy Bandits B16-1 31 
26/10/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys B) 42     Vales U16 Eagles   def. by   Vales U16 Jaguars 48 
27/10/19 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys C) 43     Rowville Rockets B18.4   def. by   Rowville Rockets B18.5 45 
27/10/19 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 32     Rowville Rockets W23.3   def.   Saints Emeralds 23 
27/10/19 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men B) 60     Rowville Rockets M23.4   def.   Lysterfield Wolves M23 31 
27/10/19 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed D) 31     Fob Rolls   def.   Shabooyah 24 
27/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed D) 41     Mercury   def.   CF Astro 31 
28/10/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Women B) 22     Swift   def. by   Valiants 26 
28/10/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Women B) 14     Bluebells   def. by   Blue Stars Mon-W 19 
28/10/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Women B) 17     The Dolls   def. by   United Mon-W1 35 
28/10/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men B) 47     NFC   def. by   Court Kingz-Mon 51 
29/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women B) 26     Chaos Allstars   def. by   NWA-Tues-Women 33 
29/10/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women C) 32     Berwick Sweethearts   def.   Shaq Attack 24 
29/10/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women B) Jackaroos   vs   Noble Park Bears 2
30/10/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D) 25     Ballerz   def. by   The redeem team 29 
30/10/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D) 26     Drifters   def. by   Blue balls 27 
30/10/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D) 37     Sisterhood of the Travelling Pants   def. by   Berwick - MW2 48 
30/10/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D) 69     Raiders   def.   Blazers 60 
31/10/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E) 29     PD CREWS   vs   Oddballers 29 
31/10/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E) 49     Trust The Process(Thursday)   def.   Elite Street Ballers 1 34 
31/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E) 39     Elite Street Boozers   def. by   The Dogs 54 
31/10/19 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men E) 48     Triple Doubles   def. by   United Nations 65 
06/11/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D) 58     The redeem team   def.   Blazers 54 
06/11/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D) 54     Blue balls   def.   Sisterhood of the Travelling Pants 43 
06/11/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D) 55     Raiders   def.   Berwick - MW2 47 
06/11/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D) 36     Ballerz   def. by   Drifters 47 
07/11/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E) 47     The Dogs   def.   Elite Street Boozers 30 
07/11/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E) 18     Trust The Process(Thursday)   def. by   Triple Doubles 32 
07/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E) 65     United Nations   def.   PD CREWS 24 
07/11/19 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men E) 53     Elite Street Ballers 1   def.   Oddballers 20 
09/11/19 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U8 Mixed Green) 9     Kingston Basketball   vs   Rowville Rockets B8 Yellow
09/11/19 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U10 Boys C ) 41     Berwick B10-Bulls   def.   Rowville Rockets B10 Teal 18 
09/11/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys E ) 6     Berwick B10-Giants   def. by   Hampton Park U10 10 
09/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys E ) 4     Vales U10 Pumas   def. by   Lysterfield Wolves B10 16 
09/11/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 29     Dingley warriors   def.   OOBC 12B Spurs
09/11/19 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 18     EH Panthers B12-1   def.   Rowville Rockets B12 White 12 
09/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R) 24     SE Stingers RD   def. by   Kingston Basketball Purple 37 
09/11/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U14 Girls B/BR) 40     Berwick G14-Cheetahs   def.   Rowville Rockets G14 White 21 
09/11/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys C ) 37     Berwick B14-Warriors   def. by   Rowville Rockets B14 Silver 48 
09/11/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys C2) 19     Berwick B14-Lakers   def. by   Vales U14 Lions 22 
09/11/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U14 Boys D) 16     OOBC 14B Cavs   def. by   Titans Tornadoes 28 
09/11/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys B) 32     Vales U16 Eagles   def. by   Dingley warriors 61 
09/11/19 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 26     Rowville Rockets B16 Yellow   def.   DSD Dolphins B16 Orange 19 
10/11/19 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys C) 18     EH Panthers B18-1   def. by   DSD Dolphins B18 Purple 34 
10/11/19 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U18 Boys B) 38     Rowville Rockets B18.2   def. by   OOBC 18B Clippers 44 
10/11/19 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men B) 46     Waverley Wolves   def. by   Vales M23 Phoenix 87 
10/11/19 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun U23 Men C) 47     Berwick B23-Viperz   def.   MC Jaguars 36 
10/11/19 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed D) 43     Fob Rolls   def.   CF Astro 21 
11/11/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Women B) 18     The Dolls   def. by   Valiants 28 
11/11/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Women B) 47     Blue Stars Mon-W   def.   Swift 18 
11/11/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Women B) 12     United Mon-W1   def. by   Bluebells 27 
11/11/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men B) 48     Court Kingz-Mon   def. by   Whack Whack 58 
12/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women B) 25     NWA-Tues-Women   def. by   Flames Unified 49 
12/11/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 23     Phantoms   def.   Noble Park Bears 2 11 
12/11/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) 17     Gremlins   def. by   Shooting Stars 19 
13/11/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D) 44     The redeem team   def.   Drifters 33 
13/11/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D) 40     Sisterhood of the Travelling Pants   def. by   Raiders 45 
13/11/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D) 53     Blazers   def.   Ballerz 49 
13/11/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D) 45     Berwick - MW2   def.   Blue balls 33 
14/11/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E) 53     Trust The Process(Thursday)   def.   PD CREWS 26 
14/11/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E) 53     Elite Street Boozers   def. by   United Nations 66 
14/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E) 40     The Dogs   def.   Oddballers 39 
14/11/19 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men E) 30     Elite Street Ballers 1   def. by   Triple Doubles 35 
16/11/19 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U8 Mixed Green) 6     Berwick B8-Sonics   def. by   Rowville Rockets B8 Yellow 16 
16/11/19 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U10 Girls Open) 21     Berwick G10-Sparks   def.   Titans Heat
16/11/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Girls Open) 24     Rowville Rockets G10 Black   def.   OOBC 10G Warriors
16/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys D1) 25     OOBC 10B Clippers   def.   OOBC 10B Heat 22 
16/11/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 17     Rowville Rockets B12 White   def. by   Rowville Rockets B12 Titanium 32 
16/11/19 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 10     Rowville Rockets B12 Purple   def. by   OOBC 12B Spurs 18 
16/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R) 26     Rowville Rockets B12 Gold   def. by   Rowville Rockets B12 Orange 32 
16/11/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U14 Girls B/BR) 21     OOBC 14G Clippers   def. by   Rowville Rockets G14 Blue 30 
16/11/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys B1) 35     DSD Dolphins B14 Red   def.   Vales U14 Devils 30 
16/11/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys C1) 19     Maranatha Marvels   def. by   Rowville Rockets B14 Green 36 
16/11/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U14 Boys D) 43     Berwick B14-Pythons   def.   Titans Bullets 11 
16/11/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys B) 34     Vales U16 Jaguars   def. by   Little Crete United 53 
16/11/19 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 45     Beacy Bandits B16-1   def.   Vales U16 Tigers 33 
17/11/19 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys C) 27     Rowville Rockets B18.5   def. by   EH Panthers B18-1 29 
17/11/19 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 32     Berwick G23-Lightning   def. by   Berwick G23-Jets 49 
17/11/19 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men C) 39     Titans Warriors   def.   MC Jaguars 35 
17/11/19 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed D) 28     Shabooyah   def. by   The Bricklayers 44 
17/11/19 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed D) 41     Chaos Allstars   def.   Mercury 37 
18/11/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Women B) 20     The Dolls   def. by   Bluebells 21 
18/11/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Women B) 30     United Mon-W1   def. by   Swift 34 
18/11/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Women B) 14     Valiants   def. by   Blue Stars Mon-W 46 
18/11/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men B) 131     Whack Whack   def.   Kombat Kings 88 
19/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women B) 46     Vales (W) Rockettes   def.   NWA-Tues-Women 21 
19/11/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 32     Berwick Bullets   def. by   Jackaroos 36 
19/11/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) 26     Rockettes   def. by   Shooting Stars 35 
20/11/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D) 43     Drifters   def.   Blazers 36 
20/11/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D) 68     The redeem team   def.   Berwick - MW2 48 
20/11/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D) 47     Sisterhood of the Travelling Pants   def. by   Ballerz 48 
20/11/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D) 56     Blue balls   def. by   Raiders 64 
21/11/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E) 26     United Nations   def. by   The Dogs 41 
21/11/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E) 52     Triple Doubles   def.   PD CREWS 26 
21/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E) 38     Trust The Process(Thursday)   vs   Oddballers 38 
21/11/19 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men E) 54     Elite Street Ballers 1   def.   Elite Street Boozers 40 
23/11/19 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U8 Mixed Green) 18     Rowville Rockets M8 Green   def. by   Titans Suns 25 
23/11/19 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 12     OOBC 8M Knicks   def.   Berwick M8-Dragonflys
23/11/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys D) 32     SE Stingers JM   def.   Berwick B10-Hoops 12 
23/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys D1) 9     Berwick B10-Storms   def. by   Berwick B10-Bears 24 
23/11/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Girls B) 5     Rowville Rockets G12 Orange   def. by   OOBC 12G Pistons 17 
23/11/19 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 30     EH Panthers B12-1   def.   Dingley warriors 14 
23/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 12     Berwick B12-Lions   def. by   Rowville Rockets B12 Silver 24 
23/11/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U12 Boys E) 33     Berwick B12-Stars   def.   Berwick B12-Wizards 16 
23/11/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys C2) 27     Titans Jazz   def.   Dingley warriors 25 
23/11/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys C ) 45     DSD Dolphins B14 Green   def. by   Berwick B14-Warriors 48 
23/11/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U14 Boys D) 12     Titans Giants   def. by   DSD Dolphins B14 Orange 36 
23/11/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys B) 59     Little Crete United   def.   Vales U16 Eagles 27 
24/11/19 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys C) 40     EH Panthers B18-1   def.   Rowville Rockets B18.4 22 
24/11/19 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 45     Berwick G23-Tigers   def.   Titans Firebirds 22 
24/11/19 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men A1) 47     Rowville Rockets M23.5   def.   Dingley warriors 37 
24/11/19 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed D) 17     The Bricklayers   def. by   Fifty Shades of Klay 49 
24/11/19 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed D) 33     Mercury   def. by   Fob Rolls 53 
25/11/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Women B) 15     The Dolls   def. by   Blue Stars Mon-W 27 
25/11/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Women B) 20     Swift   def.   Bluebells
25/11/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Women B) 14     Valiants   def. by   United Mon-W1 17 
25/11/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men B) 52     Whack Whack   def. by   Hawks 70 
26/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women B) 19     NWA-Tues-Women   def. by   Noble Park Bears 2 22 
26/11/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 27     Jackaroos   def. by   Vales (W) Rockettes 40 
26/11/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) 21     Gremlins   def.   Raiders 19 
27/11/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D) 48     Blue balls   vs   Blazers 48 
27/11/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D) 48     Drifters   def. by   Berwick - MW2 54 
27/11/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D) 56     The redeem team   def.   Sisterhood of the Travelling Pants 33 
27/11/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D) 36     Raiders   def. by   Ballerz 42 
28/11/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E) 67     Elite Street Boozers   def.   PD CREWS 59 
28/11/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E) 30     Triple Doubles   def. by   The Dogs 45 
28/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E) 35     Oddballers   def. by   Elite Street Ballers 1 48 
28/11/19 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men E) 58     United Nations   def.   Trust The Process(Thursday) 47 
30/11/19 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U8 Mixed Green) 16     Vales U8 Leopards   def.   Berwick B8-Celtics
30/11/19 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 6     OOBC 8M Heat   def. by   Berwick G8-Lightning 14 
30/11/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys D1) 20     Titans Blazers   def.   Berwick B10-Storms
30/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys D) 18     Vales U10 Panthers   def.   Berwick B10-Hoops 15 
30/11/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Girls B) 28     Lysterfield Wolves G12   def.   OOBC 12G Heat 14 
30/11/19 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 5     OOBC 12B Spurs   def. by   EH Panthers B12-1 39 
30/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys D) 23     Berwick B12-Bulldogs   def. by   Titans Tiapans 26 
30/11/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 14     Rowville Rockets G14 Orange   def.   Vales G14 Magic 12 
30/11/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys D) 28     OOBC 14B Cavs   def. by   Titans Bullets 46 
30/11/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys D) 33     Saints Green   vs   Berwick B14-Pythons 33 
30/11/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 34     Vales U16 Cheetahs   def. by   Titans Fury 50 
30/11/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 26     Saints Black   def. by   Dingley Warriors Red (New) 34 
01/12/19 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys C) 51     Rowville Rockets B18.7   def.   OOBC 18B Mavericks 48 
01/12/19 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 32     Rowville Rockets W23.3   def. by   Vales (W23) Tigers 35 
01/12/19 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men B) 52     Vales M23 Phoenix   def.   Rowville Rockets M23.4 36 
01/12/19 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed D) 35     Chaos Allstars   def. by   Fob Rolls 68 
01/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed E) 25     TRIBE   def. by   Royal Hustlers 29 
02/12/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Women B) 30     Swift   def. by   The Dolls 35 
02/12/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Women B) 25     Blue Stars Mon-W   def.   United Mon-W1 20 
02/12/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Women B) 11     Valiants   def. by   Bluebells 19 
02/12/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men B) 62     24th Infantry   def.   Court Kingz-Mon 39 
03/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women B) 31     Flames Unified   def.   Chaos Allstars 17 
03/12/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 22     Noble Park Bears 2   def.   Berwick Bullets 21 
03/12/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) 38     Lady Lemons   def. by   Shaq Attack 39 
04/12/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D) 40     Ballerz   def. by   Blue balls 63 
04/12/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D) 44     Raiders   def.   The redeem team 34 
04/12/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D) 50     Sisterhood of the Travelling Pants   def. by   Drifters 57 
04/12/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D) 47     Berwick - MW2   def. by   Blazers 58 
05/12/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E) 37     Triple Doubles   def. by   Oddballers 68 
05/12/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E) 68     Trust The Process(Thursday)   def.   Elite Street Boozers 36 
05/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E) 26     PD CREWS   def. by   The Dogs 47 
05/12/19 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men E) 37     Elite Street Ballers 1   def. by   United Nations 51 
07/12/19 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold) 14     OOBC 8M Warriors   def. by   Vales U8 Jaguars 32 
07/12/19 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed Green) 14     Vales U8 Bobcats   def. by   Titans Stars 24 
07/12/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys D1) 4     Rowville Rockets B10 Bronze   def. by   Titans Blazers 19 
07/12/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys D) 13     OOBC 10B Spurs   def.   Vales U10 Panthers 12 
07/12/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Girls B) 22     OOBC 12G Pistons   def.   OOBC 12G Heat
07/12/19 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 35     Rowville Rockets B12 Silver   def.   Rowville Rockets B12 White 25 
07/12/19 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 14     Dingley warriors   def. by   Berwick B12-Lions 20 
07/12/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 26     Berwick G14-Bellbirds   def.   Berwick G14-Monarchs 11 
07/12/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys C1) 22     Kingston Basketball Teal   def. by   DSD Dolphins B14 Black 31 
07/12/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U16 Girls B) 13     Rowville Rockets G16 Black   def. by   DSD Dolphins G16 Blue 40 
07/12/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U14 Boys C ) 49     Mustangs B14   vs   Berwick B14-Warriors 49 
07/12/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Girls B1) 37     Berwick G16-Blitz   def.   Titans Mystics 19 
07/12/19 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys B) 56     Titans Bulls   def.   Vales U16 Jaguars 42 
08/12/19 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys C) 41     OOBC 18B Mavericks   def.   EH Panthers B18-1 28 
08/12/19 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 38     Berwick G23-Lightning   def. by   Berwick G23-Nets 65 
08/12/19 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men B) 51     Rowville Rockets M23.4   def.   Nic and the rest 39 
08/12/19 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed D) 21     Shabooyah   def. by   CF Astro 35 
08/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed D) 44     Fifty Shades of Klay   def.   Fob Rolls 41 
09/12/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Women B) 21     United Mon-W1   def.   The Dolls 15 
09/12/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Women B) 25     Blue Stars Mon-W   def. by   Bluebells 26 
09/12/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Women B) 15     Valiants   def. by   Swift 26 
09/12/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men B) 56     24th Infantry   def. by   Whack Whack 61 
10/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women B) 32     NWA-Tues-Women   def.   Phantoms 19 
10/12/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 26     Chaos Allstars   def. by   Berwick Bullets 41 
10/12/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) 19     Berwick Sweethearts   def. by   Rockettes 47 
11/12/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D) 52     Blazers   def.   Sisterhood of the Travelling Pants 41 
11/12/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D) 47     Berwick - MW2   def.   Ballerz 38 
11/12/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D) 48     Raiders   def.   Drifters 41 
11/12/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D) 29     The redeem team   def. by   Blue balls 41 
12/12/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E) 56     Oddballers   def.   United Nations 40 
12/12/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E) 56     Elite Street Boozers   def.   Triple Doubles 42 
12/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E) 19     PD CREWS   def. by   Elite Street Ballers 1 44 
12/12/19 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men E) 32     The Dogs   def.   Trust The Process(Thursday) 17 
14/12/19 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U8 Mixed Green) 31     Kingston Basketball   def.   OOBC 8M Heat
14/12/19 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed Silver) 22     Vales U8 Leopards   def.   Rowville Rockets G8 Red
14/12/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys D1) 22     OOBC 10B Clippers   def.   Titans Blazers 10 
14/12/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys D) 16     Berwick B10-Hoops   def. by   OOBC 10B Spurs 24 
14/12/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Boys C) 20     DSD Dolphins B12 Red   def. by   Rowville Rockets B12 Yellow 31 
14/12/19 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 20     Rowville Rockets B12 Silver   def. by   Dingley warriors 34 
14/12/19 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 35     Rowville Rockets B12 Titanium   def.   EH Panthers B12-1 31 
14/12/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U14 Boys C2) 48     DSD Dolphins B14 Maroon   def.   Titans Jazz 20 
14/12/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys C ) 20     Saints White   def.   DSD Dolphins B14 Green
14/12/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys C ) 58     Berwick B14-Warriors   def.   OOBC 14B Clippers 28 
14/12/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 58     OOBC 16B Lakers   def.   Saints Black 36 
14/12/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 22     Vales U16 Cheetahs   def. by   EH Panthers B16-1 51 
15/12/19 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys D) 34     BOOM Boys   def.   Hampton Park B18 13 
15/12/19 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 35     Vales (W23) Tigers   def.   Saints Emeralds 15 
15/12/19 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men C) 41     Bricklayers   def.   Lysterfield Wolves M23 32 
15/12/19 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed D) 35     The Bricklayers   def.   Chaos Allstars 29 
15/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed D) 37     Fob Rolls   def.   Top Deck 36 
16/12/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Women B) 9     Bluebells   def. by   United Mon-W1 30 
16/12/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Women B) 33     Swift   def. by   Blue Stars Mon-W 39 
16/12/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Women B) 27     Valiants   def.   The Dolls 25 
16/12/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men B) 38     Court Kingz-Mon   def. by   Hawks 40 
17/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women B) 33     Vales (W) Rockettes   def. by   Chaos Allstars 44 
17/12/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 14     Noble Park Bears 2   def. by   Flames Unified 32 
17/12/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) 36     JOCS   def.   Rockettes 22 
18/12/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D) 47     Blue balls   def.   Drifters 46 
18/12/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D) 51     Blazers   def. by   Raiders 60 
18/12/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D) 46     The redeem team   def.   Ballerz 35 
18/12/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D) 27     Berwick - MW2   def. by   Sisterhood of the Travelling Pants 32 
19/12/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E) 58     The Dogs   def.   Elite Street Boozers 35 
19/12/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E) 31     PD CREWS   def. by   Trust The Process(Thursday) 48 
19/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E) 20     United Nations   def.   Triple Doubles
19/12/19 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men E) 41     Oddballers   def. by   Elite Street Ballers 1 54 
13/01/20 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Women B) 13     Bluebells   def. by   The Dolls 38 
13/01/20 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Women B) 33     Swift   def.   United Mon-W1 20 
13/01/20 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Women B) 16     Blue Stars Mon-W   def.   Valiants 12 
13/01/20 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men B) 53     Hawks   def.   24th Infantry 33 
14/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women B) NWA-Tues-Women   vs   Chaos Allstars
14/01/20 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) Noble Park Bears 2   vs   Jackaroos
14/01/20 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) Shaq Attack   vs   Berwick Sweethearts
15/01/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D) Berwick - MW2   vs   Raiders
15/01/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D) Sisterhood of the Travelling Pants   vs   Blue balls
15/01/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D) Drifters   vs   Ballerz
15/01/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D) Blazers   vs   The redeem team
16/01/20 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E) 35     PD CREWS   def. by   United Nations 71 
16/01/20 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E) 52     Oddballers   def.   Elite Street Boozers 44 
16/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E) 24     Elite Street Ballers 1   def. by   The Dogs 34 
16/01/20 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men E) 40     Triple Doubles   def.   Trust The Process(Thursday) 37 
20/01/20 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Women B) 22     Blue Stars Mon-W   def.   The Dolls
20/01/20 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Women B) 29     Bluebells   def.   Swift 19 
20/01/20 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Women B) 17     United Mon-W1   def. by   Valiants 22 
20/01/20 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men B) 48     Whack Whack   def. by   Court Kingz-Mon 59 
21/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women B) 34     Berwick Bullets   def. by   Vales (W) Rockettes 44 
21/01/20 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 32     Flames Unified   def.   NWA-Tues-Women 18 
21/01/20 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) 28     Lady Lemons   def. by   Berwick Sweethearts 39 
22/01/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D) 53     Ballerz   def.   Blazers 34 
22/01/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D) 43     Raiders   def.   Sisterhood of the Travelling Pants 38 
22/01/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D) 63     Blue balls   def.   Berwick - MW2 42 
22/01/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D) 36     Drifters   def. by   The redeem team 39 
23/01/20 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E) PD CREWS   def. by   Trust The Process(Thursday) 20 
23/01/20 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E) 42     Oddballers   vs   The Dogs 42 
23/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E) 34     Triple Doubles   def.   Elite Street Ballers 1 33 
23/01/20 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men E) 62     United Nations   def.   Elite Street Boozers 49 
28/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women B) 27     Phantoms   def. by   Flames Unified 49 
28/01/20 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 23     Noble Park Bears 2   def.   Chaos Allstars 17 
28/01/20 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) 25     Rockettes   def. by   Shooting Stars 37 
29/01/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D) 58     Raiders   def.   Blue balls 34 
29/01/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D) 47     Berwick - MW2   def.   The redeem team 36 
29/01/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D) 41     Ballerz   def.   Sisterhood of the Travelling Pants 38 
29/01/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D) 45     Blazers   def. by   Drifters 54 
30/01/20 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E) 28     The Dogs   def. by   United Nations 36 
30/01/20 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E) 37     Elite Street Boozers   def. by   Elite Street Ballers 1 56 
30/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E) 42     Oddballers   def. by   Trust The Process(Thursday) 44 
30/01/20 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men E) 25     PD CREWS   def. by   Triple Doubles 66 
01/02/20 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold) 38     Vales U8 Jaguars   def.   Berwick B8-Sonics
01/02/20 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed Silver) 20     Rowville Rockets M8 Green   def.   Lysterfield Wolves U8 19 
01/02/20 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys B ) 4     Rowville Rockets B10 White   def. by   Rowville Rockets B10 Grey 25 
01/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys D) 10     DSD Dolphins B10 Green   def. by   Berwick B10-Hoops 40 
01/02/20 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Girls A/AR) 44     Rowville Rockets G12 Grey   def.   OOBC 12G Clippers 12 
01/02/20 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 21     Rowville Rockets B12 Silver   def. by   Vales U12 Wildcats 27 
01/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 14     OOBC 12B Spurs   def. by   Rowville Rockets B12 White 18 
01/02/20 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U14 Girls B/BR) 39     Rowville Rockets G14 Black   def.   Rowville Rockets G14 Blue 15 
01/02/20 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys C1) 24     DSD Dolphins B14 Black   def. by   Titans Power 27 
01/02/20 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys C2) 36     Dingley warriors diamond   def.   Vales U14 Lions 26 
01/02/20 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U14 Boys C ) 15     OOBC 14B Clippers   def. by   DSD Dolphins B14 Green 48 
01/02/20 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys B) 70     OOBC 16B Warriors   def.   Dingley warriors 40 
01/02/20 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys B) 49     Vales U16 Jaguars   def.   Vales U16 Eagles 35 
02/02/20 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys C) 32     EH Panthers B18-1   def. by   Rowville Rockets B18.7 36 
02/02/20 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 16     Rowville Rockets W23.3   def. by   Titans Firebirds 19 
02/02/20 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men B) 54     Berwick B23-Scrubs   def.   Vales M23 Phoenix 44 
02/02/20 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed D) 35     CF Astro   def.   Mercury 17 
02/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed D) 44     Fifty Shades of Klay   def.   Chaos Allstars 33 
03/02/20 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Women B) 19     The Dolls   def. by   Swift 34 
03/02/20 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Women B) 29     United Mon-W1   def.   Blue Stars Mon-W 28 
03/02/20 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Women B) 18     Bluebells   def. by   Valiants 25 
03/02/20 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men B) 26     MUFF   def. by   24th Infantry 45 
04/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women B) 20     Noble Park Bears 2   def.   NWA-Tues-Women 15 
04/02/20 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 26     Berwick Bullets   def. by   Flames Unified 27 
04/02/20 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) 28     Gremlins   def.   Raiders 24 
05/02/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D) 59     Berwick - MW2   def.   Drifters 42 
05/02/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D) 54     Blazers   def. by   Blue balls 57 
05/02/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D) 35     Ballerz   def. by   Raiders 53 
05/02/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D) 47     Sisterhood of the Travelling Pants   def.   The redeem team 43 
06/02/20 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E) 43     Elite Street Ballers 1   def. by   Oddballers 59 
06/02/20 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E) 33     Trust The Process(Thursday)   def. by   United Nations 46 
06/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E) 54     PD CREWS   def. by   Elite Street Boozers 68 
06/02/20 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men E) 18     The Dogs   def. by   Triple Doubles 34 
08/02/20 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U8 Mixed Green) 4     Rowville Rockets M8 Purple   def. by   Lysterfield Wolves U8 32 
08/02/20 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed Silver) 30     Kingston Basketball   def.   Vales U8 Leopards 21 
08/02/20 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys E1) 26     Berwick B10-Giants   def.   DSD Dolphins Mx10 Magenta (U8 Team) 10 
08/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys D) 10     Vales U10 Panthers   def. by   DSD Dolphins B10 Green 24 
08/02/20 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U10 Boys D1) 29     Berwick B10-Bears   def.   Berwick B10-Storms
08/02/20 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Girls B) 10     Titans Opals   def. by   Lysterfield Wolves G12 35 
08/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 19     Dingley warriors   def. by   Vales U12 Wildcats 34 
08/02/20 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U12 Boys D) 44     Titans Tiapans   def.   Dingley Warriors Red 26 
08/02/20 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys C ) 20     Rowville Rockets B14 Silver   def. by   Berwick B14-Warriors 34 
08/02/20 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys C2) 27     Rowville Rockets B14 Bronze   def. by   Vales U14 Lions 47 
08/02/20 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U14 Boys B) 34     OOBC 14B Celtics   def. by   Vales U14 Panthers 38 
08/02/20 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 37     Dingley Warriors Red (New)   def. by   EH Panthers B16-1 41 
09/02/20 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys C) 48     Rowville Rockets B18.3   def.   Rowville Rockets B18.4 33 
09/02/20 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 46     Rowville Rockets G18 Red   def. by   Berwick G23-Nets 48 
09/02/20 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men B) 43     Nic and the rest   def.   Vales M23 Phoenix 41 
09/02/20 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed D) 35     Top Deck   def.   Shabooyah 17 
09/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed D) 31     Fob Rolls   def. by   The Bricklayers 34 
10/02/20 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Women B) 16     The Dolls   def. by   United Mon-W1 20 
10/02/20 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Women B) 22     Bluebells   def.   Blue Stars Mon-W 19 
10/02/20 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Women B) 35     Swift   def.   Valiants 29 
10/02/20 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men B) 86     Hawks   def.   Whack Whack 55 
11/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women B) 31     Phantoms   def. by   Vales (W) Rockettes 42 
11/02/20 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 26     Jackaroos   def. by   NWA-Tues-Women 28 
11/02/20 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) 25     JOCS   def.   Shooting Stars 17 
12/02/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D) 31     Blue balls   def. by   Ballerz 48 
12/02/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D) 51     Blazers   def. by   Berwick - MW2 75 
12/02/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D) 41     Drifters   def.   Sisterhood of the Travelling Pants 34 
12/02/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D) 48     The redeem team   def. by   Raiders 54 
13/02/20 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E) 52     Oddballers   def.   Triple Doubles 48 
13/02/20 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E) 53     The Dogs   def.   PD CREWS 16 
13/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E) 51     United Nations   def.   Elite Street Ballers 1 44 
13/02/20 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men E) 26     Elite Street Boozers   def. by   Trust The Process(Thursday) 75 
15/02/20 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U8 Mixed Green) 14     OOBC 8M Pistons   def. by   Lysterfield Wolves U8 21 
15/02/20 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed Silver) 20     Titans Suns   vs   SE Stingers RQ 20 
15/02/20 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys E1) 24     DSD Dolphins Mx10 Magenta (U8 Team)   def.   Vales U10 Pumas 16 
15/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys C1) 10     Rowville Rockets B10 Purple   def. by   Kingston Basketball Teal 30 
15/02/20 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U10 Boys B ) 12     Berwick B10-Bullets   def.   Rowville Rockets B10 Grey 10 
15/02/20 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 30     Dingley warriors   def.   OOBC 12B Spurs 10 
15/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 40     Vales U12 Wildcats   def.   Rowville Rockets B12 Titanium 16 
15/02/20 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U12 Boys B/BR) 33     Vales U12 Thundercats   def. by   OOBC 12B Heat 44 
15/02/20 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys C2) 37     Dingley warriors diamond   def.   Dingley warriors 34 
15/02/20 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys C2) 31     DSD Dolphins B14 Maroon   def.   Berwick B14-Lakers 18 
15/02/20 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U14 Boys C ) 31     OOBC 14B Clippers   def. by   Rowville Rockets B14 Silver 37 
15/02/20 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys C/C1) 44     Rowville Rockets B16 Black   def.   OOBC 16B Suns 41 
16/02/20 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys C) 47     Rowville Rockets B18.7   def.   DSD Dolphins B18 Purple 33 
16/02/20 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 25     Rowville Rockets G18 Red   def. by   Berwick G23-Jets 40 
16/02/20 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men B) 35     Waverley Wolves   def. by   Rowville Rockets M23.1 57 
16/02/20 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed D) 46     The Bricklayers   def.   Shabooyah 12 
16/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed D) 36     Mercury   def. by   Chaos Allstars 53 
17/02/20 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Women B) 33     United Mon-W1   def. by   Bluebells 50 
17/02/20 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Women B) 47     Blue Stars Mon-W   def.   Swift 24 
17/02/20 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Women B) 23     The Dolls   def.   Valiants 19 
17/02/20 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men B) 35     Court Kingz-Mon   def. by   24th Infantry 44 
18/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women B) Phantoms   vs   NWA-Tues-Women
18/02/20 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 25     Berwick Bullets   def. by   Chaos Allstars 43 
18/02/20 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) 30     Raiders   def.   JOCS 22 
19/02/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D) 41     Blue balls   def.   The redeem team 33 
19/02/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D) 53     Ballerz   def.   Berwick - MW2 38 
19/02/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D) 50     Drifters   def. by   Raiders 60 
19/02/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D) 49     Sisterhood of the Travelling Pants   def. by   Blazers 62 
20/02/20 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E) 30     Trust The Process(Thursday)   def. by   The Dogs 42 
20/02/20 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E) 49     Oddballers   def. by   United Nations 85 
20/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E) 55     Elite Street Ballers 1   def.   PD CREWS 27 
20/02/20 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men E) 40     Triple Doubles   def. by   Elite Street Boozers 51 
22/02/20 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U8 Mixed Green) 10     Rowville Rockets M8 Purple   def. by   Berwick B8-Celtics 30 
22/02/20 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed Silver) 34     Rowville Rockets G8 Red   def.   Rowville Rockets M8 Green
22/02/20 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys E1) 14     Vales U10 Pumas   def.   Berwick B10-Giants 10 
22/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys D) 27     DSD Dolphins B10 Green   def.   SE Stingers JM
22/02/20 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U10 Boys C ) 10     Little Crete Stars   def. by   Vales U10 Jaguars 50 
22/02/20 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 18     Rowville Rockets B12 Silver   def. by   Berwick B12-Lions 39 
22/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 29     Vales U12 Wildcats   def.   OOBC 12B Spurs 10 
22/02/20 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U12 Boys D) 41     Vales U12 Lions   def.   Rowville Rockets B12 Teal
22/02/20 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys C ) 23     Rowville Rockets B14 Gold   def. by   Rowville Rockets B14 Silver 37 
22/02/20 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U16 Girls B) DSD Dolphins G16 Blue   def. by   Rowville Rockets G16 White 20 
22/02/20 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U14 Boys C2) 27     Dingley warriors diamond   def.   Berwick B14-Phoenix 23 
22/02/20 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 52     Rowville Rockets B16 Green   def.   Titans Fury 21 
23/02/20 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys C) 21     OOBC 18B Mavericks   def. by   EH Panthers B18-3 48 
23/02/20 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 10     Rowville Rockets W23.3   def. by   Rowville Rockets G18 Red 30 
23/02/20 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men B) 67     Rowville Rockets M23.1   def.   Vales M23 Phoenix 49 
23/02/20 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed D) CF Astro   def. by   Top Deck 20 
23/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed D) 44     Fob Rolls   def.   Mercury 34 
24/02/20 (Mon)
(Semi Final 1)
18:50 (S19/20 Monday Men B Res) 25     Pacers   def. by   tRex 52 
24/02/20 (Mon)
(Semi Final 2)
19:40 (S19/20 Monday Men B Res) 33     Wanderers   def. by   Oilers 43 
24/02/20 (Mon)
(Semi Final 1)
20:30 (S19/20 Monday Men D) 33     Kings United   def. by   Doggies 51 
25/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women B) 36     Phantoms   def.   Jackaroos 32 
25/02/20 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 5     Flames Unified   def.   Noble Park Bears 2
25/02/20 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) 18     Lady Lemons   def. by   Raiders 52 
26/02/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D) 69     Raiders   def.   Blazers 54 
26/02/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D) 50     Drifters   def.   Blue balls 28 
26/02/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D) 28     Ballerz   def. by   The redeem team 36 
26/02/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D) 43     Sisterhood of the Travelling Pants   def. by   Berwick - MW2 53 
27/02/20 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E) 28     PD CREWS   def. by   Oddballers 72 
27/02/20 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E) 31     Elite Street Boozers   def. by   The Dogs 57 
27/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E) 60     Triple Doubles   def. by   United Nations 66 
27/02/20 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men E) 33     Trust The Process(Thursday)   def.   Elite Street Ballers 1 28 
29/02/20 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold) 23     Rowville Rockets B8 Yellow   def.   Berwick B8-Sonics 19 
29/02/20 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed Silver) 25     Vales U8 Leopards   def.   Rowville Rockets G8 Red
29/02/20 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys E1) 4     Vales U10 Pumas   def. by   Vales U10 Jaguars (U8 Team) 29 
29/02/20 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys D) 13     DSD Dolphins B10 White   def. by   DSD Dolphins B10 Green 16 
29/02/20 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U10 Boys E ) 5     Lysterfield Wolves B10   def. by   Rowville Rockets B10 Silver 30 
29/02/20 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Girls C) 28     Titans Gems   def.   Berwick G12-Power
29/02/20 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 18     OOBC 12B Spurs   def. by   EH Panthers B12-1 41 
29/02/20 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U12 Boys C) 34     Vales U12 Panthers   def.   DSD Dolphins B12 Red 15 
29/02/20 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 29     DSD Dolphins G14 Blue   def.   Berwick G14-Monarchs 17 
29/02/20 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys C2) 39     DSD Dolphins B14 Maroon   def.   Rowville Rockets B14 Bronze 28 
29/02/20 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U14 Boys C ) 30     DSD Dolphins B14 Green   def.   Rowville Rockets B14 Gold 29 
29/02/20 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 33     DSD Dolphins B16 Orange   def.   Rowville Rockets B16 Yellow 30 
29/02/20 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys C/C1) 28     Rowville Rockets B16 White   def. by   DSD Dolphins B16 Maroon 33 
01/03/20 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys C) 24     Rowville Rockets B18.4   def. by   DSD Dolphins B18 Purple 58 
01/03/20 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 37     Berwick G23-Nets   def.   Saints Emeralds 27 
01/03/20 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men B) Waverley Wolves   def. by   Vales M23 Phoenix 20 
01/03/20 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed D) 36     CF Astro   def. by   The Bricklayers 54 
01/03/20 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed D) 15     Shabooyah   def. by   Fifty Shades of Klay 49 
02/03/20 (Mon)
(Preliminary)
19:00 (S19/20 Monday Men D Res) 35     Rowville Rockets Mens (Mon)   def. by   The People 50 
02/03/20 (Mon)
(Preliminary)
20:00 (S19/20 Monday Men D) 38     Officer Kings   def.   Doggies 33 
04/03/20 (Wed)
(Semi Final 1)
19:00 (S19/20 Wednesday Men E) 43     FLASHH   def.   H.S.M.E.C 32 
04/03/20 (Wed)
(Semi Final 2)
19:50 (S19/20 Wednesday Men E) 48     Imports   def.   Heavy D 41 
05/03/20 (Thu)
(Semi Final 1)
19:00 (S19/20 Thursday Men D) 31     420   def. by   Dark Knights 44 
05/03/20 (Thu)
(Semi Final 2)
19:50 (S19/20 Thursday Men D) 48     Knights   def. by   Ankle Bullys 64 
11/03/20 (Wed)
(Preliminary)
19:00 (S19/20 Wednesday Men F) 38     SERC   def. by   Timberwolves 46 
11/03/20 (Wed)
(Preliminary)
20:00 (S19/20 Wednesday Men F Res) 35     Jam Wow   def.   Confusion 27 
14/03/20 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold)   Rowville Rockets B8 Blue   vs   Berwick B8-Sonics  
14/03/20 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed Green)   Berwick B8-Suns   vs   Vales U8 Bobcats  
14/03/20 (Sat)
(Qualifying Final)
09:40 (S19/20 Sat U10 Girls Open)   DSD Dolphins G10 Pink   vs   Rowville Rockets G10 Black  
14/03/20 (Sat)
(Semi Final 2)
10:30 (S19/20 Sat U10 Boys C1)   Rowville Rockets B10 Titanium   vs   Rowville Rockets B10 Green  
14/03/20 (Sat)
(Semi Final 1)
11:20 (S19/20 Sat U12 Girls B)   Lysterfield Wolves G12   vs   OOBC 12G Pistons  
14/03/20 (Sat)
(Semi Final 2)
12:10 (S19/20 Sat U12 Boys C)   Titans Lakers   vs   Vales U12 Jaguars  
14/03/20 (Sat)
(Qualifying Final)
13:00 (S19/20 Sat U14 Girls B/BR)   Rowville Rockets G14 Black   vs   Vales G14 Lynx  
14/03/20 (Sat)
(Semi Final 2)
13:50 (S19/20 Sat U14 Boys C )   Saints White   vs   Berwick B14-Warriors  
14/03/20 (Sat)
(Semi Final 1)
14:40 (S19/20 Sat U16 Girls B)   Rowville Rockets G16 White   vs   Rowville Rockets G16 Black  
14/03/20 (Sat)
(Qualifying Final)
15:30 (S19/20 Sat U16 Boys C/C1)   Rowville Rockets B16 White   vs   DSD Dolphins B16 Maroon  
21/03/20 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U8 Mixed Green)   OOBC 8M Knicks   vs   OOBC 8M Heat  
21/03/20 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed Silver)   Rowville Rockets G8 Red   vs   Titans Suns