Dandenong Court 7

Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
16/09/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Women B) 33     The Dolls   def.   Vales (W) Salsas 16 
16/09/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Women B) 30     Swift   def. by   Blue Stars Mon-W 41 
16/09/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Women B) 19     Valiants   def.   Bluebells 17 
16/09/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men D) 34     Dragons-Mon   def.   Rockets 16 
17/09/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women B) 22     Noble Park Bears 2   def. by   NWA-Tues-Women 24 
17/09/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women B) 47     Nacho Ball   def.   JOCS 23 
18/09/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men E) 13     Flint Tropics(Wed)   def. by   PPS 16 
18/09/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men E) 46     Adidas Superstars   def.   FLASHH 42 
18/09/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men E) 40     United Nations   def.   No Sesame All Street 39 
18/09/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men E) 48     IGOTDIS   def.   Speckies 25 
19/09/19 (Thu) 19:10 (S19/20 Thursday Men E Res) 32     Black Belt Ballers   def. by   The Millers 46 
19/09/19 (Thu) 20:00 (S19/20 Thursday Men E Res) 21     Dingley Warriors Men   def. by   Pacmen 34 
19/09/19 (Thu) 20:50 (S19/20 Thursday Men E Res) 41     Not Bad Ya Shelf   def.   The Lethal Saints 36 
23/09/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Women B) 31     Blue Stars Mon-W   def.   Valiants 19 
23/09/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Women B) 23     Bluebells   def.   The Dolls 15 
23/09/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Women B) 14     Homenetmen   def. by   Swift 26 
23/09/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men E Res) 32     Elite Street Ballers-Mon(3)   def.   PAWIS 31 
23/09/19 (Mon) 22:00 (S19/20 Monday Men E) 30     Dandy tropics   def. by   Rowville Rockets Mens (Mon) 56 
24/09/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women C) 30     Berwick Bullets   def.   Berwick Sweethearts 20 
24/09/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women C) 42     Shaq Attack   def.   Rockettes 39 
24/09/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women B) 16     Noble Park Bears 2   def. by   Chaos Allstars 22 
25/09/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men E) 61     Kings   def.   No Sesame All Street 19 
25/09/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men E) 23     PPS   def. by   United Nations 32 
25/09/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men E) 34     FLASHH   def.   Speckies 33 
25/09/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men E) 40     Adidas Superstars   def.   Flint Tropics(Wed) 18 
26/09/19 (Thu) 19:10 (S19/20 Thursday Men E Res) 33     Super Splash Bros   def. by   Black Belt Ballers 57 
26/09/19 (Thu) 20:00 (S19/20 Thursday Men E Res) 54     Alkos   def.   The Lethal Saints 26 
26/09/19 (Thu) 20:50 (S19/20 Thursday Men E Res) 28     Not Bad Ya Shelf   def. by   Pacmen 42 
30/09/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men D) 43     The Privileged   def.   Marvels 30 
30/09/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men D Res) 32     Wolverines(1)   def. by   The People 45 
30/09/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men D Res) 38     Rowville Rockets Mens (Mon)   def. by   DSD Dolphins M7 43 
30/09/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men D Res) 58     Gwapos   def.   Blue Stars 54 
30/09/19 (Mon) 22:00 (S19/20 Monday Men D Res) 20     Baker Boyz   def. by   Dream Team 38 
01/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women C) 23     JOCS   def.   Raiders 17 
01/10/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women C) 45     Berwick Sweethearts   def.   Shaq Attack 21 
01/10/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) 33     Rockettes   def. by   Shooting Stars 34 
02/10/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men F) 32     Wolfpack   def. by   Signature Moves 69 
02/10/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men F) 44     SERC   def.   For Twenty 32 
02/10/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men F) 40     Coca Cola   def. by   Nothin' But Clank 43 
02/10/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men F) 29     Carpark Kings   def. by   FUNK.U 31 
02/10/19 (Wed) 22:00 (S19/20 Wednesday Men F) 39     Womtrotters   def. by   Timberwolves 41 
03/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 Thursday Men D) 60     Ankle Bullys   def.   United Nations 49 
03/10/19 (Thu) 19:50 (S19/20 Thursday Men E Res) 30     The Lethal Saints   def.   Pacmen 24 
03/10/19 (Thu) 20:40 (S19/20 Thursday Men E Res) 30     Not Bad Ya Shelf   def. by   Green Release Kings 44 
03/10/19 (Thu) 21:30 (S19/20 Thursday Men E Res) 30     Black Belt Ballers   def. by   Alkos 34 
05/10/19 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 10     Rowville Rockets M8 Purple   def.   OOBC 8M Magic
05/10/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys D) 2     Berwick B10-Storms   def. by   Vales U10 Jaguars 49 
05/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys D) Titans Blazers   def. by   Kingston Basketball Teal 38 
05/10/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Boys D) 10     Rowville Rockets B12 Black   def. by   Vales U12 Bobcats 29 
05/10/19 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys D) 7     Vales U12 Lions   def. by   Dingley warriors 20 
05/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 19     DSD Dolphins G14 Blue   def.   Titans Sapphires 18 
05/10/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U14 Boys C ) 46     Rowville Rockets B14 Silver   def.   DSD Dolphins B14 Green 21 
05/10/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys D) 19     Berwick B14-Pythons   def. by   Berwick B14-Lakers 43 
05/10/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys D) 26     Rowville Rockets B14 Purple   def.   OOBC 14B Cavs 20 
05/10/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U16 Girls C) 9     Vales G16 Divas   def. by   Rowville Rockets G16 Black 28 
05/10/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Girls C) 95     Rowville Rockets G16 Blue   def.   Rowville Rockets G16 Green
05/10/19 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys B) 38     Rowville Rockets B16 Yellow   def. by   Titans Bulls 45 
05/10/19 (Sat) 18:50 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 57     Beacy Bandits B16-1   def.   OOBC 16B Cavs 19 
06/10/19 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys D) 56     BOOM Boys   def.   Titans Hornets 35 
06/10/19 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 20     Rowville Rockets W23.3   def. by   Berwick G23-Lightning 31 
06/10/19 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men C) 10     MC Jaguars   def.   Nic and the rest
06/10/19 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed E) 26     ASC   def. by   CRUSADERS 29 
07/10/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men B) 29     Sons of Uncle Drew   def. by   Hawks 64 
07/10/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men C) 30     Wolves   def.   Deen Team 25 
07/10/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men D Res) 43     The People   def. by   DSD Dolphins M7 48 
07/10/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men C) 82     Vales (M) YTB   def.   Big Girls Don't Kawhi 14 
07/10/19 (Mon) 22:00 (S19/20 Monday Men C) 60     Level up   def.   The Beavers 42 
08/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women C) 57     Gremlins   def.   Shaq Attack 26 
08/10/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women C) 35     JOCS   def.   Berwick Sweethearts
08/10/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) 20     Shooting Stars   def. by   Raiders 38 
09/10/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D Res) 44     Beast Ballers   def. by   Adidas Superstars 53 
09/10/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D Res) 43     Outlaws BBB   def.   Scary 39 
09/10/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D Res) 32     Spuds   def. by   IGOTDIS 40 
09/10/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D Res) 29     Kings   def.   United Nations 21 
10/10/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E Res) 27     The Lethal Saints   def. by   Green Release Kings 66 
10/10/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E Res) 49     Black Belt Ballers   def. by   Elite Street Boozers 51 
10/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E Res) 35     Pacmen   def.   Super Splash Bros 25 
10/10/19 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men E Res) 39     Not Bad Ya Shelf   vs   The Millers 39 
12/10/19 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 6     Rowville Rockets B8 Orange   def. by   OOBC 8M Magic 11 
12/10/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys D) 10     Titans Blazers   def. by   DSD Dolphins B10 Green 18 
12/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys D) 25     Titans Clippers   def.   Kingston Basketball Teal 22 
12/10/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Boys D) 22     Rowville Rockets B12 Black   def.   Saints Red 17 
12/10/19 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys D) 20     Dingley warriors   def. by   EH Panthers B12-1 28 
12/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 6     DSD Dolphins G14 Green   def. by   Berwick G14-Monarchs 14 
12/10/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U14 Boys C ) 34     Saints White   def.   Maranatha Marvels 27 
12/10/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys D) 22     Rowville Rockets B14 Purple   def. by   Berwick B14-Phoenix 31 
12/10/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys D) 14     Vales U14 Cheetahs   def. by   DSD Dolphins B14 Orange 58 
12/10/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U16 Boys B) 45     OOBC 16B Warriors   def.   DSD Dolphins B16 Black 33 
12/10/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys B) 37     Vales U16 Eagles   def.   Titans Spurs 30 
12/10/19 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 46     Berwick B16-Nitro   def.   Rowville Rockets B16 Black 40 
13/10/19 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys D) 26     Hampton Park B18   def. by   Rowville Rockets B18.7 49 
13/10/19 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 47     Berwick G23-Nets   def.   Berwick G23-Lightning 33 
13/10/19 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men C) 35     Bricklayers   def.   Berwick B23-Viperz 28 
13/10/19 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed E) 20     Straight Up(Mixed)   def. by   Top Deck 36 
13/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed E) 20     ASC   vs   OOSHIES 20 
14/10/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men C) 41     Underdogs(Mon)   vs   Wolves 41 
14/10/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men C) 39     Level up   def. by   Vales (M) YTB 40 
14/10/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men C) 36     Deen Team   def. by   South East United 42 
14/10/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men C) 43     Titans   def.   The Beavers 40 
15/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women C) 15     Gremlins   def. by   JOCS 25 
15/10/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women C) 20     Berwick Sweethearts   def. by   Rockettes 21 
15/10/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) 35     Shaq Attack   def. by   Shooting Stars 49 
16/10/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D Res) 38     Kings   def. by   IGOTDIS 49 
16/10/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D Res) 41     Beast Ballers   def. by   Outlaws BBB 44 
16/10/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D Res) 44     Adidas Superstars   def. by   United Nations 49 
16/10/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D Res) 48     Spuds   def. by   Scary 55 
17/10/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E Res) 62     Black Belt Ballers   def.   The Millers 24 
17/10/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E Res) 29     Super Splash Bros   def. by   Elite Street Boozers 64 
17/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E Res) 32     Pacmen   def.   Not Bad Ya Shelf 19 
17/10/19 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men E Res) 61     Alkos   def.   The Lethal Saints 40 
19/10/19 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U8 Mixed White) Rowville Rockets M8 Purple   def. by   Berwick B8-Sonics 30 
19/10/19 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold) 11     Berwick B8-Celtics   def. by   Vales U8 Leopards 15 
19/10/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys D) 20     Berwick B10-Hoops   def. by   Vales U10 Panthers 21 
19/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys D) 16     OOBC 10B Spurs   def.   DSD Dolphins B10 Green
19/10/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Boys D) 24     Rowville Rockets B12 Titanium   def.   EH Panthers B12-1 21 
19/10/19 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys C) 30     Rowville Rockets B12 Aqua   def.   Titans Lakers 21 
19/10/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U14 Girls B/BR) 12     OOBC 14G Clippers   def. by   Rowville Rockets G14 Black 33 
19/10/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys C ) 41     Berwick B14-Warriors   def.   Titans Power 39 
19/10/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys C1) 34     DSD Dolphins B14 Maroon   def.   Dingley warriors diamond 25 
19/10/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U16 Boys B) 42     DSD Dolphins B16 Black   def.   Rowville Rockets B16 Yellow 21 
19/10/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 50     Vales U16 Tigers   def.   Vales U16 Pirates 23 
19/10/19 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys C/C1) 24     Saints Black   def.   Vales U16 Cheetahs 16 
20/10/19 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys D) 21     Titans Hornets   def. by   Rowville Rockets B18.7 40 
20/10/19 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 40     Rowville Rockets G18 Black   def.   Rowville Rockets W23.3 19 
20/10/19 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men C) 67     Berwick B23-Viperz   def.   Titans Tropics 33 
20/10/19 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed E) 30     CRUSADERS   def.   1 UP 25 
20/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed E) 49     Straight Up(Mixed)   def.   ASC 12 
21/10/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men C) 21     Underdogs(Mon)   def. by   South East United 33 
21/10/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men C) 46     The Beavers   def.   Deen Team 41 
21/10/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men C) 32     Wolves   def. by   Level up 67 
21/10/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men C) 35     Vales (M) YTB   def. by   Titans 45 
22/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women C) 33     Berwick Sweethearts   def. by   Gremlins 37 
22/10/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women C) 24     Rockettes   def. by   JOCS 43 
22/10/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) 61     Raiders   def.   Shaq Attack 28 
23/10/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D Res) 59     Adidas Superstars   def.   Spuds 37 
23/10/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D Res) 67     Outlaws BBB   def.   Kings 54 
23/10/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D Res) 42     United Nations   def. by   Scary 47 
23/10/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D Res) 37     IGOTDIS   def. by   LIGMA BALLERS 39 
24/10/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E Res) 40     The Millers   def.   M Town 29 
24/10/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E Res) 47     Green Release Kings   def.   Alkos 34 
24/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E Res) 48     Pacmen   def.   Optimus Dimes 21 
24/10/19 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men E Res) 37     Blue Chips   def. by   LeBrontourage 47 
26/10/19 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 32     Berwick B8-Sonics   def.   OOBC 8M Pistons 23 
26/10/19 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold) 1     Berwick G8-Lightning   def. by   OOBC 8M Warriors 64 
26/10/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys D) 22     Rowville Rockets B10 Gold   def.   Rowville Rockets B10 Titanium 20 
26/10/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys D) 12     Rowville Rockets B10 Purple   def. by   Rowville Rockets B10 Green 16 
26/10/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U10 Boys E ) 30     Berwick B10-Bears   def.   Hampton Park U10
26/10/19 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys C) 32     Titans Lakers   def.   DSD Dolphins B12 Red 17 
26/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys D) 16     Dingley Warriors Red   def. by   Vales U12 Lions 23 
26/10/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U12 Boys D) 26     Berwick B12-Lions   def.   Vales U12 Bobcats
26/10/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys C1) 33     Dingley warriors diamond   def.   Berwick B14-Lakers 26 
26/10/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys C1) 35     Dingley warriors   def. by   Rowville Rockets B14 Green 44 
26/10/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U16 Girls C) 30     OOBC 16G Lakers   def.   Rowville Rockets G16 Blue 13 
26/10/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys C/C1) 30     Rowville Rockets B16 Black   def. by   DSD Dolphins B16 Maroon 43 
27/10/19 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys D) 51     BOOM Boys   def.   Berwick B18-Boomaz 42 
27/10/19 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 35     Vales (W23) Tigers   def.   Rowville Rockets G18 Black 30 
27/10/19 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men C) 35     Waverley Wolves   vs   Nic and the rest 35 
27/10/19 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed E) 41     TRIBE   def.   1 UP 28 
27/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed E) 10     BB's   def. by   Boomshakalaka 27 
28/10/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men C) 44     Wolves   def.   South East United 37 
28/10/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men C) 68     Vales (M) YTB   def.   Deen Team 33 
28/10/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men C) 35     Level up   def. by   Titans 47 
28/10/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men C) 50     The Beavers   def.   Underdogs(Mon) 28 
29/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women C) 22     Gremlins   def. by   JOCS 27 
29/10/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women C) 38     Rockettes   def.   Lady Lemons 24 
29/10/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) 20     Raiders   def.   Shooting Stars
30/10/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D Res) 48     Spuds   def.   Kings 37 
30/10/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D Res) 27     Adidas Superstars   def. by   Scary 57 
30/10/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D Res) 53     Outlaws BBB   def.   Beast Ballers 37 
30/10/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D Res) 50     United Nations   def. by   LIGMA BALLERS 54 
31/10/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E Res) 32     Optimus Dimes   def.   LeBrontourage 24 
31/10/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E Res) 35     Green Release Kings   def. by   Blue Chips 37 
31/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E Res) 29     M Town   def.   Alkos 25 
31/10/19 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men E Res) 45     The Millers   def.   Pacmen 33 
06/11/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D Res) 51     Kings   def.   Scary 46 
06/11/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D Res) 49     Spuds   def.   Beast Ballers 46 
06/11/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D Res) 46     Adidas Superstars   def. by   LIGMA BALLERS 56 
06/11/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D Res) 41     Outlaws BBB   def.   IGOTDIS 39 
07/11/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men D) 26     Lower the Rim   def. by   Knights 59 
07/11/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men D) 49     The Killers   def.   Pac Men 2 (Thur) 25 
07/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men D) 32     Dark Knights   def.   420 23 
07/11/19 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men D) 53     Ankle Bullys   def.   Wedge 1 36 
09/11/19 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 26     Berwick G8-Lightning   def.   OOBC 8M Raptors 14 
09/11/19 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold) 31     Rowville Rockets B8 Blue   def.   Rowville Rockets B8 Grey 12 
09/11/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Boys D) 41     Rowville Rockets B10 Titanium   def.   SE Stingers JM 15 
09/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys E ) 14     DSD Dolphins B10 Green   def. by   Vales U10 Panthers 22 
09/11/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Girls C) 19     Rowville Rockets G12 Purple   def.   Rowville Rockets G12 Yellow 15 
09/11/19 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys E) 40     Berwick B12-Flash   def.   Hampton Park U12 13 
09/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys D) 14     Rowville Rockets B12 Black   def. by   Berwick B12-Lions 71 
09/11/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 12     Rowville Rockets G14 Orange   def. by   Titans Sapphires 19 
09/11/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys C1) 22     Vales U14 Pumas   def. by   DSD Dolphins B14 Black 24 
09/11/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys C2) 32     Dingley warriors   def.   Berwick B14-Phoenix 25 
09/11/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U14 Boys E) 36     Vales U14 Cheetahs   def.   Berwick B14-Gators 17 
09/11/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 35     DSD Dolphins B16 Green   def. by   Beacy Bandits B16-1 45 
09/11/19 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 40     Vales U16 Tigers   def. by   Titans Spurs 54 
10/11/19 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys B) 24     Titans Thunder   def. by   Berwick B18-Elites 41 
10/11/19 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U18 Boys C) 26     EH Panthers B18-3   def. by   Rowville Rockets B18.7 35 
10/11/19 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men B) 48     Rowville Rockets M23.1   def.   Nic and the rest 37 
10/11/19 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun U23 Men C) 38     Titans Tropics   def.   Titans Warriors 31 
10/11/19 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed E) 25     Straight Up(Mixed)   vs   CRUSADERS 25 
10/11/19 (Sun) 19:20 (S19/20 Sun O/35 Men) 27     Saints White   def. by   Golden Age Warriors 28 
11/11/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men C) 45     Titans   def.   Wolves 19 
11/11/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men C) 25     Underdogs(Mon)   def. by   Vales (M) YTB 53 
11/11/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men C) 34     Deen Team   def. by   Level up 49 
11/11/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men C) 37     South East United   def.   The Beavers 30 
12/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women C) 52     JOCS   def.   Shaq Attack 26 
12/11/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women C) 26     Raiders   def.   Rockettes 19 
12/11/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) 25     Lady Lemons   def. by   Berwick Sweethearts 34 
13/11/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D Res) 30     Scary   def. by   Outlaws BBB 42 
13/11/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D Res) 33     Kings   def. by   LIGMA BALLERS 40 
13/11/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D Res) 45     Spuds   def. by   IGOTDIS 54 
13/11/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D Res) 34     Adidas Superstars   def. by   United Nations 51 
14/11/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E Res) 37     Blue Chips   def. by   M Town 43 
14/11/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E Res) 34     LeBrontourage   def. by   The Millers 54 
14/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E Res) 26     Alkos   def. by   Pacmen 50 
14/11/19 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men E Res) 25     Optimus Dimes   def. by   Green Release Kings 37 
16/11/19 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 22     Titans Stars   def.   Berwick G8-Lightning 12 
16/11/19 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold) 24     DSD Dolphins Mx8 Blue   def.   Rowville Rockets B8 Grey 18 
16/11/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Girls Open) 22     DSD Dolphins G10 Pink   def.   Berwick G10-Swifts 12 
16/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys C1) 10     Rowville Rockets B10 Purple   def. by   Rowville Rockets B10 Green 21 
16/11/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U12 Girls B) 42     Rowville Rockets G12 White   def.   Rowville Rockets G12 Orange
16/11/19 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 23     EH Panthers B12-1   def.   Vales U12 Wildcats 22 
16/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys D) 34     Vales U12 Lions   def.   Dingley Warriors Red 19 
16/11/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 6     Rowville Rockets G14 Purple   def. by   Rowville Rockets G14 Orange 33 
16/11/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Boys C1) 33     Kingston Basketball Teal   def. by   Berwick B14-Barbarians 36 
16/11/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys C2) 15     Rowville Rockets B14 Bronze   def. by   Berwick B14-Phoenix 28 
16/11/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U14 Boys E) 20     Lysterfield Wolves B14   def.   Hampton Park U14
16/11/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Girls B) 32     Berwick G16-Foxes   def.   Berwick G16-Blitz 25 
16/11/19 (Sat) 18:00 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 14     Rowville Rockets B16 Yellow   def. by   DSD Dolphins B16 Green 51 
17/11/19 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys D) 32     Titans Hornets   def. by   BOOM Boys 55 
17/11/19 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 23     Titans Firebirds   def.   Rowville Rockets W23.3 14 
17/11/19 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men A1) 57     Berwick B23-Spuds   def.   Beacy Bandits B23-1 45 
17/11/19 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed E) 36     OOSHIES   def.   TRIBE 30 
17/11/19 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed E) 35     1 UP   def.   BB's 22 
17/11/19 (Sun) 19:20 (S19/20 Sun O/35 Men) 42     Saints White   def.   Saints Red 34 
18/11/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men C) 41     Wolves   def. by   The Beavers 54 
18/11/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men C) 48     Titans   def.   Deen Team 24 
18/11/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men C) 32     Vales (M) YTB   def.   South East United 29 
18/11/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men C) 37     Level up   def.   Underdogs(Mon) 35 
19/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women C) 21     Lady Lemons   def. by   Gremlins 37 
19/11/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women C) 46     JOCS   def.   Berwick Sweethearts 14 
19/11/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) 23     Shaq Attack   def. by   Raiders 44 
20/11/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D Res) 49     LIGMA BALLERS   def.   Adidas Superstars 44 
20/11/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D Res) 35     IGOTDIS   def.   Scary 31 
20/11/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D Res) 23     United Nations   def. by   Kings 47 
20/11/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D Res) 58     Outlaws BBB   def.   Spuds 47 
21/11/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E Res) 43     Alkos   def.   Optimus Dimes 30 
21/11/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E Res) 49     The Millers   def.   Blue Chips 42 
21/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E Res) 22     Green Release Kings   def. by   Pacmen 40 
21/11/19 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men E Res) 22     M Town   def. by   LeBrontourage 49 
23/11/19 (Sat) 08:00 (S19/20 Sat U8 Mixed Green) 32     DSD Dolphins Mx8 Pink   def.   Lysterfield Wolves U8 26 
23/11/19 (Sat) 08:50 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold) 38     Rowville Rockets B8 Blue   def.   Rowville Rockets G8 Red 18 
23/11/19 (Sat) 09:40 (S19/20 Sat U10 Girls Open) 19     Berwick G10-Swifts   def.   Berwick G10-Jazz
23/11/19 (Sat) 10:30 (S19/20 Sat U10 Boys C1) 22     Rowville Rockets B10 Titanium   def.   Kingston Basketball Teal 21 
23/11/19 (Sat) 11:20 (S19/20 Sat U10 Boys D1) 6     OOBC 10B Heat   def. by   Titans Blazers 28 
23/11/19 (Sat) 12:10 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 28     Rowville Rockets B12 White   def. by   Rowville Rockets B12 Titanium 31 
23/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 Sat U12 Boys D) 39     Dingley Warriors Red   def.   Rowville Rockets B12 Black 29 
23/11/19 (Sat) 13:50 (S19/20 Sat U12 Boys C) 30     Berwick B12-Wolves   def. by   Rowville Rockets B12 Yellow 35 
23/11/19 (Sat) 14:40 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 6     DSD Dolphins G14 Green   def. by   Titans Flames 16 
23/11/19 (Sat) 15:30 (S19/20 Sat U14 Boys B1) 29     Vales U14 Devils   def.   Rowville Rockets B14 White 23 
23/11/19 (Sat) 16:20 (S19/20 Sat U14 Boys C ) 41     Rowville Rockets B14 Silver   def.   Rowville Rockets B14 Gold 34 
23/11/19 (Sat) 17:10 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 59     Titans Spurs   def.   Rowville Rockets B16 Yellow 23 
24/11/19 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys D) 60     BOOM Boys   def.   Vales U18 Pirates 21 
24/11/19 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 59     Berwick G23-Nets   def.   Rowville Rockets W23.3 36 
24/11/19 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men B) 70     Vales M23 Phoenix   def.   Nic and the rest 39 
24/11/19 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed E) 28     Royal Hustlers   def. by   OOSHIES 33 
24/11/19 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed E) 19     ASC   def. by   1 UP 41 
25/11/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men C) 39     The Beavers   def. by   Level up 42 
25/11/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men C) 42     Wolves   def. by   Vales (M) YTB 59 
25/11/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men C) 34     Underdogs(Mon)   def. by   Deen Team 45 
25/11/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men C) 38     South East United   def.   Titans 33 
26/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women C) 23     Shaq Attack   def. by   Rockettes 52 
26/11/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women C) 44     JOCS   def.   Lady Lemons 30 
26/11/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) 30     Berwick Sweethearts   def. by   Shooting Stars 40 
27/11/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D Res) 36     IGOTDIS   def. by   LIGMA BALLERS 53 
27/11/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D Res) 34     United Nations   def. by   Spuds 51 
27/11/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D Res) 32     Outlaws BBB   def.   Scary 27 
27/11/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D Res) 48     Adidas Superstars   def.   Kings 39 
28/11/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E Res) 22     Optimus Dimes   def. by   M Town 54 
28/11/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E Res) 34     Blue Chips   def.   Pacmen 25 
28/11/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E Res) 34     Alkos   def.   LeBrontourage 23 
28/11/19 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men E Res) 31     Green Release Kings   def. by   The Millers 60 
30/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed White) 14     OOBC 8M Magic   def.   OOBC 8M Knicks
30/11/19 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U10 Girls Open) 20     Rowville Rockets G10 Grey   def.   OOBC 10G Warriors
30/11/19 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys C1) 15     Rowville Rockets B10 Gold   def. by   Titans Clippers 44 
30/11/19 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U10 Boys D1) 10     OOBC 10B Heat   def. by   Rowville Rockets B10 Bronze 24 
30/11/19 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Girls B) 8     Titans Opals   def. by   Vales G12 Magic 44 
30/11/19 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 7     Berwick B12-Lions   def. by   Vales U12 Wildcats 33 
30/11/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys C) 36     Titans Lakers   def.   Titans Lynx 33 
30/11/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Boys B1) 21     Rowville Rockets B14 White   def. by   DSD Dolphins B14 Red 42 
30/11/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys D) 40     DSD Dolphins B14 Orange   def.   Rowville Rockets B14 Blue 18 
30/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 40     Rowville Rockets B16 Yellow   def.   Beacy Bandits B16-1 37 
30/11/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 46     Titans Spurs   def.   DSD Dolphins B16 Green 36 
01/12/19 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys D) 70     BOOM Boys   def.   Rowville Rockets B18.6 27 
01/12/19 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 20     Berwick G23-Lightning   def.   Berwick G23-Tigers
01/12/19 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 29     Berwick G23-Jets   def. by   Saints Emeralds 36 
01/12/19 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed E) 26     ASC   def.   BB's 24 
01/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed E) 32     1 UP   def.   OOSHIES 16 
02/12/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men C) 42     Underdogs(Mon)   def.   Titans 39 
02/12/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men C) 35     Level up   def. by   South East United 47 
02/12/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men C) 52     Vales (M) YTB   def.   The Beavers 39 
02/12/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men C) 45     Deen Team   def. by   Wolves 50 
03/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women C) 38     Raiders   def.   Berwick Sweethearts 15 
03/12/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women C) 37     JOCS   def.   Shooting Stars 25 
03/12/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) 38     Gremlins   def.   Rockettes 23 
04/12/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D Res) 33     United Nations   def. by   IGOTDIS 38 
04/12/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D Res) 40     Outlaws BBB   def.   LIGMA BALLERS 33 
04/12/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D Res) 44     Adidas Superstars   def. by   Kings 49 
04/12/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D Res) 65     Spuds   def.   Scary 51 
05/12/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E Res) 56     The Millers   def.   Alkos 35 
05/12/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E Res) 21     M Town   def. by   Pacmen 27 
05/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E Res) 20     Green Release Kings   def.   LeBrontourage
05/12/19 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men E Res) 28     Blue Chips   def. by   Optimus Dimes 40 
07/12/19 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed Green) 17     Kingston Basketball   def.   Berwick B8-Celtics 15 
07/12/19 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U10 Girls Open) 3     Berwick G10-Jazz   def. by   Rowville Rockets G10 Black 18 
07/12/19 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys C1) 26     Titans Clippers   def.   Kingston Basketball Teal 20 
07/12/19 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U10 Boys D1) 10     Berwick B10-Bears   def. by   OOBC 10B Heat 11 
07/12/19 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Girls B) 38     Rowville Rockets G12 White   def.   Titans Opals
07/12/19 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 22     EH Panthers B12-1   vs   Vales U12 Wildcats 22 
07/12/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys C) 27     Rowville Rockets B12 Yellow   def. by   Titans Lakers 42 
07/12/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 5     Rowville Rockets G14 Purple   def. by   DSD Dolphins G14 Blue 51 
07/12/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys B1) 29     Titans Pistons   def. by   Vales U14 Devils 39 
07/12/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys E) 11     Rowville Rockets B14 Yellow   def. by   Hampton Park U14 14 
07/12/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U14 Boys D) 36     Rowville Rockets B14 Purple   def.   Titans Tornadoes 20 
07/12/19 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 38     DSD Dolphins B16 Green   def.   DSD Dolphins B16 Orange 25 
07/12/19 (Sat) 18:30 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 36     Saints Black   def.   Vales U16 Cheetahs 26 
08/12/19 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys D) 38     Hampton Park B18   def.   Titans Hornets 24 
08/12/19 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 24     Rowville Rockets G18 Red   vs   Rowville Rockets W23.3 24 
08/12/19 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men C) 45     Titans Tropics   def. by   MC Jaguars 51 
08/12/19 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed D) 36     The Bricklayers   def.   Mercury 31 
08/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed E) 33     Straight Up(Mixed)   def.   1 UP 31 
09/12/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men C) 41     Wolves   def.   Underdogs(Mon) 25 
09/12/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men C) 32     South East United   def.   Deen Team 26 
09/12/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men C) 30     The Beavers   def.   Titans 29 
09/12/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men C) 31     Vales (M) YTB   def. by   Level up 51 
10/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women C) 22     Lady Lemons   def. by   Shooting Stars 58 
10/12/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women C) 32     Shaq Attack   def. by   Gremlins 81 
10/12/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) 32     Raiders   def.   JOCS 30 
11/12/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D Res) 32     Outlaws BBB   def. by   United Nations 40 
11/12/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D Res) 39     Adidas Superstars   def. by   IGOTDIS 53 
11/12/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D Res) 41     Spuds   def. by   LIGMA BALLERS 49 
11/12/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D Res) 41     Kings   def. by   Scary 50 
12/12/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E Res) 20     LeBrontourage   def.   Blue Chips
12/12/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E Res) 31     M Town   def. by   The Millers 37 
12/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E Res) 30     Optimus Dimes   def. by   Pacmen 37 
12/12/19 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men E Res) 24     Alkos   def. by   Green Release Kings 37 
14/12/19 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed Green) 18     Berwick B8-Celtics   def.   OOBC 8M Pistons 16 
14/12/19 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U10 Girls Open) 26     Berwick G10-Sparks   def.   Rowville Rockets G10 Black
14/12/19 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys C1) 10     Kingston Basketball Teal   def. by   Rowville Rockets B10 Green 26 
14/12/19 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U12 Girls C) 29     Berwick G12-Diamonds   def.   Rowville Rockets G12 Orange 27 
14/12/19 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Boys D) 40     Berwick B12-Flash   def.   Rowville Rockets B12 Black
14/12/19 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 21     Berwick B12-Lions   def.   OOBC 12B Spurs 19 
14/12/19 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 5     Saints Sapphires   def. by   Vales G14 Magic 18 
14/12/19 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Boys D) 22     Berwick B14-Pythons   def.   Titans Giants 20 
14/12/19 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys C1) 56     Titans Power   def.   Rowville Rockets B14 Green 33 
14/12/19 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U16 Girls B1) 19     Rowville Rockets G16 Blue   def. by   Berwick G16-Blitz 31 
14/12/19 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 41     Beacy Bandits B16-1   def.   DSD Dolphins B16 Green 29 
14/12/19 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 63     Rowville Rockets B16 Green   def.   Titans Wildcats 29 
15/12/19 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys D) 53     Titans Hornets   def.   Vales U18 Pirates 27 
15/12/19 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 24     Titans Firebirds   def. by   Rowville Rockets G18 Red 51 
15/12/19 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men C) 30     MC Jaguars   def. by   Berwick B23-Viperz 35 
15/12/19 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed D) 41     Fifty Shades of Klay   def.   CF Astro 26 
15/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed D) 26     Shabooyah   def. by   Mercury 30 
16/12/19 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men C) 62     Level up   def.   Wolves 37 
16/12/19 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men C) 51     Titans   def.   Vales (M) YTB 43 
16/12/19 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men C) 44     Deen Team   def. by   The Beavers 55 
16/12/19 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men C) 44     South East United   def.   Underdogs(Mon) 30 
17/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women C) 63     Shooting Stars   def.   Shaq Attack 32 
17/12/19 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women C) 20     Lady Lemons   def. by   Raiders 40 
17/12/19 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) 19     Berwick Sweethearts   def. by   Gremlins 64 
18/12/19 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D Res) 53     Adidas Superstars   def.   Outlaws BBB 52 
18/12/19 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D Res) 43     Spuds   def. by   United Nations 50 
18/12/19 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D Res) 38     Kings   def.   IGOTDIS 33 
18/12/19 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D Res) 42     Scary   def. by   LIGMA BALLERS 45 
19/12/19 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E Res) LeBrontourage   def. by   Optimus Dimes 20 
19/12/19 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E Res) 40     Blue Chips   def.   Green Release Kings 29 
19/12/19 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E Res) 24     Alkos   def. by   M Town 66 
19/12/19 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men E Res) 33     Pacmen   def. by   The Millers 55 
13/01/20 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men C) 39     South East United   def. by   Wolves 50 
13/01/20 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men C) 31     Underdogs(Mon)   def. by   The Beavers 45 
13/01/20 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men C) 21     Deen Team   def. by   Vales (M) YTB 56 
13/01/20 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men C) 39     Titans   def.   Level up 27 
14/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women C) Shooting Stars   vs   Raiders
14/01/20 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women C) JOCS   vs   Gremlins
14/01/20 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) Lady Lemons   vs   Rockettes
15/01/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D Res) Spuds   vs   Adidas Superstars
15/01/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D Res) Kings   vs   Outlaws BBB
15/01/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D Res) Scary   vs   United Nations
15/01/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D Res) LIGMA BALLERS   vs   IGOTDIS
16/01/20 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E Res) 30     Optimus Dimes   def. by   The Millers 89 
16/01/20 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E Res) 66     Blue Chips   def.   Alkos 24 
16/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E Res) LeBrontourage   def. by   Pacmen 20 
16/01/20 (Thu) 21:20 (S19/20 Thursday Men E Res) 29     M Town   def. by   Green Release Kings 52 
20/01/20 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men C) 39     Wolves   def.   Titans 37 
20/01/20 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men C) 41     Vales (M) YTB   def.   Underdogs(Mon) 30 
20/01/20 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men C) 53     Level up   def.   Deen Team 48 
20/01/20 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men C) 34     The Beavers   def. by   South East United 37 
21/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women C) 35     Raiders   def.   Rockettes 24 
21/01/20 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women C) 38     Gremlins   def.   Shooting Stars 29 
21/01/20 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) 40     JOCS   def.   Shaq Attack 26 
22/01/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D Res) 58     Kings   def.   Spuds 43 
22/01/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D Res) 46     Scary   def.   Adidas Superstars 41 
22/01/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D Res) 46     IGOTDIS   def. by   Outlaws BBB 53 
22/01/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D Res) 39     LIGMA BALLERS   def.   United Nations 26 
23/01/20 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E Res) 36     Green Release Kings   def.   Optimus Dimes 21 
23/01/20 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E Res) 38     M Town   def. by   Blue Chips 39 
23/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E Res) 46     Pacmen   def.   Alkos 18 
28/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women C) 24     JOCS   def.   Berwick Sweethearts
28/01/20 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women C) 28     Shaq Attack   def. by   Raiders 48 
28/01/20 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) 30     Lady Lemons   def. by   Gremlins 64 
29/01/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D Res) 38     Scary   def.   Kings 27 
29/01/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D Res) 36     United Nations   def. by   Spuds 55 
29/01/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D Res) 54     LIGMA BALLERS   def.   Adidas Superstars 51 
29/01/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D Res) 25     IGOTDIS   def. by   Outlaws BBB 28 
30/01/20 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E Res) 45     Optimus Dimes   def.   Alkos 28 
30/01/20 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E Res) 37     Pacmen   def.   Green Release Kings 29 
30/01/20 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E Res) 39     Blue Chips   def. by   The Millers 45 
01/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed Green) 20     Kingston Basketball   def.   Titans Stars
01/02/20 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U8 Mixed Green) 12     OOBC 8M Knicks   def.   OOBC 8M Heat 10 
01/02/20 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys C1) 21     Rowville Rockets B10 Purple   def. by   Rowville Rockets B10 Green 35 
01/02/20 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U10 Boys D1) 12     Berwick B10-Storms   def. by   Rowville Rockets B10 Bronze 18 
01/02/20 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Boys C) 41     Titans Lakers   def.   Berwick B12-Tigers 13 
01/02/20 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 26     Dingley warriors   def. by   Rowville Rockets B12 Titanium 28 
01/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys C) 37     Titans Lynx   def.   Rowville Rockets B12 Yellow 35 
01/02/20 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 26     Vales G14 Magic   def.   Titans Flames 16 
01/02/20 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys B1) 27     Dingley   def.   Beacy Bandits Gold 22 
01/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys E) 15     Vales U14 Cheetahs   def. by   Rowville Rockets B14 Orange 33 
01/02/20 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U14 Boys D) 12     Titans Giants   def. by   Rowville Rockets B14 Purple 28 
01/02/20 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys E) Berwick B16-Thunder   vs   Rowville Rockets B16 Purple
01/02/20 (Sat) 18:30 (S19/20 Sat U16 Boys B) Little Crete United   vs   Rowville Rockets B16 Gold
02/02/20 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys D) 21     Hampton Park B18   def.   Rowville Rockets B18.6 12 
02/02/20 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 35     Berwick G23-Tigers   vs   Rowville Rockets G18 Red 35 
02/02/20 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men B) 35     Rowville Rockets M23.4   def. by   Rowville Rockets M23.1 40 
02/02/20 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed E) 35     Boomshakalaka   def.   1 UP 27 
02/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed E) 36     BB's   def. by   CRUSADERS 60 
03/02/20 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men C) 36     Underdogs(Mon)   def. by   Level up 54 
03/02/20 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men C) 26     The Beavers   def. by   Wolves 51 
03/02/20 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men C) 49     Deen Team   def. by   Titans 62 
03/02/20 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men C) 32     South East United   def.   Vales (M) YTB 26 
04/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women C) 34     JOCS   def.   Lady Lemons 18 
04/02/20 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women C) 33     Shaq Attack   def. by   Rockettes 45 
04/02/20 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) 19     Berwick Sweethearts   def. by   Shooting Stars 35 
05/02/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D Res) 23     Outlaws BBB   def. by   Scary 24 
05/02/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D Res) 35     LIGMA BALLERS   def. by   Kings 43 
05/02/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D Res) 66     IGOTDIS   def. by   Spuds 72 
05/02/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D Res) 32     United Nations   def. by   Adidas Superstars 38 
06/02/20 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E Res) 54     The Millers   def.   Green Release Kings 38 
06/02/20 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E Res) 30     Pacmen   def. by   Blue Chips 36 
06/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E Res) 27     M Town   def.   Optimus Dimes 22 
08/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold) 13     Berwick B8-Sonics   def. by   OOBC 8M Warriors 36 
08/02/20 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U10 Girls Open) 10     Rowville Rockets G10 Black   def. by   Berwick G10-Swifts 19 
08/02/20 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys C1) 26     Rowville Rockets B10 Titanium   def.   Kingston Basketball Teal 21 
08/02/20 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U10 Boys D1) 20     OOBC 10B Clippers   def.   Rowville Rockets B10 Bronze 17 
08/02/20 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Girls B) 6     OOBC 12G Pistons   def. by   Vales G12 Magic 33 
08/02/20 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 18     Rowville Rockets B12 White   def. by   EH Panthers B12-1 37 
08/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys C) 12     DSD Dolphins B12 Red   def. by   Titans Lakers 32 
08/02/20 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 17     DSD Dolphins G14 Blue   def. by   Berwick G14-Bellbirds 27 
08/02/20 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys B1) 23     Titans Pistons   def. by   Dingley 43 
08/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys E) 7     Rowville Rockets B14 Yellow   def. by   Vales U14 Cheetahs 17 
08/02/20 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Girls B) 32     Rowville Rockets G16 White   def.   Berwick G16-Foxes 15 
08/02/20 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys E) 48     Rowville Rockets B16 Orange   def.   DSD Dolphins B16 Gold 35 
09/02/20 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys D) 14     Vales U18 Pirates   def. by   BOOM Boys 54 
09/02/20 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 35     Berwick G23-Jets   def.   Titans Firebirds 31 
09/02/20 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men C) 42     MC Jaguars   def. by   Bricklayers 78 
09/02/20 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed D) 55     Chaos Allstars   def.   CF Astro 34 
09/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed E) 47     Boomshakalaka   def.   OOSHIES 27 
10/02/20 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men C) 49     Vales (M) YTB   def. by   Wolves 53 
10/02/20 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men C) 41     Titans   def.   South East United 27 
10/02/20 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men C) 45     Deen Team   def.   Underdogs(Mon) 37 
10/02/20 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men C) 46     Level up   def.   The Beavers 23 
11/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women C) 49     Gremlins   def.   Rockettes 21 
11/02/20 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women C) 29     Raiders   def.   Berwick Sweethearts 23 
11/02/20 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) 18     Lady Lemons   def. by   Shaq Attack 25 
12/02/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D Res) 62     LIGMA BALLERS   def.   Adidas Superstars 49 
12/02/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D Res) 32     IGOTDIS   def. by   Scary 33 
12/02/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D Res) 42     United Nations   def. by   Kings 69 
12/02/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D Res) 51     Outlaws BBB   def.   Spuds 47 
13/02/20 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E Res) 34     Alkos   def. by   The Millers 71 
13/02/20 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E Res) 44     Pacmen   def.   M Town 31 
13/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E Res) 41     Optimus Dimes   def.   Blue Chips 36 
15/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed Green) 19     Berwick B8-Celtics   def.   Titans Stars 16 
15/02/20 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U10 Girls Open) 28     Berwick G10-Sparks   def.   DSD Dolphins G10 Pink
15/02/20 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys C1) 24     Rowville Rockets B10 Gold   def.   Titans Clippers 14 
15/02/20 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U10 Boys D1) 22     Rowville Rockets B10 Bronze   def.   OOBC 10B Heat
15/02/20 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Girls B) 34     Vales G12 Magic   def.   Titans Opals
15/02/20 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 13     Rowville Rockets B12 Silver   def. by   EH Panthers B12-1 31 
15/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys C) 17     Rowville Rockets B12 Yellow   def. by   Vales U12 Panthers 23 
15/02/20 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 44     DSD Dolphins G14 Green   def.   Rowville Rockets G14 Purple 15 
15/02/20 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys B1) 27     Rowville Rockets B14 White   def. by   DSD Dolphins B14 Red 35 
15/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys E) 44     Rowville Rockets B14 Orange   def.   Rowville Rockets B14 Yellow
15/02/20 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Girls B1) 41     Berwick G16-Blitz   def.   Rowville Rockets G16 Blue 14 
15/02/20 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 34     EH Panthers B16-1   def. by   OOBC 16B Lakers 44 
16/02/20 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys D) 22     Rowville Rockets B18.6   def. by   BOOM Boys 52 
16/02/20 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 15     Titans Firebirds   def. by   Berwick G23-Lightning 36 
16/02/20 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men C) 47     Berwick B23-Viperz   def. by   Titans Tropics 63 
16/02/20 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed E) 42     1 UP   def.   TRIBE 34 
16/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed E) 32     CRUSADERS   def. by   OOSHIES 41 
17/02/20 (Mon) 18:40 (S19/20 Monday Men C) 38     Wolves   def. by   Deen Team 56 
17/02/20 (Mon) 19:30 (S19/20 Monday Men C) 34     South East United   def. by   Level up 41 
17/02/20 (Mon) 20:20 (S19/20 Monday Men C) 42     The Beavers   def. by   Vales (M) YTB 56 
17/02/20 (Mon) 21:10 (S19/20 Monday Men C) 44     Titans   def.   Underdogs(Mon) 22 
18/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women C) 13     Lady Lemons   def. by   Shooting Stars 49 
18/02/20 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women C) 39     Berwick Sweethearts   def.   Rockettes 33 
18/02/20 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) 29     Shaq Attack   def. by   Gremlins 58 
19/02/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D Res) 50     IGOTDIS   def. by   LIGMA BALLERS 74 
19/02/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D Res) 50     United Nations   def. by   Spuds 68 
19/02/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D Res) 47     Outlaws BBB   def.   Scary 36 
19/02/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D Res) 38     Adidas Superstars   def.   Kings 34 
20/02/20 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E Res) 35     Green Release Kings   def. by   Alkos 37 
20/02/20 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E Res) 36     The Millers   def. by   M Town 43 
20/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E Res) 29     Pacmen   def.   Optimus Dimes 27 
22/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed Green) 32     OOBC 8M Pistons   def.   OOBC 8M Knicks
22/02/20 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U10 Girls Open) 4     Berwick G10-Jazz   def. by   Titans Heat 30 
22/02/20 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys C1) 31     Rowville Rockets B10 Titanium   def.   Rowville Rockets B10 Purple 16 
22/02/20 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U10 Boys D1) 12     Titans Blazers   def. by   Rowville Rockets B10 Bronze 14 
22/02/20 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Girls B) 17     OOBC 12G Heat   def.   OOBC 12G Pistons
22/02/20 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 22     Rowville Rockets B12 Titanium   def. by   Rowville Rockets B12 White 23 
22/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys C) 36     Vales U12 Jaguars   vs   Titans Lynx 36 
22/02/20 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 16     Vales G14 Magic   def. by   DSD Dolphins G14 Blue 36 
22/02/20 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys B1) 37     Titans Pistons   def.   Vales U14 Devils 29 
22/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys C2) 19     Vales U14 Lions   def. by   DSD Dolphins B14 Maroon 35 
22/02/20 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Girls B) 34     Berwick G16-Foxes   def.   Rowville Rockets G16 Black 20 
22/02/20 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys B1) 42     Titans Spurs   def.   Beacy Bandits B16-1 25 
23/02/20 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys D) 15     Rowville Rockets B18.6   def. by   Vales U18 Pirates 35 
23/02/20 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 39     Vales (W23) Tigers   def. by   Berwick G23-Nets 43 
23/02/20 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men B) 38     Waverley Wolves   def. by   Berwick B23-Scrubs 68 
23/02/20 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed E) OOSHIES   def. by   Straight Up(Mixed) 20 
23/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed E) 30     ASC   def. by   TRIBE 36 
24/02/20 (Mon)
(Semi Final 1)
18:50 (S19/20 Monday Men C) 28     Titans   def. by   South East United 30 
24/02/20 (Mon)
(Semi Final 2)
19:40 (S19/20 Monday Men C) 32     Level up   def. by   Vales (M) YTB 44 
24/02/20 (Mon)
(Semi Final 1)
20:30 (S19/20 Monday Men B) 52     Sons of Uncle Drew   def. by   Whack Whack 57 
25/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 Tuesday Women C) 19     Berwick Sweethearts   def. by   Gremlins 49 
25/02/20 (Tue) 19:50 (S19/20 Tuesday Women C) 48     Shooting Stars   def.   Shaq Attack 20 
25/02/20 (Tue) 20:40 (S19/20 Tuesday Women C) 27     JOCS   def.   Rockettes 23 
26/02/20 (Wed) 18:40 (S19/20 Wednesday Men D Res) 50     United Nations   def.   IGOTDIS 42 
26/02/20 (Wed) 19:30 (S19/20 Wednesday Men D Res) 47     Outlaws BBB   def.   LIGMA BALLERS 38 
26/02/20 (Wed) 20:20 (S19/20 Wednesday Men D Res) 42     Adidas Superstars   def.   Kings 30 
26/02/20 (Wed) 21:10 (S19/20 Wednesday Men D Res) 40     Spuds   def. by   Scary 41 
27/02/20 (Thu) 18:50 (S19/20 Thursday Men E Res) 42     Green Release Kings   def. by   Blue Chips 50 
27/02/20 (Thu) 19:40 (S19/20 Thursday Men E Res) 35     The Millers   def.   Pacmen 20 
27/02/20 (Thu) 20:30 (S19/20 Thursday Men E Res) 47     M Town   def.   Alkos 31 
29/02/20 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed Gold) 28     DSD Dolphins Mx8 Blue   def.   DSD Dolphins Mx8 Pink 24 
29/02/20 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U10 Girls Open) 34     Titans Heat   def.   Berwick G10-Sparks
29/02/20 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys C1) 12     Rowville Rockets B10 Gold   def. by   Rowville Rockets B10 Titanium 13 
29/02/20 (Sat) 11:00 (S19/20 Sat U10 Boys D1) 17     Berwick B10-Bears   def.   Rowville Rockets B10 Bronze
29/02/20 (Sat) 11:50 (S19/20 Sat U12 Girls B) 40     Rowville Rockets G12 White   def.   Lysterfield Wolves G12 27 
29/02/20 (Sat) 12:40 (S19/20 Sat U12 Boys C1) 23     Dingley warriors   def. by   Rowville Rockets B12 White 24 
29/02/20 (Sat) 13:30 (S19/20 Sat U12 Boys C) 31     Rowville Rockets B12 Yellow   def.   Berwick B12-Tigers 18 
29/02/20 (Sat) 14:20 (S19/20 Sat U14 Girls C/CR) 26     Berwick G14-Bellbirds   def.   Vales G14 Magic
29/02/20 (Sat) 15:10 (S19/20 Sat U14 Boys B1) 39     DSD Dolphins B14 Red   def. by   Titans Pistons 41 
29/02/20 (Sat) 16:00 (S19/20 Sat U14 Boys E) 31     Hampton Park U14   def.   Rowville Rockets B14 Orange 30 
29/02/20 (Sat) 16:50 (S19/20 Sat U16 Girls C) 19     Vales G16 Divas   def. by   Little Crete Flyers 33 
29/02/20 (Sat) 17:40 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1) 42     EH Panthers B16-1   def.   Titans Wildcats 22 
01/03/20 (Sun) 15:10 (S19/20 Sun U18 Boys D) 28     Vales U18 Pirates   def. by   Titans Hornets 32 
01/03/20 (Sun) 16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR) 30     Berwick G23-Lightning   def.   Rowville Rockets G18 Red 23 
01/03/20 (Sun) 16:50 (S19/20 Sun U23 Men B) 37     Berwick B23-Scrubs   def.   Rowville Rockets M23.4 32 
01/03/20 (Sun) 17:40 (S19/20 Sun Mixed D) 28     Mercury   def. by   Top Deck 33 
01/03/20 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun Mixed E) 21     BB's   def.   1 UP 20 
02/03/20 (Mon)
(Preliminary)
19:00 (S19/20 Monday Men C Res) 49     Elite Street Ballers-Mon(1)   def.   Damage Inc 35 
02/03/20 (Mon)
(Preliminary)
20:00 (S19/20 Monday Men C) 26     Level up   def. by   South East United 34 
03/03/20 (Tue)
(Semi Final 1)
19:00 (S19/20 Tuesday Women C) 48     Gremlins   def.   Shooting Stars 22 
03/03/20 (Tue)
(Semi Final 2)
19:50 (S19/20 Tuesday Women C) 38     JOCS   def.   Raiders 35 
04/03/20 (Wed)
(Semi Final 1)
19:00 (S19/20 Wednesday Men E Res) 29     Total Reball   def. by   South East Stealers Blue 33 
04/03/20 (Wed)
(Semi Final 2)
19:50 (S19/20 Wednesday Men E Res) 52     Victory Road   def.   Gen j 48 
05/03/20 (Thu)
(Semi Final 1)
19:00 (S19/20 Thursday Men E) 38     Trust The Process(Thursday)   def.   Triple Doubles 29 
05/03/20 (Thu)
(Semi Final 2)
19:50 (S19/20 Thursday Men E) 34     United Nations   def.   The Dogs 23 
05/03/20 (Thu)
(Semi Final 2)
20:40 (S19/20 Thursday Men F Res) 22     Berwick Men MW Giants   def. by   Scully Sonics 33 
10/03/20 (Tue)
(Preliminary)
19:00 (S19/20 Tuesday Women C) 38     Raiders   def.   Gremlins 31 
12/03/20 (Thu)
(Preliminary)
19:00 (S19/20 Thursday Men F) 28     No Stars 2.0   def. by   Not Bad Ya Shelf 39 
12/03/20 (Thu)
(Preliminary)
20:00 (S19/20 Thursday Men F Res) 42     Berwick Men MW Giants   def.   Elite Street Ballers 2 38 
14/03/20 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed Green)   Berwick B8-Celtics   vs   OOBC 8M Pistons  
14/03/20 (Sat) 09:20 (S19/20 Sat U8 Mixed Green)   Titans Stars   vs   OOBC 8M Knicks  
14/03/20 (Sat) 10:10 (S19/20 Sat U10 Boys E1)   Berwick B10-Giants   vs   Vales U10 Jaguars (U8 Team)  
14/03/20 (Sat)
(Semi Final 2)
11:00 (S19/20 Sat U10 Boys D1)   Titans Blazers   vs   Berwick B10-Bears  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final)
11:50 (S19/20 Sat U12 Boys A1/A1R)   SE Stingers RG   vs   SE Stingers RD  
14/03/20 (Sat)
(Elimination Final)
12:40 (S19/20 Sat U12 Boys B/BR)   Berwick B12-Stealers   vs   Saints Blue  
14/03/20 (Sat)
(Semi Final 2)
13:30 (S19/20 Sat U14 Boys C1)   Titans Power   vs   DSD Dolphins B14 Black  
14/03/20 (Sat)
(Semi Final 2)
14:20 (S19/20 Sat U16 Girls B)   DSD Dolphins G16 Blue   vs   Berwick G16-Foxes  
14/03/20 (Sat)
(Semi Final 1)
15:10 (S19/20 Sat U16 Boys B)   DSD Dolphins B16 Black   vs   Rowville Rockets B16 Gold  
14/03/20 (Sat)
(Qualifying Final)
16:00 (S19/20 Sat U16 Boys D/D1)   EH Panthers B16-1   vs   Saints Black  
15/03/20 (Sun)
(Semi Final 1)
15:10 (S19/20 Sun U18 Boys D)   Berwick B18-Boomaz   vs   Titans Hornets  
15/03/20 (Sun)
(Elimination Final)
16:00 (S19/20 Sun U23 Women B/BR)   Berwick G23-Jets   vs   Rowville Rockets G18 Red  
15/03/20 (Sun)
(Semi Final 2)
16:50 (S19/20 Sun U23 Men B)   Rowville Rockets M23.1   vs   Berwick B23-Scrubs  
15/03/20 (Sun)
(Semi Final 2)
17:40 (S19/20 Sun Mixed D)   Fifty Shades of Klay   vs   The Bricklayers  
15/03/20 (Sun) 18:30 (S19/20 Sun O/35 Men)   Saints White   vs   Saints Red  
21/03/20 (Sat) 08:30 (S19/20 Sat U8 Mixed Green)   Lysterfield Wolves U8   vs   Titans Stars