Football West

Carine Open Space B

Venue Address:
Beach Road, Carine
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
21/06/20 (Sun) 09:00 (14s - Girls Div 2) 1     Hamersley Rovers Junior FC (Black)   vs   Lynwood United Football Club
21/06/20 (Sun) 10:30 (16s - Div 3) Hamersley Rovers Junior FC   def. by   Whitford City SC
21/06/20 (Sun) 13:00 (Women Metro North Division 2) 4     Hamersley Rovers SC   def.   Swan Valley SC
21/06/20 (Sun) 14:45 (Belt Up Masters North Division 1) 2     Hamersley Rovers SC   vs   North Beach SC
28/06/20 (Sun) 09:00 (14s - North Div 3) 8     Hamersley Rovers Junior FC (Black)   def.   Whitford City FC (Maroon)
28/06/20 (Sun) 10:30 (14s - North Div 3) 1     Hamersley Rovers Junior FC (White)   def. by   Ellenbrook United FC
28/06/20 (Sun) 13:00 (Women Metro North Division 1) 2     Hamersley Rovers SC   def.   Bassendean Caledonian FC
05/07/20 (Sun) 09:15 (14s - Girls Div 2) Hamersley Rovers Junior FC (Black)   def. by   Woodvale FC
05/07/20 (Sun) 10:30 (16s - Div 3)   Hamersley Rovers Junior FC   vs   Balga SC  
05/07/20 (Sun) 13:00 (Women Metro North Division 2) 1     Hamersley Rovers SC   def. by   UWA Nedlands FC
05/07/20 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters North Division 1) 5     Hamersley Rovers SC   def.   Dianella White Eagles SC
12/07/20 (Sun) 09:15 (13s - North Div 3)   Hamersley Rovers Junior FC   vs   Yanchep United FC  
12/07/20 (Sun) 10:30 (15s - North Div 2)   Hamersley Rovers JFC   vs   Whitford City SC  
12/07/20 (Sun) 13:00 (Women Metro North Division 1)   Hamersley Rovers SC   vs   Noranda City FC  
12/07/20 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters North Division 1)   Hamersley Rovers SC   vs   Woodvale FC  
12/07/20 (Sun) 15:00 (Women Metro North Division 2)   Hamersley Rovers SC   vs   Ashfield SC  
19/07/20 (Sun) 09:00 (18s - Div 4)   Hamersley Rovers Junior FC   vs   Murdoch University Melville FC (Lightning)  
26/07/20 (Sun) 09:00 (13s - North Div 3)   Hamersley Rovers Junior FC   vs   Wanneroo City SC  
26/07/20 (Sun) 10:00 (14s - Girls Div 2)   Hamersley Rovers Junior FC (Black)   vs   Joondalup United FC  
26/07/20 (Sun) 10:00 (16s - Div 4)   Hamersley Rovers Junior FC   vs   North Beach SC  
26/07/20 (Sun) 13:00 (Women Metro North Division 1)   Hamersley Rovers SC   vs   North Beach SC  
26/07/20 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters North Division 1)   Hamersley Rovers SC   vs   Balga SC  
02/08/20 (Sun) 09:00 (18s - Div 4)   Hamersley Rovers Junior FC   vs   North Beach SC  
02/08/20 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters North Division 1)   Hamersley Rovers SC   vs   Subiaco AFC  
09/08/20 (Sun) 09:00 (18s - Div 4)   Hamersley Rovers Junior FC   vs   Sutherlands Park FC  
09/08/20 (Sun) 10:00 (14s - Girls Div 2)   Hamersley Rovers Junior FC (Black)   vs   Joondalup City Football Club  
09/08/20 (Sun) 10:00 (16s - Div 4)   Hamersley Rovers Junior FC   vs   Tuart Hill JSC  
09/08/20 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters North Division 1)   Hamersley Rovers SC   vs   Quinns FC  
16/08/20 (Sun) 13:00 (Women Metro North Division 1)   Hamersley Rovers SC   vs   Ballajura AFC  
16/08/20 (Sun) 13:00 (Women Metro North Division 2)   Hamersley Rovers SC   vs   Woodvale FC  
23/08/20 (Sun) 09:00 (13s - North Div 3)   Hamersley Rovers Junior FC   vs   Balga SC  
23/08/20 (Sun) 10:00 (14s - Girls Div 2)   Hamersley Rovers Junior FC (Black)   vs   North Beach SC  
23/08/20 (Sun) 10:00 (16s - Div 4)   Hamersley Rovers Junior FC   vs   Perth Saints FC (Blue)  
23/08/20 (Sun) 13:00 (Women Metro North Division 1)   Hamersley Rovers SC   vs   Sorrento FC  
30/08/20 (Sun) 09:00 (18s - Div 4)   Hamersley Rovers Junior FC   vs   Subiaco AFC  
06/09/20 (Sun) 09:00 (13s - North Div 3)   Hamersley Rovers Junior FC   vs   Quinns FC  
06/09/20 (Sun) 10:00 (14s - Girls Div 2)   Hamersley Rovers Junior FC (Black)   vs   MUM FC  
06/09/20 (Sun) 13:00 (Women Metro North Division 1)   Hamersley Rovers SC   vs   Ellenbrook United FC  
06/09/20 (Sun) 13:00 (Women Metro North Division 2)   Hamersley Rovers SC   vs   Swan United FC  
13/09/20 (Sun) 09:00 (13s - North Div 3)   Hamersley Rovers Junior FC   vs   Subiaco AFC  
13/09/20 (Sun) 09:00 (18s - Div 4)   Hamersley Rovers Junior FC   vs   Stirling Lions SC  
13/09/20 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters North Division 1)   Hamersley Rovers SC   vs   Carramar Shamrock Rovers FC  
20/09/20 (Sun) 09:00 (13s - North Div 3)   Hamersley Rovers Junior FC   vs   Yanchep United FC  
20/09/20 (Sun) 10:00 (16s - Div 4)   Hamersley Rovers Junior FC   vs   Canning City FC  
20/09/20 (Sun) 13:00 (Women Metro North Division 1)   Hamersley Rovers SC   vs   Floreat Athena FC  
20/09/20 (Sun) 13:00 (Women Metro North Division 2)   Hamersley Rovers SC   vs   Alexander Florina FC  
27/09/20 (Sun) 10:00 (14s - Girls Div 2)   Hamersley Rovers Junior FC (Black)   vs   Fremantle City Football Club  
27/09/20 (Sun) 13:00 (Women Metro North Division 2)   Hamersley Rovers SC   vs   Swan Valley SC  
27/09/20 (Sun) 15:00 (Belt Up Masters North Division 1)   Hamersley Rovers SC   vs   AFC Joondalup  
04/10/20 (Sun) 09:00 (13s - North Div 3)   Hamersley Rovers Junior FC   vs   Wanneroo City SC  
04/10/20 (Sun) 09:00 (18s - Div 4)   Hamersley Rovers Junior FC   vs   Kalamunda United FC  
04/10/20 (Sun) 10:00 (16s - Div 4)   Hamersley Rovers Junior FC   vs   Bassendean Caledonia FC  
04/10/20 (Sun) 13:00 (Women Metro North Division 1)   Hamersley Rovers SC   vs   Northern Redbacks SC