DATE |
TIME |
Competition Name |
|
HOME TEAM |
|
AWAY TEAM |
|
06/05/23 (Sat) |
09:00 |
(Armidale Under 6's) |
|
Demon Knights Ninjas |
vs |
Norths United Red Firestarters |
|
06/05/23 (Sat) |
09:50 |
(Armidale Under 7's) |
|
TAS Terriers |
vs |
Norths United Red Pirates |
|
06/05/23 (Sat) |
10:40 |
(Armidale Under 7's) |
|
Armidale City Westside White |
vs |
Walcha Brumbies |
|
13/05/23 (Sat) |
09:00 |
(Armidale Under 6's) |
|
Demon Knights Longbows |
vs |
Norths United Red Lions |
|
13/05/23 (Sat) |
09:50 |
(Armidale Under 7's) |
|
Norths United Red Warriors |
vs |
Norths United Red Pirates |
|
13/05/23 (Sat) |
10:40 |
(Armidale Under 7's) |
|
East Armidale Geckos |
vs |
Armidale City Westside White |
|
20/05/23 (Sat) |
09:00 |
(Armidale Under 6's) |
|
Norths United Red Goalseekers |
vs |
Demon Knights Ninjas |
|
20/05/23 (Sat) |
09:50 |
(Armidale Under 6's) |
|
TAS Triceratops |
vs |
South Armidale Starfish |
|
27/05/23 (Sat) |
09:00 |
(Armidale Under 6's) |
|
South Armidale Squirrels |
vs |
Guyra United White |
|
27/05/23 (Sat) |
09:50 |
(Armidale Under 7's) |
|
Norths United Red Frogs |
vs |
Norths United Little Reds |
|
27/05/23 (Sat) |
10:40 |
(Armidale Under 7's) |
|
Demon Knights White Knights |
vs |
South Armidale Swordfish |
|
03/06/23 (Sat) |
09:00 |
(Armidale Under 6's) |
|
Demon Knights Ninjas |
vs |
South Armidale Starfish |
|
03/06/23 (Sat) |
09:50 |
(Armidale Under 7's) |
|
Norths United Little Reds |
vs |
TAS Torpedoes |
|
03/06/23 (Sat) |
10:40 |
(Armidale Under 7's) |
|
TAS Terriers |
vs |
Walcha Brumbies |
|
17/06/23 (Sat) |
09:00 |
(Armidale Under 6's) |
|
Norths United Red Firestarters |
vs |
South Armidale Squirrels |
|
17/06/23 (Sat) |
09:50 |
(Armidale Under 6's) |
|
Guyra United White |
vs |
TAS Tigers |
|
17/06/23 (Sat) |
10:40 |
(Armidale Under 7's) |
|
TAS Titans |
vs |
Demon Knights White Knights |
|
24/06/23 (Sat) |
09:00 |
(Armidale Under 6's) |
|
Norths United Red Firestarters |
vs |
East Armidale Grasshoppers |
|
24/06/23 (Sat) |
09:50 |
(Armidale Under 6's) |
|
TAS Tigers |
vs |
TAS Triceratops |
|
24/06/23 (Sat) |
10:40 |
(Armidale Under 7's) |
|
Norths United Red Pirates |
vs |
South Armidale Swordfish |
|
01/07/23 (Sat) |
09:00 |
(Armidale Under 6's) |
|
Norths United Red Firestarters |
vs |
Norths United Red Goalseekers |
|
01/07/23 (Sat) |
10:40 |
(Armidale Under 7's) |
|
South Armidale Snakes |
vs |
Guyra United Orange |
|
22/07/23 (Sat) |
09:00 |
(Armidale Under 6's) |
|
Walcha Vikings |
vs |
South Armidale Starfish |
|
22/07/23 (Sat) |
09:50 |
(Armidale Under 7's) |
|
Armidale City Westside White |
vs |
Walcha Lions |
|
22/07/23 (Sat) |
10:40 |
(Armidale Under 7's) |
|
Norths United Red Frogs |
vs |
Demon Knights Squires |
|
22/07/23 (Sat) |
10:40 |
(Armidale Under 7's) |
|
Norths United Red Pirates |
vs |
TAS Titans |
|
29/07/23 (Sat) |
10:40 |
(Armidale Under 7's) |
|
South Armidale Snakes |
vs |
Norths United Red Warriors |
|
05/08/23 (Sat) |
09:00 |
(Armidale Under 6's) |
|
Norths United Red Lions |
vs |
Demon Knights Ninjas |
|
05/08/23 (Sat) |
09:00 |
(Armidale Under 6's) |
|
South Armidale Squirrels |
vs |
Demon Knights Swords |
|
05/08/23 (Sat) |
09:50 |
(Armidale Under 7's) |
|
South Armidale Swordfish |
vs |
Walcha Brumbies |
|
05/08/23 (Sat) |
10:40 |
(Armidale Under 7's) |
|
Norths United Red Warriors |
vs |
Norths United Red Frogs |
|
12/08/23 (Sat) |
09:00 |
(Armidale Under 6's) |
|
South Armidale Starfish |
vs |
TAS Tigers |
|
12/08/23 (Sat) |
09:50 |
(Armidale Under 7's) |
|
South Armidale Swordfish |
vs |
East Armidale Geckos |
|
12/08/23 (Sat) |
10:40 |
(Armidale Under 7's) |
|
Norths United Little Reds |
vs |
Norths United Red Pirates |
|
19/08/23 (Sat) |
09:00 |
(Armidale Under 6's) |
|
East Armidale Grasshoppers |
vs |
TAS Triceratops |
|
19/08/23 (Sat) |
09:50 |
(Armidale Under 6's) |
|
Walcha Vikings |
vs |
Demon Knights Ninjas |
|
19/08/23 (Sat) |
10:40 |
(Armidale Under 7's) |
|
TAS Terriers |
vs |
Walcha Lions |
|
26/08/23 (Sat) |
09:00 |
(Armidale Under 6's) |
|
East Armidale Grasshoppers |
vs |
Guyra United Orange |
|
26/08/23 (Sat) |
09:50 |
(Armidale Under 7's) |
|
East Armidale Geckos |
vs |
TAS Titans |
|
26/08/23 (Sat) |
10:40 |
(Armidale Under 7's) |
|
Demon Knights Bows |
vs |
Norths United Little Reds |
|
02/09/23 (Sat) |
09:00 |
(Armidale Under 6's) |
|
East Armidale Grasshoppers |
vs |
Demon Knights Ninjas |
|
02/09/23 (Sat) |
09:50 |
(Armidale Under 6's) |
|
Walcha Vikings |
vs |
Norths United Red Lions |
|
02/09/23 (Sat) |
10:40 |
(Armidale Under 7's) |
|
South Armidale Swordfish |
vs |
Norths United Red Warriors |
|
09/09/23 (Sat) |
09:00 |
(Armidale Under 6's) |
|
TAS Triceratops |
vs |
Guyra United White |
|
09/09/23 (Sat) |
09:50 |
(Armidale Under 6's) |
|
South Armidale Starfish |
vs |
Norths United Red Firestarters |
|
09/09/23 (Sat) |
10:40 |
(Armidale Under 7's) |
|
Demon Knights White Knights |
vs |
Norths United Red Warriors |
|
16/09/23 (Sat) |
09:00 |
(Armidale Under 6's) |
|
TAS Triceratops |
vs |
Demon Knights Longbows |
|
16/09/23 (Sat) |
09:50 |
(Armidale Under 7's) |
|
TAS Titans |
vs |
Norths United Red Warriors |
|
16/09/23 (Sat) |
10:40 |
(Armidale Under 7's) |
|
South Armidale Swordfish |
vs |
TAS Torpedoes |
|