Teams in General Club

Click on the Team Name to load their page

50 Shades of Klay(Belconnen Wednesday C Men)

808's and Fast Breaks(Belconnen Tuesday B Mixed )

Previously Associated Competitions

808's and Fast Breaks(Belconnen Tuesday A Mixed)

All Stars(Tuggeranong Wednesday Social Mixed)

All Stars Dodgers(Belconnen Monday D Women)

Alley Poops(Belconnen Monday D Men)

Antelopes(Tuggeranong Monday Masters Men)

ANU Owls Blue1(Belconnen Thursday A Men)

ANU Owls1(Belconnen Thursday A Women)

Aussie Army(Belconnen Monday C Men)

Bagoomba(Belconnen Monday C Men)

Barrel Boys(Belconnen Wednesday B Men)

Belconnen Beamers(Belconnen Wednesday E Men)

Previously Associated Competitions

Belconnen Beamers(Belconnen Wednesday D Men)

Berg's Babies(Belconnen Wednesday B Men)

Better Call Gasol(Belconnen Monday D Men)

Big Ball(Belconnen Wednesday B Men)

Previously Associated Competitions

Big Ball(Belconnen Monday B Men)

Black Ice(Tuggeranong Monday C Men)

Previously Associated Competitions

Black Ice(Tuggeranong Monday D Men)

Blind Melons(Tuggeranong Wednesday Social Mixed)

Blue Flames(Tuggeranong Monday C Men)

BOLTS(Belconnen Wednesday D Men)

Buddha's B Team(Belconnen Monday D Men)

Budget Ballers(Belconnen Wednesday E Men)

Previously Associated Competitions

Budget Ballers(Belconnen Wednesday D Men)

Budget Ballers1(Belconnen Wednesday D Men)

Burley Griffin Lakers(Belconnen Wednesday D Men)

Previously Associated Competitions

Burley Griffin Lakers(Belconnen Wednesday E Men)

Canberra Pop Guns(Belconnen Monday D Men)

CCC Mutants(Belconnen Wednesday E Men)

Celtics(Belconnen Monday C Women)

Crustaceans (Tuggeranong Monday D Men)

Previously Associated Competitions

Crustaceans (Tuggeranong Monday C Men)

Crustaceans21(Tuggeranong Monday C Men)

D@rtpigs(Belconnen Monday D Men)

Dodgers(Belconnen Tuesday A Mixed)

Dragons(Belconnen Wednesday D Men)

Dunkin' Donuts(Tuggeranong Monday D Men)

Previously Associated Competitions

Dunkin' Donuts(Tuggeranong Monday C Men)

Eifer Magic(Belconnen Thursday A Men)

Flinstones(Tuggeranong Monday Masters Men)

Flint Tropics(Belconnen Tuesday A Mixed)

Full Court Press(Belconnen Wednesday E Men)

Previously Associated Competitions

Full Court Press(Belconnen Wednesday D Men)

Glass Cleaners(Belconnen Wednesday E Men)

Previously Associated Competitions

Glass Cleaners(Belconnen Wednesday D Men)

GM 39ers(Belconnen Monday B Men)

Golden Roast Ramblers(Tuggeranong Monday Masters Men)

Grannyshot(Belconnen Monday D Men)

HARDLYs(Belconnen Thursday A Women)

Heat Cheques(Tuggeranong Monday C Men)

Hellfish (Tuggeranong Monday C Men)

Hoopin' ain't easy(Tuggeranong Monday C Men)

Hotshots(Belconnen Monday D Men)

Jaded(Belconnen Monday C Women)

Jaffas (Tuggeranong Monday Masters Men)

Jarrod and the Seven Dwarfs(Belconnen Wednesday E Men)

Previously Associated Competitions

Jarrod and the Seven Dwarfs(Belconnen Wednesday D Men)

Jim's Ballers(Belconnen Wednesday B Men)

Justice League(Belconnen Monday D Women)

Killzamoi Killers (Belconnen Wednesday C Men)

Lakers(Tuggeranong Monday Masters Men)

LeDelly Brondovas(Belconnen Monday B Men)

Lightning Bolt Ladies(Belconnen Thursday A Women)

Little Rippers(Belconnen Monday B Men)

Previously Associated Competitions

Little Rippers(Belconnen Monday C Men)

Longshots(Belconnen Monday C Women)

Looney Tunes(Belconnen Monday C Men)

Majestic(Belconnen Tuesday B Women)

Previously Associated Competitions

Majestic(U19 Girls Division 3)

McBuckets(Belconnen Monday D Men)

MIC(Belconnen Thursday A Men)

MJ's Pizza Guys(Belconnen Wednesday D Men)

Previously Associated Competitions

MJ's Pizza Guys(Belconnen Wednesday C Men)

MLC(Belconnen Wednesday E Men)

Previously Associated Competitions

MLC(Belconnen Wednesday D Men)

Munkeez(Belconnen Tuesday A Mixed)

Munkeez(Belconnen Tuesday A Mixed)

Phoenix(Belconnen Tuesday B Mixed )

Previously Associated Competitions

Phoenix(Belconnen Tuesday A Mixed)

Pirates(Tuggeranong Monday D Men)

Previously Associated Competitions

Pirates(Tuggeranong Monday C Men)

Potbelly(Belconnen Wednesday D Men)

Previously Associated Competitions

Potbelly(Belconnen Wednesday E Men)

Purple Cobras(Belconnen Monday D Women)

Rising Suns(Belconnen Wednesday C Men)

Saints(Belconnen Tuesday B Women)

Shake 'n' Bake(Belconnen Monday B Men)

Shakin' N Bakin'(Belconnen Monday D Women)

Sharks(Belconnen Monday B Men)

Shenanigans(Belconnen Wednesday B Men)

Shock Doctors(Tuggeranong Monday D Men)

Previously Associated Competitions

Shock Doctors(Tuggeranong Monday C Men)

Sirens Gridiron Club(Belconnen Thursday A Women)

Sonics(Belconnen Wednesday C Men)

Spryts(Belconnen Tuesday A Mixed)

St Edmund's Old Boys(Tuggeranong Monday C Men)

Stallions(Belconnen Wednesday C Men)

Stallions(Belconnen Monday B Men)

Stallions Viragos(Belconnen Monday D Women)

Steep(Belconnen Monday B Men)

Swamp Donkeys(Belconnen Monday D Men)

test(Belconnen Tuesday B Women)

The Acquaintances(Belconnen Tuesday A Mixed)

The Anchors(Belconnen Tuesday B Mixed )

Previously Associated Competitions

The Anchors(Belconnen Tuesday A Mixed)

The Bricklayers(Belconnen Wednesday C Men)

The Codgers(Tuggeranong Monday Masters Men)

The District(Belconnen Monday C Women)

The Dwarfs(Belconnen Tuesday B Women)

The Flamingos(Belconnen Monday C Men)

The Fowls(Belconnen Wednesday C Men)

The GOATs(Belconnen Wednesday D Men)

The Grumblers(Belconnen Monday C Women)

The Hidden Leaf Ballerz(Tuggeranong Monday D Men)

Previously Associated Competitions

The Hidden Leaf Ballerz(Tuggeranong Monday C Men)

The Long 2s(Belconnen Tuesday B Mixed )

Previously Associated Competitions

The Long 2s(Belconnen Tuesday A Mixed)

The Revolution(Tuggeranong Monday D Men)

Previously Associated Competitions

The Revolution(Tuggeranong Monday C Men)

The Rookies(Tuggeranong Monday Masters Men)

The Wogans (Tuggeranong Wednesday Social Mixed)

The Wombats(Belconnen Monday C Men)

Timberwolves(Belconnen Monday C Women)

TITANS North(Belconnen Wednesday B Men)

TITANS South(Belconnen Wednesday B Men)

Travel Agents(Belconnen Tuesday B Mixed )

Previously Associated Competitions

Travel Agents(Belconnen Tuesday A Mixed)

Triple Threat(Belconnen Tuesday B Women)

Tunnel Snakes(Belconnen Wednesday D Men)

Vampires(Tuggeranong Monday Masters Men)

WCWD(Belconnen Tuesday A Mixed)

Wests(Belconnen Tuesday B Women)

Wolves of Ball Street(Belconnen Wednesday D Men)

Wombats(Belconnen Wednesday B Men)