Matches With Appointed Referees

Name Type Date Time Venue Competition Name Home Team Away Team
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:30 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Men's State League 5 West Reserves) Maidstone United SC Surfside Waves SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:30 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Men's State League 5 West) Maidstone United SC Surfside Waves SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 18:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Williamstown SC Altona North SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:00 Wyndham Vale North Reserve (Metropolitan League 6 North-West) Wyndham FC Westgate FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:00 Wallace Reserve - Pitch 2 (Boys' North 14C) Moreland Eagles Black Upfield SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:15 Wallace Reserve - Pitch 2 (Boys' North 14C) Moreland Eagles White Essendon Royals SC RED
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:45 Wallace Reserve - Pitch 2 (Boys' North-West 16D) Glenroy Lions FC Fitzroy Lions SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West) Melbourne City FC Laverton FC
Appt Assistant 09/04/21 (Fri) 19:30 Churchill Reserve - Pitch 2 (Nike F.C. Cup) St Albans Saints SC Avondale FC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 20:30 MacPherson Park - Pitch 2 (Men's State League 5 West) Melton Phoenix FC Maidstone United SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 18:30 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Western Eagles SC Upfield SC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC Greenvale United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:00 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Boys' North 13B Blue) Fawkner SC Moreland Zebras Juventus Boys 13B
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Girls' Metropolitan 13A) Fawkner SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Boys' Metropolitan 20A) Fawkner SC U20 Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Boys' North 16B) Fawkner SC Blue Craigieburn City FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 North Reserves) FC Tullamarine Keon Park SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 North) FC Tullamarine Keon Park SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Quarries Park (Men's State League 5 North Reserves) Yarra Jets FC Meadow Park SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 5 North) Yarra Jets FC Meadow Park SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 13:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Corio SC Keilor Park SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Corio SC Keilor Park SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Old Scotch SC Berwick City SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 12:45 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 3 South-East Reserves) Hampton East Brighton FC Elwood City SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 3 South-East) Hampton East Brighton F.C. Elwood City SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 12:45 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West Reserves) Banyule City SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West) Banyule City SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 19:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 North-West) Fitzroy City SC Banyule City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:30 Mayer Park - Pitch 1 (Boys' North-West 14D) Darebin United SC U14 Greenvale United SC U14D Boys
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Mayer Park - Pitch 1 (Metropolitan League 4 North-West) Darebin United SC Old Xaverians SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Poplar Oval (Metropolitan League 4 North-West) RMIT FC Altona North SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Poplar Oval (Metropolitan League 8 North-West) RMIT FC Doreen United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Poplar Oval (Metropolitan League 9 North-West) RMIT FC Central Park SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 18:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Greenvale United SC Plenty Valley Lions FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Upfield SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Boys' West 13A Green) Caroline Springs George Cross FC Green Green Gully SC Green
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:30 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Boys' West 15A) Caroline Springs George Cross FC Williams Landing Soccer Club
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:30 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Boys' North-West 17A) Caroline Springs George Cross FC Spring Hills FC Blue
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East Reserves) East Kew FC Mount Waverley City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Quarries Park (Women's State League 3 East) FC Clifton Hill Swinburne FC Women
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East Reserves) Monash City Villareal FC Riversdale SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East) Monash City Villarreal FC Riversdale SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 3 South-East) Hampton East Brighton F.C. Elwood City SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 20:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's State League 4 East) Chisholm United FC Kings Domain FC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 2 South-East) Collingwood City FC Mooroolbark SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Deepdene Park (Men's State League 4 East) Old Camberwell Grammarians SC Waverley Wanderers FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 Barton Recreation Reserve (Metropolitan League 2 South-East) Barton United FC Brandon Park SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 17:30 The Grange Reserve [Clayton South] - (NPL) (Men's Metropolitan Masters South-East) Kingston City FC South Yarra SC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Alex Nelson Reserve (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Noble Park United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:00 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Boys' South 14A) Berwick City Cleeland United SC - Under 14
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:15 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Boys' South 14B) Berwick City Berwick City Sharks
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:10 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Boys' South-East 16B) Berwick City Chelsea
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Fairbairn Park - Pitch 3 (Girls' Metropolitan 13B) Avondale FC Preston Lions FC - Girls U13
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve 4 (Men's State League 5 West) Keilor Wolves SC West Point SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West) Wyndham FC Barwon SC
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 20:30 Churchill Reserve - Pitch 2 (Women's State League 1 North-West) St Albans Saints SC Keilor Park Senior Women
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC La Trobe University SC
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 19:15 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Victorian Premier League Womens) Boroondara - Carey Eagles Eltham Redbacks FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 North-West) FC Clifton Hill Yarraville FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 19:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 North-West) Fitzroy City SC Essendon Royals SC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Anderson Park (Men's State League 2 South-East) Doncaster Rovers SC Old Scotch SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Gardiners Park Reserve (S) (Men's State League 5 East) Old Melburnians SC Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Seaford United SC Springvale City SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Seaford United SC Springvale City SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Men's State League 3 South-East) Whitehorse United SC Rowville Eagles SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:10 Marcellin College (Men's State League 4 North) Marcellin Old Collegians SC Thornbury Athletic FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 4 North) La Trobe University SC Old Xaverians SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:15 Harvest Home Road Reserve - Pitch 2 (West) (Boys' North 13B Green) Whittlesea Ranges FC Simon Eltham Redbacks FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:45 Harvest Home Road Reserve - Pitch 2 (West) (Boys' North-West 15C) Whittlesea Ranges FC Pino Boroondara Eagles FC (GM)
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 17:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Caroline Springs George Cross FC Altona City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Girls' Metropolitan 14B) Lalor United Junior SC Altona City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Boys' North-West 18A) Lalor United Junior SC Williamstown SC Yellow
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Boys' North-West 16A) Lalor United Junior SC Yellow Westside Strikers Caroline Springs FC Blue
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West) Melbourne City FC Laverton FC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 19:30 Kim Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 North-West) Altona City SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Westside Strikers Caroline Springs FC Surf Coast FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Gardiners Park Reserve (S) (Men's State League 5 East Reserves) Old Melburnians SC Old Ivanhoe SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Gardiners Park Reserve (S) (Men's State League 5 East) Old Melburnians SC Old Ivanhoe SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East) East Kew FC Mount Waverley City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 17:00 Park Avenue Reserve (S) - (NPL) (Metropolitan League 9 South-East) Juventus Old Boys Aspendale
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 19:00 Park Avenue Reserve (S) - (NPL) (Men's Metropolitan Masters North) Juventus Old Boys SC La Trobe University Old Boys
Appt Referee 09/04/21 (Fri) 18:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East Reserves) Monbulk Rangers SC Collingwood City FC
Appt Assistant 09/04/21 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) Monbulk Rangers SC Collingwood City FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 12:40 Carlson Avenue Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 East Reserves) Waverley Wanderers SC Lyndale United FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 East) Waverley Wanderers FC Lyndale United FC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 20:30 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Chelsea FC Keysborough SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Noble Park SC Riversdale SC
Appt Assistant 13/04/21 (Tue) 19:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Nike F.C. Cup) Preston Lions FC Boroondara Eagles F.C
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Princes Park Oval #1 (Women's State League 2 South-East) Melbourne University SC Boronia SC
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 15:00 Princes Park Oval #1 (Victorian Premier League Womens) Melbourne University Soccer Club Southern United Football Club
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Cross Keys Reserve Pitch 3 (Boys' North 13B Blue) ESSENDON ROYALS RED Banyule City SC U13B
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:30 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Boys' North 14A) Eltham Redbacks FC Yarra Jets FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Girls' North-West 15C) Eltham Redbacks FC Darebin Falcons Womens SC Red
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:30 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Girls' North-West 15B) Eltham Redbacks FC Kensington Junior SC Girls U15
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Gardiners Park Reserve (S) (Men's State League 5 East Reserves) Old Melburnians SC Old Trinity Grammarians SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Gardiners Park Reserve (S) (Men's State League 5 East) Old Melburnians SC Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East Reserves) Boronia SC Glen Waverley SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East) Boronia SC Glen Waverley SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 JT Gray Reserve - Pitch 6 (Boys' North-West 15D) Barnstoneworth United JFC Yarra Jets B Red
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Cartledge Reserve - Pitch 1 (Boys' North-West 13D) Heidelberg Stars U13 Hume United FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Hays Paddock (Men's State League 4 North) Old Xaverians SC Uni Hill Eagles FC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Jubilee Park (S) - (NPL) (Women's State League 1 South-East) Ringwood City FC Senior Women Yarra Jets 1
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Skinner Reserve (Men's State League 5 West Reserves) Maribyrnong Greens SC Wyndham FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Skinner Reserve (Men's State League 5 West) Maribyrnong Greens SC Wyndham FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 North) FC Tullamarine Mitchell Rangers SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Hays Paddock (Men's State League 4 North) Old Xaverians SC Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Victory Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Bentleigh United Cobras FC Boroondara - Carey Eagles
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Sydenham Park SC FC Clifton Hill
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Mentone Grammar Playing Fields - Keysborough (Men's State League 5 South Reserves) Mentone Soccer Club Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Mentone Grammar Playing Fields - Keysborough (Men's State League 5 South) Mentone Soccer Club Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Tatterson Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Dandenong South SC Sandown Lions FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Tatterson Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Dandenong South SC Sandown Lions FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 2 (Metropolitan League 2 South-East) Monash Uni Mens U23 Endeavour Sporting FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:00 Churchill Reserve - Pitch 3 (Metropolitan League 3 North-West) St Albans Gospic Bears Williams Landing FC Metro 3
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:10 Eltham North Adventure Playground (Girls' North-West 13C) Eltham Redbacks FC Barnstoneworth Stars
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 12:40 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 2 North-West Reserves) Altona East Phoenix SC Westgate FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 2 North-West) Altona East Phoenix SC Westgate FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Essendon United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 McKechnie Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 4 North-West) Westvale SC Blue Gisborne SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 5 East) St Kevins Old Boys SC Old Trinity Grammarians SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Fotheringham Reserve (Men's State League 5 South) South East United FC Endeavour Hills SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 17:00 Grovedale Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Barwon SC Balmoral FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Seaford United SC Springvale City SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Skinner Reserve (Men's State League 5 West) Maribyrnong Greens SC Wyndham FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West) Gisborne SC Spring Hills FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:15 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Boys' Sunday West 12 Kangaroos Green) Sydenham Park SC - A Whittlesea Ranges FC Under 12's Joe
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:45 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Boys' West 13B) Sydenham Park SC - B Gisborne SC U13 B
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Girls' Metropolitan 19A) Sydenham Park SC Fawkner SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Hays Paddock (Men's State League 4 North Reserves) Old Xaverians SC Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Hays Paddock (Men's State League 4 North) Old Xaverians SC Uni Hill Eagles FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Sydenham Park SC FC Clifton Hill
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Arndell Park Reserve - Pitch 3 (S) (Metropolitan League 3 North-West) Truganina Hornets SC Sydenham Park SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 North-West) Brimbank Stallions FC Corio SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West) Moreland United SC Mill Park SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 17:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Fitzroy City SC Essendon Royals SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 19:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 North-West) Fitzroy City SC Essendon Royals SC
Appt Assistant 11/04/21 (Sun) 11:00 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Nike F.C. Cup) Melbourne University SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 18:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) West Preston SC Greenvale United SC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC Greenvale United SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 12:45 Eltham North St Helena Secondary College (S) (Men's State League 1 South-East Reserves) Eltham Redbacks FC Warragul United SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Eltham North St Helena Secondary College (S) (Men's State League 1 South-East) Eltham Redbacks FC Warragul United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:15 Princes Park Oval #6 (Boys' North 14C) FC Birrarung Banyule City SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Glenroy Lions FC Alphington FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Glenroy Lions FC Alphington FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:30 Jubilee Park (S) - (NPL) (Men's State League 4 East) Ringwood City FC Noble Park SC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Lilydale Montrose United St Kevins Old Boys SC
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Monbulk Rangers SC Maccabi FC Women
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Esther Park Reserve - Junior 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Mooroolbark SC Heatherton United SC Reserves
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Esther Park Reserve - Junior 1 (Men's State League 2 South-East) Mooroolbark SC Heatherton United SC Seniors
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 2 (Metropolitan League 7 North-West) La Trobe University SC - M4 Kyneton District SC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Carrum Downs Recreation Reserve (Men's State League 3 South-East) Frankston Pines FC Whitehorse United SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Elwood Park (Head St Oval) (Men's State League 3 South-East) Elwood City SC Middle Park FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Boys' South-East 14D) Brighton Tornadoes Maccabi FC U14 Orange
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:30 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Boys' North-West 16D) Brighton Phoenix Meadow Park SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:45 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Boys' Sunday West 12 Kangaroos Blue) Brimbank Stallions FC North Geelong Warriors
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:15 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Boys' West 13B) Brimbank Stallions FC Williamstown SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:30 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Boys' West 13A Green) Brimbank Stallions FC Sydenham Park SC - A
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Girls' Metropolitan 13B) Brimbank Stallions FC Brighton Wallabies
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Brandon Park SC Heatherton United SC Seniors
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 18:30 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Sunbury United FC Westvale SC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC Westvale SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Essendon United FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 12:45 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North Reserves) Watsonia Heights FC La Trobe University SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC La Trobe University SC
Appt Assistant 13/04/21 (Tue) 19:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Nike F.C. Cup) Preston Lions FC Boroondara Eagles F.C
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:10 Marcellin College (Men's State League 4 North) Marcellin Old Collegians SC Thornbury Athletic FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Princes Park Oval #1 (Victorian Premier League Womens) Melbourne University Soccer Club Southern United Football Club
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Sydenham Park SC Reserves FC Clifton Hill
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Sydenham Park SC FC Clifton Hill
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 (Boys' Sunday West 12 Kangaroos Blue) Williams Landing Football Club U12A West Point SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East) East Kew FC Macedon Blues United FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Old Ivanhoe SC Macedon Blues United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:30 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Boys' North-West 18A) Bundoora United FC Orange Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Boys' North 15A) Bundoora United FC DRSC U15 - LA
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:30 Freeway Reserve - Pitch 2 (Boys' East 14C) Brandon Park SC Knox United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Lyndale Secondary College (Metropolitan League 7 South-East) Lyndale United Football Club Mazenod Football Club
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Mornington SC Casey Comets FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Bunyip Recreation Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Bunyip District SC Knox United SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Bunyip Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Bunyip District SC Knox United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Mazenod College - Main Gate (S) (Women's State League 1 South-East Reserves) Mazenod Football Club FC Noble Hurricanes
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Mazenod College - Main Gate (S) (Women's State League 1 South-East) Mazenod Victory FC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Ardeer Reserve - Oreana Park (Women's State League 3 West) Westgate FC North Geelong Warriors FC
Appt Referee 09/04/21 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) Monbulk Rangers SC Collingwood City FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East Reserves) Monash University SC Skye United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Monash Uni Womens 1sts Skye United FC
Appt Assistant 11/04/21 (Sun) 15:30 Stead Park - Pitch 1 - (NPL) (Nike F.C. Cup) Geelong Galaxy United FC Old Xaverians SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Shell Road Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Surfside Waves SC Maribyrnong Greens SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 2 (Boys' Metropolitan 21A) South Springvale FC Essendon United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 2 (Girls' South-East 16-17C) South Springvale FC Casey Panthers U16
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Grovedale Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) Barwon SC Balmoral FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 17:00 Grovedale Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Barwon SC Balmoral FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Bell Park Sports Club - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Bell Park SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 18:30 Carrum Downs Recreation Reserve (Men's State League 3 South-East Reserves) Frankston Pines FC Whitehorse United SC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Carrum Downs Recreation Reserve (Men's State League 3 South-East) Frankston Pines FC Whitehorse United SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 16:00 Esther Park Reserve - Synthetic (Men's State League 4 East) Croydon City SC Sandringham SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Princes Park Oval #5 (Boys' Metropolitan 21A) FC Birrarung Banyule City SC U21A
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:00 Quarries Park (Boys' Metropolitan 18B) FC Clifton Hill Blue FC Birrarung
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) Westside Strikers Caroline Springs FC St Albans Gospic Bears
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Pakenham United FC Bunyip District SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Pakenham United FC Bunyip District SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Men's State League 5 East) Albert Park SC Boronia SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Banyul Warri Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 West) Surf Coast FC Gisborne SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Shell Road Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) Surfside Waves SC Maribyrnong Greens SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Shell Road Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Surfside Waves SC Maribyrnong Greens SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Green Gully Reserve 4 (Men's State League 5 West Reserves) Keilor Wolves SC West Point SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve 4 (Men's State League 5 West) Keilor Wolves SC West Point SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 17:00 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Hume United FC FC Strathmore
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 19:10 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Hume United FC FC Strathmore
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 20:30 Springside Recreational Reserve (S) (Women's State League 1 North-West) Spring Hills FC Essendon Royals SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 16:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Keilor Park SC Whittlesea United SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 18:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC Whittlesea United SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 19:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Men's State League 2 North-West) Hoppers Crossing SC Altona East Phoenix SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Victory Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Bentleigh United Cobras FC Boroondara - Carey Eagles
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West) Westgate FC Geelong Rangers SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Knox United SC White Star Dandenong SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 5 South) Knox United SC White Star Dandenong SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Prospect Hill Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Casey Panthers Mens Reserves Pakenham United FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Prospect Hill Reserve (Men's State League 5 South) Casey Panthers Mens Senior Pakenham United FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 5 East Reserves) St Kevins Old Boys SC Old Trinity Grammarians SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 5 East) St Kevins Old Boys SC Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) FC Strathmore Lalor United Senior FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East) Malvern City FC Casey Comets FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Monash University SC Diamond Valley United SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Monash University SC Diamond Valley United SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Skye United FC Monbulk Rangers SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 18:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Meadow Park SC Glenroy Lions FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 20:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Meadow Park SC Glenroy Lions FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North Reserves) Keon Park SC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Keon Park SC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 West) Point Cook FC Avondale FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 5 North-West) Point Cook SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Frederick Wachter Reserve (Men's State League 4 South Reserves) Sandown Lions FC Dingley Stars FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Frederick Wachter Reserve (Men's State League 4 South) Sandown Lions FC Dingley Stars FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Springvale City SC Somerville Eagles SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 17:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Springvale City SC Somerville Eagles SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Monash University SC Diamond Valley United SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Noble Park SC Riversdale SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:30 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Boys' South 13D) South Springvale FC East Bentleigh U13 Samurai
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Boys' South-East 14D) South Springvale SC Skye United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:15 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Boys' South-East 15B) South Springvale Ashburton Utd
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Bayside Argonauts FC South Yarra SC - Senior Men
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East) Middle Park FC Ashburton United
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 St Georges Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sebastopol Vikings SC Western Eagles SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Trekardo Park #1 (Men's State League 5 West) Ballarat SC Keilor Wolves SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Mornington SC Casey Comets FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East Reserves) Richmond FC Bentleigh United Cobras FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 17:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Richmond FC Bentleigh United Cobras FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Boys' Metropolitan 20B) Brandon Park SC South Springvale SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Ralph Reserve (Men's State League 2 North-West) Western Suburbs SC Moreland United SC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 20:30 Anderson Park (Men's State League 2 South-East) Doncaster Rovers SC Old Scotch SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East) Monash City Villarreal FC Riversdale SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East) East Kew FC Mount Waverley City SC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC Westvale SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:15 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Girls' North-West 16-17B) Keilor Park SC U17 Eagles (Girls) Bundoora United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Girls' Metropolitan 14B) Keilor Park U14 Eagles (Girls) Point Cook SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:20 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Boys' North-West 18A) Keilor Park SC Eagles Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:25 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Boys' North-West 16A) Keilor Park SC Eagles Spring Hills FC White
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Chelsea FC Keysborough SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East) Lyndale United FC Croydon City SC
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 13:00 Trekardo Park #1 (Women's State League 3 West) Ballarat SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 2 (Men's State League 5 North) Moonee Valley Knights FC Bundoora United FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West) Wyndham FC Barwon SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 John Cain Memorial Park - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters North) Northcote City FC Broadmeadows Stars SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Seaford United SC Springvale City SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Olympic Park Recreation Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Rosebud SC Aspendale SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Olympic Park Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Rosebud SC Aspendale SC
Appt Assistant 11/04/21 (Sun) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Nike F.C. Cup) Skye United FC North Geelong Warriors SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's State League 3 South-East) South Yarra SC - Senior Men Brighton SC (VIC)
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 15:00 Ballam Park - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC North Caulfield Senior FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Men's State League 4 West Reserves) Barnstoneworth United Senior FC Truganina Hornets SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Men's State League 4 West) Barnstoneworth United Senior FC Truganina Hornets SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Eltham North St Helena Secondary College (S) (Men's State League 1 South-East) Eltham Redbacks FC Warragul United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:45 Gabonia Avenue Reserve (Women's State League 3 North) Watsonia Heights FC Mill Park SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Women's State League 2 North-West) Watsonia Heights FC La Trobe University SC - W1
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Mayer Park (Men's State League 4 North Reserves) Darebin United SC West Preston SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Mayer Park (Men's State League 4 North) Darebin United SC West Preston SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Uni Hill Eagles FC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West Reserves) Bundoora United FC Hume City FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:15 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Bundoora United FC Hume City FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 17:00 Grovedale Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Barwon SC Balmoral FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 17:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West) Deakin University SC Balmoral FC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 20:30 Carrum Downs Recreation Reserve (Men's State League 3 South-East) Frankston Pines FC Whitehorse United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 18:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East Reserves) Monbulk Rangers SC Maccabi FC Women Reserves
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Monbulk Rangers SC Maccabi FC Women
Appt Assistant 09/04/21 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) Monbulk Rangers SC Collingwood City FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Westvale SC Fawkner SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 3 South-East) Rowville Eagles SC Monash University SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) South Springvale FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 11/04/21 (Sun) 13:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East Reserves) North Caulfield Senior FC Doncaster Rovers SC
Appt Assistant 11/04/21 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC Doncaster Rovers SC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 18:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Collingwood City FC Mooroolbark SC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 2 South-East) Collingwood City FC Mooroolbark SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 20:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's State League 4 East) Chisholm United FC Kings Domain FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Gardiners Park Reserve (S) (Men's State League 5 East) Old Melburnians SC Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 East) East Bentleigh SC Strikers Old Camberwell Grammarians SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South Reserves) White Star Dandenong SC South East United FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC South East United FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Bayside Argonauts FC South Yarra SC - Reserve Men
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Bayside Argonauts FC South Yarra SC - Senior Men
Appt Assistant 11/04/21 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC Doncaster Rovers SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East Reserves) Middle Park FC Ashburton United SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East) Middle Park FC Ashburton United
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) South Springvale FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 2 South-East) Collingwood City FC Mooroolbark SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:30 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Boys' North-West 17A) Northern Falcons SC Whittlesea United U17A
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Albion Rovers FC Hoppers Crossing SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Sebastopol Vikings SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Quarries Park (Women's State League 1 North-West Reserves) FC Clifton Hill Ballarat City FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Quarries Park (Women's State League 1 North-West) FC Clifton Hill Ballarat City FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:00 Comets Stadium - Pitch 3 (Boys' South 14A) Casey Comets U14A (Titus) Mornington SC - Kangaroos
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Comets Stadium - Pitch 3 (Boys' South 13E) Casey Comets U13 Langwarrin Whites
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 WJ Turner Reserve (Metropolitan League 7 South-East) South East United FC Ashburton United SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Geelong Rangers SC Hume United FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Shell Road Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Surfside Waves SC Maribyrnong Greens SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Old Scotch SC Berwick City SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Old Scotch SC Berwick City SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 17:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 2 South-East Reserves) Berwick City SC Knox City FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 19:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 2 South-East) Berwick City SC Knox City FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:15 Fairfield Park - Senior (Girls' North-West 15C) Yarra Jets FC G Red Melton Phoenix FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Fairfield Park - Senior (Women's State League 4 North) Yarra Jets 2 Darebin Falcons Womens SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Gardiners Park Reserve (S) (Men's State League 5 East) Old Melburnians SC Old Ivanhoe SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Men's State League 5 East Reserves) Albert Park SC Boronia SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Lara United FC Melton Phoenix FC
Appt Referee 09/04/21 (Fri) 20:30 Princes Park Oval #1 (Men's State League 4 West) Melbourne University Soccer Club Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 18:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Altona City SC Sydenham Park SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 17:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Fitzroy City SC Banyule City SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 19:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 North-West) Fitzroy City SC Banyule City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 19:15 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Victorian Premier League Womens) Boroondara - Carey Eagles Eltham Redbacks FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Esther Park Reserve - Junior 1 (Men's State League 2 South-East) Mooroolbark SC Heatherton United SC Seniors
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 19:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 2 South-East) Berwick City SC Knox City FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Old Scotch SC Berwick City SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Mornington SC Mazenod FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Men's State League 3 South-East) Brighton SC (VIC) Hampton East Brighton FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Fairbairn Park - Pitch 2 (Men's State League 5 North Reserves) Moonee Valley Knights FC Bundoora United FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 2 (Men's State League 5 North) Moonee Valley Knights FC Bundoora United FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Civic Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South Reserves) Mount Martha Soccer Club Casey Panthers Mens Reserves
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Civic Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Mount Martha Soccer Club Casey Panthers Mens Senior
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's State League 5 East Reserves) Old Ivanhoe SC Macedon Blues United FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Old Ivanhoe SC Macedon Blues United FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Trafalgar Recreation Reserve Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Warragul United SC Malvern City FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Trafalgar Recreation Reserve Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Warragul United SC Malvern City FC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 20:30 Alex Nelson Reserve (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Noble Park United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:10 Mosaic Reserve - Pitch 1 (Boys' North-West 15C) Whittlesea United SC Kensington Junior SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Baxter SC Chelsea FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:15 Jubilee Park (S) - (NPL) (Men's State League 4 East Reserves) Ringwood City FC Noble Park SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East Reserves) Monash City Villareal FC Chisholm United FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East) Monash City Villarreal FC Chisholm United FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 3 North-West) Altona North SC Craigieburn City FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) West Point SC Lara United FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) West Point SC Lara United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Flemington Road Oval (Women's State League 3 West) North Melbourne Athletic FC Altona Magic SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Flemington Road Oval (Metropolitan League 8 North-West) North Melbourne Athletic FC Williams Landing FC Metro 8
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Baxter SC Chelsea FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East) Lyndale United FC Croydon City SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 12:45 Duane Reserve (Men's State League 3 North-West Reserves) Altona North SC Craigieburn City FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 3 North-West) Altona North SC Craigieburn City FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 16:30 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Western Eagles SC Upfield SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 18:30 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Western Eagles SC Upfield SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 JT Gray Reserve - Pitch 5 (Boys' West 14A) Barnstoneworth United Junior FC (VIC) Williams Landing Soccer Club
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:15 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Boys' West 14C) West Point SC Barnstoneworth United JFC U14 Blue
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 JT Gray Reserve - Pitch 6 (Boys' West 16B) Barnstoneworth United Junior FC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 5 (Boys' North-West 18A) Barnstoneworth United Junior FC Williamstown SC Blue
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Men's State League 3 South-East) Whitehorse United SC Rowville Eagles SC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 20:30 Jubilee Park (S) - (NPL) (Women's State League 1 South-East) Ringwood City FC Senior Women Yarra Jets 1
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:00 Churchill Reserve - Pitch 2 (Girls' Metropolitan 16-17A) St Albans Dinamo Altona City SC
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 09:00 Ballarat Regional Soccer Facility - Synthetic 1 (Boys' Sunday West 12 Kangaroos Blue) Ballarat City FC Geelong SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:45 Dixon Field Reserve - SSF (U11) (Girls' North-West 12 Wallabies) Gisborne SC U12 G Darebin Falcons Purple
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Dixon Field Reserve - SSF (U11) (Boys' Sunday West 12 Wallabies Yellow) Gisborne SC U12 BB Sunbury United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Dixon Field Reserve - SSF (U11) (Boys' Sunday West 12 Wallabies Yellow) Gisborne SC U12 BA Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East) Monash City Villarreal FC Riversdale SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 3 South-East) Hampton East Brighton F.C. Elwood City SC
Appt Assistant 11/04/21 (Sun) 16:00 Ballarat Regional Soccer Facility - Stadium Pitch - (NPL) (Nike F.C. Cup) Ballarat City FC Casey Comets FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:30 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Men's State League 5 West) Maidstone United SC Surfside Waves SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Yarraville FC Brimbank Stallions FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Yarraville FC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Langama Park - Pitch 1 (Women's State League 4 West) Sunbury United FC Castlemaine Goldfields FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 18:30 Churchill Reserve - Pitch 2 (Women's State League 1 North-West Reserves) St Albans Saints SC Keilor Park SC Reserves
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 20:30 Churchill Reserve - Pitch 2 (Women's State League 1 North-West) St Albans Saints SC Keilor Park Senior Women
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 12:45 Balfe Park (Men's State League 4 North Reserves) Brunswick Zebras FC Marcellin Old Collegians SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Balfe Park (Men's State League 4 North) Brunswick Zebras FC Marcellin Old Collegians SC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 20:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Women's State League 5 West) Sydenham Park SC Laverton FC Women
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Truganina Hornets SC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Mosaic Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Whittlesea United SC Essendon Royals SC
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 15:00 Mosaic Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Whittlesea United SC Essendon Royals SC
Appt Referee 09/04/21 (Fri) 18:30 Princes Park Oval #1 (Men's State League 4 West Reserves) Melbourne University Soccer Club Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Assistant 09/04/21 (Fri) 20:30 Princes Park Oval #1 (Men's State League 4 West) Melbourne University Soccer Club Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Mill Park SC Epping City SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Mill Park SC Epping City SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West Reserves) Fawkner SC Sebastopol Vikings SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Sebastopol Vikings SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:45 B.T. Connor Reserve - Pitch 4 (Boys' North 13B Blue) Preston Lions FC - Boys U13 Brunswick Zebras FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 4 (Victorian Premier League Womens Reserves) Preston Lions FC Casey Comets FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 4 (Victorian Premier League Womens) Preston Lions FC Casey Comets FC
Appt Referee 14/08/21 (Sat) 13:00 Mayer Park (Men's State League 4 North Reserves) Darebin United SC Thornbury Athletic FC
Appt Assistant 14/08/21 (Sat) 15:00 Mayer Park (Men's State League 4 North) Darebin United SC Thornbury Athletic FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Skye United FC Monbulk Rangers SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 17:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West) Deakin University SC Ballarat SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 18:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's State League 4 East Reserves) Chisholm United FC Kings Domain FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 20:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's State League 4 East) Chisholm United FC Kings Domain FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Girls' North-West 14C) GLFC Kensington Junior SC U14 Girls
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:30 Wallace Reserve - Pitch 1 (Boys' North-West 14D) Glenroy Lions FC Meadow Park SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Gardiners Park Reserve (S) (Men's State League 5 East) Old Melburnians SC Old Ivanhoe SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Partingtons Flat (Girls' Metropolitan 14B) Diamond Valley United SC Moreland Zebras U14 Girls
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Ballam Park - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Peninsula Strikers Senior FC North Caulfield Senior FC
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 15:00 Ballam Park - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC North Caulfield Senior FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 19:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 North-West) Fitzroy City SC Essendon Royals SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 17:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Caroline Springs George Cross FC Altona City SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Plenty Valley Lions FC Watsonia Heights FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 3 North-West) Altona North SC Craigieburn City FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 18:30 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Western Eagles SC Upfield SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 5 North-West) Tarneit United SC West Preston SC
Appt Referee 26/06/21 (Sat) 13:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 3 South-East Reserves) Rowville Eagles SC Diamond Valley United SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East) Boronia SC Glen Waverley SC
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 13:00 Trekardo Park #1 (Women's State League 3 West) Ballarat SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Cross Keys Reserve Pitch 2 (Girls' North-West 15C) Essendon Royals SC White Darebin Falcons Womens SC Purple
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:10 Cross Keys Reserve Pitch 3 (Girls' North-West 16-17B) Essendon Royals Blue Roxburgh Park United SC Girls U16/17B
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East Reserves) Mornington SC Casey Comets FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Mornington SC Casey Comets FC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 18:30 Alex Nelson Reserve (Men's State League 4 South Reserves) FC Noble Hurricanes Noble Park United FC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Alex Nelson Reserve (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Noble Park United FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 19:30 Beaumaris Secondary College (Men's State League 1 South-East) Beaumaris SC Boroondara - Carey Eagles
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 9 South-East) Hampton Park United Sparrows FC Metro Men's Wonga Wizards FC (GW)
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:30 Barton Recreation Reserve (Metropolitan League 9 South-East) Barton United FC Skye United FC Metro
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) South Springvale FC Eltham Redbacks FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) South Springvale FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East Reserves) Mornington SC Mazenod FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Mornington SC Mazenod FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Laverton FC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Westvale SC Fawkner SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Westvale SC Fawkner SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Westside Strikers Caroline Springs FC Surf Coast FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Westside Strikers Caroline Springs FC Surf Coast FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 08:30 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Boys' West 14C) Point Cook FC Sunshine Heights Junior SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Boys' West 15A) Point Cook SC Phantoms Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Girls' North-West 15B) Point Cook SC Bundoora United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 JJ Holland Park (S) (Women's State League 5 East) Kensington City Soccer Club Moreland United SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Victory Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Bentleigh United Cobras FC Boroondara - Carey Eagles
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Victory Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Bentleigh United Cobras FC Boroondara - Carey Eagles
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 13:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Corio SC Keilor Park SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Albion Rovers FC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 11/04/21 (Sun) 11:00 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Nike F.C. Cup) Melbourne University SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 20:30 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC Westvale SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:45 McIvor Reserve - Pitch 1 (Girls' North-West 13C) Yarraville Glory U13 Girls Bundoora United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:20 McIvor Reserve - Pitch 1 (Girls' North-West 16-17B) Yarraville Glory U16/17 Girls Avondale FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 North-West) Yarraville FC Hume United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Women's State League 5 West) Yarraville FC Melton Phoenix FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:00 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Boys' South 14C) Berwick City Eagles Bentleigh United Cobras SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Girls' South-East 15B) Berwick City Firebirds Under15
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:15 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Boys' Sunday West 12 Wallabies Yellow) Sydenham Park SC - B Melton Phoenix FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Maryvale Reserve (Women's State League 3 South) Latrobe United Womens FC Mornington SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Ralph Reserve (Men's State League 2 North-West) Western Suburbs SC Moreland United SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 19:00 Aston Fields - Pitch 2 (Men's State League 3 North-West) Craigieburn City FC Heidelberg Eagles SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Esther Park Reserve - Junior 1 (Men's State League 2 South-East) Mooroolbark SC Heatherton United SC Seniors
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 3 South-East Reserves) Rowville Eagles SC Monash University SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 3 South-East) Rowville Eagles SC Monash University SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Tyabb Central Recreation Reserve (Men's State League 4 South) Somerville Eagles SC Endeavour United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:30 Cross Keys Reserve Pitch 2 (Boys' North 13A Blue) ESSENDON ROYALS BLUE Moreland City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:35 Cross Keys Reserve Pitch 2 (Boys' North 15A) Essendon Royals SC BLUE Craigieburn City FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Centenary Park - (NPL) (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC Brandon Park SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Thornbury Athletic FC Northern Falcons FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Thornbury Athletic FC Northern Falcons FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 12:30 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Uni Hill Eagles FC Brunswick Zebras FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Uni Hill Eagles FC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 19:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Men's State League 2 North-West) Hoppers Crossing SC Altona East Phoenix SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 AW Bond Reserve (Metropolitan League 2 North-West) Altona Lions FC Eltham Redbacks
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (Boys' Sunday West 12 Kangaroos Green) Keilor Park SC U12 Kangaroos (Boys) Caroline Springs George Cross FC White
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:45 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (Boys' West 13B) Keilor Park U13 Eagles Boys Williams Landing Soccer Club
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:45 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (Boys' North-West 14B) Keilor Park SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Point Cook FC Upfield SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Upfield SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:20 Dixon Field Reserve (Boys' West 16B) Gisborne SC U16 B Point Cook SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Dixon Field Reserve (Women's State League 4 West) Gisborne SC Womens Kyneton District SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Elwood Park (Head St Oval) (Men's State League 3 South-East Reserves) Elwood City SC Middle Park FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Elwood Park (Head St Oval) (Men's State League 3 South-East) Elwood City SC Middle Park FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's State League 3 South-East Reserves) South Yarra SC - Reserve Men Brighton SC (VIC)
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's State League 3 South-East) South Yarra SC - Senior Men Brighton SC (VIC)
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:15 Ryder Oval (Boys' North 14A) Brunswick Zebras FC Preston Lions FC - Boys U14
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Ryder Oval (Boys' North-West 17A) Brunswick Zebras FC Red Collingwood City FC (Pablo/Riley)
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Endeavour United SC Baxter SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Endeavour United SC Baxter SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 16:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Greenvale United SC Plenty Valley Lions FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 18:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Greenvale United SC Plenty Valley Lions FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Men's State League 4 North) Northern Falcons FC Darebin United SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 14:00 Esther Park Reserve - Synthetic (Men's State League 4 East Reserves) Croydon City SC Sandringham SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 16:00 Esther Park Reserve - Synthetic (Men's State League 4 East) Croydon City SC Sandringham SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East Reserves) Sandringham SC Ringwood City FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Sandringham SC Ringwood City FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Metropolitan League 5 South-East) Monash Uni Stallions East Bentleigh Thunder
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:45 Lemnos Club (Boys' South 15A) Clarinda United FC Beaumaris SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Duffy Street Reserve (Men's State League 2 North-West) Epping City SC Albion Rovers FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC Skye United FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 12:45 JH Allan Reserve (Men's State League 3 North-West Reserves) Essendon United FC Williamstown SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 JH Allan Reserve (Men's State League 3 North-West) Essendon United FC Williamstown SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 7 North-West) Meadow Park SC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:30 GH Mott Reserve (Girls' North-West 14C) Darebin Falcons Red Pascoe Vale FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:50 Springside Recreational Reserve (S) (Girls' Metropolitan 16-17A) Spring Hills FC Bentleigh Greens SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Women's State League 4 West) Altona East Phoenix Women Brimbank Stallions FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 12:30 Quarries Park (Men's State League 1 North-West Reserves) FC Clifton Hill Yarraville FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 North-West) FC Clifton Hill Yarraville FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East) Malvern City FC Casey Comets FC
Appt Assistant 11/04/21 (Sun) 16:00 Ballarat Regional Soccer Facility - Stadium Pitch - (NPL) (Nike F.C. Cup) Ballarat City FC Casey Comets FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Trekardo Park #1 (Men's State League 5 West) Ballarat SC Keilor Wolves SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 18:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Greenvale United SC Plenty Valley Lions FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 South-East) Diamond Valley United SC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Boys' North 14C) Greenvale United SC U14C Boys Craigieburn City FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:15 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Boys' North-West 14B) Greenvale United SC U14B Boys Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:30 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Girls' Metropolitan 15D) Greenvale United SC U15D Girls Seaford United SC U15G
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:15 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Boys' North-West 17B) Greenvale United SC Altona City SC Red
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 JH Allan Reserve (Men's State League 3 North-West) Essendon United FC Williamstown SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Sebastopol Vikings SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:30 Johnson Reserve (Girls' North-West 13D) Maribyrnong Swifts FC Kingsbury United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Johnson Reserve (Women's State League 5 West) Maribyrnong Swifts Lighting Meadow Park SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Johnson Reserve (Women's State League 2 North-West) Maribyrnong Swifts Silvers Craigieburn City FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Johnson Reserve (Women's State League 3 West) Maribyrnong Swifts Thunder Maidstone United SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Men's State League 3 South-East Reserves) Brighton SC (VIC) Hampton East Brighton FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Men's State League 3 South-East) Brighton SC (VIC) Hampton East Brighton FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East) Middle Park FC Ashburton United
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Trekardo Park #1 (Women's State League 3 West) Ballarat SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 East) East Bentleigh SC Strikers Old Camberwell Grammarians SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East) Kings Domain FC East Bentleigh SC Strikers
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 North-West) Brimbank Stallions FC Corio SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Caroline Springs George Cross FC Altona City SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 17:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Caroline Springs George Cross FC Altona City SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Thornbury Athletic FC Northern Falcons FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Glenroy Lions FC Alphington FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Boys' Metropolitan 18C) Wonga Wizards FC (TS) Sebastopol Vikings SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Plenty Valley Lions FC Watsonia Heights FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:30 Springside Recreational Reserve (S) (Boys' North-West 17A) Spring Hills FC White Hoppers Crossing SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 18:30 Springside Recreational Reserve (S) (Women's State League 1 North-West Reserves) Spring Hills FC Essendon Royals SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 20:30 Springside Recreational Reserve (S) (Women's State League 1 North-West) Spring Hills FC Essendon Royals SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 5 South) Knox United SC White Star Dandenong SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Lara United FC Melton Phoenix FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West Reserves) Golden Plains SC Melbourne City FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West) Golden Plains SC Melbourne City FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Elwood Park (Head St Oval) (Men's State League 3 South-East) Elwood City SC Middle Park FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 18:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Williamstown SC Altona North SC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 18:30 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Chelsea FC Keysborough SC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Chelsea FC Keysborough SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 19:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 2 South-East) Berwick City SC Knox City FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC La Trobe University SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Princes Park Oval #1 (Victorian Premier League Womens Reserves) Melbourne University Soccer Club Southern United Football Club
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 15:00 Princes Park Oval #1 (Victorian Premier League Womens) Melbourne University Soccer Club Southern United Football Club
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve 4 (Men's State League 5 West) Keilor Wolves SC West Point SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 4 North Reserves) La Trobe University SC Old Xaverians SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 4 North) La Trobe University SC Old Xaverians SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Strathnaver Reserve - Pitch 3 (Boys' North 13B Blue) FC Strathmore Avondale FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Strathnaver Reserve - Pitch 2 (Boys' North-West 16A) FC Strathmore Hoppers Crossing SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters North) FC Strathmore Old Boys Banyule City SC Mens Masters
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 JH Allan Reserve (Men's State League 3 North-West) Essendon United FC Williamstown SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West Reserves) Westgate FC Geelong Rangers SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West) Westgate FC Geelong Rangers SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Women's State League 5 West) Williamstown SC Point Cook SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 16:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Girls' Metropolitan 15A) Williamstown SC Rowville Eagles
Appt Referee 13/04/21 (Tue) 19:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Nike F.C. Cup) Preston Lions FC Boroondara Eagles F.C
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Yarraville FC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Men's State League 4 North Reserves) Northern Falcons FC Darebin United SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Men's State League 4 North) Northern Falcons FC Darebin United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:30 Dunstan Reserve - Pitch 2 (Girls' Metropolitan 15D) Brunswick City SC Barnstoneworth United JFC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Dunstan Reserve - Pitch 2 (Boys' Metropolitan 17C) Brunswick City SC Brighton Thunderbolts
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Dunstan Reserve - Pitch 2 (Boys' North-West 15D) Brunswick City SC Newmarket Phoenix FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Dunstan Reserve - Pitch 2 (Women's State League 3 North) Brunswick City SC Greenvale United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Churchill Reserve - Pitch 3 (Boys' West 13A Green) St Albans Dinamo White Green Gully SC White
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 Churchill Reserve - Pitch 3 (Boys' Sunday West 12 Wallabies Blue) St Albans Dinamo Yarraville Glory U12 Boys
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's State League 3 South-East) South Yarra SC - Senior Men Brighton SC (VIC)
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Girls' North-West 16-17B) Spring Hills FC U16/17B Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:45 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Boys' North-West 14B) Spring Hills FC U14B Northern Falcons FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Bayside Argonauts FC South Yarra SC - Senior Men
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East Reserves) Noble Park SC Riversdale SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Noble Park SC Riversdale SC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 18:30 Anderson Park (Men's State League 2 South-East Reserves) Doncaster Rovers SC Old Scotch SC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Anderson Park (Men's State League 2 South-East) Doncaster Rovers SC Old Scotch SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Baxter SC Chelsea FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Baxter SC Chelsea FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East Reserves) Kings Domain FC East Bentleigh SC Strikers (Reserves)
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East) Kings Domain FC East Bentleigh SC Strikers
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East Reserves) East Kew FC Macedon Blues United FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East) East Kew FC Macedon Blues United FC
Appt Assistant 11/04/21 (Sun) 15:30 Stead Park - Pitch 1 - (NPL) (Nike F.C. Cup) Geelong Galaxy United FC Old Xaverians SC
Appt Assistant 09/04/21 (Fri) 19:30 Churchill Reserve - Pitch 2 (Nike F.C. Cup) St Albans Saints SC Avondale FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 18:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Altona City SC Sydenham Park SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 19:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 North-West) Fitzroy City SC Banyule City SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:15 Jubilee Park (S) - (NPL) (Men's State League 4 East Reserves) Ringwood City FC Noble Park SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:30 Jubilee Park (S) - (NPL) (Men's State League 4 East) Ringwood City FC Noble Park SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Power Reserve (Men's State League 5 South) Endeavour Hills SC Aspendale SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Albion Rovers FC Hoppers Crossing SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Albion Rovers FC Hoppers Crossing SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 19:10 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Hume United FC FC Strathmore
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Sumner Park (Girls' Metropolitan 14B) Brunswick Zebras Girls Under 14B St Albans Dinamo
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Sumner Park (Women's State League 4 North) Brunswick Zebras FC Craigieburn City FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Hays Paddock (Men's State League 4 North) Old Xaverians SC Uni Hill Eagles FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Deepdene Park (Men's State League 4 East) Old Camberwell Grammarians SC Waverley Wanderers FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 4 West) Spring Hills FC Golden Plains SC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 20:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC Greenvale United SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Laverton FC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:45 Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 1 (Girls' Metropolitan 16-17A) Williams Landing Soccer Club Elwood City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 North-West) Doreen United Soccer Club Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:45 Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 1 (Boys' North-West 18A) Williams Landing Soccer Club Lara United FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Truganina Hornets SC Melbourne University Soccer Club
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Truganina Hornets SC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Kim Reserve - Pitch 2 (Boys' West 14A) Altona City SC Sydenham Park SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:30 Kim Reserve - Pitch 3 (Boys' West 15A) Altona City SC Maroon Hoppers Crossing SC Red
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Boys' Metropolitan 20A) Altona City SC Essendon Royals SC BLUE
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Monash University Playing Fields - Pitch 2 (Women's State League 3 South) Monash Uni Womens 3rds Casey Panthers SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Parkfield Reserve (Men's State League 4 South Reserves) Noble Park United FC Dandenong South SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Parkfield Reserve (Men's State League 4 South) Noble Park United FC Dandenong South SC
Appt Referee 11/04/21 (Sun) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Nike F.C. Cup) Skye United FC North Geelong Warriors SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East) Monash City Villarreal FC Chisholm United FC
Appt Referee 11/04/21 (Sun) 15:30 Stead Park - Pitch 1 - (NPL) (Nike F.C. Cup) Geelong Galaxy United FC Old Xaverians SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West) Golden Plains SC Melbourne City FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 James Reserve (Men's State League 3 North-West Reserves) Heidelberg Eagles SC Sunbury United FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 James Reserve (Men's State League 3 North-West) Heidelberg Eagles SC Sunbury United FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 South-East Reserves) Diamond Valley United SC Bayside Argonauts FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 South-East) Diamond Valley United SC Bayside Argonauts FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 5 South) Knox United SC White Star Dandenong SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Strathnaver Reserve - Pitch 2 (Men's State League 2 North-West Reserves) FC Strathmore Lalor United Senior FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) FC Strathmore Lalor United Senior FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 North) Bundoora United FC University of Melbourne Soccer Club
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 17:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Richmond FC Bentleigh United Cobras FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 James Reserve (Men's State League 3 North-West) Heidelberg Eagles SC Sunbury United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Ballam Park - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC North Caulfield Senior FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 16:00 Esther Park Reserve - Synthetic (Men's State League 4 East) Croydon City SC Sandringham SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Mill Park SC Epping City SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West) Westgate FC Geelong Rangers SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 16:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Altona City SC Sydenham Park SC Reserves
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 18:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Altona City SC Sydenham Park SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West) Moreland United SC Mill Park SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Ardeer Reserve - Oreana Park (Boys' West 13B) Westgate FC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 Tom Roberts Reserve - Pitch 2 (Girls' North-West 14C) West Point SC Barnstoneworth United JFC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) West Point SC Laverton FC OVER 35s
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Flemington Road Oval (Men's State League 4 West) North Melbourne Athletic FC Bell Park SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West) Gisborne SC Spring Hills FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:30 CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 2 (Boys' West 15A) Albion Rovers FC Red Hoppers Crossing SC Blue
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 15:00 Mosaic Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Whittlesea United SC Essendon Royals SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 17:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Richmond FC Mazenod FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Eltham North St Helena Secondary College (S) (Men's State League 1 South-East) Eltham Redbacks FC Warragul United SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Civic Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Mount Martha Soccer Club Casey Panthers Mens Senior
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:15 Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 (Boys' West 13A Blue) Williams Landing FC Blue North Geelong Warriors White
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 (Boys' West 13A Blue) Williams Landing Yellow North Geelong Warriors Red
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:45 Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 (Boys' North-West 15B) Williams Landing SC U15B Westside Strikers Caroline Springs FC Blue
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters West) Williams Landing SC Masters Melton Phoenix FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Keysborough SC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Keysborough SC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East Reserves) Lyndale United FC Croydon City SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East) Lyndale United FC Croydon City SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 2 (Men's State League 5 North) Moonee Valley Knights FC Bundoora United FC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 18:30 MacPherson Park - Pitch 2 (Men's State League 5 West Reserves) Melton Phoenix FC Maidstone United SC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 MacPherson Park - Pitch 2 (Men's State League 5 West) Melton Phoenix FC Maidstone United SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West Reserves) Wyndham FC Barwon SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West) Wyndham FC Barwon SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West) Banyule City SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Corio SC Keilor Park SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:30 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Men's State League 5 West) Maidstone United SC Surfside Waves SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Truganina Hornets SC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Banyul Warri Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 West Reserves) Surf Coast FC Gisborne SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Banyul Warri Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 West) Surf Coast FC Gisborne SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West Reserves) Deakin University SC Balmoral FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 17:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West) Deakin University SC Balmoral FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Ballarat Regional Soccer Facility - Synthetic 1 (Boys' Sunday West 12 Kangaroos Blue) Ballarat City FC Geelong SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 James Reserve (Men's State League 3 North-West) Heidelberg Eagles SC Sunbury United FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 17:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West) Deakin University SC Ballarat SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Bell Park Sports Club - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Bell Park SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Referee 09/04/21 (Fri) 19:30 Churchill Reserve - Pitch 2 (Nike F.C. Cup) St Albans Saints SC Avondale FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 2 North-West) Altona East Phoenix SC Westgate FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 19:10 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Hume United FC FC Strathmore
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Alphington Park Oval (Men's State League 5 North Reserves) Alphington FC Mitchell Rangers SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Alphington Park Oval (Men's State League 5 North) Alphington FC Mitchell Rangers SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) West Point SC Lara United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:15 Wallace Reserve - Pitch 3 (Women's State League 3 North) Moreland Eagles FC Keon Park SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Boys' Metropolitan 18C) Glenroy Lions FC Hampton Park United Sparrows FC U18- Jose
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 St Georges Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Sebastopol Vikings SC Western Eagles SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 St Georges Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sebastopol Vikings SC Western Eagles SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Trekardo Park #1 (Men's State League 5 West Reserves) Ballarat SC Keilor Wolves SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Trekardo Park #1 (Men's State League 5 West) Ballarat SC Keilor Wolves SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC Skye United FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Brandon Park SC Heatherton United SC Reserves
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Brandon Park SC Heatherton United SC Seniors
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 12:40 Carlson Avenue Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 East Reserves) Waverley Wanderers SC Lyndale United FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 East) Waverley Wanderers FC Lyndale United FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East) Monash City Villarreal FC Chisholm United FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Plenty Valley Lions FC Watsonia Heights FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Plenty Valley Lions FC Watsonia Heights FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Men's State League 4 West) Barnstoneworth United Senior FC Truganina Hornets SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 4 North) La Trobe University SC Old Xaverians SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 North) Upfield SC La Trobe University SC - W2
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 17:15 Gibb Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) Upfield SC Epping City SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 2 North-West) Altona East Phoenix SC Westgate FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Point Cook FC Essendon United FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Essendon United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 North-West) Greenvale United SC Essendon Royals SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 5 East) St Kevins Old Boys SC Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 20:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's State League 4 East) Chisholm United FC Kings Domain FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 De Chene Reserve - Pitch 2 (Women's State League 1 North-West Reserves) Moreland Zebras FC Elwood City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) Williamstown SC Broadmeadows Stars SC Metro A
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 De Chene Reserve - Pitch 2 (Women's State League 1 North-West) Moreland Zebras FC Elwood City SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:30 Jubilee Park (S) - (NPL) (Men's State League 4 East) Ringwood City FC Noble Park SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East) East Kew FC Mount Waverley City SC
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 09:00 Ballarat Regional Soccer Facility - Synthetic 1 (Boys' Sunday West 12 Kangaroos Blue) Ballarat City FC Geelong SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 12:50 Flemington Road Oval (Men's State League 4 West Reserves) North Melbourne Athletic FC Bell Park SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Flemington Road Oval (Men's State League 4 West) North Melbourne Athletic FC Bell Park SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West Reserves) Gisborne SC Spring Hills FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West) Gisborne SC Spring Hills FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Scovell Reserve (Boys' West 13C) Maidstone United SC Tarneit United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:00 Scovell Reserve (Metropolitan League 9 North-West) Maidstone United Soccer Club Thirds
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 12:30 Quarries Park (Men's State League 1 North-West Reserves) FC Clifton Hill Yarraville FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 North-West) FC Clifton Hill Yarraville FC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 18:30 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East Reserves) Lilydale Montrose United St Kevins Old Boys SC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Lilydale Montrose United St Kevins Old Boys SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East Reserves) Malvern City FC Casey Comets FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East) Malvern City FC Casey Comets FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Fotheringham Reserve (Men's State League 5 South Reserves) South East United FC Endeavour Hills SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Fotheringham Reserve (Men's State League 5 South) South East United FC Endeavour Hills SC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 20:30 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Lilydale Montrose United St Kevins Old Boys SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Skye United FC Monbulk Rangers SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Skye United FC Monbulk Rangers SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 South-East) Endeavour United SC Metro Hampton East Brighton Football Club
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Boys' South 16C) Endeavour United SC East Bentleigh U16 Sharks
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Men's State League 5 East) Albert Park SC Mount Waverley City SC
Appt Referee 11/04/21 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC Doncaster Rovers SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 North-West) FC Clifton Hill Yarraville FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Mosaic Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Whittlesea United SC Essendon Royals SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 12:30 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 North-West Reserves) Brimbank Stallions FC Corio SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 North-West) Brimbank Stallions FC Corio SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Lalor United Senior FC Western Suburbs SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:00 Aurora Fields - Pitch 1 (Boys' North 13B Green) Epping City SC Whittlesea United U13 Boys
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:30 Aurora Fields - Pitch 2 (Boys' North-West 16C) Epping City SC Melton Phoenix FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:30 Aurora Fields - Pitch 2 (Women's State League 3 North) Epping City SC Pascoe Vale FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Trafalgar Recreation Reserve Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Warragul United SC Malvern City FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Ashburton Park (Men's State League 3 South-East) Ashburton United Frankston Pines FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 South-East) Diamond Valley United SC Bayside Argonauts FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Men's State League 4 West) Barnstoneworth United Senior FC Truganina Hornets SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:45 City Vista Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Girls' North-West 15B) Caroline Springs George Cross FC Essendon Royals SC Red
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Edwards Reserve (Metropolitan League 6 North-West) Melbourne City FC Doreen United SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East Reserves) Richmond FC Mazenod FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 17:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Richmond FC Mazenod FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 12:40 Ralph Reserve (Men's State League 2 North-West Reserves) Western Suburbs SC Moreland United SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Ralph Reserve (Men's State League 2 North-West) Western Suburbs SC Moreland United SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 17:00 Aston Fields - Pitch 2 (Men's State League 3 North-West Reserves) Craigieburn City FC Heidelberg Eagles SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 19:00 Aston Fields - Pitch 2 (Men's State League 3 North-West) Craigieburn City FC Heidelberg Eagles SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:15 Hosken Reserve - Pitch 3 (Boys' North 13A Blue) Pascoe Vale FC 1 Moreland Zebras/Moreland Youth
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Ashburton Park (Men's State League 3 South-East) Ashburton United Frankston Pines FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:10 Marcellin College (Men's State League 4 North Reserves) Marcellin Old Collegians SC Thornbury Athletic FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:10 Marcellin College (Men's State League 4 North) Marcellin Old Collegians SC Thornbury Athletic FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Thornbury Athletic FC Northern Falcons FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 17:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Victorian Premier League Womens Reserves) Boroondara - Carey Eagles Eltham Redbacks FC
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 19:15 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Victorian Premier League Womens) Boroondara - Carey Eagles Eltham Redbacks FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Mill Park SC Epping City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 3 (Boys' North 15A) Preston Lions FC - Boys U15 Hume United FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Monash University SC Diamond Valley United SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Geelong Rangers SC Hume United FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Geelong Rangers SC Hume United FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East) East Kew FC Macedon Blues United FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Deepdene Park (Men's State League 4 East Reserves) Old Camberwell Grammarians SC Waverley Wanderers SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Deepdene Park (Men's State League 4 East) Old Camberwell Grammarians SC Waverley Wanderers FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Men's State League 3 South-East Reserves) Whitehorse United SC Rowville Eagles SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Men's State League 3 South-East) Whitehorse United SC Rowville Eagles SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Brandon Park SC Heatherton United SC Seniors
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Westside Strikers Caroline Springs FC Surf Coast FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:15 Aston Fields - Pitch 3 (Boys' North 13A Green) Craigieburn City FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Aston Fields - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) Craigieburn City FC WHFC Mens 3rds Royales
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 17:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West) Deakin University SC Balmoral FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 4 West Reserves) Spring Hills FC Golden Plains SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 4 West) Spring Hills FC Golden Plains SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:30 CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 2 (Boys' North-West 16A) Albion Rovers FC Essendon Royals SC BLUE
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters West) Albion Rovers FC Point Cook SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 19:00 Aston Fields - Pitch 2 (Men's State League 3 North-West) Craigieburn City FC Heidelberg Eagles SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Centenary Park - (NPL) (Men's State League 2 South-East Reserves) Peninsula Strikers Senior FC Brandon Park SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Centenary Park - (NPL) (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC Brandon Park SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 12:50 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South Reserves) Hampton Park United Sparrows FC Mount Martha Soccer Club
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Hampton Park United Sparrows FC Mount Martha Soccer Club
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Mayer Park (Men's State League 4 North) Darebin United SC West Preston SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Uni Hill Eagles FC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Boys' North 13B Green) Watsonia Heights FC Hume City FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Flemington Road Oval (Men's State League 4 West) North Melbourne Athletic FC Bell Park SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) West Point SC Lara United FC
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 20:30 Churchill Reserve - Pitch 2 (Women's State League 1 North-West) St Albans Saints SC Keilor Park Senior Women
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Knox City FC Skye United FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC Skye United FC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 18:30 Jubilee Park (S) - (NPL) (Women's State League 1 South-East Reserves) Ringwood City FC Yarra Jets 3
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Jubilee Park (S) - (NPL) (Women's State League 1 South-East) Ringwood City FC Senior Women Yarra Jets 1
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:15 IYU Recreation Reserve (S) (Women's State League 4 South) Pakenham United FC Doveton SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Trafalgar Recreation Reserve Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Warragul United SC Malvern City FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 19:30 Beaumaris Secondary College (Men's State League 1 South-East) Beaumaris SC Boroondara - Carey Eagles
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West Reserves) Deakin University SC Ballarat SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 17:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West) Deakin University SC Ballarat SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Bell Park Sports Club - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Bell Park SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Bell Park Sports Club - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Bell Park SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West) Banyule City SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Assistant 11/04/21 (Sun) 11:00 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Nike F.C. Cup) Melbourne University SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West Reserves) Moreland United SC Mill Park SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West) Moreland United SC Mill Park SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Sycamore Reserve (Metropolitan League 6 North-West) Uni Hill Eagles FC Williamstown SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Sycamore Reserve (Boys' North-West 16D) Uni Hill Eagles FC Doreen United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Sycamore Reserve (Metropolitan League 5 North-West) Uni Hill Eagles FC Maidstone United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Monbulk Rangers SC Maccabi FC Women
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Men's State League 3 South-East) Brighton SC (VIC) Hampton East Brighton FC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 19:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 2 (Women's State League 2 South-East) Berwick City Bentleigh United Cobras SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Chalcot Lodge Reserve (Women's State League 5 East) Endeavour Sporting FC Baxter SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 17:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Richmond FC Mazenod FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 17:00 Beaumaris Secondary College (Men's State League 1 South-East Reserves) Beaumaris SC Boroondara - Carey Eagles
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 19:30 Beaumaris Secondary College (Men's State League 1 South-East) Beaumaris SC Boroondara - Carey Eagles
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 East Reserves) East Bentleigh SC Strikers (Reserves) Old Camberwell Grammarians SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 East) East Bentleigh SC Strikers Old Camberwell Grammarians SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East) Kings Domain FC East Bentleigh SC Strikers
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Centenary Park - (NPL) (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC Brandon Park SC
Appt Assistant 11/04/21 (Sun) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Nike F.C. Cup) Skye United FC North Geelong Warriors SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Jack Grut Reserve (Women's State League 5 East) Aspendale SC Glenroy Lions FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 4 West) Spring Hills FC Golden Plains SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 18:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC Whittlesea United SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 17:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Men's State League 2 North-West Reserves) Hoppers Crossing SC Altona East Phoenix SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 19:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Men's State League 2 North-West) Hoppers Crossing SC Altona East Phoenix SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 North-West) FC Strathmore Altona City SC Masters
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Strathnaver Reserve - Pitch 2 (Women's State League 4 West) FC Strathmore Barnstoneworth United Senior Football Club (Vic)
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:45 Geoff Watt Oval (Warragul) (Girls' South 12 Joeys) Warragul United SC HEBFC Red Howlers
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Geoff Watt Oval (Warragul) (Boys' Sunday South 12 Wallabies) Warragul United Casey Panthers U12 - Red
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 St Georges Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sebastopol Vikings SC Western Eagles SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Duffy Street Reserve (Men's State League 2 North-West) Epping City SC Albion Rovers FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Lalor United Senior FC Western Suburbs SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Lalor United Senior FC Western Suburbs SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Boys' Metropolitan 21A) Keilor Park SC U21 Metro (Boys) Newmarket Phoenix FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Westvale SC Fawkner SC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 MacPherson Park - Pitch 2 (Men's State League 5 West) Melton Phoenix FC Maidstone United SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 16:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Williamstown SC Altona North SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 18:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Williamstown SC Altona North SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Delahey Reserve (Women's State League 4 West) ETA Buffalo Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Delahey Reserve (Metropolitan League 2 North-West) ETA Buffalo SC Moreland Zebras Juventus
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 20:30 Springside Recreational Reserve (S) (Women's State League 1 North-West) Spring Hills FC Essendon Royals SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) Lara United FC Melton Phoenix FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Lara United FC Melton Phoenix FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Corio SC Keilor Park SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Corio SC Keilor Park SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Mornington SC Mazenod FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:00 Kurunjang Reserve - Pitch 2 (S) (Boys' Sunday West 12 Joeys Green) Satellite City United SC Gold Satellite City United SC Blue
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Kurunjang Reserve - Pitch 1 (S) (Girls' North-West 14C) Satellite City United SC Gold Darebin Falcons White
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) FC Strathmore Lalor United Senior FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 12:30 Duffy Street Reserve (Men's State League 2 North-West Reserves) Epping City SC Albion Rovers FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Duffy Street Reserve (Men's State League 2 North-West) Epping City SC Albion Rovers FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Yallambie Park Reserve (Women's State League 4 East) Banyule City SC Senior Women's Kensington City Soccer Club
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Men's State League 5 East) Albert Park SC Boronia SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 17:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Richmond FC Bentleigh United Cobras FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Geelong Rangers SC Hume United FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Lalor United Senior FC Western Suburbs SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Sumner Park (Women's State League 2 North-West) Brunswick Zebras FC Lara United FC
Appt Referee 11/04/21 (Sun) 16:00 Ballarat Regional Soccer Facility - Stadium Pitch - (NPL) (Nike F.C. Cup) Ballarat City FC Casey Comets FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 18:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC Whittlesea United SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Yarraville FC Brimbank Stallions FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 East) Waverley Wanderers FC Lyndale United FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Old Ivanhoe SC Macedon Blues United FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 12:40 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 North Reserves) Bundoora United FC University of Melbourne Soccer Club
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 North) Bundoora United FC University of Melbourne Soccer Club
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 North Reserves) FC Tullamarine Mitchell Rangers SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 North) FC Tullamarine Mitchell Rangers SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:30 Alphington Park Oval (Boys' North-West 13D) Alphington FC Brunswick City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:00 Alphington Park Oval (Women's State League 4 North) Alphington FC Moreland Eagles FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Banyul Warri Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 West) Surf Coast FC Gisborne SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West) Golden Plains SC Melbourne City FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Ashburton Park (Men's State League 3 South-East Reserves) Ashburton United SC Frankston Pines FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Ashburton Park (Men's State League 3 South-East) Ashburton United Frankston Pines FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 3 South-East) Rowville Eagles SC Monash University SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Skinner Reserve (Men's State League 5 West) Maribyrnong Greens SC Wyndham FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Hays Paddock (Men's State League 4 North) Old Xaverians SC Uni Hill Eagles FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East) Boronia SC Glen Waverley SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Tyabb Central Recreation Reserve (Men's State League 4 South Reserves) Somerville Eagles SC Endeavour United SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Tyabb Central Recreation Reserve (Men's State League 4 South) Somerville Eagles SC Endeavour United SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Keeley Park (Men's State League 4 South Reserves) Dingley Stars FC Seaford United SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Keeley Park (Men's State League 4 South) Dingley Stars FC Seaford United SC
Appt Referee 14/08/21 (Sat) 15:00 Mayer Park (Men's State League 4 North) Darebin United SC Thornbury Athletic FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West Reserves) Melbourne City FC Laverton FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West) Melbourne City FC Laverton FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Laverton FC North Melbourne Athletic FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Laverton FC North Melbourne Athletic FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Upfield SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Dixon Field Reserve - Junior (Girls' North-West 14C) Gisborne SC U14 G FC Strathmore
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:30 Dixon Field Reserve - Junior (Boys' West 14C) Gisborne Soccer Club Hoppers Crossing SC Red
--ABOVEADS--