Matches With Appointed Referees

Name Type Date Time Venue Competition Name Home Team Away Team
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:30 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Men's State League 5 West Reserves) Maidstone United SC Surfside Waves SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:30 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Men's State League 5 West) Maidstone United SC Surfside Waves SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West) Melbourne City FC Laverton FC
Appt Assistant 09/04/21 (Fri) 19:30 Churchill Reserve - Pitch 2 (Nike F.C. Cup) St Albans Saints SC Avondale FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 North Reserves) FC Tullamarine Keon Park SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 North) FC Tullamarine Keon Park SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Old Scotch SC Berwick City SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 12:45 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West Reserves) Banyule City SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West) Banyule City SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 18:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Greenvale United SC Plenty Valley Lions FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Upfield SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East Reserves) Monash City Villareal FC Riversdale SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East) Monash City Villarreal FC Riversdale SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 20:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's State League 4 East) Chisholm United FC Kings Domain FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve 4 (Men's State League 5 West) Keilor Wolves SC West Point SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC La Trobe University SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 North-West) FC Clifton Hill Yarraville FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 19:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 North-West) Fitzroy City SC Essendon Royals SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Seaford United SC Springvale City SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Seaford United SC Springvale City SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Men's State League 3 South-East) Whitehorse United SC Rowville Eagles SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West) Melbourne City FC Laverton FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Gardiners Park Reserve (S) (Men's State League 5 East Reserves) Old Melburnians SC Old Ivanhoe SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Gardiners Park Reserve (S) (Men's State League 5 East) Old Melburnians SC Old Ivanhoe SC
Appt Referee 09/04/21 (Fri) 18:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East Reserves) Monbulk Rangers SC Collingwood City FC
Appt Assistant 09/04/21 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) Monbulk Rangers SC Collingwood City FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 12:40 Carlson Avenue Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 East Reserves) Waverley Wanderers SC Lyndale United FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 East) Waverley Wanderers FC Lyndale United FC
Appt Assistant 13/04/21 (Tue) 19:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Nike F.C. Cup) Preston Lions FC Boroondara Eagles F.C
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East Reserves) Boronia SC Glen Waverley SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East) Boronia SC Glen Waverley SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Hays Paddock (Men's State League 4 North) Old Xaverians SC Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Skinner Reserve (Men's State League 5 West Reserves) Maribyrnong Greens SC Wyndham FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Skinner Reserve (Men's State League 5 West) Maribyrnong Greens SC Wyndham FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Hays Paddock (Men's State League 4 North) Old Xaverians SC Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Victory Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Bentleigh United Cobras FC Boroondara - Carey Eagles
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Mentone Grammar Playing Fields - Keysborough (Men's State League 5 South Reserves) Mentone Soccer Club Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Mentone Grammar Playing Fields - Keysborough (Men's State League 5 South) Mentone Soccer Club Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 12:40 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 2 North-West Reserves) Altona East Phoenix SC Westgate FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 2 North-West) Altona East Phoenix SC Westgate FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 5 East) St Kevins Old Boys SC Old Trinity Grammarians SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Fotheringham Reserve (Men's State League 5 South) South East United FC Endeavour Hills SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 17:00 Grovedale Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Barwon SC Balmoral FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Seaford United SC Springvale City SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Skinner Reserve (Men's State League 5 West) Maribyrnong Greens SC Wyndham FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Hays Paddock (Men's State League 4 North Reserves) Old Xaverians SC Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Hays Paddock (Men's State League 4 North) Old Xaverians SC Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 North-West) Brimbank Stallions FC Corio SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 17:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Fitzroy City SC Essendon Royals SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 19:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 North-West) Fitzroy City SC Essendon Royals SC
Appt Assistant 11/04/21 (Sun) 11:00 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Nike F.C. Cup) Melbourne University SC Watsonia Heights FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:30 Jubilee Park (S) - (NPL) (Men's State League 4 East) Ringwood City FC Noble Park SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Esther Park Reserve - Junior 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Mooroolbark SC Heatherton United SC Reserves
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Esther Park Reserve - Junior 1 (Men's State League 2 South-East) Mooroolbark SC Heatherton United SC Seniors
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Elwood Park (Head St Oval) (Men's State League 3 South-East) Elwood City SC Middle Park FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 12:45 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North Reserves) Watsonia Heights FC La Trobe University SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC La Trobe University SC
Appt Assistant 13/04/21 (Tue) 19:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Nike F.C. Cup) Preston Lions FC Boroondara Eagles F.C
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East) East Kew FC Macedon Blues United FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Mornington SC Casey Comets FC
Appt Referee 09/04/21 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) Monbulk Rangers SC Collingwood City FC
Appt Assistant 11/04/21 (Sun) 15:30 Stead Park - Pitch 1 - (NPL) (Nike F.C. Cup) Geelong Galaxy United FC Old Xaverians SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Grovedale Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) Barwon SC Balmoral FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 17:00 Grovedale Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Barwon SC Balmoral FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 16:00 Esther Park Reserve - Synthetic (Men's State League 4 East) Croydon City SC Sandringham SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Pakenham United FC Bunyip District SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Pakenham United FC Bunyip District SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Banyul Warri Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 West) Surf Coast FC Gisborne SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Green Gully Reserve 4 (Men's State League 5 West Reserves) Keilor Wolves SC West Point SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve 4 (Men's State League 5 West) Keilor Wolves SC West Point SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 16:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Keilor Park SC Whittlesea United SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 18:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC Whittlesea United SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Victory Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Bentleigh United Cobras FC Boroondara - Carey Eagles
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Knox United SC White Star Dandenong SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 5 South) Knox United SC White Star Dandenong SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 5 East Reserves) St Kevins Old Boys SC Old Trinity Grammarians SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 5 East) St Kevins Old Boys SC Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) FC Strathmore Lalor United Senior FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Monash University SC Diamond Valley United SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Monash University SC Diamond Valley United SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 18:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Meadow Park SC Glenroy Lions FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 20:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Meadow Park SC Glenroy Lions FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Frederick Wachter Reserve (Men's State League 4 South Reserves) Sandown Lions FC Dingley Stars FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Frederick Wachter Reserve (Men's State League 4 South) Sandown Lions FC Dingley Stars FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Monash University SC Diamond Valley United SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Bayside Argonauts FC South Yarra SC - Senior Men
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 St Georges Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sebastopol Vikings SC Western Eagles SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Mornington SC Casey Comets FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Ralph Reserve (Men's State League 2 North-West) Western Suburbs SC Moreland United SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East) Monash City Villarreal FC Riversdale SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 2 (Men's State League 5 North) Moonee Valley Knights FC Bundoora United FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Seaford United SC Springvale City SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Olympic Park Recreation Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Rosebud SC Aspendale SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Olympic Park Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Rosebud SC Aspendale SC
Appt Assistant 11/04/21 (Sun) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Nike F.C. Cup) Skye United FC North Geelong Warriors SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Men's State League 4 West Reserves) Barnstoneworth United Senior FC Truganina Hornets SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Men's State League 4 West) Barnstoneworth United Senior FC Truganina Hornets SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Mayer Park (Men's State League 4 North Reserves) Darebin United SC West Preston SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Mayer Park (Men's State League 4 North) Darebin United SC West Preston SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 17:00 Grovedale Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Barwon SC Balmoral FC
Appt Assistant 09/04/21 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Men's State League 2 South-East) Monbulk Rangers SC Collingwood City FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Westvale SC Fawkner SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) South Springvale FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 11/04/21 (Sun) 13:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East Reserves) North Caulfield Senior FC Doncaster Rovers SC
Appt Assistant 11/04/21 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC Doncaster Rovers SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 20:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's State League 4 East) Chisholm United FC Kings Domain FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 East) East Bentleigh SC Strikers Old Camberwell Grammarians SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Bayside Argonauts FC South Yarra SC - Reserve Men
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Bayside Argonauts FC South Yarra SC - Senior Men
Appt Assistant 11/04/21 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC Doncaster Rovers SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) South Springvale FC Eltham Redbacks FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Albion Rovers FC Hoppers Crossing SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Geelong Rangers SC Hume United FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Old Scotch SC Berwick City SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Old Scotch SC Berwick City SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Gardiners Park Reserve (S) (Men's State League 5 East) Old Melburnians SC Old Ivanhoe SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Lara United FC Melton Phoenix FC
Appt Assistant 06/04/21 (Tue) 20:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) - (NPL) (Nike F.C. Cup) Bayside Argonauts F.C Heidelberg United SC
Appt Referee 09/04/21 (Fri) 20:30 Princes Park Oval #1 (Men's State League 4 West) Melbourne University Soccer Club Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 18:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Altona City SC Sydenham Park SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Esther Park Reserve - Junior 1 (Men's State League 2 South-East) Mooroolbark SC Heatherton United SC Seniors
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 HA Smith Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Old Scotch SC Berwick City SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Men's State League 3 South-East) Brighton SC (VIC) Hampton East Brighton FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Fairbairn Park - Pitch 2 (Men's State League 5 North Reserves) Moonee Valley Knights FC Bundoora United FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 2 (Men's State League 5 North) Moonee Valley Knights FC Bundoora United FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Civic Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South Reserves) Mount Martha Soccer Club Casey Panthers Mens Reserves
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Civic Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Mount Martha Soccer Club Casey Panthers Mens Senior
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Trafalgar Recreation Reserve Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Warragul United SC Malvern City FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Trafalgar Recreation Reserve Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Warragul United SC Malvern City FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Baxter SC Chelsea FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:15 Jubilee Park (S) - (NPL) (Men's State League 4 East Reserves) Ringwood City FC Noble Park SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 3 North-West) Altona North SC Craigieburn City FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Baxter SC Chelsea FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 12:45 Duane Reserve (Men's State League 3 North-West Reserves) Altona North SC Craigieburn City FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 3 North-West) Altona North SC Craigieburn City FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Men's State League 3 South-East) Whitehorse United SC Rowville Eagles SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East) Monash City Villarreal FC Riversdale SC
Appt Assistant 11/04/21 (Sun) 16:00 Ballarat Regional Soccer Facility - Stadium Pitch - (NPL) (Nike F.C. Cup) Ballarat City FC Casey Comets FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:30 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Men's State League 5 West) Maidstone United SC Surfside Waves SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 12:45 Balfe Park (Men's State League 4 North Reserves) Brunswick Zebras FC Marcellin Old Collegians SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Balfe Park (Men's State League 4 North) Brunswick Zebras FC Marcellin Old Collegians SC
Appt Referee 09/04/21 (Fri) 18:30 Princes Park Oval #1 (Men's State League 4 West Reserves) Melbourne University Soccer Club Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Assistant 09/04/21 (Fri) 20:30 Princes Park Oval #1 (Men's State League 4 West) Melbourne University Soccer Club Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Mill Park SC Epping City SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Mill Park SC Epping City SC
Appt Referee 14/08/21 (Sat) 13:00 Mayer Park (Men's State League 4 North Reserves) Darebin United SC Thornbury Athletic FC
Appt Assistant 14/08/21 (Sat) 15:00 Mayer Park (Men's State League 4 North) Darebin United SC Thornbury Athletic FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 17:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West) Deakin University SC Ballarat SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 18:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's State League 4 East Reserves) Chisholm United FC Kings Domain FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 20:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's State League 4 East) Chisholm United FC Kings Domain FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Gardiners Park Reserve (S) (Men's State League 5 East) Old Melburnians SC Old Ivanhoe SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 19:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 North-West) Fitzroy City SC Essendon Royals SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 3 North-West) Altona North SC Craigieburn City FC
Appt Referee 26/06/21 (Sat) 13:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 3 South-East Reserves) Rowville Eagles SC Diamond Valley United SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East) Boronia SC Glen Waverley SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East Reserves) Mornington SC Casey Comets FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Mornington SC Casey Comets FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) South Springvale FC Eltham Redbacks FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) South Springvale FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Westvale SC Fawkner SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Westvale SC Fawkner SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Victory Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Bentleigh United Cobras FC Boroondara - Carey Eagles
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Victory Park - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Bentleigh United Cobras FC Boroondara - Carey Eagles
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Albion Rovers FC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 11/04/21 (Sun) 11:00 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Nike F.C. Cup) Melbourne University SC Watsonia Heights FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Ralph Reserve (Men's State League 2 North-West) Western Suburbs SC Moreland United SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Esther Park Reserve - Junior 1 (Men's State League 2 South-East) Mooroolbark SC Heatherton United SC Seniors
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Tyabb Central Recreation Reserve (Men's State League 4 South) Somerville Eagles SC Endeavour United SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Centenary Park - (NPL) (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC Brandon Park SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Thornbury Athletic FC Northern Falcons FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Thornbury Athletic FC Northern Falcons FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Point Cook FC Upfield SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Upfield SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Elwood Park (Head St Oval) (Men's State League 3 South-East Reserves) Elwood City SC Middle Park FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Elwood Park (Head St Oval) (Men's State League 3 South-East) Elwood City SC Middle Park FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 16:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Greenvale United SC Plenty Valley Lions FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 18:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Greenvale United SC Plenty Valley Lions FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 14:00 Esther Park Reserve - Synthetic (Men's State League 4 East Reserves) Croydon City SC Sandringham SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 16:00 Esther Park Reserve - Synthetic (Men's State League 4 East) Croydon City SC Sandringham SC
Appt Assistant 06/04/21 (Tue) 20:00 Springside Recreational Reserve (S) (Nike F.C. Cup) Spring Hills FC Alamein FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC Skye United FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 12:45 JH Allan Reserve (Men's State League 3 North-West Reserves) Essendon United FC Williamstown SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 JH Allan Reserve (Men's State League 3 North-West) Essendon United FC Williamstown SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 12:30 Quarries Park (Men's State League 1 North-West Reserves) FC Clifton Hill Yarraville FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 North-West) FC Clifton Hill Yarraville FC
Appt Assistant 11/04/21 (Sun) 16:00 Ballarat Regional Soccer Facility - Stadium Pitch - (NPL) (Nike F.C. Cup) Ballarat City FC Casey Comets FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 18:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Greenvale United SC Plenty Valley Lions FC
Appt Referee 06/04/21 (Tue) 20:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) - (NPL) (Nike F.C. Cup) Bayside Argonauts F.C Heidelberg United SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 JH Allan Reserve (Men's State League 3 North-West) Essendon United FC Williamstown SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Men's State League 3 South-East Reserves) Brighton SC (VIC) Hampton East Brighton FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Men's State League 3 South-East) Brighton SC (VIC) Hampton East Brighton FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 East) East Bentleigh SC Strikers Old Camberwell Grammarians SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 North-West) Brimbank Stallions FC Corio SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Thornbury Athletic FC Northern Falcons FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 5 South) Knox United SC White Star Dandenong SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Lara United FC Melton Phoenix FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Elwood Park (Head St Oval) (Men's State League 3 South-East) Elwood City SC Middle Park FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC La Trobe University SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Green Gully Reserve 4 (Men's State League 5 West) Keilor Wolves SC West Point SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 JH Allan Reserve (Men's State League 3 North-West) Essendon United FC Williamstown SC
Appt Assistant 06/04/21 (Tue) 20:00 Springside Recreational Reserve (S) (Nike F.C. Cup) Spring Hills FC Alamein FC
Appt Referee 13/04/21 (Tue) 19:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Nike F.C. Cup) Preston Lions FC Boroondara Eagles F.C
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Bayside Argonauts FC South Yarra SC - Senior Men
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Baxter SC Chelsea FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Baxter SC Chelsea FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East Reserves) East Kew FC Macedon Blues United FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East) East Kew FC Macedon Blues United FC
Appt Assistant 11/04/21 (Sun) 15:30 Stead Park - Pitch 1 - (NPL) (Nike F.C. Cup) Geelong Galaxy United FC Old Xaverians SC
Appt Assistant 09/04/21 (Fri) 19:30 Churchill Reserve - Pitch 2 (Nike F.C. Cup) St Albans Saints SC Avondale FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 18:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Altona City SC Sydenham Park SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:15 Jubilee Park (S) - (NPL) (Men's State League 4 East Reserves) Ringwood City FC Noble Park SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:30 Jubilee Park (S) - (NPL) (Men's State League 4 East) Ringwood City FC Noble Park SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Albion Rovers FC Hoppers Crossing SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Albion Rovers FC Hoppers Crossing SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Hays Paddock (Men's State League 4 North) Old Xaverians SC Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 4 West) Spring Hills FC Golden Plains SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Parkfield Reserve (Men's State League 4 South Reserves) Noble Park United FC Dandenong South SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Parkfield Reserve (Men's State League 4 South) Noble Park United FC Dandenong South SC
Appt Referee 11/04/21 (Sun) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Nike F.C. Cup) Skye United FC North Geelong Warriors SC
Appt Referee 11/04/21 (Sun) 15:30 Stead Park - Pitch 1 - (NPL) (Nike F.C. Cup) Geelong Galaxy United FC Old Xaverians SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 James Reserve (Men's State League 3 North-West Reserves) Heidelberg Eagles SC Sunbury United FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 James Reserve (Men's State League 3 North-West) Heidelberg Eagles SC Sunbury United FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 5 South) Knox United SC White Star Dandenong SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Strathnaver Reserve - Pitch 2 (Men's State League 2 North-West Reserves) FC Strathmore Lalor United Senior FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) FC Strathmore Lalor United Senior FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 James Reserve (Men's State League 3 North-West) Heidelberg Eagles SC Sunbury United FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 16:00 Esther Park Reserve - Synthetic (Men's State League 4 East) Croydon City SC Sandringham SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Mill Park SC Epping City SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 16:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Altona City SC Sydenham Park SC Reserves
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 18:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Altona City SC Sydenham Park SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Flemington Road Oval (Men's State League 4 West) North Melbourne Athletic FC Bell Park SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 17:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Richmond FC Mazenod FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Civic Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Mount Martha Soccer Club Casey Panthers Mens Senior
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Keysborough SC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Keysborough SC FC Noble Hurricanes
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 2 (Men's State League 5 North) Moonee Valley Knights FC Bundoora United FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West) Banyule City SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:30 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Men's State League 5 West) Maidstone United SC Surfside Waves SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Banyul Warri Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 West Reserves) Surf Coast FC Gisborne SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Banyul Warri Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 West) Surf Coast FC Gisborne SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 James Reserve (Men's State League 3 North-West) Heidelberg Eagles SC Sunbury United FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 17:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West) Deakin University SC Ballarat SC
Appt Referee 09/04/21 (Fri) 19:30 Churchill Reserve - Pitch 2 (Nike F.C. Cup) St Albans Saints SC Avondale FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 2 North-West) Altona East Phoenix SC Westgate FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Alphington Park Oval (Men's State League 5 North Reserves) Alphington FC Mitchell Rangers SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Alphington Park Oval (Men's State League 5 North) Alphington FC Mitchell Rangers SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 St Georges Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Sebastopol Vikings SC Western Eagles SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 St Georges Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sebastopol Vikings SC Western Eagles SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC Skye United FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 12:40 Carlson Avenue Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 East Reserves) Waverley Wanderers SC Lyndale United FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 East) Waverley Wanderers FC Lyndale United FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Men's State League 4 West) Barnstoneworth United Senior FC Truganina Hornets SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Men's State League 2 North-West) Altona East Phoenix SC Westgate FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Howard Dawson Reserve (Men's State League 5 East) St Kevins Old Boys SC Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 20:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's State League 4 East) Chisholm United FC Kings Domain FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:30 Jubilee Park (S) - (NPL) (Men's State League 4 East) Ringwood City FC Noble Park SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 12:50 Flemington Road Oval (Men's State League 4 West Reserves) North Melbourne Athletic FC Bell Park SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Flemington Road Oval (Men's State League 4 West) North Melbourne Athletic FC Bell Park SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 12:30 Quarries Park (Men's State League 1 North-West Reserves) FC Clifton Hill Yarraville FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 North-West) FC Clifton Hill Yarraville FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Fotheringham Reserve (Men's State League 5 South Reserves) South East United FC Endeavour Hills SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Fotheringham Reserve (Men's State League 5 South) South East United FC Endeavour Hills SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Men's State League 5 East) Albert Park SC Mount Waverley City SC
Appt Referee 11/04/21 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC Doncaster Rovers SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 1 North-West) FC Clifton Hill Yarraville FC
Appt Referee 06/04/21 (Tue) 20:00 Springside Recreational Reserve (S) (Nike F.C. Cup) Spring Hills FC Alamein FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 12:30 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 North-West Reserves) Brimbank Stallions FC Corio SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 North-West) Brimbank Stallions FC Corio SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Trafalgar Recreation Reserve Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Warragul United SC Malvern City FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Ashburton Park (Men's State League 3 South-East) Ashburton United Frankston Pines FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Men's State League 4 West) Barnstoneworth United Senior FC Truganina Hornets SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East Reserves) Richmond FC Mazenod FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 17:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Richmond FC Mazenod FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 12:40 Ralph Reserve (Men's State League 2 North-West Reserves) Western Suburbs SC Moreland United SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Ralph Reserve (Men's State League 2 North-West) Western Suburbs SC Moreland United SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Ashburton Park (Men's State League 3 South-East) Ashburton United Frankston Pines FC
Appt Assistant 06/04/21 (Tue) 20:30 State Football Centre - Pitch 1 (S) - (NPL) (Nike F.C. Cup) Bayside Argonauts F.C Heidelberg United SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Thornbury Athletic FC Northern Falcons FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Mill Park SC Epping City SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Monash University SC Diamond Valley United SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Geelong Rangers SC Hume United FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Geelong Rangers SC Hume United FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East) East Kew FC Macedon Blues United FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Men's State League 3 South-East Reserves) Whitehorse United SC Rowville Eagles SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Men's State League 3 South-East) Whitehorse United SC Rowville Eagles SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 4 West Reserves) Spring Hills FC Golden Plains SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 4 West) Spring Hills FC Golden Plains SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Centenary Park - (NPL) (Men's State League 2 South-East Reserves) Peninsula Strikers Senior FC Brandon Park SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Centenary Park - (NPL) (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC Brandon Park SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Mayer Park (Men's State League 4 North) Darebin United SC West Preston SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Flemington Road Oval (Men's State League 4 West) North Melbourne Athletic FC Bell Park SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Knox City FC Skye United FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC Skye United FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Trafalgar Recreation Reserve Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Warragul United SC Malvern City FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West Reserves) Deakin University SC Ballarat SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 17:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West) Deakin University SC Ballarat SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West) Banyule City SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Assistant 11/04/21 (Sun) 11:00 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Nike F.C. Cup) Melbourne University SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Men's State League 3 South-East) Brighton SC (VIC) Hampton East Brighton FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 17:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Richmond FC Mazenod FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 East Reserves) East Bentleigh SC Strikers (Reserves) Old Camberwell Grammarians SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 East) East Bentleigh SC Strikers Old Camberwell Grammarians SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Centenary Park - (NPL) (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC Brandon Park SC
Appt Assistant 11/04/21 (Sun) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Nike F.C. Cup) Skye United FC North Geelong Warriors SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Springside Recreational Reserve (S) (Men's State League 4 West) Spring Hills FC Golden Plains SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 18:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC Whittlesea United SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 St Georges Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sebastopol Vikings SC Western Eagles SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Westvale SC Fawkner SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) Lara United FC Melton Phoenix FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Lara Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Lara United FC Melton Phoenix FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) FC Strathmore Lalor United Senior FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Myers Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Geelong Rangers SC Hume United FC
Appt Referee 11/04/21 (Sun) 16:00 Ballarat Regional Soccer Facility - Stadium Pitch - (NPL) (Nike F.C. Cup) Ballarat City FC Casey Comets FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 18:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC Whittlesea United SC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 East) Waverley Wanderers FC Lyndale United FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Banyul Warri Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 West) Surf Coast FC Gisborne SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Ashburton Park (Men's State League 3 South-East Reserves) Ashburton United SC Frankston Pines FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Ashburton Park (Men's State League 3 South-East) Ashburton United Frankston Pines FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Skinner Reserve (Men's State League 5 West) Maribyrnong Greens SC Wyndham FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Hays Paddock (Men's State League 4 North) Old Xaverians SC Uni Hill Eagles FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East) Boronia SC Glen Waverley SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Tyabb Central Recreation Reserve (Men's State League 4 South Reserves) Somerville Eagles SC Endeavour United SC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 15:00 Tyabb Central Recreation Reserve (Men's State League 4 South) Somerville Eagles SC Endeavour United SC
Appt Referee 14/08/21 (Sat) 15:00 Mayer Park (Men's State League 4 North) Darebin United SC Thornbury Athletic FC
Appt Referee 10/04/21 (Sat) 13:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West Reserves) Melbourne City FC Laverton FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Edwards Reserve (Men's State League 4 West) Melbourne City FC Laverton FC
Appt Assistant 10/04/21 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Upfield SC
--ABOVEADS--