Matches With Appointed Referees

Name Type Date Time Venue Competition Name Home Team Away Team
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 09:00 JJ Holland Park (S) (Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Kensington Junior SC Joeys U12 Boys Knox City u12 Yellow
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 18:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Williamstown SC Altona North SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:00 Green Gully Reserve - SSF 4 (Boys' Sunday West 12 Kangaroos Green) Green Gully SC Green Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Metropolitan League 6 North-West) Wyndham FC Westgate FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:15 Wallace Reserve - Pitch 2 (Boys' North 14C) Moreland Eagles White Essendon Royals SC RED
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 Gibb Reserve - Pitch 2 (Boys' North 14C) Upfield SC Craigieburn City FC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 20:30 MacPherson Park - Pitch 2 (Men's State League 5 West) Melton Phoenix FC Maidstone United SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 18:30 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Western Eagles SC Upfield SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC Greenvale United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:00 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Boys' North 13B Blue) Fawkner SC Moreland Zebras Juventus Boys 13B
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Boys' Metropolitan 20A) Fawkner SC U20 Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) (Boys' North 16B) Fawkner SC Blue Craigieburn City FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Quarries Park (Men's State League 5 North Reserves) Yarra Jets FC Meadow Park SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 5 North) Yarra Jets FC Meadow Park SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 North) Uni Hill Eagles FC Mitchell Rangers SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 10:00 Lord Reserve - Pitch 2B (Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Glen Eira (Titans) Brighton Typhoons
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 13:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Corio SC Keilor Park SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Corio SC Keilor Park SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 12:45 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 3 South-East Reserves) Hampton East Brighton FC Elwood City SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 3 South-East) Hampton East Brighton F.C. Elwood City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:15 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 2 (Boys' East 13A Yellow) Port Melbourne SC Maccabi FC U13 Colts
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:30 Mayer Park - Pitch 1 (Boys' North-West 14D) Darebin United SC U14 Greenvale United SC U14D Boys
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Mayer Park - Pitch 1 (Metropolitan League 4 North-West) Darebin United SC Old Xaverians SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Poplar Oval (Metropolitan League 4 North-West) RMIT FC Altona North SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Poplar Oval (Metropolitan League 8 North-West) RMIT FC Doreen United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Poplar Oval (Metropolitan League 9 North-West) RMIT FC Central Park SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 Spring St Oval - Pitch 1 (Girls' South-East 15B) Sandringham Scorpions East Bentleigh Girls U15 Fury
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Larpent Reserve (Girls' South-East 16-17C) GWSC U16 Girls Chisholm United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Larpent Reserve (Boys' South-East 17A) GWSC U17 Spartans Ringwood City FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 17:00 Esther Park Reserve - Synthetic (Women's State League 1 South-East Reserves) Croydon City Arrows SC Reserves Knox City FC WReserves
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 19:00 Esther Park Reserve - Synthetic (Women's State League 1 South-East) Croydon City Arrows SC Knox City FC WSL1
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East Reserves) East Kew FC Mount Waverley City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Quarries Park (Women's State League 3 East) FC Clifton Hill Swinburne FC Women
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Banyule Flats Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters North) Banyule City SC Mens Masters FC Strathmore Old Boys
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 3 South-East) Hampton East Brighton F.C. Elwood City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Fawkner Park South Pavilion - Lawn 20 (Field 2) (Metropolitan League 2 South-East) South Yarra SC Lynbrook Falcons Sports Club
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 2 South-East) Collingwood City FC Mooroolbark SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Deepdene Park (Men's State League 4 East) Old Camberwell Grammarians SC Waverley Wanderers FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 Barton Recreation Reserve (Metropolitan League 2 South-East) Barton United FC Brandon Park SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 17:30 The Grange Reserve [Clayton South] - (NPL) (Men's Metropolitan Masters South-East) Kingston City FC South Yarra SC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Alex Nelson Reserve (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Noble Park United FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Prospect Hill Reserve (Men's State League 5 South) Casey Panthers Mens Senior Pakenham United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:00 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Boys' South 15A) Berwick City Chelsea Phoenix
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Boys' South 16A) Berwick City SC Brighton Vipers
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:10 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Boys' South-East 16B) Berwick City Chelsea
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 12:00 Cheltenham Park - Mini 2 (U11) (Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) HEBFC Red Panthers Bayside Argonauts FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Fairbairn Park - Pitch 4 (Girls' Metropolitan 13B) Avondale FC Preston Lions FC - Girls U13
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Churchill Reserve - Pitch 2 (Women's State League 1 North-West) St Albans Saints SC Keilor Park Senior Women
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West) Wyndham FC Barwon SC
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 19:15 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Victorian Premier League Womens) Boroondara - Carey Eagles Eltham Redbacks FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Emil Madsen Reserve - MiniRoos Pitch 3 (Girls' South-East 12 Wallabies) MESC GU12 RED HEBFC Red Dreamers
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:30 Emil Madsen Reserve - MiniRoos Pitch 1 (Girls' Metropolitan 15A) MESC GU15 RED Mornington SC U15A
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Anderson Park (Men's State League 2 South-East) Doncaster Rovers SC Old Scotch SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Gardiners Park Reserve (S) (Men's State League 5 East) Old Melburnians SC Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 6 South-East) Keysborough SC Metro Beaumaris SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:00 Argyle Reserve (Women's State League 4 East) Monash City Villarreal FC Melbourne University Soccer Club
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:10 Marcellin College (Men's State League 4 North) Marcellin Old Collegians SC Thornbury Athletic FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:15 Anderson Park (Boys' Sunday East 12 Joeys) DRSC U12 - JI GWSC U12 Rebels
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Anderson Park (Boys' East 13D) DRSC U13 - JS Under 13F
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:15 Anderson Park (Boys' South-East 14D) Doncaster Rovers SC Endeavour United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:30 Anderson Park (Boys' East 16C) DRSC U16 - DM Wonga Wizards FC (LW)
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 4 North) La Trobe University SC Old Xaverians SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 17:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Caroline Springs George Cross FC Altona City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:00 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Boys' North-West 15B) Lalor United Junior SC Williamstown SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Girls' Metropolitan 14B) Lalor United Junior SC Altona City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Boys' North-West 18A) Lalor United Junior SC Williamstown SC Yellow
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 2 (Boys' North-West 16A) Lalor United Junior SC Yellow Westside Strikers Caroline Springs FC Blue
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 19:30 Kim Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 North-West) Altona City SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Westside Strikers Caroline Springs FC Surf Coast FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 19:00 Aston Fields - Pitch 2 (Men's State League 3 North-West) Craigieburn City FC Heidelberg Eagles SC
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Lawn 20 (Field 2) (Victorian Premier League Womens) South Yarra SC - Senior Women Melbourne Knights FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East) East Kew FC Mount Waverley City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 17:00 Park Avenue Reserve (S) - (NPL) (Metropolitan League 9 South-East) Juventus Old Boys Aspendale
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 19:00 Park Avenue Reserve (S) - (NPL) (Men's Metropolitan Masters North) Juventus Old Boys SC La Trobe University Old Boys
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 20:30 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Chelsea FC Keysborough SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Noble Park SC Riversdale SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:30 Knox Italian Community Club (Boys' Metropolitan 20A) Knox United SC Brighton Fire
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:30 Dallas Brooks Park - Pitch 3 (Girls' Metropolitan 13A) Mornington SC Nunawading City FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Dallas Brooks Park - Pitch 4 (Women's State League 4 South) Mornington SC Endeavour Hills Fire SC
Appt Assistant 13/04/21 (Tue) 19:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Nike F.C. Cup) Preston Lions FC Boroondara Eagles F.C
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Princes Park Oval #1 (Women's State League 2 South-East) Melbourne University SC Boronia SC
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 15:00 Princes Park Oval #1 (Victorian Premier League Womens) Melbourne University Soccer Club Southern United Football Club
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Boys' Sunday North 12 Wallabies Green) Eltham Redbacks FC (Red) Eltham Redbacks FC (Blue)
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:30 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Boys' North 14A) Eltham Redbacks FC Yarra Jets FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Girls' North-West 15C) Eltham Redbacks FC Darebin Falcons Womens SC Red
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:30 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Girls' North-West 15B) Eltham Redbacks FC Kensington Junior SC Girls U15
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Girls' North-West 16-17C) Eltham Redbacks FC Craigieburn City FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:00 Macleay Park 2 (Boys' South-East 15D) BEFC U15D Boys (MB) Wonga Wizards FC (DP)
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Macleay Park 2 (Boys' East 14A) BEFC U14A Boys (LV) Riversdale U14 Blue
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Gardiners Park Reserve (S) (Men's State League 5 East Reserves) Old Melburnians SC Old Trinity Grammarians SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Gardiners Park Reserve (S) (Men's State League 5 East) Old Melburnians SC Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Frog Hollow Reserve (Metropolitan League 7 South-East) Riversdale ML8 St Kilda casuals
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Park Ridge Reserve (Metropolitan League 7 South-East) Rowville Eagles SC Aspendale
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 6 North-West) Lalor United Senior FC Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) (Girls' South-East 16-17B) Bentleigh Greens Girls 16/17B Brighton Waves
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:05 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Boys' East 13A Blue) Mazenod Football Club Monash City Villarreal FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 Brandon Park Reserve - Pitch 1 (Boys' South-East 17B) Mazenod Victory Football Club Peninsula Strikers JFC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Jubilee Park (S) - (NPL) (Women's State League 1 South-East) Ringwood City FC Yarra Jets 1
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 North) FC Tullamarine Mitchell Rangers SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 North-West) Doreen United Soccer Club Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:00 Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 (Boys' North-West 15D) Doreen United SC Yarraville Glory U15 Boys
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) (Boys' East 13A Green) Eastern Lions SC Rowville Eagles SC Red
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) (Boys' East 13B) Eastern Lions SC White Knox City u13 Silver
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:30 Stradbroke North (Girls' Metropolitan 19A) BEFC U19A Girls (MB) Rowville Eagles SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Sydenham Park SC FC Clifton Hill
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Tatterson Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Dandenong South SC Sandown Lions FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Tatterson Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Dandenong South SC Sandown Lions FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 3 (Boys' South 13A Green) Dandenong City SC White Mornington SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 2 (Metropolitan League 2 South-East) Monash Uni Mens U23 Endeavour Sporting FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:10 Eltham North Adventure Playground (Girls' North-West 13C) Eltham Redbacks FC Barnstoneworth Stars
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Essendon United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 McKechnie Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 4 North-West) Westvale SC Blue Gisborne SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Kooyong Park (Boys' East 16C) Malvern City FC 16C North Caulfield FC Boys U14
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Kooyong Park (Boys' Metropolitan 21A) Malvern City FC 21A Monash City Villarreal FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Mentone Grammar Playing Fields - Keysborough (Men's State League 5 South) Mentone Soccer Club Rosebud SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West) Gisborne SC Spring Hills FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:15 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Boys' Sunday West 12 Kangaroos Green) Sydenham Park SC - A Whittlesea Ranges FC Under 12's Joe
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:45 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Boys' West 13B) Sydenham Park SC - B Gisborne SC U13 B
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Girls' Metropolitan 19A) Sydenham Park SC Fawkner SC U19 Girls
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Sydenham Park SC FC Clifton Hill
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 19:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 North-West) Fitzroy City SC Banyule City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Arndell Park Reserve - Pitch 3 (S) (Metropolitan League 3 North-West) Truganina Hornets SC Sydenham Park SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West) Moreland United SC Mill Park SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 12:45 Eltham North St Helena Secondary College (S) (Men's State League 1 South-East Reserves) Eltham Redbacks FC Warragul United SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Eltham North St Helena Secondary College (S) (Men's State League 1 South-East) Eltham Redbacks FC Warragul United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:15 Princes Park Oval #6 (Boys' North 14C) FC Birrarung Banyule City SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Glenroy Lions FC Alphington FC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Lilydale Montrose United St Kevins Old Boys SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East) East Kew FC Mount Waverley City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:10 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Boys' Sunday East 12 Wallabies) Wonga Wizards FC (JM) Ashburton Wolves
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Girls' Metropolitan 16-17D) Wonga Wizards FC (MS) HEBFC Redbacks
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:30 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Girls' South-East 15C) Wonga Wizards FC (JM) Monbulk Rangers Ravens
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Monbulk Rangers SC Maccabi FC Women
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 2 (Women's State League 5 East) La Trobe University SC - W3 Warragul United
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 2 (Metropolitan League 7 North-West) La Trobe University SC - M4 Kyneton District SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 - (NPL) (Metropolitan League 8 North-West) La Trobe University SC - M5 Westvale SC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Carrum Downs Recreation Reserve (Men's State League 3 South-East) Frankston Pines FC Whitehorse United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Esther Park Reserve - Junior 1 (Boys' East 15A) Mooroolbark SC Manningham United Blues FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Esther Park Reserve - Junior 1 (Boys' South-East 17A) Mooroolbark SC Manningham United Blues FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 10:30 Bailey Reserve - Pitch 2 (Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) East Bentleigh U12 Sharks Sandringham Falcons
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Boys' South-East 14D) Brighton Tornadoes Maccabi FC U14 Orange
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Argyle Reserve (Boys' East 13C) Monash City Villarreal FC Maccabi FC U13 Blue
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:45 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Boys' Sunday West 12 Kangaroos Blue) Brimbank Stallions FC North Geelong Warriors
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:15 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Boys' West 13B) Brimbank Stallions FC Williamstown SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:30 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Boys' West 13A Green) Brimbank Stallions FC Sydenham Park SC - A
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Girls' Metropolitan 13B) Brimbank Stallions FC Brighton Wallabies
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 11:00 Emil Madsen Reserve - MiniRoos Pitch 1 (Boys' Saturday South 12 Kangaroos Green) MESC BU12 RED Casey Comets U12 (Tali)
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Brandon Park SC Heatherton United SC Seniors
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Argyle Reserve (Boys' East 13C) Monash City Villarreal FC Maccabi FC U13 Blue
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:00 Argyle Reserve (Women's State League 4 East) Monash City Villarreal FC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:20 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Boys' East 15A) Whitehorse United SC Maccabi FC U15 Colts
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Terrara Park - U16's Pitch 1 (Boys' South-East 16D) Whitehorse United SC East Bentleigh U16 Lightning
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Boys' South-East 17A) Whitehorse United SC (Luke M) Aspendale SC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 18:30 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Sunbury United FC Westvale SC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC Westvale SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Essendon United FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 11:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 2 (Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) Skye Utd U12's Saturday Langwarrin Royals
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:30 Dallas Brooks Park - Pitch 5 (Boys' South 13D) Mornington SC U13D Glen Eira (Asteroids)
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Dallas Brooks Park - Pitch 5 (Boys' South-East 15B) Mornington SC Orange Hampton Park United Sparrows FC U15- Raoul
Appt Assistant 13/04/21 (Tue) 19:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Nike F.C. Cup) Preston Lions FC Boroondara Eagles F.C
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:10 Marcellin College (Men's State League 4 North) Marcellin Old Collegians SC Thornbury Athletic FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:30 FORFEIT (Boys' Metropolitan 17C) FC Birrarung Peninsula Strikers JFC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Princes Park Oval #1 (Victorian Premier League Womens) Melbourne University Soccer Club Southern United Football Club
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Sydenham Park SC Reserves FC Clifton Hill
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Sydenham Park SC FC Clifton Hill
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 (Boys' Sunday West 12 Kangaroos Blue) Williams Landing Football Club U12A West Point SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Old Ivanhoe SC Macedon Blues United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Boys' Sunday East 12 Joeys) Manningham United Blues FC U12J Collingwood City FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:30 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Girls' South-East 15B) Manningham United Blues FC Glen Eira (Devannas)
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:20 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Girls' East 14C) Manningham United Blues FC Ringwood City FC
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 19:00 Esther Park Reserve - Synthetic (Women's State League 1 South-East) Croydon City Arrows SC Knox City FC WSL1
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Quarries Park (Boys' North 16B) FC Clifton Hill Essendon Royals SC Red
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Mentone Grammar Playing Fields - Keysborough (Men's State League 5 South Reserves) Mentone Soccer Club Rosebud SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Mentone Grammar Playing Fields - Keysborough (Men's State League 5 South) Mentone Soccer Club Rosebud SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:30 Freeway Reserve - Pitch 2 (Boys' East 14C) Brandon Park SC Knox United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Lyndale Secondary College (Metropolitan League 7 South-East) Lyndale United Football Club Mazenod Football Club
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Bunyip Recreation Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Bunyip District SC Knox United SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Bunyip Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Bunyip District SC Knox United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Mazenod College - Main Gate (S) (Women's State League 1 South-East Reserves) Mazenod Football Club FC Noble Hurricanes
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Mazenod College - Main Gate (S) (Women's State League 1 South-East) Mazenod Victory FC FC Noble Hurricanes
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:30 Dobson Reserve - Pitch 1 (Girls' North-West 12 Joeys Green) Melbourne Knights - Girls U12 Williamstown SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Dobson Reserve - Pitch 1 (Boys' West 13A Green) Melbourne Knights FC Ballarat City FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Ardeer Reserve - Oreana Park (Women's State League 3 West) Westgate FC North Geelong Warriors FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:00 Henry Scott Oval 13 - Junior (Girls' South-East 12 Wallabies) SMWFC U12 Sandringham Rockets
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Henry Scott Oval 13 (Girls' Metropolitan 16-17D) SMWFC U16/17 Mt Martha U16 Girls Mariners
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East Reserves) Monash University SC Skye United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Monash Uni Womens 1sts Skye United FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Shell Road Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Surfside Waves SC Maribyrnong Greens SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 2 (Boys' Metropolitan 21A) South Springvale FC Essendon United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 2 (Girls' South-East 16-17C) South Springvale FC Casey Panthers U16 Girls
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 18:30 Carrum Downs Recreation Reserve (Men's State League 3 South-East Reserves) Frankston Pines FC Whitehorse United SC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Carrum Downs Recreation Reserve (Men's State League 3 South-East) Frankston Pines FC Whitehorse United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:10 North Seaford Reserve - Junior (Boys' South 13D) Seaford United SC Aspendale
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 North Seaford Reserve - Pitch 2 (Boys' South-East 16D) Seaford United SC U16B Old Ivanhoe SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:15 Park Ridge Reserve - Junior (Boys' East 13A Green) Rowville Eagles SC Yellow Glen Waverley U13 Warriors
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:40 Park Ridge Reserve (Boys' East 16A) Rowville Eagles SC Glen Eira (Leopards)
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:45 Park Ridge Reserve (Boys' East 14A) Rowville Eagles SC Lilydale Montrose United
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:20 City Vista Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Boys' Sunday West 12 Kangaroos Green) Caroline Springs George Cross FC Red Altona East Phoenix SC Kangaroos
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:45 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Boys' West 14A) Caroline Springs George Cross FC Essendon Royals SC BLUE
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) Westside Strikers Caroline Springs FC St Albans Gospic Bears
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Men's State League 5 East) Albert Park SC Boronia SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Shell Road Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) Surfside Waves SC Maribyrnong Greens SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Shell Road Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Surfside Waves SC Maribyrnong Greens SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 17:00 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Hume United FC FC Strathmore
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 19:10 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Hume United FC FC Strathmore
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 17:30 Springside Recreational Reserve (S) (Women's State League 1 North-West) Spring Hills FC Essendon Royals SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Westside Strikers Caroline Springs FC Surf Coast FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 19:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Men's State League 2 North-West) Hoppers Crossing SC Altona East Phoenix SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Women's State League 4 West) Altona East Phoenix Women Brimbank Stallions FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Metropolitan League 1) Albert Park SC South Yarra SC Reds
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Metropolitan League 4 South-East) Albert Park Soccer Club Los Parkeros Monash Uni Mens 3rds
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 AW Bond Reserve (Metropolitan League 2 North-West) Altona Lions FC Eltham Redbacks
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West) Westgate FC Geelong Rangers SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Prospect Hill Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Casey Panthers Mens Reserves Pakenham United FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Prospect Hill Reserve (Men's State League 5 South) Casey Panthers Mens Senior Pakenham United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Larpent Reserve (Metropolitan League 7 South-East) Glen Waverley SC Metro Lilydale Montrose United
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Larpent Reserve (Metropolitan League 9 South-East) Glen Waverley Metro 2 Manningham United Blues FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East) Malvern City FC Casey Comets FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Skye United FC Monbulk Rangers SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North Reserves) Keon Park SC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Men's State League 5 North) Keon Park SC Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 22/05/21 (Sat) 15:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Meadow Park SC Glenroy Lions FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Springvale City SC Somerville Eagles SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 17:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Springvale City SC Somerville Eagles SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Larpent Reserve (Girls' South-East 16-17C) GWSC U16 Girls Chisholm United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Larpent Reserve (Boys' South-East 17A) GWSC U17 Spartans Ringwood City FC
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 19:00 Esther Park Reserve - Synthetic (Women's State League 1 South-East) Croydon City Arrows SC Knox City FC WSL1
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Noble Park SC Riversdale SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:30 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Boys' South 13D) South Springvale FC East Bentleigh U13 Samurai
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Boys' South-East 14D) South Springvale SC Skye United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:15 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Boys' South-East 15B) South Springvale Ashburton Utd
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 16:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Metropolitan League 8 South-East) White Star Dandenong SC Pakenham Metros
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East) Middle Park FC Ashburton United
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East Reserves) Richmond FC Bentleigh United Cobras FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 17:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Richmond FC Bentleigh United Cobras FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Boys' Metropolitan 20B) Brandon Park SC South Springvale SC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 20:30 Anderson Park (Men's State League 2 South-East) Doncaster Rovers SC Old Scotch SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:30 Kooyong Park (Boys' East 14C) Malvern City FC 14C Whitehorse United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Kooyong Park (Women's State League 3 East) Malvern City FC Women Brunswick Zebras FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East) East Kew FC Mount Waverley City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:00 Knox Italian Community Club (Boys' East 13C) Knox United SC Ashburton United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 Knox Italian Community Club (Boys' East 16C) Knox United SC East Kew Junior FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:30 Knox Italian Community Club (Boys' Metropolitan 18B) Knox United SC Essendon Royals SC RED
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Lloyd Reserve (Boys' West 14A) North Sunshine Eagles SC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:30 Lloyd Reserve (Boys' North-West 17B) North Sunshine Eagles SC Roxburgh Park United SC U17D
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC Westvale SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Girls' North-West 16-17B) Keilor Park SC U17 Eagles (Girls) Bundoora United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:45 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Girls' Metropolitan 14B) Keilor Park U14 Eagles (Girls) Point Cook SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:15 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Boys' North-West 18A) Keilor Park SC Eagles Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Boys' North-West 16A) Keilor Park SC Eagles Spring Hills FC White
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Veneto Club - Pitch 2 (Boys' East 13B) FC Bulleen Lions Mazenod Football Club
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:15 Veneto Club - Pitch 2 (Boys' East 14B) FC Bulleen Lions Old Ivanhoe SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 Veneto Club - Pitch 2 (Boys' East 14A) FC Bulleen Lions Knox City FC U14 Blue
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 12:00 Bailey Reserve - SSF1 (Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) East Bentleigh U12 Scorpions Brighton Phantoms
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Chelsea FC Keysborough SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East) Lyndale United FC Croydon City SC
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 13:00 Trekardo Park #1 (Women's State League 3 West) Ballarat SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West) Wyndham FC Barwon SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Women's State League 3 North) Fawkner SC Diamond Valley United SC
Appt Referee 27/06/21 (Sun) 15:00 John Cain Memorial Park - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters North) Northcote City FC Broadmeadows Stars SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:30 Edithvale Common Pitch 1 (Boys' South-East 17B) Chelsea FC Pakenham U17s
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Boys' South-East 18A) Maccabi FC U18 Colts BEFC U18A Boys (LV)
Appt Referee 16/05/21 (Sun) 10:00 Caulfield Park - Pitch 6 (Girls' East 13C) Maccabi FC U13 Girls Simon Mooroolbark Soccer Club
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's State League 3 South-East) South Yarra SC - Senior Men Brighton SC (VIC)
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 15:00 Centenary Park - (NPL) (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC North Caulfield Senior FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Eltham North St Helena Secondary College (S) (Men's State League 1 South-East) Eltham Redbacks FC Warragul United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:45 Gabonia Avenue Reserve (Women's State League 3 North) Watsonia Heights FC Mill Park SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Gabonia Avenue Reserve (Women's State League 2 North-West) Watsonia Heights FC La Trobe University SC - W1
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Uni Hill Eagles FC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Boys' North-West 15B) Bundoora United FC Spring Hills FC U15B Blue
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:30 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Boys' North-West 18A) Bundoora United FC Orange Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West Reserves) Bundoora United FC Hume City FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:15 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Bundoora United FC Hume City FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West) Golden Plains SC Melbourne City FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 17:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West) Deakin University SC Balmoral FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:30 Stead Park - Pitch 2 (Boys' Sunday West 12 Wallabies Green) Geelong SC Altona City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:45 Stead Park - Pitch 2 (Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Geelong SC FC Bulleen Lions Yellow
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Stead Park - Pitch 2 (Boys' West 13A Blue) Geelong SC Altona North SC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 20:30 Carrum Downs Recreation Reserve (Men's State League 3 South-East) Frankston Pines FC Whitehorse United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:20 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 2 (S) (Boys' South-East 17B) Monbulk Rangers Bandits Whitehorse United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 18:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East Reserves) Monbulk Rangers SC Maccabi FC Women Reserves
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Monbulk Rangers SC Maccabi FC Women
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:30 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Girls' East 14C) Knox City u14 Gold MESC GU14 RED
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Girls' Metropolitan 14A) Knox City u14 Green Preston Lions FC - Girls U14
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:30 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Boys' South-East 15D) Knox City FC U15 Silver Mt Martha U15 Mariners
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Boys' South-East 16B) Knox City FC U16 Blue Doveton SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:45 Findon Reserve - Pitch 2 (Boys' North-West 14D) Uni Hill Eagles FC Heidelberg Stars U14D
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 20:30 Jubilee Park (S) - (NPL) (Women's State League 1 South-East) Ringwood City FC Yarra Jets 1
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 3 South-East) Rowville Eagles SC Monash University SC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 18:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Collingwood City FC Mooroolbark SC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 2 South-East) Collingwood City FC Mooroolbark SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Howard Dawson Reserve (Women's State League 5 East) Swinburne University SC Darebin Falcons Womens SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Howard Dawson Reserve (Metropolitan League 6 South-East) Swinburne FC Red Chelsea FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Gardiners Park Reserve (S) (Men's State League 5 East) Old Melburnians SC Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South Reserves) White Star Dandenong SC South East United FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC South East United FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East Reserves) Middle Park FC Ashburton United SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East) Middle Park FC Ashburton United
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Girls' South-East 12 Wallabies) Bayside Argonauts FC NCFC Girls U12 Wallabies
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:30 Shipston Reserve - Pitch 1 (Boys' South-East 15C) Bayside Argonauts FC MESC BU15 RED
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 South-East) Bayside Argonauts FC Ashburton United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 2 (Boys' South-East 14D) Bayside Argonauts FC Whitehorse United SC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 2 South-East) Collingwood City FC Mooroolbark SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Girls' Metropolitan 19A) Manningham United Blues FC Langwarrin SC Blues
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 East) Manningham United Blues FC Melbourne University SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Olympic Park Recreation Reserve (Boys' South 16C) Rosebud SC East Bentleigh U16 Sharks
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Olympic Park Recreation Reserve (Girls' South-East 13D) Rosebud FC Noble Hurricanes
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Olympic Park Recreation Reserve (Women's State League 3 South) Rosebud SC South Springvale FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 09:00 Spring St Oval - Pitch 1 (Boys' Saturday South 12 Kangaroos Blue) Sandringham Bhoys Bentleigh United Cobras FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Sebastopol Vikings SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 19:10 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Hume United FC FC Strathmore
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Quarries Park (Women's State League 1 North-West Reserves) FC Clifton Hill Ballarat City FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Quarries Park (Women's State League 1 North-West) FC Clifton Hill Ballarat City FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:00 Comets Stadium - Pitch 3 (Boys' South 14A) Casey Comets U14A (Titus) Mornington SC - Kangaroos
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Comets Stadium - Pitch 3 (Boys' South 13E) Casey Comets U13 Langwarrin Whites
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Shell Road Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Surfside Waves SC Maribyrnong Greens SC
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 16:00 Stead Park - Pitch 1 - (NPL) (Victorian Premier League Womens) Geelong Galaxy United FC Whitehorse United SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Men's State League 5 East Reserves) Albert Park SC Boronia SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Dorothy Laver West Reserve - Pitch 2 (Girls' Metropolitan 13B) Ashburton Ninjas ESSENDON ROYALS WHITE
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:15 Dorothy Laver West Reserve - Pitch 2 (Girls' East 13C) Ashburton Samurais Knox United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Dorothy Laver West Reserve - Pitch 2 (Girls' South-East 16-17B) Ashburton United SC Pakenham U17s Girls
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:00 Stead Park - Pitch 1 - (NPL) (Victorian Premier League Womens Reserves) Geelong Galaxy United FC Whitehorse United SC
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 16:00 Stead Park - Pitch 1 - (NPL) (Victorian Premier League Womens) Geelong Galaxy United FC Whitehorse United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:50 Civic Reserve - Pitch 1 (Girls' South-East 16-17B) Mt Martha U17 Girls Mariners Sandringham Storm
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Civic Reserve - Pitch 1 (Boys' South-East 17A) Mt Martha U17 Mariners East Kew Junior FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 09:00 Civic Reserve - Pitch 3 (Boys' Saturday South 12 Kangaroos Blue) Mt Martha U12 Mariners Brighton Fury
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 11:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 2 (Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) Skye Utd U12's Saturday Langwarrin Royals
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 11:15 Markham Reserve (Boys' Saturday East 12 Kangaroos) Ashburton Warriors BEFC U12K Boys (AA)
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:00 Hartwell Reserve (Girls' East 12 Joeys) Riversdale U12 Girls BEFC U12J Girls (HG)
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 19:30 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Women's State League 3 East) Fitzroy City SC Mooroolbark SC Senior Women
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 17:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Fitzroy City SC Banyule City SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 19:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 North-West) Fitzroy City SC Banyule City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 19:15 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Victorian Premier League Womens) Boroondara - Carey Eagles Eltham Redbacks FC
Appt Referee 16/05/21 (Sun) 17:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's Metropolitan Masters North) Fitzroy City SC Epping City SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 19:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 2 South-East) Berwick City SC Knox City FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 08:30 Jubilee Park (S) - (NPL) (Boys' East 13B) Ringwood City FC NCFC Boys U13B Saturday
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Mornington SC Mazenod FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:30 Beaumaris Secondary College (Women's State League 4 South) Beaumaris SC Noble Park United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Beaumaris Secondary College (Women's State League 2 South-East) Beaumaris SC Glen Waverley Women
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Timber Ridge Reserve - Pitch 2 (Boys' Sunday East 12 Kangaroos) MUBFC - U12K Red WUSC UNDER 12 Kangaroos
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's State League 5 East Reserves) Old Ivanhoe SC Macedon Blues United FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Old Ivanhoe SC Macedon Blues United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Boys' Metropolitan 18C) Wonga Wizards FC (TS) Sebastopol Vikings SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Metropolitan League 8 South-East) Wonga Wizards FC Swinburne FC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 20:30 Alex Nelson Reserve (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Noble Park United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Metropolitan League 2 South-East) Elwood City SC Ashburton United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Elwood Park (Head St Oval) (Boys' South-East 14D) Elwood City U14 Boys East Bentleigh U14 Titans
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Elwood Park (Head St Oval) (Metropolitan League 8 South-East) Elwood City SC Casey Kings FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:15 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 - (NPL) (Women's State League 3 East) Port Melbourne SC Ashburton United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:15 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 - (NPL) (Women's State League 4 East) Port Melbourne SC Lilydale Montrose United
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 North) Bundoora United FC University of Melbourne Soccer Club
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:10 Mosaic Reserve - Pitch 1 (Boys' North-West 15C) Whittlesea United SC Kensington Junior SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 11:00 Dallas Brooks Park - SSF 1 (U11) (Boys' Saturday South 12 Kangaroos Green) Mornington SC U12K Langwarrin Blues
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East Reserves) Monash City Villareal FC Chisholm United FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East) Monash City Villarreal FC Chisholm United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Boys' East 14E) Monbulk Rangers Spartans Boronia SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:20 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Boys' South-East 15C) Monbulk Rangers SC Raptors Maccabi FC U15 Blue
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 2 (S) (Boys' Sunday South-East 12 Wallabies) Monbulk Rangers Rapids Heatherton United U12 Wallabies
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Boys' South-East 17A) Monbulk Rangers SC Outlaws Monash City Villarreal FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 09:00 JJ Holland Park (S) (Boys' Saturday East 12 Joeys) Kensington Junior SC Joeys U12 Boys Knox City u12 Yellow
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) West Point SC Lara United FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) West Point SC Lara United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Flemington Road Oval (Women's State League 3 West) North Melbourne Athletic FC Altona Magic SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Flemington Road Oval (Metropolitan League 8 North-West) North Melbourne Athletic FC Williams Landing FC Metro 8
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:45 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Girls' North-West 13D) Keon Park SC Alphington FC
Appt Referee 16/05/21 (Sun) 12:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Boys' North-West 13E) Keon Park SC Epping City SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East) Lyndale United FC Croydon City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Boys' South 14B) Berwick City Lions Berwick City Sharks
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:10 Bosnia and Herzegovina Centre - Pitch 1 (Boys' South-East 16D) Heatherton United SC Warragul United
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 16:30 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Western Eagles SC Upfield SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 18:30 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Western Eagles SC Upfield SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:45 Dobson Reserve - Pitch 1 (Boys' Sunday West 12 Wallabies Blue) Melbourne Knights FC - U12s Wallabies Brimbank Stallions FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:15 Dobson Reserve - Pitch 1 (Boys' Sunday West 12 Kangaroos Green) Melbourne Knights U12 Kangaroos Green Gully SC White
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Boys' Sunday East 12 Kangaroos) Collingwood City FC Ashburton Knights
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:15 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Boys' Sunday East 12 Wallabies) Collingwood City FC Malvern City FC 12W
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 20:30 Jubilee Park (S) - (NPL) (Women's State League 1 South-East) Ringwood City FC Yarra Jets 1
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:00 Churchill Reserve - Pitch 2 (Girls' Metropolitan 16-17A) St Albans Dinamo Altona City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Women's State League 4 West) Altona East Phoenix Women Brimbank Stallions FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 11:20 Egan Lee Reserve - Pitch 2 (Boys' Saturday East 12 Kangaroos) Knox City u12 Blue Knox City u12 Silver
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:10 Macleay Park 3 West (Girls' South-East 12 Wallabies) BEFC U12W Girls - (KH) Collingwood City FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:30 Macleay Park 3 West (Girls' East 13C) BEFC U13C Girls (MBAB) Old Scotch Soccer Club
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Macleay Park 3 West (Boys' East 13A Yellow) BEFC U13A Boys (RM) Manningham United Blues FC
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 09:00 Ballarat Regional Soccer Facility - Synthetic 1 (Boys' Sunday West 12 Kangaroos Blue) Ballarat City FC Geelong SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:45 Dixon Field Reserve - SSF (U11) (Girls' North-West 12 Wallabies) Gisborne SC U12 G Darebin Falcons Purple
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Metropolitan League 8 South-East) Melbourne Rovers Soccer Club Aspendale
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 1 (Upper Green) (Men's State League 3 South-East) Hampton East Brighton F.C. Elwood City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Hays Paddock (Women's State League 2 South-East) Old Xaverians SC Kings Domain FC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 18:30 Churchill Reserve - Pitch 2 (Women's State League 1 North-West Reserves) St Albans Saints SC Keilor Park SC Reserves
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 20:30 Churchill Reserve - Pitch 2 (Women's State League 1 North-West) St Albans Saints SC Keilor Park Senior Women
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Yarraville FC Brimbank Stallions FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Yarraville FC Brimbank Stallions FC
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 11:00 FORFEIT (Girls' North-West 12 Joeys Green) Brimbank Stallions FC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Langama Park - Pitch 1 (Women's State League 4 West) Sunbury United FC Castlemaine Goldfields FC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 20:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Women's State League 5 West) Sydenham Park SC Laverton FC Women
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Truganina Hornets SC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Mosaic Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Whittlesea United SC Essendon Royals SC
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 15:00 Mosaic Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Whittlesea United SC Essendon Royals SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West Reserves) Fawkner SC Sebastopol Vikings SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Sebastopol Vikings SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:45 B.T. Connor Reserve - Pitch 4 (Boys' North 13B Blue) Preston Lions FC - Boys U13 Brunswick Zebras FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 4 (Victorian Premier League Womens Reserves) Preston Lions FC Casey Comets FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 4 (Victorian Premier League Womens) Preston Lions FC Casey Comets FC
Appt Referee 14/08/21 (Sat) 13:00 Mayer Park (Men's State League 4 North Reserves) Darebin United SC Thornbury Athletic FC
Appt Assistant 14/08/21 (Sat) 15:00 Mayer Park (Men's State League 4 North) Darebin United SC Thornbury Athletic FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 17:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 2 South-East Reserves) Berwick City SC Knox City FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 19:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 2 South-East) Berwick City SC Knox City FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:30 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters North) Old Ivanhoe SC Lalor United Senior FC
Appt Referee 27/06/21 (Sun) 11:00 Trinity Sports Ground (Metropolitan League 6 North-West) Old Trinity Grammarians SC Lalor United Senior FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:30 Shipston Reserve - Pitch 2 (Boys' South 13A Blue) Bayside Argonauts FC Beaumaris SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Shipston Reserve - Pitch 2 (Boys' South 14E ) Bayside Argonauts FC Chelsea FC Wildcats
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:30 Shipston Reserve - Pitch 2 (Girls' South 14C) Bayside Argonauts FC Casey Panthers U14 Girls
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 12:00 Cheltenham Park - Mini 1 (U11) (Boys' Saturday South 12 Wallabies Blue) HEBFC Red Strikers Chelsea Eagles
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:30 Wallace Reserve - Pitch 1 (Boys' North-West 14D) Glenroy Lions FC Meadow Park SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 10:30 Bailey Reserve - Pitch 1 (Boys' Saturday South 12 Kangaroos Green) East Bentleigh U12 Strikers Glen Eira (Vikings)
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Dendy Park - SSF Y (U11) (Boys' South 13B) Brighton Rockets Aspendale SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Saltwater Reserve - Pitch 2 - SSF2 (U12) (Boys' Sunday West 12 Wallabies Green) Point Cook FC Raptors Wyndham FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:10 Saltwater Reserve - Pitch 2 - SSF2 (U12) (Girls' North-West 12 Wallabies) Point Cook SC Avondale FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Boys' North 15A) Bundoora United FC DRSC U15 - DO NOT USE
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:45 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 (Boys' North 14A) Bundoora United FC Meadow Park SC - Cadets Purple
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Centenary Park - (NPL) (Men's State League 2 South-East Reserves) Peninsula Strikers Senior FC North Caulfield Senior FC
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 15:00 Centenary Park - (NPL) (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC North Caulfield Senior FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:45 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Boys' East 15A) Collingwood City FC (Jack) BEFC U15A Boys (SV)
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 (Boys' North-West 15C) Collingwood City FC (Nicolas) Satellite City United SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 17:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Caroline Springs George Cross FC Altona City SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 11:00 Emil Madsen Reserve - MiniRoos Pitch 2 (Boys' Saturday South 12 Wallabies Green) MESC BU12 GREEN East Bentleigh U12 Stingers
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:30 Civic Reserve - Pitch 3 (Boys' South 13B) Mt Martha U13 Captains Glen Eira (Lasers)
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Civic Reserve - Pitch 3 (Boys' South 13E) Mt Matha U13 Pirates HEBFC Red Dragons
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Lawn 20 (Field 2) (Victorian Premier League Womens) South Yarra SC - Senior Women Melbourne Knights FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Veneto Club - Pitch 2 (Girls' South-East 16-17C) Templestowe United FC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Veneto Club - Pitch 2 (Boys' East 15A) FC Bulleen Lions Monash City Villarreal FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Plenty Valley Lions FC Watsonia Heights FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 18:30 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Western Eagles SC Upfield SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:00 Churchill Reserve - Pitch 3 (Metropolitan League 3 North-West) St Albans Gospic Bears Williams Landing FC Metro 3
Appt Referee 26/06/21 (Sat) 13:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 3 South-East Reserves) Rowville Eagles SC Diamond Valley United SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 12:00 Park Ridge Reserve - Junior (Boys' Saturday East 12 Kangaroos) Rowville Eagles Red NCFC Boys U12K
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 08:30 Jubilee Park (S) - (NPL) (Boys' East 13D) Ringwood City FC Old Scotch Soccer Club
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:45 Jubilee Park (S) - (NPL) (Boys' South-East 15C) Ringwood City FC Casey Comets U15
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Jubilee Park (S) - (NPL) (Boys' East 15A) Ringwood City FC Doncaster Rovers SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Jubilee Park (S) - (NPL) (Girls' South-East 15C) Ringwood City FC Aspendale SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 17:00 Jubilee Park (S) - (NPL) (Boys' South-East 18A) Ringwood City FC Ashburton Utd
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 13:00 Trekardo Park #1 (Women's State League 3 West) Ballarat SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 18:30 Alex Nelson Reserve (Men's State League 4 South Reserves) FC Noble Hurricanes Noble Park United FC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Alex Nelson Reserve (Men's State League 4 South) FC Noble Hurricanes Noble Park United FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 19:30 Beaumaris Secondary College (Men's State League 1 South-East) Beaumaris SC Boroondara - Carey Eagles
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 9 South-East) Hampton Park United Sparrows FC Metro Men's Wonga Wizards FC (GW)
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:30 Barton Recreation Reserve (Metropolitan League 9 South-East) Barton United FC Skye United FC Metro
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East Reserves) Mornington SC Mazenod FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Mornington SC Mazenod FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Laverton FC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Westside Strikers Caroline Springs FC Surf Coast FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Westside Strikers Caroline Springs FC Surf Coast FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Boys' West 15A) Point Cook SC Phantoms Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Girls' North-West 15B) Point Cook SC Bundoora United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 JJ Holland Park (S) (Women's State League 5 East) Kensington City SC State 5 Moreland United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Boys' East 14A) South Yarra SC Red Manningham United Blues FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Boys' South-East 16D) South Yarra SC Mt Martha U16 Mariners
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 13:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Corio SC Keilor Park SC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 20:30 Langama Park - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Sunbury United FC Westvale SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Laverton FC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:45 McIvor Reserve - Pitch 1 (Girls' North-West 13C) Yarraville Glory U13 Girls Kensington Junior SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:20 McIvor Reserve - Pitch 1 (Girls' North-West 16-17B) Yarraville Glory U16/17 Girls Avondale FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 North-West) Yarraville FC Hume United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Women's State League 5 West) Yarraville FC Melton Phoenix FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Bunyip Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Bunyip District SC Knox United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:00 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Boys' South 14C) Berwick City Eagles Bentleigh United Cobras SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Girls' South-East 15B) Berwick City Firebirds Under15
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 2 (Boys' West 13C) Sydenham Park SC - C Balmoral FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:45 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Boys' Sunday West 12 Wallabies Yellow) Sydenham Park SC - B Melton Phoenix FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 10:00 Lord Reserve - Pitch 2A (Boys' Saturday South 12 Kangaroos Blue) Glen Eira (Thunder.) Glen Eira (Spiders)
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Maryvale Reserve (Women's State League 3 South) Latrobe United Womens FC Mornington SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 3 South-East Reserves) Rowville Eagles SC Monash University SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 3 South-East) Rowville Eagles SC Monash University SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 12:00 Edithvale Common Pitch 2 (Boys' Saturday South 12 Kangaroos Green) Chelsea FC Glen Eira (Extreme.)
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Girls' Metropolitan 14A) Brighton Avengers HEBFC Red Menace
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:30 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Boys' South-East 16B) Brighton Storm Mazenod Football Club
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:45 Ballam Park - Pitch 2 (Girls' South-East 16-17B) Peninsula Strikers Junior FC Beaumaris SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Skye United FC Monbulk Rangers SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Willsmere Park (Metropolitan League 8 North-West) East Kew FC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Willsmere Park (Metropolitan League 8 South-East) East Kew FC Old Melburnians SC U-23
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Dendy Park - SSF Y (U11) (Boys' South 13B) Brighton Rockets Aspendale SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:45 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Boys' South-East 15C) Hampton East Brighton Football Club Malvern City FC 15C
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:30 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Boys' South 14A) Hampton FC Berwick City
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:00 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 South) HEBFC Lady Reds Old Peninsula SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 12:30 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Uni Hill Eagles FC Brunswick Zebras FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Uni Hill Eagles FC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 19:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Men's State League 2 North-West) Hoppers Crossing SC Altona East Phoenix SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 AW Bond Reserve (Metropolitan League 2 North-West) Altona Lions FC Eltham Redbacks
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (Boys' Sunday West 12 Kangaroos Green) Keilor Park SC U12 Kangaroos (Boys) Caroline Springs George Cross FC White
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:45 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (Boys' West 13B) Keilor Park U13 Eagles Boys Williams Landing Soccer Club
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Boys' North-West 14B) Keilor Park SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:20 Dixon Field Reserve (Boys' West 16B) Gisborne SC U16 B Point Cook SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Dixon Field Reserve (Women's State League 4 West) Gisborne SC Womens Kyneton District SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's State League 3 South-East Reserves) South Yarra SC - Reserve Men Brighton SC (VIC)
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's State League 3 South-East) South Yarra SC - Senior Men Brighton SC (VIC)
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Endeavour United SC Baxter SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Endeavour United SC Baxter SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Men's State League 4 North) Northern Falcons FC Darebin United SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East Reserves) Sandringham SC Ringwood City FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Sandringham SC Ringwood City FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Metropolitan League 5 South-East) Monash Uni Stallions East Bentleigh Thunder
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:45 Coomoora Reserve - Pitch 1 (Boys' South 15A) Clarinda United FC Beaumaris SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Duffy Street Reserve (Men's State League 2 North-West) Epping City SC Albion Rovers FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:30 Donvale Reserve - Pitch 2 (Boys' East 14C) Macedon Blues United FC - Steve and Terry East Kew FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Donvale Reserve - Pitch 2 (Boys' South-East 18A) Macedon Blues United FC - Nick and Michael Collingwood City FC (Pablo/Riley)
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Donvale Reserve - Pitch 2 (Boys' Metropolitan 20A) Macedon Blues United FC - Antoine Glen Eira (Eagles)
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 7 North-West) Meadow Park SC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:15 GH Mott Reserve (Girls' Metropolitan 14A) Darebin Falcons Purple Fawkner SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:30 GH Mott Reserve (Girls' North-West 14C) Darebin Falcons Red Pascoe Vale FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Beaumaris Reserve - Junior (Girls' Metropolitan 14B) Beaumaris SC Mooroolbark Soccer Club
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:30 Beaumaris Reserve - Junior (Boys' South 14A) Beaumaris Wolves Casey Kings FC Blue
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Women's State League 4 West) Altona East Phoenix Women Brimbank Stallions FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East) Malvern City FC Casey Comets FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Trekardo Park #1 (Men's State League 5 West) Ballarat SC Keilor Wolves SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 South-East) Diamond Valley United SC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:15 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Boys' North-West 14B) Greenvale United SC U14B Boys Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:30 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 (Girls' Metropolitan 15D) Greenvale United SC U15D Girls Seaford United SC U15G
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Sebastopol Vikings SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:30 Johnson Reserve (Girls' North-West 13D) Maribyrnong Swifts FC Kingsbury United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Johnson Reserve (Women's State League 5 West) Maribyrnong Swifts Lighting Meadow Park SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Johnson Reserve (Women's State League 2 North-West) Maribyrnong Swifts Silvers Craigieburn City FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Johnson Reserve (Women's State League 3 West) Maribyrnong Swifts Thunder Maidstone United SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 09:30 Dendy Park - SSF W (U11) (Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Brighton Harriers Sandringham Lions
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Albert Park Field 16 (Men's State League 3 South-East) Middle Park FC Ashburton United
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Trekardo Park #1 (Women's State League 3 West) Ballarat SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East) Kings Domain FC East Bentleigh SC Strikers
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Dendy Park - SSF X (U11) (Girls' Metropolitan 12 Kangaroos) Brighton Blue Diamonds Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 Dendy Park - SSF X (U11) (Boys' South 13A Blue) Brighton Wolves Kingston City FC Red
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Boys' South-East 18A) Brighton United Mornington SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Women's State League 2 North-West) Brighton SC Spring Hills FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Caroline Springs George Cross FC Altona City SC Reserves
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 17:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Caroline Springs George Cross FC Altona City SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Glenroy Lions FC Alphington FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Glenroy Lions FC Alphington FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:15 Fairfield Park - Senior (Girls' North-West 13D) Yarra Jets G Red Sunbury United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 Fairfield Park - Senior (Girls' North-West 15C) Yarra Jets FC G Red Melton Phoenix FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Fairfield Park - Senior (Girls' North-West 16-17C) Yarra Jets G Red Mill Park SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Fairfield Park - Senior (Women's State League 4 North) Yarra Jets 2 Darebin Falcons Womens SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Plenty Valley Lions FC Watsonia Heights FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:30 Springside Recreational Reserve (S) (Boys' North-West 17A) Spring Hills FC White Hoppers Crossing SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:30 Springside Recreational Reserve (S) (Women's State League 1 North-West Reserves) Spring Hills FC Essendon Royals SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 17:30 Springside Recreational Reserve (S) (Women's State League 1 North-West) Spring Hills FC Essendon Royals SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 3 South-East) Rowville Eagles SC Monash University SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Bell Park Sports Club - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Bell Park SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 09:00 Spring St Oval - Pitch 1 (Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Sandringham Strikers Chelsea Dash
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Power Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Endeavour Hills SC Aspendale SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Power Reserve (Men's State League 5 South) Endeavour Hills SC Aspendale SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 5 South-East) Skye United FC Monash University SC (Caulfield)
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:30 Comets Stadium - Pitch 4 (Boys' South-East 18A) Casey Comets U18A (Gilbert) Malvern City FC 18A
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 11:00 North Seaford Reserve - Junior (Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Seaford United SC U12B Seaford United SC U12Y
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:30 Lawton Park Reserve - Pitch 3 (Boys' South 14C) Langwarrin Blues Pakenham U14s
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 18:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Williamstown SC Altona North SC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 18:30 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Chelsea FC Keysborough SC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Chelsea FC Keysborough SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 19:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 2 South-East) Berwick City SC Knox City FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Princes Park Oval #1 (Victorian Premier League Womens Reserves) Melbourne University Soccer Club Southern United Football Club
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 15:00 Princes Park Oval #1 (Victorian Premier League Womens) Melbourne University Soccer Club Southern United Football Club
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 4 North Reserves) La Trobe University SC Old Xaverians SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 4 North) La Trobe University SC Old Xaverians SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 FORFEIT (Boys' North 13B Blue) FC Strathmore Brunswick Zebras FC Red
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Strathnaver Reserve - Pitch 2 (Boys' North-West 16A) FC Strathmore Hoppers Crossing SC
Appt Referee 27/06/21 (Sun) 15:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters North) FC Strathmore Old Boys Banyule City SC Mens Masters
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West Reserves) Westgate FC Geelong Rangers SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West) Westgate FC Geelong Rangers SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) Williamstown SC Broadmeadows Stars SC Metro A
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Women's State League 5 West) Williamstown SC Point Cook SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 16:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Girls' Metropolitan 15A) Williamstown SC Rowville Eagles
Appt Referee 13/04/21 (Tue) 19:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Nike F.C. Cup) Preston Lions FC Boroondara Eagles F.C
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Yarraville FC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Men's State League 4 North Reserves) Northern Falcons FC Darebin United SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Men's State League 4 North) Northern Falcons FC Darebin United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:30 Dunstan Reserve - Pitch 2 (Girls' Metropolitan 15D) Brunswick City SC Barnstoneworth United JFC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Dunstan Reserve - Pitch 2 (Boys' Metropolitan 17C) Brunswick City SC Brighton Thunderbolts
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Dunstan Reserve - Pitch 2 (Women's State League 3 North) Brunswick City SC Greenvale United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Churchill Reserve - Pitch 3 (Boys' West 13A Green) St Albans Dinamo White Green Gully SC White
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 Churchill Reserve - Pitch 3 (Boys' Sunday West 12 Wallabies Blue) St Albans Dinamo Yarraville Glory U12 Boys
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 5 (Boys' North-West 18A) Barnstoneworth United Junior FC Williamstown SC Blue
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 12:00 Bailey Reserve - SSF1 (Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) East Bentleigh U12 Thunder East Bentleigh U12 Samurai
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 09:00 Elwood Park - Junior (Head Street Oval) (Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Elwood City U12 Boys Mount Eliza Soccer Club BU12 BLUE
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's State League 3 South-East) South Yarra SC - Senior Men Brighton SC (VIC)
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:10 Dendy Park - SSF W (U11) (Girls' South 12 Joeys) Brighton Blue Bolts East Bentleigh Girls U12 Strikers
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 Dendy Park - SSF W (U11) (Girls' South-East 12 Wallabies) Brighton Blue Waves Mt Martha U12 Girls Mariners
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:30 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 4 (Boys' South 13D) Cleeland United SC - U13 Casey Comets U13 (David)
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:30 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Boys' West 15A) Caroline Springs George Cross FC Williams Landing Soccer Club
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:30 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Boys' North-West 17A) Caroline Springs George Cross FC FC Birrarung
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East Reserves) Noble Park SC Riversdale SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Norman Luth Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Noble Park SC Riversdale SC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 18:30 Anderson Park (Men's State League 2 South-East Reserves) Doncaster Rovers SC Old Scotch SC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Anderson Park (Men's State League 2 South-East) Doncaster Rovers SC Old Scotch SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) (Men's State League 4 East) Kings Domain FC East Bentleigh SC Strikers
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:00 Olympic Village - Pitch 4 SSF 1 (MiniRoos) (Boys' North 13A Blue) Heidelberg United FC (Gold) Pascoe Vale FC 2
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 19:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Men's State League 1 North-West) Fitzroy City SC Banyule City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 19:00 Esther Park Reserve - Synthetic (Women's State League 1 South-East) Croydon City Arrows SC Knox City FC WSL1
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Power Reserve (Men's State League 5 South) Endeavour Hills SC Aspendale SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Lord Reserve - Pitch 1c (Boys' South 13A Blue) Glen Eira (Tarantulas) Kingston City FC White
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:20 Wembley Park - (NPL) (Boys' East 13A Green) Box Hill United Pythagoras SC Sasha Croydon City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:20 Wembley Park - (NPL) (Boys' East 13A Green) Box Hill United Pythagoras SC John Ringwood City FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Boys' East 13C) Collingwood City Under 13C(Ben)
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Boys' East 14A) Collingwood City FC Adam GWSC U14 Warriors
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Hosken Reserve - Pitch 3 (Boys' Sunday North 12 Kangaroos) Pascoe Vale FC 1 Fawkner SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Sumner Park (Girls' Metropolitan 14B) Brunswick Zebras Girls Under 14B St Albans Dinamo
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Sumner Park (Women's State League 4 North) Brunswick Zebras FC Craigieburn City FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Sumner Park (Women's State League 2 North-West) Brunswick Zebras FC Lara United FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Deepdene Park (Men's State League 4 East) Old Camberwell Grammarians SC Waverley Wanderers FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:15 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 2 (Boys' South-East 15B) Lilydale Montrose United Boys' East 15C Knox City FC U15 Blue
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:45 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 2 (Boys' Metropolitan 18B) Lilydale Montrose United St Kilda Soccer Club Green
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) West Preston SC Greenvale United SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC Greenvale United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:10 Springside Recreational Reserve (S) (Girls' North-West 16-17C) Spring Hills FC U16/17C Gisborne SC U16/17
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:50 Springside Recreational Reserve (S) (Girls' Metropolitan 16-17A) Spring Hills FC Bentleigh Greens SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Truganina Hornets SC Melbourne University Soccer Club
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Truganina Hornets SC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Kim Reserve - Pitch 2 (Boys' West 14A) Altona City SC Sydenham Park SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:30 Kim Reserve - Pitch 3 (Boys' West 15A) Altona City SC Maroon Hoppers Crossing SC Red
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Boys' Metropolitan 20A) Altona City SC Essendon Royals SC BLUE
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 11:15 Markham Reserve (Boys' Saturday East 12 Wallabies) Ashburton Chargers South Yarra SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:15 Hartwell Reserve - SSF 1 (U11) (Boys' Sunday East 12 Wallabies) Riversdale U12 White NCFC Boys U12W
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:45 Watson Park - Junior (Boys' East 14B) Ashburton Utd Knox City FC U14 Silver
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East) Monash City Villarreal FC Chisholm United FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West Reserves) Golden Plains SC Melbourne City FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West) Golden Plains SC Melbourne City FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 South-East Reserves) Diamond Valley United SC Bayside Argonauts FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 South-East) Diamond Valley United SC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 11:20 Macleay Park 3 East (Boys' Saturday East 12 Wallabies) BEFC U12W Boys (BM) Ringwood City FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East) East Kew FC Mount Waverley City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Mahoneys Reserve - Pitch 2 (Boys' East 13A Green) Nunawading City FC Oakleigh Cannons FC Joe
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 Mahoneys Reserve - Pitch 2 (Girls' Metropolitan 15A) NCFC Girls U15A Darebin Falcons Red
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Mahoneys Reserve - Pitch 2 (Girls' Metropolitan 16-17A) Nunawading City FC Collingwood City FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 (Boys' Sunday West 12 Kangaroos Blue) Williams Landing Football Club U12A West Point SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:15 Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 (Boys' West 13A Blue) Williams Landing FC Blue North Geelong Warriors White
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 (Boys' West 13A Blue) Williams Landing Yellow North Geelong Warriors Red
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:45 Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 (Boys' North-West 15B) Williams Landing SC U15B Westside Strikers Caroline Springs FC Blue
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 12:40 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 North Reserves) Bundoora United FC University of Melbourne Soccer Club
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 5 North) Bundoora United FC University of Melbourne Soccer Club
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 17:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Richmond FC Bentleigh United Cobras FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Centenary Park - (NPL) (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers Senior FC North Caulfield Senior FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 11:00 Hartwell Reserve - SSF 4 (U11) (Boys' Saturday East 12 Kangaroos) Riversdale U12 Blue BEFC U12K Boys (NM)
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West) Westgate FC Geelong Rangers SC
Appt Referee 14/04/21 (Wed) 19:30 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) West Point SC Laverton FC OVER 35s
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West) Moreland United SC Mill Park SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 2 (Girls' North-West 14C) West Point SC Barnstoneworth United Junior FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West) Gisborne SC Spring Hills FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:00 Green Gully Reserve 4 (Boys' Sunday West 12 Wallabies Yellow) Keilor Wolves SC Keilor Park SC U12 Hawks (Boys)
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Green Gully Reserve 4 (Boys' West 14C) Keilor Wolves SC Gisborne SC U14 B
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 15:00 Mosaic Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Whittlesea United SC Essendon Royals SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Eltham North St Helena Secondary College (S) (Men's State League 1 South-East) Eltham Redbacks FC Warragul United SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Mentone Grammar Playing Fields - Keysborough (Men's State League 5 South) Mentone Soccer Club Rosebud SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 Saltwater Reserve - Pitch 2 (Boys' West 14C) Point Cook FC Sunshine Heights Junior SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 West) Point Cook FC Avondale FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 5 North-West) Point Cook SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East Reserves) Lyndale United FC Croydon City SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Lyndale Secondary College (Men's State League 4 East) Lyndale United FC Croydon City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 16:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Boys' Metropolitan 18B) Chisholm United FC Meadow Park SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 18:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Girls' Metropolitan 19A) Chisholm United FC Bentleigh Greens Girls 19C
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 20:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Men's Metropolitan Masters South-East) Chisholm United FC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 18:30 MacPherson Park - Pitch 2 (Men's State League 5 West Reserves) Melton Phoenix FC Maidstone United SC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 MacPherson Park - Pitch 2 (Men's State League 5 West) Melton Phoenix FC Maidstone United SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West Reserves) Wyndham FC Barwon SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West) Wyndham FC Barwon SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Corio SC Keilor Park SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Truganina Hornets SC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West Reserves) Deakin University SC Balmoral FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 17:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West) Deakin University SC Balmoral FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Ballarat Regional Soccer Facility - Synthetic 1 (Boys' Sunday West 12 Kangaroos Blue) Ballarat City FC Geelong SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Bell Park Sports Club - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Bell Park SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 19:10 Laura Douglas Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Hume United FC FC Strathmore
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) West Point SC Lara United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:15 Wallace Reserve - Pitch 3 (Women's State League 3 North) Moreland Eagles FC Keon Park SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Boys' Metropolitan 18C) Glenroy Lions FC Hampton Park United Sparrows FC U18- Jose
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Trekardo Park #1 (Men's State League 5 West Reserves) Ballarat SC Keilor Wolves SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Trekardo Park #1 (Men's State League 5 West) Ballarat SC Keilor Wolves SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Brandon Park SC Heatherton United SC Reserves
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Brandon Park SC Heatherton United SC Seniors
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East) Monash City Villarreal FC Chisholm United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Donvale Reserve - Pitch 1 (Boys' Metropolitan 20B) Macedon Blues United FC - John Sandringham SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Donvale Reserve - Pitch 1 (Boys' Metropolitan 21A) Macedon Blues United FC - Marco and Khamran BEFC U21A Boys (RM)
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Plenty Valley Lions FC Watsonia Heights FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Plenty Valley Lions FC Watsonia Heights FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Latrobe Uni Lower Playing Field - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 4 North) La Trobe University SC Old Xaverians SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:15 Partridge Street Reserve - Pitch 2 (Boys' North 14A) Mill Park SC Watsonia Heights FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) Upfield SC Epping City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Women's State League 4 North) Upfield SC La Trobe University SC - W2
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Point Cook FC Essendon United FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Essendon United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Boys' Metropolitan 20A) Altona City SC Essendon Royals SC BLUE
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:45 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Boys' North-West 17B) Mill Park SC Altona City SC Yellow
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 North-West) Greenvale United SC Essendon Royals SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:30 Lord Reserve - Pitch 3 (Boys' South-East 15C) Glen Eira (Stars) Rosebud SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:15 Lord Reserve - Pitch 3 (Metropolitan League 8 South-East) Glen Eira (Vultures) Macedon Blues United FC - Ange
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:30 Lord Reserve - Pitch 3 (Boys' South 14A) Glen Eira (Scorpions) Brighton Raiders
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Lord Reserve - Pitch 3 (Boys' South 14B) Glen Eira (Rascals) MESC BU14 RED
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Princes Park Oval #5 (Girls' Metropolitan 15D) FC Birrarung Girls U15 Mill Park SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:15 De Chene Reserve - Pitch 2 (Women's State League 1 North-West Reserves) Moreland Zebras FC Elwood City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:15 De Chene Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Women's State League 1 North-West) Moreland Zebras FC Elwood City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 2 (S) (Boys' Sunday South 12 Kangaroos) Greens U12 Kangas (2) Port Melbourne SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 FORFEIT (Girls' South 14C) Bentleigh Greens Girls 14C Peninsula Strikers Junior FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:15 Anderson Park (Boys' Sunday East 12 Joeys) DRSC U12 - JI GWSC U12 Rebels
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Willsmere Park (Men's State League 5 East) East Kew FC Mount Waverley City SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Hislop Reserve - Junior 1 (Boys' Sunday East 12 Wallabies) East Kew U12s Panthers Maccabi FC U12 Blue
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:00 Hislop Reserve - Junior 1 (Boys' South-East 15C) East Kew Junior FC Red Seaford United SC U15B
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:45 Hislop Reserve - Mini 1 (11) (Boys' East 13A Yellow) East Kew FC U13s FC Bulleen Lions AYMIN
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:30 John Ilhan Memorial Reserve - Pitch 1 (Boys' North 14A) Hume Spears Sports Club Whittlesea Ranges FC Boys' North 14B
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Trekardo Park #1 (Men's State League 5 West) Ballarat SC Keilor Wolves SC
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 09:00 Ballarat Regional Soccer Facility - Synthetic 1 (Boys' Sunday West 12 Kangaroos Blue) Ballarat City FC Geelong SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West Reserves) Gisborne SC Spring Hills FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Dixon Field Reserve (Men's State League 4 West) Gisborne SC Spring Hills FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Scovell Reserve (Boys' West 13C) Maidstone United SC Tarneit United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:00 Scovell Reserve (Metropolitan League 9 North-West) Maidstone United Soccer Club Thirds
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 18:30 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East Reserves) Lilydale Montrose United St Kevins Old Boys SC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Lilydale Montrose United St Kevins Old Boys SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East Reserves) Malvern City FC Casey Comets FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East) Malvern City FC Casey Comets FC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 20:30 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Lilydale Montrose United St Kevins Old Boys SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Skye United FC Monbulk Rangers SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Skye United FC Monbulk Rangers SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 South-East) Endeavour United SC Metro Hampton East Brighton Football Club
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:30 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) (Boys' East 13B) Eastern Lions SC White Knox City u13 Silver
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Albert Park Field 16 (Metropolitan League 2 North-West) Middle Park FC Mill Park SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Albert Park Field 16 (Metropolitan League 4 South-East) Middle Park FC Mazenod Victory Football Club
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Albert Park Field 16 (Men's Metropolitan Masters South-East) Middle Park FC Mornington SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Mosaic Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Whittlesea United SC Essendon Royals SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Lalor United Senior FC Western Suburbs SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:10 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Boys' Sunday East 12 Wallabies) Wonga Wizards FC (JM) Ashburton Wolves
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Girls' Metropolitan 16-17D) Wonga Wizards FC (MS) HEBFC Redbacks
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:30 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Girls' South-East 15C) Wonga Wizards FC (JM) Monbulk Rangers Ravens
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 South-East) Diamond Valley United SC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 City Vista Recreation Reserve - Pitch 3 (S) (Boys' West 13A Green) Caroline Springs George Cross FC Green Green Gully SC Green
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:45 City Vista Recreation Reserve - Pitch 4 (S) (Girls' North-West 15B) Caroline Springs George Cross FC Essendon Royals SC Red
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:45 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Boys' North-West 14B) Spring Hills FC U14B Northern Falcons FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Edwards Reserve (Metropolitan League 6 North-West) Melbourne City FC Doreen United SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 17:00 Aston Fields - Pitch 2 (Men's State League 3 North-West Reserves) Craigieburn City FC Heidelberg Eagles SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 19:00 Aston Fields - Pitch 2 (Men's State League 3 North-West) Craigieburn City FC Heidelberg Eagles SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:00 Victory Park - Pitch 2 (Boys' South-East 15D) Bentleigh United Cobras SC Beaumaris SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:45 Victory Park - Pitch 2 (Boys' South 15A) Bentleigh United Cobras SC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:30 Victory Park - Pitch 2 (Boys' South-East 17B) Bentleigh United Cobras SC East Bentleigh U17 Strikers
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:10 Marcellin College (Men's State League 4 North Reserves) Marcellin Old Collegians SC Thornbury Athletic FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:10 Marcellin College (Men's State League 4 North) Marcellin Old Collegians SC Thornbury Athletic FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 17:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Victorian Premier League Womens Reserves) Boroondara - Carey Eagles Eltham Redbacks FC
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 19:15 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Victorian Premier League Womens) Boroondara - Carey Eagles Eltham Redbacks FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 3 (Boys' North 15A) Preston Lions FC - Boys U15 Hume United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Bailey Reserve - SSF1 (Boys' South 13B) East Bentleigh U13 Strikers Brighton Jaguars
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Boys' South 15A) East Bentleigh U15 Strikers Casey Comets U15 (Steve)
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:30 Bailey Reserve - Pitch 1 (Boys' South 14B) East Bentleigh U14 Strikers Brighton Leopards
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Boys' Metropolitan 17C) East Bentleigh U17 Lightning South Springvale FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:00 Bailey Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 3 South-East) East Bentleigh Lightning La Trobe University SC Eagles - M3
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Deepdene Park (Men's State League 4 East Reserves) Old Camberwell Grammarians SC Waverley Wanderers SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Deepdene Park (Men's State League 4 East) Old Camberwell Grammarians SC Waverley Wanderers FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) (Boys' East 13A Green) Eastern Lions SC Rowville Eagles SC Red
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) (Metropolitan League 3 South-East) Mens Metro Kings Domain FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 3 (Girls' South-East 16-17C) Mount Waverley City SC - U16/17 Girls Eugene Mooroolbark Soccer Club
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Brandon Park SC Heatherton United SC Seniors
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Westside Strikers Caroline Springs FC Surf Coast FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:30 Aston Fields - Pitch 2 (Girls' North-West 15C) Craigieburn City FC Williamstown SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Aston Fields - Pitch 1 (Metropolitan League 3 North-West) Craigieburn City FC WHFC Mens 3rds Royales
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 Aston Fields - Pitch 3 (Boys' North 13A Green) Craigieburn City FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 17:30 Deakin University - Top Field (Men's State League 5 West) Deakin University SC Balmoral FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 16:00 Stead Park - Pitch 1 - (NPL) (Victorian Premier League Womens) Geelong Galaxy United FC Whitehorse United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:30 CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 2 (Boys' West 15A) Albion Rovers FC Red Hoppers Crossing SC Blue
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:30 CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 2 (Boys' North-West 16A) Albion Rovers FC Essendon Royals SC BLUE
Appt Referee 14/05/21 (Fri) 20:00 CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters West) Albion Rovers FC Point Cook SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 19:00 Aston Fields - Pitch 2 (Men's State League 3 North-West) Craigieburn City FC Heidelberg Eagles SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 12:50 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South Reserves) Hampton Park United Sparrows FC Mount Martha Soccer Club
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Hampton Park United Sparrows FC Mount Martha Soccer Club
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Uni Hill Eagles FC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Boys' North 13B Green) Watsonia Heights FC Hume City FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Elder Street Reserve - Pitch 2 (Boys' North 16B) Watsonia Heights FC Upfield SC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Churchill Reserve - Pitch 2 (Women's State League 1 North-West) St Albans Saints SC Keilor Park Senior Women
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) West Point SC Lara United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:45 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Boys' Sunday West 12 Wallabies Yellow) Sydenham Park SC - B Melton Phoenix FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 2 (Girls' Metropolitan 14B) Sydenham Park SC Melbourne Knights FC U14 Girls
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:30 Keilor Lodge Reserve - Pitch 2 (Boys' North-West 14B) Sydenham Park SC - B Kingsbury United SC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 18:30 Jubilee Park (S) - (NPL) (Women's State League 1 South-East Reserves) Ringwood City FC Yarra Jets 3
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 Jubilee Park (S) - (NPL) (Women's State League 1 South-East) Ringwood City FC Yarra Jets 1
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:15 IYU Recreation Reserve (S) (Women's State League 4 South) Pakenham United FC Doveton SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 19:30 Beaumaris Secondary College (Men's State League 1 South-East) Beaumaris SC Boroondara - Carey Eagles
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Bell Park Sports Club - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Bell Park SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Bell Park Sports Club - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Bell Park SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:00 Kooyong Park - SSF2 (Boys' East 13A Yellow) Malvern City FC 13A Collingwood City FC (Oscar)
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West Reserves) Moreland United SC Mill Park SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West) Moreland United SC Mill Park SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 6 North-West) Uni Hill Eagles FC Williamstown SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Findon Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 5 North-West) Uni Hill Eagles FC Maidstone United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Monbulk Rangers SC Maccabi FC Women
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Dixon Field Reserve - SSF (U11) (Boys' Sunday West 12 Wallabies Yellow) Gisborne SC U12 BB Sunbury United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Dixon Field Reserve - SSF (U11) (Boys' Sunday West 12 Wallabies Yellow) Gisborne SC U12 BA Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 16/04/21 (Fri) 19:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 2 (Women's State League 2 South-East) Berwick City Bentleigh United Cobras SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Chalcot Lodge Reserve (Women's State League 5 East) Endeavour Sporting FC Baxter SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Tyabb Central Recreation Reserve (Women's State League 4 South) Somerville Eagles Soccer Club South East United FC Women's
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 17:00 Beaumaris Secondary College (Men's State League 1 South-East Reserves) Beaumaris SC Boroondara - Carey Eagles
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 19:30 Beaumaris Secondary College (Men's State League 1 South-East) Beaumaris SC Boroondara - Carey Eagles
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Girls' South 13C) Beaumaris SC Casey Panthers U13 Girls
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Spring St Oval - Pitch 1 (Metropolitan League 4 South-East) Sandringham SC Beaumaris SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:15 Gardiners Park Reserve (S) (Metropolitan League 6 South-East) Old Melburnians SC Metro 6 Monash University SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:10 Alma Park East (Metropolitan League 1) St Kilda Soccer Club South Yarra SC Whites
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Mentone Grammar Playing Fields - Keysborough (Women's State League 3 South) Mentone Soccer Club Barton United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 FORFEIT (Women's State League 5 East) Aspendale SC Glenroy Lions FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 17:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Men's State League 2 North-West Reserves) Hoppers Crossing SC Altona East Phoenix SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 19:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Men's State League 2 North-West) Hoppers Crossing SC Altona East Phoenix SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 North-West) FC Strathmore Altona City SC Masters
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Strathnaver Reserve - Pitch 2 (Women's State League 4 West) FC Strathmore Barnstoneworth United Senior Football Club (Vic)
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:30 Banyule Flats Reserve - Pitch 2 (Boys' North 13C) Banyule City SC U13C Kensington Junior SC U13 Boys
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Banyule Flats Reserve - Pitch 2 (Boys' North-West 15C) Banyule City SC Northern Falcons SC Blue
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Macleay Park 3 East (Girls' East 14C) BEFC U14C Girls (AA) Glen Eira (Rasos)
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:45 FORFEIT (Girls' South-East 15C) BEFC U15C Girls (JTCD) Sandringham Tigers
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:30 Macleay Park 3 East (Boys' East 14B) BEFC U14B Boys (SOB/AM) Croydon City Arrows SC Falcons
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:45 Geoff Watt Oval (Warragul) (Girls' South 12 Joeys) Warragul United SC HEBFC Red Howlers
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Geoff Watt Oval (Warragul) (Boys' Sunday South 12 Wallabies) Warragul United Casey Panthers U12 - Red
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 Duffy Street Reserve (Men's State League 2 North-West) Epping City SC Albion Rovers FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Fawkner Park South Pavilion - Lawn 20 (Field 2) (Victorian Premier League Womens Reserves) South Yarra SC - Reserve Women Melbourne Knights FC
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 15:00 Fawkner Park South Pavilion - Lawn 20 (Field 2) (Victorian Premier League Womens) South Yarra SC - Senior Women Melbourne Knights FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Lalor United Senior FC Western Suburbs SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Lalor United Senior FC Western Suburbs SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Boys' Metropolitan 21A) Keilor Park SC U21 Metro (Boys) Newmarket Phoenix FC
Appt Assistant 16/04/21 (Fri) 20:30 MacPherson Park - Pitch 2 (Men's State League 5 West) Melton Phoenix FC Maidstone United SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 16:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Williamstown SC Altona North SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 18:00 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Williamstown SC Altona North SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Delahey Reserve (Women's State League 4 West) ETA Buffalo Moonee Valley Knights FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Delahey Reserve (Metropolitan League 2 North-West) ETA Buffalo SC Moreland Zebras Juventus
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Women's State League 5 West) Western Eagles SC Broadmeadows Stars SC
Appt Assistant 18/04/21 (Sun) 17:30 Springside Recreational Reserve (S) (Women's State League 1 North-West) Spring Hills FC Essendon Royals SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:30 Caulfield Park - Pitch 5 (Girls' South-East 15C) Maccabi FC U15 Girls Kerr East Bentleigh Girls U15 Strikers
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Caulfield Park - Pitch 5 (Boys' East 14A) Maccabi FC U14 Blue Rowville Eagles Yellow
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:30 Caulfield Park - Pitch 6 (Girls' East 13C) Maccabi FC U13 Girls Raso Chisholm United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Metropolitan League 5 South-East) Brighton Sunday Reserves Old Scotch SC (Golds)
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Metropolitan League 2 South-East) Brighton Sunday Firsts Sandringham SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Corio SC Keilor Park SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Corio SC Keilor Park SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Mornington SC Mazenod FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Girls' South 14C) East Bentleigh Girls U14 Strikers Sandringham Hurricanes
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Women's State League 4 East) East Bentleigh Strikers Collingwood City FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:30 Bailey Reserve - Pitch 2 (Girls' South-East 16-17C) East Bentleigh Girls U17 Strikers Glen Eira (Gryphons)
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:00 Kurunjang Reserve - Pitch 2 (S) (Boys' Sunday West 12 Joeys Green) Satellite City United SC Gold Satellite City United SC Blue
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Kurunjang Reserve - Pitch 1 (S) (Girls' North-West 14C) Satellite City United SC Gold Darebin Falcons White
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 12:30 Duffy Street Reserve (Men's State League 2 North-West Reserves) Epping City SC Albion Rovers FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Duffy Street Reserve (Men's State League 2 North-West) Epping City SC Albion Rovers FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Yallambie Park Reserve (Women's State League 4 East) Banyule City SC Senior Women's Kensington City SC State 4
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:15 JT Gray Reserve - Pitch 2B (U10/11) (Boys' Sunday West 12 Wallabies Blue) Williamstown SC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 JT Gray Reserve - Pitch 6 (Boys' North-West 15D) Barnstoneworth United JFC Yarra Jets B Red
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:45 JT Gray Reserve - Pitch 6 (Boys' North-West 17B) Barnstoneworth United Junior FC Blue Essendon Royals SC Blue
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Men's State League 5 East) Albert Park SC Boronia SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 17:00 Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Richmond FC Bentleigh United Cobras FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 HR Uren Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Lalor United Senior FC Western Suburbs SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:20 Aurora Fields - Pitch 1 (Boys' Sunday North 12 Joeys Yellow) Epping City Greenvale United SC U12 Joeys
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:30 Aurora Fields - Pitch 2 (Boys' North-West 16C) Epping City SC Melton Phoenix FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 14:30 Aurora Fields - Pitch 2 (Women's State League 3 North) Epping City SC Pascoe Vale FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 09:00 Esther Park Reserve - Junior 1 (Boys' Sunday East 12 Wallabies) Mooroolbark Soccer Club FC Bulleen Lions MAURICE
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:15 Esther Park Reserve - Junior 1 (Boys' East 13C) Mooroolbark Soccer Club BEFC U13C Boys (YM)
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Yarraville FC Brimbank Stallions FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Chelsworth Park - Pitch 1 (Men's State League 5 East) Old Ivanhoe SC Macedon Blues United FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:30 Mahoneys Reserve - Pitch 2 (Girls' Metropolitan 15A) NCFC Girls U15A Darebin Falcons Red
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Mahoneys Reserve - Pitch 2 (Girls' Metropolitan 16-17A) Nunawading City FC Collingwood City FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 09:00 Spring St Oval - Pitch 1 (Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Sandringham Strikers Chelsea Dash
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:00 JL Murphy Reserve - MiniRoos (Boys' East 14E) Middle Park FC (Pedge) BEFC U14E Boys (LK)
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:15 FORFEIT (Boys' East 14B) Middle Park FC (Bill) Macedon Blues United FC -
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 North Reserves) FC Tullamarine Mitchell Rangers SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Melrose Drive Reserve (Men's State League 5 North) FC Tullamarine Mitchell Rangers SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 10:00 Markham Reserve (Boys' East 13A Blue) Ashburton United SC SMFC U13A
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:15 Markham Reserve (Boys' East 13B) Ashburton United SC Riversdale U13 Blue
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Bannockburn Recreation Precinct (Men's State League 4 West) Golden Plains SC Melbourne City FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 3 South-East) Rowville Eagles SC Monash University SC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North) West Preston SC Greenvale United SC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Girls' Metropolitan 14A) Knox City u14 Green Preston Lions FC - Girls U14
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:30 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Boys' South-East 15D) Knox City FC U15 Silver Mt Martha U15 Mariners
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Boys' South-East 16B) Knox City FC U16 Blue Doveton SC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Seaford United SC Dingley Stars FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 15:00 North Seaford Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Seaford United SC Dingley Stars FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 13:00 Mackie Road Reserve (Women's State League 3 South) Glen Eira (Firebirds) Glen Waverley Women Cheetahs
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 15:00 Mackie Road Reserve (Women's State League 4 East) Glen Eira (Sirens) Albert Park SC
Appt Referee 14/08/21 (Sat) 15:00 Mayer Park (Men's State League 4 North) Darebin United SC Thornbury Athletic FC
Appt Referee 17/04/21 (Sat) 13:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Laverton FC North Melbourne Athletic FC
Appt Assistant 17/04/21 (Sat) 15:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Laverton FC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 11:00 Dixon Field Reserve - Junior (Girls' North-West 14C) Gisborne SC U14 G FC Strathmore
Appt Referee 18/04/21 (Sun) 12:30 Dixon Field Reserve - Junior (Boys' West 14C) Gisborne Soccer Club Hoppers Crossing SC Red
--ABOVEADS--