Name |
Type |
Date |
Time |
Venue |
Competition Name |
Home Team |
Away Team |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
09:30 |
Cross Keys Reserve Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Essendon Royals SC |
Preston Lions FC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Home of the Matildas - Pitch 5 |
(Victorian Premier League Womens) |
Banyule City SC |
Ringwood City FC |
Appt |
Referee |
20/05/24 (Mon) |
20:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Fawkner SC |
Plenty Valley Lions FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Delahey Reserve |
(Men's State League 5 West Reserves) |
ETA Buffalo Club of Victoria |
Deakin University SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Delahey Reserve |
(Men's State League 5 West) |
ETA Buffalo Club of Victoria |
Deakin University SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Princes Park Oval #6 |
(Men's State League 5 North) |
FC Birrarung |
Doreen United SC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Quarries Park |
(Women's State League 1 North-West) |
FC Clifton Hill |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Dallas Brooks Park - Pitch 4 |
(Women's State League 5 South) |
Mornington SC |
Old Peninsula Soccer Club |
Appt |
Referee |
29/05/24 (Wed) |
18:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Keilor Park SC |
Preston Lions FC |
Appt |
Referee |
29/05/24 (Wed) |
19:30 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Keilor Park SC |
Preston Lions FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Avenger Park - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
Avondale FC |
North Geelong Warriors SC Women's Seniors |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Frog Hollow Reserve |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Riversdale SC |
Manningham Juventus FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Frog Hollow Reserve |
(Men's State League 4 East) |
Riversdale SC |
Manningham Juventus FC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Greenvale United SC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
16:00 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Darebin United SC |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Gladstone Park Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Meadow Park SC |
Alphington FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Gibb Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 18A) |
Upfield SC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
17:00 |
Gibb Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 8 North-West) |
Upfield SC |
RMIT FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Duane Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Altona North SC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
11:00 |
Ralph Reserve |
(Boys' West 14A) |
Western Suburbs SC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
19:30 |
Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 East) |
Lilydale Montrose United |
Malvern City FC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Epping Stadium - (NPL) |
(Men's State League 2 North-West) |
Whittlesea Ranges FC |
Albion Rovers FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Cartledge Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Heidelberg Stars SC |
Castlemaine Goldfields FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
19:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South) |
Sandown Lions FC |
Springvale City SC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Inez Hunter Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Southern United Football Club |
Casey Comets FC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
14:00 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Fawkner SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Terrara Park |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Whitehorse United SC |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Terrara Park |
(Men's State League 5 East) |
Whitehorse United SC |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
12:00 |
Emil Madsen Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 5 South) |
Mount Eliza Soccer Club Senior Womens |
Aspendale SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Edithvale Common Pitch 1 |
(Metropolitan League 7 South-East) |
Chelsea FC |
Waverley Wanderers FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
10:00 |
Terrara Park |
(Boys' South-East 17B) |
Whitehorse United SC Alex/Peter |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Esther Park Reserve - Pitch 1 (Grass) |
(Men's State League 2 South-East) |
Mooroolbark SC |
Doncaster Rovers SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
George Andrews Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Dandenong Thunder SC |
Collingwood City FC Golds |
Appt |
Assistant |
20/05/24 (Mon) |
20:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Fawkner SC |
Plenty Valley Lions FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
09:45 |
Mahoneys Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday East 13A) |
NCFC Boys' East 13A |
Heidelberg United FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
17:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Sandown Lions FC |
Springvale City SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
19:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South) |
Sandown Lions FC |
Springvale City SC |
Appt |
Referee |
22/05/24 (Wed) |
19:00 |
Coomoora Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 South) |
Keysborough SC |
Bentleigh Greens SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Hartwell Sports Ground |
(Girls' South-East 17/18C) |
Riversdale SC |
Beaumaris SC Corals |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
12:30 |
Brandon Park Reserve - Pitch 1 |
(Girls' South 15D) |
Mazenod Football Club |
Mount Eliza Soccer Club Girls U15 Red |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
19:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South) |
Sandown Lions FC |
Springvale City SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
10:30 |
Robert Barrett Reserve |
(All Abilities League - Junior) |
Northcote City FC |
Barnstoneworth United Junior FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
11:00 |
Robert Barrett Reserve |
(All Abilities League - Youth Development) |
Frankston Pines SC |
Northcote City FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
St Georges Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Sebastopol Vikings SC |
Heidelberg Eagles SC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Men's State League 2 South-East) |
Chisholm United FC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
HR Uren Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Lalor United Senior FC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:15 |
Eltham North St Helena Secondary College (S) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Eltham Redbacks FC |
Boroondara Eagles FC (AA) |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
17:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Eltham Redbacks FC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 |
(Boys' East 16C ) |
Lilydale Montrose United |
Maccabi FC Caulfield U16 Blue |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
10:00 |
Olympic Park Recreation Reserve |
(Girls' South 16C) |
Rosebud SC - Blue |
South Springvale FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West) |
Bendigo City Football Club |
Ballarat SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
12:45 |
JL Murphy Reserve - Community Pitch - Pitch 3 |
(Boys' East 14B) |
Middle Park FC |
Malvern City FC 14B |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
JL Murphy Reserve - Community Pitch - Pitch 3 |
(Metropolitan League 2 South-East) |
Middle Park FC - Youth Dev |
Monash University SC - Men's Colts |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Wallace Reserve - Pitch 3 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Moreland Eagles FC |
Keon Park SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Wallace Reserve - Pitch 3 |
(Men's State League 5 North) |
Moreland Eagles FC |
Keon Park SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Balmoral Park Main Oval |
(Women's State League 5 West) |
Balmoral FC |
Footscray United Rangers FC - Black |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
JT Gray Reserve - Pitch 7 (U11/U12) |
(INACTIVE Girls' West 13B) |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
St Albans Saints SC 2024 |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Caroline Springs George Cross FC |
Ballarat City FC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Esther Park Reserve - Pitch 1 (Grass) |
(Women's State League 3 East) |
Mooroolbark SC - Womens State League 3 East |
Chisholm United FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Centenary Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East) |
Peninsula Strikers Senior FC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Greenvale United SC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East) |
Elwood City SC |
St Kilda SC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Spring Hills FC |
South Yarra SC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens) |
Spring Hills FC |
South Yarra SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 4 North) |
Moonee Valley Knights FC |
Moreland United SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Craigieburn City FC |
Kings Domain FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Quarries Park |
(Men's State League 4 East) |
Yarra Jets FC |
Albert Park SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Findon Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Uni Hill Eagles FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
HR Uren Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Lalor United Senior FC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
14:30 |
Tyabb Central Recreation Reserve |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Somerville Eagles Soccer Club |
Keysborough SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
St Georges Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Sebastopol Vikings SC |
Heidelberg Eagles SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Men's State League 2 South-East) |
Hampton East Brighton FC |
Greater Dandenong FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Partingtons Flat |
(Men's State League 3 North-West) |
Diamond Valley United SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Doreen United Soccer Club |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
18:00 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Men's State League 1 North-West) |
Westgate FC |
Western Suburbs SC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Parkfield Reserve |
(Men's State League 3 South-East) |
Noble Park United FC |
Dandenong South SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Willsmere Park |
(Women's State League 5 North) |
East Kew FC |
Fitzroy Lions SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 8 North-West) |
Doreen United Soccer Club |
PEGS SC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
16:00 |
Beaumaris Secondary College |
(Women's State League 3 South) |
Beaumaris SC |
Seaford United SC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
19:30 |
Ron Barassi Snr Reserve 1 |
(Metropolitan League 9 North-West) |
Docklands Athletic FC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) |
(Men's State League 4 East) |
Kings Domain FC |
Knox United SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
HA Smith Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 North) |
Old Scotch SC |
FC Birrarung Senior Women's Yellow |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
HA Smith Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Old Scotch SC |
Riversdale SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Mazenod Football Club |
Springvale White Eagles FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Skye United FC |
Knox City FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Metropolitan League 2 South-East) |
South Springvale FC |
Swinburne FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
11:00 |
Princes Park Oval #3 |
(Women's State League 3 North) |
Melbourne University SC WSL3 |
Upfield SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Princes Park Oval #2 |
(Women's State League 3 West) |
Melbourne University SC Masters Mindset |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
14:30 |
MacPherson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Melton Phoenix FC |
Barwon SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
17:00 |
MacPherson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Melton Phoenix FC |
Barwon SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:30 |
Arena Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 North) |
Roxburgh Park United SC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
Epping Stadium - (NPL) |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Whittlesea Ranges FC |
Albion Rovers FC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Epping Stadium - (NPL) |
(Men's State League 2 North-West) |
Whittlesea Ranges FC |
Albion Rovers FC |
Appt |
Referee |
20/05/24 (Mon) |
18:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Fawkner SC |
Plenty Valley Lions FC |
Appt |
Assistant |
20/05/24 (Mon) |
20:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Fawkner SC |
Plenty Valley Lions FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Ballarat City FC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
12:30 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Mazenod Football Club |
Springvale White Eagles FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:30 |
Olympic Park Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Rosebud SC |
Mount Martha Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
18:00 |
Olympic Park Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Rosebud SC |
Mount Martha Soccer Club |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Bailey Reserve - Pitch 2 |
(Women's State League 4 East) |
East Bentleigh SC Strikers |
St Kilda Soccer Club |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West) |
Brimbank Stallions FC |
Corio SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Skye United FC |
Knox City FC Reserves |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Skye United FC |
Knox City FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
12:00 |
FORFEIT |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Bayside Argonauts FC |
Gippsland United Football Club |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
14:00 |
Shipston Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Bayside Argonauts FC |
Gippsland United Football Club |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Chisholm United FC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Men's State League 2 South-East) |
Chisholm United FC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Barton United FC |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Geelong Rangers SC |
Westgate FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
HR Uren Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Lalor United Senior FC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
HR Uren Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Lalor United Senior FC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
11:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 2 (S) |
(Metropolitan League 7 North-West) |
Reservoir United |
Maidstone United SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
St Georges Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Sebastopol Vikings SC |
Heidelberg Eagles SC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
19:00 |
Wonga Park Reserve - Junior 2 |
(Metropolitan League 2 South-East) |
Wonga Wizards FC - Metro 2 |
Albert Park SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Chelsworth Park - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Old Ivanhoe Soccer Club |
Old Melburnians SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
17:00 |
Chelsworth Park - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
Old Ivanhoe Soccer Club |
Old Melburnians SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Central Park - Pitch 1 |
(Metropolitan League 3 South-East) |
Central Park Soccer Club |
Monash University SC - Men's Brumbies |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
18:15 |
Mahoneys Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 4 South) |
Nunawading City FC SL4 Women |
South Springvale FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West) |
Brimbank Stallions FC |
Corio SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Edwards Reserve |
(Men's State League 4 West) |
Melbourne City FC |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Metropolitan League 6 North-West) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
La Trobe University SC - M4 |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Women's State League 4 West) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Keilor Park SC - Women State Team |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Ballarat City FC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:30 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Westgate FC |
Western Suburbs SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
18:00 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Men's State League 1 North-West) |
Westgate FC |
Western Suburbs SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Avenger Park - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Avondale FC |
North Geelong Warriors FC Women's Reserves |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Avenger Park - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
Avondale FC |
North Geelong Warriors SC Women's Seniors |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
14:00 |
Mitchell Oval |
(Women's State League 3 East) |
Monash City Villarreal FC |
Alphington FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
11:00 |
Howard Dawson Reserve |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Swinburne FC |
Yarra Jets FC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(Boys' North 14A) |
Northcote City FC |
Preston Lions FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
De Chene Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 2 North-West) |
Brunswick Juventus FC |
Williamstown SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Beaumaris Reserve |
(Women's State League 1 South-East) |
Beaumaris SC |
Doveton SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Red |
(Men's State League 4 South) |
Brighton SC |
Somerville Eagles SC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
14:00 |
Shipston Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Bayside Argonauts FC |
Gippsland United Football Club |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Westside Strikers FC |
Moonee Ponds United SC |
Appt |
Referee |
14/06/24 (Fri) |
19:00 |
MacPherson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Melton Phoenix FC |
Moonee Ponds United SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
11:00 |
Robert Barrett Reserve |
(Metropolitan League 8 North-West) |
Footscray Rangers FC 2 |
Melbourne University SC Blues |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
16:00 |
HD Graham Reserve |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Laverton FC |
Western Eagles SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Elwood City SC |
St Kilda SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East) |
Elwood City SC |
St Kilda SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
GH Mott Reserve |
(Women's State League 4 North) |
Darebin Falcons WSC |
Mitchell Rangers SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
GH Mott Reserve |
(Women's State League 3 North) |
Darebin Falcons WSC |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Alex Nelson Reserve |
(Men's State League 5 South) |
FC Noble Hurricanes |
Mount Eliza SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
HA Smith Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Old Scotch SC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
14:00 |
Shipston Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Bayside Argonauts FC |
Gippsland United Football Club |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
11:00 |
Fairbairn Park - Pitch 2 |
(Girls' North-West 16C) |
Avondale FC Under 16 Girls |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
McIvor Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 1) |
Yarraville FC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
17:30 |
McIvor Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 4 West) |
Yarraville FC |
Kensington City Soccer Club |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Inez Hunter Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Southern United Football Club |
Casey Comets FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Centenary Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East) |
Peninsula Strikers Senior FC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Beaumaris Reserve |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Beaumaris SC |
Doveton SC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Beaumaris Reserve |
(Women's State League 1 South-East) |
Beaumaris SC |
Doveton SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
11:00 |
Ron Barassi Snr Reserve 1 |
(Metropolitan League 6 North-West) |
Docklands Athletic FC |
Melbourne University Soccer Club Bohemians |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Princes Park Oval #1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Melbourne University Soccer Club |
Geelong Galaxy United FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
12:30 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Watsonia Heights FC |
Thornbury Athletic FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Men's State League 4 North) |
Watsonia Heights FC |
Thornbury Athletic FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Alex Nelson Reserve |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
FC Noble Hurricanes |
Bundoora United FC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Alex Nelson Reserve |
(Victorian Premier League Womens) |
FC Noble Hurricanes |
Bundoora United FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
St Georges Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Sebastopol Vikings SC |
Heidelberg Eagles SC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Harvest Home Road Reserve - Pitch 2 (West) |
(Women's State League 5 North) |
Whittlesea Ranges FC - Senior Women |
Brunswick Juventus FC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Women's State League 4 South) |
Ringwood City FC (DS) |
Chelsea FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Women's State League 3 South) |
Sandringham SC Storm |
Mornington SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:15 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Geelong SC |
Upfield SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
18:00 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West) |
Geelong SC |
Upfield SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
11:00 |
Kooyong Park |
(Boys' Sunday East 12A) |
Malvern City FC 12A Blue |
South Melbourne FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
10:00 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday West 12E) |
Westvale Olympic FC |
Satellite City United SC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Gilwell Park (Mosaic Reserve) - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Whittlesea United SC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Men's State League 2 South-East) |
Chisholm United FC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Princes Park Oval #1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Melbourne University Soccer Club |
Geelong Galaxy United FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
17:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 3 |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Aspendale SC |
Old Xaverians SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
11:00 |
Princes Park Oval #2 |
(Women's State League 5 North) |
Melbourne University Soccer Club |
Northern Falcons FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:15 |
Park Avenue Reserve (S) - (NPL) |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Manningham Juventus Football Club |
Maribyrnong Greens SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:15 |
Park Avenue Reserve (S) - (NPL) |
(Men's Metropolitan Masters North) |
Manningham Juventus Football Club |
La Trobe University SC Old Boys |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
10:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 13C Blue) |
South Springvale FC |
Sandringham SC Blue Heelers |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Mount Waverley City SC |
East Kew FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Men's State League 5 East) |
Mount Waverley City SC |
East Kew FC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Fairfield Park - Senior |
(Women's State League 2 South-East) |
Yarra Jets FC |
Noble Park United FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Kooyong Park |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Malvern City SC |
Casey Comets FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
12:30 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Bundoora United FC |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Home of the Matildas - Pitch 5 |
(Victorian Premier League Womens) |
Banyule City SC |
Ringwood City FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Men's State League 4 North) |
Watsonia Heights FC |
Thornbury Athletic FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
12:00 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Fawkner SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
14:00 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Fawkner SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Mayfield Reserve |
(Men's State League 4 East) |
Waverley Wanderers FC |
Ringwood City FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Princes Park Oval #6 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
FC Birrarung |
Doreen United SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Princes Park Oval #6 |
(Men's State League 5 North) |
FC Birrarung |
Doreen United SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
KM Reedy Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 8 South-East) |
Hampton Park United Sparrows FC |
Old Melburnians SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
IYU Recreation Reserve (S) |
(Women's State League 4 South) |
Pakenham United FC LADIES |
Mount Martha Soccer Club Mariners |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Frog Hollow Reserve |
(Men's State League 4 East) |
Riversdale SC |
Manningham Juventus FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Croydon City SC |
Boronia SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Men's State League 4 East) |
Croydon City SC |
Boronia SC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
15:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Metropolitan League 9 North-West) |
Moonee Valley Knights FC |
PEGS SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:15 |
Lord Reserve - Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Glen Eira FC (U15 Girls CPL) |
Sandringham SC Pandas |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Lord Reserve - Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Glen Eira FC (U17 Girls CPL) |
Sandringham SC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Home of the Matildas - Main Pitch |
(Women's State League 2 South-East) |
Melbourne Victory FC AWT |
Endeavour United SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
11:00 |
Galvin Park - Pitch 3 |
(Girls' North-West 16C) |
Werribee City FC |
Kensington Junior SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
18:00 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Men's State League 1 North-West) |
Westgate FC |
Western Suburbs SC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
19:30 |
Princes Park Oval #1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Melbourne University Soccer Club |
Manningham United FC - SL2 |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
HA Smith Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Old Scotch SC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
12:45 |
Baxter Park (Warragul) |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Gippsland United FC |
Mornington SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Men's State League 1 South-East) |
Gippsland United FC |
Mornington SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
12:15 |
Veneto Club - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12A Red) |
FC Bulleen Lions |
Brunswick Juventus FC Alex |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
09:30 |
Tooronga Sports Fields - Pitch 2 (S) |
(Boys' East 14A) |
Ashburton United SC |
Box Hill United Pythagoras FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Mayfield Reserve |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Waverley Wanderers FC |
Ringwood City FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Mayfield Reserve |
(Men's State League 4 East) |
Waverley Wanderers FC |
Ringwood City FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Quarries Park |
(Men's State League 4 East) |
Yarra Jets FC |
Albert Park SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Princes Park Oval #6 |
(Men's State League 4 North) |
Melbourne University Soccer Club |
West Preston FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:30 |
Clifton Park (S) |
(Women's State League 2 South-East) |
Pascoe Vale FC |
Skye United FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Men's State League 1 South-East) |
Gippsland United FC |
Mornington SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Aspendale SC |
Cleeland United SC Reserve Team |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Mazenod Football Club |
Springvale White Eagles FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
20:30 |
Jack Thomas Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East) |
Berwick City SC |
North Caulfield Senior FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 |
(Women's State League 3 South) |
Dandenong City SC |
Frankston Pines SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
11:00 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Girls' Metropolitan 16A) |
Williams Landing Soccer Club |
NCFC Girls Metro u16A |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
09:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 |
(Boys' East 16C ) |
Collingwood City FC |
DRSC U16 Boys - LH |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
11:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 14B Red) |
Endeavour United SC Under 14 |
South Springvale FC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
McIvor Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Yarraville FC |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
17:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Women's State League 2 North-West) |
Spring Hills FC - SL2 Women |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Hampton East Brighton FC |
Greater Dandenong FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Men's State League 2 South-East) |
Hampton East Brighton FC |
Greater Dandenong FC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Esther Park Reserve - Pitch 1 (Grass) |
(Women's State League 3 East) |
Mooroolbark SC - Womens State League 3 East |
Chisholm United FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
14:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Metropolitan 17A) |
Mill Park SC |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens) |
Spring Hills FC |
South Yarra SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Bendigo City Football Club |
Ballarat SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West) |
Bendigo City Football Club |
Ballarat SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
St Georges Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Sebastopol Vikings SC |
Heidelberg Eagles SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Men's State League 4 North) |
Watsonia Heights FC |
Thornbury Athletic FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Albert Park Field 16 |
(Metropolitan League 4 South-East) |
Middle Park FC |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Albert Park Field 16 |
(Metropolitan League 5 South-East) |
Middle Park FC |
Kings Domain FC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
Lara Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Lara United FC |
Wyndham FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Green Gully Reserve 4 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Keilor Wolves SC |
Surf Coast FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
FORFEIT |
(Men's Metropolitan Masters North) |
Old Ivanhoe Soccer Club |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Caloola Reserve |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Monash City Villarreal FC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Caloola Reserve |
(Men's State League 4 East) |
Monash City Villarreal FC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Donvale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
Templestowe Wolves FC |
Noble Park SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
St Georges Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Sebastopol Vikings SC |
Heidelberg Eagles SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Johnson Reserve |
(Women's State League 5 West) |
Maribyrnong Swifts FC |
La Trobe University SC - W2 |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Johnson Reserve |
(Women's State League 2 North-West) |
Maribyrnong Swifts FC |
St Albans Saints SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:15 |
Wallace Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Glenroy Lions FC |
Docklands Athletic Football Club |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Kings Domain FC |
Knox United SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) |
(Men's State League 4 East) |
Kings Domain FC |
Knox United SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Alex Nelson Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
FC Noble Hurricanes |
Mount Eliza SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Alex Nelson Reserve |
(Men's State League 5 South) |
FC Noble Hurricanes |
Mount Eliza SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Women's State League 5 East) |
Mount Waverley City SC |
Wonga Wizards FC - Seniors Women |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Lyndale Secondary College |
(Men's State League 4 South) |
Lyndale United FC |
Hampton Park United Sparrows FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Home of the Matildas - Pitch 5 |
(Victorian Premier League Womens) |
Banyule City SC |
Ringwood City FC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
Gilwell Park (Mosaic Reserve) - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Whittlesea United SC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Gilwell Park (Mosaic Reserve) - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Whittlesea United SC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
14:00 |
Robert Menzies Reserve |
(Metropolitan League 1) |
Old Melburnians SC |
Newmarket Phoenix FC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
McIvor Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Yarraville FC |
FC Strathmore |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Endeavour United SC |
Monash University SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
10:00 |
George Andrews Reserve - Pitch 2 |
(Girls' South 13C) |
Dandenong Thunder SC |
Skye United FC Girls 13 |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
Monterey Reserve |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Frankston Pines SC |
Heatherton United SC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Parkfield Reserve |
(Men's State League 3 South-East) |
Noble Park United FC |
Dandenong South SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
La Trobe University Lower Playing Fields Academy Pitch |
(Men's State League 5 North) |
La Trobe University SC |
Heidelberg Stars SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Delahey Reserve |
(Men's State League 5 West) |
ETA Buffalo Club of Victoria |
Deakin University SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
POSTPONED |
(Boys' West 18A) |
Albion Rovers FC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
North Seaford Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 South) |
Seaford United SC |
Hampton Park United Sparrows FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Ballarat City FC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Men's State League 2 North-West) |
Altona East Phoenix SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
17:00 |
MacPherson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Melton Phoenix FC |
Barwon SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Lyndale Secondary College |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Lyndale United FC |
Hampton Park United Sparrows FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Lyndale Secondary College |
(Men's State League 4 South) |
Lyndale United FC |
Hampton Park United Sparrows FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Jack Thomas Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 3 South) |
Berwick City SC |
Baxter SC |
Appt |
Referee Mentor |
19/05/24 (Sun) |
10:00 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday West 12E) |
Westvale Olympic FC |
Satellite City United SC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
15:30 |
Clifton Park (S) |
(Women's State League 2 South-East) |
Pascoe Vale FC |
Skye United FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Moonee Valley Knights FC |
Moreland United SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 4 North) |
Moonee Valley Knights FC |
Moreland United SC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Home of the Matildas - Main Pitch |
(Women's State League 2 South-East) |
Melbourne Victory FC AWT |
Endeavour United SC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
19:30 |
Princes Park Oval #1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Melbourne University Soccer Club |
Manningham United FC - SL2 |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Avenger Park - (NPL) |
(Women's State League 1 North-West) |
Avondale FC |
North Geelong Warriors SC Women's Seniors |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Glen Waverley North Reserve |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Glen Waverley SC |
Old Trinity Grammarians SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Glen Waverley North Reserve |
(Men's State League 5 East) |
Glen Waverley SC |
Old Trinity Grammarians SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Mill Park SC |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Harvest Home Road Reserve - Pitch 2 (West) |
(Women's State League 5 North) |
Whittlesea Ranges FC - Senior Women |
Brunswick Juventus FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
10:00 |
Veneto Club - Pitch 2 |
(Boys' Sunday East 12A) |
FC Bulleen Lions |
NCFC Boys' Sunday East 12A |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
Lara Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Lara United FC |
Wyndham FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Geelong Rangers SC |
Hume United FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Geelong Rangers SC |
Hume United FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
11:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 2 |
(Metropolitan League 4 South-East) |
Monash University SC - Stallions |
Baxter SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 2 |
(Metropolitan League 3 South-East) |
Monash University SC - Men's Thirds |
Springvale White Eagles FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
18:30 |
Coomoora Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 South) |
Keysborough SC |
Chelsea FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Caloola Reserve |
(Men's State League 4 East) |
Monash City Villarreal FC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
11:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Metropolitan League 1) |
Elwood City SC |
South Yarra SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Metropolitan League 5 South-East) |
Elwood City SC |
Monash University SC - Men's Old Boys |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Gilwell Park (Mosaic Reserve) - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Whittlesea United SC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Princes Park Oval #1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Melbourne University Soccer Club |
Geelong Galaxy United FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dixon Field Reserve - Pitch A |
(Men's State League 5 West) |
Gisborne SC |
Tarneit United SC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Collingwood City FC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
17:00 |
Mentone Grammar Playing Fields - Keysborough |
(Men's State League 4 South) |
Mentone Soccer Club |
Baxter SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
14:00 |
Gardiners Park Reserve (S) |
(Boys' East 18A) |
Malvern City FC 18A |
Northcote City FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West) |
Brimbank Stallions FC |
Corio SC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Men's State League 2 North-West) |
Altona East Phoenix SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Home of the Matildas - Main Pitch |
(Women's State League 2 South-East) |
Melbourne Victory FC AWT |
Endeavour United SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Princes Park Oval #1 |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Melbourne University Soccer Club |
Geelong Galaxy United FC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Collingwood City FC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Lawn 2 (Field 2) |
(Metropolitan League 5 South-East) |
South Yarra SC |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Mill Park SC |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Barton United FC |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
17:00 |
Mentone Grammar Playing Fields - Keysborough |
(Men's State League 4 South) |
Mentone Soccer Club |
Baxter SC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
17:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Women's State League 2 North-West) |
Spring Hills FC - SL2 Women |
Sydenham Park SC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Alex Nelson Reserve |
(Victorian Premier League Womens) |
FC Noble Hurricanes |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:10 |
Pettys Reserve - Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Manningham United FC - U15 CPL Girls |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Pettys Reserve - Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Manningham United FC - U17 CPL Girls |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:15 |
Wallace Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Glenroy Lions FC |
Docklands Athletic Football Club |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:15 |
Wallace Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Glenroy Lions FC |
Docklands Athletic Football Club |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Moomba Park |
(Men's Metropolitan Masters North) |
Moreland United SC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
23/05/24 (Thu) |
19:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 4 West) |
Keilor Park SC - Women State Team |
Maribyrnong Swifts FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
HA Smith Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Old Scotch SC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Lord Reserve - Pitch 3 |
(Women's State League 5 East) |
Glen Eira FC (Ravens) |
Monash University SC - Women's Thirds |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Lord Reserve - Pitch 3 |
(Metropolitan League 4 South-East) |
Glen Eira FC (Claw) |
Old Melburnians SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 7 South-East) |
Skye United FC |
Casey Comets Metro 7 |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
19:30 |
Princes Park Oval #1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Melbourne University Soccer Club |
Manningham United FC - SL2 |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
11:30 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(All Abilities League - Senior Metro) |
Regional Rebellions |
Northern Falcons FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Princes Park Oval #6 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Melbourne University Soccer Club |
West Preston FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Princes Park Oval #6 |
(Men's State League 4 North) |
Melbourne University Soccer Club |
West Preston FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
12:00 |
PEGS Sporting Field |
(Metropolitan League 9 North-West) |
PEGS SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Esther Park Reserve - Pitch 1 (Grass) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Mooroolbark SC |
Doncaster Rovers SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Esther Park Reserve - Pitch 1 (Grass) |
(Men's State League 2 South-East) |
Mooroolbark SC |
Doncaster Rovers SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Willsmere Park |
(Metropolitan League 7 North-West) |
East Kew FC |
Castlemaine Goldfields FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 West) |
Williamstown SC |
PEGS SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 3 West) |
Williamstown SC |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
14:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Springvale City SC |
Baxter SC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Fairfield Park - Senior |
(Women's State League 2 South-East) |
Yarra Jets FC |
Noble Park United FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Johnson Reserve |
(Women's State League 2 North-West) |
Maribyrnong Swifts FC |
St Albans Saints SC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
13:00 |
Johnson Reserve |
(Women's State League 4 West) |
Maribyrnong Swifts FC |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East) |
Elwood City SC |
St Kilda SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
South Springvale FC |
Brandon Park SC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Beaumaris Reserve |
(Women's State League 1 South-East) |
Beaumaris SC |
Doveton SC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
18:15 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Eltham Redbacks FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens) |
Eltham Redbacks FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Partingtons Flat |
(Men's State League 3 North-West) |
Diamond Valley United SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Wallace Reserve - Pitch 3 |
(Women's State League 3 West) |
Moreland Eagles FC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Mazenod Football Club |
Springvale White Eagles FC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Knox City FC WSL1 |
Monash University SC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens) |
Eltham Redbacks FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Collingwood City FC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Men's State League 5 East) |
Mount Waverley City SC |
East Kew FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Dendy Park - Red |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Brighton SC |
Somerville Eagles SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Red |
(Men's State League 4 South) |
Brighton SC |
Somerville Eagles SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:15 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Geelong SC |
Upfield SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
18:00 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West) |
Geelong SC |
Upfield SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
10:00 |
Kooyong Park - SSF2 |
(Boys' Sunday East 13C Red) |
Malvern City FC 13C |
Whitehorse United SC (Steve/Nick) |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Girls' South-East 14D) |
Ringwood City FC (JL) |
Eastern Lions SC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
19:30 |
Webster Street Reserve |
(Men's Metropolitan Masters West) |
West Point Soccer Club |
Altona Magic SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Edwards Reserve |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Melbourne City FC |
West Point Soccer Club |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Edwards Reserve |
(Men's State League 4 West) |
Melbourne City FC |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Princes Park Oval #2 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Melbourne University Soccer Club |
Mitchell Rangers SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Princes Park Oval #2 |
(Men's State League 5 North) |
Melbourne University Soccer Club |
Mitchell Rangers SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Dunstan Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 18C) |
Brunswick City SC |
Glenroy Lions FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Reddish Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13A) |
Pascoe Vale FC Andrew |
Brunswick Juventus FC Paul |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
17:00 |
Dunstan Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 2 South-East) |
Brunswick City SC |
Maccabi FC Caulfield |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Men's State League 2 South-East) |
Hampton East Brighton FC |
Greater Dandenong FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Endeavour United SC |
Monash University SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Shell Road Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West) |
Ocean Grove SC |
Spring Hills FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Mill Park SC |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Howard Dawson Reserve |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Old St Kevins SC |
East Bentleigh SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Howard Dawson Reserve |
(Men's State League 5 East) |
Old St Kevins SC |
East Bentleigh SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Highfield Park - South |
(Metropolitan League 4 South-East) |
Ashburton United SC |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
11:00 |
Cross Keys Reserve Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Essendon Royals SC |
Preston Lions FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
12:30 |
Cross Keys Reserve Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Essendon Royals SC |
Preston Lions FC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Altona East Phoenix SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Paisley Park - Pitch 3 |
(Men's State League 2 North-West) |
Altona East Phoenix SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Greenvale United SC |
Darebin United SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
12:00 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) |
(Boys' South-East 18B) |
Bentleigh Greens SC |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Inez Hunter Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Southern United Football Club |
Casey Comets FC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Inez Hunter Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Southern United Football Club |
Casey Comets FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:30 |
Home of the Matilda's - Pitch 4 (S) |
(Women's State League 4 East) |
La Trobe University SC - W1 |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
10:00 |
McIvor Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 14B) |
Yarraville FC |
St Albans Saints SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Geelong Rangers SC |
Hume United FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Esther Park Reserve - Pitch 1 (Grass) |
(Men's State League 2 South-East) |
Mooroolbark SC |
Doncaster Rovers SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
12:45 |
Duane Reserve |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Altona North SC |
Bundoora United FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Duane Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Altona North SC |
Bundoora United FC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
17:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Women's State League 2 North-West) |
Spring Hills FC - SL2 Women |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
14:00 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Fawkner SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 2 |
(Men's Metropolitan Masters West) |
Albion Rovers FC Masters |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Men's State League 1 South-East) |
Gippsland United FC |
Mornington SC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
McIvor Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Yarraville FC |
FC Strathmore |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
McIvor Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Yarraville FC |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
10:00 |
Robert Barrett Reserve |
(All Abilities League - Junior) |
Northcote City FC |
Frankston Pines SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
10:30 |
Robert Barrett Reserve |
(All Abilities League - Junior) |
Frankston Pines SC |
Footscray Rangers Football Club |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
11:00 |
Robert Barrett Reserve |
(All Abilities League - Youth Development) |
Collingwood City FC |
Avondale FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
South Springvale FC |
Brandon Park SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
14:00 |
Lakeside Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 South) |
Officer City Soccer Club |
Berwick City SC SW2 |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Shell Road Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West) |
Ocean Grove SC |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
11:00 |
Sumner Park |
(Women's State League 4 West) |
Brunswick Zebras FC |
Wyndham FC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
15:30 |
Clifton Park (S) |
(Women's State League 2 South-East) |
Pascoe Vale FC |
Skye United FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:30 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Barton United FC |
Seaford United SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:30 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South) |
Barton United FC |
Seaford United SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Greenvale United SC |
Darebin United SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Greenvale United SC |
Darebin United SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Aston Fields - Pitch 3 |
(Metropolitan League 7 North-West) |
Craigieburn City FC |
Newmarket Phoenix FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Endeavour United SC |
Monash University SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Endeavour United SC |
Monash University SC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
19:30 |
FORFEIT |
(Women's State League 3 North) |
Keon Park SC |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Partingtons Flat |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Diamond Valley United SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Partingtons Flat |
(Men's State League 3 North-West) |
Diamond Valley United SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Quarries Park |
(Women's State League 1 North-West) |
FC Clifton Hill |
Mill Park SC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
17:00 |
Dunstan Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 2 South-East) |
Brunswick City SC |
Maccabi FC Caulfield |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Dixon Field Reserve - Pitch A |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Gisborne SC |
Tarneit United SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dixon Field Reserve - Pitch A |
(Men's State League 5 West) |
Gisborne SC |
Tarneit United SC |
Appt |
Assistant |
14/06/24 (Fri) |
19:00 |
MacPherson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Melton Phoenix FC |
Moonee Ponds United SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Princes Park Oval #3 |
(Women's State League 4 North) |
Melbourne University Soccer Club |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
16:00 |
Beaumaris Secondary College |
(Women's State League 3 South) |
Beaumaris SC |
Seaford United SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 6 North-West) |
Greenvale United SC |
Hume United FC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
20:00 |
Churchill Reserve - Pitch 3 |
(Men's Metropolitan Masters West) |
St Albans Gospic Bears |
FC Strathmore Old Boys |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Fairfield Park - Senior |
(Women's State League 2 South-East) |
Yarra Jets FC |
Noble Park United FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Hays Paddock |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Old Xaverians SC |
Riversdale SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Hays Paddock |
(Metropolitan League 3 South-East) |
Old Xaverians SC |
East Bentleigh SC Metro 3 |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Geelong Rangers SC |
Hume United FC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
19:00 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Metropolitan League 3 North-West) |
Watsonia Heights FC Royales |
Newmarket Phoenix FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
12:30 |
Findon Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Uni Hill Eagles FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Findon Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Uni Hill Eagles FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Robert Barrett Reserve |
(Metropolitan League 9 North-West) |
Footscray Rangers FC 3 |
West Preston SC - One Nil FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Robert Barrett Reserve |
(Metropolitan League 2 North-West) |
Footscray Rangers FC |
Melbourne University SC M2 Blues |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
19:30 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Men's Metropolitan Masters West) |
Westside Strikers Masters |
Point Cook FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
18:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Truganina Soccer Club Inc |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Edwards Reserve |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Melbourne City FC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
11:00 |
C T Barling Reserve - Pitch 1 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Darebin Falcons WSC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
12:30 |
C T Barling Reserve - Pitch 1 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Darebin Falcons WSC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
14:30 |
C T Barling Reserve - Pitch 1 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Darebin Falcons WSC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Prospect Hill Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Casey Panthers SC |
Pakenham United FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
12:00 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) |
(Boys' South-East 18B) |
Bentleigh Greens SC |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Markham Reserve |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Ashburton United SC |
Wonga Wizards FC - Metro 6 |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Markham Reserve |
(Metropolitan League 2 South-East) |
Ashburton United SC |
South Yarra SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
12:45 |
Shell Road Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Ocean Grove SC |
Spring Hills FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Shell Road Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West) |
Ocean Grove SC |
Spring Hills FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:15 |
Wallace Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Glenroy Lions FC |
Docklands Athletic Football Club |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Metropolitan League 3 North-West) |
Watsonia Heights FC Blue |
Docklands Athletic FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Edwards Reserve |
(Men's State League 4 West) |
Melbourne City FC |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Alex Nelson Reserve |
(Victorian Premier League Womens) |
FC Noble Hurricanes |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Gladstone Park Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Meadow Park SC |
Alphington FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Gladstone Park Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Meadow Park SC |
Alphington FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Progress Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 2 North-West) |
Broadmeadows Stars SC RWC |
Altona City SC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Knox City FC WSL1 |
Monash University SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
11:00 |
Dendy Park - Blue |
(Metropolitan League 8 South-East) |
Brighton SC |
Aspendale SC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Epping Stadium - (NPL) |
(Men's State League 2 North-West) |
Whittlesea Ranges FC |
Albion Rovers FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Quarries Park |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
FC Clifton Hill |
Mill Park SC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Quarries Park |
(Women's State League 1 North-West) |
FC Clifton Hill |
Mill Park SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Princes Park Oval #6 |
(Men's State League 4 North) |
Melbourne University Soccer Club |
West Preston FC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Johnson Reserve |
(Women's State League 2 North-West) |
Maribyrnong Swifts FC |
St Albans Saints SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Power Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Endeavour Hills Fire SC Reserve |
Bunyip District SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Power Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Endeavour Hills Fire SC |
Bunyip District SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Lawson Poole Reserve - Right Pitch |
(Metropolitan League 5 South-East) |
Lynbrook Falcons Sports Club |
Endeavour Hills Fire SC Metro |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
18:30 |
Coomoora Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 South) |
Keysborough SC |
Chelsea FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
11:45 |
Lord Reserve - Pitch H1 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Glen Eira FC (U13 Girls CPL) |
Sandringham SC Galaxy |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Knox City FC Reserves |
Monash University SC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Knox City FC WSL1 |
Monash University SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Park Ridge Reserve |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Rowville Eagles SC |
Sandringham SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
11:00 |
Tooronga Sports Fields - Pitch 1 (S) |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Old St Kevin's SC Blue |
Glen Waverley SC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
19:30 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Men's Metropolitan Masters West) |
Williamstown SC |
Sunbury United |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
12:30 |
Aurora Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Epping City SC |
Williamstown SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
14:00 |
Cross Keys Reserve Pitch 3 |
(Metropolitan League 3 North-West) |
Essendon Royals SC |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
16:00 |
Cross Keys Reserve Pitch 2 |
(Metropolitan League 8 North-West) |
Essendon Royals SC |
Melbourne University SC Rangers |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
South Springvale FC |
Brandon Park SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
South Springvale FC |
Brandon Park SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
18:30 |
Jack Thomas Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Berwick City SC Reserves |
North Caulfield Senior FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
20:30 |
Jack Thomas Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East) |
Berwick City SC |
North Caulfield Senior FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 South) |
Chelsea FC |
Bunyip District SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
11:30 |
Mitchell Oval |
(Girls' Metropolitan 16A) |
Monash City Villarreal FC |
Williamstown SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Delahey Reserve |
(Men's State League 5 West) |
ETA Buffalo Club of Victoria |
Deakin University SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West) |
Bendigo City Football Club |
Ballarat SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Duane Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Altona North SC |
Bundoora United FC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens) |
Spring Hills FC |
South Yarra SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 2 North-West) |
Greenvale United SC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Parkfield Reserve |
(Men's State League 3 South-East) |
Noble Park United FC |
Dandenong South SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Saltwater Reserve Seasons 5 - Pitch 1 |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Point Cook Metro Jets |
Balmoral FC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
17:00 |
Dunstan Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 2 South-East) |
Brunswick City SC |
Maccabi FC Caulfield |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
Lara Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Lara United FC |
Wyndham FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Geelong Rangers SC |
Hume United FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Geelong Rangers SC |
Hume United FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
North Seaford Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 8 South-East) |
Seaford United SC |
Endeavour United SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Women's State League 5 East) |
Croydon City Soccer Club |
Lyndale United FC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Barton United FC |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Albert Park Field 16 |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Middle Park FC |
White Star Dandenong SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
11:00 |
Bob Skilton Oval - Field 17 |
(Women's State League 3 East) |
Albert Park SC |
FC Melbourne SRBIJA |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Bob Skilton Oval - Field 17 |
(Metropolitan League 6 North-West) |
Albert Park SC |
RMIT FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
10:30 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(All Abilities League - Social) |
Northern Falcons FC |
Glen Eira FC (Rangers) |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
11:30 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(All Abilities League - Social) |
Watsonia DOCS |
Doreen DOCS |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
12:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Eltham Redbacks FC |
Boroondara Eagles FC (MB) |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:45 |
Eltham North St Helena Secondary College (S) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Eltham Redbacks FC |
Boroondara Eagles FC (TL) |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
19:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 1 |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Caroline Springs George Cross FC |
La Trobe University SC - M3 |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Westside Strikers FC |
Moonee Ponds United SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Westside Strikers FC |
Moonee Ponds United SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Findon Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Uni Hill Eagles FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Arena Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Roxburgh Park United SC |
FC Tullamarine |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Arena Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Roxburgh Park United SC |
FC Tullamarine |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
15:00 |
Broadford Secondary College - Pitch 1 |
(Metropolitan League 9 North-West) |
Mitchell Rangers SC |
Western Eagles SC Thirds |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Skye United FC |
Knox City FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
La Trobe University Lower Playing Fields Academy Pitch |
(Men's State League 5 North Reserves) |
La Trobe University SC |
Heidelberg Stars SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
La Trobe University Lower Playing Fields Academy Pitch |
(Men's State League 5 North) |
La Trobe University SC |
Heidelberg Stars SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
11:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Knox City FC Metro Men |
Swinburne FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
HV Jones Reserve - North Pitch |
(Women's State League 4 South) |
Boronia SC Womens |
Somerville Eagles Soccer Club |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(Metropolitan League 7 South-East) |
Manningham United FC - Metro Men 7 |
Pakenham United FC METRO |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
10:00 |
Monterey Reserve |
(All Abilities League - Senior Metro) |
Collingwood City FC |
Frankston Pines SC 1 |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
11:30 |
Monterey Reserve |
(All Abilities League - Senior Metro) |
All Abilities Soccer Academy |
Frankston Pines SC 2 |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Centenary Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Peninsula Strikers Senior FC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Centenary Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East) |
Peninsula Strikers Senior FC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Women's State League 5 East) |
Bentleigh United Cobras FC |
Maccabi FC Caulfield |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
20:30 |
Jack Thomas Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East) |
Berwick City SC |
North Caulfield Senior FC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
20:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens) |
Eltham Redbacks FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
18:00 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West) |
Geelong SC |
Upfield SC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
17:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Eltham Redbacks FC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:30 |
Davies Reserve |
(Girls' South-East 17/18C) |
Chisholm United FC Harry |
East Bentleigh SC U18 Strikers |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
10:00 |
Alma Park East |
(Metropolitan League 9 South-East) |
St Kilda Soccer Club Youth |
Old St Kevin's SC Green |
Appt |
Referee |
26/06/24 (Wed) |
19:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 3 |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Aspendale SC |
Knox City FC Metro Men |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
10:30 |
Epsom Huntly Recreation Reserve - Pitch 4 |
(Boys' Sunday West 13B Blue) |
Bendigo City Football Club |
Albion Rovers FC U13 White |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
12:15 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Keilor Park SC |
Avondale FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:30 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Keilor Park SC |
Avondale FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Keilor Park SC |
Avondale FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
18:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Truganina Soccer Club Inc |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
17:00 |
MacPherson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Melton Phoenix FC |
Barwon SC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Caroline Springs George Cross FC |
Ballarat City FC |
Appt |
Assistant |
14/06/24 (Fri) |
19:00 |
MacPherson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Melton Phoenix FC |
Moonee Ponds United SC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Caroline Springs George Cross FC |
Ballarat City FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Quarries Park |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Yarra Jets FC |
Albert Park SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Quarries Park |
(Men's State League 4 East) |
Yarra Jets FC |
Albert Park SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 4 North) |
Moonee Valley Knights FC |
Moreland United SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Findon Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 2 North-West) |
Uni Hill Eagles FC |
St Albans Gospic Bears |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Greenvale United SC |
Darebin United SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Men's State League 4 East) |
Croydon City SC |
Boronia SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
16:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Truganina Soccer Club Inc |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
18:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Truganina Soccer Club Inc |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |