Name |
Type |
Date |
Time |
Venue |
Competition Name |
Home Team |
Away Team |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Keilor Park SC |
Casey Comets FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Dallas Brooks Park - Pitch 4 |
(Women's State League 5 South) |
Mornington SC |
Old Peninsula Soccer Club |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
Fairfield Park - Junior |
(Girls' North 12C Red) |
Yarra Jets FC Red |
Eltham Redbacks FC - Rafael |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:30 |
Fairfield Park - Senior |
(Girls' North 16C) |
Yarra Jets FC Red |
Darebin Falcons WSC Red |
Appt |
Referee Mentor |
25/05/24 (Sat) |
11:20 |
Dendy Park - Z |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
Brighton SC Tornadoes |
Aspendale SC Marvels |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Scovell Reserve |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Maidstone United SC |
Ocean Grove SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
East Bentleigh SC |
Templestowe Wolves FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Esther Park Reserve - Pitch 1 (Grass) |
(Men's State League 2 South-East) |
Mooroolbark SC |
Doncaster Rovers SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:00 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 4 (S) 1/2 |
(Boys' Sunday East 12D Blue) |
Mooroolbark SC - Boys U12s - Rahman |
Wonga Wizards FC - Under 12 Dragons |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
11:20 |
Dendy Park - Z |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
Brighton SC Tornadoes |
Aspendale SC Marvels |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:30 |
Elwood Park (Head St Oval) |
(Boys' Sunday South 13B Red) |
Elwood City U13B Green |
Glen Eira FC (Gladiators) |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
10:30 |
Robert Barrett Reserve |
(All Abilities League - Junior) |
Northcote City FC |
Barnstoneworth United Junior FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:15 |
Eltham North St Helena Secondary College (S) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Eltham Redbacks FC |
Boroondara Eagles FC (AA) |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Men's State League 2 North-West) |
Hoppers Crossing SC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Wallace Reserve - Pitch 3 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Moreland Eagles FC |
Keon Park SC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
JT Gray Reserve - Pitch 7 (U11/U12) |
(INACTIVE Girls' West 13B) |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
St Albans Saints SC 2024 |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Men's State League 4 West) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
18:30 |
Wonga Park Reserve - Junior 2 |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Wonga Wizards FC - Metro 6 |
Old Scotch SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Frog Hollow Reserve |
(Men's State League 4 East) |
Riversdale SC |
Ringwood City FC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Spring Hills FC |
South Yarra SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:30 |
MacPherson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Melton Phoenix FC |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Keilor Park SC |
Casey Comets FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Men's State League 2 South-East) |
Hampton East Brighton FC |
Greater Dandenong FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Doreen United Soccer Club |
West Point Soccer Club |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
16:00 |
Beaumaris Secondary College |
(Women's State League 3 South) |
Beaumaris SC |
Seaford United SC |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Ballarat City FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) |
(Men's State League 4 East) |
Kings Domain FC |
Knox United SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Quarries Park |
(Men's State League 4 East) |
Yarra Jets FC |
Manningham Juventus FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Princes Park Oval #2 |
(Women's State League 3 West) |
Melbourne University SC Masters Mindset |
Essendon Royals SC |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Ballarat City FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Assistant |
24/05/24 (Fri) |
20:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Eltham Redbacks FC |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Civic Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 4 South) |
Mount Martha Soccer Club Mariners |
Boronia SC Womens |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:30 |
Olympic Park Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Rosebud SC |
Mount Martha Soccer Club |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 2 |
(Boys' South 18A) |
South Springvale FC |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Chisholm United FC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Barton United FC |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Men's State League 2 North-West) |
Hoppers Crossing SC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Women's State League 4 West) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Keilor Park SC - Women State Team |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
11:00 |
Howard Dawson Reserve |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Swinburne FC |
Yarra Jets FC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Men's State League 4 West) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:15 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 5 (S) |
(Boys' West 18A) |
Keilor Park SC U18 Boys Eagles |
Altona City SC PB |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) |
(Men's State League 4 East) |
Kings Domain FC |
Boronia SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Alex Nelson Reserve |
(Men's State League 5 South) |
FC Noble Hurricanes |
Mount Eliza SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:15 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 13A) |
Dandenong City SC Mars |
Beaumaris SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Ballarat City FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
McIvor Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 1) |
Yarraville FC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
17:30 |
McIvor Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 4 West) |
Yarraville FC |
Kensington City Soccer Club |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Men's State League 4 West) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
11:00 |
Ron Barassi Snr Reserve 1 |
(Metropolitan League 6 North-West) |
Docklands Athletic FC |
Melbourne University Soccer Club Bohemians |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Women's State League 3 South) |
Sandringham SC Storm |
Mornington SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:15 |
Park Avenue Reserve (S) - (NPL) |
(Men's Metropolitan Masters North) |
Manningham Juventus Football Club |
La Trobe University SC Old Boys |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Mount Waverley City SC |
East Kew FC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Men's State League 2 South-East) |
Hampton East Brighton FC |
Skye United FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
Dendy Park - W |
(Girls' South-East 12A) |
Brighton SC Electras |
Box Hill United Pythagoras FC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Williamstown SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:30 |
Spring St Oval - SSF5 (U10/11) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Sandringham SC Galaxy |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
11:00 |
Galvin Park - Pitch 3 |
(Girls' North-West 16C) |
Werribee City FC |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
19:30 |
Princes Park Oval #1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Melbourne University Soccer Club |
Manningham United FC - SL2 |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
12:45 |
Baxter Park (Warragul) |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Gippsland United FC |
Mornington SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
11:00 |
Central Park - Pitch 1 |
(Boys' Saturday East 12A) |
East Malvern Junior Soccer Club |
Boroondara Eagles FC (SM) |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
Albert Park Field 4/5 (S) |
(Girls' South-East 14C) |
South Melbourne Womens FC |
Mount Eliza Soccer Club Girls U14 Red |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
JJ Holland Park (S) |
(Boys' North 14C Red) |
Kensington Junior SC |
Moonee Ponds United SC U14C |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 |
(Girls' South-East 14D) |
Aspendale SC |
Wonga Wizards FC - Under 14 Girls |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 |
(Girls' South 15C) |
Aspendale SC |
Hampton East Brighton FC Red Howlers |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
11:20 |
Jack Thomas Reserve - Mini 3 (U11) |
(Boys' Saturday South 12C Blue) |
Berwick City SC U12 EAGLES |
Skye United FC 12 Stars |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Hampton East Brighton FC |
Greater Dandenong FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Men's State League 2 South-East) |
Hampton East Brighton FC |
Greater Dandenong FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Yallambie Park Reserve |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Banyule City SC |
Mazenod Football Club |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
Lara Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Lara United FC |
Wyndham FC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Frog Hollow Reserve |
(Men's State League 4 East) |
Riversdale SC |
Ringwood City FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Howard Dawson Reserve |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Old St Kevins SC |
Old Trinity Grammarians SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Bundoora United FC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) |
(Men's State League 4 East) |
Kings Domain FC |
Knox United SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Alex Nelson Reserve |
(Men's State League 5 South) |
FC Noble Hurricanes |
Mount Eliza SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Monash University SC |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:30 |
Beaumaris Secondary College |
(Boys' South-East 16A) |
Beaumaris SC |
Berwick City SC U16 LIONS |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Keilor Park SC |
Casey Comets FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 |
(Women's State League 3 East) |
FC Melbourne SRBIJA |
Templestowe Wolves Football Club |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
14:00 |
Robert Menzies Reserve |
(Metropolitan League 1) |
Old Melburnians SC |
Newmarket Phoenix FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Men's State League 2 North-West) |
Hoppers Crossing SC |
Mill Park SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Endeavour United SC |
Monash University SC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
Monterey Reserve |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Frankston Pines SC |
Heatherton United SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Baxter Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Baxter SC |
Hampton Park United Sparrows FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Balmoral Park Main Oval |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Balmoral FC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:30 |
Alcock Road Reserve |
(Boys' North-West 15D) |
Truganina Lions SC |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:30 |
MacPherson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Melton Phoenix FC |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
Dendy Park - Blue |
(Girls' South 15C) |
Brighton SC Apollos |
East Bentleigh SC U15 Strikers |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
18:15 |
Strathnaver Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
FC Strathmore |
Western Suburbs SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
Freeway Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 8 South-East) |
Brandon Park SC |
Seaford United SC |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
20:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Eltham Redbacks FC |
South Springvale FC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Quarries Park |
(Men's State League 4 East) |
Yarra Jets FC |
Manningham Juventus FC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
19:30 |
Princes Park Oval #1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Melbourne University Soccer Club |
Manningham United FC - SL2 |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
10:00 |
Veneto Club - Pitch 2 |
(Boys' Sunday East 12A) |
FC Bulleen Lions |
NCFC Boys' Sunday East 12A |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
Lara Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Lara United FC |
Wyndham FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
11:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 2 |
(Metropolitan League 4 South-East) |
Monash University SC - Stallions |
Baxter SC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
18:30 |
Coomoora Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 South) |
Keysborough SC |
Chelsea FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Fawkner Park North Pavilion - Pitch 1 (Soccer 8) |
(Men's State League 4 East) |
Kings Domain FC |
Boronia SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:30 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Boys' South 14B Red) |
Elwood City U14B Blue |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
Dixon Field Reserve - Pitch A |
(Girls' North-West 15B) |
Gisborne Soccer Club |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Barton United FC |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Dunstan Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Girls' North-West 15C) |
Brunswick City SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
23/05/24 (Thu) |
19:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 4 West) |
Keilor Park SC - Women State Team |
Maribyrnong Swifts FC |
Appt |
Assistant |
17/05/24 (Fri) |
19:30 |
Princes Park Oval #1 |
(Women's State League 2 South-East) |
Melbourne University Soccer Club |
Manningham United FC - SL2 |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
11:30 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(All Abilities League - Senior Metro) |
Regional Rebellions |
Northern Falcons FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Darebin United SC |
Fawkner SC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Glen Waverley North Reserve |
(Men's State League 5 East) |
Glen Waverley SC |
East Kew FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Esther Park Reserve - Pitch 1 (Grass) |
(Men's State League 2 South-East) |
Mooroolbark SC |
Doncaster Rovers SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 West) |
Williamstown SC |
PEGS SC |
Appt |
Assistant |
24/05/24 (Fri) |
20:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Eltham Redbacks FC |
South Springvale FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:15 |
Mayer Park - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 13C Green) |
Darebin United SC |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
14:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Springvale City SC |
Baxter SC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Williamstown SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Williamstown SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 3 |
(Girls' South-East 12B) |
Dandenong City SC |
Sandringham SC Pythons |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:30 |
MacPherson Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Melton Phoenix FC |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
Johnson Reserve |
(Girls' West 14C) |
Maribyrnong Swifts FC |
Balmoral FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:15 |
Johnson Reserve |
(Girls' North-West 16C) |
Maribyrnong Swifts FC |
Werribee City FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:15 |
Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 2 |
(Boys' Sunday East 13D Blue) |
Collingwood City FC |
Old Ivanhoe Soccer Club - 13s |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Reddish Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13A) |
Pascoe Vale FC Andrew |
Brunswick Juventus FC Paul |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Men's State League 2 South-East) |
Hampton East Brighton FC |
Greater Dandenong FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Endeavour United SC |
Monash University SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Howard Dawson Reserve |
(Men's State League 5 East) |
Old St Kevins SC |
East Bentleigh SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
12:30 |
Cross Keys Reserve Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Essendon Royals SC |
Preston Lions FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Esther Park Reserve - Pitch 1 (Grass) |
(Men's State League 2 South-East) |
Mooroolbark SC |
Doncaster Rovers SC |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
19:30 |
Arndell Park Reserve - Pitch 3 (S) |
(Women's State League 3 West) |
Truganina Soccer Club Inc |
Melbourne University SC Masters Mindset |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Sydenham Park SC |
Whittlesea United SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Men's State League 2 South-East) |
Hampton East Brighton FC |
Skye United FC |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
19:30 |
La Trobe University Synthetic Soccer Pitch (S) |
(Men's Metropolitan Masters North) |
La Trobe University SC Old Boys |
Bundoora United FC |
Appt |
Assistant |
18/05/24 (Sat) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Endeavour United SC |
Monash University SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Princes Park Oval #3 |
(Women's State League 4 North) |
Melbourne University Soccer Club |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
16:00 |
Beaumaris Secondary College |
(Women's State League 3 South) |
Beaumaris SC |
Seaford United SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
16:00 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Boys' South-East 21A) |
Croydon City Soccer Club |
Boroondara Eagles FC (NS) |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
18:00 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Metropolitan League 5 South-East) |
Croydon City Soccer Club |
East Bentleigh SC Metro 5 |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Robert Barrett Reserve |
(Metropolitan League 9 North-West) |
Footscray Rangers FC 3 |
West Preston SC - One Nil FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Edwards Reserve |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Melbourne City FC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:00 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 16A) |
Preston Lions FC |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
20:30 |
Thomas P Carroll Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Cleeland United SC Senior Team |
Rosebud SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:30 |
Davies Reserve |
(Boys' East 15C) |
Oakleigh Cannons FC Peter K |
Alphington FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
08:45 |
Johnson Reserve |
(Girls' West 12C) |
Maribyrnong Swifts FC Silver |
Yarraville FC - Blue |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Princes Park Oval #6 |
(Men's State League 5 North) |
FC Birrarung |
Mitchell Rangers SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:30 |
Lord Reserve - Pitch H4 |
(Boys' Sunday South 13D) |
Glen Eira FC (Missiles) |
Aspendale SC Panthers |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
13:00 |
Power Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Endeavour Hills Fire SC Reserve |
Bunyip District SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:00 |
KM Reedy Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 South) |
Hampton Park United Sparrows FC |
Chelsea FC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
18:30 |
Coomoora Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 South) |
Keysborough SC |
Chelsea FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:15 |
Macleay Park 1 North |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Boroondara Eagles FC (TL) |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:45 |
Macleay Park 1 North |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Boroondara Eagles FC (AA) |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
18/05/24 (Sat) |
12:30 |
Aurora Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Epping City SC |
Williamstown SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
14:00 |
Cross Keys Reserve Pitch 3 |
(Metropolitan League 3 North-West) |
Essendon Royals SC |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 South) |
Chelsea FC |
Bunyip District SC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Saltwater Reserve Seasons 5 - Pitch 1 |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Point Cook Metro Jets |
Balmoral FC |
Appt |
Referee |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
Lara Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Lara United FC |
Wyndham FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
Langama Park - Pitch 2 |
(Girls' North-West 15D) |
Sunbury United FC |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Assistant |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 1 South-East) |
Barton United FC |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Glen Waverley North Reserve |
(Men's State League 5 East) |
Glen Waverley SC |
East Kew FC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Dendy Park - Pitch 5 (Upper Green) |
(Men's State League 2 South-East) |
Hampton East Brighton FC |
Skye United FC |
Appt |
Referee |
19/05/24 (Sun) |
13:00 |
Findon Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 2 North-West) |
Uni Hill Eagles FC |
St Albans Gospic Bears |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Wyndham Vale North Reserve |
(Men's State League 5 West) |
Wyndham FC |
ETA Buffalo Club of Victoria |