Name |
Type |
Date |
Time |
Venue |
Competition Name |
Home Team |
Away Team |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Keilor Park SC |
Casey Comets FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
Kurunjang Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' Sunday West 13D) |
Satellite City United SC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:30 |
Fairfield Park - Senior |
(Girls' North 16C) |
Yarra Jets FC Red |
Darebin Falcons WSC Red |
Appt |
Referee Mentor |
25/05/24 (Sat) |
11:20 |
Dendy Park - Z |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
Brighton SC Tornadoes |
Aspendale SC Marvels |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:00 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Boys' Sunday West 13E) |
Westgate FC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
Harvest Home Road Reserve - Pitch 2 (West) |
(Boys' Sunday North 12B Blue) |
Whittlesea Ranges FC - Mark |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
11:30 |
Macleay Park 1 North |
(Boys' Saturday East 12A) |
Boroondara Eagles FC (SM) |
Collingwood City FC |
Appt |
Assistant |
31/05/24 (Fri) |
20:30 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South) |
Springvale City SC |
Mentone Soccer Club |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:15 |
Civic Reserve - Pitch 4 |
(Girls' South 13D) |
Mount Martha Soccer Club U13 Raiders |
Mount Eliza Soccer Club Girls U13 White |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Casey Comets FC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
11:20 |
Dendy Park - Z |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
Brighton SC Tornadoes |
Aspendale SC Marvels |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:15 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 2 (S) |
(Girls' East 16C) |
Monbulk Rangers SC Sapphires |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:00 |
Myers Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 14B) |
Geelong Rangers SC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:15 |
Myers Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 15A) |
Geelong Rangers SC |
Preston Lions FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Boys' South-East 17B) |
Monbulk Rangers SC Spartans |
South Springvale FC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Men's State League 2 North-West) |
Hoppers Crossing SC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Fairfield Park - Senior |
(Women's State League 2 South-East) |
Yarra Jets FC |
Manningham United FC - SL2 |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Keilor Park SC |
Casey Comets FC |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Ballarat City FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Assistant |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Fairfield Park - Senior |
(Women's State League 2 South-East) |
Yarra Jets FC |
Manningham United FC - SL2 |
Appt |
Assistant |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Ballarat City FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Civic Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 4 South) |
Mount Martha Soccer Club Mariners |
Boronia SC Womens |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:15 |
Lawton Park Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 14B Blue) |
Langwarrin SC 13A |
Mount Martha Soccer Club U14 Mariners |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Men's State League 2 North-West) |
Hoppers Crossing SC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee Mentor |
02/06/24 (Sun) |
10:00 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Boys' Sunday West 13E) |
Westgate FC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:15 |
Reddish Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 13C) |
Pascoe Vale FC |
Green Gully SC U13A Girls |
Appt |
Assistant |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Fairfield Park - Senior |
(Women's State League 2 South-East) |
Yarra Jets FC |
Manningham United FC - SL2 |
Appt |
Assistant |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Casey Comets FC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Ballarat City FC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 8 North-West) |
Doreen United Soccer Club |
RMIT FC |
Appt |
Assistant |
31/05/24 (Fri) |
20:15 |
Green Gully Reserve 4 |
(Men's State League 4 West) |
Keilor Wolves SC |
Westside Strikers FC |
Appt |
Referee |
31/05/24 (Fri) |
20:30 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South) |
Springvale City SC |
Mentone Soccer Club |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:30 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 18C) |
Doreen United Soccer Club |
Glenroy Lions FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:15 |
Bailey Reserve - SSF2 |
(Girls' South-East 13B) |
East Bentleigh SC U13 Strikers |
Glen Eira FC (Kerrs) |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Williamstown SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:30 |
Spring St Oval - SSF5a (U10/11) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Sandringham SC Galaxy |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
11:00 |
Central Park - Pitch 1 |
(Boys' Saturday East 12A) |
East Malvern Junior Soccer Club |
Boroondara Eagles FC (SM) |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
Markham Reserve |
(Boys' East 14D) |
Ashburton USC |
Knox City FC U14 Silver |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 |
(Girls' South 15C) |
Aspendale SC |
Hampton East Brighton FC Red Howlers |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 |
(Boys' Sunday South 12C Red) |
Aspendale SC Raptors |
South Springvale FC_101433 |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 |
(Boys' Sunday South 13D) |
Aspendale SC Panthers |
Sandringham SC Jaguars |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
11:30 |
Comets Stadium - Mini 3 (U12) |
(Boys' Saturday South 12B Red) |
Casey Comets Anacondas |
Mount Eliza Soccer Club Boys U12 Red |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
11:30 |
Beaumaris Secondary College |
(Boys' South-East 16A) |
Beaumaris SC |
Berwick City SC U16 LIONS |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:30 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Girls' South-East 13D) |
Sandringham SC Phoenix |
Endeavour United SC Under 13Girls |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Keilor Park SC |
Casey Comets FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Men's State League 2 North-West) |
Hoppers Crossing SC |
Mill Park SC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
13:00 |
Baxter Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Baxter SC |
Hampton Park United Sparrows FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
12:30 |
Alcock Road Reserve |
(Boys' North-West 15D) |
Truganina Lions SC |
Doreen United Soccer Club |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Ralph Reserve |
(Men's State League 1 North-West) |
Western Suburbs SC |
Corio SC |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Endeavour United SC |
Keysborough SC |
Appt |
Assistant |
31/05/24 (Fri) |
20:15 |
Green Gully Reserve 4 |
(Men's State League 4 West) |
Keilor Wolves SC |
Westside Strikers FC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Ralph Reserve |
(Men's State League 1 North-West) |
Western Suburbs SC |
Corio SC |
Appt |
Assistant |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Casey Comets FC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
23/05/24 (Thu) |
19:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 4 West) |
Keilor Park SC - Women State Team |
Maribyrnong Swifts FC |
Appt |
Assistant |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Williamstown SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Williamstown SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
10:00 |
Johnson Reserve |
(Girls' West 14C) |
Maribyrnong Swifts FC |
Balmoral FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13B Red) |
Hume City FC |
Brunswick City SC |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Ralph Reserve |
(Men's State League 1 North-West) |
Western Suburbs SC |
Corio SC |
Appt |
Referee |
31/05/24 (Fri) |
20:15 |
Green Gully Reserve 4 |
(Men's State League 4 West) |
Keilor Wolves SC |
Westside Strikers FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:15 |
Dunstan Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 15C) |
Brunswick City SC U15 Girls |
Northcote City FC |
Appt |
Referee |
31/05/24 (Fri) |
18:30 |
Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Western Eagles SC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Referee |
24/05/24 (Fri) |
19:30 |
La Trobe University Synthetic Soccer Pitch (S) |
(Men's Metropolitan Masters North) |
La Trobe University SC Old Boys |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
11:30 |
Truemans Road Recreation Reserve - Junior |
(Boys' Saturday South 12D) |
Rosebud HEART SC U12 Red |
East Bentleigh SC U12 Lightning |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Endeavour United SC |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
McKechnie Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Westvale Olympic FC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Assistant |
31/05/24 (Fri) |
20:30 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South) |
Springvale City SC |
Mentone Soccer Club |
Appt |
Referee |
26/05/24 (Sun) |
13:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 |
(Girls' South 15C) |
Aspendale SC |
Hampton East Brighton FC Red Howlers |