Name |
Type |
Date |
Time |
Venue |
Competition Name |
Home Team |
Away Team |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
Altona Green Park - Pitch 1 |
(Boys' Sunday West 12B Blue) |
Altona City SC - JS |
Moonee Valley Knights FC_101654 |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:15 |
Altona Green Park - Pitch 1 |
(Girls' West 12B) |
Altona City SC -KK |
Maribyrnong Swifts FC Purple |
Appt |
Assistant |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Craigieburn City FC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
Kurunjang Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' Sunday West 13D) |
Satellite City United SC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:00 |
Strathnaver Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 14B Red) |
FC Strathmore |
Keilor Park SC U14 Boys Hawks |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
Sumner Park |
(Women's State League 1 North-West Reserves) |
Brunswick Zebras FC |
North Geelong Warriors FC Women's Reserves |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Trinity Sports Ground |
(Men's State League 5 East) |
Old Trinity Grammarians SC |
Noble Park SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
14:00 |
Anderson Park |
(Boys' South-East 17B) |
DRSC U17B - BC |
Pakenham United FC U17s |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
10:45 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 |
(Boys' Saturday East 12B) |
Collingwood City FC |
FC Bulleen Lions |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
11:00 |
Bailey Reserve - SSF1 |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
East Bentleigh SC U12 Sharks |
Brighton SC Cyclones |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Albert Park Field 16 |
(Men's State League 3 South-East) |
Middle Park FC |
Rowville Eagles SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 1 |
(Boys' South 15C Blue) |
Aspendale SC |
Beaumaris SC |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Men's State League 4 West) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Moonee Ponds United SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
De Chene Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 14B Blue) |
Brunswick Juventus FC Mick |
BZ Boys' North 14B Blue |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:00 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Boys' Sunday West 13E) |
Westgate FC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
09:00 |
Harvest Home Road Reserve - Pitch 2 (West) |
(Boys' Sunday North 12B Red) |
Whittlesea Ranges FC - Matt |
Uni Hill Eagles FC - Red |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:15 |
Harvest Home Road Reserve - Pitch 2 (West) |
(Boys' Sunday North 12A Blue) |
Whittlesea Ranges FC - Joe V |
Pascoe Vale FC - Navy |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
10:15 |
Macleay Park 1 North |
(Boys' Saturday East 12B) |
Boroondara Eagles FC (NLS) |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
11:30 |
Macleay Park 1 North |
(Boys' Saturday East 12A) |
Boroondara Eagles FC (SM) |
Collingwood City FC |
Appt |
Assistant |
31/05/24 (Fri) |
20:30 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South) |
Springvale City SC |
Mentone Soccer Club |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
11:15 |
George Andrews Reserve - Junior/Miniroos |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
Dandenong South SC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:15 |
Cross Keys Reserve Pitch 3 |
(Girls' North-West 15B) |
Essendon Royals SC RED |
Heidelberg United FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:45 |
Balcombe Park |
(Boys' Sunday South 13D) |
Beaumaris SC |
Mount Eliza Soccer Club Boys U13 Green |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Balcombe Park |
(Boys' Sunday South 13A) |
Beaumaris SC |
Bentleigh Greens SC |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Chelsea FC |
Sandown Lions FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
Gardiners Park Reserve (S) |
(Boys' East 14A) |
Malvern City FC 14A |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Gardiners Park Reserve (S) |
(Boys' North 18C) |
Malvern City FC 18C |
Whittlesea Ranges FC - Emre |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
17:00 |
Sweeney Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Metropolitan 21B) |
Casey Panthers SC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Casey Comets FC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
13:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Boys' South 18A) |
South Springvale FC |
Berwick City SC U18 LIONS |
Appt |
Assistant |
30/05/24 (Thu) |
20:00 |
Dunstan Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 2 South-East) |
Brunswick City SC |
Endeavour United SC |
Appt |
Assistant |
31/05/24 (Fri) |
20:30 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
West Preston FC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:45 |
Cross Keys Reserve Pitch 3 |
(Boys' North 15B) |
Essendon Royals SC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:15 |
Cross Keys Reserve Pitch 3 |
(Boys' West 16A) |
Essendon Royals SC |
Geelong Rangers SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:15 |
Bailey Reserve - SSF1 |
(Girls' East 13C) |
East Bentleigh SC U13 Lightning |
Ringwood City FC (DC) |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
14:30 |
Veneto Club - Pitch 2 |
(Boys' North 14A) |
FC Bulleen Lions |
Preston Lions FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
17:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Girls' South-East 17/18C) |
Ringwood City FC U18 Girls |
Glen Eira FC (Devannas) |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
09:15 |
Capital Reserve |
(Boys' Sunday South-East 13A) |
Glen Waverley SC -U13 Daredevils |
Elwood City U13B Blue |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:30 |
Capital Reserve |
(Boys' Sunday East 12B Red) |
Glen Waverley SC - U12 Strikers |
Manningham United FC - U12 EK Green |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
Knox Italian Community Club |
(Boys' Sunday East 13C Blue) |
Knox United SC Blue Sam |
Riversdale SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:00 |
Reema Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 13C Red) |
Endeavour United SC Under 13C |
Lynbrook Falcons Sports Club |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:15 |
Reema Reserve - Pitch 2 |
(Girls' South 15D) |
Endeavour United SC Under 15Girls |
Mount Eliza Soccer Club Girls U15 Red |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
10:30 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(All Abilities League - Social) |
Watsonia DOCS |
Northern Falcons FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:15 |
Elcho Park - Pitch 3 |
(Boys' Sunday West 13B Red) |
NGWSC 13B Red Boys' West |
Tarneit United SC |
Appt |
Referee |
03/07/24 (Wed) |
19:30 |
Ron Barassi Snr Reserve 1 |
(Women's State League 4 North) |
Docklands Athletic FC |
Lalor United Senior FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
Princes Park Oval #1 |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Melbourne University Soccer Club |
Spring Hills FC |
Appt |
Assistant |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Princes Park Oval #1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Melbourne University Soccer Club |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee Mentor |
02/06/24 (Sun) |
17:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Girls' South-East 17/18C) |
Ringwood City FC U18 Girls |
Glen Eira FC (Devannas) |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Craigieburn City FC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
10:10 |
Dendy Park - X |
(Boys' Saturday South 12B Blue) |
Brighton SC Thunder |
Glen Eira FC (Dragons) |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
Eltham North Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday East 13A) |
Eltham Redbacks FC |
Manningham United FC - U13A Blue |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:00 |
Myers Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 14B) |
Geelong Rangers SC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:15 |
Myers Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 15A) |
Geelong Rangers SC |
Preston Lions FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
14:45 |
Myers Reserve - Pitch 3 |
(Boys' West 17B) |
Geelong Rangers SC |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:15 |
Lawson Poole Reserve - Junior 3 |
(Girls' South-East 14C) |
Lynbrook Falcons Sports Club |
Hampton East Brighton FC Red Midnight Strikers |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:15 |
KM Reedy Reserve - Junior |
(Girls' South 12C Red) |
Hampton Park United Sparrows FC Blue |
Hampton Park United Sparrows FC Red |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Women's State League 1 South-East) |
Monbulk Rangers SC |
Gippsland United Football Club |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Broadford Secondary College - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Mitchell Rangers SC |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
08:30 |
Dorothy Laver West Reserve - Pitch 2 |
(Girls' South-East 12A) |
Alamein Football Club |
Langwarrin SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:30 |
Caulfield Park - Pitch 6 |
(Girls' East 12C) |
Maccabi FC Caulfield U12 Carpenter |
Ringwood City FC (AD) |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
Caulfield Park - Pitch 5 |
(Girls' East 16C) |
Maccabi FC Caulfield U16 Kerr |
Chisholm United FC Steve K |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
09:30 |
AB Shaw Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 15A) |
Altona City SC - SS |
Albion Rovers FC U15 |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 4 (S) 1/2 |
(Girls' Metropolitan 14B) |
Mooroolbark SC - Girls U14s - Michael Orlando |
Altona City SC AC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:30 |
Dixon Field Reserve - Pitch F (U10-U13) |
(Girls' North-West 13D) |
Gisborne Soccer Club |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Assistant |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Women's State League 1 South-East) |
Monbulk Rangers SC |
Gippsland United Football Club |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:15 |
AW Bond Reserve |
(Boys' Sunday West 13C Red) |
Newport Storm FC U13s - Zidane |
Albion Rovers FC U13 Red |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Doreen United SC |
Heidelberg Stars SC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Chelsea FC |
Sandown Lions FC |
Appt |
Assistant |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Craigieburn City FC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
30/05/24 (Thu) |
20:00 |
Dunstan Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 2 South-East) |
Brunswick City SC |
Endeavour United SC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Ron Barassi Snr Reserve 1 |
(Men's State League 4 North) |
Docklands Athletic Football Club |
Darebin United SC |
Appt |
Referee |
31/05/24 (Fri) |
18:30 |
Thomas P Carroll Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Cleeland United SC Reserve Team |
Mount Martha Soccer Club |
Appt |
Assistant |
31/05/24 (Fri) |
20:30 |
Thomas P Carroll Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Cleeland United SC Senior Team |
Mount Martha Soccer Club |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:15 |
Edithvale Common Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 13B Blue) |
Chelsea FC 13B Arsenal |
Brighton SC Phantoms |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Albert Park Field 16 |
(Men's State League 3 South-East) |
Middle Park FC |
Rowville Eagles SC |
Appt |
Assistant |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Women's State League 1 South-East) |
Monbulk Rangers SC |
Gippsland United Football Club |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
HR Uren Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Lalor United Senior FC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:00 |
Morshead Park |
(Boys' Sunday West 13B Blue) |
Ballarat City FC |
Keilor Park SC U13 Boys Hawks |
Appt |
Referee |
31/05/24 (Fri) |
19:30 |
Ron Barassi Snr Reserve 1 |
(Metropolitan League 9 North-West) |
Docklands Athletic FC |
West Preston SC - One Nil FC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
13:00 |
Bob Skilton Oval - Field 17 |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Albert Park SC |
Riversdale SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:30 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 14C) |
Williams Landing Soccer Club |
Hoppers Crossing SC - U14 C - Rebecca |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:45 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 15B) |
Williams Landing Soccer Club |
Spring Hills FC Costa |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Banyul Warri Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Surf Coast FC |
Melbourne City FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
Edithvale Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 5 South) |
Chelsea FC |
Seaford United SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
09:00 |
Fairfield Park - Senior |
(Boys' Sunday North 12C Blue) |
Yarra Jets FC Red |
Heidelberg Eagles SC |
Appt |
Assistant |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Caulfield Park - Pitch 4 |
(Women's State League 2 South-East) |
Maccabi FC Caulfield |
Endeavour United SC |
Appt |
Assistant |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Fairfield Park - Senior |
(Women's State League 2 South-East) |
Yarra Jets FC |
Manningham United FC - SL2 |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Men's State League 4 West) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Moonee Ponds United SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
08:30 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Boys' North 15B) |
Craigieburn City FC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Doreen United SC |
Heidelberg Stars SC |
Appt |
Referee Coach |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Keilor Park SC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 3 |
(Boys' North-West 18B) |
Albion Rovers FC |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Emil Madsen Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 5 South) |
Mount Eliza SC |
Aspendale SC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
10:15 |
Emil Madsen Reserve - MiniRoos Pitch 3 |
(Boys' Saturday South 12D) |
Mount Eliza Soccer Club Boys U12 Yellow |
Mount Eliza Soccer Club Boys U12 Blue |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:30 |
Olympic Park Recreation Reserve |
(Girls' South 16C) |
Rosebud SC - White |
Mount Eliza Soccer Club Girls U16 White |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
Civic Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 15D) |
Mount Martha Soccer Club U15 Captains |
Rosebud HEART SC U15 Red |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Civic Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South-East 18B) |
Mount Martha Soccer Club U18 Mariners |
Maccabi FC Caulfield U18 Colts |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
09:00 |
Beaumaris Secondary College |
(Boys' South 14A) |
Beaumaris SC |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:15 |
Terrara Park |
(Boys' South-East 18B) |
Whitehorse United SC (Finn) |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
29/05/24 (Wed) |
18:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Keilor Park SC |
Preston Lions FC |
Appt |
Referee |
03/06/24 (Mon) |
19:30 |
Club Italia Sporting Club - SSF (U11) |
(Boys' Sunday West 13A Red) |
Brimbank Stallions FC |
Brimbank Stallions FC Red |
Appt |
Referee |
05/06/24 (Wed) |
18:30 |
Scovell Reserve |
(Boys' West 14D) |
Maidstone United SC |
Sunshine Heights Junior SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Geelong Galaxy United FC |
Southern United Football Club |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
Knox Italian Community Club |
(Boys' Sunday East 12D Red) |
Knox United SC Green Marco |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
St Georges Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Sebastopol Vikings SC |
Williamstown SC |
Appt |
Referee |
31/05/24 (Fri) |
19:00 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Metropolitan League 3 North-West) |
Watsonia Heights FC Blue |
Watsonia Heights FC Royales |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
12:30 |
Park Avenue Reserve (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Manningham Juventus FC |
Knox United SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:15 |
Park Avenue Reserve (S) - (NPL) |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Manningham Juventus Football Club |
Balmoral FC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
13:00 |
McKechnie Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Westvale Olympic FC |
Hume United FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
09:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' West 17B) |
Spring Hills FC |
Point Cook FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Girls' North-West 16C) |
Spring Hills FC |
Maribyrnong Swifts FC |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Sydenham Park SC |
Upfield SC |
Appt |
Referee Mentor |
02/06/24 (Sun) |
10:00 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Boys' Sunday West 13E) |
Westgate FC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:45 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Keilor Park SC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Assistant |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) |
(Victorian Premier League Womens) |
Keilor Park SC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Saltwater Reserve Seasons 5 - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Point Cook FC |
Laverton FC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Albert Park Field 16 |
(Men's State League 3 South-East) |
Middle Park FC |
Rowville Eagles SC |
Appt |
Assistant |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Casey Comets FC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 3 North-West) |
Bundoora United FC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 2 |
(Boys' North-West 16C) |
Albion Rovers FC U16 |
Westvale Olympic FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
De Chene Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Metropolitan League 2 North-West) |
Brunswick Juventus FC |
St Albans Gospic Bears |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
15:00 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Women's State League 5 East) |
Mount Waverley City SC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
31/05/24 (Fri) |
20:30 |
Thomas P Carroll Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Cleeland United SC Senior Team |
Mount Martha Soccer Club |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:15 |
Tooronga Sports Fields - Pitch 2 (S) |
(Boys' East 14B) |
Ashburton United SC |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:30 |
Tooronga Sports Fields - Pitch 2 (S) |
(Boys' East 16C ) |
Ashburton United SC |
Ringwood City FC (MR) |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
09:00 |
Cross Keys Reserve Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Essendon Royals SC |
Avondale FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:15 |
Cross Keys Reserve Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Essendon Royals SC |
Avondale FC |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
17:30 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Ballarat City FC |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:15 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Keilor Park SC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:30 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Keilor Park SC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:30 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 |
(Women's State League 3 South) |
Dandenong City SC |
Mornington SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:30 |
Saltwater Reserve Seasons 5 - Pitch 1 |
(Girls' North-West 15D) |
Point Cook FC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Caulfield Park - Pitch 4 |
(Women's State League 2 South-East) |
Maccabi FC Caulfield |
Endeavour United SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 8 North-West) |
Doreen United Soccer Club |
RMIT FC |
Appt |
Referee |
31/05/24 (Fri) |
18:15 |
Green Gully Reserve 4 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Keilor Wolves SC |
Westside Strikers FC |
Appt |
Assistant |
31/05/24 (Fri) |
20:15 |
Green Gully Reserve 4 |
(Men's State League 4 West) |
Keilor Wolves SC |
Westside Strikers FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Johnson Reserve |
(Women's State League 5 West) |
Maribyrnong Swifts FC |
Footscray United Rangers FC - Black |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Keilor Park SC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:30 |
Olympic Park Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Rosebud SC |
Pakenham United FC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
18:00 |
Olympic Park Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Rosebud SC |
Pakenham United FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
Emil Madsen Reserve - Senior Pitch |
(Women's State League 5 South) |
Mount Eliza Soccer Club Senior Womens |
Hampton Park United Sparrows FC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
13:00 |
R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Plenty Valley Lions FC |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Harvest Home Road Reserve - Pitch 2 (West) |
(Women's State League 5 North) |
Whittlesea Ranges FC - Senior Women |
Old Scotch SC |
Appt |
Referee |
31/05/24 (Fri) |
20:30 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South) |
Springvale City SC |
Mentone Soccer Club |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Ballarat City FC |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
13:00 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Sydenham Park SC |
Upfield SC |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Sydenham Park SC |
Upfield SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:15 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 1 |
(Boys' South-East 17B) |
Aspendale SC U17B |
Manningham United FC - U17B |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Esther Park Reserve - Pitch 1 (Grass) |
(Men's State League 2 South-East) |
Mooroolbark SC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:15 |
Bailey Reserve - SSF2 |
(Girls' South-East 13B) |
East Bentleigh SC U13 Strikers |
Glen Eira FC (Kerrs) |
Appt |
Referee |
31/05/24 (Fri) |
20:30 |
Freeway Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Brandon Park SC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee Mentor |
01/06/24 (Sat) |
12:00 |
Cheltenham Park - Mini 2 (U11) |
(Boys' Saturday East 12A) |
Hampton East Brighton FC Red Kangaroos |
East Malvern Junior Soccer Club |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
JJ Holland Park (S) |
(Women's State League 4 West) |
Kensington City Soccer Club |
Westside Strikers FC - Senior Women |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
JJ Holland Park (S) |
(Boys' North-West 18B) |
Kensington Junior SC |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
Princes Park Oval #1 |
(Metropolitan League 8 North-West) |
Melbourne University SC Rangers |
Melbourne University SC Blues |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
Princes Park Oval #3 |
(Women's State League 3 West) |
Melbourne University SC Masters Mindset |
Williamstown SC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
11:00 |
Graham Myers Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Saturday South 12D) |
Western Port FC u12 Black |
Officer City Soccer Club |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
13:00 |
Mayfield Reserve |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Waverley Wanderers FC |
Kings Domain FC |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Quarries Park |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Clifton Hill |
Yarraville FC |
Appt |
Referee |
31/05/24 (Fri) |
18:15 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Eltham Redbacks FC |
South Yarra SC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
HR Uren Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Lalor United Senior FC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Wallace Reserve - Pitch 3 |
(Women's State League 3 West) |
Moreland Eagles FC |
Truganina Soccer Club Inc |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Geelong Rangers SC |
Whittlesea Ranges FC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
10:30 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(All Abilities League - Senior Metro) |
All Abilities Soccer Academy |
Victorian Para Football State Team |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
12:15 |
Edithvale Common - SSF Pitch 2A |
(Boys' Saturday South 12A) |
Chelsea FC U12 Raiders BFA |
Berwick City SC U12 LIONS |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:45 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 2 |
(Boys' West 14A) |
Brimbank Stallions FC |
Altona Magic SC U14A |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 2 |
(Girls' West 14C) |
Brimbank Stallions FC |
Maribyrnong Swifts FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
14:30 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 2 |
(Boys' West 14C) |
Brimbank Stallions FC |
Hoppers Crossing SC - U14C - John |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:30 |
GH Mott Reserve |
(Girls' North-West 15D) |
Darebin Falcons WSC Navy |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
GH Mott Reserve |
(Women's State League 4 North) |
Darebin Falcons WSC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:30 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) |
(Women's State League 5 South) |
Bentleigh Greens SC |
Old Peninsula Soccer Club |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:30 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 3 (S) |
(Boys' South 15B) |
Bentleigh Greens SC |
Monbulk Rangers SC Rapids |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
13:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Knox City FC Reserves |
Berwick City SC Reserves |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
15:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Metropolitan League 9 North-West) |
Moonee Valley Knights FC |
PEGS SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
09:00 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 13D) |
Williams Landing Soccer Club |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Assistant |
31/05/24 (Fri) |
20:30 |
Freeway Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Brandon Park SC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Princes Park Oval #1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Melbourne University Soccer Club |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
13:00 |
Elwood Park (Head St Oval) |
(Boys' Saturday South-East 12D) |
Elwood City Thunderbolts |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
09:40 |
Balmoral Park Juniors |
(Boys' Sunday West 12C Red) |
Balmoral FC - Derzelez |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
Balmoral Park Juniors |
(Girls' West 14C) |
Balmoral FC |
Albion Rovers FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
Markham Reserve |
(Boys' East 14D) |
Ashburton USC |
Knox City FC U14 Silver |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:30 |
Markham Reserve |
(Boys' East 15C) |
Ashburton United SC |
Oakleigh Cannons FC Peter K |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Boys' South 16C) |
East Bentleigh SC U16 Sharks |
Hampton Park United Sparrows FC Blue |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:00 |
Findon Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 14C Red) |
Uni Hill Eagles FC |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
17:30 |
Coomoora Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 9 South-East) |
Keysborough SC |
Old St Kevin's SC Green |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
10:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
Aspendale SC Marvels |
Glen Eira FC (Sharks) |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
09:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 |
(Boys' Sunday South 12C Blue) |
Aspendale SC Ninjas |
Casey Panthers SC_101594 |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 |
(Boys' Sunday South 12C Red) |
Aspendale SC Raptors |
South Springvale FC_101433 |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 |
(Boys' Sunday South 13E Red) |
Aspendale SC Sharks |
Hampton Park United Sparrows FC Blue |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Men's State League 4 West) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Moonee Ponds United SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13B Red) |
Hume City FC |
Brunswick City SC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
13:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Elwood City SC |
Heatherton United SC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
10:15 |
Comets Stadium - Mini 3 (U12) |
(Boys' Saturday South 12E) |
Casey Comets Pythons |
Rosebud HEART SC U12 White |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
11:30 |
Comets Stadium - Mini 3 (U12) |
(Boys' Saturday South 12B Red) |
Casey Comets Anacondas |
Mount Eliza Soccer Club Boys U12 Red |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:15 |
Arndell Park Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' West 15B) |
Truganina Soccer Club Inc |
Keilor Park SC U15 Boys Hawks |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Barwon SC |
Balmoral FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 1 |
(Girls' South 12C Blue) |
Aspendale SC Diamonds |
Sandringham SC Panthers |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
10:10 |
Markham Reserve |
(Boys' Saturday East 12B) |
AUSC Giants |
Riversdale SC White |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
09:00 |
Terrara Park |
(Boys' Sunday East 12D Blue) |
Whitehorse United SC (Rohan) |
Mount Waverley City SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:15 |
Terrara Park |
(Boys' Sunday East 13D Red) |
Whitehorse United SC (Jason) |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Ballarat City FC |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:30 |
Grange Reserve - Pitch 2 [Hoppers Crossing] |
(Girls' North-West 15B) |
Hoppers Crossing SC |
Westside Strikers FC - U15B Girls |
Appt |
Referee |
31/05/24 (Fri) |
18:30 |
Freeway Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Brandon Park SC |
Banyule City SC |
Appt |
Assistant |
31/05/24 (Fri) |
20:30 |
Freeway Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Brandon Park SC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
31/05/24 (Fri) |
18:30 |
Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Lilydale Montrose United |
Old Melburnians SC |
Appt |
Referee |
31/05/24 (Fri) |
20:30 |
Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
Lilydale Montrose United |
Old Melburnians SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Girls' South 13D) |
Gippsland United Football Club |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Ballarat City FC |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Chelsworth Park - Pitch 1 |
(Men's Metropolitan Masters North) |
Old Ivanhoe Soccer Club |
Moreland United SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
Kooyong Park - SSF2 |
(Boys' Sunday East 12B Blue) |
Malvern City FC 12B Blue |
FC Bulleen Lions |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
12:45 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Brimbank Stallions FC |
Geelong SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 5 (S) |
(Boys' West 15A) |
Keilor Park SC U15 Boys Eagles |
Aintree Soccer Club |
Appt |
Assistant |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) |
(Victorian Premier League Womens) |
Keilor Park SC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
12:30 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Mill Park SC |
Albion Rovers FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Bundoora United FC |
Ringwood City FC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Princes Park Oval #6 |
(Men's State League 5 North) |
FC Birrarung |
Keon Park SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
Newmarket Reserve |
(Girls' North-West 16C) |
Kensington Junior SC |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Deakin University - Top Field |
(Men's State League 5 West) |
Deakin University SC |
Gisborne SC |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Lyndale Secondary College |
(Men's State League 4 South) |
Lyndale United FC |
Brighton SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:30 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Girls' South-East 13D) |
Sandringham SC Phoenix |
Endeavour United SC Under 13Girls |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:00 |
Lord Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 14D Blue) |
Glen Eira FC (Eclipse) |
Aspendale SC Spitfires |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Quarries Park |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Clifton Hill |
Yarraville FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
09:00 |
Sweeney Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Sunday South 13B Blue) |
Berwick City SC U13 SHARKS |
Seaford United SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:15 |
Sweeney Reserve - Pitch 3 |
(Boys' Sunday South 13C Blue) |
Berwick City SC U13 EAGLES |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Albert Park Field 16 |
(Metropolitan League 5 South-East) |
Middle Park FC |
Monash University SC - Caulfield |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Sydenham Park SC |
Upfield SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
Highfield Park - South |
(Women's State League 5 East) |
Ashburton United SC |
Maccabi FC Caulfield |
Appt |
Referee |
31/05/24 (Fri) |
18:30 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Springvale City SC |
Mentone Soccer Club |
Appt |
Assistant |
31/05/24 (Fri) |
20:30 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South) |
Springvale City SC |
Mentone Soccer Club |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 1 |
(Girls' South 12C Blue) |
Aspendale SC Diamonds |
Sandringham SC Panthers |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Esther Park Reserve - Pitch 1 (Grass) |
(Men's State League 2 South-East) |
Mooroolbark SC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Monbulk Rangers SC |
Gippsland United Football Club |
Appt |
Referee |
31/05/24 (Fri) |
19:30 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 2 North-West) |
Williamstown SC |
Footscray Rangers FC |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Gladstone Park Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Meadow Park SC |
Moreland Eagles FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12B Red) |
Greenvale United SC Black - Liam |
Whittlesea United SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:30 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 14D) |
Greenvale United SC |
Mitchell Rangers SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
14:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 15A) |
Greenvale United SC |
Caroline Springs George Cross FC U15A |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:45 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(Boys' Sunday South-East 13A) |
Manningham United FC - U13A Red |
Dandenong City SC Mars |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
17:30 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Ballarat City FC |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
31/05/24 (Fri) |
20:30 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
West Preston FC |
Fawkner SC |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Ralph Reserve |
(Men's State League 1 North-West) |
Western Suburbs SC |
Corio SC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
13:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Endeavour United SC |
Keysborough SC |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Endeavour United SC |
Keysborough SC |
Appt |
Assistant |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Princes Park Oval #1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Melbourne University Soccer Club |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:00 |
Taylors Hill Recreation Reserve Pitch 1 |
(Boys' Sunday West 12D) |
Westside Strikers FC - U12C David |
Gisborne Soccer Club NJ |
Appt |
Assistant |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Geelong Galaxy United FC |
Southern United Football Club |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
12:00 |
Cheltenham Park - Mini 1 (U11) |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
Hampton East Brighton FC Red Bulls |
Doveton SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:10 |
Spring St Oval - Pitch 2 |
(Girls' South-East 12B) |
Sandringham SC Pythons |
Riversdale SC |
Appt |
Referee |
31/05/24 (Fri) |
18:30 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
West Preston FC |
Fawkner SC |
Appt |
Assistant |
31/05/24 (Fri) |
20:30 |
HLT Oulton Park - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
West Preston FC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:00 |
Keilor Lodge Reserve - Junior |
(Boys' Sunday West 12A Blue) |
Sydenham Park SC |
Keilor Park SC U12 Eagles |
Appt |
Assistant |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
Bob Skilton Oval - Field 17 |
(Women's State League 3 East) |
Albert Park SC |
Alphington FC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
13:00 |
Willsmere Park |
(Men's State League 5 East Reserves) |
East Kew FC |
Templestowe Wolves FC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
17:30 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Ballarat City FC |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 4 (S) |
(Victorian Premier League Womens) |
Keilor Park SC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Deakin University - Top Field |
(Men's State League 5 West) |
Deakin University SC |
Gisborne SC |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Geelong Rangers SC |
Whittlesea Ranges FC |
Appt |
Assistant |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Geelong Galaxy United FC |
Southern United Football Club |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:45 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 |
(Girls' South-East 13D) |
Collingwood City FC |
Monbulk Rangers SC Emeralds |
Appt |
Assistant |
31/05/24 (Fri) |
20:15 |
Green Gully Reserve 4 |
(Men's State League 4 West) |
Keilor Wolves SC |
Westside Strikers FC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
10:00 |
Benedikt Reserve |
(Boys' Saturday East 12C) |
Knox City FC U12 Blue |
Ringwood City FC (RP) |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:00 |
Carrington Park |
(Boys' East 15D) |
Knox United SC Boys James |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
12:00 |
Cheltenham Park - Mini 2 (U11) |
(Boys' Saturday East 12A) |
Hampton East Brighton FC Red Kangaroos |
East Malvern Junior Soccer Club |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Hays Paddock |
(Metropolitan League 3 South-East) |
Old Xaverians SC |
Eastern Lions SC |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
St Georges Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Sebastopol Vikings SC |
Williamstown SC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Lyndale Secondary College |
(Men's State League 4 South) |
Lyndale United FC |
Brighton SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Fairfield Park - Senior |
(Women's State League 2 South-East) |
Yarra Jets FC |
Manningham United FC - SL2 |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
Bob Skilton Oval - Field 17 |
(Women's State League 3 East) |
Albert Park SC |
Alphington FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
09:00 |
Dixon Field Reserve - Pitch E (Junior) |
(Girls' West 14C) |
Gisborne Soccer Club |
Williams Landing Soccer Club |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:15 |
Dixon Field Reserve - Pitch E (Junior) |
(Boys' North 14B Red) |
Gisborne Soccer Club |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:30 |
Dixon Field Reserve - Pitch E (Junior) |
(Boys' West 14C) |
Gisborne Soccer Club |
Melbourne City FC U14 |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
13:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Mazenod Football Club |
Casey Comets FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
16:00 |
Beaumaris Secondary College |
(Boys' South-East 21A) |
Beaumaris SC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Ralph Reserve |
(Men's State League 1 North-West) |
Western Suburbs SC |
Corio SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
09:45 |
IYU Recreation Reserve (S) |
(Boys' Sunday South 12D Blue) |
Pakenham United FC U12s Purple |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
Tyabb Central Recreation Reserve |
(Women's State League 4 South) |
Somerville Eagles Soccer Club |
Ringwood City FC (DS) |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 13C Green) |
Greenvale United SC |
Yarra Jets FC Orange |
Appt |
Assistant |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Casey Comets FC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
09:00 |
Elwood Park (Esplanade Oval) |
(Boys' East 15D) |
Elwood City Colts |
Boroondara Eagles FC (JB) |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:45 |
Lord Reserve - Pitch H1 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Glen Eira FC (U13 Girls CPL) |
Boroondara Eagles FC (MB) |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
POSTPONED |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Glen Eira FC (U17 Girls CPL) |
Boroondara Eagles FC (AA) |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 3 North-West) |
Bundoora United FC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Assistant |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
Bob Skilton Oval - Field 17 |
(Women's State League 3 East) |
Albert Park SC |
Alphington FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:30 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 15D) |
Skye United FC 15 |
East Bentleigh SC U15 Samurai |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 7 South-East) |
Skye United FC |
Pakenham United FC METRO |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
11:30 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(All Abilities League - Social) |
Glen Eira FC (Rangers) |
Doreen DOCS |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
09:45 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday North 12A Blue) |
Doreen United Soccer Club |
Northcote City FC White |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
13:00 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Croydon City SC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Men's State League 4 East) |
Croydon City SC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
WL Simpson Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Metropolitan 21B) |
Hampton East Brighton FC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Princes Park Oval #6 |
(Men's State League 4 North) |
Melbourne University Soccer Club |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 6 North-West) |
Greenvale United SC |
La Trobe University SC - M4 |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:00 |
Hislop Reserve - Junior 1 |
(Boys' Sunday East 12C Blue) |
East Kew FC |
Malvern City FC 12C |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:00 |
Wonga Park Reserve - Junior 2 |
(Girls' East 14D) |
Wonga Wizards FC - Under 14 Girls |
Croydon City Soccer Club |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
JC Donath Reserve - Pitch 6 |
(Boys' North 15B) |
Keon Park SC |
Pascoe Vale FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:15 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 3 Oval |
(Boys' Sunday West 12B Green) |
Williams Landing Soccer Club |
WPSC Under 12 Boys JK |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
09:30 |
Waratah Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 13B Blue) |
Doveton SC |
Langwarrin SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:15 |
Waratah Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Boys' South-East 16A) |
Doveton SC |
South Springvale FC |
Appt |
Referee Mentor |
02/06/24 (Sun) |
11:30 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 14C) |
Williams Landing Soccer Club |
Hoppers Crossing SC - U14 C - Rebecca |
Appt |
Referee Mentor |
02/06/24 (Sun) |
12:45 |
Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 15B) |
Williams Landing Soccer Club |
Spring Hills FC Costa |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:45 |
Eltham North Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12C Red) |
Eltham Redbacks FC - Joe |
Upfield SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
Eltham North Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North 13C) |
Eltham Redbacks FC |
Northern Falcons FC |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
13:00 |
Johnson Reserve |
(Women's State League 4 West) |
Maribyrnong Swifts FC |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:15 |
Shipston Reserve - Pitch 2 |
(Girls' South 13C) |
Bayside Argonauts FC |
Mount Eliza Soccer Club Girls U13 Orange |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
14:00 |
Eltham North St Helena Secondary College (S) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Eltham Redbacks FC |
Darebin Falcons WSC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
11:00 |
Mahoneys Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday East 12C) |
NCFC Boys' Saturday South-East 12C |
Riversdale SC Blue |
Appt |
Assistant |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Fairfield Park - Senior |
(Women's State League 2 South-East) |
Yarra Jets FC |
Manningham United FC - SL2 |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Princes Park Oval #6 |
(Men's State League 4 North) |
Melbourne University Soccer Club |
Watsonia Heights FC |
Appt |
Referee Mentor |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 4 |
(Girls' North-West 12C) |
Preston Lions FC |
North Sunshine Eagles SC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Trinity Sports Ground |
(Men's State League 5 East) |
Old Trinity Grammarians SC |
Noble Park SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:00 |
Langama Park - Pitch 3 (SSF-U13) |
(Boys' Sunday West 12D) |
Sunbury United FC Black |
Williamstown SC - Michael |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
Langama Park - Pitch 3 (SSF-U13) |
(Girls' West 12B) |
Sunbury United FC Black |
Sunshine Heights Junior SC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
13:15 |
Bailey Reserve - SSF1 |
(Boys' Saturday South 12B Red) |
East Bentleigh SC U12 Strikers |
Bentleigh Greens SC |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Banyul Warri Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Surf Coast FC |
Melbourne City FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:45 |
Stead Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 13A Blue) |
Geelong SC |
NGWSC 13A Blue Boys' West |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:30 |
Lara Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Lara United FC |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
B.T. Connor Reserve - Pitch 4 |
(Girls' North-West 12C) |
Preston Lions FC |
North Sunshine Eagles SC |
Appt |
Referee |
31/05/24 (Fri) |
19:30 |
Tom Roberts Reserve - Pitch 1 |
(Men's Metropolitan Masters West) |
West Point Soccer Club |
Sunbury United |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
11:00 |
Delahey Reserve |
(Women's State League 4 West) |
ETA Buffalo Club Of Victoria |
Maribyrnong Swifts FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North-West 18B) |
Williamstown SC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Referee |
16/08/24 (Fri) |
19:30 |
Saltwater Reserve Seasons 5 - Pitch 1 |
(Men's Metropolitan Masters West) |
Point Cook FC |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Bundoora United FC |
La Trobe University SC - M3 |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:15 |
Bailey Reserve - Pitch 1 |
(Boys' East 14C) |
East Bentleigh SC U14 Strikers |
Glen Waverley SC - U14 Titans |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:15 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Sunday West 13A Red) |
Keilor Park SC U13 Boys Eagles |
Green Gully SC U12 Lev |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
11:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12C Blue) |
Skye United FC 12 Stars |
Sandringham SC Bullits |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
JC Donath Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12C Blue) |
Reservoir United Vince |
Eltham Redbacks FC - Domenic |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 3 North-West) |
Bundoora United FC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
13:00 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Mount Waverley City SC |
Glen Waverley SC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Men's State League 5 East) |
Mount Waverley City SC |
Glen Waverley SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
14:30 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Boys' South-East 15A) |
Croydon City Soccer Club |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
16:00 |
Dorset Recreation Reserve - Synthetic |
(Boys' East 16B) |
Croydon City Soccer Club |
Whitehorse United SC (Ben) |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Ralph Reserve |
(Men's State League 1 North-West) |
Western Suburbs SC |
Corio SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
AB Shaw Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 17/18C) |
Altona City SC -DD |
FC Birrarung U18 Girls |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
AB Shaw Reserve - Pitch 1 |
(Boys' West 18A) |
Altona City SC PB |
Upfield SC |
Appt |
Referee |
31/05/24 (Fri) |
20:15 |
Green Gully Reserve 4 |
(Men's State League 4 West) |
Keilor Wolves SC |
Westside Strikers FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:10 |
Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 14B Red) |
Westside Strikers FC - U14B Joe |
Upfield SC |
Appt |
Assistant |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Caulfield Park - Pitch 4 |
(Women's State League 2 South-East) |
Maccabi FC Caulfield |
Endeavour United SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:30 |
North Seaford Reserve - Pitch 2 |
(Boys' South 16C) |
Seaford United SC - Black |
Chelsea FC 16 |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:15 |
Dunstan Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 15C) |
Brunswick City SC U15 Girls |
Northcote City FC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Quarries Park |
(Men's State League 1 North-West) |
FC Clifton Hill |
Yarraville FC |
Appt |
Referee |
31/05/24 (Fri) |
18:30 |
Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Western Eagles SC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 5 |
(Boys' West 17B) |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
Balmoral FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 4 |
(Women's State League 4 West) |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee Coach |
02/06/24 (Sun) |
15:30 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 2 |
(Women's State League 3 South) |
Dandenong City SC |
Mornington SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:30 |
McIvor Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 1) |
Yarraville FC |
South Yarra SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 4 (S) |
(Boys' Sunday West 12B Red) |
Caroline Springs George Cross FC |
Albion Rovers FC U11 White |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Banyul Warri Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Surf Coast FC |
Melbourne City FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
09:00 |
Elcho Park - Pitch 3 |
(Boys' Sunday West 12B Green) |
NGWSC 12B Green Boys' West |
Geelong SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:45 |
JL Murphy Reserve - Community Pitch - Pitch 3 |
(Girls' East 15D) |
Middle Park FC |
Mazenod Football Club |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:00 |
Alma Park East |
(Metropolitan League 2 South-East) |
Middle Park FC - Youth Dev |
St Kilda Soccer Club Metro |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:15 |
JL Murphy Reserve - Community Pitch - Pitch 3 |
(Boys' East 16C ) |
Middle Park FC |
Lilydale Montrose United |
Appt |
Referee Mentor |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
Tyabb Central Recreation Reserve |
(Women's State League 4 South) |
Somerville Eagles Soccer Club |
Ringwood City FC (DS) |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Gladstone Park Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Meadow Park SC |
Moreland Eagles FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
Hayes Park - Pitch 1 - Senior |
(Women's State League 5 North) |
Northern Falcons FC |
Fitzroy Lions SC |
Appt |
Referee |
05/07/24 (Fri) |
20:30 |
Churchill Reserve - Pitch 3 |
(Men's Metropolitan Masters West) |
St Albans Gospic Bears |
Altona Magic SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 3B |
(Boys' Sunday West 12E) |
Williamstown SC - Phill |
Keilor Wolves SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:15 |
JT Gray Reserve - Pitch 3B |
(Boys' Sunday West 13C Blue) |
Williamstown SC - Jordan |
FC Tullamarine |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
11:30 |
Truemans Road Recreation Reserve - Junior |
(Boys' Saturday South 12D) |
Rosebud HEART SC U12 Red |
East Bentleigh SC U12 Lightning |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
13:30 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Barton United FC |
Endeavour Hills Fire SC Reserve |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:30 |
Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 15A) |
Westside Strikers FC - U15A |
Barnstoneworth United Football Club (VIC) |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
HR Uren Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Lalor United Senior FC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Keilor Park SC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
17:30 |
McIvor Reserve - Pitch 1 |
(Women's State League 4 West) |
Yarraville FC |
Keilor Park SC - Women State Team |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:00 |
Victory Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 12C Blue) |
Bentleigh United Cobras FC |
Officer City Soccer Club |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
Victory Park - Pitch 2 |
(Girls' South 12C Red) |
Bentleigh United Cobras FC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:00 |
Wonga Park Reserve - Junior 2 |
(Boys' Sunday East 12D Red) |
Wonga Wizards FC - Under 12 Warriors |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
Wonga Park Reserve - Junior 1 |
(Boys' Sunday East 13C Blue) |
Wonga Wizards FC - Under 13s Red |
Whitehorse United SC (Tim) |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
17:00 |
Veneto Club - Pitch 2 |
(Boys' East 18A) |
FC Bulleen Lions |
Northcote City FC |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Keilor Park SC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
09:00 |
Lawton Park Reserve - MiniRoos |
(Boys' Sunday South 12A) |
Langwarrin SC U12s Sunday |
Bentleigh Greens SC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
11:00 |
John Cain Memorial Park - Pitch 1 - (NPL) |
(All Abilities League - Junior) |
Collingwood City FC |
Northcote City FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
North Seaford Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 8 South-East) |
Seaford United SC |
Aspendale SC |
Appt |
Assistant |
30/05/24 (Thu) |
20:00 |
Dunstan Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Women's State League 2 South-East) |
Brunswick City SC |
Endeavour United SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:45 |
Cartledge Reserve - Pitch 1 |
(Boys' North-West 16C) |
Heidelberg Stars SC |
Wyndham FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
GH Mott Reserve |
(Women's State League 3 North) |
Darebin Falcons WSC |
Melbourne University SC WSL3 |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
17:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Eltham Redbacks FC |
Darebin United SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
09:00 |
Cross Keys Reserve Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 13) |
Essendon Royals SC |
Avondale FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:15 |
Cross Keys Reserve Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Essendon Royals SC |
Avondale FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:00 |
Reddish Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 13C) |
Pascoe Vale FC |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
14:30 |
Reddish Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 15D) |
Pascoe Vale FC |
Keon Park SC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:30 |
Lara Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Lara United FC |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
17:00 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Boys' Metropolitan 17A) |
Barwon SC |
Manningham United FC - U17A |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:30 |
Lara Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Lara United FC |
Spring Hills FC |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Melrose Drive Reserve |
(Men's State League 5 North) |
FC Tullamarine |
La Trobe University SC |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Barwon SC |
Balmoral FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:30 |
Ormond Park - Pitch 1 |
(Girls' North-West 13B) |
Essendon Royals SC BLUE |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
09:45 |
Partingtons Flat |
(Boys' North 14C Blue) |
Diamond Valley United SC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:30 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Girls' North 16C) |
Watsonia Heights FC |
Yarra Jets FC Red |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
09:00 |
Macleay Park 1 South |
(Boys' Sunday East 13D Blue) |
Boroondara Eagles FC (MC) |
Knox United SC Orange Ken |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:15 |
Macleay Park 1 South |
(Boys' Sunday East 13C Red) |
Boroondara Eagles FC (MB) |
Malvern City FC 13C |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
13:00 |
Progress Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 2 North-West) |
Broadmeadows Stars SC RWC |
Altona City SC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
11:00 |
Bailey Reserve - SSF2 |
(Boys' Saturday South 12C Red) |
East Bentleigh SC U12 Scorpions |
Brighton SC Tornadoes |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Geelong Rangers SC |
Whittlesea Ranges FC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Endeavour United SC |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:30 |
Tally Ho Reserve (Senior) |
(Girls' East 15D) |
Mount Waverley City SC |
Glen Waverley SC - U15 Warriors |
Appt |
Referee |
31/05/24 (Fri) |
18:30 |
Anderson Park |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Doncaster Rovers SC |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:00 |
Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) |
(Boys' South-East 21A) |
Springvale White Eagles FC |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
Dobson Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 12C) |
Melbourne Knights FC |
Sunbury United FC Yellow |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
St Georges Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Sebastopol Vikings SC |
Williamstown SC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Barwon SC |
Balmoral FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Saltwater Reserve Seasons 5 - Pitch 1 |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Point Cook Metro Jets |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Deakin University - Top Field |
(Men's State League 5 West) |
Deakin University SC |
Gisborne SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:00 |
Kingston Heath Soccer Complex - Pitch 4 |
(Girls' South 15C) |
Bentleigh Greens SC |
Aspendale SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:15 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 2 |
(Metropolitan League 2 South-East) |
South Springvale FC |
Monash University SC - Men's Colts |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:40 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) - (NPL) |
(Boys' West 16B ) |
Caroline Springs George Cross FC |
Sunbury United FC Black |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:15 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Women's State League 4 South) |
South Springvale FC |
Mount Martha Soccer Club Mariners |
Appt |
Referee |
31/05/24 (Fri) |
19:00 |
City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 1 |
(Metropolitan League 4 North-West) |
Caroline Springs George Cross FC |
Upfield SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:30 |
Webster Street Reserve |
(Women's State League 5 West) |
West Point Soccer Club |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:15 |
Barton Recreation Reserve - Pitch 3 (U12/13) |
(Boys' Sunday South 13E Blue) |
Barton United FC |
Mount Martha Soccer Club U13 Captains |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
13:00 |
RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Sandringham SC |
Frankston Pines SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
Dendy Park - White |
(Boys' South 14B Red) |
Brighton SC Power |
Elwood City U14B Blue |
Appt |
Referee |
07/07/24 (Sun) |
17:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Eltham Redbacks FC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:15 |
Ormond Park - Pitch 1 |
(Girls' North-West 13B) |
Essendon Royals SC WHITE |
Heidelberg United FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
14:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Women's State League 5 East) |
Bentleigh United Cobras FC |
Monash University SC - Women's Thirds |
Appt |
Referee |
26/06/24 (Wed) |
19:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 3 |
(Metropolitan League 6 South-East) |
Aspendale SC |
Knox City FC Metro Men |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Ron Barassi Snr Reserve 1 |
(Men's State League 4 North) |
Docklands Athletic Football Club |
Darebin United SC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
13:00 |
Melrose Drive Reserve |
(Men's State League 5 North Reserves) |
FC Tullamarine |
La Trobe University SC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Melrose Drive Reserve |
(Men's State League 5 North) |
FC Tullamarine |
La Trobe University SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Progress Reserve - Pitch 1 |
(Metropolitan League 2 North-West) |
Broadmeadows Stars SC RWC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Dorset Recreation Reserve - Grass |
(Men's State League 4 East) |
Croydon City SC |
Monbulk Rangers SC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
10:15 |
Civic Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Saturday South 12D) |
Mount Martha Soccer Club U12 Captains |
Peninsula Strikers JFC - 12D Red Cheetahs |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Esther Park Reserve - Pitch 1 (Grass) |
(Men's State League 2 South-East) |
Mooroolbark SC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 |
(Boys' East 16C ) |
Collingwood City FC |
Maccabi FC Caulfield U16 Blue |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
13:00 |
Hummingbird Boulevard Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Tarneit United SC |
Maidstone United SC |