Name |
Type |
Date |
Time |
Venue |
Competition Name |
Home Team |
Away Team |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
Kurunjang Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' Sunday West 13D) |
Satellite City United SC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Casey Comets FC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:00 |
Myers Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 14B) |
Geelong Rangers SC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 4 (S) 1/2 |
(Girls' Metropolitan 14B) |
Mooroolbark SC - Girls U14s - Michael Orlando |
Altona City SC AC |
Appt |
Assistant |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Fairfield Park - Senior |
(Women's State League 2 South-East) |
Yarra Jets FC |
Manningham United FC - SL2 |
Appt |
Assistant |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Casey Comets FC |
Banyule City SC |
Appt |
Assistant |
31/05/24 (Fri) |
20:15 |
Green Gully Reserve 4 |
(Men's State League 4 West) |
Keilor Wolves SC |
Westside Strikers FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
Markham Reserve |
(Boys' East 14D) |
Ashburton USC |
Knox City FC U14 Silver |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
11:30 |
Comets Stadium - Mini 3 (U12) |
(Boys' Saturday South 12B Red) |
Casey Comets Anacondas |
Mount Eliza Soccer Club Boys U12 Red |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:30 |
Grange Reserve - Pitch 2 [Hoppers Crossing] |
(Girls' North-West 15B) |
Hoppers Crossing SC |
Westside Strikers FC - U15B Girls |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Endeavour United SC |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:00 |
Keilor Lodge Reserve - Junior |
(Boys' Sunday West 12A Blue) |
Sydenham Park SC |
Keilor Park SC U12 Eagles |
Appt |
Assistant |
31/05/24 (Fri) |
20:15 |
Green Gully Reserve 4 |
(Men's State League 4 West) |
Keilor Wolves SC |
Westside Strikers FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Fairfield Park - Senior |
(Women's State League 2 South-East) |
Yarra Jets FC |
Manningham United FC - SL2 |
Appt |
Assistant |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Casey Comets FC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:45 |
Eltham North Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12C Red) |
Eltham Redbacks FC - Joe |
Upfield SC |
Appt |
Assistant |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Fairfield Park - Senior |
(Women's State League 2 South-East) |
Yarra Jets FC |
Manningham United FC - SL2 |
Appt |
Referee |
31/05/24 (Fri) |
20:15 |
Green Gully Reserve 4 |
(Men's State League 4 West) |
Keilor Wolves SC |
Westside Strikers FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:15 |
Dunstan Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 15C) |
Brunswick City SC U15 Girls |
Northcote City FC |
Appt |
Referee |
31/05/24 (Fri) |
18:30 |
Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Western Eagles SC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
11:30 |
Truemans Road Recreation Reserve - Junior |
(Boys' Saturday South 12D) |
Rosebud HEART SC U12 Red |
East Bentleigh SC U12 Lightning |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Endeavour United SC |
Keysborough SC |