Year Grade Team
2016-17 A Grade Arrows
2016-17 B Grade Motley Crew (Tigers)
2016-17 Junior A Wave
2016-17 Junior B Arrows
2016-17 Ladies 1 Scorpions
2016-17 Ladies 2 Got The Runs
2016-17 Ladies 3 Brewers
2016-17 Mixed B 1 Bullseye
2016-17 Mixed B 2 White
2016-17 Modball Cronulla RSL
2016-17 Social Slow Pitch Cheeky Monkeys
2016-17 TBall Storm
2015-16 A Grade Arrows
2015-16 B Grade Wave
2015-16 Division 1 Wave
2015-16 Division 2 Storm
2015-16 Division 3 Arrows
2015-16 Ladies 1 Tigers
2015-16 Ladies 2 (3A) Got The Runs (Bonnet Bay)
2015-16 Ladies 3 (3B) Base Invaders (Bonnet Bay)
2015-16 Mixed B Blue (Monkeys)
2015-16 Modball Seals (Wave)
2015-16 Social Slow Pitch Lunatics (Arrows)
2015-16 Tball Brewers
2014-15 A Grade Arrows Red
2014-15 B Grade Tigers
2014-15 Division 1 Wave
2014-15 Division 2 Arrows
2014-15 Division 3 Storm
2014-15 Ladies 1 Tigers
2014-15 Ladies 3 Cronulla RSL
2014-15 Mixed B Monkeys While & Monkeys Blue (Joint Winners)
2014-15 Modball Tigers
2014-15 Social Slow Pitch Cheeky Monkeys
2014-15 Tball Bosco
2013-14 A Grade Storm
2013-14 B Grade Cronulla RSL
2013-14 Ladies 1 Arrows
2013-14 Ladies 3 Tigers Black
2013-14 Mixed B Monkeys White
2013-14 Social Slow Pitch Power Monkeys
2012-13 A Grade Storm
2012-13 B Grade Wave
2012-13 Division 1 Arrows Blue
2012-13 Division 3 Tigers Black
2012-13 Division 3 Wave Blue
2012-13 Ladies 1 Scorpions
2012-13 Ladies 3 Bonnet Bay Green
2012-13 Mixed B Tiger Monkeys
2012-13 Modball Tigers
2012-13 Social Slow Pitch Tiger Monkeys
2012-13 Tball Tigers Gold
2011-12 A Grade Storm
2011-12 B Grade Wave
2011-12 Competative Slow Pitch Storm
2011-12 Division 1 Arrows
2011-12 Division 2 Arrows
2011-12 Ladies 1 St Scorps
2011-12 Ladies 2 Wave
2011-12 Ladies 3 Tigers Gold
2011-12 Mens Redbacks Red
2011-12 Modball Cronulla RSL Yellowsox
2011-12 Social Slow Pitch Tigers Gold
2011-12 Tball Tigers Black
2010-11 A Grade Cronulla RSL
2010-11 B Grade Arrows
2010-11 Division 1 Cronulla RSL
2010-11 Division 3A Wave Black
2010-11 Division 3B Arrows Red
2010-11 Junior A Redbacks Black
2010-11 Ladies 1 Cronulla RSL
2010-11 Ladies 2 Saints
2010-11 Ladies 3 Wave
2010-11 Mens Redbacks Red
2010-11 Modball Tigers
2010-11 Social Slow Pitch Storm
2010-11 Tball Tigers Gold
2009-10 A Grade Cronulla RSL
2009-10 B Grade Redbacks
2009-10 Division 1 Cronulla RSL
2009-10 Division 2 Arrows
2009-10 Division 3 Wave (B)
2009-10 Ladies 1 Cronulla RSL
2009-10 Ladies 2 Bosco
2009-10 Ladies 3 Vipers
2009-10 Mens Redbacks Black
2009-10 Modball Arrows
2009-10 Social Slow Pitch Storm
2009-10 Tball Arrows
2008-09 A Grade Storm
2008-09 B Grade Cronulla RSL
2008-09 C1 Grade Tigers
2008-09 C3 Grade Saints
2008-09 D Grade Bonnet Bay
2008-09 Division 1 Redbacks
2008-09 Division 2A Arrows
2008-09 Division 2B Redbacks
2008-09 Division 3 Storm
2008-09 Mens Tigers
2008-09 Modball Arrows
2008-09 Tball Tigers
2007-08 A Grade Storm
2007-08 B Grade Storm
2007-08 C1 Grade Tigers
2007-08 C3 Grade Saints
2007-08 D Grade Bonnet Bay
2007-08 Division 1 Redbacks
2007-08 Division 2 Arrows
2007-08 Division 3 Redbacks
2007-08 Mens Tigers
2007-08 Modball Storm
2007-08 Tball Heathcote
2006-07 A Grade Storm
2006-07 B Grade Red Tigers
2006-07 C1 Grade Bosco
2006-07 C3 Grade Twisters
2006-07 D1 Grade Heathcote
2006-07 D2 Grade Vipers
2006-07 Division 1 Storm
2006-07 Division 2 Arrows
2006-07 Division 3A Cronulla RSL
2006-07 Division 3B Bosco
2006-07 Mens Redbacks
2006-07 Modball A Cronulla RSL
2006-07 Modball B Wave
2006-07 Tball Wave
Order Name Name
01 Jacqueline Haines Andrew Rindfleish
02 Richard Jones Susan Rindfleish
03 Billie Rustin Merle Hughes
04 Anne Dunn Helen White
05 Clive Simpson Robyn Turnell
06 David Whetu Sharyn Girdler
07 Dianne Cawston Cindy Wann
08 Phil Croaker Kevin Mackay
09 Chris Mackay David McGowen
10 Barry Rumsey Rye Cook
11 Colleen Minehan Jan Sadler
12 Matt Hayes