Club Fixture for Keilor

DATE TIME VENUE/COURT   HOME TEAM   AWAY TEAM  
05/04/19 18:15 Keilor Reserve  (Under 11 Girls ) 6.6-42  Keilor 1   Vs   Essendon Doutta Stars 1 0.0-0 
05/04/19 19:30 Keilor Reserve  (EDFL Women's - Premier) 2.10-22  Keilor   Vs   Sunbury Kangaroos 2.3-15 
06/04/19 10:00 Overland Reserve  (Apprenticeships Group Plus Australia Under 19 Premier Division) 2.2-14  East Keilor   Vs   Keilor 12.10-82 
06/04/19 10:00 Sewell Reserve  (2019 Thirds) 11.9-75  Keilor 2 - Barbuto   Vs   Keilor 1 - Burns 13.5-83 
06/04/19 11:50 Sewell Reserve  (Reserves Premier Division ) 1.7-13  Glenroy   Vs   Keilor 20.15-135 
06/04/19 14:15 Sewell Reserve  (Strathmore Community Bank Premier Division ) 5.11-41  Glenroy   Vs   Keilor 15.11-101 
07/04/19 08:30 Jacana Reserve  (Under 9 Green)   Jacana 1   Vs   Keilor Galea  
07/04/19 08:30 Green Gully Reserve  (Under 9 Orange)   Keilor Barbuto   Vs   West Coburg  
07/04/19 08:30 Keilor Reserve  (Under 9 Silver)   Keilor Joyce   Vs   Maribyrnong Park  
07/04/19 08:30 Keilor Reserve  (Under 9 White)   Keilor O'Kearney   Vs   Coburg Districts  
07/04/19 09:45 Burnside Heights Recreation Reserve  (Big Childcare Under 11 Division 2) 9.12-66  Burnside Heights 1   Vs   Keilor 2 0.0-0 
07/04/19 09:45 Green Gully Reserve  (Under 13 Girls Division 1) 3.3-21  Keilor 1   Vs   Maribyrnong Park 1 5.6-36 
07/04/19 09:45 Keilor Reserve  (Big Childcare Under 11 Division 1) 3.3-21  Keilor 1   Vs   Maribyrnong Park 1 1.4-10 
07/04/19 09:45 Charles Mutton Reserve  (Big Childcare Under 11 Division 5) 0.4-4  Northern Saints 1   Vs   Keilor 3 10.6-66 
07/04/19 09:45 Willowbrook Reserve  (Big Childcare Under 13 Division 2) 17.12-114  Westmeadows 1   Vs   Keilor 2 0.1-1 
07/04/19 09:45 Victor Foster Res  (Big Childcare Under 11 Division 7) 0.0-0  Hume Bombers 1   Vs   Keilor 4 17.13-115 
07/04/19 09:45 Leo Dineen Reserve  (Big Childcare Under 13 Division 6) 18.22-130  Tullamarine 1   Vs   Keilor 4 1.0-6 
07/04/19 11:00 Keilor Reserve  (Big Childcare Under 13 Division 1) 9.5-59  Keilor 1   Vs   Maribyrnong Park 1 1.1-7 
07/04/19 11:00 Green Gully Reserve  (Under 15 Girls Division 1) 4.12-36  Keilor 1   Vs   Greenvale 1 4.7-31 
07/04/19 11:00 Maribyrnong Park  (Big Childcare Under 13 Division 3) 9.11-65  Maribyrnong Park 2   Vs   Keilor 3 2.3-15 
07/04/19 12:30 Keilor Reserve  (Big Childcare Under 15 Division 1) 11.18-84  Keilor 1   Vs   Maribyrnong Park 1 5.9-39 
07/04/19 12:30 Green Gully Reserve  (Under 18 Girls Division 1) 14.18-102  Keilor   Vs   Roxburgh Park 0.0-0 
07/04/19 14:00 Green Gully Reserve  (Big Childcare Under 15 Division 4) 3.2-20  Keilor 3   Vs   Pascoe Vale 2 17.20-122 
07/04/19 14:20 Keilor Reserve  (Big Childcare Under 17 Division 1) 11.13-79  Keilor 1   Vs   Maribyrnong Park 1 9.11-65 
07/04/19 14:20 Hansen Reserve  (Big Childcare Under 17 Division 2) 9.10-64  Airport West/Keilor Park 1   Vs   Keilor 2 9.5-59 
07/04/19 14:35 Willowbrook Reserve  (Big Childcare Under 15 Division 2) 16.28-124  Westmeadows 1   Vs   Keilor 2 1.3-9 
12/04/19 19:30 Clifton Park  (EDFL Women's - Premier) 9.6-60  Aberfeldie 1   Vs   Keilor 2.0-12 
13/04/19 10:00 Boeing Reserve  (2019 Thirds) 8.10-58  Strathmore   Vs   Keilor 1 - Burns 7.5-47 
13/04/19 10:00 Overland Reserve  (2019 Thirds) 7.7-49  East Keilor   Vs   Keilor 2 - Barbuto 7.17-59 
19/04/19 10:00 Lebanon Reserve  (Apprenticeships Group Plus Australia Under 19 Premier Division) 9.8-62  Strathmore 1   Vs   Keilor 6.10-46 
19/04/19 11:50 Lebanon Reserve  (Reserves Premier Division ) 9.9-63  Strathmore   Vs   Keilor 16.6-102 
19/04/19 14:15 Lebanon Reserve  (Strathmore Community Bank Premier Division ) 11.10-76  Strathmore   Vs   Keilor 14.9-93 
26/04/19 18:15 Keilor Reserve  (Big Childcare Under 13 Division 3) 13.18-96  Keilor 3   Vs   St Francis 1 0.0-0 
27/04/19 10:00 Keilor Reserve  (Apprenticeships Group Plus Australia Under 19 Premier Division) 15.17-107  Keilor   Vs   Pascoe Vale 4.4-28 
27/04/19 10:00 Green Gully Reserve  (2019 Thirds) 12.8-80  Keilor 2 - Barbuto   Vs   West Coburg 8.5-53 
27/04/19 11:50 Green Gully Reserve  (2019 Thirds) 11.10-76  Keilor 1 - Burns   Vs   Craigieburn 4.12-36 
27/04/19 11:50 Keilor Reserve  (Reserves Premier Division ) 18.14-122  Keilor   Vs   Pascoe Vale 5.5-35 
27/04/19 14:15 Keilor Reserve  (Strathmore Community Bank Premier Division ) 11.14-80  Keilor   Vs   Pascoe Vale 11.10-76 
27/04/19 16:50 Keilor Reserve  (EDFL Women's - Premier) 34.14-218  Keilor   Vs   Pascoe Vale 1.0-6 
28/04/19 08:30 Clifton Park  (Big Childcare Under 11 Division 1) 6.5-41  Aberfeldie 1   Vs   Keilor 1 3.2-20 
28/04/19 08:30 Green Gully Reserve  (Under 9 Green)   Keilor Galea   Vs   Westmeadows  
28/04/19 08:30 D S Aitken Reserve  (Under 9 Orange)   Craigieburn   Vs   Keilor Barbuto  
28/04/19 08:30 Keilor Reserve  (Under 9 Silver)   Keilor Joyce   Vs   Essendon Doutta Stars  
28/04/19 08:30 Keilor Reserve  (Under 9 White)   Keilor O'Kearney   Vs   Aberfeldie  
28/04/19 09:45 Clifton Park  (Big Childcare Under 13 Division 1) 6.3-39  Aberfeldie 1   Vs   Keilor 1 7.9-51 
28/04/19 09:45 Keilor Reserve  (Big Childcare Under 11 Division 2) 10.14-74  Keilor 2   Vs   Coburg Districts 1 1.0-6 
28/04/19 09:45 Canning Reserve  (Under 11 Girls ) 5.7-37  Aberfeldie 1   Vs   Keilor 1 1.4-10 
28/04/19 09:45 Green Gully Reserve  (Big Childcare Under 11 Division 7) 7.2-44  Keilor 4   Vs   East Sunbury 3 1.1-7 
28/04/19 11:00 Green Gully Reserve  (Big Childcare Under 11 Division 5) 18.11-119  Keilor 3   Vs   Essendon Doutta Stars 3 0.0-0 
28/04/19 11:00 Keilor Reserve  (Big Childcare Under 13 Division 2) 5.3-33  Keilor 2   Vs   Coburg Districts 1 6.4-40 
28/04/19 11:15 Clifton Park  (Big Childcare Under 15 Division 1) 9.9-63  Aberfeldie 1   Vs   Keilor 1 11.12-78 
28/04/19 12:15 Green Gully Reserve  (Under 13 Girls Division 1) 3.0-18  Keilor 1   Vs   Hillside 1 4.3-27 
28/04/19 12:15 Canning Reserve  (Under 15 Girls Division 1) 7.8-50  Aberfeldie 1   Vs   Keilor 1 0.0-0 
28/04/19 12:30 Greenvale Recreation Reserve  (Big Childcare Under 15 Division 4) 18.11-119  Greenvale 3   Vs   Keilor 3 3.0-18 
28/04/19 12:30 Keilor Reserve  (Big Childcare Under 15 Division 2) 5.6-36  Keilor 2   Vs   Taylors Lakes 1 8.5-53 
28/04/19 12:50 Clifton Park  (Big Childcare Under 17 Division 1) 7.9-51  Aberfeldie 1   Vs   Keilor 1 9.11-65 
28/04/19 13:30 Green Gully Reserve  (Big Childcare Under 13 Division 6) 2.0-12  Keilor 4   Vs   Coburg Districts 2 11.9-75 
28/04/19 13:45 Canning Reserve  (Under 18 Girls Division 1) 3.3-21  Aberfeldie   Vs   Keilor 6.8-44 
28/04/19 14:20 Keilor Reserve  (Big Childcare Under 17 Division 2) 7.5-47  Keilor 2   Vs   Northern Saints 1 12.7-79 
03/05/19 18:15 Keilor Reserve  (Big Childcare Under 11 Division 2) 3.1-19  Keilor 2   Vs   Strathmore 2 4.4-28 
03/05/19 18:15 Boeing Reserve  (Big Childcare Under 11 Division 4) 4.5-29  Strathmore 3   Vs   Keilor 4 2.3-15 
03/05/19 19:30 Keilor Reserve  (Big Childcare Under 15 Division 4) 6.2-38  Keilor 3   Vs   Aberfeldie 3 16.14-110 
03/05/19 19:30 Burnside Heights Recreation Reserve  (EDFL Women's - Premier) 1.2-8  Burnside Heights   Vs   Keilor 9.15-69 
04/05/19 10:00 Keilor Reserve  (Apprenticeships Group Plus Australia Under 19 Premier Division) 7.6-48  Keilor   Vs   Avondale Heights 8.9-57 
04/05/19 10:00 Green Gully Reserve  (2019 Thirds) 19.20-134  Keilor 2 - Barbuto   Vs   Oak Park 1 3.2-20 
04/05/19 11:50 Green Gully Reserve  (2019 Thirds)   Keilor 1 - Burns   Vs   Oak Park 2  
04/05/19 11:50 Keilor Reserve  (Reserves Premier Division ) 14.9-93  Keilor   Vs   Avondale Heights 5.7-37 
04/05/19 14:15 Keilor Reserve  (Strathmore Community Bank Premier Division ) 21.13-139  Keilor   Vs   Avondale Heights 9.10-64 
05/05/19 08:30 Keilor Reserve  (Big Childcare Under 11 Division 1) 9.5-59  Keilor 1   Vs   East Sunbury 1 0.3-3 
05/05/19 08:30 Hillside Reserve  (Under 9 Green)   Hillside   Vs   Keilor Galea  
05/05/19 08:30 Green Gully Reserve  (Under 9 Orange)   Keilor Barbuto   Vs   Burnside Heights  
05/05/19 08:30 Green Gully Reserve  (Under 9 Silver)   Keilor Joyce   Vs   Coburg FC  
05/05/19 08:30 Brearley Reserve  (Under 9 White)   West Coburg   Vs   Keilor O'Kearney  
05/05/19 09:45 Green Gully Reserve  (Under 11 Girls ) 3.5-23  Keilor 1   Vs   West Coburg 1 2.3-15 
05/05/19 09:45 Greenvale Recreation Reserve - Oval 2  (Big Childcare Under 11 Division 3) 0.0-0  Greenvale 2   Vs   Keilor 3 7.1-43 
05/05/19 09:45 Keilor Reserve  (Big Childcare Under 13 Division 2) 2.1-13  Keilor 2   Vs   Craigieburn 1 10.6-66 
05/05/19 09:45 Burnside Heights Recreation Reserve  (Big Childcare Under 13 Division 6) 12.10-82  Burnside Heights 2   Vs   Keilor 4 1.1-7 
05/05/19 11:00 Keilor Reserve  (Big Childcare Under 13 Division 1) 3.2-20  Keilor 1   Vs   Westmeadows 1 5.6-36 
05/05/19 11:00 Green Gully Reserve  (Under 13 Girls Division 1) 1.1-7  Keilor 1   Vs   Westmeadows 1 5.5-35 
05/05/19 11:00 Overland Reserve  (Big Childcare Under 13 Division 3) 13.16-94  East Keilor 1   Vs   Keilor 3 0.2-2 
05/05/19 12:30 Green Gully Reserve  (Under 15 Girls Division 1) 4.4-28  Keilor 1   Vs   Hillside 1 1.5-11 
05/05/19 12:30 Keilor Reserve  (Big Childcare Under 15 Division 1) 16.20-116  Keilor 1   Vs   Westmeadows 1 3.5-23 
05/05/19 14:00 Green Gully Reserve  (Under 18 Girls Division 1) 2.2-14  Keilor   Vs   Westmeadows 10.4-64 
05/05/19 14:20 Keilor Reserve  (Big Childcare Under 17 Division 1) 17.10-112  Keilor 1   Vs   Hillside 1 6.6-42 
05/05/19 14:20 Ormond Park  (Big Childcare Under 15 Division 2) 4.6-30  Moonee Valley 1   Vs   Keilor 2 10.24-84 
05/05/19 14:20 Greenvale Recreation Reserve  (Big Childcare Under 17 Division 2) 22.13-145  Greenvale 1   Vs   Keilor 2 2.6-18 
10/05/19 19:30 Keilor Reserve  (EDFL Women's - Premier) 7.19-61  Keilor   Vs   Sunbury Lions 0.0-0 
11/05/19 10:00 Greenvale Recreation Reserve  (2019 Thirds) 12.7-79  Greenvale   Vs   Keilor 2 - Barbuto 3.5-23 
11/05/19 10:00 Hansen Reserve  (2019 Thirds) 7.6-48  Airport West   Vs   Keilor 1 - Burns 10.9-69 
11/05/19 11:50 Hansen Reserve  (Reserves Premier Division ) 10.5-65  Airport West   Vs   Keilor 19.12-126 
11/05/19 14:15 Hansen Reserve  (Strathmore Community Bank Premier Division ) 6.6-42  Airport West   Vs   Keilor 17.16-118 
12/05/19 08:30 Green Gully Reserve  (Under 9 Green)   Keilor Galea   Vs   East Sunbury  
12/05/19 08:30 Victor Foster Res  (Under 9 Orange)   Hume Bombers   Vs   Keilor Barbuto  
12/05/19 08:30 Boeing Reserve  (Under 9 Silver)   Strathmore   Vs   Keilor Joyce  
12/05/19 08:30 Green Gully Reserve  (Under 9 White)   Keilor O'Kearney   Vs   Strathmore  
12/05/19 09:45 Hallam Reserve  (Under 13 Girls Division 1) 2.2-14  Pascoe Vale 1   Vs   Keilor 1 5.6-36 
12/05/19 09:45 Boeing Reserve  (Under 11 Girls ) 2.5-17  Strathmore 1   Vs   Keilor 1 1.2-8 
12/05/19 09:45 Nipper Jordan Oval  (Big Childcare Under 11 Division 1) 2.0-12  Essendon Doutta Stars 1   Vs   Keilor 1 5.6-36 
12/05/19 09:45 Green Gully Reserve  (Big Childcare Under 13 Division 3) 23.9-147  Keilor 2   Vs   Tullamarine 1 1.0-6 
12/05/19 09:45 Keilor Reserve  (Big Childcare Under 11 Division 4) 5.2-32  Keilor 4   Vs   Coburg Districts 1 4.4-28 
12/05/19 11:00 Hallam Reserve  (Big Childcare Under 13 Division 1) 4.4-28  Pascoe Vale 1   Vs   Keilor 1 9.10-64 
12/05/19 11:00 Overland Reserve  (Big Childcare Under 11 Division 2) 7.11-53  East Keilor 1   Vs   Keilor 2 0.1-1 
12/05/19 11:00 Shore Reserve  (Big Childcare Under 11 Division 2) 10.8-68  West Coburg 1   Vs   Keilor 3 0.0-0 
12/05/19 11:00 Keilor Reserve  (Big Childcare Under 13 Division 3) 6.0-36  Keilor 3   Vs   Roxburgh Park 1 8.6-54 
12/05/19 11:00 Green Gully Reserve  (Big Childcare Under 13 Division 6) 1.4-10  Keilor 4   Vs   Oak Park 1 16.14-110 
12/05/19 12:30 Maribyrnong Park  (Big Childcare Under 15 Division 4) 16.22-118  Maribyrnong Park 3   Vs   Keilor 3 2.4-16 
12/05/19 12:30 Westmeadows Reserve Oval 2  (Under 15 Girls Division 1) 3.3-21  Westmeadows 1   Vs   Keilor 1 10.5-65 
12/05/19 12:30 Jacana Reserve  (Big Childcare Under 15 Division 2) 5.7-37  Jacana 1   Vs   Keilor 2 10.15-75 
12/05/19 12:30 Keilor Reserve  (Under 18 Girls Division 1) 12.4-76  Keilor   Vs   Essendon Doutta Stars 0.4-4 
12/05/19 12:50 Raeburn Reserve  (Big Childcare Under 15 Division 1) 3.6-24  Pascoe Vale 1   Vs   Keilor 1 19.17-131 
12/05/19 14:20 Nipper Jordan Oval  (Big Childcare Under 17 Division 1) 5.8-38  Essendon Doutta Stars 1   Vs   Keilor 1 6.7-43 
12/05/19 14:20 Keilor Reserve  (Big Childcare Under 17 Division 2) 3.5-23  Keilor 2   Vs   West Coburg 1 19.6-120 
17/05/19 18:15 Keilor Reserve  (Big Childcare Under 11 Division 1) 6.8-44  Keilor 1   Vs   West Coburg 1 1.2-8 
17/05/19 19:30 Keilor Reserve  (Big Childcare Under 15 Division 4) 0.2-2  Keilor 3   Vs   Westmeadows 2 15.14-104 
18/05/19 10:00 Hillside Reserve  (Apprenticeships Group Plus Australia Under 19 Premier Division) 11.11-77  Hillside   Vs   Keilor 8.7-55 
18/05/19 10:00 Willowbrook Reserve  (EDFL Women's - Premier) 1.2-8  Westmeadows   Vs   Keilor 7.7-49 
18/05/19 11:00 Keilor Reserve  (2019 Thirds) 7.5-47  Keilor 1 - Burns   Vs   East Keilor 16.8-104 
18/05/19 11:00 Maribyrnong Park  (2019 Thirds) 8.9-57  Maribyrnong Park   Vs   Keilor 2 - Barbuto 9.4-58 
19/05/19 08:30 Keilor Reserve  (Big Childcare Under 11 Division 2) 2.0-12  Keilor 2   Vs   Moonee Valley 1 12.6-78 
19/05/19 08:30 Green Gully Reserve  (Big Childcare Under 11 Division 3) 3.3-21  Keilor 3   Vs   Hillside 1 4.2-26 
19/05/19 08:30 Lionheart Reserve  (Under 9 Green)   Taylors Lakes   Vs   Keilor Galea  
19/05/19 08:30 Walter St Reserve  (Under 9 Orange)   Ascot Vale White   Vs   Keilor Barbuto  
19/05/19 08:30 Ormond Park  (Under 9 Silver)   Moonee Valley   Vs   Keilor Joyce  
19/05/19 08:30 Cole Reserve  (Under 9 White)   Coburg Districts   Vs   Keilor O'Kearney  
19/05/19 09:45 Keilor Reserve  (Under 11 Girls ) 0.0-0  Keilor 1   Vs   Maribyrnong Park 1 8.4-52 
19/05/19 09:45 Green Gully Reserve  (Big Childcare Under 11 Division 4) 1.0-6  Keilor 4   Vs   Maribyrnong Park 3 8.9-57 
19/05/19 09:45 Greenvale Recreation Reserve - Oval 2  (Big Childcare Under 13 Division 6) 15.15-105  Greenvale 3   Vs   Keilor 4 1.1-7 
19/05/19 11:00 Green Gully Reserve  (Big Childcare Under 13 Division 1) 18.9-117  Keilor 1   Vs   Taylors Lakes 1 2.2-14 
19/05/19 11:00 Keilor Reserve  (Under 13 Girls Division 1) 0.2-2  Keilor 1   Vs   Strathmore 1 4.3-27 
19/05/19 11:00 Sewell Reserve  (Big Childcare Under 15 Division 1) 3.0-18  Glenroy 1   Vs   Keilor 1 23.19-157 
19/05/19 12:30 Boeing Reserve  (Big Childcare Under 13 Division 4) 9.7-61  Strathmore 3   Vs   Keilor 3 1.1-7 
19/05/19 12:30 Keilor Reserve  (Under 15 Girls Division 1) 4.3-27  Keilor 1   Vs   Maribyrnong Park 1 5.8-38 
19/05/19 12:30 Green Gully Reserve  (Big Childcare Under 15 Division 2) 4.7-31  Keilor 2   Vs   West Coburg 1 7.4-46 
19/05/19 12:30 Canning Reserve  (Big Childcare Under 13 Division 3) 0.0-0  Avondale Heights 2   Vs   Keilor 2 20.15-135 
19/05/19 12:45 Raeburn Reserve  (Big Childcare Under 17 Division 1) 10.5-65  Pascoe Vale 1   Vs   Keilor 1 17.8-110 
19/05/19 14:20 Green Gully Reserve  (Big Childcare Under 17 Division 3) 11.15-81  Keilor 2   Vs   Essendon Doutta Stars 2 4.4-28 
19/05/19 14:20 Keilor Reserve  (Under 18 Girls Division 1) 6.6-42  Keilor   Vs   Sunbury Lions 1 3.3-21 
25/05/19 10:00 Keilor Reserve  (Apprenticeships Group Plus Australia Under 19 Premier Division)   Keilor   Vs   Aberfeldie  
25/05/19 10:00 Green Gully Reserve  (2019 Thirds)   Keilor 1 - Burns   Vs   Aberfeldie  
25/05/19 11:50 Keilor Reserve  (Reserves Premier Division )   Keilor   Vs   Aberfeldie  
25/05/19 11:50 Green Gully Reserve  (2019 Thirds)   Keilor 2 - Barbuto   Vs   Airport West  
25/05/19 14:15 Keilor Reserve  (Strathmore Community Bank Premier Division )   Keilor   Vs   Aberfeldie  
25/05/19 16:50 Keilor Reserve  (EDFL Women's - Premier)   Keilor   Vs   Aberfeldie 1  
26/05/19 08:30 Hansen Reserve  (Big Childcare Under 11 Division 1)   Airport West 1   Vs   Keilor 1  
26/05/19 08:30 Keilor Reserve  (Under 9 Green)   Keilor Galea   Vs   Burnside Heights  
26/05/19 08:30 Keilor Reserve  (Under 9 Orange)   Keilor Barbuto   Vs   Greenvale  
26/05/19 08:30 Green Gully Reserve  (Under 9 Silver)   Keilor Joyce   Vs   Craigieburn  
26/05/19 08:30 Green Gully Reserve  (Under 9 White)   Keilor O'Kearney   Vs   Greenvale  
26/05/19 09:45 Greenvale Recreation Reserve  (Big Childcare Under 13 Division 4)   Greenvale 2   Vs   Keilor 3  
26/05/19 09:45 Ormond Park  (Under 11 Girls )   Moonee Valley 1   Vs   Keilor 1  
26/05/19 09:45 Martin Reserve  (Big Childcare Under 11 Division 3)   Hadfield 1   Vs   Keilor 3  
26/05/19 09:45 Shore Reserve  (Big Childcare Under 11 Division 4)   West Coburg 2   Vs   Keilor 4  
26/05/19 09:45 Keilor Reserve  (Big Childcare Under 13 Division 6)   Keilor 4   Vs   Strathmore 4  
26/05/19 11:00 D S Aitken Reserve  (Big Childcare Under 13 Division 1)   Craigieburn 1   Vs   Keilor 1  
26/05/19 11:00 Sewell Reserve  (Big Childcare Under 11 Division 2)   Glenroy 1   Vs   Keilor 2  
26/05/19 11:00 Keilor Reserve  (Big Childcare Under 13 Division 3)   Keilor 2   Vs   Maribyrnong Park 2  
26/05/19 11:30 Buckley Park  (Under 13 Girls Division 1)   Essendon Doutta Stars 1   Vs   Keilor 1  
26/05/19 12:30 Boeing Reserve  (Big Childcare Under 15 Division 4)   Strathmore 3   Vs   Keilor 3  
26/05/19 12:30 Charles Mutton Reserve  (Big Childcare Under 15 Division 2)   Northern Saints 1   Vs   Keilor 2  
26/05/19 12:30 Burnside Heights Recreation Reserve  (Big Childcare Under 15 Division 1)   Burnside Heights 1   Vs   Keilor 1  
26/05/19 14:00 D S Aitken Reserve  (Under 15 Girls Division 1)   Craigieburn 1   Vs   Keilor 1  
26/05/19 14:20 Lebanon Reserve  (Big Childcare Under 17 Division 1)   Strathmore 1   Vs   Keilor 1  
26/05/19 14:20 Ormond Park  (Under 18 Girls Division 1)   Moonee Valley   Vs   Keilor  
26/05/19 14:40 Hansen Reserve  (Big Childcare Under 17 Division 3)   Aberfeldie 3   Vs   Keilor 2  
31/05/19 19:30 Hillside Reserve  (EDFL Women's - Premier)   Hillside   Vs   Keilor  
31/05/19 19:30 Keilor Reserve  (2019 Thirds)   Keilor 1 - Burns   Vs   Greenvale  
01/06/19 10:00 Keilor Reserve  (Apprenticeships Group Plus Australia Under 19 Premier Division)   Keilor   Vs   Greenvale  
01/06/19 10:00 Green Gully Reserve  (2019 Thirds)   Keilor 2 - Barbuto   Vs   Northern Saints  
01/06/19 11:50 Keilor Reserve  (Reserves Premier Division )   Keilor   Vs   Greenvale  
01/06/19 14:15 Keilor Reserve  (Strathmore Community Bank Premier Division )   Keilor   Vs   Greenvale  
14/06/19 19:30 Boeing Reserve  (EDFL Women's - Premier)   Strathmore   Vs   Keilor  
15/06/19 10:00 Overland Reserve  (Apprenticeships Group Plus Australia Under 19 Premier Division)   East Keilor   Vs   Keilor  
15/06/19 10:00 Charles Mutton Reserve  (2019 Thirds)   Northern Saints   Vs   Keilor 1 - Burns  
15/06/19 10:00 Clifton Park  (2019 Thirds)   Aberfeldie   Vs   Keilor 2 - Barbuto  
15/06/19 11:50 Nipper Jordan Oval  (Reserves Premier Division )   Essendon Doutta Stars   Vs   Keilor  
15/06/19 14:15 Nipper Jordan Oval  (Strathmore Community Bank Premier Division )   Essendon Doutta Stars   Vs   Keilor  
21/06/19 19:30 Keilor Reserve  (EDFL Women's - Premier)   Keilor   Vs   Burnside Heights  
22/06/19 10:00 Keilor Reserve  (Apprenticeships Group Plus Australia Under 19 Premier Division)   Keilor   Vs   Aberfeldie  
22/06/19 10:00 Maribyrnong Park  (2019 Thirds)   Maribyrnong Park   Vs   Keilor 1 - Burns  
22/06/19 11:50 Maribyrnong Park  (Reserves Premier Division )   Maribyrnong Park   Vs   Keilor  
22/06/19 11:50 Boeing Reserve  (2019 Thirds)   Strathmore   Vs   Keilor 2 - Barbuto  
22/06/19 14:15 Maribyrnong Park  (Strathmore Community Bank Premier Division )   Maribyrnong Park   Vs   Keilor  
28/06/19 18:30 Canning Reserve  (Apprenticeships Group Plus Australia Under 19 Premier Division)   Avondale Heights   Vs   Keilor  
29/06/19 10:00 Keilor Reserve  (2019 Thirds)   Keilor 2 - Barbuto   Vs   Oak Park 2  
29/06/19 11:00 Green Gully Reserve  (2019 Thirds)   Keilor 1 - Burns   Vs   Oak Park 1  
29/06/19 11:50 Keilor Reserve  (Reserves Premier Division )   Keilor   Vs   Glenroy  
29/06/19 14:15 Keilor Reserve  (Strathmore Community Bank Premier Division )   Keilor   Vs   Glenroy  
30/06/19 14:20 Raeburn Reserve  (EDFL Women's - Premier)   Pascoe Vale   Vs   Keilor  
06/07/19 10:00 Hansen Reserve  (2019 Thirds)   Airport West   Vs   Keilor 2 - Barbuto  
06/07/19 11:50 Shore Reserve  (2019 Thirds)   West Coburg   Vs   Keilor 1 - Burns  
12/07/19 18:30 D S Aitken Reserve  (2019 Thirds)   Craigieburn   Vs   Keilor 1 - Burns  
12/07/19 19:30 Keilor Reserve  (EDFL Women's - Premier)   Keilor   Vs   Strathmore  
13/07/19 10:00 Keilor Reserve  (Apprenticeships Group Plus Australia Under 19 Premier Division)   Keilor   Vs   Strathmore 1  
13/07/19 BYE BYE (2019 Thirds)   Keilor 2 - Barbuto   BYE  
13/07/19 11:50 Keilor Reserve  (Reserves Premier Division )   Keilor   Vs   Strathmore  
13/07/19 14:15 Keilor Reserve  (Strathmore Community Bank Premier Division )   Keilor   Vs   Strathmore  
20/07/19 10:00 Raeburn Reserve  (Apprenticeships Group Plus Australia Under 19 Premier Division)   Pascoe Vale   Vs   Keilor  
20/07/19 BYE BYE (2019 Thirds)   Keilor 1 - Burns   BYE  
20/07/19 11:00 J P Fawkner Reserve  (2019 Thirds)   Oak Park 2   Vs   Keilor 2 - Barbuto  
20/07/19 11:50 Raeburn Reserve  (Reserves Premier Division )   Pascoe Vale   Vs   Keilor  
20/07/19 14:15 Raeburn Reserve  (Strathmore Community Bank Premier Division )   Pascoe Vale   Vs   Keilor  
21/07/19 14:30 Clarke Oval  (EDFL Women's - Premier)   Sunbury Lions   Vs   Keilor  
27/07/19 10:00 Canning Reserve  (Apprenticeships Group Plus Australia Under 19 Premier Division)   Avondale Heights   Vs   Keilor  
27/07/19 10:00 Green Gully Reserve  (2019 Thirds)   Keilor 2 - Barbuto   Vs   Hillside  
27/07/19 11:00 Keilor Reserve  (2019 Thirds)   Keilor 1 - Burns   Vs   Northern Saints  
27/07/19 11:50 Canning Reserve  (Reserves Premier Division )   Avondale Heights   Vs   Keilor  
27/07/19 12:50 Keilor Reserve  (EDFL Women's - Premier)   Keilor   Vs   Craigieburn  
27/07/19 14:15 Canning Reserve  (Strathmore Community Bank Premier Division )   Avondale Heights   Vs   Keilor  
02/08/19 19:30 Keilor Reserve  (2019 Thirds)   Keilor 2 - Barbuto   Vs   Greenvale  
03/08/19 10:00 Keilor Reserve  (Apprenticeships Group Plus Australia Under 19 Premier Division)   Keilor   Vs   Greenvale  
03/08/19 10:00 Maribyrnong Park  (2019 Thirds)   Maribyrnong Park   Vs   Keilor 1 - Burns  
03/08/19 11:50 Keilor Reserve  (Reserves Premier Division )   Keilor   Vs   Airport West  
03/08/19 14:15 Keilor Reserve  (Strathmore Community Bank Premier Division )   Keilor   Vs   Airport West  
10/08/19 10:00 Clifton Park  (Apprenticeships Group Plus Australia Under 19 Premier Division)   Aberfeldie   Vs   Keilor  
10/08/19 11:50 Clifton Park  (Reserves Premier Division )   Aberfeldie   Vs   Keilor  
10/08/19 14:15 Clifton Park  (Strathmore Community Bank Premier Division )   Aberfeldie   Vs   Keilor  
16/08/19 18:30 Keilor Reserve  (Apprenticeships Group Plus Australia Under 19 Premier Division)   Keilor   Vs   East Keilor  
17/08/19 11:50 Greenvale Recreation Reserve  (Reserves Premier Division )   Greenvale   Vs   Keilor  
17/08/19 14:15 Greenvale Recreation Reserve  (Strathmore Community Bank Premier Division )   Greenvale   Vs   Keilor  
23/08/19 18:30 Hillside Reserve  (Apprenticeships Group Plus Australia Under 19 Premier Division)   Keilor   Vs   Hillside  
24/08/19 11:50 Keilor Reserve  (Reserves Premier Division )   Keilor   Vs   Essendon Doutta Stars  
24/08/19 14:15 Keilor Reserve  (Strathmore Community Bank Premier Division )   Keilor   Vs   Essendon Doutta Stars  
30/08/19 18:30 Boeing Reserve  (Apprenticeships Group Plus Australia Under 19 Premier Division)   Strathmore 1   Vs   Keilor  
31/08/19 11:50 Keilor Reserve  (Reserves Premier Division )   Keilor   Vs   Maribyrnong Park  
31/08/19 14:15 Keilor Reserve  (Strathmore Community Bank Premier Division )   Keilor   Vs   Maribyrnong Park  

This fixture proudly brought to you by the Essendon District Football League (EDFL) and
sportstg.com