Club Fixture for Cootamundra Strikers Soccer Club

DATE TIME VENUE/COURT   HOME TEAM   AWAY TEAM  
05/04/19 19:00 Rawlings Park 1  (Nank 4th Grade) 8  WCW   Vs   South Wagga 1 
06/04/19 15:00 Rawlings Park 4  (Blake (3rd Grade) ) 5  Wagga United   Vs   Gundagai Panthers 0 
06/04/19 17:00 Rawlings Park 1  (Gardiner (2nd Mens)) 8  Wagga United   Vs   Cootamundra Strikers 0 
06/04/19 19:00 Rawlings Park 1  (Pascoe (1st Mens)) 6  Wagga United   Vs   Cootamundra Strikers Soccer Club 0 
07/04/19 11:00 Rawlings Park 2  (Leonard (1st Women's)) 4  Wagga United   Vs   Cootamundra Strikers 1 
13/04/19 15:00 Owen Vincent Oval  (Blake (3rd Grade) ) 1  Gundagai Panthers   Vs   Leeton United 3 
14/04/19 11:00 O'Connor Park  (Leonard (1st Women's)) 3  Cootamundra Strikers   Vs   Leeton 1 
14/04/19 13:00 O'Connor Park  (Gardiner (2nd Mens)) 0  Cootamundra Strikers   Vs   Leeton United Gardiner 9 
14/04/19 15:00 O'Connor Park  (Pascoe (1st Mens)) 1  Cootamundra Strikers Soccer Club   Vs   Leeton United PASCOE 2 
26/04/19 19:00 Rawlings Park 6  (Nank 4th Grade) 9  WCW   Vs   Tolland 2 
27/04/19 15:00 Riverglades Oval  (Blake (3rd Grade) ) 3  Tumut Eagles FC   Vs   Gundagai Panthers 1 
28/04/19 11:00 Hanwood 1  (Leonard (1st Women's)) 4  Hanwood FC   Vs   Cootamundra Strikers 0 
28/04/19 13:00 Bull Paddock  (Gardiner (2nd Mens)) 3  Tumut   Vs   Cootamundra Strikers 1 
28/04/19 15:00 Bull Paddock  (Pascoe (1st Mens)) 2  Tumut   Vs   Cootamundra Strikers Soccer Club 4 
03/05/19 19:00 Rawlings Park 5  (Nank 4th Grade) 4  WCW   Vs   WU Crows 1 
04/05/19 15:00 Owen Vincent Oval  (Blake (3rd Grade) ) 1  Gundagai Panthers   Vs   South Wagga 3 
05/05/19 11:00 O'Connor Park  (Leonard (1st Women's)) 3  Cootamundra Strikers   Vs   Tolland Leonard 2 
05/05/19 13:00 Rawlings Park 2  (Gardiner (2nd Mens)) 13  Henwood Park Hawks   Vs   Cootamundra Strikers 0 
05/05/19 15:00 Rawlings Park 2  (Pascoe (1st Mens)) 7  Henwood Park   Vs   Cootamundra Strikers Soccer Club 1 
10/05/19 19:00 Rawlings Park 6  (Nank 4th Grade) 5  LA Black   Vs   WCW 0 
11/05/19 15:00 Owen Vincent Oval  (Blake (3rd Grade) ) 1  Gundagai Panthers   Vs   Wagga United 1 
11/05/19 19:00 Hall Bros Oval  (Pascoe (1st Mens)) 10  Young Lions   Vs   Cootamundra Strikers Soccer Club 0 
12/05/19 BYE BYE (Leonard (1st Women's))   Cootamundra Strikers   BYE  
12/05/19 13:00 O'Connor Park  (Gardiner (2nd Mens)) 2  Cootamundra Strikers   Vs   Junee Jaguars 1 
17/05/19 19:00 Rawlings Park 5  (Nank 4th Grade) 1  WU Thunderbirds   Vs   WCW 2 
18/05/19 15:00 Owen Vincent Oval  (Blake (3rd Grade) ) 5  Gundagai Panthers   Vs   TEMORA 3 
19/05/19 11:00 Burns Park 1  (Leonard (1st Women's)) 2  Junee   Vs   Cootamundra Strikers 1 
19/05/19 13:00 O'Connor Park  (Gardiner (2nd Mens)) 0  Cootamundra Strikers   Vs   Hanwood FC 0 
19/05/19 15:00 O'Connor Park  (Pascoe (1st Mens)) 0  Cootamundra Strikers Soccer Club   Vs   Hanwood FC 17 
24/05/19 19:00 Rawlings Park 5  (Nank 4th Grade) 1  WCW   Vs   HP Sparrows 3 
25/05/19 15:00 Rawlings Park 6  (Blake (3rd Grade) ) 10  Lake Albert   Vs   Gundagai Panthers 1 
26/05/19 11:00 O'Connor Park  (Leonard (1st Women's)) 3  Cootamundra Strikers   Vs   Henwood Park 1 
26/05/19 13:00 Rawlings Park 2  (Gardiner (2nd Mens)) 16  Lake Albert   Vs   Cootamundra Strikers 0 
26/05/19 15:00 Rawlings Park 2  (Pascoe (1st Mens)) 4  Lake Albert   Vs   Cootamundra Strikers Soccer Club 0 
31/05/19 BYE BYE (Nank 4th Grade)   WCW   BYE  
01/06/19 15:00 Owen Vincent Oval  (Blake (3rd Grade) ) 4  Gundagai Panthers   Vs   TFC Wolves 3 
02/06/19 11:00 O'Connor Park  (Leonard (1st Women's)) 0  Cootamundra Strikers   Vs   Wagga United 0 
02/06/19 13:00 O'Connor Park  (Gardiner (2nd Mens)) 0  Cootamundra Strikers   Vs   Tolland 4 
02/06/19 15:00 O'Connor Park  (Pascoe (1st Mens)) 1  Cootamundra Strikers Soccer Club   Vs   Tolland 3 
14/06/19 19:00 Rawlings Park 6  (Nank 4th Grade) 0  LA TIGER Sharks   Vs   WCW 4 
15/06/19 15:00 Rawlings Park 4  (Blake (3rd Grade) ) 7  HP Hawks   Vs   Gundagai Panthers 3 
16/06/19 11:00 MIA Sports Field  (Leonard (1st Women's)) 4  Leeton   Vs   Cootamundra Strikers 0 
16/06/19 13:00 O'Connor Park  (Gardiner (2nd Mens)) 0  Cootamundra Strikers   Vs   South Wagga 2 
16/06/19 15:00 O'Connor Park  (Pascoe (1st Mens)) 2  Cootamundra Strikers Soccer Club   Vs   South Wagga 3 
21/06/19 19:00 Showgrounds  (Nank 4th Grade) 6  WCW   Vs   LA RED 3 
22/06/19 15:00 Hall Bros Oval  (Blake (3rd Grade) ) 13  Young   Vs   Gundagai Panthers 0 
23/06/19 11:00 O'Connor Park  (Leonard (1st Women's)) 0  Cootamundra Strikers   Vs   Hanwood FC 2 
23/06/19 13:00 O'Connor Park  (Gardiner (2nd Mens)) 0  Cootamundra Strikers   Vs   Wagga United 6 
23/06/19 15:00 O'Connor Park  (Pascoe (1st Mens)) 1  Cootamundra Strikers Soccer Club   Vs   Wagga United 5 
28/06/19 19:00 Hall Bros Oval  (Nank 4th Grade) 3  Young Lions   Vs   WCW 2 
29/06/19 15:00 Owen Vincent Oval  (Blake (3rd Grade) ) 2  Gundagai Panthers   Vs   Tumut Eagles FC 6 
30/06/19 11:00 Rawlings Park 2  (Leonard (1st Women's)) 2  Tolland Leonard   Vs   Cootamundra Strikers 1 
30/06/19 13:00 O'Connor Park  (Gardiner (2nd Mens)) 0  Cootamundra Strikers   Vs   Tumut 8 
30/06/19 15:00 O'Connor Park  (Pascoe (1st Mens)) 1  Cootamundra Strikers Soccer Club   Vs   Tumut 2 
05/07/19 19:00 Rawlings Park 6  (Nank 4th Grade) 1  South Wagga   Vs   WCW 3 
06/07/19 15:00 MIA Sports Field  (Blake (3rd Grade) ) 0  Leeton United   Vs   Gundagai Panthers 0 
07/07/19 BYE BYE (Leonard (1st Women's))   Cootamundra Strikers   BYE  
07/07/19 13:00 MIA Sports Field  (Gardiner (2nd Mens)) 0  Leeton United Gardiner   Vs   Cootamundra Strikers 0 
07/07/19 15:00 MIA Sports Field  (Pascoe (1st Mens)) 17  Leeton United PASCOE   Vs   Cootamundra Strikers Soccer Club 0 
12/07/19 19:00 Rawlings Park 5  (Nank 4th Grade) 0  WCW   Vs   HP Hawks 1 
13/07/19 15:00 Rawlings Park 6  (Blake (3rd Grade) ) 6  South Wagga   Vs   Gundagai Panthers 0 
13/07/19 17:00 Rawlings Park 1  (Gardiner (2nd Mens)) 0  South Wagga   Vs   Cootamundra Strikers 0 
13/07/19 19:00 Rawlings Park 1  (Pascoe (1st Mens)) 2  South Wagga   Vs   Cootamundra Strikers Soccer Club 0 
14/07/19 11:00 O'Connor Park  (Leonard (1st Women's)) 1  Cootamundra Strikers   Vs   Junee 2 
19/07/19 19:00 Rawlings Park 1  (Nank 4th Grade) 2  HP Hawks   Vs   WCW 1 
26/07/19 19:00 Kessler Park  (Nank 4th Grade) 0  Tolland   Vs   WCW 6 
27/07/19 15:00 Owen Vincent Oval  (Blake (3rd Grade) ) 0  Gundagai Panthers   Vs   Young 7 
28/07/19 11:00 Rawlings Park 4  (Leonard (1st Women's)) 3  Henwood Park   Vs   Cootamundra Strikers 0 
28/07/19 13:00 Burns Park 1  (Gardiner (2nd Mens)) 6  Junee Jaguars   Vs   Cootamundra Strikers 4 
28/07/19 15:00 O'Connor Park  (Pascoe (1st Mens)) 0  Cootamundra Strikers Soccer Club   Vs   Young Lions 2 
03/08/19 15:00 Temora 1  (Blake (3rd Grade) ) 4  TEMORA   Vs   Gundagai Panthers 1 
03/08/19 17:00 Gissing Oval  (Nank 4th Grade) 2  WCW   Vs   WU Thunderbirds 1 
04/08/19 11:00 Rawlings Park 2  (Leonard (1st Women's)) 0  Wagga United   Vs   Cootamundra Strikers 0 
04/08/19 13:00 Hanwood 1  (Gardiner (2nd Mens)) 9  Hanwood FC   Vs   Cootamundra Strikers 0 
04/08/19 15:00 Hanwood 1  (Pascoe (1st Mens)) 11  Hanwood FC   Vs   Cootamundra Strikers Soccer Club 0 
09/08/19 19:00 Rawlings Park 6  (Nank 4th Grade) 1  WU Crows   Vs   WCW 3 
10/08/19 15:00 Owen Vincent Oval  (Blake (3rd Grade) ) 0  Gundagai Panthers   Vs   Lake Albert 0 
11/08/19 11:00 O'Connor Park  (Leonard (1st Women's)) 0  Cootamundra Strikers   Vs   Leeton 0 
11/08/19 13:00 O'Connor Park  (Gardiner (2nd Mens)) 0  Cootamundra Strikers   Vs   Lake Albert 8 
11/08/19 15:00 O'Connor Park  (Pascoe (1st Mens)) 0  Cootamundra Strikers Soccer Club   Vs   Lake Albert 9 
16/08/19 19:00 Rawlings Park 6  (Nank 4th Grade) 3  WCW   Vs   LA Black 2 
17/08/19 15:00 Rawlings Park 4  (Blake (3rd Grade) ) 8  TFC Wolves   Vs   Gundagai Panthers 1 
18/08/19 11:00 Hanwood 1  (Leonard (1st Women's)) 3  Hanwood FC   Vs   Cootamundra Strikers 0 
18/08/19 13:00 Kessler Park  (Gardiner (2nd Mens)) 6  Tolland   Vs   Cootamundra Strikers 0 
18/08/19 15:00 Kessler Park  (Pascoe (1st Mens)) 3  Tolland   Vs   Cootamundra Strikers Soccer Club 1 
23/08/19 19:00 Rawlings Park 5  (Nank 4th Grade) 0  HP Sparrows   Vs   WCW 1 
24/08/19 15:00 Owen Vincent Oval  (Blake (3rd Grade) ) 1  Gundagai Panthers   Vs   HP Hawks 4 
25/08/19 11:00 O'Connor Park  (Leonard (1st Women's)) 1  Cootamundra Strikers   Vs   Tolland Leonard 6 
25/08/19 13:00 O'Connor Park  (Gardiner (2nd Mens)) 1  Cootamundra Strikers   Vs   Henwood Park Hawks 12 
25/08/19 15:00 O'Connor Park  (Pascoe (1st Mens)) 0  Cootamundra Strikers Soccer Club   Vs   Henwood Park 4 
31/08/19
(Qualifying Final)
17:00 Rawlings Park 5  (Nank 4th Grade) 2  LA Black   Vs   WCW 5 
07/09/19
(Semi Final 2)
17:00 Rawlings Park 1  (Nank 4th Grade) 0  HP Hawks   Vs   WCW 1 
21/09/19
(Grand Final)
18:10 McDonald Park  (Nank 4th Grade) 3  WCW   Vs   HP Hawks 0 

This fixture proudly brought to you by the Football Wagga Wagga and
sportstg.com