Football Federation Tasmania

Elphin 1

Venue Address:
Racecourse Crescent, Launceston
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
13/09/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U7/8) 1     Lightning Strikes   def. by   Titans
13/09/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U9/10) 12     Pythons   def.   Red Rockets
13/09/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U11) Wild Cats   def. by   TEPD Academy 19 
13/09/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U13) 3     Islanders   def. by   Yellow Bananas 11 
13/09/19 (Fri) 18:50 (Futsal LTN - U14/15) 2     Not a Kalou   def. by   Marconi Boys
20/09/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U7/8) 2     Lightning Strikes   def. by   Black Panthers 11 
20/09/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U9/10) 16     United Devils   def.   Red Rockets
20/09/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U11) 1     Trevallyn Tigers   def. by   TEPD Academy
20/09/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U13) 3     Islanders   def. by   All Stars
20/09/19 (Fri) 18:50 (Futsal LTN - U14/15) 3     Taco Tuesday   def.   Horks
27/09/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U9/10) 15     United Devils   def.   Mini Messi's
27/09/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U11) 8     The Gladiators   def.   Wild Cats
27/09/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U11) 1     Leopards   def. by   TEPD Academy 12 
27/09/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U13) 2     Yellow Bananas   def. by   Dragons
27/09/19 (Fri) 18:50 (Futsal LTN - U14/15) 3     Horks   def. by   Another One
18/10/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U7/8) 10     Black Panthers   def.   The Sharks
18/10/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U9/10) 8     Dragons   def.   Pythons
18/10/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U12) 2     Pocket Rockets   def. by   Intas Cobras
18/10/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U12) 3     Lightning Bolts   def. by   Rockets
18/10/19 (Fri) 18:50 (Futsal LTN - U14/15) 3     Another One   def.   Pazzo FC
25/10/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U7/8) 9     City Devils   def.   Lightning Strikes
25/10/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U11) 6     Leopards   def.   Warriors
25/10/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U11) 7     TEPD Academy   def.   The Gladiators
25/10/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U13) 1     Storm   def. by   Islanders
25/10/19 (Fri) 18:50 (Futsal LTN - U14/15) 6     Pazzo FC   def.   Raptors
01/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U9/10) 4     Dragons   def.   United Devils
01/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U11) 2     Leopards   def. by   Trevallyn Tigers
01/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U11) 2     Wild Cats   def. by   TEPD Academy 12 
01/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U13) 12     Yellow Bananas   def.   Islanders
01/11/19 (Fri) 18:50 (Futsal LTN - U14/15) Raptors   def. by   Marconi Boys
08/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U7/8) 2     Meerkats   def. by   Lightning Strikes
08/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U11) 6     Warriors   def.   Wild Cats
08/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U11) 1     Trevallyn Tigers   def. by   TEPD Academy 13 
08/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U13) 4     All Stars   def.   Islanders
08/11/19 (Fri) 18:50 (Futsal LTN - U14/15) 3     Marconi Boys   def.   Not a Kalou
15/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U7/8) 9     City Devils   def.   Meerkats
15/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U11) 17     Trevallyn Tigers   def.   Warriors
15/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U12) 3     Rookies   vs   Rockets
15/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U11) 1     Leopards   def. by   TEPD Academy 12 
15/11/19 (Fri) 18:50 (Futsal LTN - U13) 4     All Stars   def.   Storm
15/11/19 (Fri) 19:25 (Futsal LTN - U13) 2     Dragons   def.   Yellow Bananas
15/11/19 (Fri) 20:00 (Futsal LTN - U14/15) 15     Another One   def.   Raptors
22/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U7/8) 2     City Devils   vs   Titans
22/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U9/10) 9     Dragons   def.   Pythons
22/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U11) 17     TEPD Academy   def.   Warriors
22/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U13) 4     Islanders   def.   Storm
22/11/19 (Fri) 18:50 (Futsal LTN - U14/15) 1     Horks   vs   Taco Tuesday 1 
29/11/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U7/8) 2     The Sharks   def. by   Titans 17 
29/11/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U11) 2     Wild Cats   def. by   Trevallyn Tigers 11 
29/11/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U11) 11     TEPD Academy   def.   The Gladiators
29/11/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U13) Islanders   def. by   Dragons
29/11/19 (Fri) 18:50 (Futsal LTN - U14/15) 5     Another One   def.   Horks
06/12/19 (Fri) 16:30 (Futsal LTN - U9/10) 4     Mini Messi's   def.   Green Team
06/12/19 (Fri) 17:05 (Futsal LTN - U11) Warriors   def. by   The Gladiators
06/12/19 (Fri) 17:40 (Futsal LTN - U11) 2     Wild Cats   def. by   TEPD Academy
06/12/19 (Fri) 18:15 (Futsal LTN - U13) 1     Islanders   def. by   Yellow Bananas
06/12/19 (Fri) 18:50 (Futsal LTN - U14/15) 7     Pazzo FC   def.   Another One
13/12/19 (Fri)
(Semi Final 1)
16:30 (Futsal LTN - U7/8)   Black Panthers   vs   The Sharks  
13/12/19 (Fri)
(Semi Final 1)
17:05 (Futsal LTN - U11)   TEPD Academy   vs   Leopards  
13/12/19 (Fri)
(Grand Final)
17:40 (Futsal LTN - U7/8)   Undecided   vs   Undecided