Frankston CRT#3

Venue Address
90 Bardia Avenue

Seaford
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
22/09/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C) 52     Frost   def. by   Pratt & Co 60 
22/09/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed C) 32     Talking Dribble   def.   Hot Mess 27 
22/09/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed D) 26     Misfits   def.   Tiger Eyes 19 
22/09/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Men) 33     Monstars (Sun)   def. by   Shootyashot 37 
23/09/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C1) 45     CD Dingoes   def.   The Swish Kebabs 36 
23/09/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C2) 20     AirBallers   def.   Ball'n with ma bros
23/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C1) KP Giants Thomas   def. by   Yeah The Boys 20 
23/09/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C2) 24     Who Needs J   def. by   Powercables 31 
24/09/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men B) 37     Neun Nyunts   def.   The Gaels 21 
24/09/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D1) 30     Frankston Wolfpack   def.   Duke Street 26 
24/09/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men D3) 13     Chelsea Mudgutz   vs   Blue Bandits 13 
24/09/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C) 39     Skye Bombers   def.   Hoops We Did It Again 36 
25/09/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women B) 20     The Jordies   def.   Clueless
25/09/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1) 45     Ice Vipers   def.   Organised Confusion 22 
25/09/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 27     East High Wildcats   def. by   The Benchwarmers 46 
25/09/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 17     Immabe   def. by   Monstars 29 
26/09/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men D1) 31     Redbacks Web (Thurs)   def. by   Age! (Thurs) 45 
26/09/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men C1) 34     Mini Me Giants (Thurs)   def.   Prince and the Revolution 22 
26/09/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men B) 35     Shakeyadrips   def. by   5 Guys Burgers and Fries 53 
26/09/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D2) 46     The Knights   def.   Word G 39 
29/09/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed D) 61     Spuds   def.   Just Play Dragons 21 
29/09/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed C) 53     Pratt & Co   def.   Phoenix Firebirds 47 
29/09/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C) 50     The Rookies   def.   Hot Mess 19 
29/09/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Men) 24     Just Play Rattlers   def. by   Shootyashot 34 
30/09/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men B) 52     Steph's Chefs   def.   Ninkasi 43 
30/09/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men D3) 20     Juicy Goombas   def. by   Senior Shadows 40 
30/09/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C1) 42     CD Dingoes   def.   The Craptors 37 
30/09/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D1) 24     The Nook   def. by   Courgoes 37 
01/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3) 21     Mad Ballers   def.   PBBC The Oilers 16 
01/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D1) 46     Juiced Up   def.   Fortune and the spuds 30 
01/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men B) CD Dingoes   def. by   Feanos 20 
01/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D1) 48     Knights   def.   Torstie 29 
02/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B) 81     Kobe Kwan Kanobi   def.   Space Jam (Trewhitt) 39 
02/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 32     Monstars   def. by   Chicken Noodle Hoops 38 
02/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 30     Ravens   def. by   Lesgoo 33 
02/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B) 18     Awkward Turtles   def. by   Gelogenics 42 
03/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 37     Prince and the Revolution   def. by   CPL 40 
03/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B) 19     Flames   def. by   Gecko's 45 
03/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 36     Bannos Bulls   def. by   TMC 37 
03/10/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D1) 27     STIGEF   def.   Below average 13 
06/10/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C) 60     Pratt & Co   def. by   Snacc Attacc 63 
06/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed C) 37     The Rookies   def.   Hellcats 27 
06/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C) 31     Charged   def. by   Phoenix Firebirds 38 
06/10/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Men) 33     Shootyashot   def. by   Franklin Turtles 40 
07/10/19 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women) 19     Alley-Oops   def. by   Warrior Women 22 
07/10/19 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women) 24     Double Dribblers   def.   Perfectly Poised 15 
07/10/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - B) 21     Lazer Stars   def. by   Mt Eliza Meteors - Hoult 27 
07/10/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - C) 28     Rowellyn Rockets Keating   def.   PBC Pumas 20 
07/10/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - B) 25     St Joachim's Panthers   def. by   FHS Flames 36 
07/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C1) 49     Yeah The Boys   def. by   The Craptors 60 
07/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C1) 49     The Swish Kebabs   def. by   The Vipers 56 
07/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C2) 20     Ball'n with ma bros   def. by   ZF 24 
07/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3) 31     Kukus   def. by   Charlies Angles 41 
08/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3) 43     Jack's Angels   def.   PBBC The Oilers 32 
08/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D1) 40     Frankston Wolfpack   def. by   Got Not Much 53 
08/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men B) 31     Gaile's Finest   def. by   Neun Nyunts 44 
08/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C) 50     Rattlesnakes   vs   Peninsula Bears 50 
09/10/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C1) 34     St Joachim's Panthers - 4   def. by   FHS Eagles 37 
09/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2) 22     Woodlands Warriors Jammers   def. by   Skye Sonics - Tigers 71 
09/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - B) 53     Langwarrin Wildcats Strikers   def.   Skye Sonics - Dowell 36 
09/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 26     Chicken Noodle Hoops   def. by   The Benchwarmers 41 
09/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 18     Immabe   def. by   Best Buds 41 
09/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B) 18     Flying Saucy's   def. by   No Ballers 40 
09/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B) 37     Gelogenics   def.   Jetts 26 
10/10/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - C) 28     KP Giants Cummins   def. by   FHS Lords 39 
10/10/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 39     FB Crusaders   def.   Bobcats U21.2B 27 
10/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 32     FB All Stars   def. by   PBBC U18B Raiders 46 
10/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 47     CPL   def. by   The Warriors 57 
10/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B) 44     Heat   def.   Flames 37 
10/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 25     TMC   def. by   The Rats 51 
10/10/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men C2) 49     Air Ballers   def. by   The Dabasaurs 51 
12/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Girls U10 - C) 30     Derinya Ladybugs   def.   Rowellyn Rockets Cubs
12/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - B1) 13     Woodlands Warriors Pacers   def. by   Baxter Buddies U10 14 
12/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Boys U10 - C3) 6     Langwarrin Wildcats Lightning   def. by   Rowellyn Rockets Heat 15 
12/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - D1) 6     Overport Bulls   def. by   St Anne's Avengers McCormack 11 
12/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - C1) 16     Woodlands Warriors Timber Wolves   def. by   Bayside Raiders Kidney 23 
12/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - A) 31     Bobcats U10B Henderson   def.   Derinya Demons
12/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U10 - A) 20     St John's Jaguars U/10 Girls Aqua   def.   St Anne's Avengers McCormack
12/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - C2) 8     Overport Magic   def. by   Derinya Diamonds
12/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - D1) 2     Derinya Unicorns   def. by   Mt Eliza Meteors - Drummond 48 
12/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - B1) 23     Woodlands Warriors Wolves   def. by   St John's Jaguars U/12 Boys Green 56 
12/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - C2) 22     Mt Eliza Meteors - Maddaford   def. by   FB United 24 
12/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - C2) 39     Derinya Storm   def.   Bayside Raiders Vass 12 
12/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Girls U14 - B) 29     FHS Force   def.   NPIRE Demons 22 
12/10/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - D2) 23     St John's Jaguars U/14 Boys Blue   def. by   Bobcats U14.8B 29 
13/10/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed D) 37     Misfits   def. by   Aquaballers 55 
13/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed C) 26     The Rookies   def. by   Talking Dribble 28 
13/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C) 28     Frost   def. by   Hellcats 51 
13/10/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Men) 35     Shootyashot   def. by   Andy's Angels 51 
14/10/19 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women) 29     Mumma Bulls   def.   Seaside Swans 26 
14/10/19 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women) 41     Chicken Curry   def.   Perfect Strangers 29 
14/10/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - B) 24     Mt Eliza Meteors - Hoult   def.   Ballam Park Boomers (Panthers) 20 
14/10/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A ) 35     FB Phoenix   def. by   Rowellyn Mockingjay - Black 44 
14/10/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - C) 36     PBC Pumas   def.   Ballam Park Boomers (Smead) 13 
14/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C1) 50     The Craptors   def. by   The Vipers 56 
14/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C1) 30     Yeah The Boys   def. by   Basketbrawlers 34 
14/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C2) 44     B'Lilly Ballers   def.   Who Needs J 21 
14/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men D3) 30     Juicy Goombas   def.   Tropics 28 
15/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men D3) 23     Chelsea Mudgutz   def.   Southside Vikings 18 
15/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men D1) 54     Juiced Up   def.   Torstie 35 
15/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men B) 42     Honey Badgers   def.   CD Dingoes 33 
15/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men C) 58     Venomenoms 2.0   def.   Rattlesnakes 20 
16/10/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C1) 22     Woodlands Warriors Thunder   def.   Bobcats U16B Browne 18 
16/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2) 13     Langwarrin Wildcats Tigers   def. by   Skye Sonics - Tigers 48 
16/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - B) 61     Suns   def.   Bayside Raiders Jake 40 
16/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 34     Immabe   def. by   East High Wildcats 48 
16/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 34     Chicken Noodle Hoops   def. by   Best Buds 36 
16/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D2) 21     The Jordettes   def.   Roadrunners 17 
16/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D2) 43     Peninsula Dolphins   def.   Sippers 19 
17/10/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 40     Derinya Legends   def. by   Bobcats U21.2B 47 
17/10/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 30     Bobcats U18B Allars   def. by   PBBC U18B Raiders 44 
17/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B) 34     FB All Stars   def. by   Langwarrin Wildcats Archer 46 
17/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men C1) 38     The Warriors   def. by   Brick City 47 
17/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men B) 33     Flames   def. by   Easy Dubs 67 
17/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D1) 23     Bannos Bulls   def. by   JayHawks 34 
17/10/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men D2) 45     Word G   def.   Karingal Knights 28 
19/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - C3) 32     St John's Jaguars U/10 Boys Yellow   def.   Bayside Raiders Mason
19/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - B1) 31     St John's Jaguars U/10 Boys Blue   def.   Lazer Boyz 10 
19/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U10 - C) 30     Derinya Dynamite   def.   Skye Sonics - Willder
19/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - D1) 34     Derinya Hurricanes   def.   St Anne's Avengers McCormack
19/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - C1) 29     PBBC U10B Lakers   def.   Overport Taipans
19/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - A) 28     Bobcats U10 Knight   def.   Belvedere Breakers - Gem 17 
19/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Girls U10 - A) 10     St John's Jaguars U/10 Girls Aqua   def. by   PBC Devils 18 
19/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - B) 30     Woodlands Warriors Pearls   def.   St Joachim's Panthers - Girl Power 10 
19/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - D1) 44     Bayside Raiders Holbrook   def.   Skye Sonics - Dahlgren
19/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Boys U12 - B1) 25     Mt Eliza Meteors - Robinson/Graf   def.   St John's Jaguars U/12 Boys Green 22 
19/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - C2) 24     Skye Sonics - Armstrong   def.   Bayside Raiders Marden 14 
19/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - C2) 34     Bobcats U14.6B   def. by   Langwarrin Wildcats Claws 35 
19/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Girls U14 - B) 27     Mt Eliza Meteors - Carr   def.   Woodlands Warriors Fire 11 
19/10/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - D2) 33     Woodleigh Ballers   def.   St Joachim's Panthers - 2 23 
20/10/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed D) 53     Misfits   def.   Just Play Dragons 25 
20/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed A / B) 28     I want a McFlurry aye   def. by   The Magikarps 44 
20/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C) 32     The Rookies   def. by   Snacc Attacc 57 
20/10/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed C) 24     Phoenix Firebirds   def. by   Hellcats 28 
21/10/19 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women) 46     Wii Not Fit   def.   Perfectly Poised 26 
21/10/19 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women) 10     Alley-Oops   def. by   1987 50 
21/10/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B) 30     KP Giants Hunter   def.   Langwarrin Wildcats Stars 12 
21/10/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - C) 33     Rowellyn Rockets Keating   def.   FB Opals 15 
21/10/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - B) 19     Lazer Stars   def. by   Mt Eliza Meteors - Wade 33 
21/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C1) 33     Yeah The Boys   def. by   The Vipers 50 
21/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C1) 42     The Craptors   def. by   Bean Counters 46 
21/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C2) 32     AirBallers   def. by   B'Lilly Ballers 42 
21/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men B) 27     Gladiators   def. by   JPS Blues 49 
22/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C) 33     Peninsula Bears   def. by   Stay in Yo Lane 41 
22/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C) 25     The Gaels   def. by   Rattlesnakes 37 
22/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men B) 44     Honey Badgers   def. by   Slammers 53 
22/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D1) 44     CTG   def. by   Dream Team 47 
23/10/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C1) 44     Skye Sonics - Dowell   vs   Bobcats U16.4B 44 
23/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2) 9     Bobcats U16B Grant   def. by   FB Raptors 62 
23/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - B) 48     Ballam Park Boomers (Graham)   def.   Langwarrin Wildcats Strikers 35 
23/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed C) 36     Chicken Noodle Hoops   def. by   Monstars 46 
23/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2) 48     Immabe   def.   TSG 22 
23/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D2) 30     Sippers   def.   The Airballers 10 
23/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D1) 43     Flying Purple People Eaters   def.   Shooting Stars 26 
24/10/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - A)   Mt Eliza Meteors - Wilton   vs   Ballam Park Boomers (Preston)  
24/10/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - B)   Derinya Legends   vs   Woodlands Warriors EMC  
24/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B)   Bobcats U18.1B   vs   FHS Frosty Ballers  
24/10/19 (Thu) 19:00 (S19/20 - Thursday Men B)   5 Guys Burgers and Fries   vs   Easy Dubs  
24/10/19 (Thu) 19:45 (S19/20 - Thursday Men D2)   Just Play Cougars   vs   Slayin Saiyans  
24/10/19 (Thu) 20:30 (S19/20 - Thursday Men D2)   Word G   vs   Dropkick Murphys  
24/10/19 (Thu) 21:15 (S19/20 - Thursday Men B)   Gecko's   vs   Hoops I Did It Again  
26/10/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - C3)   St Jude's Flames Gold   vs   FB Heat  
26/10/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - B1)   St John's Jaguars U/10 Boys Blue   vs   Woodlands Warriors Wildcats  
26/10/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U10 - C)   St Anne's Avengers Ary   vs   Skye Sonics - Willder  
26/10/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - D1)   Rowellyn Rockets Cruz   vs   St Jude's Flames Green  
26/10/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - A)   Bobcats U10B Henderson   vs   PBC Cobras  
26/10/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - A)   Derinya Swish   vs   Bobcats U10B Brady  
26/10/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U10 - A)   Mt Eliza Meteors - Seal   vs   Bobcats U10 Knight  
26/10/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - B)   St Anne's Avengers White   vs   Langwarrin Wildcats Fierce  
26/10/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - D1)   St John's Jaguars U/12 Girls Purple   vs   Lazer Angels  
26/10/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - D2)   Derinya Magic   vs   Derinya Unicorns  
26/10/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - C2)   Coastal Royals White   vs   Bayside Raiders Marden  
26/10/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - B1)   Lazer Nitro   vs   Woodlands Warriors Heat  
26/10/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D2)   Woodlands Warriors Sharks   vs   Woodleigh Ballers  
26/10/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - D2)   St John's Jaguars U/14 Boys Blue   vs   Bayside Raiders Stubbs  
27/10/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Just Play Dragons   vs   Downtown Funky Stuff  
27/10/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Men)   Andy's Angels   vs   Good Wide Open  
27/10/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Hot Mess   vs   Charged  
27/10/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed A / B)   Bulls   vs   I Can't Believe It's Not Butler  
28/10/19 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women)   Warrior Women   vs   Perfect Strangers  
28/10/19 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women)   Mumma Bulls   vs   Lethal Ladies  
28/10/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U18/21 - A/B)   Bobcats U21G   vs   FB Emeralds  
28/10/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - B)   Lazer Stars   vs   FHS Flames  
28/10/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - B)   St Joachim's Panthers   vs   Ballam Park Boomers (Panthers)  
28/10/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C1)   The Vipers   vs   Bean Counters  
28/10/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C1)   Yeah The Boys   vs   Dead Giveaway  
28/10/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C2)   Powercables   vs   Moose Knuckles  
28/10/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C1)   The Craptors   vs   Basketbrawlers  
29/10/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C)   Rogue Elephants   vs   The Gaels  
29/10/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B)   Slammers   vs   Feanos  
29/10/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C)   The Peanuts   vs   Peninsula Bears  
29/10/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Fortune and the spuds   vs   Torstie  
30/10/19 (Wed) 16:45 (S19/20 - Boys U16 - C1)   Bobcats U16.4B   vs   St Anne's Avengers  
30/10/19 (Wed) 17:30 (S19/20 - Boys U16 - C2)   Mt Eliza Meteors - Goodwill   vs   Langwarrin Wildcats 76ers  
30/10/19 (Wed) 18:15 (S19/20 - Boys U16 - B)   Frankston Wolves   vs   Ballam Park Boomers (Graham)  
30/10/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Nothing But Netflix   vs   Just Play Sharks  
30/10/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Flying Purple People Eaters   vs   Panthers  
30/10/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D1)   The Jordettes   vs   Mega Minx  
30/10/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Monstars   vs   Satday Squad  
31/10/19 (Thu) 16:45 (S19/20 - Boys U18/21 - B)   Bobcats U18.1B   vs   Langwarrin Wildcats Archer  
31/10/19 (Thu) 17:30 (S19/20 - Boys U18/21 - C)   FB All Stars   vs   FB Raptors  
31/10/19 (Thu) 18:15 (S19/20 - Boys U18/21 - B)   FB Crusaders   vs   FHS Cookies & Kareem  
06/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Purple Panthers   vs   Sippers  
06/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   The Benchwarmers   vs   Clueless  
06/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women B)   Gelogenics   vs   The Tropics  
06/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Satday Squad   vs   Nothing But Net  
09/11/19 (Sat) 08:30 (S19/20 - Boys U10 - C3)   FB Heat   vs   KP Giants Hay  
09/11/19 (Sat) 09:15 (S19/20 - Boys U10 - C1)   Woodlands Warriors Dunkers   vs   Skye Sonics - Ericksen  
09/11/19 (Sat) 10:00 (S19/20 - Girls U10 - C)   Bobcats U10G   vs   Lazer Jewels  
09/11/19 (Sat) 10:45 (S19/20 - Boys U10 - D1)   Mt Eliza Meteors - Thompson   vs   Rowellyn Rockets Cruz  
09/11/19 (Sat) 11:30 (S19/20 - Boys U10 - B1)   Minimbah Mavericks   vs   Woodlands Warriors Wildcats  
09/11/19 (Sat) 12:15 (S19/20 - Boys U10 - A)   Lazer Bros   vs   PBC Cobras  
09/11/19 (Sat) 13:00 (S19/20 - Boys U12 - D2)   Lazer Sharks   vs   Ballam Park Boomers (Rapana)  
09/11/19 (Sat) 13:45 (S19/20 - Girls U12 - B)   Mt Eliza Meteors - Broadfoot   vs   St Anne's Avengers White  
09/11/19 (Sat) 14:30 (S19/20 - Girls U12 - D1)   Skye Sonics - Smith   vs   Rowellyn Rockets Stardust  
09/11/19 (Sat) 15:15 (S19/20 - Girls U12 - D2)   Mt Eliza Meteors - Edgoose   vs   Mt Eliza Meteors - Archibald  
09/11/19 (Sat) 16:00 (S19/20 - Girls U14 - C2)   Skye Sonics - Armstrong   vs   Derinya Devils  
09/11/19 (Sat) 16:45 (S19/20 - Boys U14 - B1)   PBBC U14B Vipers   vs   FHS Ankle Breakers  
09/11/19 (Sat) 17:30 (S19/20 - Boys U14 - D2)   St Joachim's Panthers - 2   vs   Woodlands Warriors Sharks  
09/11/19 (Sat) 18:15 (S19/20 - Boys U14 - D2)   Langwarrin Wildcats Rebounders   vs   St John's Jaguars U/14 Boys Blue  
10/11/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Hellcats   vs   Snacc Attacc  
10/11/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Frost   vs   Hot Mess  
10/11/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed A / B)   GKP Renegades (Sunday)   vs   The Magikarps  
10/11/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Downtown Funky Stuff   vs   ShamWow  
11/11/19 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women)   Seaside Swans   vs   1987  
11/11/19 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women)   Wii Not Fit   vs   Double Dribblers  
11/11/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - C)   Rowellyn Rockets Keating   vs   Rowellyn Rockets Rebels  
11/11/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A )   Skye Sonics - Noonan   vs   Rowellyn Rockets Wreckers  
11/11/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - B)   Mt Eliza Meteors - Hoult   vs   St Joachim's Panthers  
11/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C1)   Bean Counters   vs   Dead Giveaway  
11/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C2)   Super Troopers   vs   Ball'n with ma bros  
11/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C1)   The Vipers   vs   Basketbrawlers  
11/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C1)   Yeah The Boys   vs   The Swish Kebabs  
12/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C)   Peninsula Bears   vs   Rogue Elephants  
12/11/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C)   Skye Bombers   vs   Those Guys  
12/11/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men B)   Feanos   vs   Silver Spurs  
12/11/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Frankston Wolfpack   vs   Juiced Up  
13/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Flounders   vs   Just Play Sharks  
13/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Basket Brawlers   vs   Dark Souls  
13/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women C)   Clueless   vs   Dazzling Divas  
13/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B)   Wii Not Fit!   vs   Jetts  
18/11/19 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women)   Perfectly Poised   vs   Lethal Ladies  
18/11/19 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women)   Warrior Women   vs   Chicken Curry  
18/11/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - C)   FB Opals   vs   Bayside Raiders Gomes  
18/11/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A )   Rowellyn Rockets Wreckers   vs   Rowellyn Mockingjay - Black  
18/11/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - B)   Ballam Park Boomers (O'Donohue)   vs   FHS Flames  
18/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C1)   Dead Giveaway   vs   Basketbrawlers  
18/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C1)   Bean Counters   vs   The Swish Kebabs  
18/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C2)   KP Giants Thomas   vs   ZF  
18/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C1)   The Vipers   vs   GAMtime Lakers  
19/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men B)   Silver Spurs   vs   CD Dingoes  
19/11/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C)   Those Guys   vs   Rogue Elephants  
19/11/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C)   Peninsula Bears   vs   Miami Trainees  
19/11/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Knights   vs   Got Not Much  
20/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   TSG   vs   Dunkin Donuts  
20/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D1)   Bayside Bandicoots   vs   East High Wildcats  
20/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Peninsula   vs   Savages  
20/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B)   Wii Not Fit!   vs   The Jordies  
24/11/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Talking Dribble   vs   Phoenix Firebirds  
24/11/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D)   ShamWow   vs   Average Joes  
24/11/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Men)   Good Wide Open   vs   Burrito Bandits  
24/11/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed A / B)   Wildcats   vs   Bulls  
25/11/19 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women)   Perfect Strangers   vs   Double Dribblers  
25/11/19 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women)   Seaside Swans   vs   Alley-Oops  
25/11/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - C)   Rowellyn Rockets Keating   vs   Ballam Park Boomers (Smead)  
25/11/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A )   Woodlands Warriors Swish   vs   FB Diamonds  
25/11/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - B)   Woodleigh Vipers   vs   Lazer Stars  
25/11/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C1)   Bean Counters   vs   CD Dingoes  
25/11/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C2)   B'Lilly Ballers   vs   Super Troopers  
25/11/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C1)   Dead Giveaway   vs   GAMtime Lakers  
25/11/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C1)   Basketbrawlers   vs   The Swish Kebabs  
26/11/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C)   Hoops We Did It Again   vs   Those Guys  
26/11/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B)   CD Dingoes   vs   Easier Dubs  
26/11/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C)   Venomenoms 2.0   vs   Peninsula Bears  
26/11/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Falcons   vs   CTG  
27/11/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Dribbling Mess   vs   Flounders  
27/11/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Dark Souls   vs   Chicken Wing Clippers  
27/11/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Flying Purple People Eaters   vs   The Jordettes  
27/11/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women B)   No Ballers   vs   Flying Saucy's  
01/12/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Snacc Attacc   vs   Spuds  
01/12/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Average Joes   vs   Sunday Sesh  
01/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Hellcats   vs   Hot Mess  
01/12/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed A / B)   GKP Renegades (Sunday)   vs   Litt Up  
02/12/19 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women)   1987   vs   Chicken Curry  
02/12/19 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women)   Perfectly Poised   vs   Mumma Bulls  
02/12/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - C)   Skye Sonics - Corrigan   vs   Rowellyn Rockets Keating  
02/12/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A )   FB Phoenix   vs   Skye Sonics - Gunn  
02/12/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - B)   Ballam Park Boomers (Panthers)   vs   Mt Eliza Meteors - Wade  
02/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C1)   CD Dingoes   vs   Basketbrawlers  
02/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C1)   GAMtime Lakers   vs   The Swish Kebabs  
02/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C2)   ZF   vs   Ball'n with ma bros  
02/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C1)   The Craptors   vs   Dead Giveaway  
03/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men B)   Gaile's Finest   vs   Easier Dubs  
03/12/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C)   Miami Trainees   vs   Skye Bombers  
03/12/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C)   Those Guys   vs   Peninsula Bears  
03/12/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Fortune and the spuds   vs   Dream Team  
04/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Roadrunners   vs   Peninsula Dolphins  
04/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Immabe   vs   Karingal Mad Monkeys  
04/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Mega Minx   vs   Shooting Stars  
04/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women C)   Bin Chickens   vs   Randoms  
08/12/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Spuds   vs   Pratt & Co  
08/12/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Tiger Eyes   vs   Sunday Sesh  
08/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Snacc Attacc   vs   Charged  
08/12/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed A / B)   Wildcats   vs   Velvet Thunder  
09/12/19 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women)   Lethal Ladies   vs   Alley-Oops  
09/12/19 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women)   Perfect Strangers   vs   Wii Not Fit  
09/12/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - C)   Rowellyn Rockets Rebounders   vs   Rowellyn Rockets Rebels  
09/12/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A )   Mt Eliza Meteors - Rault   vs   Skye Sonics - Gunn  
09/12/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - B)   St Joachim's Panthers   vs   Woodleigh Vipers  
09/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C1)   CD Dingoes   vs   GAMtime Lakers  
09/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C1)   The Craptors   vs   The Swish Kebabs  
09/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C2)   AirBallers   vs   Powercables  
09/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C1)   Yeah The Boys   vs   Basketbrawlers  
10/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men B)   Neun Nyunts   vs   Gaile's Finest  
10/12/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C)   Rattlesnakes   vs   Miami Trainees  
10/12/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C)   Peninsula Bears   vs   The Gaels  
10/12/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Frankston Wolfpack   vs   Torstie  
11/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   The Benchwarmers   vs   Best Buds  
11/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Dunkin Donuts   vs   Lemons  
11/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Panthers   vs   Peninsula  
11/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Satday Squad   vs   Ravens  
15/12/19 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Hot Mess   vs   Talking Dribble  
15/12/19 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed D)   No Fancy Stuff   vs   Tiger Eyes  
15/12/19 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Charged   vs   Hellcats  
15/12/19 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed A / B)   GKP Renegades (Sunday)   vs   BAH  
16/12/19 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women)   Double Dribblers   vs   Mumma Bulls  
16/12/19 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women)   1987   vs   Warrior Women  
16/12/19 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - C)   Rowellyn Rockets Rebounders   vs   Ballam Park Boomers (Smead)  
16/12/19 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A )   FB Phoenix   vs   Rowellyn Rockets Wreckers  
16/12/19 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - B)   Mt Eliza Meteors - Wade   vs   Lazer Stars  
16/12/19 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C1)   The Craptors   vs   CD Dingoes  
16/12/19 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C1)   Yeah The Boys   vs   GAMtime Lakers  
16/12/19 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C2)   Super Troopers   vs   Moose Knuckles  
16/12/19 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C1)   The Vipers   vs   The Swish Kebabs  
17/12/19 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C)   Rattlesnakes   vs   Stay in Yo Lane  
17/12/19 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C)   Those Guys   vs   Miami Trainees  
17/12/19 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men B)   Classic Stitch-up's   vs   Neun Nyunts  
17/12/19 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Knights   vs   Juiced Up  
18/12/19 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Chicken Noodle Hoops   vs   The Benchwarmers  
18/12/19 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Dark Souls   vs   Immabe  
18/12/19 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Nightstalkers   vs   Peninsula  
18/12/19 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Peninsula Dolphins   vs   Just Play Sharks  
12/01/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Aquaballers   vs   No Fancy Stuff  
12/01/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Hot Mess   vs   Pratt & Co  
12/01/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Charged   vs   Frost  
12/01/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed A / B)   Velvet Thunder   vs   The Magikarps  
13/01/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C1)   Yeah The Boys   vs   The Craptors  
13/01/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C1)   The Vipers   vs   CD Dingoes  
13/01/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C2)   ZF   vs   AirBallers  
13/01/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C1)   Bean Counters   vs   GAMtime Lakers  
14/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C)   Hoops We Did It Again   vs   Rattlesnakes  
14/01/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C)   Stay in Yo Lane   vs   Those Guys  
14/01/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men B)   Honey Badgers   vs   Classic Stitch-up's  
14/01/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Falcons   vs   Got Not Much  
15/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D2)   The Airballers   vs   Sippers  
15/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Basket Brawlers   vs   Karingal Mad Monkeys  
15/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Monstars   vs   Chicken Noodle Hoops  
15/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Shooting Stars   vs   Panthers  
19/01/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Misfits   vs   Aquaballers  
19/01/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed A / B)   Wildcats   vs   Litt Up  
19/01/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Pratt & Co   vs   Frost  
19/01/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed A / B)   BAH   vs   I Can't Believe It's Not Butler  
20/01/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C1)   The Vipers   vs   Yeah The Boys  
20/01/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C1)   Bean Counters   vs   The Craptors  
20/01/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C2)   KP Giants Thomas   vs   Powercables  
20/01/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C1)   Dead Giveaway   vs   CD Dingoes  
21/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C)   The Gaels   vs   Hoops We Did It Again  
21/01/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B)   Slammers   vs   Honey Badgers  
21/01/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C)   Vipers   vs   Those Guys  
21/01/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Dream Team   vs   CTG  
22/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Just Play Sharks   vs   Nothing But Netflix  
22/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Lemons   vs   TSG  
22/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Mega Minx   vs   Panthers  
22/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Satday Squad   vs   Monstars  
28/01/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C)   Those Guys   vs   The Gaels  
28/01/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C)   Miami Trainees   vs   Hoops We Did It Again  
28/01/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men B)   Feanos   vs   Slammers  
28/01/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Torstie   vs   Fortune and the spuds  
29/01/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Sippers   vs   Purple Panthers  
29/01/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Basket Brawlers   vs   Immabe  
29/01/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Peninsula   vs   Savages  
29/01/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Nothing But Net   vs   Satday Squad  
02/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Just Play Dragons   vs   Misfits  
02/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed A / B)   The Magikarps   vs   I want a McFlurry aye  
02/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Talking Dribble   vs   Charged  
02/02/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Spuds   vs   Snacc Attacc  
03/02/20 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women)   Chicken Curry   vs   Wii Not Fit  
03/02/20 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women)   Lethal Ladies   vs   Seaside Swans  
03/02/20 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - C)   Rowellyn Rockets Rebounders   vs   Bayside Raiders Gomes  
03/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A )   Rowellyn Mockingjay - Black   vs   FB Diamonds  
03/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - B)   Mt Eliza Meteors - Hoult   vs   Ballam Park Boomers (O'Donohue)  
03/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C1)   Bean Counters   vs   The Vipers  
03/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C1)   Dead Giveaway   vs   Yeah The Boys  
03/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C2)   Moose Knuckles   vs   B'Lilly Ballers  
03/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C1)   Basketbrawlers   vs   The Craptors  
04/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C)   The Peanuts   vs   Those Guys  
04/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C)   Rattlesnakes   vs   The Gaels  
04/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men B)   Silver Spurs   vs   Feanos  
04/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B)   Gaile's Finest   vs   Classic Stitch-up's  
05/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D2)   The Airballers   vs   Peninsula Dolphins  
05/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Dark Souls   vs   Chicken Wing Clippers  
05/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Flying Purple People Eaters   vs   The Jordettes  
05/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed A/B)   Kobe Kwan Kanobi   vs   Backcourt Violators  
09/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Downtown Funky Stuff   vs   Just Play Dragons  
09/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Pratt & Co   vs   The Rookies  
09/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Phoenix Firebirds   vs   Spuds  
09/02/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed A / B)   I Can't Believe It's Not Butler   vs   Bulls  
10/02/20 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women)   Warrior Women   vs   Alley-Oops  
10/02/20 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women)   Perfectly Poised   vs   Double Dribblers  
10/02/20 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - C)   FB Opals   vs   PBC Pumas  
10/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A )   Woodlands Warriors Swish   vs   Mt Eliza Meteors - Rault  
10/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - B)   Woodleigh Vipers   vs   FHS Flames  
10/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C1)   Dead Giveaway   vs   Bean Counters  
10/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C1)   Basketbrawlers   vs   The Vipers  
10/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C2)   KP Giants Thomas   vs   AirBallers  
10/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C1)   The Swish Kebabs   vs   Yeah The Boys  
11/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C)   Those Guys   vs   Rattlesnakes  
11/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men B)   CD Dingoes   vs   Silver Spurs  
11/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C)   Venomenoms 2.0   vs   The Gaels  
11/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Got Not Much   vs   Knights  
12/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Purple Panthers   vs   Roadrunners  
12/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Basket Brawlers   vs   TSG  
12/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Nightstalkers   vs   Savages  
12/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Lesgoo   vs   Ravens  
16/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Hot Mess   vs   Frost  
16/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed A / B)   I want a McFlurry aye   vs   Litt Up  
16/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C)   The Rookies   vs   Phoenix Firebirds  
16/02/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed D)   ShamWow   vs   Downtown Funky Stuff  
17/02/20 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women)   Seaside Swans   vs   Mumma Bulls  
17/02/20 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women)   Perfect Strangers   vs   Chicken Curry  
17/02/20 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - C)   Ballam Park Boomers (Smead)   vs   Skye Sonics - Corrigan  
17/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A )   Skye Sonics - Noonan   vs   Mt Eliza Meteors - Rault  
17/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - B)   Mt Eliza Meteors - Wade   vs   Mt Eliza Meteors - Hoult  
17/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C1)   Basketbrawlers   vs   Dead Giveaway  
17/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C1)   The Swish Kebabs   vs   Bean Counters  
17/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C2)   ZF   vs   Ball'n with ma bros  
17/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C1)   GAMtime Lakers   vs   The Vipers  
18/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men B)   Easier Dubs   vs   CD Dingoes  
18/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C)   The Peanuts   vs   Rattlesnakes  
18/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C)   Those Guys   vs   Skye Bombers  
18/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D1)   CTG   vs   Falcons  
19/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Clueless   vs   Lesgoo  
19/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   TSG   vs   Immabe  
19/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D1)   The Jordettes   vs   Nightstalkers  
19/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Dribbling Mess   vs   Flounders  
23/02/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Average Joes   vs   ShamWow  
23/02/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Phoenix Firebirds   vs   Talking Dribble  
23/02/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Frost   vs   Spuds  
23/02/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed A / B)   Bulls   vs   Wildcats  
24/02/20 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women)   Perfectly Poised   vs   Wii Not Fit  
24/02/20 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women)   1987   vs   Alley-Oops  
24/02/20 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - C)   Rowellyn Rockets Rebounders   vs   PBC Pumas  
24/02/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A )   FB Diamonds   vs   Woodlands Warriors Swish  
24/02/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - B)   Ballam Park Boomers (Panthers)   vs   Ballam Park Boomers (O'Donohue)  
24/02/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C2)   KP Giants Thomas   vs   B'Lilly Ballers  
24/02/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C1)   GAMtime Lakers   vs   Dead Giveaway  
24/02/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C1)   The Swish Kebabs   vs   Basketbrawlers  
24/02/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C1)   CD Dingoes   vs   Bean Counters  
25/02/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men C)   Rogue Elephants   vs   Those Guys  
25/02/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C)   Skye Bombers   vs   Rattlesnakes  
25/02/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men B)   Gaile's Finest   vs   Easier Dubs  
25/02/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Fortune and the spuds   vs   Dream Team  
26/02/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Roadrunners   vs   Peninsula Dolphins  
26/02/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Mega Minx   vs   The Jordettes  
26/02/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Best Buds   vs   Clueless  
26/02/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Lemons   vs   Karingal Mad Monkeys  
01/03/20 (Sun) 17:00 (S19/20 - Sunday Mixed D)   Sunday Sesh   vs   Average Joes  
01/03/20 (Sun) 17:45 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Charged   vs   Pratt & Co  
01/03/20 (Sun) 18:30 (S19/20 - Sunday Mixed C)   Snacc Attacc   vs   The Rookies  
01/03/20 (Sun) 19:15 (S19/20 - Sunday Mixed A / B)   Litt Up   vs   GKP Renegades (Sunday)  
02/03/20 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women)   Perfect Strangers   vs   Warrior Women  
02/03/20 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women)   Lethal Ladies   vs   Mumma Bulls  
02/03/20 (Mon) 16:45 (S19/20 - Girls U16 - C)   PBC Pumas   vs   Bayside Raiders Gomes  
02/03/20 (Mon) 17:30 (S19/20 - Girls U16 - A )   Rowellyn Mockingjay - Black   vs   Woodlands Warriors Swish  
02/03/20 (Mon) 18:15 (S19/20 - Girls U16 - B)   FHS Flames   vs   St Joachim's Panthers  
02/03/20 (Mon) 19:00 (S19/20 - Monday Men C1)   The Craptors   vs   Dead Giveaway  
02/03/20 (Mon) 19:45 (S19/20 - Monday Men C1)   CD Dingoes   vs   Basketbrawlers  
02/03/20 (Mon) 20:30 (S19/20 - Monday Men C2)   B'Lilly Ballers   vs   AirBallers  
02/03/20 (Mon) 21:15 (S19/20 - Monday Men C1)   GAMtime Lakers   vs   The Swish Kebabs  
03/03/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men B)   Slammers   vs   Silver Spurs  
03/03/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C)   Peninsula Bears   vs   Venomenoms 2.0  
03/03/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C)   Those Guys   vs   Hoops We Did It Again  
03/03/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men B)   Neun Nyunts   vs   Gaile's Finest  
04/03/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   The Benchwarmers   vs   Best Buds  
04/03/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Chicken Wing Clippers   vs   Dunkin Donuts  
04/03/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Shooting Stars   vs   Panthers  
04/03/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Flounders   vs   The Airballers  
10/03/20 (Tue) 19:00 (S19/20 - Tuesday Men B)   Classic Stitch-up's   vs   Neun Nyunts  
10/03/20 (Tue) 19:45 (S19/20 - Tuesday Men C)   Venomenoms 2.0   vs   Rattlesnakes  
10/03/20 (Tue) 20:30 (S19/20 - Tuesday Men C)   Peninsula Bears   vs   Those Guys  
10/03/20 (Tue) 21:15 (S19/20 - Tuesday Men D1)   Knights   vs   Juiced Up  
11/03/20 (Wed) 19:00 (S19/20 - Wednesday Women D2)   Peninsula Dolphins   vs   Just Play Sharks  
11/03/20 (Wed) 19:45 (S19/20 - Wednesday Women D1)   Savages   vs   Flying Purple People Eaters  
11/03/20 (Wed) 20:30 (S19/20 - Wednesday Mixed D2)   Dark Souls   vs   Basket Brawlers  
11/03/20 (Wed) 21:15 (S19/20 - Wednesday Mixed C)   Chicken Noodle Hoops   vs   The Benchwarmers  
16/03/20 (Mon) 09:30 (S19/20 - Monday Morning Women)   1987   vs   Seaside Swans  
16/03/20 (Mon) 10:15 (S19/20 - Monday Morning Women)   Double Dribblers   vs   Wii Not Fit