Knox School 1

Venue Address
220 Burwood Hwy

Wantirna South
Map Reference
E10 63
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
26/04/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B) 11     FNJ B12 E Bees 2   def. by   FNJ B12 Wattle Park Saints 3 46 
26/04/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 46     FNJ B14 Wantirna South Devils 2   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 10 11 
26/04/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 24     FNJ B16 Vermont Vultures 6   def.   FNJ B16 Vermont Vultures 5 16 
26/04/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 26     FNJ B16 Eastside Magic 1   def. by   FNJ B16 Blackburn Vikings 4 33 
26/04/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 23B) 11     FNJ B23 Nunawading Kangas 2   def. by   FNJ B23 Nunawading Kangas 3 17 
27/04/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 15     GEBC X08 Nunawading Kangas 3   def. by   GEBC X08 Waverley 2 26 
27/04/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 13     GEBC X08 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC X08 Waverley Raiders 2
27/04/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2) 38     GEBC X10 Vermont Vultures 3   def.   GEBC X10 E Bees 1 11 
27/04/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D4) 9     GEBC B12 Waverley Raiders 5   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 13 12 
27/04/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12C3) 17     GEBC B12 Nunawading Kangas 4   def. by   GEBC B12 Heathmont Hornets 2 43 
27/04/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12A) 26     GEBC B12 Waverley 2   def. by   GEBC B12 E Bees 1 49 
27/04/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14B2) 13     GEBC B14 Nunawading Kangas 3   def. by   GEBC B14 Vermont Vultures 6 41 
27/04/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14C/C2) 7     GEBC G14 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC G14 Waverley Wildcats 1 36 
27/04/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14B2) 20     GEBC B14 Tornadoes 1   def. by   GEBC B14 Wattle Park Saints 2 49 
27/04/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 14D) 29     GEBC B14 E Bees 4   def. by   GEBC B14 St Benedicts 1 34 
27/04/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16B) 29     GEBC B16 E Bees 1   def. by   GEBC B16 Ashwood Wolves 1 41 
27/04/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16B) 21     GEBC B16 Waverley 2   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 2 42 
27/04/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2) 21     GEBC G16/18 Waverley 1   def. by   GEBC G16/18 Vermont Vultures 2 32 
27/04/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16B3) 55     GEBC B16 Waverley Raiders 1   def.   GEBC B16 Donvale Dunkers 2 28 
27/04/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18D) 35     GEBC B18 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC B18 Spirit Magic 3 30 
03/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B) 6     FNJ B12 Vermont Vultures 2   def. by   FNJ B12 Nunawading Kangas 1 35 
03/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 31     FNJ B14 Vermont Vultures 4   def.   FNJ B14 Wattle Park Saints 2 25 
03/05/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16A) 25     FNJ B16 Nunawading Kangas 1   def.   FNJ B16 Vermont Vultures 1 23 
03/05/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 33     FNJ B18 Nunawading Kangas 2   def. by   FNJ B18 Vermont Vultures 2 39 
03/05/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18C) 32     FNJ B18 Huntingtower Heat 2   def.   FNJ B18 Vermont Vultures 3 13 
04/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 15     GEBC X08 Nunawading Kangas 1   def.   GEBC X08 Waverley 2
04/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 6     GEBC G08 Eastern Bulls 1G   def. by   GEBC X08 Huntingtower Heat 5 14 
04/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C) 13     GEBC X10 Waverley 4   def. by   GEBC X10 E Bees 2 24 
04/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3) 15     GEBC B12 Waverley 10   def. by   GEBC B12 E Bees 6 22 
04/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12C3) 18     GEBC B12 Waverley 7   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 6 30 
04/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14B2) 25     GEBC B14 E Bees 2   def. by   GEBC B14 Wattle Park Saints 2 42 
04/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12B) 12     GEBC G12 Waverley 3   def. by   GEBC G12 Eastern Bulls 1 29 
04/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14C) 32     GEBC B14 Wattle Park Saints 3   vs   GEBC B14 Spirit Magic 5 32 
04/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14B2) 28     GEBC B14 Huntingtower Heat 2   def.   GEBC B14 Spirit Magic 4
04/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D2) 21     GEBC B16 Waverley 8   def. by   GEBC B16 E Bees 3 30 
04/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16C3) 20     GEBC B16 Ashwood Wolves 2   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 6 42 
04/05/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16B) 59     GEBC B16 Ashwood Wolves 1   def.   GEBC B16 Nunawading Kangas 3 24 
04/05/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2) 21     GEBC G16/18 Wattle Park Saints 1   def. by   GEBC G16 Eastside Warriors 1 30 
04/05/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16D3) 31     GEBC B16 Waverley 9   def.   GEBC B16 Huntingtower Heat 6 14 
04/05/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18B) 51     GEBC B18 Donvale Dunkers 1   def.   GEBC B18 Wattle Park Saints 3 24 
10/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B) 39     FNJ B12 Eastern Bulls 2   def.   FNJ B12 St Benedicts 1 22 
10/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 22     FNJ B14 Vermont Vultures 5   def. by   FNJ B14 Wattle Park Saints 1 29 
10/05/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16B) 17     FNJ B16 E Bees 3   def. by   FNJ B16 Monash BBB 1 51 
10/05/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16A) 49     FNJ B16 Vermont Vultures 1   def.   FNJ B16 Blackburn Vikings 2 44 
10/05/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 23B) 24     FNJ B23 Whitehorse Mustangs 2   def.   FNJ B23 Waverley Kings 1 19 
11/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 10     GEBC X08 Huntingtower Heat 4   def.   GEBC X08 Waverley 8
11/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 34     GEBC X08 Waverley 3   def.   GEBC X08 Donvale Dunkers 1
11/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2) 33     GEBC X10 Nunawading Kangas 4   def.   GEBC X10 Waverley Wildcats 2
11/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3) GEBC B12 Waverley Raiders 4   def. by   GEBC B12 Heathmont Hornets 7
11/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D) 12     GEBC B12 Waverley 8   def. by   GEBC B12 Wattle Park Saints 3 31 
11/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14D3) 12     GEBC B14 Waverley 11   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 6 14 
11/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12B) 19     GEBC G12 Waverley 3   def.   GEBC G12 Wattle Park Saints 2 18 
11/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14B2) 5     GEBC B14 Waverley Wildcats 5   def. by   GEBC B14 E Bees 2 54 
11/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14B2) 20     GEBC B14 Nunawading Kangas 3   def. by   GEBC B14 Tornadoes 1 54 
11/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16B2) 27     GEBC B16 Huntingtower Heat 2   def.   GEBC B16 Heathmont Hornets 2 26 
11/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16B) 30     GEBC B16 Eastside Warriors 3   def.   GEBC B16 Ashwood Wolves 1 29 
11/05/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 14     GEBC G18 Huntingtower Heat 3   def. by   GEBC G16 Eastern Bulls 2 57 
11/05/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2) 18     GEBC G16/18 Waverley 1   def. by   GEBC G16 E Bees 1 42 
17/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B) 18     FNJ B12 Wattle Park Saints 3   def. by   FNJ B12 Mitcham Thunder 2 39 
17/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 17     FNJ B14 Vermont Vultures 5   def. by   FNJ B14 Wantirna South Devils 2 50 
17/05/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C) 67     FNJ B16 Wattle Park Saints 1   def.   FNJ B16 Waverley 2 30 
17/05/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16A) 29     FNJ B16 Nunawading Kangas 1   def. by   FNJ B16 Stingers 1 37 
17/05/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18A/A2) 34     FNJ B18 Eastside Warriors 1   def.   FNJ B18 East Burwood Rams 1 20 
18/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 24     GEBC X08 Waverley 1   def.   GEBC X08 Nunawading Kangas 3 14 
18/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 27     GEBC X08 Waverley 9   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 5
18/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B) 36     GEBC B10 Eastern Bulls 1   def.   GEBC X10 Waverley 2 12 
18/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3) 5     GEBC B12 Huntingtower Heat 6   def. by   GEBC B12 Waverley Wildcats 3
18/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D3) 12     GEBC B12 Vermont Vultures 11   vs   GEBC B12 Waverley 10 12 
18/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14D2) 24     GEBC B14 Wattle Park Saints 5   def. by   GEBC B14 Waverley Wildcats 4 27 
18/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12B) 17     GEBC G12 Donvale Dunkers 1   def. by   GEBC G12 Waverley 3 20 
18/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14C/C2) 29     GEBC G14 Heathmont Hornets 1   def. by   GEBC G14 Wattle Park Saints 1 35 
18/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14B2) 21     GEBC B14 Waverley 4   def. by   GEBC B14 E Bees 2 30 
18/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D2) 28     GEBC B16 E Bees 3   def.   GEBC B16 Heathmont Hornets 6
18/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16B2) 37     GEBC B16 West Philly 1   def.   GEBC B16 Waverley 3 17 
18/05/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16B) 26     GEBC B16 E Bees 1   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 3 32 
18/05/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 18B2) 24     GEBC B18 Waverley 3   def. by   GEBC B18 Nunawading Kangas 3 97 
18/05/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18B) 29     GEBC B18 Waverley 2   def. by   GEBC B18 Nunawading Kangas 1 39 
18/05/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18C) 31     GEBC B18 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC B18 Vermont Vultures 6 26 
24/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B) 32     FNJ B12 Nunawading Kangas 1   def. by   FNJ B12 Wattle Park Saints 1 36 
24/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14A) 28     FNJ B14 Vermont Vultures 3   def. by   FNJ B14 Wantirna South Devils 2 35 
24/05/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C) 31     FNJ B16 Nunawading Kangas 6   def.   FNJ B16 Vermont Vultures 4 30 
24/05/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16A) 38     FNJ B16 Stingers 1   def. by   FNJ B16 Ringwood Thunder 1 40 
24/05/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 23A) 11     FNJ B23 Box Hill Tunesquad 1   def. by   FNJ B23 Wattle Park Saints 1 38 
25/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 5     GEBC X08 Waverley 6   def. by   GEBC X08 Spirit Magic 4 10 
25/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 14     GEBC X08 E Bees 1   def. by   GEBC X08 Ringwood Celtics 1 15 
25/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2) 12     GEBC X10 E Bees 1   def. by   GEBC X10 Waverley 3 31 
25/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3) 10     GEBC B12 Nunawading Kangas 5   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 11 42 
25/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12C3) 6     GEBC B12 Huntingtower Heat 3   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 7 47 
25/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14B2) 7     GEBC B14 Nunawading Kangas 3   def. by   GEBC B14 Waverley 4 35 
25/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12B) 8     GEBC G12 Vermont Vultures 2   def. by   GEBC G12 Waverley 3 41 
25/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14C/C2) 26     GEBC G14 Wattle Park Saints 1   def.   GEBC G14 Waverley Wildcats 1 24 
25/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14B2) 38     GEBC B14 Tornadoes 1   def. by   GEBC B14 E Bees 2 46 
25/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C) 58     GEBC B16 Vermont Vultures 4   def.   GEBC B16 Waverley 5 27 
25/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16B) 44     GEBC B16 Wattle Park Saints 2   def.   GEBC B16 Nunawading Kangas 3 35 
25/05/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 16     GEBC G16/18 Waverley 2   def. by   GEBC G18 Spirit Magic 2 27 
25/05/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 12     GEBC G18 Spirit Magic 4   def. by   GEBC G16 Ashwood Wolves 2 21 
25/05/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16A) 33     GEBC B16 Vermont Vultures 1   def. by   GEBC B16 Eastside Warriors 1 40 
25/05/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18C) 35     GEBC B18 Waverley Kings 1   def.   GEBC B18 Nunawading Kangas 4 33 
25/05/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18A/A2) 29     GEBC B18 Eastside Warriors 2   def. by   GEBC B18 Eastside Warriors 1 47 
31/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12C) 8     FNJ B12 Vermont Vultures 2   def. by   FNJ B12 Wattle Park Saints 2 20 
31/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14A) 29     FNJ B14 Vermont Vultures 3   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 4 23 
31/05/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 18C) 23     FNJ B18 Mitcham Thunder 1   def. by   FNJ B18 Vermont Vultures 3 39 
31/05/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16B2) 29     FNJ B16 Nunawading Kangas 4   def.   FNJ B16 Waverley 1 20 
31/05/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18A/A2) 27     FNJ B18 East Burwood Rams 1   def. by   FNJ B18 Syndal Storm 1 53 
01/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 22     GEBC X08 Huntingtower Heat 1   vs   GEBC X08 Nunawading Kangas 1 22 
01/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 2     GEBC X08 Waverley 7   def. by   GEBC G08 Eastern Bulls 1G 16 
01/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C2) 14     GEBC X10 Huntingtower Heat 3   def.   GEBC X10 Spirit Magic 8 12 
01/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2) 37     GEBC B12 Wattle Park Saints 5   def.   GEBC B12 Donvale Dunkers 3 21 
01/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 14C) 48     GEBC B14 Wattle Park Saints 3   def.   GEBC B14 Spirit Magic 3 31 
01/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12A) 30     GEBC B12 E Bees 1   def. by   GEBC B12 Nunawading Kangas 1 47 
01/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14A2) 27     GEBC B14 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC B14 Waverley Wildcats 2 37 
01/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3) 23     GEBC B14 Nunawading Kangas 6   def. by   GEBC B14 Waverley 11 28 
01/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14B2) 27     GEBC B14 Spirit Magic 4   def. by   GEBC B14 Waverley 4 38 
01/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D3) 25     GEBC B16 Waverley 9   def.   GEBC B16 Wattle Park Saints 4 19 
01/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16B) 33     GEBC B16 Eastside Warriors 3   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 3 38 
01/06/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16A2) 43     GEBC B16 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC B16 Nunawading Kangas 2 65 
01/06/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16D3) 14     GEBC B16 Huntingtower Heat 6   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 7 25 
01/06/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18B) 28     GEBC B18 Waverley 2   def.   GEBC B18 Wattle Park Saints 3 27 
01/06/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18B) 25     GEBC B18 Wattle Park Saints 2   def. by   GEBC B18 Huntingtower Heat 1 27 
01/06/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18C) 19     GEBC B18 Donvale Dunkers 2   def. by   GEBC B18 Waverley Kings 1 22 
07/06/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B) 31     FNJ B12 Nunawading Kangas 1   def.   FNJ B12 Vermont Vultures 1 24 
07/06/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 30     FNJ B14 Vermont Vultures 8   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 5 22 
07/06/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C) 15     FNJ B16 Waverley 2   def. by   FNJ B16 Mitcham Thunder 1 29 
07/06/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16A) 29     FNJ B16 Blackburn Vikings 2   def. by   FNJ B16 Stingers 1 52 
07/06/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18A/A2) 35     FNJ B18 Nunawading Kangas 3   def.   FNJ B18 Nunawading Kangas 1 28 
14/06/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B) 41     FNJ B12 Vermont Vultures 1   def.   FNJ B12 Wattle Park Saints 1 39 
14/06/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 16C) 13     FNJ B16 Waverley 2   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 4 39 
14/06/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16A) 40     FNJ B16 Ringwood Thunder 1   def. by   FNJ B16 Nunawading Kangas 1 44 
14/06/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 23A) 40     FNJ B23 Box Hill Tunesquad 1   def. by   FNJ B23 Mitcham Thunder 1 53 
14/06/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 16B) 14     FNJ B16 Monash BBB 1   def. by   FNJ B16 Waverley Wizards 1 37 
15/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 12     GEBC X08 Waverley 1   def.   GEBC X08 Spirit Magic 3
15/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 12     GEBC X08 Waverley 6   def. by   GEBC X08 Eastern Bulls 1 20 
15/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C) 11     GEBC X10 Waverley 4   def. by   GEBC X10 Spirit Magic 4 20 
15/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12C) 23     GEBC B12 E Bees 3   def. by   GEBC B12 Spirit Magic 3 29 
15/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12C3) 19     GEBC B12 Vermont Vultures 5   def. by   GEBC B12 Eastern Bulls 2 25 
15/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14B2) 28     GEBC B14 Waverley 4   def. by   GEBC B14 Heathmont Hornets 4 43 
15/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12B) 23     GEBC G12 E Bees 1   def.   GEBC G12 Waverley 3 14 
15/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 12C2) 10     GEBC G12 Waverley 5   def. by   GEBC G12 Spirit Magic 2 48 
15/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14B) 35     GEBC B14 Wattle Park Saints 2   def. by   GEBC B14 Ringwood Celtics 1 39 
15/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 14B2) 38     GEBC B14 Huntingtower Heat 2   def.   GEBC B14 Ringwood Celtics 4 25 
15/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16B) 43     GEBC B16 Eastside Warriors 3   def.   GEBC B16 Waverley 2 30 
15/06/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16D2) 33     GEBC B16 Heathmont Hornets 6   def.   GEBC B16 Waverley Raiders 4 23 
15/06/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 20     GEBC G16 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC G18 St Benedicts 1 21 
15/06/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16C3) 32     GEBC B16 Spirit Magic 6   vs   GEBC B16 Waverley 6 32 
15/06/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 16B3) 41     GEBC B16 Blackburn 1   def.   GEBC B16 Heathmont Hornets 3 29 
15/06/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18C2) 22     GEBC B18 Waverley Raiders 1   def. by   GEBC B18 Huntingtower Heat 2 26 
21/06/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B) 41     FNJ B12 Mitcham Thunder 1   def.   FNJ B12 Wattle Park Saints 1 39 
21/06/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 55     FNJ B14 Wattle Park Saints 2   def.   FNJ B14 Nunawading Kangas 2 32 
21/06/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16A) 31     FNJ B16 Blackburn Vikings 2   def. by   FNJ B16 Nunawading Kangas 2 49 
21/06/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16A) 34     FNJ B16 Ringwood Thunder 1   def. by   FNJ B16 Vermont Vultures 1 49 
21/06/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18A/A2) 24     FNJ B18 Eastside Warriors 1   def. by   FNJ B18 Nunawading Kangas 3 53 
21/06/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 23B) 23     FNJ B23 Huntingtower Heat 1   def.   FNJ B23 Nunawading Kangas 2 22 
22/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 4     GEBC X08 Donvale Dunkers 3   def. by   GEBC X08 Vermont Vultures 3
22/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 6     GEBC X08 Donvale Dunkers 1   def. by   GEBC X08 Waverley 6
22/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C2) 5     GEBC X10 Huntingtower Heat 3   def. by   GEBC X10 Heathmont Hornets 2 15 
22/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D4) 17     GEBC B12 Waverley Raiders 5   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 10 31 
22/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 14D2) 29     GEBC B14 Waverley Wildcats 4   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 7 15 
22/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10A/B) 9     GEBC G10 Vermont Vultures 1   def. by   GEBC G10 Eastern Bulls 1 27 
22/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 12C2) 10     GEBC B12 E Bees 4   def. by   GEBC B12 Waverley 6 24 
22/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14C/C2) 21     GEBC G14 Wattle Park Saints 1   def. by   GEBC G14 Spirit Magic 3 31 
22/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14B2) 61     GEBC B14 Waverley 4   def.   GEBC B14 Vermont Vultures 6 18 
22/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C) 37     GEBC B16 Waverley 5   def.   GEBC B16 Vermont Vultures 5 34 
22/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16B) 23     GEBC B16 Vermont Vultures 3   def. by   GEBC B16 E Bees 1 30 
22/06/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16B) 27     GEBC B16 Waverley 2   def. by   GEBC B16 Wattle Park Saints 2 49 
22/06/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2) 27     GEBC G16 Eastside Warriors 1   def.   GEBC G16 E Bees 1 19 
22/06/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 12     GEBC G18 Huntingtower Heat 3   def. by   GEBC G18 Spirit Magic 3 17 
22/06/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18C2) 44     GEBC B18 Huntingtower Heat 2   def.   GEBC B18 Heathmont Hornets 2 19 
22/06/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18D) 44     GEBC B18 Waverley Raiders 2   def.   GEBC B18 Eastern Bulls 1 37 
28/06/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B) 18     FNJ B12 Wattle Park Saints 1   def. by   FNJ B12 Nunawading Kangas 1 43 
28/06/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 20     FNJ B14 Falcons 1   def. by   FNJ B14 Wattle Park Saints 2 41 
28/06/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16A) 41     FNJ B16 Vermont Vultures 1   def.   FNJ B16 Nunawading Kangas 2 33 
28/06/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 32     FNJ B18 Wattle Park Saints 4   def. by   FNJ B18 Wattle Park Saints 1 64 
28/06/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 16B) 19     FNJ B16 Wattle Park Saints 2   def. by   FNJ B16 Waverley Wizards 1 56 
29/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 16     GEBC X08 Spirit Magic 2   def.   GEBC X08 Waverley 2
29/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) GEBC X08 Waverley 9   def. by   GEBC X08 Waverley 8 24 
29/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C) 13     GEBC X10 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC X10 Heathmont Hornets 5 22 
29/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D4) 16     GEBC B12 Vermont Vultures 10   def.   GEBC B12 Waverley Raiders 4
29/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C) GEBC G10 Donvale Dunkers 1   def. by   GEBC G10 Waverley Wildcats 2 20 
29/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14D2) 22     GEBC B14 Waverley 11   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 8 25 
29/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C) 29     GEBC G12 Donvale Dunkers 1   def.   GEBC G12 Vermont Vultures 3
29/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14B) 28     GEBC G14 Waverley 2   def.   GEBC G14 Spirit Magic 1 21 
29/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14C4) 28     GEBC B14 Vermont Vultures 5   def. by   GEBC B14 St Benedicts 1 54 
29/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14C3) 42     GEBC G14 Ashwood Wolves 3   def.   GEBC G14 Huntingtower Heat 2
29/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16B2) 32     GEBC B16 Vermont Vultures 4   def.   GEBC B16 Huntingtower Heat 2 27 
29/06/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2) 26     GEBC G16 E Bees 1   def. by   GEBC G16/18 Vermont Vultures 2 41 
29/06/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 17     GEBC G16/18 Vermont Vultures 3   def. by   GEBC G18 Huntingtower Heat 2 40 
29/06/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18C) 29     GEBC B18 Spirit Magic 2   def. by   GEBC B18 Nunawading Kangas 4 46 
29/06/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2) 35     GEBC G16 Eastside Warriors 1   def. by   GEBC G16/18 Wattle Park Saints 1 37 
29/06/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18C2) 21     GEBC B18 Huntingtower Heat 3   def. by   GEBC B18 Wattle Park Saints 4 23 
13/07/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 46     GEBC X08 Spirit Magic 2   def.   GEBC X08 Waverley 1
13/07/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 38     GEBC X08 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC X08 Waverley 9
13/07/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C) 6     GEBC X10 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC X10 Donvale Dunkers 3 17 
13/07/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D4) 18     GEBC B12 Waverley Raiders 4   def.   GEBC B12 Nunawading Kangas 5 10 
13/07/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D2) 22     GEBC B12 E Bees 5   def.   GEBC B12 Waverley Wildcats 4 18 
13/07/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14B2) 33     GEBC B14 Huntingtower Heat 2   def.   GEBC B14 Vermont Vultures 6 30 
13/07/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12A) 14     GEBC G12 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC G12 Vermont Vultures 1 41 
13/07/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14B2) 26     GEBC B14 Waverley 4   def. by   GEBC B14 Tornadoes 1 36 
13/07/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14C/C2) 25     GEBC G14 Huntingtower Heat 1   def.   GEBC G14 Wattle Park Saints 1 23 
13/07/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D3) 10     GEBC B16 Wattle Park Saints 4   def.   GEBC B16 Waverley Raiders 3
13/07/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16B) 32     GEBC B16 Waverley 2   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 3 48 
13/07/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16A2) 34     GEBC B16 West Philly 1   def.   GEBC B16 Huntingtower Heat 1 26 
13/07/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2) 30     GEBC G16 Eastside Warriors 1   def.   GEBC G16 E Bees 1 29 
13/07/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16A2) 40     GEBC B16 Eastside Warriors 2   vs   GEBC B16 Nunawading Kangas 2 40 
13/07/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 23A) 43     GEBC B23 Waverley 1   def.   GEBC B23 Eastside Warriors 2 36 
19/07/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14A)   FNJ B14 Wantirna South Devils 2   vs   FNJ B14 Vermont Vultures 4  
19/07/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14A)   FNJ B14 Vermont Vultures 2   vs   FNJ B14 Wantirna South Devils 1  
19/07/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16A)   FNJ B16 Vermont Vultures 1   vs   FNJ B16 Stingers 1  
19/07/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16B2)   FNJ B16 Waverley 1   vs   FNJ B16 Nunawading Kangas 6  
19/07/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2)   FNJ B18 Wattle Park Saints 3   vs   FNJ B18 Waverley Kings 2  
19/07/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 23B)   FNJ B23 Waverley Kings 1   vs   FNJ B23 Wattle Park Saints 2  
20/07/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Nunawading Kangas 2   vs   GEBC X08 Ringwood Celtics 1  
20/07/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Vermont Vultures 1   vs   GEBC X08 Waverley 5  
20/07/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10A/A2)   GEBC X10 Nunawading Kangas 2   vs   GEBC X10 Waverley Wildcats 1  
20/07/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3)   GEBC B12 Vermont Vultures 12   vs   GEBC B12 Nunawading Kangas 6  
20/07/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12B2)   GEBC B12 Ashwood Wolves 2   vs   GEBC B12 Spirit Magic 2  
20/07/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12B2)   GEBC B12 E Bees 2   vs   GEBC B12 Eastern Bulls 1  
20/07/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12B)   GEBC G12 E Bees 1   vs   GEBC G12 Heathmont Hornets 1  
20/07/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14C/C2)   GEBC G14 Wattle Park Saints 1   vs   GEBC G14 Vermont Vultures 2  
20/07/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14D)   GEBC B14 Waverley 9   vs   GEBC B14 Eastern Bulls 3  
20/07/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D2)   GEBC B16 Vermont Vultures 7   vs   GEBC B16 Waverley Raiders 4  
20/07/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16B)   GEBC B16 E Bees 1   vs   GEBC B16 Wattle Park Saints 2  
20/07/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2)   GEBC G16 E Bees 1   vs   GEBC G16/18 Waverley 1  
20/07/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2)   GEBC G16/18 Waverley 2   vs   GEBC G16/18 Vermont Vultures 3  
20/07/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 23A)   GEBC B23 Nunawading Kangas 1   vs   GEBC B23 Waverley 1  
20/07/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 16C)   GEBC B16 Eastern Bulls 1   vs   GEBC B16 Ashy Vipers 1  
26/07/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B)   FNJ B12 Vermont Vultures 1   vs   FNJ B12 Nunawading Kangas 1  
26/07/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14A)   FNJ B14 Wantirna South Devils 2   vs   FNJ B14 Vermont Vultures 3  
26/07/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2)   FNJ B14 Falcons 1   vs   FNJ B14 Nunawading Kangas 2  
26/07/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C)   FNJ B16 Blackburn Vikings 4   vs   FNJ B16 Blackburn Vikings 3  
26/07/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16A)   FNJ B16 Nunawading Kangas 2   vs   FNJ B16 Ringwood Thunder 1  
26/07/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18A/A2)   FNJ B18 Syndal Storm 1   vs   FNJ B18 Nunawading Kangas 3  
26/07/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 23B)   FNJ B23 Nunawading Kangas 2   vs   FNJ B23 Waverley Kings 1  
27/07/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Spirit Magic 2   vs   GEBC X08 Waverley 3  
27/07/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Waverley 9   vs   GEBC X08 Waverley 5  
27/07/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C)   GEBC X10 Waverley Wildcats 3   vs   GEBC X10 Donvale Dunkers 3  
27/07/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D4)   GEBC B12 Waverley 11   vs   GEBC B12 Vermont Vultures 13  
27/07/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D4)   GEBC B12 Waverley Raiders 4   vs   GEBC B12 Spirit Magic 8  
27/07/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14B2)   GEBC B14 E Bees 2   vs   GEBC B14 Tornadoes 1  
27/07/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12B)   GEBC G12 Wattle Park Saints 1   vs   GEBC G12 Heathmont Hornets 1  
27/07/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14C/C2)   GEBC G14 Waverley Wildcats 1   vs   GEBC G14 Wattle Park Saints 1  
27/07/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 16D3)   GEBC B16 Wattle Park Saints 4   vs   GEBC B16 Waverley Raiders 5  
27/07/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C3)   GEBC B16 Waverley Wildcats 3   vs   GEBC B16 Spirit Magic 4  
27/07/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16B)   GEBC B16 Waverley 2   vs   GEBC B16 Eastside Warriors 3  
27/07/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2)   GEBC G16 E Bees 1   vs   GEBC G18 Spirit Magic 1  
27/07/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16A2)   GEBC B16 West Philly 1   vs   GEBC B16 Wattle Park Saints 1  
27/07/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16A)   GEBC B16 Ashwood Wolves 1   vs   GEBC B16 Heathmont Hornets 1  
27/07/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18B)   GEBC B18 Waverley 2   vs   GEBC B18 Huntingtower Heat 1  
02/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B)   FNJ B12 Nunawading Kangas 1   vs   FNJ B12 Wattle Park Saints 1  
02/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14A)   FNJ B14 Wantirna South Devils 1   vs   FNJ B14 Wantirna South Devils 2  
02/08/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C)   FNJ B16 Rev Tens 1   vs   FNJ B16 Nunawading Kangas 5  
02/08/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16A)   FNJ B16 Nunawading Kangas 1   vs   FNJ B16 Ringwood Thunder 1  
02/08/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18A/A2)   FNJ B18 Comets 1   vs   FNJ B18 Blackburn Vikings 2  
02/08/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 23B)   FNJ B23 Nunawading Kangas 3   vs   FNJ B23 Whitehorse Mustangs 2  
03/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Spirit Magic 2   vs   GEBC X08 Nunawading Kangas 1  
03/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Waverley 9   vs   GEBC X08 Waverley 5  
03/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2)   GEBC X10 E Bees 1   vs   GEBC X10 Nunawading Kangas 3  
03/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3)   GEBC B12 Nunawading Kangas 6   vs   GEBC B12 E Bees 6  
03/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12B2)   GEBC B12 Spirit Magic 2   vs   GEBC B12 Waverley Raiders 1  
03/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14B2)   GEBC B14 E Bees 2   vs   GEBC B14 Ringwood Celtics 4  
03/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12B)   GEBC G12 Waverley 3   vs   GEBC G12 E Bees 1  
03/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14C/C2)   GEBC G14 Waverley 3   vs   GEBC G14 Waverley 4  
03/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14B2)   GEBC B14 Vermont Vultures 6   vs   GEBC B14 Heathmont Hornets 4  
03/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 14C4)   GEBC B14 Waverley 8   vs   GEBC B14 Vermont Vultures 5  
03/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16B)   GEBC B16 E Bees 1   vs   GEBC B16 Vermont Vultures 3  
03/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2)   GEBC G16 Eastside Warriors 1   vs   GEBC G16/18 Vermont Vultures 2  
03/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2)   GEBC G18 Heathmont Hornets 1   vs   GEBC G18 St Benedicts 1  
03/08/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18B)   GEBC B18 Huntingtower Heat 1   vs   GEBC B18 Heathmont Hornets 1  
03/08/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 16C)   GEBC B16 Ashy Vipers 1   vs   GEBC B16 Waverley 4  
09/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B)   FNJ B12 Mitcham Thunder 1   vs   FNJ B12 Nunawading Kangas 1  
09/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2)   FNJ B14 Falcons 1   vs   FNJ B14 Vermont Vultures 8  
09/08/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16A)   FNJ B16 Vermont Vultures 1   vs   FNJ B16 Ringwood Thunder 1  
09/08/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18C)   FNJ B18 Wattle Park Saints 2   vs   FNJ B18 Blackburn Vikings 3  
09/08/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18A/A2)   FNJ B18 Ankle Takers 1   vs   FNJ B18 Blackburn Vikings 1  
09/08/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 23B)   FNJ B23 Wattle Park Saints 2   vs   FNJ B23 Waverley Kings 2  
10/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Waverley 3   vs   GEBC X08 Nunawading Kangas 1  
10/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 E Bees 1   vs   GEBC X08 Waverley 9  
10/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2)   GEBC X10 Nunawading Kangas 3   vs   GEBC X10 Waverley Wildcats 2  
10/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3)   GEBC B12 Ringwood Celtics 3   vs   GEBC B12 Waverley 10  
10/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12C3)   GEBC B12 Vermont Vultures 5   vs   GEBC B12 Heathmont Hornets 3  
10/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14B2)   GEBC B14 Vermont Vultures 6   vs   GEBC B14 E Bees 2  
10/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12B)   GEBC G12 Wattle Park Saints 1   vs   GEBC G12 Wattle Park Saints 2  
10/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14C/C2)   GEBC G14 Waverley 3   vs   GEBC G14 Wattle Park Saints 1  
10/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14B2)   GEBC B14 Tornadoes 1   vs   GEBC B14 Waverley Raiders 1  
10/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D)   GEBC B16 Timberwolves Basketball 1   vs   GEBC B16 Ringwood Celtics 1  
10/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16B)   GEBC B16 Eastside Warriors 3   vs   GEBC B16 Wattle Park Saints 2  
10/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2)   GEBC G18 Spirit Magic 1   vs   GEBC G16/18 Waverley 1  
10/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16D2)   GEBC B16 Waverley Raiders 4   vs   GEBC B16 Vermont Vultures 6  
10/08/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18B)   GEBC B18 Wattle Park Saints 3   vs   GEBC B18 Heathmont Hornets 1  
10/08/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 16C)   GEBC B16 Ashy Vipers 1   vs   GEBC B16 Spirit Magic 3  
16/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B)   FNJ B12 Nunawading Kangas 1   vs   FNJ B12 Vermont Vultures 1  
16/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2)   FNJ B14 Nunawading Kangas 2   vs   FNJ B14 Wattle Park Saints 1  
16/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2)   FNJ B14 Waverley 2   vs   FNJ B14 Mitcham Thunder 1  
16/08/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C)   FNJ B16 Nunawading Kangas 5   vs   FNJ B16 Waverley 2  
16/08/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16A)   FNJ B16 Stingers 1   vs   FNJ B16 Ringwood Thunder 1  
16/08/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 23A)   FNJ B23 Whitehorse Mustangs 1   vs   FNJ B23 Nunawading Kangas 1  
16/08/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 23B)   FNJ B23 Nunawading Kangas 2   vs   FNJ B23 Syndal Storm 1  
17/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Waverley Wildcats 2   vs   GEBC X08 E Bees 1  
17/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Huntingtower Heat 2   vs   GEBC X08 Eastern Bulls 1  
17/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2)   GEBC X10 Nunawading Kangas 3   vs   GEBC X10 Vermont Vultures 4  
17/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3)   GEBC B12 Ringwood Celtics 2   vs   GEBC B12 E Bees 6  
17/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12C2)   GEBC B12 Waverley 5   vs   GEBC B12 Heathmont Hornets 2  
17/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14B2)   GEBC B14 Vermont Vultures 6   vs   GEBC B14 Waverley 4  
17/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12B)   GEBC G12 Waverley 3   vs   GEBC G12 Wattle Park Saints 2  
17/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 12D2)   GEBC B12 Ashwood Wolves 3   vs   GEBC B12 Heathmont Hornets 5  
17/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14B2)   GEBC B14 Waverley Raiders 1   vs   GEBC B14 E Bees 2  
17/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D2)   GEBC B16 Vermont Vultures 7   vs   GEBC B16 Waverley 7  
17/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16B)   GEBC B16 Vermont Vultures 3   vs   GEBC B16 Waverley 2  
17/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C3)   GEBC G16/18 Waverley 3   vs   GEBC G18 Huntingtower Heat 3  
17/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 18B)   GEBC B18 Wattle Park Saints 3   vs   GEBC B18 Huntingtower Heat 1  
23/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B)   FNJ B12 Wattle Park Saints 1   vs   FNJ B12 Nunawading Kangas 1  
23/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2)   FNJ B14 Vermont Vultures 6   vs   FNJ B14 Nunawading Kangas 1  
23/08/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16B)   FNJ B16 Wattle Park Saints 2   vs   FNJ B16 Monash BBB 1  
23/08/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16A)   FNJ B16 Blackburn Vikings 2   vs   FNJ B16 Ringwood Thunder 1  
23/08/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2)   FNJ B18 Wattle Park Saints 3   vs   FNJ B18 Wattle Park Saints 1  
23/08/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 23B)   FNJ B23 Waverley Kings 2   vs   FNJ B23 Waverley Kings 1  
24/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Huntingtower Heat 1   vs   GEBC X08 Waverley Wildcats 1  
24/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10D3)   GEBC X10 Donvale Dunkers 1   vs   GEBC X10 Huntingtower Heat 4  
24/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12B2)   GEBC B12 Vermont Vultures 2   vs   GEBC B12 Waverley Raiders 1  
24/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3)   GEBC B12 E Bees 6   vs   GEBC B12 Vermont Vultures 11  
24/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 14D2)   GEBC B14 Waverley Wildcats 4   vs   GEBC B14 Huntingtower Heat 5  
24/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14B2)   GEBC B14 Heathmont Hornets 4   vs   GEBC B14 Waverley Raiders 1  
24/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12B)   GEBC G12 Wattle Park Saints 2   vs   GEBC G12 Vermont Vultures 2  
24/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14C/C2)   GEBC G14 Waverley 3   vs   GEBC G14 Spirit Magic 3  
24/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A2)   GEBC B14 Huntingtower Heat 1   vs   GEBC B14 Heathmont Hornets 1  
24/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D2)   GEBC B16 Waverley 7   vs   GEBC B16 Vermont Vultures 6  
24/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16B)   GEBC B16 Wattle Park Saints 2   vs   GEBC B16 E Bees 1  
24/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2)   GEBC G16 Eastern Bulls 2   vs   GEBC G16/18 Waverley 1  
24/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 18B)   GEBC B18 Waverley 2   vs   GEBC B18 Wattle Park Saints 3  
24/08/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16A2)   GEBC B16 Eastside Warriors 2   vs   GEBC B16 Wattle Park Saints 1  
30/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B)   FNJ B12 Nunawading Kangas 1   vs   FNJ B12 Mitcham Thunder 1  
30/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2)   FNJ B14 Vermont Vultures 8   vs   FNJ B14 Nunawading Kangas 2  
30/08/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C)   FNJ B16 Rev Tens 1   vs   FNJ B16 Eastside Magic 1  
30/08/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16A)   FNJ B16 Ringwood Thunder 1   vs   FNJ B16 Nunawading Kangas 2  
30/08/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 23B)   FNJ B23 Whitehorse Mustangs 2   vs   FNJ B23 Waverley Kings 1  
30/08/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 23B)   FNJ B23 Nunawading Kangas 2   vs   FNJ B23 Wattle Park Saints 2  
31/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Ashwood Wolves 2   vs   GEBC X08 Nunawading Kangas 1G  
31/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Waverley 6   vs   GEBC X08 Spirit Magic 2  
31/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2)   GEBC X10 Donvale Dunkers 2   vs   GEBC X10 Spirit Magic 6  
31/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3)   GEBC B12 Vermont Vultures 12   vs   GEBC B12 Waverley 10  
31/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12C3)   GEBC B12 Heathmont Hornets 3   vs   GEBC B12 Heathmont Hornets 4  
31/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14B2)   GEBC B14 E Bees 2   vs   GEBC B14 Heathmont Hornets 4  
31/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12B)   GEBC G12 Wattle Park Saints 2   vs   GEBC G12 E Bees 1  
31/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14A2)   GEBC B14 Waverley Wildcats 1   vs   GEBC B14 Waverley 3  
31/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14C/C2)   GEBC G14 Wattle Park Saints 1   vs   GEBC G14 Huntingtower Heat 1  
31/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 14B2)   GEBC B14 Waverley Raiders 1   vs   GEBC B14 Ringwood Celtics 4  
31/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16C3)   GEBC B16 Huntingtower Heat 4   vs   GEBC B16 Spirit Magic 6  
31/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16B2)   GEBC B16 Nunawading Kangas 3   vs   GEBC B16 Huntingtower Heat 2  
31/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2)   GEBC G18 St Benedicts 1   vs   GEBC G18 Spirit Magic 2  
31/08/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18B)   GEBC B18 Heathmont Hornets 1   vs   GEBC B18 Wattle Park Saints 2  
06/09/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B)   FNJ B12 Vermont Vultures 1   vs   FNJ B12 Nunawading Kangas 1  
06/09/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2)   FNJ B14 Vermont Vultures 8   vs   FNJ B14 Wattle Park Saints 1  
06/09/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2)   FNJ B14 Vermont Vultures 7   vs   FNJ B14 Mitcham Thunder 1  
06/09/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16A)   FNJ B16 Ringwood Thunder 1   vs   FNJ B16 Nunawading Kangas 1  
06/09/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18C2)   FNJ B18 Nunawading Kangas 5   vs   FNJ B18 Vermont Vultures 4  

MAJOR SPONSORS

STEP-BY-STEP GUIDE

Junior Domestic Player Registration Form