Knox School 2

Venue Address
220 Burwood Hwy

Wantirna South
Map Reference
E10 63
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
26/04/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 23     FNJ B14 Kingswood Wyverns 1   def. by   FNJ B14 Falcons 1 65 
26/04/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14A) 28     FNJ B14 Vermont Vultures 2   def.   FNJ B14 Waverley 1 27 
26/04/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 41     FNJ B16 Heathmont Hornets 1   def. by   FNJ B16 Blackburn Vikings 5 48 
26/04/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 23     FNJ B18 Vermont Vultures 1   def. by   FNJ B18 Eastern Bulls 1 26 
26/04/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 23B) 46     FNJ B23 Wattle Park Saints 1   def.   FNJ B23 Whitehorse Mustangs 2 23 
27/04/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 28     GEBC X08 Vermont Vultures 2   def.   GEBC X08 Spirit Magic 4
27/04/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 22     GEBC X08 Huntingtower Heat 5   def.   GEBC X08 Waverley Wildcats 3
27/04/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C2) 8     GEBC X10 Nunawading Kangas 5   def. by   GEBC X10 Waverley Wildcats 3 12 
27/04/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2) 39     GEBC B12 Waverley 9   def.   GEBC B12 Donvale Dunkers 3
27/04/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D3) 4     GEBC B12 Waverley Raiders 4   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 11 17 
27/04/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14C2) 34     GEBC B14 Waverley 6   def.   GEBC B14 Vermont Vultures 9 25 
27/04/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C) 20     GEBC G12 Vermont Vultures 3   def. by   GEBC G12 Eastern Bulls 2 21 
27/04/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14C3) 4     GEBC G14 Waverley Wildcats 2   def. by   GEBC G14 E Bees 3 50 
27/04/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14D) 52     GEBC B14 Waverley 10   def.   GEBC B14 Huntingtower Heat 6 12 
27/04/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D3) 19     GEBC B16 Wattle Park Saints 4   def.   GEBC B16 Waverley 9 18 
27/04/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16D3) 18     GEBC B16 Huntingtower Heat 6   def. by   GEBC B16 Waverley Raiders 5 28 
27/04/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 12     GEBC G16/18 Waverley 4   def. by   GEBC G16 Ringwood Celtics 1 54 
27/04/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16C3) 69     GEBC B16 E Bees 2   def.   GEBC B16 Waverley Raiders 4 19 
27/04/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18B2) 79     GEBC B18 Nunawading Kangas 1   def.   GEBC B18 Waverley 3 32 
27/04/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18C2) 24     GEBC B18 Waverley Raiders 1   def. by   GEBC B18 Ringwood Celtics 2 48 
03/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 22     FNJ B14 Waverley 2   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 7 29 
03/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14A) 44     FNJ B14 Vermont Vultures 1   def.   FNJ B14 Waverley 1 25 
03/05/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 46     FNJ B16 Joeys Boys 1   def.   FNJ B16 Blackburn Vikings 5 26 
03/05/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 57     FNJ B18 Vermont Vultures 1   def.   FNJ B18 Wattle Park Saints 4 20 
03/05/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 23B) 24     FNJ B23 Wattle Park Saints 2   def. by   FNJ B23 Waverley Kings 1 36 
03/05/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 18C) 15     FNJ B18 Waverley 1   def. by   FNJ B18 Wattle Park Saints 1 30 
04/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) GEBC X08 Waverley 7   def. by   GEBC X08 Waverley 3 52 
04/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 11     GEBC X08 Vermont Vultures 3   def.   GEBC X08 Nunawading Kangas 4
04/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C2) 29     GEBC X10 Huntingtower Heat 3   def.   GEBC X10 E Bees 3
04/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D4) 4     GEBC B12 Waverley 11   def. by   GEBC B12 Heathmont Hornets 8 27 
04/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D3) 41     GEBC B12 Waverley Raiders 3   def.   GEBC B12 Vermont Vultures 11 12 
04/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12D) 8     GEBC B12 Huntingtower Heat 5   def. by   GEBC B12 Donvale Dunkers 2 47 
04/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C) 24     GEBC G12 Waverley 4   def.   GEBC G12 Huntingtower Heat 4
04/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14C3) 38     GEBC G14 E Bees 3   def.   GEBC G14 Waverley 4 10 
04/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14D) 38     GEBC B14 Waverley 9   def.   GEBC B14 Huntingtower Heat 5 17 
04/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 14D3) 14     GEBC B14 Waverley Raiders 4   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 6 22 
04/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16B3) 22     GEBC B16 Nunawading Kangas 4   def. by   GEBC B16 Waverley Wildcats 2 28 
04/05/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 28     GEBC G18 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC G16/18 Waverley 3 24 
04/05/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 14     GEBC G16 Ashwood Wolves 3   def. by   GEBC G16/18 Wattle Park Saints 3 48 
04/05/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18C2) 18     GEBC B18 Heathmont Hornets 2   def. by   GEBC B18 Waverley Raiders 1 41 
04/05/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18B) 31     GEBC B18 Waverley 2   def. by   GEBC B18 Huntingtower Heat 1 43 
10/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 36     FNJ B14 Wantirna South Devils 3   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 7 27 
10/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14A) 28     FNJ B14 Vermont Vultures 1   def. by   FNJ B14 Wantirna South Devils 1 35 
10/05/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16B2) 18     FNJ B16 Nunawading Kangas 4   def. by   FNJ B16 Eastern Bulls 1 26 
10/05/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16B2) 44     FNJ B16 West Philly 1   def.   FNJ B16 Mitcham Thunder 1 15 
10/05/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 45     FNJ B18 Waverley Kings 2   def.   FNJ B18 Wattle Park Saints 4 15 
11/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 10     GEBC X08 Huntingtower Heat 5   def.   GEBC X08 Waverley Wildcats 3
11/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) GEBC X08 E Bees 1   def. by   GEBC X08 Ringwood Celtics 1 42 
11/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C2) 6     GEBC X10 E Bees 3   def. by   GEBC X10 Donvale Dunkers 2 52 
11/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2) 35     GEBC B12 Waverley 9   def.   GEBC B12 Wattle Park Saints 5 33 
11/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D3) 22     GEBC B12 E Bees 6   def.   GEBC B12 Spirit Magic 7 17 
11/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14C2) 39     GEBC B14 Donvale Dunkers 1   def.   GEBC B14 Huntingtower Heat 4 18 
11/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C) 4     GEBC G12 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC G12 Waverley 4 24 
11/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D) 31     GEBC B14 E Bees 5   def. by   GEBC B14 St Benedicts 1 35 
11/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14B2) 41     GEBC B14 Wattle Park Saints 2   def.   GEBC B14 Spirit Magic 4 28 
11/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D3) 21     GEBC B16 Waverley Raiders 5   def. by   GEBC B16 Waverley 9 42 
11/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16C3) 54     GEBC B16 Ashy Bulls 2   def.   GEBC B16 Waverley Raiders 4 21 
11/05/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 22     GEBC G18 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC G16/18 Wattle Park Saints 2 20 
11/05/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 12     GEBC G16/18 Vermont Vultures 4   def. by   GEBC G18 St Benedicts 1 20 
17/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 28     FNJ B14 Nunawading Kangas 3   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 9 25 
17/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 41     FNJ B14 Wantirna South Devils 3   def.   FNJ B14 Wattle Park Saints 3 16 
17/05/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 22     FNJ B16 Blackburn Vikings 4   def.   FNJ B16 Vermont Vultures 6 19 
17/05/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16C) 39     FNJ B16 Vermont Vultures 4   def.   FNJ B16 Nunawading Kangas 5 23 
17/05/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 23B) 20     FNJ B23 Nunawading Kangas 3   def. by   FNJ B23 Whitehorse Mustangs 1 22 
17/05/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 42     FNJ B18 Waverley Kings 2   def.   FNJ B18 Huntingtower Heat 1 19 
18/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 16     GEBC X08 Waverley 8   def.   GEBC X08 Nunawading Kangas 5
18/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 33     GEBC X08 Waverley 3   def.   GEBC X08 Eastern Bulls 1
18/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2) 19     GEBC X10 Donvale Dunkers 2   def. by   GEBC X10 Nunawading Kangas 3 26 
18/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2) 37     GEBC B12 Wattle Park Saints 5   def.   GEBC B12 Heathmont Hornets 7 13 
18/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D2) 16     GEBC B12 Huntingtower Heat 4   def. by   GEBC B12 Donvale Dunkers 3 28 
18/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14C2) 30     GEBC B14 Heathmont Hornets 5   def.   GEBC B14 Nunawading Kangas 5
18/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C) 13     GEBC G12 Huntingtower Heat 4   def.   GEBC G12 Huntingtower Heat 3 10 
18/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14C3) 28     GEBC G14 Waverley 4   def.   GEBC G14 Waverley Wildcats 2
18/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14D) 17     GEBC B14 Heathmont Hornets 8   def.   GEBC B14 Waverley 10 16 
18/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D3) 23     GEBC B16 Waverley Raiders 5   def.   GEBC B16 Waverley Raiders 3 17 
18/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16C3) 36     GEBC B16 Donvale Dunkers 3   def.   GEBC B16 Ashwood Wolves 2 17 
18/05/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 43     GEBC G16/18 Vermont Vultures 3   def.   GEBC G16/18 Waverley 3 34 
18/05/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 34     GEBC G18 Huntingtower Heat 3   def.   GEBC G16/18 Waverley 4
18/05/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18D) 35     GEBC B18 Waverley Kings 2   def. by   GEBC B18 E Bees 2 36 
18/05/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Girls 16/18B) 43     GEBC G18 Spirit Magic 1   def.   GEBC G16 E Bees 1 25 
24/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12C) 14     FNJ B12 E Bees 2   def. by   FNJ B12 Vermont Vultures 2 20 
24/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 34     FNJ B14 Nunawading Kangas 3   def. by   FNJ B14 Wantirna South Devils 3 39 
24/05/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 35     FNJ B16 Vermont Vultures 6   def.   FNJ B16 Vermont Vultures 5 32 
24/05/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16C) 46     FNJ B16 E Bees 1   def.   FNJ B16 Eastern Bulls 2 14 
24/05/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 31     FNJ B18 Vermont Vultures 2   def.   FNJ B18 Huntingtower Heat 1 30 
24/05/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 23B) 28     FNJ B23 Waverley Kings 1   vs   FNJ B23 Nunawading Kangas 2 28 
25/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 27     GEBC X08 Donvale Dunkers 1   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 5
25/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 6     GEBC X08 Huntingtower Heat 6   def. by   GEBC X08 Nunawading Kangas 5
25/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2) 20     GEBC X10 Nunawading Kangas 3   def.   GEBC X10 Spirit Magic 6
25/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2) 16     GEBC B12 E Bees 5   def. by   GEBC B12 Waverley 9 37 
25/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D3) 13     GEBC B12 Waverley 10   def. by   GEBC B12 Ringwood Celtics 3 19 
25/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14C2) 23     GEBC B14 Waverley 6   def. by   GEBC B14 Heathmont Hornets 5 24 
25/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C) 10     GEBC G12 Huntingtower Heat 3   vs   GEBC G12 Ringwood Celtics 1 10 
25/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14C3) 8     GEBC G14 Waverley Wildcats 2   def. by   GEBC G14 E Bees 2 19 
25/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14D) 1     GEBC B14 Huntingtower Heat 6   def. by   GEBC B14 Waverley Raiders 2 53 
25/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D3) 13     GEBC B16 Donvale Dunkers 5   def. by   GEBC B16 Waverley Raiders 5 14 
25/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16D) 35     GEBC B16 Waverley Wildcats 3   def.   GEBC B16 Vermont Vultures 6 16 
25/05/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16C3) 16     GEBC B16 Ashwood Wolves 2   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 9 44 
25/05/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 23     GEBC G16/18 Waverley 3   def. by   GEBC G18 Huntingtower Heat 3 27 
25/05/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Girls 16/18B) 37     GEBC G16 Eastside Warriors 1   def.   GEBC G16/18 Waverley 1 17 
25/05/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18D) 37     GEBC B18 E Bees 2   def.   GEBC B18 Eastern Bulls 1 25 
25/05/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18D) 14     GEBC B18 Waverley Raiders 2   def. by   GEBC B18 Donvale Dunkers 3 42 
31/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 41     FNJ B14 Waverley 3   def.   FNJ B14 Huntingtower Heat 1 12 
31/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2) 40     FNJ B14 Nunawading Kangas 1   def.   FNJ B14 Blackburn Vikings 2 18 
31/05/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C2) FNJ B16 Eastern Bulls 2   def. by   FNJ B16 Blackburn Vikings 5 10 
31/05/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 24     FNJ B16 E Bees 2   def. by   FNJ B16 Eastside Magic 1 53 
31/05/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 23     FNJ B18 Blackburn Vikings 3   def. by   FNJ B18 Waverley Kings 2 32 
01/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 9     GEBC X08 Vermont Vultures 2   def. by   GEBC X08 Waverley 2 15 
01/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 14     GEBC X08 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC X08 E Bees 1 12 
01/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10D2) 14     GEBC X10 Ringwood Celtics 2   def.   GEBC X10 Waverley 6
01/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2) 9     GEBC B12 Heathmont Hornets 7   def. by   GEBC B12 E Bees 5 21 
01/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D3) 11     GEBC B12 Huntingtower Heat 6   def. by   GEBC B12 Heathmont Hornets 8 22 
01/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14C) 26     GEBC B14 Waverley Wildcats 3   def. by   GEBC B14 Donvale Dunkers 1 48 
01/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14C2) 45     GEBC B14 Heathmont Hornets 4   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 3 29 
01/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 12C2) 46     GEBC B12 Donvale Dunkers 1   def.   GEBC B12 E Bees 4 16 
01/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14D) 21     GEBC B14 Vermont Vultures 8   def. by   GEBC B14 E Bees 5 36 
01/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D3) 9     GEBC B16 Waverley Raiders 5   def. by   GEBC B16 Donvale Dunkers 5 21 
01/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16D2) 22     GEBC B16 Vermont Vultures 7   def. by   GEBC B16 E Bees 3 44 
01/06/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 18     GEBC G18 Spirit Magic 2   def.   GEBC G16/18 Wattle Park Saints 2 15 
01/06/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16B2) 39     GEBC B16 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC B16 Nunawading Kangas 3 27 
01/06/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16C) 21     GEBC B16 Eastern Bulls 1   def. by   GEBC B16 Donvale Dunkers 2 43 
01/06/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18C2) 20     GEBC B18 Wattle Park Saints 4   def.   GEBC B18 Spirit Magic 4 17 
01/06/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18C2) 10     GEBC B18 Donvale Dunkers 3   def.   GEBC B18 Huntingtower Heat 3
07/06/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12C) 27     FNJ B12 E Bees 2   def. by   FNJ B12 Wattle Park Saints 2 38 
07/06/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 35     FNJ B14 Blackburn Vikings 1   def.   FNJ B14 Mitcham Thunder 1 12 
07/06/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 49     FNJ B16 Joeys Boys 1   def.   FNJ B16 Eastern Bulls 2
07/06/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 41     FNJ B18 Eastern Bulls 1   vs   FNJ B18 Ankle Takers 2 41 
07/06/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 23B) 27     FNJ B23 Huntingtower Heat 1   def. by   FNJ B23 Nunawading Kangas 3 44 
14/06/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12C) 28     FNJ B12 Wattle Park Saints 2   def. by   FNJ B12 Wattle Park Saints 3 37 
14/06/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14A) 45     FNJ B14 Vermont Vultures 2   def.   FNJ B14 Wantirna South Devils 2 19 
14/06/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 21     FNJ B16 Vermont Vultures 5   def. by   FNJ B16 Heathmont Hornets 1 29 
14/06/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16B2) 44     FNJ B16 Nunawading Kangas 4   def.   FNJ B16 Nunawading Kangas 6 28 
14/06/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 23B) 43     FNJ B23 Wattle Park Saints 2   def.   FNJ B23 Huntingtower Heat 1 18 
15/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 22     GEBC X08 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC X08 Waverley 3 20 
15/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 6     GEBC X08 Huntingtower Heat 5   def. by   GEBC X08 Waverley Wildcats 1 32 
15/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C2) 13     GEBC X08 Spirit Magic 10   vs   GEBC X10 Huntingtower Heat 3 13 
15/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2) 30     GEBC B12 Heathmont Hornets 7   def.   GEBC B12 Waverley Wildcats 4 23 
15/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D3) 16     GEBC B12 Nunawading Kangas 6   def. by   GEBC B12 Waverley 10 20 
15/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12C2) 39     GEBC B12 Waverley 6   def.   GEBC B12 Heathmont Hornets 2 25 
15/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C) 12     GEBC G12 Waverley 4   def. by   GEBC G12 Spirit Magic 1 23 
15/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D) 27     GEBC B14 Waverley 9   def. by   GEBC B14 E Bees 5 50 
15/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14D) 18     GEBC B14 Eastern Bulls 3   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 7 23 
15/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 14C2) 38     GEBC B14 Waverley 5   def. by   GEBC B14 Heathmont Hornets 5 41 
15/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16B2) 32     GEBC B16 Nunawading Kangas 3   def.   GEBC B16 Huntingtower Heat 2 25 
15/06/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18B) 22     GEBC G16/18 Waverley 1   def. by   GEBC G18 Spirit Magic 1 44 
15/06/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 25     GEBC G18 Huntingtower Heat 3   def.   GEBC G18 Spirit Magic 4 19 
15/06/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18D) 35     GEBC B18 Eastern Bulls 1   def.   GEBC B18 Nunawading Kangas 5 31 
15/06/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18D) 35     GEBC B18 E Bees 2   def. by   GEBC B18 Waverley Raiders 2 38 
15/06/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18C2) 20     GEBC B18 Heathmont Hornets 2   def. by   GEBC B18 Wattle Park Saints 4 37 
21/06/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 31     FNJ B14 Huntingtower Heat 1   def. by   FNJ B14 Nunawading Kangas 3 45 
21/06/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14A) 30     FNJ B14 Vermont Vultures 3   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 1 32 
21/06/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 20     FNJ B16 Vermont Vultures 5   vs   FNJ B16 E Bees 2 20 
21/06/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16B2) 22     FNJ B16 Nunawading Kangas 6   def. by   FNJ B16 Wattle Park Saints 3 65 
21/06/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 20     FNJ B18 Wattle Park Saints 4   def. by   FNJ B18 Nunawading Kangas 2 33 
21/06/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 31     FNJ B18 Eastern Bulls 1   def. by   FNJ B18 Wattle Park Saints 1 46 
22/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 27     GEBC X08 Waverley 2   def.   GEBC X08 Spirit Magic 3
22/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 5     GEBC G08 Eastern Bulls 1G   def. by   GEBC X08 Waverley Wildcats 2 16 
22/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C) 14     GEBC X10 Donvale Dunkers 3   def. by   GEBC X10 Waverley 4 28 
22/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D4) 14     GEBC B12 Waverley Raiders 4   def.   GEBC B12 Vermont Vultures 13
22/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D2) 18     GEBC B12 Heathmont Hornets 5   def. by   GEBC B12 Waverley Wildcats 4 25 
22/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14C2) 36     GEBC B14 Eastern Bulls 2   def.   GEBC B14 Waverley 5 31 
22/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 12D3) 13     GEBC B12 E Bees 6   def. by   GEBC B12 Ringwood Celtics 3 20 
22/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14C3) 26     GEBC G14 Ashwood Wolves 3   def.   GEBC G14 Vermont Vultures 3 12 
22/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14D) 28     GEBC B14 Vermont Vultures 8   def.   GEBC B14 Waverley 9 23 
22/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C3) 20     GEBC B16 Waverley 6   def. by   GEBC B16 Waverley Wildcats 3 26 
22/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16B3) 21     GEBC B16 Wattle Park Saints 3   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 3 39 
22/06/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 21     GEBC G16/18 Wattle Park Saints 2   def.   GEBC G18 Heathmont Hornets 1 10 
22/06/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 16     GEBC G18 Spirit Magic 4   def.   GEBC G16/18 Waverley 4 14 
22/06/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18D) 34     GEBC B18 Waverley Kings 2   def.   GEBC B18 Nunawading Kangas 5 20 
22/06/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18C2) 27     GEBC B18 Donvale Dunkers 3   def.   GEBC B18 Huntingtower Heat 3 20 
22/06/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18C2) 48     GEBC B18 Ringwood Celtics 1   def.   GEBC B18 Waverley Raiders 1 21 
28/06/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 25     FNJ B14 Vermont Vultures 9   def. by   FNJ B14 Waverley 3 33 
28/06/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14A) 34     FNJ B14 Vermont Vultures 4   def.   FNJ B14 Waverley 1 20 
28/06/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 25     FNJ B16 E Bees 2   def.   FNJ B16 Eastern Bulls 2 15 
28/06/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16B2) 35     FNJ B16 Wattle Park Saints 3   def.   FNJ B16 Waverley 1 16 
28/06/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18A) 50     FNJ B18 Blackburn Vikings 1   def.   FNJ B18 Eastside Warriors 1 21 
28/06/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2) 32     FNJ B18 Huntingtower Heat 1   def. by   FNJ B18 Nunawading Kangas 2 55 
29/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 17     GEBC X08 Ashwood Wolves 2   def.   GEBC X08 Nunawading Kangas 1 16 
29/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 12     GEBC X08 Vermont Vultures 3   def.   GEBC X08 Donvale Dunkers 1
29/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10D2) 6     GEBC X10 Waverley 8   def. by   GEBC X10 Ringwood Celtics 2
29/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2) 15     GEBC B12 Waverley Wildcats 4   def. by   GEBC B12 Waverley 9 27 
29/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12C4) 24     GEBC B12 Wattle Park Saints 4   def.   GEBC B12 Waverley 7 14 
29/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14C2) 19     GEBC B14 Nunawading Kangas 3   def. by   GEBC B14 Waverley 6 25 
29/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 14C3) 14     GEBC G14 Vermont Vultures 3   def.   GEBC G14 Spirit Magic 2
29/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14C) 26     GEBC B14 Waverley 7   def. by   GEBC B14 Donvale Dunkers 1 44 
29/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14D3) 26     GEBC B14 Huntingtower Heat 6   def. by   GEBC B14 Donvale Dunkers 4 30 
29/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 14B2) 46     GEBC B14 Tornadoes 1   def.   GEBC B14 Vermont Vultures 6 28 
29/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16C3) 25     GEBC B16 Waverley Wildcats 3   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 6 42 
29/06/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 16     GEBC G18 St Benedicts 1   def.   GEBC G16/18 Wattle Park Saints 2 15 
29/06/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 21     GEBC G16/18 Waverley 3   def. by   GEBC G18 Spirit Magic 4 32 
29/06/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16C3) 24     GEBC B16 E Bees 2   def.   GEBC B16 Nunawading Kangas 7 19 
29/06/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18C) 21     GEBC B18 Waverley 3   def. by   GEBC B18 Waverley Kings 1 53 
29/06/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18D) 34     GEBC B18 E Bees 2   def.   GEBC B18 Waverley Kings 2 17 
13/07/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 11     GEBC X08 Nunawading Kangas 2   def. by   GEBC X08 Waverley 3 15 
13/07/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 9     GEBC X08 Waverley 5   def. by   GEBC X08 E Bees 1 20 
13/07/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C2) 21     GEBC X10 Huntingtower Heat 3   vs   GEBC X10 Nunawading Kangas 5 21 
13/07/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2) 39     GEBC B12 Waverley 9   def.   GEBC B12 Spirit Magic 6 13 
13/07/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D3) 25     GEBC B12 Waverley 10   def.   GEBC B12 Heathmont Hornets 8 11 
13/07/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14C2) 45     GEBC B14 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC B14 Nunawading Kangas 4 25 
13/07/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C2) 18     GEBC G12 Huntingtower Heat 4   def.   GEBC G12 Huntingtower Heat 3
13/07/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D) 41     GEBC B14 Waverley 10   def.   GEBC B14 Spirit Magic 7 10 
13/07/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14D) 36     GEBC B14 Waverley 9   def.   GEBC B14 Donvale Dunkers 3
13/07/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14C) 15     GEBC G14 Waverley 3   def. by   GEBC G14 Vermont Vultures 2 25 
13/07/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16C3) 18     GEBC B16 Waverley 6   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 4 24 
13/07/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 22     GEBC G16/18 Wattle Park Saints 2   def.   GEBC G18 Heathmont Hornets 1 14 
13/07/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 23     GEBC G18 Huntingtower Heat 3   def. by   GEBC G16/18 Waverley 3 33 
13/07/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16A) 41     GEBC B16 Eastside Warriors 1   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 1 58 
13/07/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18A/A2) 33     GEBC B18 Nunawading Kangas 3   def. by   GEBC B18 Eastside Warriors 2 45 
19/07/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12B)   FNJ B12 Wattle Park Saints 1   vs   FNJ B12 Vermont Vultures 1  
19/07/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2)   FNJ B14 Huntingtower Heat 1   vs   FNJ B14 Wantirna South Devils 3  
19/07/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C2)   FNJ B16 Eastern Bulls 2   vs   FNJ B16 Vermont Vultures 5  
19/07/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16C)   FNJ B16 Nunawading Kangas 5   vs   FNJ B16 Eastside Magic 1  
19/07/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 16B)   FNJ B16 Waverley Wizards 1   vs   FNJ B16 Boom Boys 1  
19/07/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2)   FNJ B18 Wattle Park Saints 4   vs   FNJ B18 Eastern Bulls 1  
20/07/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Spirit Magic 2   vs   GEBC X08 Huntingtower Heat 1  
20/07/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Eastern Bulls 1   vs   GEBC X08 Nunawading Kangas 4  
20/07/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10D3)   GEBC X10 Nunawading Kangas 7   vs   GEBC X10 Waverley 7  
20/07/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2)   GEBC B12 E Bees 5   vs   GEBC B12 Heathmont Hornets 5  
20/07/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D3)   GEBC B12 Huntingtower Heat 6   vs   GEBC B12 Vermont Vultures 11  
20/07/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14C2)   GEBC B14 Nunawading Kangas 4   vs   GEBC B14 Nunawading Kangas 3  
20/07/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C)   GEBC G12 Donvale Dunkers 1   vs   GEBC G12 Eastern Bulls 2  
20/07/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D2)   GEBC B14 Wattle Park Saints 5   vs   GEBC B14 Waverley 11  
20/07/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14C)   GEBC G14 Wattle Park Saints 1   vs   GEBC G14 Vermont Vultures 2  
20/07/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D3)   GEBC B16 Wattle Park Saints 4   vs   GEBC B16 Spirit Magic 7  
20/07/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16C3)   GEBC B16 E Bees 2   vs   GEBC B16 Waverley 6  
20/07/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16D3)   GEBC B16 Huntingtower Heat 6   vs   GEBC B16 Donvale Dunkers 5  
20/07/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16B)   GEBC B16 Vermont Vultures 3   vs   GEBC B16 Eastside Warriors 3  
20/07/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18C2)   GEBC B18 Huntingtower Heat 3   vs   GEBC B18 Spirit Magic 3  
20/07/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18C2)   GEBC B18 Donvale Dunkers 3   vs   GEBC B18 Huntingtower Heat 2  
26/07/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14A)   FNJ B14 Waverley 1   vs   FNJ B14 Wantirna South Devils 1  
26/07/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C2)   FNJ B16 Heathmont Hornets 1   vs   FNJ B16 Blackburn Vikings 5  
26/07/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16B2)   FNJ B16 E Bees 1   vs   FNJ B16 Nunawading Kangas 6  
26/07/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2)   FNJ B18 Waverley Kings 2   vs   FNJ B18 Ankle Takers 2  
26/07/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2)   FNJ B18 Vermont Vultures 2   vs   FNJ B18 Wattle Park Saints 3  
27/07/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Waverley 1   vs   GEBC X08 Nunawading Kangas 2  
27/07/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Eastern Bulls 1   vs   GEBC X08 Waverley 8  
27/07/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10D3)   GEBC X10 Nunawading Kangas 7   vs   GEBC X10 Waverley Raiders 3  
27/07/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12C4)   GEBC B12 Huntingtower Heat 3   vs   GEBC B12 Donvale Dunkers 2  
27/07/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D3)   GEBC B12 Waverley Wildcats 3   vs   GEBC B12 Vermont Vultures 12  
27/07/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14C2)   GEBC B14 Heathmont Hornets 5   vs   GEBC B14 Waverley 6  
27/07/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C)   GEBC G12 Spirit Magic 1   vs   GEBC G12 Donvale Dunkers 1  
27/07/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14C3)   GEBC G14 Huntingtower Heat 2   vs   GEBC G14 Ashwood Wolves 3  
27/07/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14D)   GEBC B14 Heathmont Hornets 8   vs   GEBC B14 E Bees 5  
27/07/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D3)   GEBC B16 Waverley 9   vs   GEBC B16 Spirit Magic 7  
27/07/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16C3)   GEBC B16 Nunawading Kangas 7   vs   GEBC B16 Huntingtower Heat 4  
27/07/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C3)   GEBC G18 Spirit Magic 4   vs   GEBC G18 Huntingtower Heat 3  
27/07/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16A2)   GEBC B16 Eastside Warriors 2   vs   GEBC B16 Spirit Magic 2  
27/07/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18D)   GEBC B18 Vermont Vultures 4   vs   GEBC B18 Waverley Kings 2  
27/07/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18C2)   GEBC B18 Huntingtower Heat 2   vs   GEBC B18 Wattle Park Saints 4  
02/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2)   FNJ B14 Wattle Park Saints 3   vs   FNJ B14 Waverley 2  
02/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14B/B2)   FNJ B14 Vermont Vultures 8   vs   FNJ B14 Vermont Vultures 10  
02/08/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C2)   FNJ B16 Blackburn Vikings 5   vs   FNJ B16 Eastern Bulls 2  
02/08/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16B2)   FNJ B16 Waverley 1   vs   FNJ B16 Eastern Bulls 1  
02/08/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2)   FNJ B18 Eastern Bulls 1   vs   FNJ B18 Vermont Vultures 1  
02/08/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2)   FNJ B18 Wattle Park Saints 4   vs   FNJ B18 Huntingtower Heat 1  
03/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Nunawading Kangas 2   vs   GEBC X08 Waverley 2  
03/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Eastern Bulls 1   vs   GEBC X08 Nunawading Kangas 1G  
03/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B2)   GEBC X10 Spirit Magic 6   vs   GEBC X10 Waverley Wildcats 2  
03/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2)   GEBC B12 E Bees 5   vs   GEBC B12 Ashwood Wolves 3  
03/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12C4)   GEBC B12 Wattle Park Saints 3   vs   GEBC B12 Huntingtower Heat 3  
03/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14C2)   GEBC B14 Heathmont Hornets 5   vs   GEBC B14 Waverley 5  
03/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C)   GEBC G12 Vermont Vultures 3   vs   GEBC G12 Spirit Magic 1  
03/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14C3)   GEBC G14 E Bees 2   vs   GEBC G14 Vermont Vultures 3  
03/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14D)   GEBC B14 Waverley 9   vs   GEBC B14 Heathmont Hornets 8  
03/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D3)   GEBC B16 Donvale Dunkers 5   vs   GEBC B16 Waverley Raiders 5  
03/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16C3)   GEBC B16 Heathmont Hornets 7   vs   GEBC B16 Waverley Wildcats 3  
03/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2)   GEBC G16/18 Waverley 2   vs   GEBC G16/18 Vermont Vultures 4  
03/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18C3)   GEBC G18 Spirit Magic 3   vs   GEBC G18 Huntingtower Heat 3  
03/08/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18D)   GEBC B18 E Bees 2   vs   GEBC B18 Vermont Vultures 4  
03/08/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18C2)   GEBC B18 Wattle Park Saints 4   vs   GEBC B18 Donvale Dunkers 3  
09/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14A)   FNJ B14 Vermont Vultures 4   vs   FNJ B14 Wantirna South Devils 1  
09/08/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C2)   FNJ B16 Vermont Vultures 6   vs   FNJ B16 Blackburn Vikings 5  
09/08/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16B2)   FNJ B16 Nunawading Kangas 4   vs   FNJ B16 Eastern Bulls 1  
09/08/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2)   FNJ B18 Vermont Vultures 2   vs   FNJ B18 Nunawading Kangas 2  
09/08/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2)   FNJ B18 Wattle Park Saints 3   vs   FNJ B18 Ankle Takers 2  
10/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Waverley 1   vs   GEBC X08 Ringwood Celtics 1  
10/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Waverley 5   vs   GEBC X08 Waverley 7  
10/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C2)   GEBC X10 Huntingtower Heat 3   vs   GEBC X08 Spirit Magic 10  
10/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2)   GEBC B12 Waverley 9   vs   GEBC B12 E Bees 5  
10/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D2)   GEBC B12 Ashwood Wolves 3   vs   GEBC B12 Donvale Dunkers 3  
10/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14C2)   GEBC B14 Eastern Bulls 2   vs   GEBC B14 Heathmont Hornets 5  
10/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C)   GEBC G12 Vermont Vultures 3   vs   GEBC G12 Donvale Dunkers 1  
10/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14C3)   GEBC G14 Vermont Vultures 3   vs   GEBC G14 Ashwood Wolves 3  
10/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14D)   GEBC B14 Vermont Vultures 8   vs   GEBC B14 Waverley 10  
10/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D3)   GEBC B16 Huntingtower Heat 6   vs   GEBC B16 Waverley 9  
10/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16C3)   GEBC B16 Waverley 6   vs   GEBC B16 Spirit Magic 6  
10/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2)   GEBC G16/18 Wattle Park Saints 2   vs   GEBC G18 Heathmont Hornets 1  
10/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18C3)   GEBC G18 Huntingtower Heat 3   vs   GEBC G16/18 Waverley 4  
10/08/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18D)   GEBC B18 Waverley Kings 2   vs   GEBC B18 E Bees 2  
10/08/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18D)   GEBC B18 Vermont Vultures 4   vs   GEBC B18 Eastern Bulls 1  
16/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2)   FNJ B14 Wantirna South Devils 3   vs   FNJ B14 E Bees 1  
16/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14A)   FNJ B14 Wantirna South Devils 1   vs   FNJ B14 Vermont Vultures 3  
16/08/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C2)   FNJ B16 Blackburn Vikings 5   vs   FNJ B16 E Bees 2  
16/08/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16B2)   FNJ B16 Eastern Bulls 1   vs   FNJ B16 Nunawading Kangas 6  
16/08/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 16B)   FNJ B16 Vermont Vultures 3   vs   FNJ B16 Waverley Wizards 1  
17/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Donvale Dunkers 3   vs   GEBC X08 Ashwood Wolves 1  
17/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Ashwood Wolves 3   vs   GEBC X08 Spirit Magic 3  
17/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C)   GEBC X10 Waverley 4   vs   GEBC X10 Donvale Dunkers 3  
17/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2)   GEBC B12 Huntingtower Heat 4   vs   GEBC B12 Waverley Wildcats 4  
17/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 14C)   GEBC B14 Donvale Dunkers 1   vs   GEBC B14 Huntingtower Heat 4  
17/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14C2)   GEBC B14 Nunawading Kangas 4   vs   GEBC B14 Heathmont Hornets 5  
17/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C)   GEBC G12 Vermont Vultures 3   vs   GEBC G12 Eastern Bulls 2  
17/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14C3)   GEBC G14 E Bees 2   vs   GEBC G14 Huntingtower Heat 2  
17/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14D)   GEBC B14 Waverley 9   vs   GEBC B14 Vermont Vultures 8  
17/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D3)   GEBC B16 Waverley Raiders 3   vs   GEBC B16 Huntingtower Heat 6  
17/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16B3)   GEBC B16 Heathmont Hornets 3   vs   GEBC B16 Waverley 3  
17/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 18C2)   GEBC B18 Ringwood Celtics 1   vs   GEBC B18 Spirit Magic 3  
17/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 18C)   GEBC B18 Waverley Wildcats 1   vs   GEBC B18 Waverley Kings 1  
23/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2)   FNJ B14 Waverley 3   vs   FNJ B14 E Bees 1  
23/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14A)   FNJ B14 Vermont Vultures 1   vs   FNJ B14 Vermont Vultures 3  
23/08/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C2)   FNJ B16 Heathmont Hornets 1   vs   FNJ B16 Eastern Bulls 2  
23/08/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16B2)   FNJ B16 Eastern Bulls 1   vs   FNJ B16 E Bees 1  
23/08/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18C)   FNJ B18 Blackburn Vikings 3   vs   FNJ B18 Mitcham Thunder 1  
24/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC G08 Eastern Bulls 1G   vs   GEBC X08 Huntingtower Heat 4  
24/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Waverley 3   vs   GEBC X08 Waverley 4  
24/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12D2)   GEBC B12 Waverley Wildcats 4   vs   GEBC B12 Heathmont Hornets 7  
24/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3)   GEBC B12 Waverley 10   vs   GEBC B12 Nunawading Kangas 6  
24/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C)   GEBC G10 Waverley Wildcats 2   vs   GEBC G10 Donvale Dunkers 1  
24/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14C2)   GEBC B14 Eastern Bulls 2   vs   GEBC B14 Nunawading Kangas 4  
24/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C)   GEBC G12 Eastern Bulls 2   vs   GEBC G12 Donvale Dunkers 1  
24/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14C3)   GEBC G14 Ashwood Wolves 3   vs   GEBC G14 E Bees 2  
24/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14B2)   GEBC B14 Waverley 4   vs   GEBC B14 Ringwood Celtics 4  
24/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D3)   GEBC B16 Waverley 8   vs   GEBC B16 Donvale Dunkers 5  
24/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16C3)   GEBC B16 Waverley 6   vs   GEBC B16 Huntingtower Heat 4  
24/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2)   GEBC G16/18 Wattle Park Saints 2   vs   GEBC G18 Spirit Magic 2  
24/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 18A/A2)   GEBC B18 Nunawading Kangas 1   vs   GEBC B18 Wattle Park Saints 1  
24/08/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18A/A2)   GEBC B18 Vermont Vultures 1   vs   GEBC B18 Eastside Warriors 1  
30/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2)   FNJ B14 Blackburn Vikings 1   vs   FNJ B14 Wattle Park Saints 3  
30/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14A)   FNJ B14 Vermont Vultures 1   vs   FNJ B14 Wantirna South Devils 1  
30/08/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C2)   FNJ B16 Eastern Bulls 2   vs   FNJ B16 E Bees 2  
30/08/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16B2)   FNJ B16 Wattle Park Saints 3   vs   FNJ B16 Eastern Bulls 1  
30/08/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18C)   FNJ B18 Blackburn Vikings 3   vs   FNJ B18 Blackburn Vikings 4  
31/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Waverley Wildcats 1   vs   GEBC X08 Spirit Magic 10  
31/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Nunawading Kangas 1   vs   GEBC X08 Huntingtower Heat 4  
31/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C2)   GEBC X10 Vermont Vultures 8   vs   GEBC X10 Spirit Magic 8  
31/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2)   GEBC B12 Waverley Wildcats 4   vs   GEBC B12 Heathmont Hornets 5  
31/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D3)   GEBC B12 Ringwood Celtics 3   vs   GEBC B12 E Bees 6  
31/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14C2)   GEBC B14 Waverley 5   vs   GEBC B14 Waverley 6  
31/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 12C4)   GEBC B12 Wattle Park Saints 4   vs   GEBC B12 Wattle Park Saints 3  
31/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14C3)   GEBC G14 E Bees 2   vs   GEBC G14 Spirit Magic 2  
31/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14C)   GEBC G14 Waverley Wildcats 1   vs   GEBC G14 Heathmont Hornets 1  
31/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 14D3)   GEBC B14 Waverley Raiders 4   vs   GEBC B14 Nunawading Kangas 6  
31/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16D3)   GEBC B16 Waverley 9   vs   GEBC B16 Donvale Dunkers 5  
31/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16B)   GEBC B16 Eastside Warriors 3   vs   GEBC B16 Waverley 2  
31/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16D2)   GEBC B16 Vermont Vultures 6   vs   GEBC B16 Heathmont Hornets 6  
31/08/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18C)   GEBC B18 Ringwood Celtics 3   vs   GEBC B18 Waverley Kings 1  
06/09/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2)   FNJ B14 Nunawading Kangas 3   vs   FNJ B14 Huntingtower Heat 1  
06/09/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14A)   FNJ B14 Wantirna South Devils 1   vs   FNJ B14 Vermont Vultures 2  
06/09/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C2)   FNJ B16 E Bees 3   vs   FNJ B16 Blackburn Vikings 5  
06/09/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16C2)   FNJ B16 E Bees 2   vs   FNJ B16 Vermont Vultures 6  

MAJOR SPONSORS

STEP-BY-STEP GUIDE

Junior Domestic Player Registration Form