Nunawading 5

Venue Address
Burwood Highway

East Burwood
Map Reference
C7 62
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
23/04/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23C) 18     WNJ G23 Waverley 1   def. by   WNJ G18 Stingers 1 69 
23/04/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23B) 35     WNJ G18/23 Waverley Wildcats 2   def.   WNJ G18 E Bees 3 32 
24/04/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12A/B) 19     WNJ G12 Kingswood Wyverns 1   def.   WNJ G12 Mitcham Thunder 1 12 
24/04/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14B) 41     WNJ G14 Wattle Park Saints 3   def.   WNJ G14 Blackburn Vikings 3
26/04/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14A) 40     FNJ B14 Wantirna South Devils 1   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 3 19 
26/04/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 16C) 43     FNJ B16 Vermont Vultures 4   def.   FNJ B16 E Bees 2 18 
26/04/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16B2) 57     FNJ B16 Wattle Park Saints 3   def.   FNJ B16 Nunawading Kangas 4 22 
27/04/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 32     GEBC X08 Ashwood Wolves 2   def.   GEBC X08 Nunawading Kangas 1 14 
27/04/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 2     GEBC X08 Nunawading Kangas 5   def. by   GEBC X08 Waverley 9 19 
27/04/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12D4) 3     GEBC B12 Vermont Vultures 12   def. by   GEBC B12 Donvale Dunkers 4 17 
27/04/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12C3) 61     GEBC B12 Waverley 6   def.   GEBC B12 Waverley 7
27/04/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C2) 2     GEBC G10 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC G10 Waverley Wildcats 2 20 
27/04/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12B2) 36     GEBC B12 Waverley 3   def.   GEBC B12 Spirit Magic 2 29 
27/04/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C2) 26     GEBC G12 Ashwood Wolves 2   def.   GEBC G12 Spirit Magic 2
27/04/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14A2) 33     GEBC B14 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC B14 Ashwood Wolves 1 16 
27/04/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A2) 44     GEBC B14 Glen Iris Scorpions 1   def.   GEBC B14 E Bees 1 31 
27/04/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D2) 39     GEBC B16 E Bees 3   def.   GEBC B16 Spirit Magic 7 19 
27/04/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16A) 58     GEBC B16 Vermont Vultures 1   def.   GEBC B16 Nunawading Kangas 2 40 
27/04/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 13     GEBC G16 Ashwood Wolves 2   def. by   GEBC G16 Ashwood Wolves 3 19 
27/04/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 18A/A2) 39     GEBC B18 E Bees 1   def.   GEBC B18 Vermont Vultures 5 21 
27/04/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Girls 16/18A) 46     GEBC G16 Ashwood Wolves 1   def.   GEBC G16 Eastern Bulls 1 17 
27/04/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 23A) 10     GEBC B23 Nunawading Kangas 1   def.   GEBC B23 Vermont Vultures 1
27/04/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18A/A2) 50     GEBC B18 Waverley 1   def. by   GEBC B18 Vermont Vultures 2 60 
27/04/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 18D) 8     GEBC B18 E Bees 2   def. by   GEBC B18 Ringwood Celtics 3 30 
29/04/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10C2) WNJ B10 Kingswood Wyverns 1   def. by   WNJ B10 Solway Swampdragons 1 107 
29/04/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2) 16     WNJ B10 Wattle Park Saints 9   def.   WNJ B10 Vermont Vultures 5
30/04/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23C) 8     WNJ G18/23 Heathmont Hornets 1   def. by   WNJ G18 Stingers 1 67 
30/04/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23B) 29     WNJ G18 Nunawading Kangas 1   def. by   WNJ G23 East Burwood Rams 1 44 
01/05/19 (Wed) 17:00 (W19 WEDNESDAY Girls 12A/B) 14     WNJ G12 Nunawading Kangas 1   def.   WNJ G12 Mitcham Thunder 1
01/05/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14B) 46     WNJ G14 Wattle Park Saints 2   def.   WNJ G14 Blackburn Vikings 3
03/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14A) 22     FNJ B14 Nunawading Kangas 1   def. by   FNJ B14 Wantirna South Devils 1 45 
03/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 19     FNJ B14 Waverley 3   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 6 37 
04/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 16     GEBC X08 Eastern Bulls 1   def.   GEBC X08 Waverley Wildcats 1
04/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) GEBC X08 Nunawading Kangas 5   def. by   GEBC X08 Waverley 6 29 
04/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C3) 8     GEBC B12 Huntingtower Heat 3   def. by   GEBC B12 E Bees 4 52 
04/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12B2) 25     GEBC B12 Nunawading Kangas 3   def. by   GEBC B12 Nunawading Kangas 2 29 
04/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C2) 14     GEBC G10 Waverley Raiders 1   def.   GEBC G10 Huntingtower Heat 2
04/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14D) 44     GEBC B14 Waverley 8   def.   GEBC B14 Waverley 10
04/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14C4) 31     GEBC B14 Wattle Park Saints 4   def.   GEBC B14 Vermont Vultures 7 28 
04/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14A2) 33     GEBC B14 Waverley 3   def.   GEBC B14 Vermont Vultures 2 30 
04/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14A) 16     GEBC G14 Eastern Bulls 3   def. by   GEBC G14 Eastern Bulls 2 36 
04/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 14A2) 40     GEBC B14 Waverley 2   def.   GEBC B14 Nunawading Kangas 2 32 
04/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16A) 42     GEBC B16 Nunawading Kangas 2   def. by   GEBC B16 Nunawading Kangas 1 49 
04/05/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16A2) 25     GEBC B16 Vermont Vultures 2   def. by   GEBC B16 Eastside Warriors 2 60 
04/05/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 18A/A2) 30     GEBC B18 E Bees 1   def.   GEBC B18 Vermont Vultures 1 27 
04/05/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Girls 16/18A) 26     GEBC G16/18 Vermont Vultures 1   def.   GEBC G16 Eastern Bulls 1 14 
04/05/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 23A) 54     GEBC B23 Waverley 1   def.   GEBC B23 Whitehorse Mustangs 1 21 
04/05/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18B) 50     GEBC B18 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC B18 Vermont Vultures 3 34 
04/05/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 18D) 46     GEBC B18 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC B18 Waverley Kings 2 13 
06/05/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10C2) 16     WNJ B10 Wattle Park Saints 5   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 7
06/05/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2) 10     WNJ B10 Mitcham Thunder 1   vs   WNJ B10 Wattle Park Saints 9 10 
07/05/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23C) 31     WNJ G18 Stingers 1   def.   WNJ G18 Vermont Vultures 1 19 
07/05/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23B) 38     WNJ G23 Wattle Park Saints 2   def.   WNJ G18/23 Waverley Wildcats 2 24 
08/05/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14B) 20     WNJ G14 Mitcham Thunder 1   def.   WNJ G14 Nunawading Kangas 1 10 
10/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14A) 38     FNJ B14 Nunawading Kangas 1   def. by   FNJ B14 Vermont Vultures 2 47 
10/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 16C) 28     FNJ B16 Blackburn Vikings 3   def. by   FNJ B16 Wattle Park Saints 1 57 
10/05/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 23B) 16     FNJ B23 Huntingtower Heat 1   def. by   FNJ B23 Whitehorse Mustangs 1 44 
11/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 4     GEBC X08 Nunawading Kangas 5   def. by   GEBC X08 Nunawading Kangas 1G 15 
11/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 30     GEBC X08 Waverley 4   def.   GEBC X08 Waverley Wildcats 1
11/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B) 18     GEBC X10 Waverley 2   def. by   GEBC X10 Wattle Park Saints 1 24 
11/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12C3) 47     GEBC B12 Waverley 6   def.   GEBC B12 Vermont Vultures 6
11/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C2) 2     GEBC G10 Spirit Magic 2   def. by   GEBC G10 Waverley Wildcats 2 41 
11/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10C) 21     GEBC G10 Waverley Wildcats 1   vs   GEBC G10 Wattle Park Saints 2 21 
11/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 12A) 34     GEBC B12 Waverley 2   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 1 50 
11/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14A2) 22     GEBC B14 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC B14 E Bees 1 34 
11/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A2) 38     GEBC B14 Waverley 2   def.   GEBC B14 Vermont Vultures 2 21 
11/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C3) 24     GEBC B16 Ashwood Wolves 2   def. by   GEBC B16 Waverley Raiders 2 37 
11/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16A) 37     GEBC B16 Eastside Warriors 1   def. by   GEBC B16 Nunawading Kangas 2 38 
11/05/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18B) 30     GEBC G16/18 Vermont Vultures 2   def.   GEBC G16/18 Waverley 2 16 
11/05/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 18B) 31     GEBC B18 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC B18 Heathmont Hornets 1 34 
11/05/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Girls 16/18A) 20     GEBC G16/18 Vermont Vultures 1   def. by   GEBC G18 Huntingtower Heat 1 21 
11/05/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18B) 23     GEBC B18 Nunawading Kangas 1   def. by   GEBC B18 Wattle Park Saints 3 34 
11/05/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18B) 54     GEBC B18 Donvale Dunkers 1   def.   GEBC B18 Waverley 2 31 
11/05/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 18D) 52     GEBC B18 Ringwood Celtics 3   def.   GEBC B18 Eastern Bulls 1 34 
13/05/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10C2) 5     WNJ B10 Kingswood Wyverns 1   def. by   WNJ B10 Mitcham Thunder 1 20 
13/05/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2) 3     WNJ B10 Wattle Park Saints 9   def. by   WNJ B10 Wattle Park Saints 6 15 
14/05/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23C) 33     WNJ G18 Mitcham Thunder 1   def.   WNJ G18/23 Heathmont Hornets 1 10 
14/05/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23B) 32     WNJ G18 E Bees 3   def.   WNJ G18 Stingers 1 22 
15/05/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14B) 29     WNJ G14 Mitcham Thunder 1   def.   WNJ G14 Kingswood Wyverns 1 24 
17/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14A) 45     FNJ B14 Vermont Vultures 1   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 3 37 
17/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 16C2) 36     FNJ B16 Joeys Boys 1   def.   FNJ B16 Eastside Magic 1 20 
18/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 25     GEBC X08 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 3
18/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 12     GEBC X08 Nunawading Kangas 1G   def.   GEBC X08 Waverley 7
18/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C2) 12     GEBC B12 Eastern Bulls 2   def. by   GEBC B12 Wattle Park Saints 2 57 
18/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12C3) 20     GEBC B12 Vermont Vultures 6   def. by   GEBC B12 Heathmont Hornets 3 52 
18/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C2) 22     GEBC G10 Nunawading Kangas 1   def.   GEBC G10 Spirit Magic 2
18/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12B2) 33     GEBC B12 E Bees 3   def.   GEBC B12 Heathmont Hornets 1 30 
18/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12B) 20     GEBC G12 Wattle Park Saints 2   def.   GEBC G12 Vermont Vultures 2 15 
18/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14A2) 34     GEBC B14 E Bees 1   def.   GEBC B14 Waverley 3 28 
18/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A2) 52     GEBC B14 Ashwood Wolves 1   def.   GEBC B14 Huntingtower Heat 1 23 
18/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 14A) 35     GEBC B14 Vermont Vultures 1   def.   GEBC B14 Spirit Magic 1 20 
18/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18B) 38     GEBC G16 Eastern Bulls 2   def.   GEBC G16/18 Wattle Park Saints 1 36 
18/05/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16A) 50     GEBC B16 Vermont Vultures 1   def.   GEBC B16 Nunawading Kangas 1 39 
18/05/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16A2) 27     GEBC B16 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC B16 Ashwood Wolves 1 23 
18/05/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Girls 16/18A) 23     GEBC G16 Eastern Bulls 1   def. by   GEBC G18 Vales Basketball 1 38 
18/05/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 16C) 28     GEBC B16 Eastern Bulls 1   def. by   GEBC B16 Waverley 5 40 
18/05/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18B) 23     GEBC B18 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC B18 Donvale Dunkers 1 27 
18/05/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 18D) 65     GEBC B18 Spirit Magic 3   def.   GEBC B18 Waverley Raiders 2 32 
20/05/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10C2) 36     WNJ B10 Wattle Park Saints 5   def.   WNJ B10 Kingswood Wyverns 1
20/05/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2) 13     WNJ B10 Wattle Park Saints 8   def. by   WNJ B10 Wattle Park Saints 9 17 
21/05/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23C) 24     WNJ G18 Mitcham Thunder 1   def. by   WNJ G23 Wattle Park Saints 3 31 
21/05/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23B) 37     WNJ G18 Stingers 1   vs   WNJ G18 E Bees 2 37 
22/05/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14C) 16     WNJ G14 E Bees 3   def. by   WNJ G14 Nunawading Kangas 1 35 
24/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14A) 41     FNJ B14 Wantirna South Devils 1   def.   FNJ B14 Waverley 1 26 
24/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 16C) 26     FNJ B16 Waverley 2   def. by   FNJ B16 Nunawading Kangas 5 28 
25/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 2     GEBC X08 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC X08 Nunawading Kangas 2 28 
25/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 4     GEBC X08 Waverley 7   def. by   GEBC X08 Nunawading Kangas 4 32 
25/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C2) 32     GEBC B12 Waverley 5   def.   GEBC B12 Eastern Bulls 2 14 
25/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12C3) 29     GEBC B12 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC B12 Heathmont Hornets 2 28 
25/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C2) GEBC G10 Spirit Magic 2   def. by   GEBC G10 Waverley 1 50 
25/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12A) 24     GEBC B12 E Bees 2   def. by   GEBC B12 Huntingtower Heat 1 34 
25/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 12D2) 40     GEBC B12 Donvale Dunkers 3   def.   GEBC B12 Ashwood Wolves 3 19 
25/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14C4) 24     GEBC B14 Vermont Vultures 7   def. by   GEBC B14 Ashwood Wolves 3 31 
25/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A2) 54     GEBC B14 Ashwood Wolves 1   def.   GEBC B14 Vermont Vultures 2 35 
25/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16B3) 28     GEBC B16 Nunawading Kangas 4   def.   GEBC B16 Wattle Park Saints 3 25 
25/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16A) 35     GEBC B16 Waverley 1   def. by   GEBC B16 Nunawading Kangas 1 52 
25/05/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 28     GEBC G18 St Benedicts 1   def.   GEBC G16 Ashwood Wolves 3 21 
25/05/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16A2) 54     GEBC B16 Ashwood Wolves 1   def.   GEBC B16 Wattle Park Saints 1 36 
25/05/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Girls 16/18A) 35     GEBC G18 Vales Basketball 1   def.   GEBC G18 South Camberwell Basketball Club 1 29 
25/05/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 23A) 36     GEBC B23 Whitehorse Mustangs 1   def. by   GEBC B23 Balwyn Redbacks 1 62 
25/05/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18B) 36     GEBC B18 Donvale Dunkers 1   def. by   GEBC B18 Nunawading Kangas 1 37 
25/05/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 18D) 19     GEBC B18 Nunawading Kangas 5   def.   GEBC B18 Waverley Kings 2 12 
27/05/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10C2) 1     WNJ B10 Mitcham Thunder 1   def. by   WNJ B10 Wattle Park Saints 5 40 
27/05/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2) 12     WNJ B10 Wattle Park Saints 9   vs   WNJ B10 Wattle Park Saints 7 12 
28/05/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23C) 26     WNJ G18 Vermont Vultures 1   def. by   WNJ G18 Mitcham Thunder 1 36 
28/05/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23B) 26     WNJ G18 E Bees 3   def. by   WNJ G18 Nunawading Kangas 1 34 
29/05/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14C) 31     WNJ G14 Nunawading Kangas 1   def.   WNJ G14 Blackburn Vikings 3 14 
31/05/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 15     FNJ B14 Wattle Park Saints 3   def. by   FNJ B14 Blackburn Vikings 1 49 
31/05/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 26     FNJ B14 Mitcham Thunder 1   def. by   FNJ B14 E Bees 1 28 
31/05/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 18C) 68     FNJ B18 Ashy Makers 1   def.   FNJ B18 Vermont Vultures 4 53 
01/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 18     GEBC X08 Ashwood Wolves 3   def.   GEBC X08 Waverley Wildcats 2 10 
01/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) GEBC X08 Huntingtower Heat 6   def. by   GEBC X08 Donvale Dunkers 3 16 
01/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C2) 27     GEBC B12 Waverley Wildcats 2   def. by   GEBC B12 Wattle Park Saints 2 34 
01/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12C3) 24     GEBC B12 Eastern Bulls 2   def. by   GEBC B12 Heathmont Hornets 3 52 
01/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12B2) 36     GEBC B12 Eastern Bulls 1   def. by   GEBC B12 Waverley Raiders 1 44 
01/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14C2) 39     GEBC B14 Waverley 5   def.   GEBC B14 Waverley Wildcats 5 22 
01/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 12B2) 35     GEBC B12 E Bees 2   def.   GEBC B12 Ashwood Wolves 2 32 
01/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C2)   GEBC G12 Vermont Vultures 3   vs   GEBC G12 Waverley 4  
01/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14A2) 54     GEBC B14 Waverley 3   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 1 29 
01/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A2) 28     GEBC B14 Nunawading Kangas 2   def. by   GEBC B14 E Bees 1 32 
01/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C2) 17     GEBC B16 Nunawading Kangas 7   def. by   GEBC B16 Ashy Bulls 2 39 
01/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16B) 58     GEBC B16 West Philly 1   def.   GEBC B16 Waverley 2 30 
01/06/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 31     GEBC G16 Ashwood Wolves 3   def.   GEBC G18 Huntingtower Heat 3 18 
01/06/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18A) 31     GEBC G18 Vales Basketball 1   def.   GEBC G16/18 Vermont Vultures 1 22 
01/06/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16A) 35     GEBC B16 Eastside Warriors 1   vs   GEBC B16 Waverley 1 35 
01/06/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18A/A2) 47     GEBC B18 Eastside Warriors 1   def.   GEBC B18 Nunawading Kangas 3 22 
01/06/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 23A) 44     GEBC B23 Eastside Warriors 2   def.   GEBC B23 Waverley 1 40 
01/06/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 18D) 23     GEBC B18 Waverley Kings 2   def. by   GEBC B18 Eastern Bulls 1 33 
03/06/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10C2) 10     WNJ B10 Wattle Park Saints 7   def. by   WNJ B10 Vermont Vultures 5 18 
03/06/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2) 22     WNJ B10 Wattle Park Saints 5   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 9 14 
04/06/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23C) 10     WNJ G18 Mitcham Thunder 1   def.   WNJ G23 Waverley 1
04/06/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23B) 26     WNJ G18 Nunawading Kangas 1   def. by   WNJ G18 E Bees 2 29 
05/06/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14B) 18     WNJ G14 Wattle Park Saints 3   def. by   WNJ G14 E Bees 2 36 
07/06/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 18     FNJ B14 Vermont Vultures 9   def. by   FNJ B14 Wattle Park Saints 3 20 
07/06/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14A) 56     FNJ B14 Wantirna South Devils 1   def.   FNJ B14 Vermont Vultures 4 23 
07/06/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16B) 30     FNJ B16 Boom Boys 1   def.   FNJ B16 Monash BBB 1 27 
07/06/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16B) 55     FNJ B16 Vermont Vultures 3   def.   FNJ B16 Wattle Park Saints 2 33 
07/06/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18C2) 31     FNJ B18 Vermont Vultures 3   def. by   FNJ B18 Vermont Vultures 4 38 
07/06/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 18C) 42     FNJ B18 Mitcham Thunder 1   def.   FNJ B18 Wattle Park Saints 2 39 
11/06/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23A) 9     WNJ G23 Huntingtower Heat 1   def. by   WNJ G18 E Bees 1 24 
11/06/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23B) 32     WNJ G18/23 Waverley Wildcats 2   def. by   WNJ G23 East Burwood Rams 1 42 
12/06/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14B) 11     WNJ G14 Wattle Park Saints 3   def. by   WNJ G14 Blackburn Vikings 2 48 
14/06/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 22     FNJ B14 Vermont Vultures 9   def.   FNJ B14 E Bees 1 20 
14/06/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 18     FNJ B14 Mitcham Thunder 1   def. by   FNJ B14 Waverley 3 23 
15/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 25     GEBC X08 Vermont Vultures 2   def.   GEBC X08 Donvale Dunkers 2 12 
15/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) GEBC X08 Waverley 8   def. by   GEBC X08 Ashwood Wolves 3 20 
15/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C2) 65     GEBC B12 Wattle Park Saints 2   def.   GEBC B12 Waverley Raiders 3 20 
15/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12C2) 14     GEBC B12 E Bees 4   def. by   GEBC B12 Waverley 5 39 
15/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C) 25     GEBC G10 E Bees 1   def.   GEBC G10 Nunawading Kangas 2
15/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12B2) 28     GEBC B12 Eastern Bulls 1   vs   GEBC B12 Heathmont Hornets 1 28 
15/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 12B2) 33     GEBC B12 Nunawading Kangas 3   def. by   GEBC B12 E Bees 2 48 
15/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14A2) 36     GEBC B14 Waverley 3   def.   GEBC B14 Huntingtower Heat 1 17 
15/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A2) 39     GEBC B14 E Bees 1   def.   GEBC B14 Waverley Wildcats 1 27 
15/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 14A) 26     GEBC B14 Waverley 2   def. by   GEBC B14 Nunawading Kangas 1 52 
15/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 6     GEBC G16/18 Waverley 4   def. by   GEBC G16 Ashwood Wolves 3 60 
15/06/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18B) 26     GEBC G16 Eastern Bulls 2   def. by   GEBC G16 E Bees 1 34 
15/06/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16A) 55     GEBC B16 Nunawading Kangas 1   def.   GEBC B16 Ashwood Wolves 1 52 
15/06/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16A2) 40     GEBC B16 Nunawading Kangas 2   def. by   GEBC B16 Eastside Warriors 2 54 
15/06/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 16D3) 27     GEBC B16 Waverley Raiders 5   def. by   GEBC B16 Waverley 8 28 
15/06/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 23A) 50     GEBC B23 Eastside Warriors 1   def.   GEBC B23 Waverley 1 32 
15/06/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 23A) 40     GEBC B23 Balwyn Redbacks 1   def.   GEBC B23 Nunawading Kangas 2 29 
17/06/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Mixed X08) 30     WNJ X08 Heathmont Hornets 1   def.   WNJ X08 Wattle Park Saints 1 10 
17/06/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2) 14     WNJ B10 Wattle Park Saints 8   def. by   WNJ B10 Wattle Park Saints 7 20 
18/06/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23C) 20     WNJ G18/23 Heathmont Hornets 1   def. by   WNJ G18 Mitcham Thunder 1 33 
18/06/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23B) 42     WNJ G23 East Burwood Rams 1   def.   WNJ G18 E Bees 3 30 
19/06/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14A) 48     WNJ G14 Blackburn Vikings 1   def. by   WNJ G14 Wattle Park Saints 1 51 
21/06/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 12C) 15     FNJ B12 E Bees 2   def. by   FNJ B12 Wattle Park Saints 3 42 
21/06/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 16B) 43     FNJ B16 Monash BBB 1   def. by   FNJ B16 Blackburn Vikings 1 45 
22/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 22     GEBC X08 Nunawading Kangas 1   def. by   GEBC X08 Huntingtower Heat 1 24 
22/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 14     GEBC X08 Waverley 7   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 6
22/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12D2) 40     GEBC B12 Ashwood Wolves 3   def.   GEBC B12 Huntingtower Heat 4 22 
22/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12C4) 19     GEBC B12 Vermont Vultures 6   def.   GEBC B12 Wattle Park Saints 4 18 
22/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12B2) 28     GEBC B12 Vermont Vultures 2   def. by   GEBC B12 E Bees 2 46 
22/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 12B) 13     GEBC G12 Wattle Park Saints 1   def. by   GEBC G12 Waverley 3 25 
22/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12A) 25     GEBC G12 Vermont Vultures 1   def.   GEBC G12 Waverley 1 20 
22/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14A) 36     GEBC G14 Eastern Bulls 1   def.   GEBC G14 Glen Iris Scorpions 1 16 
22/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A2) 34     GEBC B14 E Bees 1   def.   GEBC B14 Waverley Wildcats 2 24 
22/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C) 30     GEBC B16 Waverley 4   def. by   GEBC B16 Eastern Bulls 1 34 
22/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16D3) 34     GEBC B16 Waverley 8   def.   GEBC B16 Wattle Park Saints 4 18 
22/06/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 18B2) 34     GEBC B18 Ashwood Wolves 1   def. by   GEBC B18 Nunawading Kangas 2 36 
22/06/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 24     GEBC G18 St Benedicts 1   def.   GEBC G16 Ashwood Wolves 2 14 
22/06/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Girls 16/18A) 29     GEBC G18 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC G16/18 Vermont Vultures 1 41 
22/06/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 23A) 33     GEBC B23 Whitehorse Mustangs 1   def. by   GEBC B23 Nunawading Kangas 2 77 
22/06/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18B) 29     GEBC B18 Waverley 2   def. by   GEBC B18 Donvale Dunkers 1 39 
22/06/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 18D) 10     GEBC B18 Vermont Vultures 4   def. by   GEBC B18 E Bees 2 30 
24/06/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2) 26     WNJ B10 Mitcham Thunder 1   def.   WNJ B10 Wattle Park Saints 7 22 
25/06/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23C) 22     WNJ G23 Wattle Park Saints 3   def. by   WNJ G18 Mitcham Thunder 1 66 
25/06/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23B) 21     WNJ G18 St Benedicts 1   def. by   WNJ G23 Wattle Park Saints 2 46 
26/06/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14B) 33     WNJ G14 Wattle Park Saints 2   def.   WNJ G14 Wattle Park Saints 3 22 
28/06/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 35     FNJ B14 E Bees 1   def.   FNJ B14 Waverley 2 33 
28/06/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2) 28     FNJ B14 Blackburn Vikings 1   def. by   FNJ B14 Wantirna South Devils 3 31 
29/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 8     GEBC X08 Waverley 4   def. by   GEBC X08 Vermont Vultures 2 13 
29/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 24     GEBC X08 Waverley Wildcats 2   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 6
29/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C2) 19     GEBC B12 E Bees 4   def. by   GEBC B12 Wattle Park Saints 2 32 
29/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D) 16     GEBC B12 Wattle Park Saints 5   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 8 36 
29/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12B2) 49     GEBC B12 E Bees 2   def.   GEBC B12 Waverley 3 35 
29/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 12B) 29     GEBC G12 Wattle Park Saints 1   def.   GEBC G12 Vermont Vultures 2 11 
29/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12B) 20     GEBC G12 Waverley 3   def. by   GEBC G12 Heathmont Hornets 1 28 
29/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14A) 36     GEBC B14 Wattle Park Saints 1   def.   GEBC B14 Spirit Magic 1 34 
29/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14B2) 34     GEBC B14 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC B14 E Bees 2 44 
29/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14A) 20     GEBC G14 Eastern Bulls 1   def. by   GEBC G14 E Bees 1 29 
29/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 22     GEBC G16 Ashwood Wolves 3   def.   GEBC G18 Spirit Magic 3 15 
29/06/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16D2) 48     GEBC B16 Ashwood Wolves 2   def.   GEBC B16 Waverley 7 23 
29/06/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16A2) 37     GEBC B16 West Philly 1   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 2 38 
29/06/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16A) 39     GEBC B16 Nunawading Kangas 1   def. by   GEBC B16 Vermont Vultures 1 46 
29/06/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18B) 34     GEBC B18 Waverley 2   def. by   GEBC B18 Wattle Park Saints 2 42 
29/06/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18B2) 28     GEBC B18 Vermont Vultures 3   def. by   GEBC B18 Spirit Magic 1 40 
29/06/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 18D) 29     GEBC B18 Eastern Bulls 1   def. by   GEBC B18 Vermont Vultures 4 38 
13/07/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 16     GEBC G08 Eastern Bulls 1G   def.   GEBC X08 Nunawading Kangas 5
13/07/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 2     GEBC X08 Huntingtower Heat 6   def. by   GEBC X08 Waverley Wildcats 3 22 
13/07/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C2) 25     GEBC B12 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC B12 Waverley Wildcats 2 36 
13/07/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D4) 8     GEBC B12 Waverley Raiders 5   def. by   GEBC B12 Waverley 11 28 
13/07/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C2) 10     GEBC G10 Huntingtower Heat 2   def.   GEBC G10 Ringwood Celtics 1
13/07/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14D2) 17     GEBC B14 Waverley 11   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 9 26 
13/07/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 12B2) 16     GEBC B12 Eastern Bulls 1   def. by   GEBC B12 Ashwood Wolves 2 33 
13/07/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14A2) 24     GEBC B14 Ashwood Wolves 1   def. by   GEBC B14 Nunawading Kangas 2 42 
13/07/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14A) 24     GEBC G14 Vermont Vultures 1   def. by   GEBC G14 Eastern Bulls 1 46 
13/07/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 14A) 54     GEBC B14 Eastern Bulls 1   def.   GEBC B14 Glen Iris Scorpions 1 36 
13/07/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16D2) 23     GEBC B16 Vermont Vultures 6   def. by   GEBC B16 Ashwood Wolves 2 25 
13/07/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16B3) 13     GEBC B16 Waverley 3   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 3 45 
13/07/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 8     GEBC G16/18 Waverley 2   def. by   GEBC G16 Ashwood Wolves 2 10 
13/07/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18C2) 25     GEBC B18 Huntingtower Heat 3   def. by   GEBC B18 Heathmont Hornets 2 35 
13/07/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18D) 21     GEBC B18 Eastern Bulls 1   def. by   GEBC B18 E Bees 2 33 
13/07/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18D) 23     GEBC B18 Waverley Kings 2   def. by   GEBC B18 Waverley Raiders 2 26 
13/07/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 18D) 11     GEBC B18 Vermont Vultures 4   def. by   GEBC B18 Nunawading Kangas 5 33 
15/07/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Mixed X08) 10     WNJ X08 Nunawading Kangas 1   def. by   WNJ X08 Vermont Vultures 2 29 
15/07/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2) 16     WNJ B10 Mitcham Thunder 1   def. by   WNJ B10 Wattle Park Saints 8 17 
16/07/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23B) 37     WNJ G18 E Bees 3   def.   WNJ G18/23 Waverley Wildcats 2 34 
16/07/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23B) 14     WNJ G18 E Bees 2   def. by   WNJ G23 East Burwood Rams 1 24 
17/07/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14B) 44     WNJ G14 Wattle Park Saints 3   def.   WNJ G14 Vermont Vultures 2 22 
19/07/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14A) 31     FNJ B14 Vermont Vultures 3   def.   FNJ B14 Waverley 1 23 
19/07/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 16C) 26     FNJ B16 Blackburn Vikings 3   def. by   FNJ B16 Joeys Boys 1 30 
20/07/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Waverley 4   vs   GEBC X08 Heathmont Hornets 1  
20/07/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Huntingtower Heat 4   vs   GEBC X08 Waverley Wildcats 1  
20/07/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C2)   GEBC B12 Waverley 4   vs   GEBC B12 E Bees 4  
20/07/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12C4)   GEBC B12 Waverley 7   vs   GEBC B12 Spirit Magic 4  
20/07/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C2)   GEBC G10 Waverley Raiders 1   vs   GEBC G10 Ringwood Celtics 1  
20/07/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12B2)   GEBC B12 E Bees 2   vs   GEBC B12 Eastern Bulls 1  
20/07/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 14C3)   GEBC G14 Waverley Wildcats 2   vs   GEBC G14 Spirit Magic 2  
20/07/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14A2)   GEBC B14 Waverley Wildcats 1   vs   GEBC B14 Heathmont Hornets 1  
20/07/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14B)   GEBC B14 Wattle Park Saints 2   vs   GEBC B14 Heathmont Hornets 2  
20/07/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 14A2)   GEBC B14 Nunawading Kangas 2   vs   GEBC B14 Waverley Wildcats 2  
20/07/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16B3)   GEBC B16 Blackburn 1   vs   GEBC B16 Wattle Park Saints 3  
20/07/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C3)   GEBC G18 Huntingtower Heat 3   vs   GEBC G16 Ashwood Wolves 3  
20/07/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 18B2)   GEBC B18 Ashwood Wolves 1   vs   GEBC B18 Spirit Magic 1  
20/07/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18C)   GEBC B18 Waverley Wildcats 1   vs   GEBC B18 Donvale Dunkers 2  
20/07/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18C)   GEBC B18 Waverley Kings 1   vs   GEBC B18 Spirit Magic 2  
20/07/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18C)   GEBC B18 Waverley 3   vs   GEBC B18 Nunawading Kangas 4  
20/07/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 18D)   GEBC B18 Waverley Raiders 2   vs   GEBC B18 Vermont Vultures 4  
22/07/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Mixed X08)   WNJ X08 Heathmont Hornets 2   vs   WNJ X08 Wattle Park Saints 1  
22/07/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2)   WNJ B10 Wattle Park Saints 8   vs   WNJ B10 Heathmont Hornets 1  
23/07/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23A)   WNJ G18 E Bees 1   vs   WNJ G23 Eastern Bulls 1  
23/07/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23B)   WNJ G18 Nunawading Kangas 1   vs   WNJ G18 St Benedicts 1  
24/07/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14B)   WNJ G14 E Bees 2   vs   WNJ G14 Wattle Park Saints 3  
26/07/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2)   FNJ B14 Huntingtower Heat 1   vs   FNJ B14 Blackburn Vikings 1  
26/07/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 16C2)   FNJ B16 E Bees 3   vs   FNJ B16 Eastern Bulls 2  
27/07/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Waverley Raiders 2   vs   GEBC X08 Donvale Dunkers 2  
27/07/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Waverley Wildcats 1   vs   GEBC X08 Donvale Dunkers 3  
27/07/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B)   GEBC X10 Waverley 3   vs   GEBC X10 Ringwood Celtics 1  
27/07/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12C3)   GEBC B12 Eastern Bulls 2   vs   GEBC B12 Vermont Vultures 5  
27/07/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C2)   GEBC G10 Waverley 1   vs   GEBC G10 Waverley Raiders 1  
27/07/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10A)   GEBC G10 Eastern Bulls 1   vs   GEBC G10 Spirit Magic 1  
27/07/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C2)   GEBC G12 Waverley 5   vs   GEBC G12 Huntingtower Heat 4  
27/07/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14A2)   GEBC B14 Nunawading Kangas 2   vs   GEBC B14 Huntingtower Heat 1  
27/07/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A2)   GEBC B14 Waverley Wildcats 2   vs   GEBC B14 Waverley Wildcats 1  
27/07/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C2)   GEBC B16 Huntingtower Heat 3   vs   GEBC B16 Spirit Magic 5  
27/07/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16A)   GEBC B16 Nunawading Kangas 1   vs   GEBC B16 Waverley 1  
27/07/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C3)   GEBC G16 Ashwood Wolves 3   vs   GEBC G16/18 Waverley 4  
27/07/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 18A/A2)   GEBC B18 Vermont Vultures 1   vs   GEBC B18 E Bees 1  
27/07/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Girls 16/18A)   GEBC G16/18 Vermont Vultures 1   vs   GEBC G16 Eastern Bulls 1  
27/07/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18B2)   GEBC B18 Vermont Vultures 3   vs   GEBC B18 Ringwood Celtics 2  
27/07/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18D)   GEBC B18 Nunawading Kangas 5   vs   GEBC B18 Eastern Bulls 1  
27/07/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 18D)   GEBC B18 Waverley Raiders 2   vs   GEBC B18 E Bees 2  
29/07/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Mixed X08)   WNJ X08 Vermont Vultures 2   vs   WNJ G08 Vermont Vultures 2G  
29/07/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2)   WNJ B10 Kingswood Wyverns 1   vs   WNJ B10 Heathmont Hornets 1  
30/07/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23C)   WNJ G18/23 Heathmont Hornets 1   vs   WNJ G23 Wattle Park Saints 3  
30/07/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23B)   WNJ G18 St Benedicts 1   vs   WNJ G18 E Bees 2  
31/07/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14B)   WNJ G14 Blackburn Vikings 2   vs   WNJ G14 Wattle Park Saints 3  
02/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14A)   FNJ B14 Vermont Vultures 1   vs   FNJ B14 Waverley 1  
03/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Waverley Raiders 2   vs   GEBC X08 Vermont Vultures 2  
03/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Waverley Wildcats 1   vs   GEBC X08 Nunawading Kangas 5  
03/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B)   GEBC X10 Nunawading Kangas 4   vs   GEBC X10 Waverley 3  
03/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12C3)   GEBC B12 Eastern Bulls 2   vs   GEBC B12 Heathmont Hornets 4  
03/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C2)   GEBC G10 Ashwood Wolves 2   vs   GEBC G10 Waverley 1  
03/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12B2)   GEBC B12 Vermont Vultures 2   vs   GEBC B12 Waverley 3  
03/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14C)   GEBC B14 Huntingtower Heat 4   vs   GEBC B14 Spirit Magic 3  
03/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14A)   GEBC B14 Waverley 2   vs   GEBC B14 Spirit Magic 1  
03/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A2)   GEBC B14 Ashwood Wolves 1   vs   GEBC B14 Waverley Wildcats 1  
03/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D)   GEBC B16 Huntingtower Heat 5   vs   GEBC B16 Heathmont Hornets 8  
03/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16A)   GEBC B16 Waverley 1   vs   GEBC B16 Eastside Warriors 1  
03/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16A2)   GEBC B16 Eastside Warriors 2   vs   GEBC B16 West Philly 1  
03/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 18B)   GEBC B18 Wattle Park Saints 3   vs   GEBC B18 Wattle Park Saints 2  
03/08/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Girls 16/18A)   GEBC G16/18 Vermont Vultures 1   vs   GEBC G18 Huntingtower Heat 1  
03/08/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 23A)   GEBC B23 Nunawading Kangas 1   vs   GEBC B23 Whitehorse Mustangs 1  
03/08/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18B)   GEBC B18 Donvale Dunkers 1   vs   GEBC B18 Waverley 2  
03/08/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 18D)   GEBC B18 Eastern Bulls 1   vs   GEBC B18 Waverley Raiders 2  
05/08/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Mixed X08)   WNJ G08 Vermont Vultures 2G   vs   WNJ X08 Wattle Park Saints 1  
05/08/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2)   WNJ B10 Heathmont Hornets 1   vs   WNJ B10 Mitcham Thunder 1  
06/08/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23C)   WNJ G18 Mitcham Thunder 1   vs   WNJ G18/23 Heathmont Hornets 1  
06/08/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23B)   WNJ G18/23 Waverley Wildcats 2   vs   WNJ G18/23 Waverley Wildcats 1  
07/08/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14B)   WNJ G14 Wattle Park Saints 3   vs   WNJ G14 Mitcham Thunder 1  
09/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2)   FNJ B14 Kingswood Wyverns 1   vs   FNJ B14 Wattle Park Saints 3  
09/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 16C)   FNJ B16 Joeys Boys 1   vs   FNJ B16 Mitcham Thunder 1  
10/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Heathmont Hornets 2   vs   GEBC X08 Heathmont Hornets 3  
10/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Donvale Dunkers 3   vs   GEBC X08 Vermont Vultures 3  
10/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C2)   GEBC B12 Waverley 5   vs   GEBC B12 Vermont Vultures 4  
10/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12C3)   GEBC B12 Spirit Magic 5   vs   GEBC B12 Heathmont Hornets 4  
10/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 14C)   GEBC B14 Waverley Wildcats 3   vs   GEBC B14 Spirit Magic 5  
10/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14C)   GEBC B14 Wattle Park Saints 3   vs   GEBC B14 Huntingtower Heat 4  
10/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C2)   GEBC G12 Spirit Magic 2   vs   GEBC G12 Waverley 5  
10/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14A2)   GEBC B14 Huntingtower Heat 1   vs   GEBC B14 Waverley 3  
10/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A2)   GEBC B14 Ashwood Wolves 1   vs   GEBC B14 Waverley Wildcats 2  
10/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16B3)   GEBC B16 Waverley 3   vs   GEBC B16 Wattle Park Saints 3  
10/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2)   GEBC G16/18 Vermont Vultures 4   vs   GEBC G16/18 Wattle Park Saints 3  
10/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16D2)   GEBC B16 Waverley 7   vs   GEBC B16 Ashwood Wolves 2  
10/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16C2)   GEBC B16 Ashy Bulls 2   vs   GEBC B16 Huntingtower Heat 3  
10/08/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Girls 16/18A)   GEBC G16 Eastern Bulls 1   vs   GEBC G18 Vales Basketball 1  
10/08/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 23A)   GEBC B23 Nunawading Kangas 2   vs   GEBC B23 Waverley 1  
10/08/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18B)   GEBC B18 Huntingtower Heat 1   vs   GEBC B18 Donvale Dunkers 1  
10/08/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 18D)   GEBC B18 Waverley Raiders 2   vs   GEBC B18 Nunawading Kangas 5  
12/08/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Mixed X08)   WNJ X08 Heathmont Hornets 1   vs   WNJ X08 Nunawading Kangas 1  
12/08/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2)   WNJ B10 Heathmont Hornets 1   vs   WNJ B10 Vermont Vultures 5  
13/08/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23C)   WNJ G18 Mitcham Thunder 1   vs   WNJ G23 Wattle Park Saints 3  
13/08/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23B)   WNJ G18/23 Waverley Wildcats 1   vs   WNJ G18 E Bees 2  
14/08/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14B)   WNJ G14 Wattle Park Saints 3   vs   WNJ G14 Wattle Park Saints 2  
16/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2)   FNJ B14 Vermont Vultures 7   vs   FNJ B14 Wattle Park Saints 3  
16/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 16B)   FNJ B16 Wattle Park Saints 1   vs   FNJ B16 Waverley 3  
17/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Vermont Vultures 2   vs   GEBC X08 Huntingtower Heat 1  
17/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Huntingtower Heat 4   vs   GEBC X08 Waverley 4  
17/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C2)   GEBC B12 Wattle Park Saints 2   vs   GEBC B12 Waverley Wildcats 2  
17/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12C3)   GEBC B12 Eastern Bulls 2   vs   GEBC B12 Spirit Magic 5  
17/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C2)   GEBC G10 Ringwood Celtics 1   vs   GEBC G10 Huntingtower Heat 2  
17/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12C4)   GEBC B12 Wattle Park Saints 3   vs   GEBC B12 Waverley 7  
17/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C2)   GEBC G12 Ashwood Wolves 2   vs   GEBC G12 Huntingtower Heat 4  
17/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14A2)   GEBC B14 Waverley 3   vs   GEBC B14 Nunawading Kangas 2  
17/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A2)   GEBC B14 Heathmont Hornets 1   vs   GEBC B14 Ashwood Wolves 1  
17/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14B)   GEBC G14 Heathmont Hornets 3   vs   GEBC G14 Ashwood Wolves 1  
17/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16C3)   GEBC B16 Huntingtower Heat 4   vs   GEBC B16 Heathmont Hornets 7  
17/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16A2)   GEBC B16 Wattle Park Saints 1   vs   GEBC B16 Spirit Magic 2  
17/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16A)   GEBC B16 Eastside Warriors 1   vs   GEBC B16 Nunawading Kangas 1  
17/08/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18D)   GEBC B18 E Bees 2   vs   GEBC B18 Eastern Bulls 1  
17/08/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18C)   GEBC B18 Nunawading Kangas 4   vs   GEBC B18 Vermont Vultures 6  
17/08/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18C2)   GEBC B18 Huntingtower Heat 3   vs   GEBC B18 Huntingtower Heat 2  
17/08/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 18D)   GEBC B18 Waverley Raiders 2   vs   GEBC B18 Waverley Kings 2  
19/08/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Mixed X08)   WNJ X08 Waverley 1   vs   WNJ G08 Vermont Vultures 2G  
19/08/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2)   WNJ B10 Wattle Park Saints 6   vs   WNJ B10 Heathmont Hornets 1  
20/08/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23C)   WNJ G18 Vermont Vultures 1   vs   WNJ G18 Mitcham Thunder 1  
20/08/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23B)   WNJ G18 E Bees 2   vs   WNJ G23 East Burwood Rams 1  
21/08/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14B)   WNJ G14 Vermont Vultures 2   vs   WNJ G14 Wattle Park Saints 3  
23/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2)   FNJ B14 Huntingtower Heat 1   vs   FNJ B14 Kingswood Wyverns 1  
24/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Vermont Vultures 3   vs   GEBC X08 Waverley 9  
24/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Vermont Vultures 2   vs   GEBC X08 Waverley 5  
24/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C2)   GEBC B12 Waverley Raiders 3   vs   GEBC B12 Wattle Park Saints 2  
24/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12C3)   GEBC B12 Eastern Bulls 2   vs   GEBC B12 Heathmont Hornets 3  
24/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C2)   GEBC G10 Ringwood Celtics 1   vs   GEBC G10 Waverley Raiders 1  
24/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12B2)   GEBC B12 Nunawading Kangas 3   vs   GEBC B12 Ashwood Wolves 1  
24/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C2)   GEBC G12 Huntingtower Heat 4   vs   GEBC G12 Spirit Magic 2  
24/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14C3)   GEBC B14 Waverley Wildcats 5   vs   GEBC B14 Ashwood Wolves 2  
24/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A2)   GEBC B14 Ashwood Wolves 1   vs   GEBC B14 E Bees 1  
24/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D2)   GEBC B16 Ashwood Wolves 2   vs   GEBC B16 Heathmont Hornets 6  
24/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2)   GEBC G16/18 Wattle Park Saints 3   vs   GEBC G16/18 Vermont Vultures 3  
24/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16A2)   GEBC B16 West Philly 1   vs   GEBC B16 Nunawading Kangas 2  
24/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 18C)   GEBC B18 Vermont Vultures 6   vs   GEBC B18 Donvale Dunkers 2  
24/08/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18D)   GEBC B18 Waverley Kings 2   vs   GEBC B18 Eastern Bulls 1  
24/08/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18C)   GEBC B18 Waverley Kings 1   vs   GEBC B18 Waverley 3  
24/08/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18B)   GEBC B18 Donvale Dunkers 1   vs   GEBC B18 Heathmont Hornets 1  
24/08/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 18D)   GEBC B18 Vermont Vultures 4   vs   GEBC B18 Waverley Raiders 2  
26/08/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10C2)   WNJ B10 Mitcham Thunder 1   vs   WNJ B10 Wattle Park Saints 6  
26/08/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2)   WNJ B10 Heathmont Hornets 1   vs   WNJ B10 Wattle Park Saints 7  
27/08/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23C)   WNJ G18 Vermont Vultures 1   vs   WNJ G23 Wattle Park Saints 3  
27/08/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23B)   WNJ G18 Nunawading Kangas 1   vs   WNJ G18/23 Waverley Wildcats 1  
28/08/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14B)   WNJ G14 Wattle Park Saints 3   vs   WNJ G14 E Bees 2  
30/08/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14A)   FNJ B14 Vermont Vultures 3   vs   FNJ B14 Vermont Vultures 2  
30/08/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2)   FNJ B14 Kingswood Wyverns 1   vs   FNJ B14 Vermont Vultures 9  
31/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Waverley 5   vs   GEBC X08 Huntingtower Heat 2  
31/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Spirit Magic 3   vs   GEBC X08 Ashwood Wolves 1  
31/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C2)   GEBC B12 Waverley 5   vs   GEBC B12 Wattle Park Saints 2  
31/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12C3)   GEBC B12 Vermont Vultures 5   vs   GEBC B12 Eastern Bulls 2  
31/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12B2)   GEBC B12 Ashwood Wolves 2   vs   GEBC B12 E Bees 2  
31/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14C2)   GEBC B14 Nunawading Kangas 4   vs   GEBC B14 Heathmont Hornets 3  
31/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 12B2)   GEBC B12 Waverley Raiders 1   vs   GEBC B12 Eastern Bulls 1  
31/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 12C2)   GEBC G12 Ashwood Wolves 2   vs   GEBC G12 Waverley 5  
31/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14A2)   GEBC B14 Nunawading Kangas 2   vs   GEBC B14 Ashwood Wolves 1  
31/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D)   GEBC B16 Timberwolves Basketball 1   vs   GEBC B16 Huntingtower Heat 5  
31/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16A)   GEBC B16 Nunawading Kangas 1   vs   GEBC B16 Spirit Magic 1  
31/08/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C3)   GEBC G16/18 Waverley 4   vs   GEBC G16 Ashwood Wolves 3  
31/08/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Girls 16/18A)   GEBC G16 Ashwood Wolves 1   vs   GEBC G18 South Camberwell Basketball Club 1  
31/08/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 16A)   GEBC B16 Vermont Vultures 1   vs   GEBC B16 Eastside Warriors 1  
31/08/19 (Sat) 18:45 (W19 GEBC Boys 18C)   GEBC B18 Waverley 3   vs   GEBC B18 Donvale Dunkers 2  
31/08/19 (Sat) 19:30 (W19 GEBC Boys 18C2)   GEBC B18 Huntingtower Heat 3   vs   GEBC B18 Donvale Dunkers 3  
31/08/19 (Sat) 20:15 (W19 GEBC Boys 18D)   GEBC B18 E Bees 2   vs   GEBC B18 Waverley Raiders 2  
02/09/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10C2)   WNJ B10 Kingswood Wyverns 1   vs   WNJ B10 Wattle Park Saints 7  
02/09/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10C2)   WNJ B10 Vermont Vultures 5   vs   WNJ B10 Wattle Park Saints 6  
03/09/19 (Tue) 17:00 (W19 TUESDAY Girls 18/23C)   WNJ G23 Wattle Park Saints 3   vs   WNJ G18/23 Heathmont Hornets 1  
03/09/19 (Tue) 17:45 (W19 TUESDAY Girls 18/23B)   WNJ G18 E Bees 3   vs   WNJ G23 East Burwood Rams 1  
04/09/19 (Wed) 17:45 (W19 WEDNESDAY Girls 14B)   WNJ G14 Wattle Park Saints 3   vs   WNJ G14 Blackburn Vikings 2  
06/09/19 (Fri) 17:00 (W19 FRIDAY Boys 14A)   FNJ B14 Waverley 1   vs   FNJ B14 Vermont Vultures 3  
06/09/19 (Fri) 17:45 (W19 FRIDAY Boys 14C/C2)   FNJ B14 Waverley 2   vs   FNJ B14 Wantirna South Devils 3  
06/09/19 (Fri) 18:30 (W19 FRIDAY Boys 16C)   FNJ B16 Waverley 2   vs   FNJ B16 Vermont Vultures 2  
06/09/19 (Fri) 19:15 (W19 FRIDAY Boys 16B2)   FNJ B16 Wattle Park Saints 3   vs   FNJ B16 E Bees 1  
06/09/19 (Fri) 20:00 (W19 FRIDAY Boys 18C)   FNJ B18 Ashy Makers 1   vs   FNJ B18 Mitcham Thunder 1  
06/09/19 (Fri) 20:45 (W19 FRIDAY Boys 18B/B2)   FNJ B18 Wattle Park Saints 3   vs   FNJ B18 Wattle Park Saints 4  
09/09/19 (Mon) 17:00 (W19 MONDAY Boys 10B/C)   Undecided   vs   Undecided  
09/09/19 (Mon) 18:00 (W19 MONDAY Boys 10B/C)   Undecided   vs   Undecided  
16/09/19 (Mon) 17:45 (W19 MONDAY Boys 10B/C)   Undecided   vs   Undecided  

MAJOR SPONSORS

STEP-BY-STEP GUIDE

Junior Domestic Player Registration Form