Ringwood 4

Venue Address
Canterbury Road

Ringwood
Map Reference
E1 63
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
27/04/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 28     GEBC X08 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC X08 Donvale Dunkers 1
27/04/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10D2) 13     GEBC X10 Spirit Magic 7   def. by   GEBC X10 Donvale Dunkers 3 25 
27/04/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C) 39     GEBC B12 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC B12 Wattle Park Saints 1 31 
27/04/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2) 14     GEBC B12 Nunawading Kangas 5   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 10 32 
27/04/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 14D2) 33     GEBC B14 Heathmont Hornets 7   def.   GEBC B14 Waverley Wildcats 4 13 
27/04/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10C2) 30     GEBC G10 Nunawading Kangas 2   def.   GEBC G10 Huntingtower Heat 3-Withdrawn 60519
27/04/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14D3) 11     GEBC B14 Waverley Raiders 4   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 9 59 
27/04/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14C3) 45     GEBC G14 Spirit Magic 3   def.   GEBC G14 Vermont Vultures 3
27/04/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14C) 24     GEBC G14 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC G14 E Bees 2 10 
27/04/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D3) 36     GEBC B16 Heathmont Hornets 6   def.   GEBC B16 Donvale Dunkers 5 19 
27/04/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16A2) 26     GEBC B16 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC B16 Eastside Warriors 2 23 
27/04/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 54     GEBC G18 Spirit Magic 2   def.   GEBC G16/18 Vermont Vultures 3 19 
27/04/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16C2) 47     GEBC B16 Heathmont Hornets 4   def.   GEBC B16 Waverley 6 39 
04/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 20     GEBC X08 Waverley 9   def.   GEBC X08 Donvale Dunkers 1 10 
04/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10C) 36     GEBC X10 Spirit Magic 6   def.   GEBC X10 Spirit Magic 4
04/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C2) 35     GEBC B12 Donvale Dunkers 1   vs   GEBC B12 Waverley Wildcats 2 35 
04/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3) 43     GEBC B12 Heathmont Hornets 7   def.   GEBC B12 Huntingtower Heat 6 10 
04/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D2) 40     GEBC B12 Heathmont Hornets 6   def.   GEBC B12 Wattle Park Saints 5 23 
04/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 12B) 18     GEBC G12 Spirit Magic 1   def. by   GEBC G12 Wattle Park Saints 2 20 
04/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 14C3) 19     GEBC G14 Vermont Vultures 2   def.   GEBC G14 Spirit Magic 3 18 
04/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3) 28     GEBC B14 Heathmont Hornets 8   def.   GEBC B14 Spirit Magic 7 26 
04/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14B) 19     GEBC G14 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC G14 Spirit Magic 1 14 
04/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D3) 29     GEBC B16 Donvale Dunkers 5   def.   GEBC B16 Wattle Park Saints 4 22 
04/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 20     GEBC G18 Spirit Magic 4   def. by   GEBC G16/18 Vermont Vultures 4 26 
11/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 28     GEBC X08 Spirit Magic 4   def.   GEBC X08 Waverley 7
11/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10D) 6     GEBC X10 Heathmont Hornets 3   def. by   GEBC X10 Spirit Magic 8 27 
11/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C2) 35     GEBC B12 Donvale Dunkers 1   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 4 37 
11/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2) 48     GEBC B12 Donvale Dunkers 3   def.   GEBC B12 Ringwood Celtics 2
11/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 14D2) 13     GEBC B14 Heathmont Hornets 7   def. by   GEBC B14 Waverley Raiders 2 39 
11/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10C2) 5     GEBC G10 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC G10 Nunawading Kangas 1 16 
11/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C2) 22     GEBC G12 Spirit Magic 2   def.   GEBC G12 Huntingtower Heat 3
11/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14C) 8     GEBC G14 Spirit Magic 2   def. by   GEBC G14 Heathmont Hornets 1 43 
11/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14D3) 36     GEBC B14 Heathmont Hornets 8   def.   GEBC B14 Ringwood Celtics 3
11/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D3) 23     GEBC B16 Donvale Dunkers 5   def.   GEBC B16 Huntingtower Heat 6
11/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 18C2) 31     GEBC B18 Heathmont Hornets 2   def. by   GEBC B18 Ringwood Celtics 1 46 
18/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 4     GEBC X08 Waverley 6   def. by   GEBC X08 Donvale Dunkers 1 30 
18/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10C2) 5     GEBC X10 Heathmont Hornets 3   def. by   GEBC X10 Huntingtower Heat 3 25 
18/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C2) 21     GEBC B12 Waverley 6   def. by   GEBC B12 Donvale Dunkers 1 40 
18/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12C2) 35     GEBC B12 Vermont Vultures 4   def.   GEBC B12 Waverley 5 27 
18/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 14D2) 41     GEBC B14 Vermont Vultures 8   def.   GEBC B14 Spirit Magic 9 27 
18/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10C2) 14     GEBC G10 Waverley 1   def. by   GEBC G10 Huntingtower Heat 2 18 
18/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C) 1     GEBC G12 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC G12 Eastern Bulls 2 19 
18/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14C3) 2     GEBC G14 Spirit Magic 2   def. by   GEBC G14 Vermont Vultures 2 36 
18/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14C3) 34     GEBC G14 Spirit Magic 3   def.   GEBC G14 Ashwood Wolves 3 15 
18/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D3) 20     GEBC B16 Waverley 9   def. by   GEBC B16 Donvale Dunkers 5 22 
18/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 24     GEBC G16 Ringwood Celtics 1   def.   GEBC G18 Spirit Magic 4
25/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 27     GEBC X08 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC X08 Waverley Wildcats 2
25/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10D2) 17     GEBC X10 Spirit Magic 7   def.   GEBC X10 Waverley 6
25/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C2) 18     GEBC B12 Spirit Magic 5   def. by   GEBC B12 Waverley 6 38 
25/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2) 6     GEBC B12 Ringwood Celtics 2   def. by   GEBC B12 Wattle Park Saints 5 45 
25/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 14D2) 16     GEBC B14 Spirit Magic 8   def. by   GEBC B14 Heathmont Hornets 7 28 
25/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10C2) GEBC G10 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC G10 Huntingtower Heat 2 24 
25/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14D3) 43     GEBC B14 Nunawading Kangas 6   def.   GEBC B14 Ringwood Celtics 3 14 
25/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 12B) 24     GEBC G12 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC G12 Donvale Dunkers 1 19 
25/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 16D) 61     GEBC B16 Donvale Dunkers 4   def.   GEBC B16 Waverley Raiders 4 26 
25/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C3) 42     GEBC B16 Heathmont Hornets 7   def.   GEBC B16 Waverley 6 28 
25/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 25     GEBC G18 Spirit Magic 3   def.   GEBC G16/18 Waverley 4
01/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 12     GEBC X08 Waverley Raiders 2   def. by   GEBC X08 Ringwood Celtics 1 34 
01/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 24     GEBC X08 Spirit Magic 4   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 5
01/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C2) 23     GEBC B12 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC B12 Waverley 6 26 
01/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2) 36     GEBC B12 Heathmont Hornets 5   def. by   GEBC B12 Ashwood Wolves 3 40 
01/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 14C2) 22     GEBC B14 Heathmont Hornets 5   def. by   GEBC B14 Eastern Bulls 2 63 
01/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14D2) 27     GEBC B14 Spirit Magic 9   def.   GEBC B14 Heathmont Hornets 7 20 
01/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14D2) 16     GEBC B14 Huntingtower Heat 5   vs   GEBC B14 Wattle Park Saints 5 16 
01/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3) 8     GEBC B14 Ringwood Celtics 3   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 6 21 
01/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14B) 31     GEBC B14 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC B14 Heathmont Hornets 2 36 
01/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D) 26     GEBC B16 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC B16 Donvale Dunkers 4 30 
01/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 21     GEBC G16 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC G18 Heathmont Hornets 1 27 
15/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 14     GEBC X08 Spirit Magic 2   def. by   GEBC X08 Nunawading Kangas 1 20 
15/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10A/A2) 21     GEBC X10 Spirit Magic 2   def. by   GEBC B10 Eastern Bulls 1 23 
15/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12D3) 12     GEBC B12 Ringwood Celtics 2   def. by   GEBC B12 Ringwood Celtics 3 26 
15/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2) 30     GEBC B12 Donvale Dunkers 3   def.   GEBC B12 Heathmont Hornets 5 24 
15/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 14D2) 26     GEBC B14 Waverley Wildcats 4   def.   GEBC B14 Wattle Park Saints 5 24 
15/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10C2) 19     GEBC G10 Waverley Raiders 1   def.   GEBC G10 Waverley 1 16 
15/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14D2) 8     GEBC B14 Heathmont Hornets 7   def. by   GEBC B14 Spirit Magic 9 31 
15/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14C) 20     GEBC G14 Heathmont Hornets 1   def. by   GEBC G14 Huntingtower Heat 1 31 
15/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 16D3) 28     GEBC B16 Donvale Dunkers 5   def.   GEBC B16 Wattle Park Saints 4 25 
15/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C3) 25     GEBC B16 Spirit Magic 4   def. by   GEBC B16 Huntingtower Heat 4 35 
15/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C3) 22     GEBC G18 Spirit Magic 3   def. by   GEBC G16/18 Waverley 3 40 
22/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 11     GEBC X08 Heathmont Hornets 1   def. by   GEBC X08 Heathmont Hornets 2 14 
22/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10B) 9     GEBC X10 Spirit Magic 3   def. by   GEBC X10 Wattle Park Saints 1 14 
22/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10D2) 26     GEBC X10 Ringwood Celtics 2   def.   GEBC X10 Waverley Raiders 2 15 
22/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2) 38     GEBC B12 E Bees 5   def.   GEBC B12 Spirit Magic 6 22 
22/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C2) 12     GEBC G10 Spirit Magic 2   def.   GEBC G10 Ringwood Celtics 1
22/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12C3) 24     GEBC B12 Spirit Magic 5   def.   GEBC B12 Heathmont Hornets 3 17 
22/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C2) 14     GEBC G12 Huntingtower Heat 3   vs   GEBC G12 Heathmont Hornets 2 14 
22/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3) 37     GEBC B14 Spirit Magic 6   def.   GEBC B14 Waverley Raiders 4 23 
22/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14C3) 18     GEBC G14 Spirit Magic 2   def. by   GEBC G14 Waverley Wildcats 2 22 
22/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D) 21     GEBC B16 E Bees 3   def. by   GEBC B16 Timberwolves Basketball 1 28 
22/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 18B2) 21     GEBC B18 Spirit Magic 1   vs   GEBC B18 Ringwood Celtics 2 21 
29/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 40     GEBC X08 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 4
29/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Boys 12D2) 22     GEBC B12 Spirit Magic 6   def.   GEBC B12 Heathmont Hornets 5 15 
29/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C2) 30     GEBC B12 Waverley 4   def. by   GEBC B12 Heathmont Hornets 2 31 
29/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D4) 27     GEBC B12 Spirit Magic 8   def.   GEBC B12 Waverley Raiders 5 21 
29/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D3) 21     GEBC B12 Ringwood Celtics 2   def.   GEBC B12 Waverley 10
29/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10C2) 18     GEBC G10 Waverley Raiders 1   def.   GEBC G10 Spirit Magic 2
29/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C2) 16     GEBC G12 Spirit Magic 2   def. by   GEBC G12 Huntingtower Heat 4 30 
29/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D) 26     GEBC B14 Spirit Magic 7   def. by   GEBC B14 Waverley 9 27 
29/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14C) 19     GEBC G14 Heathmont Hornets 1   def. by   GEBC G14 Vermont Vultures 2 25 
29/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D3) 13     GEBC B16 Huntingtower Heat 6   def. by   GEBC B16 Wattle Park Saints 4 16 
29/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16D2) 42     GEBC B16 Heathmont Hornets 6   def.   GEBC B16 Vermont Vultures 7 34 
13/07/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 5     GEBC X08 Spirit Magic 4   def. by   GEBC X08 Waverley Raiders 2 16 
13/07/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10C2) 27     GEBC X10 Spirit Magic 8   def.   GEBC X10 Vermont Vultures 8 17 
13/07/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C2) 53     GEBC B12 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC B12 E Bees 4 10 
13/07/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2) GEBC B12 Donvale Dunkers 3   def. by   GEBC B12 Heathmont Hornets 7 10 
13/07/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 14D2) 15     GEBC B14 Huntingtower Heat 5   def. by   GEBC B14 Heathmont Hornets 7 17 
13/07/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 12C) 18     GEBC G12 Spirit Magic 1   def.   GEBC G12 Waverley 4 11 
13/07/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C2) 16     GEBC G12 Spirit Magic 2   vs   GEBC G12 Heathmont Hornets 2 16 
13/07/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3) 12     GEBC B14 Ringwood Celtics 3   def. by   GEBC B14 Nunawading Kangas 6 27 
13/07/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 16C2) 42     GEBC B16 Heathmont Hornets 9   def.   GEBC B16 Huntingtower Heat 3 17 
13/07/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D) 31     GEBC B16 E Bees 3   def.   GEBC B16 Heathmont Hornets 8 22 
13/07/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 24     GEBC G18 Spirit Magic 2   def. by   GEBC G18 Huntingtower Heat 2 27 
20/07/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Huntingtower Heat 2   vs   GEBC X08 Waverley 9  
20/07/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10C)   GEBC X10 Heathmont Hornets 5   vs   GEBC X10 Waverley Wildcats 3  
20/07/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12D4)   GEBC B12 Spirit Magic 7   vs   GEBC B12 Waverley Raiders 4  
20/07/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12C3)   GEBC B12 Heathmont Hornets 3   vs   GEBC B12 Eastern Bulls 2  
20/07/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D3)   GEBC B12 Heathmont Hornets 8   vs   GEBC B12 Ringwood Celtics 3  
20/07/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10C2)   GEBC G10 Spirit Magic 2   vs   GEBC G10 Ashwood Wolves 2  
20/07/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 14C3)   GEBC G14 Huntingtower Heat 2   vs   GEBC G14 Vermont Vultures 3  
20/07/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3)   GEBC B14 Huntingtower Heat 6   vs   GEBC B14 Nunawading Kangas 6  
20/07/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14D2)   GEBC B14 Heathmont Hornets 7   vs   GEBC B14 Waverley Raiders 3  
20/07/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D2)   GEBC B16 Heathmont Hornets 6   vs   GEBC B16 Ashwood Wolves 2  
20/07/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16B2)   GEBC B16 Heathmont Hornets 2   vs   GEBC B16 Vermont Vultures 4  
27/07/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 E Bees 1   vs   GEBC X08 Huntingtower Heat 2  
27/07/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10D)   GEBC X10 Heathmont Hornets 3   vs   GEBC X10 E Bees 4  
27/07/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C2)   GEBC B12 Wattle Park Saints 2   vs   GEBC B12 Waverley 6  
27/07/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2)   GEBC B12 Donvale Dunkers 4   vs   GEBC B12 E Bees 5  
27/07/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 14D2)   GEBC B14 Wattle Park Saints 5   vs   GEBC B14 Spirit Magic 9  
27/07/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10C2)   GEBC G10 Huntingtower Heat 2   vs   GEBC G10 Spirit Magic 2  
27/07/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 14C3)   GEBC G14 Waverley Wildcats 2   vs   GEBC G14 Vermont Vultures 3  
27/07/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3)   GEBC B14 Spirit Magic 6   vs   GEBC B14 Huntingtower Heat 6  
27/07/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14B)   GEBC G14 Heathmont Hornets 3   vs   GEBC G14 Spirit Magic 1  
27/07/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D3)   GEBC B16 Waverley Raiders 3   vs   GEBC B16 Donvale Dunkers 5  
27/07/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16B3)   GEBC B16 Heathmont Hornets 3   vs   GEBC B16 Blackburn 1  
03/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 E Bees 1   vs   GEBC X08 Vermont Vultures 1  
03/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Ringwood Celtics 1   vs   GEBC X08 Huntingtower Heat 1  
03/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C2)   GEBC B12 Vermont Vultures 4   vs   GEBC B12 E Bees 4  
03/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2)   GEBC B12 Donvale Dunkers 3   vs   GEBC B12 Huntingtower Heat 4  
03/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 14D2)   GEBC B14 Spirit Magic 8   vs   GEBC B14 Waverley Raiders 3  
03/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10C2)   GEBC G10 Ringwood Celtics 1   vs   GEBC G10 Spirit Magic 2  
03/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 14C3)   GEBC G14 Spirit Magic 2   vs   GEBC G14 Ashwood Wolves 3  
03/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3)   GEBC B14 Huntingtower Heat 6   vs   GEBC B14 Ringwood Celtics 3  
03/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 16D2)   GEBC B16 Heathmont Hornets 6   vs   GEBC B16 Waverley 7  
03/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D3)   GEBC B16 Spirit Magic 7   vs   GEBC B16 Huntingtower Heat 6  
03/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C3)   GEBC G16 Ashwood Wolves 3   vs   GEBC G16/18 Waverley 3  
10/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Donvale Dunkers 1   vs   GEBC X08 Waverley 6  
10/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Huntingtower Heat 3   vs   GEBC X08 Huntingtower Heat 5  
10/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C2)   GEBC B12 Wattle Park Saints 2   vs   GEBC B12 Heathmont Hornets 2  
10/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2)   GEBC B12 Huntingtower Heat 4   vs   GEBC B12 Heathmont Hornets 7  
10/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 14D2)   GEBC B14 Waverley Wildcats 4   vs   GEBC B14 Wattle Park Saints 5  
10/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10C2)   GEBC G10 Spirit Magic 2   vs   GEBC G10 Waverley Raiders 1  
10/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 14C3)   GEBC G14 Spirit Magic 2   vs   GEBC G14 Huntingtower Heat 2  
10/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3)   GEBC B14 Donvale Dunkers 4   vs   GEBC B14 Huntingtower Heat 6  
10/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14D)   GEBC B14 Heathmont Hornets 8   vs   GEBC B14 Donvale Dunkers 3  
10/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D3)   GEBC B16 Waverley Raiders 5   vs   GEBC B16 Waverley 8  
10/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C3)   GEBC G18 Spirit Magic 3   vs   GEBC G16 Ashwood Wolves 3  
17/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Waverley Wildcats 1   vs   GEBC X08 Huntingtower Heat 5  
17/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10C2)   GEBC X08 Spirit Magic 10   vs   GEBC X10 Vermont Vultures 5  
17/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C2)   GEBC B12 Waverley 4   vs   GEBC B12 Vermont Vultures 4  
17/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2)   GEBC B12 E Bees 5   vs   GEBC B12 Heathmont Hornets 7  
17/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 14D2)   GEBC B14 Heathmont Hornets 7   vs   GEBC B14 Waverley Wildcats 4  
17/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10C2)   GEBC G10 Spirit Magic 2   vs   GEBC G10 Waverley 1  
17/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 14C3)   GEBC G14 Spirit Magic 2   vs   GEBC G14 Vermont Vultures 3  
17/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3)   GEBC B14 Huntingtower Heat 6   vs   GEBC B14 Waverley Raiders 4  
17/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14B)   GEBC G14 Heathmont Hornets 2   vs   GEBC G14 Waverley 2  
17/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D3)   GEBC B16 Waverley 9   vs   GEBC B16 Waverley Raiders 5  
17/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C3)   GEBC G18 Spirit Magic 3   vs   GEBC G16/18 Waverley 4  
24/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Ringwood Celtics 1   vs   GEBC X08 Spirit Magic 2  
24/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Heathmont Hornets 1   vs   GEBC X08 Spirit Magic 4  
24/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C2)   GEBC B12 Waverley 5   vs   GEBC B12 E Bees 4  
24/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2)   GEBC B12 Waverley 9   vs   GEBC B12 Ashwood Wolves 3  
24/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 14D2)   GEBC B14 Waverley 11   vs   GEBC B14 Spirit Magic 8  
24/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10C2)   GEBC G10 Ashwood Wolves 2   vs   GEBC G10 Spirit Magic 2  
24/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 14C3)   GEBC G14 Vermont Vultures 3   vs   GEBC G14 Huntingtower Heat 2  
24/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14C3)   GEBC B14 Vermont Vultures 9   vs   GEBC B14 Ringwood Celtics 2  
24/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14C)   GEBC B14 Spirit Magic 4   vs   GEBC B14 Spirit Magic 3  
24/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C3)   GEBC B16 Spirit Magic 4   vs   GEBC B16 Heathmont Hornets 7  
24/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16B3)   GEBC B16 Heathmont Hornets 3   vs   GEBC B16 Waverley Raiders 1  
31/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Nunawading Kangas 3   vs   GEBC X08 Vermont Vultures 3  
31/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X10D)   GEBC X10 Spirit Magic 7   vs   GEBC X10 Heathmont Hornets 3  
31/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C2)   GEBC B12 Waverley 6   vs   GEBC B12 E Bees 4  
31/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2)   GEBC B12 Spirit Magic 6   vs   GEBC B12 E Bees 5  
31/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 14D2)   GEBC B14 Heathmont Hornets 7   vs   GEBC B14 Huntingtower Heat 5  
31/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10C2)   GEBC G10 Spirit Magic 2   vs   GEBC G10 Huntingtower Heat 2  
31/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14B)   GEBC B14 Spirit Magic 2   vs   GEBC B14 Vermont Vultures 2  
31/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14C)   GEBC G14 Spirit Magic 3   vs   GEBC G14 Waverley 4  
31/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 16D3)   GEBC B16 Waverley 8   vs   GEBC B16 Spirit Magic 7  
31/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2)   GEBC G16 Ringwood Celtics 1   vs   GEBC G18 Huntingtower Heat 2  
31/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C3)   GEBC G18 Spirit Magic 3   vs   GEBC G16/18 Waverley 3  

MAJOR SPONSORS

STEP-BY-STEP GUIDE

Junior Domestic Player Registration Form