Ringwood 3

Venue Address
Canterbury Road

Ringwood
Map Reference
E1 63
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
27/04/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 6     GEBC X08 Heathmont Hornets 2   def. by   GEBC X08 Spirit Magic 3 28 
27/04/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) GEBC X08 Donvale Dunkers 3   def. by   GEBC X08 Nunawading Kangas 4 26 
27/04/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C) 25     GEBC B12 Waverley 4   def.   GEBC B12 Eastern Bulls 2 21 
27/04/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D) 9     GEBC B12 Huntingtower Heat 4   def. by   GEBC B12 Waverley Raiders 2 30 
27/04/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C) 2     GEBC G10 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC G10 Donvale Dunkers 1 48 
27/04/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10C) GEBC G10 Spirit Magic 2   def. by   GEBC G10 Waverley Wildcats 1 30 
27/04/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12B) 10     GEBC G12 Heathmont Hornets 1   def. by   GEBC G12 Eastern Bulls 1 29 
27/04/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 12C) 10     GEBC G12 Huntingtower Heat 4   def.   GEBC G12 Ringwood Celtics 1
27/04/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14D3) 29     GEBC B14 Heathmont Hornets 8   def.   GEBC B14 Donvale Dunkers 4 14 
27/04/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C) 46     GEBC B16 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC B16 Eastern Bulls 1 20 
27/04/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 12     GEBC G16/18 Waverley 3   def. by   GEBC G16 Eastern Bulls 2 44 
27/04/19 (Sat) 16:30 (W19 GEBC Boys 16A2) 36     GEBC B16 Vermont Vultures 2   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 1 68 
27/04/19 (Sat) 17:15 (W19 GEBC Boys 16B) 34     GEBC B16 Nunawading Kangas 3   def. by   GEBC B16 Eastside Warriors 3 45 
27/04/19 (Sat) 18:00 (W19 GEBC Boys 18C) 16     GEBC B18 Spirit Magic 1   def. by   GEBC B18 Waverley Kings 1 30 
04/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 2     GEBC X08 Heathmont Hornets 1   def. by   GEBC X08 Ashwood Wolves 2 57 
04/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 15     GEBC X08 Nunawading Kangas 3   def. by   GEBC X08 Vermont Vultures 2 24 
04/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C) 18     GEBC B12 Eastern Bulls 2   def. by   GEBC B12 Waverley Raiders 1 48 
04/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D) 21     GEBC B12 Heathmont Hornets 5   def. by   GEBC B12 Wattle Park Saints 4 40 
04/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C) GEBC G10 Spirit Magic 2   def. by   GEBC G10 Donvale Dunkers 1 38 
04/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10C) 20     GEBC G10 Eastern Bulls 2   def.   GEBC G10 Waverley Wildcats 1
04/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 14C/C2) 17     GEBC G14 Spirit Magic 2   def. by   GEBC G14 Huntingtower Heat 2 22 
04/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3) 11     GEBC B14 Waverley 11   vs   GEBC B14 Spirit Magic 9 11 
04/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 16C2) 26     GEBC B16 Heathmont Hornets 9   def. by   GEBC B16 Spirit Magic 5 34 
04/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D2) 66     GEBC B16 Donvale Dunkers 4   def.   GEBC B16 Waverley Raiders 3 12 
04/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16A) 61     GEBC B16 Donvale Dunkers 1   def.   GEBC B16 Vermont Vultures 1 55 
11/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 20     GEBC X08 Heathmont Hornets 1   vs   GEBC X08 Heathmont Hornets 2 20 
11/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 4     GEBC X08 Donvale Dunkers 3   def. by   GEBC X08 Waverley 6 24 
11/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12D4) 15     GEBC B12 Heathmont Hornets 8   def. by   GEBC B12 Vermont Vultures 12 17 
11/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12C2) 28     GEBC B12 Spirit Magic 5   def.   GEBC B12 Vermont Vultures 5 25 
11/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C) 6     GEBC G10 Huntingtower Heat 1   def. by   GEBC G10 Heathmont Hornets 1 14 
11/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 12B) 2     GEBC G12 Spirit Magic 1   def. by   GEBC G12 Heathmont Hornets 1 41 
11/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C2) 70     GEBC G12 Vermont Vultures 2   def.   GEBC G10 Ashwood Wolves 3
11/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 16D2) 17     GEBC B16 Spirit Magic 7   def. by   GEBC B16 Waverley 8 25 
11/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 16D3) 25     GEBC B16 Heathmont Hornets 6   def.   GEBC B16 Wattle Park Saints 4 23 
11/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16B3) 38     GEBC B16 Heathmont Hornets 5   def.   GEBC B16 Waverley Raiders 1 28 
11/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 13     GEBC G18 Spirit Magic 3   def. by   GEBC G16/18 Vermont Vultures 3 32 
18/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 30     GEBC X08 Vermont Vultures 1   def.   GEBC X08 Vermont Vultures 3
18/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 28     GEBC X08 E Bees 1   def.   GEBC X08 Waverley Wildcats 1
18/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10B) 10     GEBC X10 Heathmont Hornets 1   def. by   GEBC B10 Ashwood Wolves 1 37 
18/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D) 51     GEBC B12 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC B12 Heathmont Hornets 5 14 
18/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D2) 21     GEBC B12 Ringwood Celtics 2   def. by   GEBC B12 Waverley 9 47 
18/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10C) 16     GEBC G10 Wattle Park Saints 2   def. by   GEBC G10 Huntingtower Heat 1 20 
18/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C2) 12     GEBC G12 Spirit Magic 2   def. by   GEBC G12 Huntingtower Heat 2 41 
18/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3) 20     GEBC B14 Donvale Dunkers 4   def. by   GEBC B14 Waverley 11 30 
18/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 16D) 14     GEBC B16 Vermont Vultures 6   def. by   GEBC B16 Donvale Dunkers 4 21 
18/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14B) 17     GEBC G14 Spirit Magic 1   def. by   GEBC G14 Waverley 2 18 
18/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16D2) 14     GEBC B16 Waverley 8   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 8 30 
25/05/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 8     GEBC G08 Eastern Bulls 1G   def. by   GEBC X08 Waverley 8 18 
25/05/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 15     GEBC X08 Spirit Magic 3   def. by   GEBC X08 Nunawading Kangas 1 20 
25/05/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12D) 17     GEBC B12 Spirit Magic 6   def. by   GEBC B12 Heathmont Hornets 6 44 
25/05/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12C) 48     GEBC B12 Spirit Magic 2   def.   GEBC B12 Waverley 4 14 
25/05/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10A/B) 15     GEBC G10 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC G10 E Bees 1
25/05/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14C4) 48     GEBC B14 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC B14 Eastern Bulls 3 20 
25/05/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C2) 13     GEBC G12 Spirit Magic 2   def. by   GEBC G12 Waverley 4 15 
25/05/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 12C2) 83     GEBC G12 Spirit Magic 1   def.   GEBC G10 Ashwood Wolves 3
25/05/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14C3) 25     GEBC G14 Spirit Magic 3   def.   GEBC G14 Waverley 4 18 
25/05/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 14B) 30     GEBC B14 Ringwood Celtics 1   def.   GEBC B14 Huntingtower Heat 2 23 
25/05/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2) 38     GEBC G18 Spirit Magic 1   def.   GEBC G18 Huntingtower Heat 2 19 
01/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 2     GEBC X08 Spirit Magic 3   def. by   GEBC X08 Spirit Magic 2 37 
01/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 20     GEBC X08 Donvale Dunkers 1   def.   GEBC X08 Vermont Vultures 3
01/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C) 54     GEBC B12 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC B12 Waverley Raiders 3
01/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12C) 28     GEBC B12 Spirit Magic 3   def.   GEBC B12 Vermont Vultures 3 27 
01/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12C4) 25     GEBC B12 Ringwood Celtics 1   def.   GEBC B12 Spirit Magic 4 23 
01/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12B2) 23     GEBC B12 Heathmont Hornets 1   def. by   GEBC B12 Nunawading Kangas 3 39 
01/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14C3) 36     GEBC B14 Donvale Dunkers 2   def.   GEBC B14 Nunawading Kangas 5 17 
01/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 12C) 14     GEBC G12 Heathmont Hornets 2   def. by   GEBC G12 Huntingtower Heat 4 16 
01/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14B2) 28     GEBC B14 Ringwood Celtics 4   def. by   GEBC B14 E Bees 2 40 
01/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D2) 41     GEBC B16 Waverley Raiders 4   def.   GEBC B16 Waverley 7 22 
01/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18B/B2) 37     GEBC G18 Spirit Magic 1   def.   GEBC G16 Eastern Bulls 2 26 
15/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 2     GEBC X08 Huntingtower Heat 2   def. by   GEBC X08 Heathmont Hornets 3 15 
15/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 8     GEBC X08 Waverley 7   def.   GEBC X08 Waverley Wildcats 3
15/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C3) 17     GEBC B12 Heathmont Hornets 3   def. by   GEBC B12 Heathmont Hornets 4 34 
15/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D) 19     GEBC B12 Vermont Vultures 9   def. by   GEBC B12 Waverley 8 33 
15/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C2) 4     GEBC G10 Spirit Magic 2   def. by   GEBC G10 Huntingtower Heat 2 23 
15/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14C) 21     GEBC B14 Spirit Magic 4   def. by   GEBC B14 Waverley 7 39 
15/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14C) 37     GEBC B14 Spirit Magic 5   vs   GEBC B14 Waverley Wildcats 3 37 
15/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3) 29     GEBC B14 Waverley Raiders 4   def. by   GEBC B14 Nunawading Kangas 6 35 
15/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 16D) 33     GEBC B16 Donvale Dunkers 4   def.   GEBC B16 E Bees 3 25 
15/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D2) 38     GEBC B16 Ashwood Wolves 2   def.   GEBC B16 Vermont Vultures 7 12 
15/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 27     GEBC G18 Spirit Magic 2   def.   GEBC G16/18 Wattle Park Saints 3 15 
22/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 17     GEBC X08 Waverley Raiders 2   def.   GEBC X08 Heathmont Hornets 3 14 
22/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 2     GEBC X08 Waverley 8   def. by   GEBC X08 Eastern Bulls 1 11 
22/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10D) 15     GEBC X10 Spirit Magic 7   def. by   GEBC X10 E Bees 3 21 
22/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12C) 18     GEBC B12 Spirit Magic 3   def. by   GEBC B12 Donvale Dunkers 1 29 
22/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D) 66     GEBC B12 Heathmont Hornets 6   def.   GEBC B12 Huntingtower Heat 5 12 
22/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12B2) 18     GEBC B12 Heathmont Hornets 1   def. by   GEBC B12 Spirit Magic 1 43 
22/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12B) 50     GEBC G12 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC G12 Wattle Park Saints 2
22/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 12C2) 30     GEBC G12 Ringwood Celtics 1   def.   GEBC G12 Waverley 5
22/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14B) 18     GEBC G14 Heathmont Hornets 3   def. by   GEBC G14 Heathmont Hornets 2 20 
22/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D) 17     GEBC B16 Heathmont Hornets 8   def. by   GEBC B16 Ringwood Celtics 1 31 
22/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16C2) 23     GEBC B16 Heathmont Hornets 4   def. by   GEBC B16 Donvale Dunkers 3 36 
29/06/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 18     GEBC X08 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC X08 Waverley 5
29/06/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 8     GEBC X08 Donvale Dunkers 3   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 5
29/06/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Mixed X10C) 10     GEBC X10 Spirit Magic 4   def.   GEBC X10 Donvale Dunkers 3
29/06/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D3) 2     GEBC B12 Heathmont Hornets 8   def. by   GEBC B12 Nunawading Kangas 6 26 
29/06/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C2) GEBC G10 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC G10 Waverley 1 44 
29/06/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 12C) 20     GEBC G12 Spirit Magic 1   def. by   GEBC G12 Eastern Bulls 2 30 
29/06/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C2) 20     GEBC G12 Heathmont Hornets 2   def.   GEBC G12 Waverley 5 10 
29/06/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14B2) 31     GEBC B14 Ringwood Celtics 4   def.   GEBC B14 Waverley 4 30 
29/06/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 16D) 20     GEBC B16 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC B16 Timberwolves Basketball 1 22 
29/06/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C2) 19     GEBC B16 Heathmont Hornets 9   def. by   GEBC B16 Waverley Raiders 2 29 
29/06/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 20     GEBC G16/18 Vermont Vultures 4   def. by   GEBC G16 Ringwood Celtics 1 25 
13/07/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) 31     GEBC X08 Spirit Magic 3   def.   GEBC X08 Vermont Vultures 1 14 
13/07/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 17     GEBC X08 Waverley Wildcats 1   def.   GEBC X08 Donvale Dunkers 3
13/07/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C) 26     GEBC B12 Spirit Magic 3   def. by   GEBC B12 Wattle Park Saints 1 31 
13/07/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D) 19     GEBC B12 Vermont Vultures 9   def. by   GEBC B12 Heathmont Hornets 6 31 
13/07/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D3) 17     GEBC B12 Ringwood Celtics 3   def.   GEBC B12 Waverley Wildcats 3
13/07/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10C) 7     GEBC G10 Donvale Dunkers 1   def. by   GEBC G10 E Bees 1 12 
13/07/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12B) 35     GEBC G12 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC G12 Vermont Vultures 2 13 
13/07/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14C/C2) 30     GEBC G14 Heathmont Hornets 1   def.   GEBC G14 Waverley Wildcats 1 18 
13/07/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14B) 15     GEBC G14 Spirit Magic 1   def. by   GEBC G14 E Bees 3 28 
13/07/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D2) 38     GEBC B16 Waverley Raiders 4   def. by   GEBC B16 Heathmont Hornets 6 43 
13/07/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2) 20     GEBC G16 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC G16/18 Vermont Vultures 3 32 
20/07/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08) GEBC X08 Spirit Magic 4   def. by   GEBC X08 Wattle Park Saints 1 19 
20/07/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08) 12     GEBC G08 Eastern Bulls 1G   def.   GEBC X08 Huntingtower Heat 6
20/07/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C) 45     GEBC B12 Wattle Park Saints 1   def.   GEBC B12 E Bees 3 28 
20/07/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12C) 35     GEBC B12 Spirit Magic 3   def.   GEBC B12 Waverley Wildcats 1 29 
20/07/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D) 25     GEBC B12 Heathmont Hornets 6   def.   GEBC B12 Nunawading Kangas 4 23 
20/07/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 12C2) 7     GEBC G12 Ringwood Celtics 1   def. by   GEBC G12 Spirit Magic 2 25 
20/07/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14D) 18     GEBC B14 Vermont Vultures 8   def. by   GEBC B14 Donvale Dunkers 3 22 
20/07/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3) 22     GEBC B14 Waverley Raiders 4   def.   GEBC B14 Donvale Dunkers 4 19 
20/07/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14B) 27     GEBC G14 Heathmont Hornets 3   def.   GEBC G14 Waverley 2 23 
20/07/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16C2) 45     GEBC B16 Heathmont Hornets 4   def.   GEBC B16 Nunawading Kangas 5 29 
20/07/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16B3) 45     GEBC B16 Heathmont Hornets 5   def.   GEBC B16 Waverley 3 32 
27/07/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Heathmont Hornets 2   vs   GEBC X08 Waverley Raiders 1  
27/07/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Waverley 7   vs   GEBC X08 Waverley Wildcats 3  
27/07/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C)   GEBC B12 Waverley Wildcats 1   vs   GEBC B12 Donvale Dunkers 1  
27/07/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D)   GEBC B12 Huntingtower Heat 5   vs   GEBC B12 Heathmont Hornets 6  
27/07/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D3)   GEBC B12 Heathmont Hornets 8   vs   GEBC B12 E Bees 6  
27/07/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 12C4)   GEBC B12 Ringwood Celtics 1   vs   GEBC B12 Waverley 7  
27/07/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C2)   GEBC G12 Huntingtower Heat 3   vs   GEBC G12 Ringwood Celtics 1  
27/07/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3)   GEBC B14 Ringwood Celtics 3   vs   GEBC B14 Donvale Dunkers 4  
27/07/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14C3)   GEBC G14 Spirit Magic 2   vs   GEBC G14 E Bees 2  
27/07/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Girls 14B)   GEBC G14 Heathmont Hornets 2   vs   GEBC G14 E Bees 3  
27/07/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16D)   GEBC B16 Ringwood Celtics 1   vs   GEBC B16 Heathmont Hornets 8  
03/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Ashwood Wolves 3   vs   GEBC X08 Huntingtower Heat 2  
03/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC G08 Eastern Bulls 1G   vs   GEBC X08 Waverley 7  
03/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C)   GEBC B12 Vermont Vultures 3   vs   GEBC B12 E Bees 3  
03/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D)   GEBC B12 Waverley 8   vs   GEBC B12 Vermont Vultures 8  
03/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12D2)   GEBC B12 Spirit Magic 6   vs   GEBC B12 Heathmont Hornets 7  
03/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10C)   GEBC G10 E Bees 1   vs   GEBC G10 Ashwood Wolves 3  
03/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C2)   GEBC G12 Huntingtower Heat 4   vs   GEBC G12 Ringwood Celtics 1  
03/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3)   GEBC B14 Waverley Raiders 4   vs   GEBC B14 Spirit Magic 6  
03/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 16D)   GEBC B16 Donvale Dunkers 4   vs   GEBC B16 Ringwood Celtics 1  
03/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D2)   GEBC B16 Vermont Vultures 6   vs   GEBC B16 Vermont Vultures 7  
03/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2)   GEBC G16/18 Wattle Park Saints 2   vs   GEBC G16 Ringwood Celtics 1  
10/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Spirit Magic 3   vs   GEBC X08 Huntingtower Heat 2  
10/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Waverley Wildcats 3   vs   GEBC X08 Nunawading Kangas 1G  
10/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C)   GEBC B12 Donvale Dunkers 1   vs   GEBC B12 Wattle Park Saints 1  
10/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D)   GEBC B12 Vermont Vultures 8   vs   GEBC B12 Wattle Park Saints 5  
10/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C)   GEBC G10 Nunawading Kangas 1   vs   GEBC G10 Waverley Wildcats 1  
10/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 10C)   GEBC G10 Donvale Dunkers 1   vs   GEBC G10 Ashwood Wolves 3  
10/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C2)   GEBC G12 Ringwood Celtics 1   vs   GEBC G12 Heathmont Hornets 2  
10/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3)   GEBC B14 Ringwood Celtics 3   vs   GEBC B14 Waverley Raiders 4  
10/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Girls 14B)   GEBC G14 Spirit Magic 1   vs   GEBC G14 Waverley 2  
10/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16B3)   GEBC B16 Heathmont Hornets 5   vs   GEBC B16 Heathmont Hornets 3  
10/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C/C2)   GEBC G18 Huntingtower Heat 2   vs   GEBC G18 St Benedicts 1  
17/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Nunawading Kangas 5   vs   GEBC X08 Waverley Raiders 2  
17/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Donvale Dunkers 1   vs   GEBC X08 Waverley Wildcats 3  
17/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C)   GEBC B12 Vermont Vultures 3   vs   GEBC B12 Waverley Wildcats 1  
17/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D)   GEBC B12 Vermont Vultures 8   vs   GEBC B12 Heathmont Hornets 6  
17/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C)   GEBC G10 E Bees 1   vs   GEBC G10 Waverley Wildcats 1  
17/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Girls 12C2)   GEBC G12 Heathmont Hornets 2   vs   GEBC G12 Huntingtower Heat 3  
17/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Girls 12C2)   GEBC G12 Waverley 5   vs   GEBC G12 Ringwood Celtics 1  
17/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3)   GEBC B14 Nunawading Kangas 6   vs   GEBC B14 Ringwood Celtics 3  
17/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 16D)   GEBC B16 Heathmont Hornets 8   vs   GEBC B16 E Bees 3  
17/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D2)   GEBC B16 Heathmont Hornets 6   vs   GEBC B16 Waverley Raiders 4  
17/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C3)   GEBC G18 Spirit Magic 4   vs   GEBC G16 Ashwood Wolves 3  
24/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Waverley Raiders 2   vs   GEBC X08 Heathmont Hornets 2  
24/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Heathmont Hornets 3   vs   GEBC X08 Waverley 8  
24/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C)   GEBC B12 E Bees 3   vs   GEBC B12 Wattle Park Saints 1  
24/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D2)   GEBC B12 Donvale Dunkers 4   vs   GEBC B12 Spirit Magic 6  
24/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Boys 12C3)   GEBC B12 Heathmont Hornets 4   vs   GEBC B12 Vermont Vultures 7  
24/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14C3)   GEBC B14 Nunawading Kangas 5   vs   GEBC B14 Donvale Dunkers 2  
24/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 14D3)   GEBC B14 Donvale Dunkers 4   vs   GEBC B14 Waverley Raiders 4  
24/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Girls 14B)   GEBC G14 Heathmont Hornets 2   vs   GEBC G14 Spirit Magic 1  
24/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 16D)   GEBC B16 E Bees 3   vs   GEBC B16 Ringwood Celtics 1  
24/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16D2)   GEBC B16 Waverley Raiders 4   vs   GEBC B16 Vermont Vultures 7  
24/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Girls 16/18C3)   GEBC G18 Spirit Magic 4   vs   GEBC G18 Spirit Magic 3  
31/08/19 (Sat) 08:15 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Waverley 7   vs   GEBC X08 Heathmont Hornets 2  
31/08/19 (Sat) 09:00 (W19 GEBC Mixed X08)   GEBC X08 Waverley Wildcats 3   vs   GEBC X08 Waverley Wildcats 2  
31/08/19 (Sat) 09:45 (W19 GEBC Boys 12C)   GEBC B12 Donvale Dunkers 1   vs   GEBC B12 Waverley Wildcats 1  
31/08/19 (Sat) 10:30 (W19 GEBC Boys 12D)   GEBC B12 Waverley 8   vs   GEBC B12 Heathmont Hornets 6  
31/08/19 (Sat) 11:15 (W19 GEBC Girls 10C)   GEBC G10 Waverley Wildcats 2   vs   GEBC G10 Waverley Wildcats 1  
31/08/19 (Sat) 12:00 (W19 GEBC Boys 14D)   GEBC B14 Heathmont Hornets 8   vs   GEBC B14 Eastern Bulls 3  
31/08/19 (Sat) 12:45 (W19 GEBC Boys 12B2)   GEBC B12 Vermont Vultures 2   vs   GEBC B12 Heathmont Hornets 1  
31/08/19 (Sat) 13:30 (W19 GEBC Boys 14D3)   GEBC B14 Donvale Dunkers 4   vs   GEBC B14 Ringwood Celtics 3  
31/08/19 (Sat) 14:15 (W19 GEBC Boys 14D)   GEBC B14 Spirit Magic 7   vs   GEBC B14 Waverley 10  
31/08/19 (Sat) 15:00 (W19 GEBC Boys 16B2)   GEBC B16 Heathmont Hornets 2   vs   GEBC B16 Waverley Wildcats 1  
31/08/19 (Sat) 15:45 (W19 GEBC Boys 16C3)   GEBC B16 Heathmont Hornets 7   vs   GEBC B16 E Bees 2  

MAJOR SPONSORS

STEP-BY-STEP GUIDE

Junior Domestic Player Registration Form