FFV comp 2015

FORFEIT

Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
18/03/18 (Sun) (Team App Cup 2018) 3     Morwell Pegasus SC   def.   Glen Waverley SC
18/03/18 (Sun) (Team App Cup 2018) 3     Brunswick Zebras FC   def.   Warrnambool Wolves FC
18/03/18 (Sun) (Team App Cup 2018) 3     Craigieburn City FC   def.   Fortuna 60
24/03/18 (Sat) 13:00 (Men's State League 3 North-West Reserves) Heidelberg Stars SC   def. by   Upfield SC
25/03/18 (Sun) (Team App Cup 2018) Craigieburn City FC   def. by   South Melbourne Womens FC
08/04/18 (Sun) 13:00 (Team App Cup 2018) 3     South Yarra SC   def.   South Melbourne Womens FC
09/04/18 (Mon) 20:00 (Team App Cup 2018) Brunswick City SC   def. by   Keilor Park SC
11/04/18 (Wed) (Team App Cup 2018) Seaford United SC   def. by   Heidelberg United
11/04/18 (Wed) (Team App Cup 2018) Swinburne University SC   def. by   Calder United
11/04/18 (Wed) 20:00 (Team App Cup 2018) Southern United   def. by   Geelong Galaxy United
14/04/18 (Sat) 09:00 (ALDI Boys' Saturday East 8 Joeys Blue)   RCSC U8 FK   vs   Kensington Junior SC  
15/04/18 (Sun) 09:00 (ALDI Boys' Sunday East 7 Joeys Red)   Manningham United Blues FC U7 - Red   vs   St Kevin's Old Boys SC WHITE  
15/04/18 (Sun) 09:00 (ALDI Boys' Sunday East 8 Joeys Red)   Monash City FC   vs   East Malvern Junior Soccer Club  
15/04/18 (Sun) 09:00 (ALDI Boys' Sunday East 9 Joeys Blue)   Oakleigh Cannons FC FE   vs   Boronia SC  
15/04/18 (Sun) 09:00 (ALDI Boys' Sunday East 9 Joeys Blue)   East Kew Panthers   vs   Old Scotch SC  
15/04/18 (Sun) 09:00 (ALDI Boys' Sunday West 9 Joeys Red)   Satellite City United SC Yellow   vs   Sydenham Park SC  
15/04/18 (Sun) 09:00 (ALDI Boys' Sunday West 9 Joeys Yellow)   Westgate FC   vs   West Point SC Victory  
15/04/18 (Sun) 09:00 (ALDI Girls' Sunday East 8 Joeys)   Ringwood City FC   vs   North Caulfield Junior FC  
15/04/18 (Sun) 09:30 (ALDI Boys' Sunday West 11 Joeys Blue)   Williams Landing Soccer Club   vs   Tarneit United SC  
15/04/18 (Sun) 09:30 (ALDI Boys' Sunday West 9 Joeys Yellow)   Williams Landing Soccer Club   vs   Werribee City FC  
15/04/18 (Sun) 10:00 (ALDI Girls' Sunday East 9 Joeys)   Old Scotch Strikers   vs   FC Bulleen Lions  
15/04/18 (Sun) 11:00 (ALDI Boys' Sunday East 8 Joeys Red)   Chisholm United FC   vs   St Kevin's Old Boys SC  
15/04/18 (Sun) 11:00 (ALDI Girls' Sunday East 9 Joeys)   Chisholm United FC   vs   Ringwood City FC  
15/04/18 (Sun) 11:00 (Metropolitan League 5 North-West)   La Trobe University SC   vs   Westvale SC Blue  
15/04/18 (Sun) 11:00 (Women's State League 1 North-West Reserves) 3     Keilor Park SC Reserves   def.   South Melbourne Womens FC Reserves
15/04/18 (Sun) 11:20 (Sportsmart Boys' North 13C)   Upfield SC   vs   FC Birrarung Green  
15/04/18 (Sun) 13:00 (Metropolitan League 1) 3     St Kilda Soccer Club   def.   Tullamarine FC
15/04/18 (Sun) 13:00 (Women's State League 1 North-West) 3     Keilor Park SC   def.   South Melbourne Womens FC
15/04/18 (Sun) 13:30 (Sportsmart Boys' South 15D) Hampton Park United Sparrows FC   def. by   Seaford United SC
15/04/18 (Sun) 13:45 (Sportsmart Boys' North 15D) Newmarket Phoenix FC   def. by   Fawkner SC
15/04/18 (Sun) 15:00 (Women's State League 4 West) 3     Barnstoneworth United Senior Football Club (Vic)   def.   Sunbury United FC
15/04/18 (Sun) 15:15 (Women's State League 3 East) Boroondara Eagles FC   def. by   Ashburton United SC
20/04/18 (Fri) 18:30 (Women's State League 4 East ) 3     Ringwood City FC SW Blue   def.   Whitehorse United SC
21/04/18 (Sat) 09:00 (ALDI Boys' Saturday East 7 Joeys/Wallabies)   Montrose SC   vs   Ashburton Utd (MH)  
22/04/18 (Sun) 09:00 (ALDI Boys' Sunday East 7 Joeys Red)   St Kevin's Old Boys SC WHITE   vs   East Malvern Junior Soccer Club Red  
22/04/18 (Sun) 09:00 (ALDI Boys' Sunday North 10 Joeys Orange)   Craigieburn City FC Red   vs   Reservoir Yeti SC  
22/04/18 (Sun) 09:00 (ALDI Girls' Sunday North 9 Wallabies/Joeys Yellow)   Lalor United Junior SC   vs   Yarra Jets FC  
22/04/18 (Sun) 10:00 (ALDI Boys' Sunday West 9 Joeys Yellow)   Point Cook SC   vs   Westgate FC  
22/04/18 (Sun) 10:00 (ALDI Girls' Sunday South 10 Wallabies/Joeys)   Brighton Ravens   vs   Casey Comets FC  
22/04/18 (Sun) 10:10 (Sportsmart Boys' North 13C) 3     Fawkner SC Red   def.   Upfield SC
22/04/18 (Sun) 11:00 (Women's State League 3 East) 3     Swinburne FC Women   def.   Boroondara Eagles FC
22/04/18 (Sun) 11:00 (Women's State League 4 South) Sandringham SC   def. by   Beaumaris SC
22/04/18 (Sun) 13:00 (Women's State League 4 North) Heidelberg Stars SC   def. by   Oak Park SC
22/04/18 (Sun) 13:30 (Sportsmart Boys' North 15B) Essendon Royals SC WHITE   def. by   Eltham Redbacks FC
22/04/18 (Sun) 13:45 (Sportsmart Boys' North 15D) 3     Craigieburn City FC   def.   Newmarket Phoenix FC
22/04/18 (Sun) 15:15 (Sportsmart Boys' Metropolitan 17C)   Peninsula Strikers JFC (Scott)   vs   Nillumbik SC  
22/04/18 (Sun) 15:15 (Sportsmart Boys' North 15B) 3     Diamond Valley United SC Red   def.   Essendon Royals SC Red
22/04/18 (Sun) 15:15 (Sportsmart Boys' South 16A) Doveton SC   def. by   Peninsula Strikers JFC