Kooloobong Oval 1

Venue Address:
Northfields Ave, Keiraville
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
17/04/17 (Mon) 13:00 (RMB Lawyers Community League Division 1 Second Grade) 1     Uni Wolves AFC Maroon 2nd-D1   def. by   Wollongong Fury 2nd-D1
17/04/17 (Mon) 15:00 (RMB Lawyers Community League Division 1 First Grade) 5     Uni Wolves AFC Maroon 1st-D1   def.   Wollongong Fury 1st-D1
22/04/17 (Sat) 13:00 (RMB Lawyers Community League Division 1 Second Grade) 3     Uni Wolves AFC Maroon 2nd-D1   def.   Cringila Stallions 2nd-D1
23/04/17 (Sun) 11:00 (The Builders Club Womens Division 3) 1     University W3   def. by   Thirroul W3
29/04/17 (Sat) 11:00 (WGC Cranes District League Youth Grade) 8     University FC   def.   Warilla Wanderers
29/04/17 (Sat) 13:00 (WGC Cranes District League Reserve Grade) 1     University FC   def. by   Warilla Wanderers
29/04/17 (Sat) 15:00 (WGC Cranes District League First Grade) University FC   def. by   Warilla Wanderers
30/04/17 (Sun) 08:30 (FSC 18 Division 2) University 18-2   def. by   Helensburgh 18-2
30/04/17 (Sun) 10:00 (The Builders Club Womens Division 4) University W4   def. by   Dandaloo W4
30/04/17 (Sun) 12:00 (The Builders Club Womens Division 2) 2     University W2   def.   Albion Park W2
30/04/17 (Sun) 14:00 (The Builders Club Womens Division 1) 2     University W1   def. by   Albion Park W1
06/05/17 (Sat) 15:00 (The Builders Club Womens Division 3) 1     University W3   def.   Port Kembla W3
07/05/17 (Sun) 13:00 (Fraternity Club Youth Cup) 2     University FC   def.   Balgownie Rangers
07/05/17 (Sun) 15:00 (Fraternity Club Bert Bampton Cup) 1     University FC   def.   Balgownie Rangers
13/05/17 (Sat) 09:00 (FSC 18 Division 2) 4     University 18-2   def.   Balgownie 18-2
13/05/17 (Sat) 11:00 (WGC Cranes District League Youth Grade) 5     University FC   def.   Coniston FC
13/05/17 (Sat) 13:00 (WGC Cranes District League Reserve Grade) 1     University FC   def. by   Coniston FC
13/05/17 (Sat) 15:00 (WGC Cranes District League First Grade) 1     University FC   vs   Coniston FC
14/05/17 (Sun) 11:00 (The Builders Club Womens Division 4) University W4   def. by   Fernhill Vixens W4
14/05/17 (Sun) 13:00 (The Builders Club Womens Division 2)   University W2   vs   Bulli White W2  
21/05/17 (Sun) 11:00 (The Builders Club Womens Division 2) 1     University W2   def. by   Helensburgh W2
21/05/17 (Sun) 13:00 (The Builders Club Womens Division 1) 1     University W1   def.   Balgownie W1
27/05/17 (Sat) 09:00 (FSC 18 Division 2)   University 18-2   vs   South Coast United 18-2  
27/05/17 (Sat) 11:00 (WGC Cranes District League Youth Grade)   University FC   vs   Helensburgh Thistle  
27/05/17 (Sat) 13:00 (WGC Cranes District League Reserve Grade)   University FC   vs   Helensburgh Thistle  
27/05/17 (Sat) 15:00 (WGC Cranes District League First Grade)   University FC   vs   Helensburgh Thistle  
28/05/17 (Sun) 11:00 (The Builders Club Womens Division 3)   University W3   vs   Albion Park W3  
28/05/17 (Sun) 13:00 (The Builders Club Womens Division 4)   University W4   vs   Figtree W4  
03/06/17 (Sat) 13:00 (RMB Lawyers Community League Division 1 Second Grade)   Uni Wolves AFC Maroon 2nd-D1   vs   Oak Flats AFC 2nd-D1  
03/06/17 (Sat) 15:00 (RMB Lawyers Community League Division 1 First Grade)   Uni Wolves AFC Maroon 1st-D1   vs   Oak Flats AFC 1st-D1  
04/06/17 (Sun) 10:00 (The Builders Club Womens Division 4)   University W4   vs   Helensburgh W4  
04/06/17 (Sun) 12:00 (The Builders Club Womens Division 2)   University W2   vs   Wests W2  
04/06/17 (Sun) 14:00 (The Builders Club Womens Division 1)   University W1   vs   Fernhill FC W1  
10/06/17 (Sat) 09:00 (FSC 18 Division 2)   University 18-2   vs   Thirroul 18-2  
10/06/17 (Sat) 11:00 (WGC Cranes District League Youth Grade)   University FC   vs   Thirroul Thunder FC  
10/06/17 (Sat) 13:00 (RMB Lawyers Community League Division 1 Second Grade)   Uni Wolves AFC Maroon 2nd-D1   vs   Coledale Waves 2nd-D1  
10/06/17 (Sat) 13:00 (WGC Cranes District League Reserve Grade)   University FC   vs   Thirroul Thunder FC  
10/06/17 (Sat) 15:00 (RMB Lawyers Community League Division 1 First Grade)   Uni Wolves AFC Maroon 1st-D1   vs   Coledale Waves 1st-D1  
10/06/17 (Sat) 15:00 (WGC Cranes District League First Grade)   University FC   vs   Thirroul Thunder FC  
17/06/17 (Sat) 11:00 (WGC Cranes District League Youth Grade)   University FC   vs   Bellambi  
17/06/17 (Sat) 13:00 (WGC Cranes District League Reserve Grade)   University FC   vs   Bellambi  
17/06/17 (Sat) 15:00 (WGC Cranes District League First Grade)   University FC   vs   Bellambi  
18/06/17 (Sun) 10:00 (The Builders Club Womens Division 3)   University W3   vs   Russell Vale Pink O30  
18/06/17 (Sun) 12:00 (The Builders Club Womens Division 2)   University W2   vs   Tarrawanna W2  
18/06/17 (Sun) 14:00 (The Builders Club Womens Division 1)   University W1   vs   Tarrawanna W1  
24/06/17 (Sat) 11:00 (WGC Cranes District League Youth Grade)   University FC   vs   Wests Illawarra  
24/06/17 (Sat) 13:00 (RMB Lawyers Community League Division 1 Second Grade)   Uni Wolves AFC Maroon 2nd-D1   vs   Shell Cove 2nd-D1  
24/06/17 (Sat) 13:00 (WGC Cranes District League Reserve Grade)   University FC   vs   Wests Illawarra  
24/06/17 (Sat) 15:00 (RMB Lawyers Community League Division 1 First Grade)   Uni Wolves AFC Maroon 1st-D1   vs   Shell Cove 1st-D1  
24/06/17 (Sat) 15:00 (WGC Cranes District League First Grade)   University FC   vs   Wests Illawarra  
25/06/17 (Sun) 09:00 (FSC 18 Division 2)   University 18-2   vs   Kiama 18-2  
25/06/17 (Sun) 11:00 (The Builders Club Womens Division 4)   University W4   vs   Coniston W4  
25/06/17 (Sun) 13:00 (The Builders Club Womens Division 2)   University W2   vs   Dandaloo W2  
25/06/17 (Sun) 15:00 (The Builders Club Womens Division 1)   University W1   vs   Thirroul White W1  
01/07/17 (Sat) 11:00 (WGC Cranes District League Youth Grade)   University FC   vs   Balgownie Rangers  
01/07/17 (Sat) 13:00 (WGC Cranes District League Reserve Grade)   University FC   vs   Balgownie Rangers  
01/07/17 (Sat) 15:00 (WGC Cranes District League First Grade)   University FC   vs   Balgownie Rangers  
02/07/17 (Sun) 11:00 (The Builders Club Womens Division 3)   University W3   vs   Fernhill FC W3  
08/07/17 (Sat) 11:00 (WGC Cranes District League Youth Grade)   University FC   vs   Berkeley Sports  
08/07/17 (Sat) 13:00 (WGC Cranes District League Reserve Grade)   University FC   vs   Berkeley Sports  
08/07/17 (Sat) 15:00 (WGC Cranes District League First Grade)   University FC   vs   Berkeley Sports  
09/07/17 (Sun) 11:00 (The Builders Club Womens Division 1)   University W1   vs   Kiama Quarriers W1  
09/07/17 (Sun) 13:00 (RMB Lawyers Community League Division 1 Second Grade)   Uni Wolves AFC Maroon 2nd-D1   vs   Dandaloo 2nd-D1  
09/07/17 (Sun) 15:00 (RMB Lawyers Community League Division 1 First Grade)   Uni Wolves AFC Maroon 1st-D1   vs   Dandaloo 1st-D1  
15/07/17 (Sat) 11:00 (FSC 18 Division 2)   University 18-2   vs   Coniston 18-2  
15/07/17 (Sat) 13:00 (RMB Lawyers Community League Division 1 Second Grade)   Uni Wolves AFC Maroon 2nd-D1   vs   Port Kembla Pumas 2nd-D1  
15/07/17 (Sat) 15:00 (RMB Lawyers Community League Division 1 First Grade)   Uni Wolves AFC Maroon 1st-D1   vs   Port Kembla Pumas 1st-D1  
16/07/17 (Sun) 12:00 (The Builders Club Womens Division 2)   University W2   vs   Woonona W2  
16/07/17 (Sun) 14:00 (The Builders Club Womens Division 1)   University W1   vs   Woonona W1  
22/07/17 (Sat) 11:00 (WGC Cranes District League Youth Grade)   University FC   vs   Fernhill  
22/07/17 (Sat) 13:00 (WGC Cranes District League Reserve Grade)   University FC   vs   Fernhill  
22/07/17 (Sat) 15:00 (WGC Cranes District League First Grade)   University FC   vs   Fernhill  
23/07/17 (Sun) 10:00 (The Builders Club Womens Division 4)   University W4   vs   Figtree W4  
23/07/17 (Sun) 12:00 (The Builders Club Womens Division 3)   University W3   vs   Helensburgh W3  
30/07/17 (Sun) 10:00 (The Builders Club Womens Division 4)   University W4   vs   Oak Flats Falcons W4  
30/07/17 (Sun) 12:00 (The Builders Club Womens Division 3)   University W3   vs   Oak Flats Wildcats W3  
05/08/17 (Sat) 13:00 (RMB Lawyers Community League Division 1 Second Grade)   Uni Wolves AFC Maroon 2nd-D1   vs   Crescent Star 2nd-D1  
05/08/17 (Sat) 15:00 (RMB Lawyers Community League Division 1 First Grade)   Uni Wolves AFC Maroon 1st-D1   vs   Crescent Star 1st-D1  
06/08/17 (Sun) 11:00 (The Builders Club Womens Division 2)   University W2   vs   Thirroul W2  
06/08/17 (Sun) 13:00 (The Builders Club Womens Division 1)   University W1   vs   Thirroul Blue W1  
12/08/17 (Sat) 11:00 (WGC Cranes District League Youth Grade)   University FC   vs   Kiama Quarriers  
12/08/17 (Sat) 13:00 (WGC Cranes District League Reserve Grade)   University FC   vs   Kiama Quarriers  
12/08/17 (Sat) 15:00 (WGC Cranes District League First Grade)   University FC   vs   Kiama Quarriers  
13/08/17 (Sun) 11:00 (The Builders Club Womens Division 4)   University W4   vs   Dandaloo W4  
13/08/17 (Sun) 13:00 (The Builders Club Womens Division 3)   University W3   vs   Kiama Quarriers W3  
19/08/17 (Sat) 13:00 (RMB Lawyers Community League Division 1 Second Grade)   Uni Wolves AFC Maroon 2nd-D1   vs   Hogs 2nd-D1  
19/08/17 (Sat) 15:00 (RMB Lawyers Community League Division 1 First Grade)   Uni Wolves AFC Maroon 1st-D1   vs   Hogs 1st-D1  
20/08/17 (Sun) 10:00 (The Builders Club Womens Division 4)   University W4   vs   Oak Flats Falcons W4  
26/08/17 (Sat) 11:00 (WGC Cranes District League Youth Grade)   University FC   vs   Oak Flats Falcons  
26/08/17 (Sat) 13:00 (WGC Cranes District League Reserve Grade)   University FC   vs   Oak Flats Falcons  
26/08/17 (Sat) 15:00 (WGC Cranes District League First Grade)   University FC   vs   Oak Flats Falcons