Bentleigh Secondary College Crt 1

Venue Address
Clarence St

Bentleigh East
Map Reference
J3 77
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
09/10/19 (Wed) 19:00 (O30 Women) 56     Sapphires   def.   Raptors Orange Is the New Black
09/10/19 (Wed) 19:45 (O35 Men div 3) 17     The Firelalls   def. by   VICIOUS & DELICIOUS 32 
09/10/19 (Wed) 20:30 (O35 Men div 1) 28     HATCH 47   def. by   Bentleigh Boomers 30 
09/10/19 (Wed) 21:15 (O35 Men div 1) 48     Scalpers   def.   Breakers 40 
12/10/19 (Sat) 08:15 (under 12 div 7 boys) 4     Moorabbin Magic Bulls   def. by   ST Peter Magic 38 
12/10/19 (Sat) 09:00 (under 12 div 7 boys) 4     Carnegie Chargers U12 Greg   def. by   Combat Warriors 34 
12/10/19 (Sat) 09:45 (under 12 div 3 boys) 19     JETS Boys U12 Jack & Dan   def. by   Brighton Wolves U12 Boys Werewolves 43 
12/10/19 (Sat) 10:30 (under 12 div 1 boys) 20     Lakers Navy   def. by   JETS Boys U12 Michael N 25 
12/10/19 (Sat) 11:15 (under 14 div 7 boys) 20     Lakers Aqua   def.   Lakers Magenta 10 
12/10/19 (Sat) 12:00 (under 14 div 4 boys) 1     JETS Boys U14 Aiden   def. by   Lakers Maroon 48 
12/10/19 (Sat) 12:45 (under 14 div 3 boys) 22     Viking Warriors   def. by   JETS Boys U14 Scott 39 
12/10/19 (Sat) 13:30 (under 14 div 3 boys) 25     Brighton Wolves U14 Boys Arctic Wolves   def. by   Brighton Wolves U14 Boys Pack Wolves 36 
12/10/19 (Sat) 14:30 (under 16 div 8 boys) 24     RAPTORS U16 BOYS (Black)   def.   Lakers Magenta
12/10/19 (Sat) 15:15 (under 16 div 6 boys) 15     JETS Boys U16 Nick Z   def. by   Moorabbin Magic Griffins 42 
12/10/19 (Sat) 16:00 (under 16 div 5 boys) 44     Brighton Wolves U16 Boys White Wolves   def.   JETS Boys U16 Steve 27 
12/10/19 (Sat) 16:45 (under 16 div 2 boys) 26     Lakers Burgundy   def. by   Lakers Gold 31 
12/10/19 (Sat) 17:30 (under 18 div 5 boys) 16     Lakers Yellow   def. by   JETS Boys U18 Glenn 30 
12/10/19 (Sat) 18:15 (under 18 div 3 boys) 27     U18 Saints - Tigers   def.   Brighton Wolves U18 Boys Warrior Wolves 22 
12/10/19 (Sat) 19:00 (under 18 div 2 boys) 44     Kawhi Me A River   def. by   McKinnon Grizzlies 51 
12/10/19 (Sat) 19:45 (under 18 div 1 boys) 57     Heatherton Huskies   def.   Lakers Scarlet 36 
13/10/19 (Sun) 08:15 (under 10 div 1 girls) 13     JETS Girls U10 Christian   def.   JETS Girls U10 Dannielle
13/10/19 (Sun) 09:00 (under 10 div 1 girls) Scalpers (Lilley)   def. by   Moorabbin Magic Rainbows 20 
13/10/19 (Sun) 09:45 (under 12 div 4 girls) 22     Lakers Aqua   def.   Lakers Indigo
13/10/19 (Sun) 10:30 (under 12 div 1 girls) 9     Lakers Amber   def. by   Lakers Gold 29 
13/10/19 (Sun) 11:15 (under 14 div 4 girls) 32     Brighton Wolves U14 Girls White Wolves   def.   JETS Girls U14 Ari
13/10/19 (Sun) 12:00 (under 14 div 2 girls) 16     Maccabi Warriors   def. by   JETS Girls U14 Andrew 30 
13/10/19 (Sun) 12:45 (under 16 div 4 girls) 40     Brighton Wolves U16 Girls Snow Wolves   def.   JETS Girls U16 Adam
13/10/19 (Sun) 13:30 (under 16 div 1 girls) 29     Storm Warriors   def.   JETS Girls U16 Simeon 25 
13/10/19 (Sun) 14:30 (under 18 div 1 girls) 73     Lakers Scarlet   def.   JETS Girls U18 Alistair 12 
13/10/19 (Sun) 15:15 (under 20 div 1 boys) 9     JETS Boys U20 Mint   def. by   St Kilda Banditos 43 
13/10/19 (Sun) 16:00 (Womens Classic div 1) 20     Rogue One   def. by   Ballers 61 
13/10/19 (Sun) 16:45 (Mens Classic div 5) 37     Vegtablegum   def.   Pizza Time 24 
13/10/19 (Sun) 17:30 (Mens Classic div 4) 47     St Kilda Force   def. by   Brighton Wolves Mens Classic Red Wolves 48 
13/10/19 (Sun) 18:15 (Mens Classic div 3) 35     Classic Saints - Howat   def. by   The Phantoms 41 
16/10/19 (Wed) 19:00 (O30 Women) 6     Raptors Orange Is the New Black   def. by   Scalpers Squaws 39 
16/10/19 (Wed) 19:45 (O35 Men div 3) 42     RED   def.   Mordialloc Saints 13 
16/10/19 (Wed) 20:30 (O35 Men div 1) 38     Maccabi XP   def.   Scalpers 36 
16/10/19 (Wed) 21:15 (O35 Men div 1) 42     Brighton Wolves Mens Over 35s Old Wolves   def.   HATCH 47 17 
16/10/19 (Wed) 22:00 (O35 Men div 1) 33     Breakers   def. by   JETS Mens 035 Icemen 46 
19/10/19 (Sat) 08:15 (under 12 div 7 boys) 7     Carnegie Chargers U12 Greg   def. by   JETS Boys U12 Teal 10 
19/10/19 (Sat) 09:00 (under 12 div 7 boys) 16     Moorabbin Magic Bulls   def.   Ninja Warriors
19/10/19 (Sat) 09:45 (under 12 div 7 boys) 2     JETS Boys U12 Jereon   def. by   Moorabbin Magic Thunder 24 
19/10/19 (Sat) 10:30 (under 12 div 5 boys) 11     U12 Saints - Lions   vs   Lakers Magenta 11 
19/10/19 (Sat) 11:15 (under 14 div 3 boys) 27     JETS Boys U14 Leigh   def. by   Scalpers (Panthers) 34 
19/10/19 (Sat) 12:00 (under 14 div 7 boys) 8     Lakers Amber   def. by   Lakers Aqua 28 
19/10/19 (Sat) 12:45 (under 14 div 5 boys) 20     Moorabbin Magic Tornadoes   def.   Brighton Wolves U14 Boys Blue Wolves
19/10/19 (Sat) 13:30 (under 14 div 3 boys) 33     Brighton Wolves U14 Boys Arctic Wolves   def.   Lakers Sapphire 26 
19/10/19 (Sat) 14:30 (under 14 div 6 boys) 8     JETS Boys U14 Ron G   def. by   Carnegie Chargers U14 Paul 58 
19/10/19 (Sat) 15:15 (under 16 div 8 boys) 30     Brighton Wolves U16 Boys Wolverines   def.   Red Dragons 12 
19/10/19 (Sat) 16:00 (under 16 div 6 boys) 29     Scalpers (All Stars)   def.   JETS Boys U16 Greg N 19 
19/10/19 (Sat) 16:45 (under 16 div 5 boys) 39     JETS Boys U16 Steve   def.   Brighton Wolves U16 Boys Blue Wolves 23 
19/10/19 (Sat) 17:30 (under 18 div 5 boys) 28     JETS Boys U18 Garry   def.   U18 Saints - Chargers 26 
19/10/19 (Sat) 18:15 (under 18 div 6 boys) 18     JETS Boys U18 Tian   def. by   RAPTORS U18 BOYS (Richard/ Drew) 46 
19/10/19 (Sat) 19:00 (under 18 div 5 boys) 25     Brighton Wolves U18 Boys Black Wolves   def. by   JETS Boys U18 Jackson 44 
19/10/19 (Sat) 19:45 (under 18 div 3 boys) 39     Brighton Wolves U18 Boys Werewolves   def.   JETS Boys U18 Olive 22 
19/10/19 (Sat) 20:30 (under 18 div 2 boys) 46     McKinnon Grizzlies   vs   JETS Boys U18 Xavier 46 
20/10/19 (Sun) 08:15 (under 10 div 1 girls) Scalpers (Shooting Stars)   def. by   JETS Girls U10 Lucy 32 
20/10/19 (Sun) 09:00 (under 10 div 1 girls) 20     U10 Saints - Lions   def.   MM Rabbits Leigh & Peter
20/10/19 (Sun) 09:45 (under 12 div 4 girls) RAPTORS U12 GIRLS (Shanika/ Joshua)   def. by   Scalpers (Suns) 40 
20/10/19 (Sun) 10:30 (under 12 div 1 girls) 12     U12 Saints - Saints   def. by   Lakers Red 38 
20/10/19 (Sun) 11:15 (under 14 div 5 girls) 40     RAPTORS U14 GIRLS (Marco)   def.   Moorabbin Magic Cobras
20/10/19 (Sun) 12:00 (under 14 div 4 girls) 44     Brighton Wolves U14 Girls Grey Wolves   def.   Maccabi Dream
20/10/19 (Sun) 12:45 (under 14 div 2 girls) 15     JETS Girls U14 Tom   def.   JETS Girls U14 Aaron 14 
20/10/19 (Sun) 13:30 (under 16 div 4 girls) 18     JETS Girls U16 Rob   def. by   RAPTORS U16 GIRLS (Deva) 49 
20/10/19 (Sun) 14:30 (under 16 div 1 girls) 34     JETS Girls U16 Simeon   def.   U16 Saints - Saints 30 
20/10/19 (Sun) 15:15 (under 18 div 1 girls) 70     Lakers Maroon   def.   Brighton Wolves U18 Girls White Wolves 22 
20/10/19 (Sun) 16:00 (Womens Classic div 1) 49     HEAT   def.   Rogue One 38 
20/10/19 (Sun) 16:45 (Mens Classic div 5) 26     Lakers   def. by   CC's Original 35 
20/10/19 (Sun) 17:30 (Mens Classic div 4) 36     St Kilda Force   def.   JETS Mens Classic Air Ballers 24 
20/10/19 (Sun) 18:15 (Mens Classic div 3) 48     Aminu Acids   def. by   Slam Dunk 51 
20/10/19 (Sun) 19:00 (Mens Classic div 4) 37     MCK HILLS   def.   Brighton Wolves Mens Classic Red Wolves 32 
20/10/19 (Sun) 19:45 (Mens Classic div 2) 45     Lakers Uncaged   def. by   Mighty Saints 53 
20/10/19 (Sun) 20:30 (Mens Classic div 3) 26     Scalpertown   def. by   Black Panthers 60 
23/10/19 (Wed) 19:00 (O30 Women) 20     JETS Women Diamonds   def.   Raptors Orange Is the New Black
23/10/19 (Wed) 19:45 (O35 Men div 3) 36     Moorabbin Magic mushrooms   def.   Scalpers Blue 27 
23/10/19 (Wed) 20:30 (O35 Men div 3) 15     Mordialloc Saints   def. by   VICIOUS & DELICIOUS 19 
23/10/19 (Wed) 21:15 (O35 Men div 1) 47     Scalpers   def.   JETS Mens 035 Icemen 29 
26/10/19 (Sat) 08:15 (under 12 div 7 boys) 24     Brighton Wolves U12 Boys Black Wolves   def.   Combat Warriors
26/10/19 (Sat) 09:00 (under 12 div 3 boys) 17     RAPTORS U12 BOYS (Jon)   def. by   JETS Boys U12 Jack & Dan 19 
26/10/19 (Sat) 09:45 (under 12 div 6 boys) 15     RAPTORS U12 BOYS (Paul)   def.   JETS Boys U12 Lyn
26/10/19 (Sat) 10:30 (under 14 div 8 boys) 35     Brighton Wolves U14 Boys Brown Wolves   def.   Moorabbin Magic Magicians
26/10/19 (Sat) 11:15 (under 14 div 7 boys) 9     Lakers Magenta   def. by   Fighter Warriors 10 
26/10/19 (Sat) 12:00 (under 14 div 7 boys) 17     Moorabbin Magic Nuggets   def. by   Lakers Aqua 41 
26/10/19 (Sat) 12:45 (under 12 div 1 boys) 28     JETS Boys U12 Michael N   def.   Carnegie Chargers U12 Daryl 27 
26/10/19 (Sat) 13:30 (under 16 div 8 boys) 18     Red Dragons   def. by   RAPTORS U16 BOYS (Black) 36 
26/10/19 (Sat) 14:30 (under 16 div 6 boys) 33     Moorabbin Magic Griffins   def.   U16 Saints - Gladiators 12 
26/10/19 (Sat) 15:15 (under 16 div 5 boys) 27     Brighton Wolves U16 Boys Blue Wolves   def.   Brighton Wolves U16 Boys White Wolves 18 
26/10/19 (Sat) 16:00 (under 16 div 3 boys) 21     St Peters Warriors   def. by   Hoops Nation Crippers 59 
26/10/19 (Sat) 16:45 (under 16 div 6 boys) 15     U16 Saints - Cougars   def. by   Lakers Maroon 33 
26/10/19 (Sat) 17:30 (under 18 div 2 boys) 33     JETS Boys U18 Xavier   def. by   Thunder 55 
26/10/19 (Sat) 18:15 (under 18 div 1 boys) 31     Scalpers (Swishers)   def. by   Heatherton Huskies 66 
26/10/19 (Sat) 19:00 (under 18 div 5 boys) 27     Lakers Flame   def. by   Lakers Burgundy 35 
26/10/19 (Sat) 19:45 (under 18 div 5 boys) 21     JETS Boys U18 Andrew G   def. by   Brighton Wolves U18 Boys Grey Wolves 29 
26/10/19 (Sat) 20:30 (under 18 div 2 boys) 54     Lakers Navy   def. by   McKinnon Grizzlies 56 
27/10/19 (Sun) 08:15 (under 10 div 1 girls) Brighton Wolves U10 Girls Snow Wolves   def. by   MM Rabbits Leigh & Peter 23 
27/10/19 (Sun) 09:00 (under 12 div 4 girls) 25     U12 Saints - Bobcats   def.   Maccabi Dream
27/10/19 (Sun) 09:45 (under 12 div 5 girls) 30     Brighton Wolves U12 Girls Black Wolves   def.   U12 Saints - Tigers
27/10/19 (Sun) 10:30 (under 12 div 1 girls) 13     Lakers Magenta   def. by   U12 Saints - Saints 28 
27/10/19 (Sun) 11:15 (under 14 div 4 girls) 45     RAPTORS U14 GIRLS (Marco)   def.   JETS Girls U14 Dannielle 10 
27/10/19 (Sun) 12:00 (under 14 div 2 girls) 25     Lakers Flame   def.   JETS Girls U14 Tom 13 
27/10/19 (Sun) 12:45 (under 16 div 4 girls) 14     JETS Girls U16 Adam   def. by   Lakers Aqua 24 
27/10/19 (Sun) 13:30 (under 16 div 3 girls) 26     RAPTORS U16 GIRLS (Deva)   def. by   Lakers Burgundy 44 
27/10/19 (Sun) 14:30 (under 18 div 1 girls) 70     Lakers Maroon   def.   Maccabi Warriors 17 
27/10/19 (Sun) 15:15 (Womens Classic div 2) 25     Cobalt   def.   Classic Saints - Wildcats
27/10/19 (Sun) 16:00 (under 20 div 1 boys) 27     St Kilda Banditos   def. by   Brighton Wolves U20 Boys Wolverines 43 
27/10/19 (Sun) 16:45 (Mens Classic div 5) 16     The Burbs   def. by   CC's Original 29 
27/10/19 (Sun) 17:30 (Mens Classic div 4) 32     St Kilda Force   def.   Choking Hazard 24 
27/10/19 (Sun) 18:15 (Mens Classic div 3) 80     Black Panthers   def.   The Phantoms 58 
27/10/19 (Sun) 19:00 (Mens Classic div 2) 38     JETS Mens Classic Tropical Jets   def.   Lakers Uncaged 32 
27/10/19 (Sun) 19:45 (Mens Classic div 1) 38     Smokin 3's   def.   JETS Mens Classic Black 37 
30/10/19 (Wed) 19:00 (O30 Women) 10     Raptors Queen B's   def. by   JETS Women Diamonds 40 
30/10/19 (Wed) 19:45 (O35 Men div 3) 25     VICIOUS & DELICIOUS   def.   RED 20 
30/10/19 (Wed) 20:30 (O35 Men div 1) 36     Maccabi XP   def. by   Brighton Wolves Mens Over 35s Old Wolves 38 
30/10/19 (Wed) 21:15 (O35 Men div 1)   HATCH 47   vs   Scalpers  
09/11/19 (Sat) 08:15 (under 12 div 8 boys) 34     Moorabbin Magic Thunder   def.   Ninja Warriors
09/11/19 (Sat) 09:00 (under 12 div 8 boys) 12     Carnegie Chargers U12 Greg   def. by   JETS Boys U12 Teal 15 
09/11/19 (Sat) 09:45 (under 12 div 7 boys) 20     JETS Boys U12 Michael S   def. by   Brighton Wolves U12 Boys Wolverines 22 
09/11/19 (Sat) 10:30 (under 14 div 6 boys) 6     JETS Boys U14 Jordan & Ron   def. by   Moorabbin Magic Titans 37 
09/11/19 (Sat) 11:15 (under 14 div 5 boys) 11     JETS Boys U14 Zack   def. by   RAPTORS U14 BOYS (Spiro) 48 
09/11/19 (Sat) 12:00 (under 14 div 5 boys) 59     Scalpers (Largey)   def.   JETS Boys U14 Aiden
09/11/19 (Sat) 12:45 (under 16 div 8 boys) 9     Moorabbin Magic Hornets   def. by   Brighton Wolves U16 Boys Wolverines 41 
09/11/19 (Sat) 13:30 (under 16 div 8 boys) 24     RAPTORS U16 BOYS (Leon)   def. by   Red Dragons 26 
09/11/19 (Sat) 14:30 (under 16 div 7 boys) 23     Lakers Crimson   def.   Brighton Wolves U16 Boys Arctic Wolves 13 
09/11/19 (Sat) 15:15 (under 18 div 2 boys) 43     Kawhi Me A River   def.   Lakers Navy 34 
09/11/19 (Sat) 16:00 (under 18 div 5 boys) 24     JETS Boys U18 Andrew G   def. by   RAPTORS U18 BOYS (Richard/ Drew) 36 
09/11/19 (Sat) 16:45 (under 18 div 2 boys) 43     Mustang Warriors   vs   JETS Boys U18 Xavier 43 
10/11/19 (Sun) 09:00 (under 10 div 1 girls) 5     U10 Saints - Lions   def. by   Lakers Aqua
10/11/19 (Sun) 09:45 (under 12 div 2 girls) 9     U12 Saints - Wildcats   def. by   Lakers Scarlet 22 
10/11/19 (Sun) 10:30 (under 12 div 2 girls) 8     Lakers Cobalt   def. by   Scalpers (Suns) 18 
10/11/19 (Sun) 11:15 (under 14 div 3 girls) 30     JETS Girls U14 Morry   def.   Brighton Wolves U14 Girls Grey Wolves 14 
10/11/19 (Sun) 12:00 (under 16 div 3 girls) 16     JETS Girls U16 Russell   def. by   Brighton Wolves U16 Girls Grey Wolves 32 
10/11/19 (Sun) 12:45 (under 18 div 1 girls) 24     RAPTORS U18 GIRLS (Kathy)   def.   Lakers Navy 23 
10/11/19 (Sun) 13:30 (under 20 div 1 boys) 43     JETS Boys U20 Aqua   def.   WAVERLEY 33 
10/11/19 (Sun) 14:30 (Womens Classic div 2) 18     Bentleigh Red   def. by   JETS Womens Andy 25 
10/11/19 (Sun) 15:15 (Mens Classic div 4) 41     Brick Wallers   def. by   McKBall 43 
10/11/19 (Sun) 16:00 (Mens Classic div 4) 50     MCK HILLS   def.   St Kilda Force 27 
10/11/19 (Sun) 16:45 (Mens Classic div 1) 49     Pickle Farmers   def.   Vicious & Delicious 36 
10/11/19 (Sun) 17:30 (O35 Men Sunday) 29     Spectres   def.   The Rebels 24 
11/11/19 (Mon) 17:10 (under 10 div 4 boys) 1     Blue Warriors   def. by   Brighton Wolves U10 Boys Red Wolves
11/11/19 (Mon) 17:50 (under 10 div 4 boys) 12     Brighton Wolves U10 Boys Giant Wolves   def. by   JETS Boys U10 Noam 13 
13/11/19 (Wed) 19:00 (O30 Women) 11     Scalpers Squaws   def. by   Sapphires 21 
13/11/19 (Wed) 19:45 (O35 Men div 1) 42     Breakers   def.   HATCH 47 34 
13/11/19 (Wed) 20:30 (O35 Men div 3) 18     The Firelalls   def. by   VICIOUS & DELICIOUS 27 
13/11/19 (Wed) 21:15 (O35 Men div 1) 46     Brighton Wolves Mens Over 35s Old Wolves   def.   JETS Mens 035 Icemen 28 
16/11/19 (Sat) 09:00 (under 12 div 5 boys) 27     JETS Boys U12 Peter H   def.   Carnegie Chargers U12 Rory 14 
16/11/19 (Sat) 09:45 (under 12 div 5 boys) 29     Brighton Wolves U12 Boys Howling Wolves   def.   RAPTORS U12 BOYS (Marco)
16/11/19 (Sat) 10:30 (under 12 div 1 boys) 39     Lakers Navy   def.   Brighton Wolves U12 Boys Timber Wolves 38 
16/11/19 (Sat) 11:15 (under 14 div 1 boys) 41     JETS Boys U14 Phil   def.   Brighton Wolves U14 Boys Black Wolves 21 
16/11/19 (Sat) 12:00 (under 14 div 1 boys) 15     RAPTORS U14 BOYS (Nic)   def. by   Lakers Navy 35 
16/11/19 (Sat) 12:45 (under 16 div 10 boys) Lakers Cobalt   def. by   Brighton Wolves U16 Boys Grey Wolves 20 
16/11/19 (Sat) 13:30 (under 16 div 2 boys) 47     Lakers Blue   def.   Lakers Gold 24 
16/11/19 (Sat) 14:30 (under 16 div 2 boys) 36     Scalpers (Nott)   def.   Brighton Wolves U16 Boys Wild Wolves 27 
16/11/19 (Sat) 15:15 (under 16 div 2 boys) 33     Brighton Wolves U16 Boys TimberWolves   def.   Moorabbin Magic Wizards 25 
16/11/19 (Sat) 16:00 (under 18 div 4 boys) 26     Brighton Wolves U18 Boys Arctic Wolves   def. by   Murrumbeena Bucks 37 
16/11/19 (Sat) 16:45 (under 18 div 4 boys) 27     JETS Boys U18 Greg   def.   Bullits Tsunamis 23 
17/11/19 (Sun) 09:00 (under 10 div 1 girls) 6     U10 Saints - Saints   def. by   U10 Saints - Lions 22 
17/11/19 (Sun) 09:45 (under 12 div 4 girls) 20     Carnegie Chargers GU12 Michael   def.   Brighton Wolves U12 Girls Black Wolves
17/11/19 (Sun) 10:30 (under 12 div 1 girls) 11     Lakers Magenta   def. by   Lakers Gold 29 
17/11/19 (Sun) 11:15 (under 14 div 1 girls) 30     U14 Saints - Bobcats   def.   JETS Girls U14 Simeon 25 
17/11/19 (Sun) 12:00 (under 16 div 1 girls) JETS Girls U16 Simeon   vs   Lakers Blue
17/11/19 (Sun) 12:45 (under 16 div 1 girls) 20     RAPTORS U16 GIRLS (Justin)   def.   Brighton Wolves U16 Girls Silver Wolves
17/11/19 (Sun) 13:30 (under 20 div 1 boys) 21     Brighton Wolves U20 Boys Wolverines   def. by   Heatherton Huskies 50 
17/11/19 (Sun) 14:30 (Mens Classic div 5) 24     Country Roads   def. by   Vegtablegum 44 
17/11/19 (Sun) 15:15 (Mens Classic div 3) 35     Bye Week   def.   Classic Saints - Howat 23 
17/11/19 (Sun) 16:00 (Mens Classic div 3) 48     Scalpertown   def. by   Shaqtin' a Fools 58 
17/11/19 (Sun) 16:45 (Mens Classic div 2) 42     SWAT7D   def.   Lakers Uncaged 39 
17/11/19 (Sun) 17:30 (Mens Classic div 1) 43     Vicious & Delicious   def. by   Brighton Wolves Mens Classic Under Wolves 64 
18/11/19 (Mon) 17:10 (under 10 div 2 boys) 19     JETS Boys U10 Phil   def.   St Peters Magic 16 
18/11/19 (Mon) 17:50 (under 10 div 1 boys) 4     Lakers Red   def. by   Lakers Burgundy 19 
20/11/19 (Wed) 19:00 (O30 Women)   Hot Mummas   vs   50 shots of grey  
20/11/19 (Wed) 19:45 (O35 Men div 3)   Scalpers Blue   vs   VICIOUS & DELICIOUS  
20/11/19 (Wed) 20:30 (O35 Men div 1)   HATCH 47   vs   JETS Mens 035 Icemen  
20/11/19 (Wed) 21:15 (O35 Men div 1)   Scalpers   vs   Bentleigh Boomers  
23/11/19 (Sat) 09:00 (under 12 div 7 boys)   Brighton Wolves U12 Boys Black Wolves   vs   U12 Saints - Lions  
23/11/19 (Sat) 09:45 (under 12 div 4 boys)   JETS Boys U12 Jackson K   vs   Brighton Wolves U12 Mixed Blue Wolves  
23/11/19 (Sat) 10:30 (under 12 div 4 boys)   RAPTORS U12 BOYS (Jon)   vs   JETS Boys U12 Adam  
23/11/19 (Sat) 11:15 (under 14 div 10 boys)   RAPTORS U14 BOYS (Red)   vs   Moorabbin Magic Magicians  
23/11/19 (Sat) 12:00 (under 14 div 5 boys)   U14 Saints - Pacers   vs   Moorabbin Magic Marvels  
23/11/19 (Sat) 12:45 (under 14 div 3 boys)   JETS Boys U14 Scott   vs   Viking Warriors  
23/11/19 (Sat) 13:30 (under 14 div 8 boys)   Brighton Wolves U14 Boys Wolverines   vs   Champion Warriors  
23/11/19 (Sat) 14:30 (under 16 div 9 boys)   U16 Saints - Panthers   vs   RAPTORS U16 BOYS (Black)  
23/11/19 (Sat) 15:15 (under 16 div 2 boys)   Brighton Wolves U16 Boys TimberWolves   vs   Scalpers (Nott)  
23/11/19 (Sat) 16:00 (under 18 div 3 boys)   JETS Boys U18 Molly   vs   Brighton Wolves U18 Boys Warrior Wolves  
23/11/19 (Sat) 16:45 (under 18 div 3 boys)   JETS Boys U18 Brad   vs   Brighton Wolves U18 Boys Mountain Wolves  
23/11/19 (Sat) 17:30 (under 18 div 2 boys)   Mustang Warriors   vs   Lakers Scarlet  
24/11/19 (Sun) 09:00 (under 10 div 2 girls)   Lakers Cobalt   vs   Maccabi Warriors  
24/11/19 (Sun) 09:45 (under 12 div 4 girls)   Maccabi Dream   vs   Carnegie Chargers GU12 Michael  
24/11/19 (Sun) 10:30 (under 12 div 1 girls)   Lakers Red   vs   Lakers Magenta  
24/11/19 (Sun) 11:15 (under 14 div 3 girls)   Carnegie Chargers GU14 Greg   vs   U14 Saints - Panthers  
24/11/19 (Sun) 12:00 (under 14 div 1 girls)   JETS Girls U14 Steve   vs   Lakers Blue  
24/11/19 (Sun) 12:45 (under 16 div 1 girls)   Lakers Scarlet   vs   RAPTORS U16 GIRLS (Justin)  
24/11/19 (Sun) 13:30 (under 20 div 2 boys)   U20 Saints - Storm   vs   McKinnon Sparks  
24/11/19 (Sun) 14:30 (Womens Classic div 2)   RAPTORS WOMENS CLASSIC (Fiona)   vs   JETS Womens Andy  
24/11/19 (Sun) 15:15 (Mens Classic div 5)   Bayside Ballers   vs   Vegtablegum  
24/11/19 (Sun) 16:00 (Mens Classic div 3)   Slam Dunk   vs   Classic Saints - Howat  
24/11/19 (Sun) 16:45 (Mens Classic div 2)   TeamScooz   vs   Mighty Saints  
24/11/19 (Sun) 17:30 (Mens Classic div 1)   Titans   vs   Flat Earth Society  
25/11/19 (Mon) 17:10 (under 10 div 5 boys)   JETS Boys U10 Chad   vs   JETS Boys U10 Andrew  
25/11/19 (Mon) 17:50 (under 10 div 4 boys)   JETS Boys U10 Matt   vs   JETS Boys U10 Nathaan  
30/11/19 (Sat) 09:00 (under 12 div 9 boys)   JETS Boys U12 Jereon   vs   JETS Boys U12 Teal  
30/11/19 (Sat) 09:45 (under 12 div 3 boys)   Lakers Yellow   vs   Carnegie Chargers U12 Dave  
30/11/19 (Sat) 10:30 (under 12 div 1 boys)   Moorabbin Magic Typhoons   vs   JETS Boys U12 Michael N  
30/11/19 (Sat) 11:15 (under 14 div 8 boys)   Brighton Wolves U14 Boys Brown Wolves   vs   Brighton Wolves U14 Boys Silver Wolves  
30/11/19 (Sat) 12:00 (under 14 div 8 boys)   U14 Saints - Titans   vs   Lakers Indigo  
30/11/19 (Sat) 12:45 (under 16 div 8 boys)   JETS Boys U16 Nick Z   vs   Extreme Warriors  
30/11/19 (Sat) 13:30 (under 16 div 2 boys)   JETS Boys U16 Nate   vs   Lakers Blue  
30/11/19 (Sat) 14:30 (under 16 div 3 boys)   Hoops Nation Crippers   vs   Scalpers (Wildcats)  
30/11/19 (Sat) 15:15 (under 18 div 5 boys)   Lakers Burgundy   vs   Brighton Wolves U18 Boys Black Wolves  
30/11/19 (Sat) 16:00 (under 18 div 5 boys)   Lakers Flame   vs   JETS Boys U18 Andrew G  
30/11/19 (Sat) 16:45 (under 18 div 2 boys)   Kawhi Me A River   vs   Lakers Scarlet  
01/12/19 (Sun) 09:00 (under 10 div 2 girls)   Lakers Cobalt   vs   Brighton Wolves U10 Girls Snow Wolves  
01/12/19 (Sun) 09:45 (under 12 div 4 girls)   Brighton Wolves U12 Girls Silver Wolves   vs   Carnegie Chargers GU12 Michael  
01/12/19 (Sun) 10:30 (under 12 div 1 girls)   JETS Girls U12 Nir   vs   Lakers Red  
01/12/19 (Sun) 11:15 (under 14 div 3 girls)   U14 Saints - Panthers   vs   JETS Girls U14 Morry  
01/12/19 (Sun) 12:00 (under 14 div 3 girls)   Lakers Scarlet   vs   U14 Saints - Saints  
01/12/19 (Sun) 12:45 (under 16 div 5 girls)   Lakers Aqua   vs   Maccabi Fever  
01/12/19 (Sun) 13:30 (under 18 div 3 girls)   Brighton Wolves U18 Girls Silver Wolves   vs   U18 Saints - Devils  
01/12/19 (Sun) 14:30 (Womens Classic div 2)   Classic Saints - Wildcats   vs   Classic Saints - Tigers  
01/12/19 (Sun) 15:15 (Mens Classic div 5)   JETS Mens Classic Green   vs   Lakers  
01/12/19 (Sun) 16:00 (Mens Classic div 4)   McKBall   vs   RAPTORS MENS CLASSIC (Tropicals)  
01/12/19 (Sun) 16:45 (Mens Classic div 4)   Brighton Wolves Mens Classic Red Wolves   vs   JETS Mens Classic Air Ballers  
01/12/19 (Sun) 17:30 (Mens Classic div 2)   Mighty Saints   vs   Brighton Wolves Mens Classic Black Wolves  
02/12/19 (Mon) 17:10 (under 10 div 5 boys)   RAPTORS U10 BOYS (Frank)   vs   Brighton Wolves U10 Boys Grey Wolves  
02/12/19 (Mon) 17:50 (under 10 div 4 boys)   Brighton Wolves U10 Boys Giant Wolves   vs   Blue Warriors  
07/12/19 (Sat) 09:00 (under 12 div 6 boys)   Brighton Wolves U12 Boys White Wolves   vs   Lakers Crimson  
07/12/19 (Sat) 09:45 (under 12 div 5 boys)   Carnegie Chargers U12 Rory   vs   RAPTORS U12 BOYS (Marco)  
07/12/19 (Sat) 10:30 (under 12 div 1 boys)   Lakers Navy   vs   JETS Boys U12 Michael N  
07/12/19 (Sat) 11:15 (under 14 div 7 boys)   JETS Boys U14 Black   vs   Brighton Wolves U14 Boys Red Wolves  
07/12/19 (Sat) 12:00 (under 14 div 7 boys)   JETS Boys U14 Zack   vs   JETS Boys U14 Aiden  
07/12/19 (Sat) 12:45 (under 12 div 1 boys)   Carnegie Chargers U12 Daryl   vs   Brighton Wolves U12 Boys Timber Wolves  
07/12/19 (Sat) 13:30 (under 16 div 9 boys)   Brighton Wolves U16 Boys Devil Wolves   vs   Brighton Wolves U16 Boys Arctic Wolves  
07/12/19 (Sat) 14:30 (under 16 div 4 boys)   Knight Warriors   vs   JETS Boys U16 Tyler  
07/12/19 (Sat) 15:15 (under 16 div 3 boys)   Brighton Wolves U16 Boys Werewolves   vs   Brighton Wolves U16 Boys Pack Wolves  
07/12/19 (Sat) 16:00 (under 18 div 4 boys)   Murrumbeena Bucks   vs   U18 Saints - Sonics  
07/12/19 (Sat) 16:45 (under 18 div 2 boys)   Lakers Scarlet   vs   McKinnon Grizzlies  
08/12/19 (Sun) 09:00 (under 10 div 2 girls)   MM Rabbits Leigh & Peter   vs   Scalpers (Lilley)  
08/12/19 (Sun) 09:45 (under 12 div 4 girls)   U12 Saints - Devils   vs   Brighton Wolves U12 Girls Black Wolves  
08/12/19 (Sun) 10:30 (under 12 div 1 girls)   U12 Saints - Saints   vs   Lakers Magenta  
08/12/19 (Sun) 11:15 (under 14 div 6 girls)   Maccabi Fever   vs   Demon Warriors  
08/12/19 (Sun) 12:00 (under 16 div 4 girls)   RAPTORS U16 GIRLS (Deva)   vs   JETS Girls U16 Russell  
08/12/19 (Sun) 12:45 (under 16 div 3 girls)   Maccabi Warriors   vs   Scalpers (McArdle)  
08/12/19 (Sun) 13:30 (under 18 div 2 girls)   Lakers Navy   vs   JETS Girls U18 Alistair  
08/12/19 (Sun) 14:30 (Womens Classic div 2)   Classic Saints - Tigers   vs   McK Ball  
08/12/19 (Sun) 15:15 (Mens Classic div 2)   SWAT7D   vs   TeamScooz  
08/12/19 (Sun) 16:00 (Mens Classic div 3)   Shaqtin' a Fools   vs   Classic Saints - Howat  
08/12/19 (Sun) 16:45 (Mens Classic div 4)   Buffalos   vs   St Kilda Force  
08/12/19 (Sun) 17:30 (O35 Men Sunday)   Crusty Raptors   vs   Shandogs  
09/12/19 (Mon) 17:10 (under 10 div 2 boys)   U10 Saints - Bears   vs   Lakers Gold  
09/12/19 (Mon) 17:50 (under 10 div 4 boys)   JETS Boys U10 Matt   vs   Brighton Wolves U10 Boys Giant Wolves  
14/12/19 (Sat) 09:00 (under 12 div 3 boys)   Lakers Red   vs   Scalpers (76'ers)  
14/12/19 (Sat) 09:45 (under 12 div 1 boys)   Moorabbin Magic Typhoons   vs   Brighton Wolves U12 Boys Timber Wolves  
14/12/19 (Sat) 10:30 (under 12 div 8 boys)   JETS Boys U12 Lyn   vs   Moorabbin Magic Thunder  
14/12/19 (Sat) 11:15 (under 14 div 9 boys)   RAPTORS U14 BOYS (Andrew J)   vs   Carnegie Chargers U14 Pete  
14/12/19 (Sat) 12:00 (under 14 div 5 boys)   Lakers Crimson   vs   Moorabbin Magic Marvels  
14/12/19 (Sat) 12:45 (under 14 div 1 boys)   JETS Boys U14 Phil   vs   Brighton Wolves U14 Boys Steel Wolves  
14/12/19 (Sat) 13:30 (under 16 div 9 boys)   RAPTORS U16 BOYS (Black)   vs   JETS Boys U16 Julian  
14/12/19 (Sat) 14:30 (under 16 div 5 boys)   U16 Saints - Sonics   vs   Brighton Wolves U16 Boys Black Wolves  
14/12/19 (Sat) 15:15 (under 16 div 4 boys)   Moorabbin Magic Dragons   vs   Knight Warriors  
14/12/19 (Sat) 16:00 (under 18 div 7 boys)   Lakers Red   vs   JETS Boys U18 Belinda  
14/12/19 (Sat) 16:45 (under 18 div 2 boys)   McKinnon Grizzlies   vs   Kawhi Me A River  
15/12/19 (Sun) 09:00 (under 10 div 1 girls)   U10 Saints - Lions   vs   JETS Girls U10 Lucy  
15/12/19 (Sun) 09:45 (under 12 div 2 girls)   Maccabi Warriors   vs   Lakers Amber  
15/12/19 (Sun) 10:30 (under 12 div 1 girls)   Lakers Magenta   vs   JETS Girls U12 Nir  
15/12/19 (Sun) 11:15 (under 14 div 6 girls)   Brighton Wolves U14 Girls Snow Wolves   vs   JETS Girls U14 Dannielle  
15/12/19 (Sun) 12:00 (under 14 div 2 girls)   Scalpers (Hornets)   vs   Brighton Wolves U14 Girls Timberwolves  
15/12/19 (Sun) 12:45 (under 16 div 2 girls)   Scalpers (Walker)   vs   Lakers Red  
15/12/19 (Sun) 13:30 (under 20 div 1 boys)   Caulfield Bears U20   vs   Brighton Wolves U20 Boys Wolverines  
15/12/19 (Sun) 14:30 (Womens Classic div 2)   McK Ball   vs   Cobalt  
15/12/19 (Sun) 15:15 (Mens Classic div 4)   Brighton Wolves Mens Classic Red Wolves   vs   Choking Hazard  
15/12/19 (Sun) 16:00 (Mens Classic div 2)   Brighton Wolves Mens Classic Black Wolves   vs   SWAT7D  
15/12/19 (Sun) 16:45 (Mens Classic div 2)   TeamScooz   vs   Classic Saints - Helou  
15/12/19 (Sun) 17:30 (O35 Men Sunday)   TIGERS   vs   THE CHIEFS  
16/12/19 (Mon) 17:10 (under 10 div 2 boys)   Brighton Wolves U10 Boys Rocket Wolves   vs   Brighton Wolves U10 Boys Snow Wolves  
16/12/19 (Mon) 17:50 (under 10 div 2 boys)   St Peters Magic   vs   Moorabbin Magic Stars  

Bendigo Bank

Physio Sports

Bentleigh RSL

KIA